Чи є користь для справи хрусти за присідань?

Залишаючи осторонь ризиків для здоров'я (як у Вікіпедії, "деякі стверджують, що присідання можуть бути небезпечні з-за високої стискаючого навантаження поперековий відділ"), чи є користь для справи хрумтить на відміну від присідань?

З опис Вікіпедії звучить як присідання тренування більше м'язів, ніж присідання.

Якщо специфіка питання: людина-початківець, без історії великої фітнес або тренування. 35 років, з невеликою кількістю черевного жиру і ІМТ 22.8. Без історії болі в спині, але незначний сколіоз.

Вправа мета: загальної фізичної підготовки, збільшення черевної м'язи, щоб виглядати краще[1], численні поради, що поліпшити тонус м'язів живота допомагає поліпшити поставу.

[1] - Та я в курсі, що спалювання жиру за рахунок дефіциту калорій теж необхідно що-небудь апроксимуючих упаковку. Але, очевидно, розвиває м'язи черевної порожнини необхідно так само, як спалювання жирів

+692
Clark Murray 23 трав. 2015 р., 03:16:50
29 відповідей

Я думаю, ви повинні слухати свої тривожні сигнали. Якщо ви знаходитесь тільки три місяці в програму, що за поспіх? Серйозні травми дозволить зменшити будь тренувальний ефект ваша мета набагато більше, ніж наступали занадто швидко.

Грунтуючись на параметрах, представлених у вашому питанні, я б піти для отримання тренувального партнера і слухаючи прекрасну конкретні поради від Бэрин навколо стійки і прийоми.

+945
Puspita K 03 февр. '09 в 4:24

Організм кожної людини трохи відрізняється. Присідання та станової тяги можуть використовувати ті ж м'язи, а якщо у вас руки довше і сильніше заднього ланцюга, є хороші шанси, що ви буде пропорційно краще станової тяги. Аналогічно, після жиму лежачи більше фокусується на грудях, в той час як верхній прес спеціалізується на плечі, в залежності від того, де ви сильніше, ви можете легко відключити.

Однак, як вже було проведено, то exrx норм міцності (також знайдені в різних Rippetoe книги), принаймні, відправну точку.

+876
8lackie 21 трав. 2012 р., 13:36:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я чув щось про одночасною практики. В міру моїх знань, це означає, що можна робити деякі вправи після бодібілдингу втратити більше жирів. Це правда? Що є кращим способом? Я 81 кг і я хочу бути 75 кг.

+853
numerodix 4 бер. 2019 р., 07:48:12

Так він мені пояснив, що це в основному просто спалювати більше енергії, ніж ви споживаєте.

Так сказати, в теорії, якщо я буду робити купи та купи та купи вправ кожен день. Але тоді я повинен був з'їсти на винос на кожне блюдо, але вправи я роблю спалили більше калорій, ніж їжа, яку я споживав.

Це було б нормально? Це стало б здоровий спосіб життя? Чи існують які-небудь негативні наслідки вживання неправильно, що не може бути зведено нанівець за допомогою вправ?

+839
user5402 19 груд. 2011 р., 14:37:17

Для абсолютної дешеві, я рекомендую знайти відкритий фітнес стежки, що є воркаут. Як правило, досить добре продумано з різними вправами та заходів, щоб вразити більшість груп м'язів, і якщо ви підтримуєте високий рівень швидкості і навантаження, що може дати вам відмінну ВИИТ тренування стилю.

Для одиниці обладнання, якщо вам дуже пощастило і наполегливий, ви зможете знайти лавку і невеликий набір гантелей Для під $100. От тільки грошей не вистачає, однак, для пристойного (я маю на увазі не розвалиться під вами) одиниці обладнання. Я знаю, що немає вправи, але за $100, ви просто не збираєтеся, щоб дійсно знайти що-небудь вартісне, що є безпечним. Тренажери, навіть використовують,$$.

Якщо ви могли б ваш бюджет, я б подивився на щось на зразок TRX підвіска навчання системи. Ви можете знайти їх в будь-якому місці від середини msrp $200 або менше на Amazon або схожі. Вони досить універсальні, і коли не використовується, повісити на стіну, дуже мінімальний простір.

+837
Elmerie Roman 4 лист. 2019 р., 06:12:29

Це залежить від ваших цілей, вашого стилю станової тяги, і інтенсивність, і інтенсивність в залежності від ваших цілей. Це інтенсивність, яка визначає, як ви поділяєте свої тренування і скільки тримається днів вам потрібно.

Якщо ви не тяги умовно, це, ймовірно, буде працювати нормально, за умови, що їх інтенсивність від помірної до низької. Якщо ви тільки пройшли навчання протягом 6 місяців, то це швидше за все так.

Якщо ваші тяги в стилі сумо, це буде мати більший вплив на продуктивність вашої системи в сквоті на наступний день, але ви вже точно не нашкодите собі, якщо ви знаходитесь відпочиває і їсть достатньо і використовуючи відповідну форму.

Єдина небезпека, яка прийде в гру тут, якщо ви зробили собі так болить від тяги, що ваша форма зламався на присадкуватий день.

Я не знаю, які ваші цілі, так що за цим важко порадити. Особисто я завжди станову тягу після того, як на корточках, тому що для багатьох людей, включаючи мене, на корточках збільшить вашу станову тягу, але тяга - звичайна чи інакше - робити майже нічого для присідання.

Тому мені подобається виступати найбільш ефективним сила будівельника по-перше, присідати, і тоді я вдарив станова тяга з легким вагою і акцентом на строгу форму.

Так ні, немає нічого поганого взагалі. Просто майте на увазі, що в якості ваг лізуть на день станова тяга, вони гальмуватимуть і в підсумку зриватися на присадкуватий день.

+799
user1399506 25 серп. 2016 р., 09:36:03

Чи розглядали ви Симхасана, то левова поза?

Simhasana

Поза-це все про розтягуючи щелепи, шиї та грудей, тому здається, що було б ідеально для вас.

Почніть з стоячи на колінах на підлозі, ноги на ширині плечей. Схрестити праву ногу через ліве і обережно сядьте на п'яти. Переконайтеся, що ваші ноги назовні і ваших телят долілиць на підлогу. Підняти груди вгору, що ви не сутулитися і ваш хребет повністю випрямлені, але не більш-вигнути спину.

Тепер покладіть обидві руки на коліна. Пам'ятайте: не сутулитися, як ви робите це. Розширити свої долоні і міцно притисніть їх на коліна. Вивихнуті пальці, як кігті лева. Глибоко вдихніть через ніс.

Наступний крок є координаційним центром Симхасана, але він також може бути досить складним. Якщо ви боретеся тут, будьте впевнені, щоб практикувати ваші рухи у взаємодії один з одним. Так, одночасно зробіть наступне:

 • Нижню щелепу і відкрийте рот якомога ширше
 • Розім'яти мову і завити його кінчик вниз до підборіддя
 • Відкрийте очі, дивлячись вгору
 • Зосередьте свої очі, між бровами або на кінчик носа
 • Контракт м'язи передньої частини горла
 • Активувати ваші руки, відведення подальші ваші пальці

Тепер, утримуйте це положення і повільно видихніть через рот. Відчути повітря проходить по задній стінці глотки, а також звуження горло і м'язи шиї. Ви повинні зробити чіткий "haaaaa" звук на видиху.

Не забудьте дати ваш кращий рик лева. У самому справі, рев два три рази, потім втягніть свою мову. Розслабте обличчя, рот, очі, шию і руки. Шкребти ноги в протилежний бік і повторіть Симхасана.

+789
dallonsi 24 черв. 2016 р., 10:38:23

Набрати вагу ( бажано м'язової маси) і втрата жиру-це дві зовсім протилежні речі. Ви не можете отримати і втратити одночасно. Для отримання, вам доведеться піти на залишок калорії дієта і ялиці втрата жиру необхідний дефіцит калорій дієта. Є не якісь "чарівні" вправи. Ви можете контролювати кількість жиру вигоди, хоча при підйомі важких, складових рухів і кардіо у свою рутину з спеціалізованої дієти.

+746
edgarshurtado 11 черв. 2010 р., 21:40:12

Сидіти перед іншими, з твоїх грудей на ньому. Твої руки піднімаються вперед і вгору на 90 градусів, з верхньою частиною руки трохи вище ліктя на колодки. Ось пік повної усадки:

enter image description here

+724
kimu 29 вер. 2010 р., 23:48:34

Я поділюся своїм особистим досвідом з вами, так як я був у дуже схожій ситуації. Коли мені було 18, я важила 130 фунтів і відправився в тренажерний зал 3 рази в тиждень, не набирає вагу протягом багатьох років, незважаючи ні на що. Я взяв порошок протеїну, мали 6-ти разове харчування, всі справи. Це не спрацювало.

Тепер я зрозумів деякі речі, і я набрала 30 фунтів з тих пір (більшість з яких у мене пішло кілька місяців). Мої висновки:

 • Для людей, які мають проблеми набирає вагу, протеїновий порошок слід замінити гейнер добавки (наприклад, Вейдер Мега мас 4000 або BSN справжня маса). Різниця в тому, що гейнер добавки містять набагато більше вуглеводів, ніж протеїнів, добавок, і з мого досвіду вуглеводів, що змушує худих людей набрати вагу, а не білка. Гейнери мають купу калорій, і вам не потрібний великий апетит, щоб отримати їх вниз, так що буквально кожен може набирати вагу з тех.

 • Їдете Ви 3 або 4 або 6 разів на день може зробити різницю, але це не критично. Я їм тільки 3 рази в день, і мені все-таки вдалося дуже швидко набрати вагу. Їдять 5 або 6 разів на день може бути необхідна, якщо ви хочете конкурувати як культурист (не впевнений), але якщо ви худий хлопець, намагаючись поставити на деякий вагу, це не варто зусиль, на мій погляд.

 • Крім того, ви говорите, що отримати достатню кількість їжі", але це чисто суб'єктивно. Дізнатися про харчування і спробувати з'ясувати точно, скільки їжі (в плані калорій, вуглеводів, білків і т. д.) насправді достатньо для вас, щоб набрати вагу. Це може бути більше, ніж ви думаєте (для мене).

 • Моя теорія (спекулятивних) полягає в тому, що головна причина люди люблять залишатися худий і не набрати вагу це, що ми витрачаємо занадто багато енергії у нашому повсякденному житті. Наприклад, я помітив, що мій пульс піднявся б набагато більш круто, ніж зазвичай у таких ситуаціях, як вставання зі стільця або ходити навколо небагато. Серцево-судинної системи (аеробні вправи) - це те, що я рекомендую, щоб змінити цю ситуацію, якщо це те ж саме для вас. Це може здатися нелогічним, що аеробні вправи насправді допоможуть вам набирати вагу, але це правда в довгостроковій перспективі для людей з дуже слабкою серцево-судинної систем / дуже низька витривалість.

+712
user16752 9 лист. 2019 р., 11:48:36

Моя подруга і я використав вашу форму (на Xbox360 з Kinect) і в її випадку калорії, зазначених у грі насправді були занадто низькими, порівняно з тим, що її Полярні зазначенням. Зараз ні в якому разі це наукові або відкалібровані, але, принаймні, це означає, що вони добре оцінюють.

Я б сказав, що є три речі, які важливі:

 • Гра змусить вас повертатися? Адже, зрештою, будь-яка дієта заснована на тому, щоб дотримуватися його, так що якщо тренування проходять весело і тримати вас мотивованим, це плюс.

 • Це змушує тебе регулярно тренування? Не тільки ви повинні працювати, ви повинні зробити це принаймні три рази, щоб бути трохи ефективним. Особливо якщо ви хочете стати краще в чомусь, вам доведеться регулярно підкреслюють ваше тіло і дозвольте йому відновитися, так ви станете більш потрібним.

 • Це робить тренування більше? Ваше тіло потребує близько 30 хвилин, щоб отримати ваш спалювання жиру, тому, якщо ти будеш тренуватися по 15 хвилин, а потім кинути курити, а потім ви тільки спалили цукру ви не повинні їсти;) якщо ви можете знайти тренування, яка тримає вас зайнятий протягом 30-60 хвилин, то це стає дійсно ефективним. Зверніть увагу, що ви можете включити нагрівання і охолодження, так довго, як він тримає вас в русі!

І, звичайно, Кронос абсолютно правий: якщо ви їсте більше, ніж ви спалюєте під час тренування, ви нічого не втратите... але! як ваш фітнес поліпшується, так буде ваш метаболізм, так це нормально-іш, щоб з'їсти трохи більше, але тоді ви повинні пообіцяти мені, що зробиш два додаткових комплекту теніс на Wii!

Це зображення показує різні ігри та їх метаболічних еквівалентів (мет):

enter image description here

+709
Caitlyn 10 лют. 2019 р., 20:49:37

Кардіо не споживати жир, м'язи, кістки, або іншим чином. Кардіо, як і будь-якою діяльністю, витрачає калорій і в залежності від типу це може навіть допомогти зберегти і навіть наростити м'язову масу.

Єдине, що може зробити вагу тіла нижче або вище (це означає, що м'язи і жир) - це ваше харчування. Ваша діяльність просто визначити форму ваше тіло пристосовується к.

Ви повинні припинити робити кардіо? Я не можу собі уявити користь для здоров'я, так. Якщо ви не хочете втратити більше жиру, тобі просто потрібно є більше, щоб компенсувати.

+668
StackOverflower 16 січ. 2011 р., 22:16:48

Я думаю, що він згадав це, тому що в цілому, коли людина, використовуючи стрічки, щоб допомогти собі при підтягуванні він звикає до них і забуває, що вони повинні бути там тимчасово.

Проте його заява не відповідає дійсності. Я не використовую групи при вивченні підборіддя вгору, але я не використовував групи при вивченні однією рукою підборіддя(розкриття: це мій особистий сайт). Це був один з моїх основних методи для розвитку сили і я успішно переїхав на одній руці підтягуватися без допомоги з допомогою будь гумки.

Ключ повинен пам'ятати, що вам потрібно, щоб позбутися від смуг. Ви повинні кинути виклик вашому тілу з підтягувань на турніку. Таким чином це буде тримати міцність будівлі. Ви можете зробити це, в першу чергу орієнтуючись на використання вашого тіла і в залежності від того, як мало, як ви можете на смугах. Це важко виміряти, тому що на відміну від підйому ваги ви не можете виміряти обсяг допомоги, яку ви отримуєте від групи. Так що ще ви можете зробити або зменшити кількість допомогою смуг шляхом приєднання іншого(більш слабкий діапазон) як тільки ви досягнете хорошого число повторень за допомогою групи(6-8 повторень). Або шляхом приєднання зважене пластини з мотузкою, яку ви використовуєте, щоб допомогти собі(замість групи). Другий спосіб допоможе вам виміряти ваш прогрес, ви можете прикріпити різні тарілки на мотузку, іншими словами зменшується на допомогу вага з плином часу.

+667
George Watson 7 серп. 2019 р., 20:39:56

Головне що у мене є цей модний мутант м'язи гейнер що радить мені приймати 4 чашки в день, коли я тренування - 2 склянки до тренування і 2 склянки після. Це дуже добре для мене. Але справа в тому, однак, що я відчуваю себе трохи соромно, коли я не п'ю її протягом дня я не працювати - я його пити, щоб набрати вагу, але я не п'ю його регулярно, як я тільки йти в тренажерний зал 3 дні в тиждень.

Я повинен бути спокійний? Або я повинен пити це справа кожного і кожен день?

+566
msk msk 25 вер. 2019 р., 17:26:05

Ваша спина не повинна працювати під час цих навчань. Ваш стабілізаторів (ядро, ...) стабілізувати багажник і тоді вантажники виконують роботу (стегна, сідниці, ...)

Якщо ваша спина болить під час присідань або станової тяги, ви, швидше за все, не правильно виконуєте руху і використовуючи м'язи спини, як вантажники, а не стабілізатори

+550
Flavik 29 серп. 2012 р., 19:05:57

300м не випливає, що великого ефекту для середнього спортом, але вище, ніж ефект поступово наростає, з'являються повідомлення про людей, які страждають від висотної хвороби, коли забирався вище, ніж 2400 м.

Висотна тренування була використана спортсмени із багатьох років. На великих висотах, з-за зниженого тиску, ускладнює роботу легенів для дифузії кисню в кров. Тому для того, щоб компенсувати це, у свою чергу крові, збільшує пропускну здатність гемоглобіну, щоб спробувати поглинути більше кисню. Отже, коли ви тренуєтеся на великих висотах, ваш організм зможе краще виконувати на більш низьких висотах відразу після.

На ваші питання, коли спортсменам доведеться змагатися на великих висотах, є невеликий ефект, в залежності від висоти, тому їх організму адаптуватися і виконувати на цих висотах, вони перекладають і почати тренуватися на такій висоті до події.

+522
sirfroggy 25 лип. 2012 р., 16:15:29

Я 6 футів висотою, 20-річна хлопчик. В даний час я важу 60кгс.

Я беру звичайний раціон складається з сніданку, молоко, Обід, вечірні закуски, вечеря і півлітра молока на добу, а також. Незважаючи на все це, я не можу поправитись і набрати вагу.

В чому проблема? Якими повинні бути дієта і що я повинен є/немає. Є проблеми з обміном речовин ? Як я відчуваю себе голодним, навіть після 1-2 годин після щільного обіду/вечері.

+521
Wanying Gong 24 груд. 2018 р., 02:14:09

Поки ви не пройти тест, щоб знайти свій рівень метаболізму (BMR), всі ці калькулятори можуть зробити, це дати вам наближення того, що ви повинні з'їсти. БМР є мірою того, скільки калорій ваш організм спалює в той час як ви будучи повалятися на дивані ... нічого не робити.

У калькуляторах використовується формула, яка базується на деяких припущеннях про те, що типовий людина, ваш розмір, ріст і т. д. для ПОВ. Зазвичай за пару сотень калорій, але я їх оцінюють високо.

Вимірювання БМР зазвичай включає в себе вимірювання повітря ви дихаєте тілом, перебуваючи під рівень стресу, таких як бігова доріжка. Багато тренажерні зали пропонують його в якості сервісу, але ви, можливо, попросіть вашого лікаря з'ясувати це.

Після того, як ви БМР, решта легко. Якщо ви споживаєте менше калорій, ніж ви спалюєте, ви будете втрачати вагу. Просто пару порад:

 • Вам потрібно певну кількість протеїну, щоб захистити ваші м'язи, що в свою чергу спалювати більше жиру.
 • Якщо вам потрібно вирізати частини вашої дієти, щоб вразити свою мету калорій, не жертвуйте білка. Багато жінок відчувають дефіцит білка (на основі спостережень з моєї оздоровчий центр)
 • Вам потрібно спалити 3500 калорій, щоб втратити 1 фунт жиру. Це також означає, що ви повинні споживати 3500 в надлишку в свій BMR, щоб набрати фунт.
 • Щоб втратити 1 фунт в тиждень, ви повинні споживати 500 калорій менше , ніж ваш ПОВ.
+508
Yaroslav Lukianenko 11 лист. 2011 р., 11:41:29

Не бійтеся ivaro, ви перейшли на 10 кг ваги в обох руках прямо з нуля. Ви повинні мати збільшені вагу поступово, 2.5, 5 і 10. Навіть якщо ви не новачок все-таки це дійсно не має значення, наскільки краще ви робите інші вправи... нашого тіла по-різному реагують на різні вправи. Насправді це так наш організм пристосовується.. але це тільки правильно, якщо інтенсивність поступово збільшується. Моя пропозиція полягає в тому, щоб почати робити випади, але з меншою вагою і ви будете добре йти.

+486
Iles Wade 16 лип. 2017 р., 11:59:49

Вчора я провела кілька годин в гори, носити важкий рюкзак. Мій Microsoft група пасивно виміряв мій пульс і сказав, що я спалив протягом всього дня більше 4000 калорій. Враховуючи мої вихідні 2000-2400 калорій в день без фізичних навантажень, ймовірно, це правильно.

Але сьогодні, коли я встала, група сказала, що я вже спалив за 2000 калорій...хоча я спав з опівночі до я вставала в 9 або 10 ранку!

Це фізіологічно можливо, що після аномально напруженої діяльності, мій пульс буде залишатися підвищеною ще, поки я спав? Звичайно, я не міцно спав, і я прокинувся кілька разів, але я ще лежав у ліжку весь час.

+462
user1095108 14 лют. 2016 р., 05:47:31

Я приймаю свою силу серйозно останні 4 місяці встигла зробити моя тяга від 55 до 117,5 кг. Я також угробив браслети і використовувати змінний зчеплення , як це дозволяє мені реально підняти таку вагу з моєї маленької руки.

Я помітив, що я завжди використовувати закулісні зчеплення в ліву і зверху в моїй правій руці. Я спробував кілька повторень в іншу сторону навколо, і це було дуже незручно, і зараз я вважаю, що я може бути м'язовий дисбаланс.

Я 100% впевнений, що це так, і я повинен змусити себе переключитися між двох положень рук, або ж це просто природне (як при написанні) і така дрібниця насправді не те, що я повинен бути стурбований.

+433
mysorapidorasbl 4 квіт. 2018 р., 03:43:43

Це може бути викликано газу, ви можете повинні бути в змозі краще дихання з допомогою грудної клітки дихання, а не Дихання животом. А дихання животом-це підноситься як переважаючі грудях дихання, не було суворої науки в цій області. Деякі результати припускають, що там можуть бути деякі переваги для здоров'я для пацієнтів, які страждають від астми, щоб практикувати дихання животом. Аргументи, як в грудях дихання було набагато дрібніше і тому приносять багато менше кисню-це один навколонауковий марення, ви можете працювати так само швидко при будь-якому способі дихання, якщо, звичайно живіт дихання утруднене, наприклад надмірного тиску через газу.

+411
njc 21 лист. 2018 р., 23:48:25

Спираючись на відповідь JJosaur, існує також проблема м'язового дисбалансу.

Грудні м'язи тягнуть плечі вперед. М'язи спини відведіть плечі назад. Якщо один набір м'язів цілком розвиненою порівняно з іншими, поставу, і, в свою чергу, спині, займе важкий удар в довгостроковій перспективі.

Зазвичай це не проблема для м'язів спини перевантажуючи м'язи грудей. Але і навпаки досить часто, і якщо ви звернете увагу, ви можете в буквальному сенсі проживання людей кожного дня страждають від цього, усвідомлено чи ні. Вони будуть схилився над порожнистим/увігнута груди.

Робити тисячу віджимань щотижня може дуже легко привести до цього, але, на щастя, є вправи для спини, а саме підтягування. Я думаю, що людина, яка може виконувати тисячі віджимань в день зуміє зробити хоч який - підтяжка варіації.

+410
fahim74 3 лип. 2017 р., 05:54:40

Вам потрібно повернути те, що втратили м'язової маси і краще переробити його з білків, ніж вуглеводів.
Я б дотримуватися дієти, але набрати калорій з білків, таких як сочевиця і горіхи(які теж є жир, так що будьте обережні), а не вуглеводів(навіть корисних, як солодкий картопля).
Я знаю людей, які втратили до 30 фунтів протягом двох місяців близько 70% від їх щоденного споживання калорій, як білки.
Ви, напевно, втрачає м'язову масу через атрофії м'язів, оскільки вони не отримують достатньо поживних речовин для відновлення після тренувань. Так що налягай на м'язи-вправи і кардіо. Пам'ятайте, що навіть штангісти втратити частину м'язової маси як раз перед сезоном з-за їх важкої дієти, щоб знизити відсоток жиру в тілі.


+394
Akshar Bhanderi 7 вер. 2019 р., 22:01:46

Ви можете відразу після тренування, але ви повинні тренуватися, щоб виграти кілька годин, так що ви втратите більше калорій, ніж ви їсте.

+377
snkkgp 23 лип. 2010 р., 23:14:29

Вам не потрібні спеціальні порошки або продукти для досягнення будь-якої бізнес-цілі. Все може (і для більшості людей, ймовірно, повинні) бути зроблено з "нормальної" їжі. Так довго, як ви їсте достатню кількість калорій і білка, і ви тренуєтеся, ви не втратите м'язи. Щоб наростити м'язи, їжте трохи більше калорій і протеїну і поступово піднімати більшу вагу з плином часу (ви повинні робити обидва). Щоб схуднути і зберегти м'язи, є менше калорій і їжте більше білка і поступово піднімати більшу вагу з плином часу (якщо ви вже не новачок, це не може ставитися-ви можете бути тільки в змозі зберігати свою силу).

Оскільки калорій і білка в звичайну їжу, ви можете досягти будь-якої з цих цілей склад тіла, їдять звичайну їжу. Удачі.

+320
frustrated Gmail business user 5 квіт. 2015 р., 15:13:26

Як заявив з важкої атлетики вимагає більшість, якщо не всі м'язи, в деякій мірі, однак у ривку і поштовху 2 різних високотехнічним руху, які використовують різні м'язи по-різному.

У той час як силові тренування, як то запропонувала Кейт, це важливо, якщо ви зацікавлені в виконанні важкої атлетики ви зможете швидко знайти програму початкової міцності задовольняє.

Стартова сила вважає "основними підйомниками", тобто жим лежачи, спина присідання й станову тягу, і тренує їх для максимальної сили - переміщення за величиною, що можливо-це, в той час як Олімпійська важка атлетика поїзда для максимальної сили, що люди називають вибуховий рух або рухається відносно велику справу якомога швидше.

Через повільних контрольованих рухів через мінімальний літак, сучасна силова тренування може поїзд незначні допоміжні, стабілізуючі м'язи, але не в тій мірі, у важкій атлетиці, яке вимагає контролю великої ваги, що швидко буде значний крутний момент. Багато спортсменів в контактних включати, принаймні, прибирає в свої програми з цього приводу.

Якщо ви шукаєте важкої атлетики, для задоволення або конкуренції, її варто вивчити, які програми доступні, крім часто зустрічається в сучасному міцність програми. Стартова сила дасть вам хорошу базу, однак якщо ви зацікавлені в олімпійській важкої атлетики доповнюючи його рано методика практика великих олімпійського руху - навіть ручкою від швабри.

+155
user2700799 21 лист. 2013 р., 06:37:12

Я хочу визначити мій АБС.Я хлопець і я хочу, щоб визначити нижню АБС.Я їм багато овочів,фруктів і т. д.,білок та ін. Я теж роблю вправи.Що б ви порадили мені зробити, щоб визначити свій нижній прес.

+150
YakovL 19 лют. 2017 р., 05:11:26

Ви дійсно є щось що викликає збільшення ваги: їжа. Відслідковувати його. Зважте, що ви їсте, відстежити в додатку, наприклад, MyFitnessPal або який-небудь з альтернатив, і бути абсолютно впевненим, що ви використовуєте правильний запис (виправлення на підставі маркування харчових продуктів по мірі необхідності) або з допомогою, скажімо, значення з бази даних USDA. Для цільних продуктів, ви часто можете знайти відразу щось набравши в Гуглі (спробуйте "кешью" наприклад). Якщо ви хочете бути точним в тому, щоб з'ясувати, де ви піти не так, і скільки ви реально споживаєте, ви повинні стежити. Ігнорувати той факт, що багато людей, здається, роблять просто відмінно, не звертаючи уваги або багато думати про те, що вони їдять (крім "що б смачненького сьогодні"), тому що це не працює для вас. Ти повинен бути точним і перетворити її в науку. Міра, правильно.

Якби мені довелося вибрати продукти, які ви перерахували, що б бути самими хитрими, це

 • Кешью. Горіхи дуже калорій щільна. Дуже корисні і поживні, але багато калорій. 50 грам не виглядає як багато, але це було б понад 270 ккал.
 • Насіння соняшника. Те ж саме стосується насіння, як для гайок. Хороша їжа, але дуже калорій щільна.
 • Родзинки. Сухофруктів з високим вмістом цукру. Легко йти за борт на цих.
 • Ранч. Може бути штраф, але це залежить від рознос. Він може бути завантажений жирами і цукрами.
 • Хліб. Карбюратор-щільних харчових джерел, таких як хліб, картопля, макарони і рис може дати важке вдарило калорій здається, що не така вже й велика сума, і не дуже добре для ситості, так що ви могли б у кінцевому підсумку їдять більше на обід, ніж зазвичай.

Так, що ль, почасти перерахував весь свій обід там. Я думаю, що вам краще з'їсти салат з худий джерело білка, як смажена куряча грудка або креветки. Або хоча б знизити кількість кешью, насіння соняшнику і родзинки, і дізнайтеся харчову цінність, що Ранч. Подивимося, чи є варіант низькій калорійності. "Легкий" варіант не завжди здорово, тому що часто те, що вони вивозять в жир вони частково замінити цукор (смак повинен прийти звідки-то) і якщо що я б сказав, що ти гірше з цим.

+16
OLUWOLEJA 13 вер. 2019 р., 09:37:00

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil