Зменшення розміру без втрати м'язів

Я в досить дивній ситуації. Я займаюся гантелями вже близько року; вона була добре з-за хорошого тренера (мій брат), хороше ставлення та інше. Я був в змозі продовжувати йти 4 дні в тиждень з дуже небагатьох затримок інші, ніж напружені періоди роботи, таких як іспити. Я роблю все моє тіло, груди і руки, ноги, плечі, спина, за тиждень. В цілях стислості, я зазвичай роблю близько 8-10 повторень будь-якого вправ, і я виразно стала сильнішою, наприклад, відбувається з ~40 кг, до 70 кг у жимі лежачи за останні кілька місяців. Тон збільшилася, груди тепер видно, пояс Адоніса, тоновані ноги і т. д. Це добре... вірніше, була до недавнього часу.

Істина полягає в тому, що у мене були деякі гендерні питання протягом досить довгий час. Вони довго ховатися у фоновому режимі, оскільки кілька років тому, але вони дуже швидко в цьому році (з липня 2013), тим більше в останні пару місяців. Я почала своє навчання ваги у вересні минулого року. Це значно допомогло з моєї депресії; я завжди хотів, щоб мати можливість тренуватися, але коли я був молодшим, я мав масивні психологічні проблеми, роблячи це, і тепер це для мене легко. Однак, незважаючи на моє зростаюче бажання виглядати як дівчина, я тримав на верхній частині тіла вправи, які точно не допоможу (я не дуже дівчатка природно), тому що:

 • Я не хочу, щоб скасувати мої труди, хоча я не впевнений, якщо я хочу більше... сил корисно (я займаюсь іншими видами спорту, як бокс і фехтування), і навіть якщо це не так, як я хочу виглядати зараз, вона добре виглядає на хлопця, і я виразно пишаюся цим. Я розумію, це, напевно, хороший приклад неповоротні витрати оману, але все-таки це заважає прийняттю рішень.

 • Це тільки недавно (тобто в останні пару місяців я відчула сильне невдоволення своїм тілом. В минулому році, я хотів відчувати себе дівчатка, але я не звертав на моїх руках стільки. Мені просто подобається одягатися в дівчину одяг і з допомогою макіяжу тощо. Я дійсно не думаю про те, щоб пройти так багато, як зараз, так як я ще дуже багато думав про себе, як хлопець, і я не був упевнений, що це був лише етап або, якщо я серйозно про це або ж я буду більш серйозно ставитися до цього в майбутньому, я зробив план на отримання в корсет, так що моя талія буде вже, але я не наважилася видаляти мою руку тренування, тому що я вже був дуже хороший, але жорсткий режим, і я відчував, що це все одно не вплине на мій зовнішній вигляд, що багато (порівняно з іншими речами). Однак, зараз я дивлюся на фотографії себе і засмучуючись, що на моїй верхньої частини тіла виглядає; мої руки виглядають масивними, груди занадто велика, це просто не красиво взагалі. І це навіть раніше, ніж я думаю про моєму обличчі, але це вже зовсім інше питання.

 • Я також в даний час навчання з моїм братом (він не був тут протягом більшої частини року, але тепер він повернувся), і я не збираюся кидати половину моєї тренування повністю перед ним; я не хочу, щоб він почував себе розчарованим або щось.

Це починає ставати для мене напряжно, частково тому, що він передбачає таке складне рішення, як можна бачити вище. Як час іде, будь перехід стане складніше, інші речі можуть виникнути, і в будь-якому випадку буде більше прогрес пропаде, якщо я не зупинити його (тренування верхньої частини тіла тобто) повністю. Я б краще почати робити прогрес я віддаю перевагу виглядати як можна швидше, але це глухий кут, це нерішучість.

Проте подальші дослідження показали мені, що силу м'язів без збільшення Навального можна (мінімум повторень, велика вага). Особисто я думаю, що це буде хорошим компромісом для Тепер, я не відчуваю, як ніби я втратив прогрес, якщо я не моя сила, а мені потрібні мої руки, щоб бути в хорошій формі (для боксу). Я запитав навколо і, мабуть, якщо б мені довелося почати ходити на повністю міцність будівлі, тобто будівлі м'язи швидше себе, ніж саркоплазма, що збільшує розмір якщо не помиляюся - моя зовнішність просто перестануть рости, а не стає менше... що, звичайно, небажано.

Я повинен також зазначити, що я, ймовірно, буде відбувається гормональне лікування на якийсь час у майбутньому, яке, звичайно, гальмують ріст м'язів (зниження тестостерону), але я не впевнений, який ефект це матиме на поточні м'язи.

Моя ідея про зменшення розміру зберігаючи деяку силу утримувати воду? Чи є інші способи зменшення розміру, зберігаючи при цьому деякий прогрес? Я про це повною неправильний шлях? Мені потрібно просто все зупиниться повністю? Я просто ще одна жертва канула оману коштувати? Будь ласка, допоможіть, мені вже дуже переживали з цього приводу і я дійсно не знаю достатньо про всі входи і виходи з цього прийняти рішення у строки, я хотів би, тим більше, що це досить дивні ситуації, викликаної швидкою зміною обставин.

+179
Jonas Freese 9 січ. 2017 р., 06:14:11
34 відповідей

Є кілька статей (нижче), які корелюють знизилася сон підвищення апетиту, збільшення ваги і ризик розвитку діабету. Останні два, можливо, більше пов'язано з кореляцією прагнення до високим-вуглеводів, а не фактична втрата сну.

Так що я б сказав, що мінусів втрата сну, ймовірно, буде компенсовано підвищеним апетитом. На відміну від пауерліфтер або штангіст, бодібілдер не повинен бути ментально зосереджений в тренажерному залі таким чином, розумова втома не бути чинником. І з пристойним профіцитом калорій, ви не повинні турбуватися про м'язової втоми, як ви, ймовірно, любитель культурист.

+992
Greyko 03 февр. '09 в 4:24

Так я в перші тижні c25k і тільки що закінчив свою другу бігу/ходьби, але навіть у перший тиждень мені довелося пропустити один із запущених періодах. Мої щиколотки і передньої частини гомілки були такі стомлені, що мої ноги не підніматися. Що конкретно я можу зробити, якщо я навіть не можу зробити першого тижня c25k? Я повинен просто зробити перший за тиждень, поки я не зможу зробити всі запущені періодів?

Це може бути важливо відзначити, що я роблю це одночасно з SL 5х5, які я робив протягом тривалого часу.

Я не можу допомогти, але цікаво, якщо скасування викликана ця. Перший раз я бігала через день, але сьогодні я втік після скасування буквально вчора (присідання 3 підходи по 5 @ 250lb і DL 1 комплект 5 @ 275lb). Я не пам'ятаю, моя кісточка як втомився в минулий раз.

Я важу 200 і 5'9 з БФ% близько 25.

+989
Mandela Franko DaGreat Sniper 16 груд. 2018 р., 17:19:56
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Інтро:

Я 3-денний спліт, і виходить 3-4 рази в тиждень, тобто, якщо я працюю 4 дня в одну тиждень, мені доведеться повторити тренування я почав. Тобто ніяких допоміжних рутинних днів, тільки що повернувся на ротацію.

Днів моїх ніг, як правило, складалася з присідань, потім тяга, потім деякі допоміжні вправи. Тоді я вирішила чергувати вправи, які я дивився. Сенс, в перший день ноги, я би робити присідання після станової тяги, на наступний день ноги, я буду робити станову тягу після присідань.

Нещодавно, я помітив, що все, що я роблю-друге, це буде помітно поменшало, тому що моя нервова система вже смажені з попередньої вправи, і я відразу не вийти на Репс на 70-80% від Макс.

Моя нова ідея, що мені потрібен вхід на це може, я повинна зробити одна з них, кожну ногу в день. Тобто, якщо я роблю присідання в перший день ноги, тоді я буду робити станову тягу на наступному.

Моя аргументація полягає в тому, що дві вправи як займатися в поперек і ноги, так це не так, якщо ці дві групи м'язів будуть відпочивати на 2 тижні в будь-якому випадку.

Я подумав, може бути, просто відокремлюючи присідання і тягу в різні дні в Спліті всі разом, але я виявив, що робота цих місцях два рази в тиждень-це дуже багато, коли я піднімаю гантелі так близько до мого Макса.

Будь зворотний зв'язок або інші ідеї?

Заздалегідь спасибі!

+985
Umm Yasmin 6 черв. 2010 р., 23:06:44

Немає. Протеїнові коктейлі не змусять вас набрати вагу самостійно. Для того, щоб набрати вагу, ви повинні споживати більше калорій, білка сама по собі нічого не робить для збільшення ваги. Якщо ви хочете набрати вагу від м'язів, ви повинні піднімати тяжкості, коли їси достатньо калорій і протеїну. Це так просто, як це.

+958
momozh 17 лист. 2013 р., 07:06:43

Крім ліні, я бачив, як це зроблено в відповідає Щоб заощадити час (і захоплення навантажувачів), коли в барі поступово завантажується з багатьма приріст.

+946
UserDev 22 груд. 2010 р., 12:50:51

Я розробив невелике причіпка в праве плече. Причиною може бути тому, що за тренування в плаванні.
У легкий біль, коли я рухаю мої плечі трохи швидко з вантажем на ній. Наприклад, тягання води під час купання. Це не важка і все. Саме тому згадав його, як причіпки.

Тепер моє питання, чи Можу я на велосипеді або бігати?
Я запланував на повільний біг або дуже повільна їзда на велосипеді(обидва були трохи довші) на найближчі три дні, потім один день відпочинку, а потім почати плавання.

Це нормально? Які-небудь пропозиції?

Відповідь я чекав приблизно такого змісту:
Для різного ступеня травми плеча, різні посібники, біг або їзда на велосипеді може бути зроблено або може бути, що такого поняття немає (можу зробити біг або їзда на велосипеді, неважливо, на плечі взагалі) чи може бути, що я не повинна робити те й інше.

+895
Marc Thrane 23 черв. 2019 р., 06:03:02

Мені 18 років, 66кг (146lbs) і 180 см (5'11").

Спорядження: бігова доріжка, силові вежі (тягти/чин-злети і провали), дві гантелі вагою 30 кг (макс. 20 кг на гантель), опір кабелю і WonderCore II, який я міг би використовувати для лави для преса, гантелі і присідання.

В даний час я думав про схему тренувань, бажано щодня, крім п'ятниці. У мене є певний досвід, але я абсолютно новим для підтягувань та гантелі. Я б перш за все хочу тренувати груди, спину, біцепс, трицепс і АБС, так як я досить тренувати ноги під час їзди на велосипеді і бігу. Я волів би не робити занадто багато кардіо, оскільки я хотів би отримати багато м'язів і витривалість-це вже достатньо.

Схема:

Понеділок: Груди (гантелі, прес для віджимання, груди опускається) + трицепс (трицепс провали, алмазні віджимання, два-рука розширень трицепсів).

Вівторок: біцепс + плечі (біцепс кучері, підтягування).

Середа: спина (підтягування,?).

Четвер: кардіо (20 хв біг або ВИИТ з спринті).

Субота: АБС (особливо присідання).

Так що моє запитання, що мені робити в неділю і як слід перемішати деякі групи м'язів в день, так як це важко вирішити для мене. Крім того, ви знаєте інші хороші вправи (для спини і АБС або що-небудь ще) з обладнанням у мене? Я знайду разогревах в інтернеті.

+886
D3X1K AXYZ 27 січ. 2010 р., 01:58:16

Коли я був жиму лежачи на змаганнях, добре відомо, що нам потрібно, щоб тримати ноги на землі і зігнувши спину, щоб докласти максимум сил, але у нас є спеціальні важкоатлет костюми, які тримають наше тіло дуже компактне, начебто підйомного ременя.

Але коли ви піднімаєте у навчальних цілях, на спині не повинно бути арочними, так як це не дозволить для кращої ізоляції м'язів грудної клітки і може викликати біль у попереку.

Якщо ви спробуєте це, ви помітите, що з вашими ногами на лавці або коліна на грудях, ви зможете підняти менше, ніж з ногами на землі, але ізоляція краще, і ви будете почувати підйом набагато більше, що це якісний ліфт.

Коли ви зможете підняти кількість ваги ви піднімаєте, у порівнянні з іншою людиною, яка це робить з його ногами на землі, ви повинні покласти ваші ноги на землі, як їх, ви можете підняти більше або з меншими зусиллями.

+886
Dickey Diane 15 бер. 2016 р., 21:20:30

Включати в себе 10-денний цикл у вашій ліфти... це присідання кожні 10 днів, загинув кожен 10, футів. присед раз в 10. І коли ви піднімаєте важкий, побудувати інтенсивність кожного набору (до речі 5-7 комплектів) і натисніть повторень від 4-7. Структура може бути порушена до такої: підніміть нижню частину тіла понеділок і четвер або вівторок або середа і п'ятниця і субота, і т. д...як завгодно. Таким чином, Ви розбити тренування на 3 тижні циклу, який ідеально підходить. Так що в остаточному підсумку це буде виглядати так:

 • М: Присед Б
 • Т: верхня частина тіла
 • ВТ: вихідний, похід, велосипед, що
 • Р: Мертвий
 • Ф: викл.
 • М: Фут. Присед
 • Т: верхня частина тіла
 • ВТ: вихідний
 • Р: Присед Б

і т. д...Ви кінець з фут. присед чт наступного тижня, це повний 3-тижневого циклу. Потім ви можете почати новий цикл ліфти, повторень, Набори; Все, що вам подобається.

Ви можете змінювати дні, що ви хочете, до речі...це не з книги, це тільки через досвід

+852
Suboptimus 30 січ. 2011 р., 06:06:33

У мене є три дні на тиждень план тренування (важка атлетика Пн,Ср,Пт, в основному рук/тулуба, плечей, спини спліт respecively, на годину або більше) і я роблю кардіо у перервах між (у залежності від часу року, біг або танці). Я в принципі хочу набрати форму і в цілому відчувати себе здоровішими.

Вранці, я був би мотивований, щоб зробити короткий біг навколо будинку (8 хвилин), а потім робити віджимання, хитання преса - це "30 хвилин тренування перед сніданком", так сказати. Тепер я задаюся питанням, якщо це фактично може бути контрпродуктивним або якщо це добре. Вранці діяльності досить легкий в порівнянні з підняття важких речей, кажуть, але я не впевнений, що якщо, наприклад, відпочиваючи фаз для зброї (які повинні бути більше, ніж один день) також означає, Я не повинна віджиматися і т. д. щодня.

+820
Abdi Ladif Khalif 21 вер. 2013 р., 15:06:54

Я чув від багатьох людей, що якщо ви працюєте в тренажерному залі, то твій зростання зупиниться зростає. Це правда, що для 19-річного чоловіка?

+736
Qamar Zeeshan 12 серп. 2012 р., 21:39:59

Люди, які кажуть, що кардіо-це контрпродуктивно і просто люди, які хочуть виправдати не робити кардіо.

Кардіо працює серце. Найважливіша м'яз в організмі. М'язи критичної для життя.

Припустимо, ви хочете, щоб Навальний ноги з важких повторень. ОК довга поїздка, можливо, обмежує вашу важких повторень на наступний день. Але довго їздити не побудувати кардіо, витривалість ніг і маси ніг. Ви коли-небудь бачили про велосипедиста з недорозвиненими ногами?

Є екстремістські, які претендують на витривалість типу калорій і білка відняти від маси будівлі. Я не куплюсь. Якщо ваше тіло просто не може отримати достатню кількість калорій, то можливо, але це дуже крайній випадок.

+656
Diz Andriana 17 січ. 2011 р., 07:47:37

Для мене це звучить, як ви повинні працювати на ваших верхніх грудних мобільності. Це також повинно допомогти з гіперлордоз як ці дві області пов'язані. Між ними як можна реально виправити поставу. Коли ви нагріваєте, також переконайтеся, що ваші плечі були належним чином розігріті, а також. Кілька розминочних процедури включають в себе (вибрати щось одне використовувати):

У той же час, я хотів відмовитися від пресування будь-якого виду (лавки і накладні витрати) на даний момент. Якщо біль не вщухає через 4-5 днів, зверніться до лікаря і слідувати їх радам реабілітації. В іншому випадку, коли біль вщухне, я рекомендую виконувати дизельний плече реабілітаційного протоколу. Після реабілітаційного протокол, беруть на себе частину навантаження з баром і створити резервну копію (можливо, аж до 105). Зосередити увагу на наступних:

 • Вам так щільно, як це можливо. ABS, сідниць, квадрицепси, найширші і т. д. всі працюють разом, щоб забезпечити стабільну платформу для преси.
 • Почати підйом з вашого латів. По суті, я використовую мої м'язи спини, щоб отримати бар з мого плеча.
 • Не дозволяйте ліктям спалахнути. Це допоможе захистити плечі, і результати більш сильною ліфт (також задіює грудні м'язи трохи).

Примітка: деякі заклон-це нормально. Тільки не перестарайтеся до точки, де ваша спина знаходиться в більш слабкій позиції. Єдиний конкурс, який має обмеження як в барі отримує надбавки будуть Олімпійські підйому. Все інше дозволяє використовувати будь-якій формі, що вам потрібно зробити це. Важливо те, що ви робите це так, щоб не заподіяти собі тілесні ушкодження.

Це звучить, як ви після стартової сили протоколу, який, як правило, хороша програма для здорової людини. На жаль, вам, ймовірно, доведеться змінити деякі речі, щоб допомогти ваші плечі назовні.

В кінці верхній прес дня, додайте до наступним:

 • Передні піднімає, 5х20 (нарощувати його при необхідності)
 • Задня дельта піднімає, 5х20 (нарощувати його при необхідності)

В кінці дня прес-лава, додайте до наступним:

 • Гантелі рядків, 3х8-12 з ліктями назовні (повинна бути менша проблема)

Ці вправи допоможуть зміцнити і стабілізувати плечовій зоні. Я бачив деякі дійсно велике поліпшення в моєму накладних пресування із застосуванням Калле Бек плече прогріву (починаючи силач), та допомогу, що вправи, які я перерахував. Не вчися на неповнолітніх, вони тут просто, щоб допомогти вашому здоров'ю плеча і верхній частині спини сила. Обидва цих допоможе більше, натиснувши і відчуваю себе набагато краще після тренування.

+634
OpenUserX03 9 лют. 2014 р., 19:30:23

Все, що вам потрібно зробити, це поїсти в чистоті і регулярно харчуватися. Якщо ви не працюєте, переконайтеся, що ви не їсте більше, ніж вам дійсно потрібні. Ідея в тому, щоб зберегти повноцінне харчування на увазі. Переконайтеся, що джерела ви обираєте, надасть вам всі необхідні поживні речовини для вашого тіла, щоб вам харчуватися і залишатися в належному стані. Я не знаю, що до звичок у їжі були схожі, але якщо ви були в мотлох, і нездорової їжі, то скорочувати як можна більше. Я знаю, що це важко, але вести здоровий спосіб життя, вам потрібно відмовитися від деяких продуктів. Якщо ви не можете чинити опір цій тязі, вкластися в 1 день в тиждень, але їжте їх в ліміт. Пийте багато води і добре відпочивати. Підтримувати хорошу гігієну, що дуже важливо. Головне, мати позитивний настрій і зосередитися на меті. Як тільки ви досягаєте його, підтримувати його. Не спікірувати назад, де ви почали. Бажаю вам всього найкращого.

+631
Silviya 14 лип. 2010 р., 09:32:38

Я не рекомендую грэпплинг якщо ви хочете поставити на деякі маси тіла. Ваші основні сили може бути поліпшена, і ви теж можете привести ваше тіло в тонус, але бореться не допоможе вам поставити на масу тіла.

+563
Jarner 27 жовт. 2010 р., 20:29:54

У мене були дуже схожі болю після інтенсивної гантелі ланцюга, які обкладаються високим податком на моїх передпліччях. До кінця тренування в мене гострий біль, а робити штангою спереду піднімає -стрес дуже схожий на захоплення/передпліччя як гирі гойдалки.

Так що швидше за все це надмірне травми, який викликає сухожилля до запалюватися. З особистого досвіду найкращий засіб-це лід і спокій. Ви можете приймати безрецептурні протизапальні препарати, як ібупрофен, але я себе не обтяжував. Це займає від 3-5 днів до 2 тижнів, щоб відновити. Інша справа, що, здається, допомагає масаж і м'яких тканин, працювати на м'язи передпліччя. Ви можете просто використовувати свої сили або в теніс/гольф-м'яч і йти вперед і назад на м'язі.

Для запобігання таких травм у майбутньому:

 • Роботи з поліпшення вашої форми. Як @Waquo вказав, як ви ловите КБ робить великої різниці. Якщо ви тільки починаєте, то, швидше за все ваша форма повинен працювати. Витрачати багато часу на перегляд відео, читання і заняття з легкими гантелями. Ви дійсно не повинні відчувати напругу в суглобах при підйомі. Якщо ви це зробите, ви, ймовірно, робите це неправильно.

 • Розігріти і розтягнути правильно. Жорсткі м'язи і суглоби, які не прогріваються більш сприйнятливі до травм. Навіть якщо все ваше тіло теплий конкретної спільної групи може і не бути, якщо ви не конкретно його. З цієї причини завжди починайте вправи з легкими вагами і нарощувати повільно. Це дасть вам додаткову можливість практикувати і вдосконалювати свої форми.

 • Уникати повторюваних рухів або оподаткування однієї і тієї ж загальної групи знову і знову. Це особливо вірно, якщо ви маєте будь-який вид травми/запалення. Збільшуючи час відпочинку, чергуючи руху антагоніст, перемикання важкі і більше встановлює обсяг всіх буде зменшити ймовірність травм і дозволяють краще відновитися.

 • Зміцнення м'язів підтримують , тому вони взяти на себе деякі роботи. Як ви можете бачити, передпліччя складається з комплексу м'язових груп, які часто діють синергічно, нормалізує і підтримує вагу. Маючи м'язовий дисбаланс може призвести до специфічної м'язової систем стає більш обкладатися податком. Є багато рухів передпліччя ви можете зробити, щоб доповнити ваші тренування. Ви не повинні робити їх все, просто поекспериментувати і подивитися, якщо ви виявите, що у вас є недоліки та невідповідності, які необхідно усунути. Старт дуже легкий і не більше ніж зробити це, оскільки ви можете повторити ті ж проблеми.

 • І, нарешті, будьте терплячі. Тренування-це важкий і підкреслює тіло. Іноді можна перестаратися і в кінцевому підсумку з незначним пошкодженням. Зробити крок назад, відновити і повернутися повільно. Завжди переконайтесь, щоб завжди підніматися, якщо ви відчуваєте гострий біль і пам'ятайте, тренування більше про загальну послідовності не примушувати себе до межі за кілька тренувань.

+545
bitman 29 лист. 2015 р., 05:08:47

Наскільки я розумію, вава (і WMA) вікової класифікації розраховується як

запис часу/часу

де запис-час-найкращий час запису для заданої відстані, статі і віку.

Так в якості прикладу припустимо, що ви в 48 років чоловік біжить напівмарафон за 1:42:12 (мені). Тоді вам потрібно знати, рекордний час за столами Вава 2006: 1:06:23. А Ви вік то клас

1:06:23/1:42:12 = 3983 секунд/6132 секунд = 64.96%

Ви можете перевірити з одним з багатьох вікових клас калькулятори навколо.

Іншими словами, віковий клас розповість вам, як добре ви робите порівнянні з кращою на дистанції у вас вік. 50% означає, що ви працюєте в два рази повільніше з кращих, 66% означає, ви працюєте на 2/3 швидкість з кращих.

Тому, щоб отримати 0% Вава вік клас, ваш час фінішу має бути нескінченним... і 50% не означає, що ви перебуваєте посеред дороги, але тільки що хтось працює в два рази швидше, як ви.

+514
Pageii Studio 11 черв. 2010 р., 07:50:41

Не місяців звільнити, але не більше 10 днів приймає мої м'язи, особливо рук, від великих і відчуття важко що-то це не робить мене дивитися, як я піднімаю серйозну вагу. Він залишається в хорошій формі і почувати себе на тиждень не виходить, але нічого більше, буває і таке.

Чому це відбувається?

Хоча Я не втрачати силу. Я споживаю достатню кількість білка, а також.

Це просто моя статура або є рішення для цього?

+478
hong carl 19 серп. 2016 р., 13:32:26

Ви не можете досягти ваших цілей шляхом отримання 20 кілограмів жиру.

Ви не можете отримати 'форми' в хорошому сенсі. Груди збільшуватися з жиром, попою зростає з жиром. Але жир також робить майже всі інші частини тіла виглядають гірше.

Не існує способу схуднути тільки в потрібні місця. Вона повністю визначається генетикою.

Щоб отримати хороший вагу вам потрібно піднімати тяжкості. Так, саме як чоловіче тіло-будівельник. Але будь-яка жінка, яка робить це за кілька місяців до кількох років не буде виглядати як один. Вона не буде виглядати як жінка бодібілдер або (вони приймають вітаміни та інші речовини).

Уявіть секрет моделі Вікторії. Їй пощастило з генетикою точно. Але як її тіло відрізняється від середньої дівчата? У неї більше м'язів, і вона має менше жиру.

Ви повинні втратити трохи жиру, щоб втратити живіт. І вам потрібно наростити м'язи, тому ви не виглядаєте худий, але виглядати і відчувати себе чудово.

+465
expectoPatronum 31 бер. 2014 р., 15:58:15

Я хотів би знати, якщо, крім генетичних причин, так як багато м'язів у мене, я буду жити довше і уникнути хвороб.

+461
Sektumsempra 31 бер. 2014 р., 15:23:29

Ви повинні бути обережні, який тип калорій, щоб прийняти "коли". Мед, цукор, швидкі вуглеводи. Якщо ви використовуєте швидких вуглеводів до тренування або під час тренування, вони будуть живити ваші м'язи, допомагати їм краще виконувати і більш ефективних тренувань, який допоможе вам набрати м'язову масу. Однак, якщо ви приймаєте які-небудь швидкі вуглеводи після тренування, більшість із надлишку вуглеводів допоможе вам отримати неправильного виду ваги: жир.

База правил для набирає вагу в найбажаніші розподілу (високий м'язової маси, низький вміст жиру-маси) - це концентрат споживання вуглеводів в період, що починається за 1,5 години до тренування і закінчуючи півгодини до закінчення тренування. Концентрат білка на кілька годин після тренування. Нарешті, концентрат споживання жирів в період, що починається через кілька годин після тренування і закінчуючи кількома годинами раніше підвищене споживання вуглеводів.

Загалом, ви повинні зробити більшу частину вашого відпочинку калорій з жирів, велика частина вашого робочого калорії з швидких вуглеводів (лактози і мед-це добре, але фруктоза також може бути хорошим варіантом) і ваше споживання білка знаходиться на 2г/кг маси тіла. Пограйте трохи з кількістю вуглеводів, споживаних вами калорій до і під час тренування. Ви хочете мати надлишку вуглеводів, так що ви можете закінчити тренування в повну силу, але не переборщили, щоб багато, або ви будете купувати більше жиру, ніж м'язів. Ваші протеїни для відновлення і ріст м'язів після тренування і на ніч. Нарешті, враховуючи, що ви wnat, більшість відпочиває калорій з жиру, ви повинні переконатися, що ваші рівні інсуліну оговталися від предтренировочных вуглеводів викликає прилив цукру.

+403
saudade 9 серп. 2013 р., 11:30:43

Ще одне питання, яке не обговорювалося, що є причиною, чому я перестав робити кроссфіт, є той факт, що кроссфіт фокусується на вправи, а не на мету-орієнтоване навчання.

Це відсутність акценту на цілеспрямоване навчання робить це важко для початківців вивчати і працювати до більш складних рухів, що може призвести до травми. Це також робить його важким для більш досвідчених практиків, щоб зробити послідовне покращення після того, як вони освоїли руху. Я можу пригадати, що обидві проблеми одночасно. Я не зміг зробити, сидячи пістолетом і не мав поняття, як прогрес в цьому напрямку. З іншого боку, у мене були хороші урвати формі, але виникли труднощі збільшення ваги через випадковості тренування в день і рідкісні появи хапання.

Марк rippetoe переходить у більш докладно тут:

http://www.t-nation.com/training/crossfit-the-good-bad-and-the-ugly

+395
jojman 28 вер. 2017 р., 11:51:42

В періодичне голодування термін поста почати відразу ж після вашого останнього прийому їжі або тільки після того, як ваше тіло перетравлюється їжа? Я ніколи не зможу зрозуміти це.

+364
Kuntal Gupta 7 жовт. 2010 р., 07:43:09

Ось хороший огляд від Тім Ферріс у своєму блозі. http://www.fourhourworkweek.com/blog/2009/05/07/vibram-five-fingers-shoes/

Основними перевагами є більш природними і менш травматичними стиль бігу, що взуття, як його просувати і збільшення тренування для ніг під час бігу.

+357
Ishtiaq Ahmad 21 січ. 2018 р., 09:17:53

Доповнити білок повинен в ідеалі становити лише невелику частину від загального щоденного споживання білка. Є джерела дуже хорошою білків (в залежності від вашої дієти).

 • Молочні продукти (такі як (знежиреного) сир, сир тощо)
 • Яйця
 • Пісне м'ясо
 • Соєві Боби
 • ...

Приблизно щось близько 2 грамів білка на кг ваги тіла, щоб отримати м'язи. Якщо вага 80 кг, що б обхідними 160 грам. Ви могли б досягти цього (наприклад) з

 • 50г 90% сироватковий
 • 300 г курячої грудки
 • 300 г кисломолочного сиру
 • Два яйця

(тільки груба оцінка, просто щоб дати вам ідею). Це не враховуючи, що інші продукти теж містять білки,.

Редагувати:

2 г на кг ваги, здається, занадто багато. Дивіться в цій статті.

+251
gigabonstr 4 січ. 2016 р., 22:12:57

Прибрати свої лопатки і зрушують її вниз, щоб захистити ваші плечі. Диск, верхню частину спини на лаву (не головою). Місце прикладом на лаву, а потім помістіть ноги на землю в положення, яке дозволить вивести землі. Уявіть собі гумку, яка натягнута і готова штовхати вага вгору після того, як він торкався грудей. Повільно опустіть штангу до грудей, а потім диск з нижньої і верхньої частини тіла одночасно штовхати вага вгору трохи по діагоналі по відношенню до піні. Це стиль пауерліфтингу, що, безумовно, допомагає збільшити вагу.

Стиль бодібілдинг як правило йдуть більш низьку вагу, іноді немає привід ноги (старої школи, щоб додати більше роботи на грудях) і не піти вниз до грудей, не осудіть. Акцент робиться під утримання і вище повторень, щоб домогтись зростання грудей.

Ти позиція знаходиться під загрозою, тому що ви не активно підтримуючи в хорошій формі і ти натискаєш на жорсткий мала вага чи це насправді важче, ніж ви можете впоратися і компроміс ваші форми, щоб вести його вгору. Те, що я використовував, коли я почав приймати один з цих гумок ви бачите на майданчику для розминки і поставивши його на лаві повздовжньо, так що є смужка гуми біжать шкіри амортизацію лаві повздовжньо. Це дає вашій спині зчеплення і запобігає ковзанню.

Дивитися відео (Алан Трал, Омар Isuf, лопаткової втягування) і отримати уявлення про правильній формі, КИЇ поширених помилок. Сподіваюся, з часом і практикою ви отримаєте повісити його.

+227
Idevicedebug 23 квіт. 2011 р., 00:41:32

Ваші сідничні м'язи будуть розвиватися пропорційно до того, як ви стаєте більше і сильніше. Вам не потрібно турбуватися про їх ізоляції.

На 168см і 60 кг, присяд 90 кг, ви все ще є довгий шлях, щоб піти. За умови, що ви чоловік і в 50 років, ви повинні бути в змозі додати 2,5 кг присяд кожне тренування, і додати 5 кг кожен раз, коли ви станову тягу. Якщо ви не можете зробити цього, то або ви не їсте достатньо їжі або (що менш ймовірно) ви не отримуєте достатньої відпочинку або вашого обсягу вправ занадто низька.

Коли ви важите 65кг і навприсядки 125кг, тоді ви чітко зможете побачити гіпертрофію сідниць.

+210
joneberg 23 серп. 2019 р., 15:38:07

Як правило, статичну розтяжку перед тренуванням не особливо ефективною, і більшість досліджень показують, що вони можуть мати згубні наслідки для продуктивності м'язів (м'язи в ослабленому стані після статичного розтягування), і навіть може збільшити ризик отримання травми. Статична розтяжка-те, що ми думаємо як регулярне розтяг - розтягування м'язи і утримуйте протягом X секунд.

Зберегти статичну розтяжку після тренування.

Робити динамічну розтяжку/розминку перед тренуванням. Динамічну розтяжку/розминку, коли ви повільно берете м'язів/суглоб через діапазон руху, акуратно збільшуючи асортимент, як ви прогресу.

Кращі динамічні розтяжки-це ті, які найбільш близько імітують фактичної діяльності ви будете займатися. Так, для їзди на велосипеді, які можуть бути присідання, стрибати присідання, випади, і інша нога-актуальні пропозиції. Хоча, якщо чесно, як фанатичний байкер сам (70+ миль на тиждень), я дозволяю собі велосипед бути розминки/розтяжки.

+203
Billy Asberry 14 квіт. 2010 р., 19:57:01

Як дуже активний велосипедист, витрачаючи багато годин на велосипеді, я можу порекомендувати 3 речі.

 • Якщо у вас є запалення, нехай це зцілити в першу чергу.
 • Отримати пару пристойних, м'які велосипедні шорти. Краще моделі мають "анатомічну" прокладки, які йдуть довгий шлях до комфортній їзді на велосипеді. Ви навіть можете отримати підшоломники, які можуть піти під звичайні шорти спортзал, якщо скромність-це питання. Велосипедні шорти розроблені, щоб мінімізувати проблеми, як натирання і роздратування.
 • Ви можете використовувати продукт, як, Paceline замша стикового Р, який є шкіри мастило & замша крем. Цей продукт запобігає неприємні натирання і попрілостей, що більшість велосипедистів досвід, коли, сидячи на своїх сідлах. Також можна використовувати шкіру зволожуючий лосьйон на уражені ділянки.
 • Як уже зазначалося, частина проблеми може бути в сідлі.

"Чи можна уникнути болю?" - Безумовно, з належним спорядженням.

Сподіваюся, що це допомагає.

+181
Aman Pandey 10 бер. 2016 р., 05:12:49

Можливо, вам доведеться зробити кілька перезавантаження, тому що ти всього лише в мізерній кількості психічно і фізіологічно, але ви не втратите будь-яку можливість, тільки гальмують його.

Існують новачок отримує з-за (в основному неврологічні) відмінності в продуктивності між кимось, хто активно працює, а хтось, хто не.

+181
Rajesh Marndi 2 трав. 2018 р., 17:32:01

Я особисто роблю це тільки тому, що я не є власником шкалу, і в мене є час до старту. Я впевнений, що багато людей роблять це з тих же причин.

+165
clarence 23 квіт. 2017 р., 01:16:33

Відповідь JohnP це добре.

Щоб відповісти на питання напряму - напевно, 2 роки буде в безпеці - але це неправильне питання.

Книга Тім Ноулз' містить плани за хороший перехід від не працює на всі до закінчення ~90км марафон товариші. Вона починається з тренування за 10км, потім половину, потім повний марафон, а потім ультра. Кожен етап, по пам'яті, близько 4-6 місяців. Цей план повинен бути науково оцінені і показані досить добре і не було багато травм. Йдучи швидше, ніж це може викликати проблеми.

Я кажу, що це невірний питання. Я вважаю, що люди, ultrarunners, тому що вони люблять біг. Вони роблять це з різних причин (і, якщо ви будете копати глибоко, деякі з цих причин мають можливість похвалитися), але вони більш мотивовані радість бігу і, будучи частиною цього суспільства.

Тому, замість того, цікаво, як довго він збирається взяти, я б просто отримати там і розпочати планування пробігти 5км або 10км добре.

+91
dustym 3 квіт. 2017 р., 19:31:30

В даний час я роблю 3 тренування в тиждень: понеділок, Wednseday, у п'ятницю. Є два шаблону тренування, а і Б, які просто чергуються. Це в основному або 5х5 і стартову силу підходу. Всі тренування у присідань, і досі тяга на тренування (так що один тиждень буде два сеанси тяга, минулого тижня одна). Тяга робиться тільки для однієї роботи після прогріву. Досі вага на присед збільшився на кожному тренуванні.

План був перетворити середовище в запальничку-з присідань, після відновлення почав отримувати важкі, і в цей момент і зробити тільки один сеанс тяга в тиждень. Оскільки я відчуваю якісь мляві задня жорсткість від тренування до тренування, і прогресує на присідання і станова тяга стає все важче, схоже, зараз саме час.

Тоді питання, який день буде краще поставити на тягу? Я можу поставити його на одну з важких приземкуватих днів (Понеділок/середа) або на світлий день Присідання (середа). Є переваги і недоліки кожного вибору.

 • В понеділок мені доведеться зробити це після важких присідань, за моєю спиною і ноги вже втомилися. Але останні тренування були 3 дні тому і це початок робочого тижня у мене ще будуть свіжими.
 • У середу присідання будуть легше і будуть заважати менше тяга. Але він призначений день для полегшення відновлення і робити тягу в цей день, можливо, перемогти цю мету.
 • У п'ятницю є така ж проблема, як в понеділок: важкий присед + станова тяга. Але я, як правило, ентузіасти, які викликають у вихідні за рогом, станова тяга-це остання вправа я роблю так я, як правило, мають "підемо менталітет" і я вам на всі вихідні, щоб оговтатися від нього, на відміну від понеділок/середа.

Є вибір, що краще? Моя мета-продовжувати лінійної прогресії як можна довше і поступово переходити на метод Техаський стиль програмування (де тяга на добу обсяг, але я відчуваю себе більш схильні, щоб покласти їх на добу інтенсивність).

+88
TemporalWolf 14 жовт. 2017 р., 07:14:01

Швидко скорочуються м'язи використовуються і розроблені рухається швидко. Регулярні віджимання можна зробити трохи швидше, але в основному ви хочете зробити плескати або пліометричні віджимання, щоб дійсно розвиватися стрімко.

Якщо ви почнете робити 20 повторень віджимань, неважливо, якого роду ці представники не будуть особливо вибухонебезпечною. Якщо вони є, вони не будуть досить складними, щоб дійсно створити оптимальний навчальний стимул.

М'язова витривалість відрізняється від діяльності конкретних витривалість. Вони пов'язані між собою, але здатність котитися довше і складніше з БДР не збігається з вашої здатності зробити 50 віджимань поспіль.

Що Ви Повинні Зробити

Ви вже бігаю і займаюся джиу-джитсу, так що немає абсолютно ніяких причин , щоб робити більше роботи на витривалість. Щоб отримати більше витривалості і вибухонебезпечність вам потрібно працювати на вашій слабкості, яка, напевно, сила і влада. На Олімпійських підйомників і підтримки програмування буде фантастична ідея.

Отже: ви повинні дізнатися чисту силу, і подивитися, якщо у вас є мобільність урвати. Ви повинні отримати доступ до олімпійської штанги, яка обертається добре, а також на відбійні плити і підйомна платформа. Ви повинні станову тягу і присед і робити деякі натиску преси після розробки деяких базових повітряних сил з регулярною преси. Тяги добре-рекомендується як для бігу і загальної міцності, а присідання є одним з кращих способів швидко розвинути силу. Швидкі ліфти, чисті і урвати, що розвиває потужність краще, ніж будь-яка інша вправа. Натискаємо натискає також відмінно підходить для тренування верхньої частини тіла вибухонебезпечність.

20кг гиря буде добре для цієї мети, але не зовсім ідеальна. Це не буде досить важким, щоб робити присідання або станова тяга, які дійсно складні. Щоб отримати максимальну віддачу від нього (якщо ви маєте намір дотримуватися гирі і не штангою), зосередитися на чистить, виймає, тисне і тиснути тисне, турецького вікон, і розробка пістолета навпочіпки, ось так добре, можна врешті-решт додати гирі.

+83
hotwatermorning 23 вер. 2019 р., 16:45:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil