Як поїзд на перешкоду бігти?

У вересні я (35 г/річний чоловік, 72кг, 1.80 м) візьме участь в організованій перешкоди біг (7.5 км) з друзями. Ми робимо це для задоволення, але я хочу підготуватися до кращого.

Після тривалого періоду малорухливого життя, в минулому році я підібрав фітнес-тренування і здоровий спосіб життя. Мій нинішній розпорядок: 2 до 3 днів на тиждень в тренажерному залі, де я займаюся важкою атлетикою. Я циклу через плечі/день руки, груди/спина день і день ніг. 3 дні в тиждень я намагаюся робити поза тренувань: біг (5к до 10к), маунтінбайк або просто їзда на велосипеді.

При цій схемі, всі вправи є ізольованими. Я повинен спробувати, щоб змоделювати умови гонки більш, як поєднувати спринт з підйомом, поєднуйте біг із Вага тіла вправи або мені буде добре з моїм звичайним режимом?

Також інші поради дуже вітаються, це моя перша гонка коли-небудь і як підготуватися до нього.

+760
jasper tadena 11 лип. 2017 р., 02:14:51
31 відповідей

Ви не можете вибрати жир на животі як всі вказав, але ви можете робити певні вправи, які найкраще підходять для спалювання жиру.

Висока аеробна вплив тренування краще для спалювання жиру, ніж низький вплив - приклад низького впливу є плавання. Багато висока активність впливу для спалювання жиру інтервальні тренування. Є 1001 варіації на нього, просто Google "навчання спринт". Крім того такий вид спорту, як 5-футбол, теніс, баскетбол. Вам необхідно робити 2-3 рази в тиждень, хоча отримати які-небудь помітні вигоди.

Ось тренування з чоловічим здоров'ям кілька років тому (який також повторно попередньому пункті)

"Спалювач жиру"
Використовувати бігову доріжку.
Спринт 100м так швидко, як ви може, тоді пробіжіть по інших.
Повторіть 5 разів.


Версія бігової доріжки: 20 другий спринт 60 секунд пробіжки.

"Пропонується збільшити метаболізм на 40%"

Відмова від алкоголю-це інший очевидний спосіб втратити живота жир. Якщо ви випиваєте 2-3 літри пива три рази в тиждень, бути вільним алкоголю на тиждень втрачу тебе 0.25 кг

+976
Zach Babb 03 февр. '09 в 4:24

Взуття ця модель носити:

enter image description here

Це ознака того, що щось може бути не так з ходою? і якщо це так, які симптоми можуть бути очікуваними чи рішень може бути варто спробувати?

+917
isido 18 лют. 2013 р., 05:58:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вам потрібно знизити калорійність вашого раціону таким чином, у вас є невеликий дефіцит калорій (близько 200kcal/день було б добре, 500kcal/день абсолютним максимумом) - це буде сприяти втраті ваги. Однак у той же час ви повинні бути дуже дисциплінованим з тим, що ви їсте, підтримання високого споживання білків і продовжує працювати-це ключ до підтримки м'язової маси.

Будьте обережні, щоб не спробувати й втратити вага дуже швидко - 17 цілком можливо, ви як і раніше росте, і Ваше тіло потребує палива, щоб зробити так.

+889
VVDasBoot 25 лют. 2015 р., 19:12:11

Я хотів би розглянути вашу їзду на велосипеді і біг, щоб бути повністю неадекватним наскільки кількість тренувань, особливо якщо ви хочете бути конкурентоспроможними в своїй віковій групі. Ваш басейн-це, напевно, нормально.

Мої найкращі рекомендації будуть переходити на сайт, таких як trifuel або BeginnerTriathlete.comі поглянемо на деякі з їх безкоштовно 16 або 20 тижня навчальні плани. Більшість з них не збирається бути достатньо збалансовані з 3 до 5 тренувань в кожній дисципліні (так 9-15 тренувань на тиждень.

Я б не став турбуватися про силових тренуваннях. Хоча є атлети, які включають силові тренування, більшість з них знаходяться або на загострений кінець палиці (плюси), прагнуть отримати все до останнього посилення, або використовувати його для усунення недоліку або дисбалансу.

Для кого-то в вашій ситуації, щоб отримати швидше, ви просто повинні робити більше, у встановленому плановому режимі.

+853
Mauricio Gracia Gutierrez 19 черв. 2013 р., 07:35:28

Це дивно, тому що це відбувається лише в моїй лівої ноги. Є сильний забій і невелика біль для початку. Якщо я продовжую бігти, він перетворюється в пекло.

Він отримує відновлена в день чи два відпочинку.

Я взяв мокрий тест і обидві ноги нормальні з точки зору арки. Тому я взяв нейтральну взуття (Хока Один Кліфтон 3).

Будь-яка ідея, що може бути проблема?

+841
Signe 3 серп. 2017 р., 06:39:16

"Непотрібність" може бути занадто сильна фраза. Дослідження показують, що ви насправді пов'язують людей, робити вправи ізоляції бачила набирає силу і розмір м'язів. (жирним додані мною для наочності).

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5744434/

У той час як обидві групи значно зросла кардиореспираторный фітнес і максимальна сила, немає ... відмінності були знайдені для складу тіла.

Хоча він зазначає:

поліпшення в МДЖ (суглоби) групи були вище, ніж на SJ (Один суглоб) в... Інакше VO2max, жим лежачи на 1 ПМ ..., коліна розширення 1 м. п. ... і присед 1 ПМ. У висновок, коли загальний обсяг роботи був прирівняний, Програм РТ за участю вправи МДЖ представляється більш ефективним для підвищення м'язової сили та максимального споживання кисню, ніж програми з участю вправи СЖ...

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23537028

Відбулося істотне (Р < 0,05) збільшення МТ (м'язова товщина) ... і ПТ (максимальний крутний момент) ... в обидві групи, але міжгрупові відмінності

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26244600

Обидві групи істотно зросли 1ПМ на згин ліктя ..., розширення ..., ТСК (зігнутою рукою, окружність)..., і AMC (окружність м'язів руки).... Порівняння між групами не виявлено істотних відмінностей в будь-яку змінну.

Винос полягає в тому, що ви можете побудувати м'язи робить тільки один-спільний, ізолюючих вправ. Однак, існує дуже мало в мульти-об'єднати вправи. Це означає, що краще, що ви можете зробити, щоб побудувати свій присідати присідати більше. Немає основною перевагою для додавання жими ногами і завитками ніг.

Деякі односторонні вправи як випад також використані для того, щоб виправити дисбаланс м'язів , при якій одна сторона тіла сильніше, ніж інші (різного роду дисбаланс, який питання задавав про).

+814
runcz 20 лист. 2010 р., 17:07:07

Так, напевно. Будучи Шведом, де 90% всіх автомобілів механічна коробка передач, я бачу людей, кульгав на свою огидно по-різному розміру ноги весь час. Я б порекомендував вам вирішити її по-шведськи і трохи більші-правою ногою іи тут

Якщо серйозно, ні, це не буде мати вплив на ваш м'язовий баланс, або будуть величезні проблеми по всьому світу, де передається вручну автомобілі є стандартними.

+812
KhidhaBoy 21 лют. 2014 р., 20:57:11

Для того, щоб відстежувати я використовував сайт funbeat. На сайті є додаток для Android, яке відстежує працює, але не загального руху в бік з Fitbit (і схожі робить).

Я не міг знайти додаток, який робить виробник речей в магазині гри Google, я шукав "додатка кроком андроїд лічильник"

Крім відстеження, я думаю, що корисно мати інструмент планування. Для орієнтації і відмінності за інтенсивністю, я повинен використовувати спортсмен програмного забезпечення від компанії firstbeat з 2007 року, вам не потрібно жодних імпульсних лічильників використовують його (імпульсу можуть бути введені вручну для тренувань). Для мене, програмне забезпечення компанії firstbeat був відмінним від зупинки мені теж наполегливо тренуватися (я застряг у "Немає болю - немає перемоги" петлі після моєї попередньої навчальної діяльності, не добре, коли ви стаєте середнього віку).

+790
user345270 9 квіт. 2015 р., 17:46:17

Я часто знаходжу, що я голодний, коли я вперше прокинутися. Однак, через кілька хвилин мого бігу я більше не відчувати себе голодним. Я припускаю, що підвищення інсуліну відповідає за це. Я також помітив, що вранці, коли я бігаю (або робити гімнастику) я залишуся "ООН-голодним" на півгодини або навіть годину після того, як я працюю.

Думаю (сподіваюсь?) що це тому, що моє тіло перетворилося на спалювання жиру для палива після того як мої запаси глікогену використовуються, тому що немає нічого в мій шлунок, щоб переварити, але у мене немає для цього.

+711
Landrin 25 трав. 2010 р., 01:16:51

У мене дуже плоскі ступні, і я почав босоніж/ВФФ запущена пару років тому. У мене немає проблем з запуском 10-15 миль на бетоні або асфальті. Насправді, це легше для мене, після зими, коли ноги болять і відчуваю надто багато всі ці маленькі камені і коріння. Я можу нести мій VFFs або Альтра Адамс в мою сумку у випадку, якщо поверхня дуже гаряча або занадто холодна.

Єдина проблема, яку я продовжую отримувати знову і знову, що мої підошви зробити досить складно, і іноді вони тріскаються небагато. Керасал розм'якшує їх у кілька днів.

Також я думаю, що всякий раз, коли ми повинні бігати босоніж в темряві, це безпечніше бігати по твердих поверхнях, навіть якщо ми носимо фар.

+710
conagan9 22 серп. 2018 р., 06:48:40

Я не думаю, що ви можете спалити жир тільки на руках, і, здається, ти в будь-якому випадку надмірна вага. Чому ви хочете позбутися від жиру на руці? Це, ймовірно, не має значення. Якщо це для естетики, ви, ймовірно, зробити краще просто спробувати, щоб додати м'язової маси, що фірма на руки, незважаючи на жир, який на них.

+692
Elias Naur 3 серп. 2013 р., 08:55:21

якщо ви тільки починаєте не турбуватися про ізоляцію м'язів і незвичайні вправи, просто дотримуватися основ харчування і розмір, а потім, коли у вас є розмір і сила ви можете зосередитися на ізоляції. день 1 Груди -Жим штанги лежачи і нахилу штанги в жимі лежачи і в дні відпочинку

дня 2 назад - мертвий-ліфт і закрити-ручка лат тягнути падіння і дні відпочинку

3-й день ноги просто робити присідання і днів відпочинь і починай знову

+662
soulmachine 18 черв. 2015 р., 09:54:19

"Бігун скаче" або збільшення потрібно потрапити в порт-а-Джон під час або після бігу найчастіше пояснюється загальним зменшенням кровотоку в кишечнику, зміна гормонів і поглинання рівнів, і "штовханина" в кишечнику (думати про те, що відбувається з кетчупом пляшки, коли ви включите його догори ногами і потряси).

Ось посилання на статейку, яка йде трохи більше в глибину.

+516
SachiN 23 груд. 2011 р., 20:37:12

Добрий вечір!

Я біг у спортивний клуб протягом двох років. Я просто помітила, що у мене буде 10 км біг на два тижні (насправді 4 червня). Я сказав, що два тижні говорити в цілому і зробити це питання керівництво для майбутніх спортсменів читаєте цей пост.

Я шукаю методи навчання та поради для підготовки до 10 км за два тижні, і, кращі пози і стратегія на день гонки.

Я роблю 5 хвилин 7 секунд на 1500м і зробив тільки дві 10 км у змаганні. У мене немає часу на 10км прямо зараз.

+444
user6857714 17 лист. 2019 р., 01:47:07
Станова тяга-одне з трьох ліфтів харчування. За допомогою штанги, стажист підйоми штанги від "мертвих" стій на місці, дозволяючи руки висять вниз, відкриваючи коліно і кути, поки стегна стоячи.
+429
Daniel Gonik 22 вер. 2013 р., 06:00:39

Схоже ви звикли до більш сильним стимулом, ніж зазвичай архівовані без добавок. Перестань вживати цю гидоту і після того, як через кілька тижнів, коли ви звикли до тренувань без будь-яких насосів, робити carboloading за день до тренування і спробуйте ізометричні вправи. Його трохи, як ви звикли пити багато кави, щоб прокинутися і от цікаво, чому тільки холодний душ вже не вистачає.

+348
Megan Howard 20 лют. 2010 р., 05:46:54

Коротка версія полягає в тому, що не буде великий ефект на довгих, поєднуючи вправи, як присідання. Ці вправи швидко розвиватися скорочуються м'язові волокна, а не повільно скорочуються, м'язові волокна ноги, швидше за все, в першу чергу. Це дасть вам більше "поп", якщо ви на початку або ближче до кінця гонки, але я сумніваюся, що це буде помітно. Для довгої версії або якщо ви хочете почитати більш детально про різних м'язових волокон, відмінний ресурс http://www.coachr.org/fiber.htm особливо зверніть увагу на "наслідки для навчання" в розділі, які можуть бути дуже корисні.

+331
Alexei Karas 15 серп. 2013 р., 20:11:07

Мені здається, що порівняно з іншими тваринами, як, наприклад, горили, як наше тіло реагує на фізичні вправи або бездіяльності іншого. Нам потрібно зробити зовсім небагато важкі фізичні вправи, щоб нарощувати м'язову масу і зберегти все, що м'язової маси. Горил, навпаки, здається, щоб бути в змозі з'їсти і спати весь день і все ще бути надзвичайно сильним.

Звичайно, вони все одно отримають якісь вправи починати рухатися, лазити по деревах, але я не думаю, що горили в звичку добровільно штовхає себе до межі порівняно з тим, як люди в тренажерному залі штовхає себе до межі. Якщо вони полізуть на дерево, то це вправу, але це, ймовірно, набагато далі в межах їх м'язовий потенціал тоді, коли ми підтягуємося на турніку.

Отже, є щось принципово інше про людської фізіології, спонукає нас, щоб стати домосідів набагато швидше, ніж інші тварини?

+302
quipish 11 трав. 2011 р., 15:41:06

Я не фахівець з бігу, так що це може бути, що хтось більш досвідчений буде довести мене неправильно. Але мій (сподіваюся розумна) було б здогадатися, що краще "розслабитися".

Коли ви працюєте, стегна і плечі рухаються і це буде все одно активувати різні частини м'язів живота, без необхідності думати про це. Свідоме натягу, на мій погляд, не поліпшить продуктивність, якщо ви спеціаліст по роботі з стегон і активація і розслаблення різних м'язів живота самостійно. Наприклад. можете ви активуєте м'язи живота, зберігаючи при цьому сторони повністю розслаблені, ви можете натяг одного боку відпочиваючи в іншу сторону і т. д. Якщо ви не можете зробити це, то ви будете, ймовірно, тримати весь час, яке дозволить зробити більш важке дихання, і штовхати кров від живота (підвищений тиск проштовхує кров), який не є здоровим, зберігаючи на більш тривалий термін. Це відео могло би пояснити краще, ніж я говорю.

+295
user4451922 23 лют. 2019 р., 07:52:30

Рекомендовані методи, щоб захистити шкіру від сонця біг на довгі дистанції влітку?.

  • Біжить до ночі-це не варіант.
  • Повторно наносити сонцезахисний крем складно через поту
+285
Prathap Badavath 6 лип. 2017 р., 05:44:10

ВСАА розшифровується як амінокислоти з розгалуженим ланцюгом. Згідно цієї статті, З щоденника харчування:

ВСАА (лейцин, ізолейцин валіну), зокрема лейцин, є анаболічну дію на білковий обмін за рахунок збільшення швидкості білка синтез і знижуючи темп білкова деградація у спокої людину м'язи. Крім того, в ході відновлення від вправи на витривалість, ВСАА були знайдені щоб анаболічний ефект у людини м'язи.

Тобто, ці амінокислоти можуть стимулювати ріст м'язів. Згідно цієї статті, терміни важливо: лейцин може стимулювати синтез м'язового білка протягом короткого періоду, але з хронічними добавками, організм швидко адаптується і синтезу м'язового білка повертається до норми через 2 години.

Це добре,-цитується в блозі з оглядом останніх досліджень з ВСАА ВСАА повідомляє, що додаток було показано, щоб зменшити м'язову втому і болючість під час роботи, а також збільшити пропускну здатність кисню в крові і зменшенням м'язових пошкоджень під час спортивних тренувань. Втім, автор посилається на дослідження, яке повідомляє, що споживання казеїну і сироваткових протеїн працює краще для навчання опору , ніж добавки з ВСАА.

Варто відзначити, що ви не повинні отримати амінокислоти з добавок, вони відбуваються природно в білок-містять продуктів. По суті, амінокислоти добавок має деякі суттєві недоліки:

Ковтання вільне, кристалічний L-аміно кислоти, на думку багатьох спортсменів перевершує споживання натуральних продуктів містять білок для м'язового білка синтез. Однак, амінокислот, використовуючи тієї ж несучої системи конкурувати з друг з другом для поглинання. Таким чином, ковтаючи одну амінокислоту або певна група амінокислот, які використовувати той же носій може залежно від обсягу всередину, конкуренція між амінокислоти для absoprtion. Результат може бути, що амінокислоти, що містяться в високий conentration вбирається, але також може погіршувати всмоктування інші, менш концентровані амінокислоти здійснюється по тій же системі. Таким чином, амінокислотні добавки можуть призвести до порушення або дисбаланс амінокислот поглинання. Крім того, поглинання пептиди (отримані з травлення натуральний протеїн-містять харчовими продуктами) є більш швидким, ніж поглинання еквівалентна суміш вільних амінокислот кислот ... тим більше, що добавки зазвичай дорожче, зазвичай на смак жахливо, і може викликати шлунково-кишкові розлади.

(Покращене харчування та обмін речовин людини)

+270
Aslam Babi 20 лип. 2019 р., 12:18:20

Як більшість людей кажуть, дуже важливо стежити за своїм харчуванням і більше займатися фізичними вправами, як правило, не тільки АБС, але якщо ви хочете жорсткі тренування Ab спробувати P90X АБ Ріппер х. Є 11 переміщається і ви робите 25 повторень у кожному - і є хороше поєднання ходів на верхній прес, нижній прес і косі м'язи живота. Це перша посилання в першій половині 15-хвилинне відео з описом рухів. Ось посилання на Частина 1 і Частина 2 на YouTube.

Крім того, перевірити це питання для більш АБ варіанти Workout.

+226
Devin Nunez 2 груд. 2018 р., 02:01:41

Я правою ногою АКА вже більше 33 років, і розробили нижній частині спини проблеми. Мої тренування включають в себе:

Я завжди починаю з 30-хвилинної розтяжки.

Плавання - в той час як ви можете плавати тільки з ваших рук, плечей і рухами рук на травмованій стороні в значній мірі компенсувати баланс, і в підсумку ви швидко стомлює. Отже, вам плавзасіб, яке обертається навколо вашої талії і плавати фін. В той час як ви можете плавати без таких пристроїв, вони допомагають з вашого балансу.

Handcycling - приголомшливі вправи. Просто будьте обережні на вулицях. Я зазвичай просто катаюся на велосипеді-тільки стежки.

Важка атлетика - я використовую машин, які дозволяють мені, щоб розтягнути і тягнути (веслярі, що випадають меню і т. д...). Світло високого числа повторень вагою.

Ходьбою - біговій доріжці або на вулиці (або з тростини, Трекінгові палки або ходунків)

Бокс - у мене боксерське спорядження, включаючи Боба в мій гараж.

+224
anu j 13 січ. 2011 р., 08:13:17

В цьому випадку мені сподобався дроп-сети, як ви зможете вичерпати м'язи так ефективно, як всі набори. Але чи зможе впоратися з вагою самостійно. Приклад:

  1. Роби свою роботу комплекти екс. 3 комплекти з вашого звичайного ваги (1-2 повторень сором'язливий до відмови)

  2. 4-й комплект беру 10 кг і роблю стільки повторень, скільки можливо, щоб 1 реп соромиться на провал.

  3. Продовжуйте видаляти вага з бару наступного набору і зробити таку ж схему реп як із 4-му сеті, поки ви робите останні встановлені тільки в барі.

  4. Ви могли б продовжити з масою тіла набори з тієї ж рух екс. Лава -> віджимання.

Зверніть увагу, що це інтенсивний підхід і не повинні використовуватися весь час ...після шести тижнів я б запропонував перехід на менш виснажливий спосіб.

Якщо ви шукаєте протягом цілого дня, я хотів би запропонувати вам подивитися дихальні присідання (20 присідань) або німецька обсяг навчання для масового.

+179
Microtechs 1 лют. 2019 р., 14:46:50

Я читала на кільце підземелля і Макгілл (отримати його тут), який порівняв 12 іншого Ab вправи їх компресія спинного силу і інтенсивність ЕМГ. Abmat присідання, де не аналізуються. Є документ, в якому аналізується situp abmat щодо стиснення хребта (тобто наскільки це безпечно для хребта порівняно з іншими вправи Ab)?

+179
JanLolit Canada 8 лист. 2012 р., 07:39:12

Я не можу назвати джерела або дослідження, але я вважаю, що попередження про харчовий холестерин застаріли. Холестерину у вашому раціоні мало впливає на рівень холестерину в крові.

Інші фактори, такі як вуглеводи в ваш раціон, фізичні вправи і ваші гени мають вплив, так що фізично активна людина повинен мати низький рівень холестерину.

+165
Nasir alinr 6 серп. 2014 р., 02:00:10

Я роблю прогулянок намагатися тримати себе трохи в формі і спалювати калорії/жир. При температурі близько 16°С, я можу ходити 10k в трохи більше 2 годин майже без відпочинку і не дуже втомилися після.

Я часто проводжу час в тропічних країнах. При температурі 25° і помірної вологості, моя продуктивність сильно обмежена. Я припускаю, що я гуляю близько 3к в 2 години і я дуже втомилася. (Я намагаюся для поповнення рідини та електролітів, звичайно.)

Фактична температура може бути вище 25°, я думаю. Я вам показання температури, отримані з інтернету, і я думаю, що вони зазвичай вказують температуру в тіні. Однак, беручи прогулянки ви найчастіше на сонці.

Я західний хлопець близько 175 см/83 кг.

Моє запитання складається з двох:

  1. Скільки калорій витрачається в двох випадках, відповідно? (Бріск 10К гуляти при температурі 16°C і повільно 3к з перервами при температурі 25°С, будучи набагато більш втомленим після останнього. Як зайняти близько 2 годин.) (Перша буде близько 600-700 ккал, а скільки коштує остання?)

Я маю зайвих калорій, витрачених на ходьбу. Я не включеними базальний метаболізм на малюнку 600-700 ккал. Можна також розглянути зміна метаболізму за рахунок F. екс додаткову роботу, як пітливість, необхідних для тепловиділення.

  1. Якщо споживання калорій перебуває в "гарячому" альтернатива, наскільки нижче вам зробити ваші аеробні вправи в тропіках? Це єдина альтернатива, щоб придбати членство з кондиціонером, тренажерний зал і робити бігова доріжка і т. д?

Єдине, що я знайшов в інтернеті, що ви спалюєте більше вуглеводів (СР жиру) під час тренувань в жаркому кліматі. Що може говорити проти занять в жаркому кліматі, але я думаю, що це просто незначний фактор в моїй ситуації.

Моя мета-спалити близько 600 ккал зайвих. Я роблю, що в "помірного" варіанти з 2 ч ходьби, але як мені це зробити в тропічному кліматі?

(БЛ. Я знаю одну відповідь: "встаю вранці, ледачий хлопець". Але рано чи пізно вправи просто неможливо зараз для мене.)

Редагування 1

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2375553/#!по=5.55556 У цій статті згадується терморегуляторних вазодилатацію у шкірі в якості основного механізму для втомлюючись набагато швидше в жаркому кліматі. Серцевий викид (Ф. колишній контролюється по частоті серцевих скорочень) повинна бути використана як м'язи та шкіра. Якби це був єдиний механізм, що обмежує ваші можливості, я думаю, можна було б припустити, що серцево-судинних вправ може бути добре в жаркому кліматі, але спалювання калорій не обов'язково те ж саме, коли кров шунтується через шкіру для терморегуляції цілей.

Правка 2

Корисний, неінвазивний метод для того, щоб розслідувати калорій спалити непряма калориметрія (СК). (Вимірювання О2 і СО2 у видихуваному повітрі для розрахунку калорій спалювати досить точно.)

Я не знайшов ніяких досліджень поки що у СК (і навантаження) при високих температурах і порівняти з помірного навколишнього середовища. Можна зробити припущення, що "кров-це просто шунтується через шкіру, щоб охолонути, але щоб бути впевненим потрібно експериментальними даними. (Деякі механізми охолодження можуть споживати калорій, Ф. екс.)

Наприклад. Якщо ви відчуваєте, що "мотлох" просто повільно в гарячій навколишнього середовища, пульс тоді буде на тому ж рівні, що було б в умовах помірного клімату, при тому ж рівні вимовляється як "втома"? Я не впевнений, що обмежуючим фактором є серцевий викид, принаймні, не для мене. Останній раз здійснюючи прогулянку в жаркий клімат, сильна слабкість в ногах, пульс був близько 108 і ніякої реальної задишка.

Багато окремі аспекти також прийшов у фотографію. Короткі (маючи тих же пропорціях) або худий людині більш ефективно розсіювати тепло. Чоловік з чорною шкірою краще захищає від УФ-променів, але можуть поглинати більше тепла, при певних умовах, принаймні.

Редагувати 3

В цьому році Л. А. марафон була запущена в 31°C тепла. Деніел Лімо виграв 2:10:35. Його особистий рекорд-це лише трохи краще, ніж: 2:08:39. Як кенійський бігун він, напевно, дуже добре пристосоване до спеки (генетично, а через навчання).

Це хороші показники в жарку погоду цікаво. Його тіло не може витратив багато серцевого викиду за рахунок шунтування крові через шкіру для охолодження. Цікаво, як він виконує в холодну погоду? Він може мати додатковий одяг, коли гонки на більш низькій температурі??

+159
Craig Gjerdingen 16 лют. 2018 р., 07:49:29

Можливо, просто максимальна висота одній коробці стрибок/стрибок вгору (якщо ви не хочете, щоб техніка як фактор вдосконалення). Я сподівався/очікував, що настройка дозволяє збільшити висоту.

У мене є друг, який був навчальний стрибок трохи, він виграв кілька дюймів за, може бути, 2-3 місяці інтенсивної підготовки. Але я думаю, що подвоєння вашої коробці висота стрибка набагато складніше, ніж подвоює свою вагу присед!

+96
John Eisbrener 1 лист. 2013 р., 15:53:37

З мого досвіду як вегани намагаються набрати м'язову масу, я не рекомендую протеїновий порошок. Це дорого і, чесно кажучи, не варто. Ви можете зробити те ж саме, правильне харчування і здоровий, і працює правильно.

Однак, є багато альтернативи! Очевидно, ви ніколи не повинні споживати неймовірних кількостях, і це, як правило, здоровіші, мати багато джерел білка.

Мій особистий фаворит-це страва з квасолі й рису. Боби наповнені білка (35-45 г на чашку), і з них можна приготувати багато різних страв (Бургери Боба, повторно смажені боби, варена спаржева/стручкова квасоля тощо).

Горіхи і насіння також є відмінним. Я дуже прив'язалася до насіння сонячна борошном і насінням чіа. Sunflour насіння в салати або прості, і ви можете отримати їх запашні або сирі, солоні або несолоні. Насіння чіа також є багато білка (57.8 грам на склянку), і може бути великим. Подрібнити їх і додати їх до молока на ніч для великої пудинг, додати насіння чіа, порошок в супи або інші страви для згущувача.

Я теж люблю канал TVP (текстурований рослинний білок). Саме її наповнення, дуже високим вмістом білка, а ще його можна додавати в соуси, або додати гарячою водою і з'їсти його поодинці. Його просто чудово. Велика кількість білка, клітковини і калію.

Якщо ви в такого роду речі, помилки теж досить великий. Я читала статтю про заохочення ООН людей споживати помилок. Вони мають багато білків і поживних речовин. ООН стаття

Станом на 2013 рік, загальна рекомендація для середнього чоловіка у 51 (вище 1500 мг) споживати не більше 2300 мг натрію в день, але набагато менше рекомендується. Несолоне sunflour насіння поруч немає натрію, і те ж саме для насіння чіа і горіхів (якщо ви купуєте солону). Квасоля натрію, але якщо ви готуєте/витримує свій власний квасолю на ніч, ви можете контролювати рівень натрію та зберегти її до мінімуму. Конкретні марки рослинного білка, які я згадав вище тільки 2 мг натрію на порцію.

Типово для мене, я їм обід (зазвичай це боби, житнє коржик, сир фета [має 21 грамів білка порції], сальса, в сезон фруктів), перейдіть тренування (на даний момент для мене це означає плавання протягом години або близько того, і на велосипеді кілька кілометрів), то я б вам більше білка, в деякому роді, будь то опускаючи чашку сонцем борошно насіння або з'їсти жменю горіхів. Я впала зі 170 до 165 їм, і я поклав на легко 5 кг м'язів.

Ще одна улюблена моя, щоб зробити свій протеїн/снек-барів. Я просто витягнути кухонний комбайн і додайте трохи сухофруктів і горіхів. Зазвичай я використовую мигдаль і волоські горіхи. Для фруктів, я використовую сушений інжир, фініки, журавлина, родзинки і вишні (багато клітковини і енергії з цукру). Я просто пульс все це разом, поки це не поєднує, потім упакувати суміш в 1/4 чашки вимірювання чашки і загорніть їх окремо у вощений папір для зберігання в холодильнику.

Удачі!

+85
Atrh 30 черв. 2011 р., 12:49:44

Дві програми з великою кількістю наступні стартову силу (сайт / книгу) і сильний ліфти 5х5 (сайт). Яку б програму ви будете слідувати, починаючи сила книга вартує своєї ваги в золоті.

Обидві ці програми призначені для новачків, які повинні бути визначені норми міцності, а не особисті думки. Вони зосередитися на складних вправ зі штангою.

Як тільки ви отримаєте в проміжній фазі сили (знову ж, як визначено стандартами), ви можете подивитися на інші процедури, призначені для студентів на цьому рівні (штат Техас, Madcow, 5/3/1, Вестсайд, тощо). Не терпиться перейти від новачка до проміжних: прогрес сповільнюється сильніше вас. Залишивши новачка програми, що ви робите значного прогресу на переміщення в проміжне програми дозволить уповільнити зростання.

Якщо у вас немає доступу в тренажерний зал, вважають вагу програми. Якщо ви йти по цьому шляху, вважають відсторонення тренера або (складніше) пара гімнаст кільцях. Крім того, пару гир може відвести вас далеко. Ці варіанти не так ефективні в порівнянні з прогресивної програмою штангою, але, звичайно, краще, ніж нічого.

+76
Sea Men on duty 1 жовт. 2017 р., 17:04:54

Правда
Люди, як правило, йдуть за борт з харчуванням вітамінів. Ви, ймовірно, отримаєте те, що вам потрібно від їжі, але приймати мульти-вітаміни не зашкодять.

Жиророзчинні
Вітаміни А, D, Е, К зберігаються в печінці і тільки вітаміни можна передозувати вплив на здорової дорослої людини це фэйлы рідко.

Чому?
Вони можуть накопичуватися в вашій системі, так як вони не розчиняються у воді. Знову ж таки, якщо ви здорові і не приймаєте 1/2 пляшки мульти-вітаміни це те, що ви дійсно не потрібно занадто багато думати про це.

Водорозчинний
Вітаміни B і C відфільтровані по сечовидільна система (нирки).

Омани
Мега робить вітамін С (або будь-який інший водорозчинний) буде лікувати твою застуду. Більшість досліджень показує, що це нічого не дає. Ефект плацебо-потужна річ.

Особливих Груп Населення
Одне велике виключення-Б-12 для веганів або вегетаріанців пацієнтів. Міститься в м'ясі, молочних і соєвих продуктів рекомендується приймати вітамін В-12 добавки.

Чому?
Ваш шлунок виробляє білок, званий внутрішній фактор шлунка (діф). Гіф вимагає тонкої кишки поглинати В12. Без цього ваш організм не може створити червоні кров'яні клітини.

+64
Gret 30 черв. 2015 р., 12:12:28

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil