Прямостояче поспіль шкідливо для плеча?

Я замінив їх поводить в мою нову тренування, але після прочитання,

http://www.webmd.com/fitness-exercise/ss/slideshow-9-least-effective-exercises (слайд 6)

і

http://www.bodybuilding.com/fun/betteru26.htm

Я трохи стурбований.

+916
Tim Guo 15 лют. 2010 р., 20:42:06
34 відповідей

Так це може бути шкідливим залежно від того, де ви отримуєте ваші залишилися калорії і як ваш організм реагує на новий раціон. Та скорочення калорій змусить вас втратити вагу, але якщо ви не будете обережні і відстежувати свій прогрес у втраті ваги може бути в основному м'язової маси тіла споживається. Тримайте виміряти складу вашого тіла під час ваших зусиль і намагайтеся не скоротити ваші калорій нижче того моменту, коли ваш Lean маси тіла зменшується на порядок менше, ніж загальна маса тіла зменшується. Ідеали вашої м'язової маси тіла повинен залишатися незмінним або поступово збільшуватися, а відсоток жиру в організмі поступово знижується. Не купуйте у швидка ідея втрати ваги. Більшість з цих результатів води і м'язової маси, а не жирової маси ви можете в кінцевому підсумку, втратила 20 кг маси тіла до 10 кг води (що ви, сподіваюся швидко знову набрати) і 6 кг м'язів і маси органу. Якщо ви не були товсті, для початку. Просто робити математику. Припустимо, ви йдете 100 кг до 25% жиру в організмі, це 25 кг жиру. Ви втратите 20 кг (включаючи 4кг жиру). Кінцевий результат: 80кг, 21г жиру, що означає, що ви "придбали" 1,25% жиру, навіть якщо ви за 20кг. Ви в кінцевому підсумку товщі, ніж ви почали і зневоднюється на що. Більшість людей, які таке трапляється, навіть не підозрював про це, поки вони знепритомнів під час тренування. Її легко уникнути, якщо ви постійно відстежує вашу статистику. Відстежувати Ваші FFBM, що твій МСЖ і рівнів ECW і відстежувати відсоток жиру в організмі. Не дозвольте собі впасти в FFBM і визнати, що це займає час, щоб схуднути.

+989
cheikh tidiane seye 03 февр. '09 в 4:24

Ця посилання дасть слушну пораду по темі

Як схуднути, щоб поліпшити своє сходження

Кілька ключових моментів з цього документа:

 1. В нижньому рядку для схуднення, необхідно створити дефіцит калорій
 2. тримайте споживання білка високого і низького споживання жирів
 3. Постарайтеся не додавати жир ні до чого.
 4. Вести щоденник усе, що ви їсте.
+981
Derisha 17 лют. 2015 р., 20:21:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Звучить як різновид односторонніх роботи. Важливим аспектом одностороннього роботи, або нерівномірного навантаження, що ви поміняйте руки і виконайте те ж кількість роботи з іншого боку.

Припустимо, ви робите жими пліч з тими вагами. Ви хочете, щоб переконайтеся в наступному:

 • Навіть кількість підходів з однаковою кількістю повторень для кожної пари множин.
 • Кожен набір перемиканні рука, яка має більш важку гантель (або гантелей в односторонньому роботу)

Тому якщо ваша мета-3 підходи по 8, ви будете в кінцевому підсумку робимо 6 підходів по 8. Перший набір лівій руці важка гантель, другий комплект право має важкі гантелі.

Зрештою, це краще робити вірно одностороннього роботи, ніж використання нерівномірного навантаження.


Якщо предмет має нерівну вага на кожному кінці, додатки трохи більш обмеженим. Він може працювати для вправи, як завитки молотка, але тисне будь-якого роду може бути скинутий.

Будь-яка вправа, де орієнтація гантелі перпендикулярно підлозі повинна бути в основному без змін (загальна вага гантелі тягне же).

Будь-яка вправа, де орієнтація гантелі був паралельний підлозі будуть порушені (загальна вага гантелі тягне по-різному). Це може вплинути на проблеми з балансом, і потенційно більш сильну навантаження на суглоби, що не буде зі збалансованим гантелі.

+971
ikerortiluzu 18 вер. 2013 р., 03:41:50
 • Присед (спина присед, фронтальний сидячи, сидячи над головою)
 • Станова тяга
 • Поштовху
 • Урвати
 • Випад
 • Крок вгору
+962
Joe Masterson 25 груд. 2018 р., 19:44:57

Плавання, як буквально будь-яка діяльність, що може бути однією з форм навчання опору. Однак, як правило, в спортивному тренуванні мета тренування з обтяженнями-забезпечити більш загального стимулу, ніж спорт-спеціальної підготовки. Тобто, малоймовірно, що ви отримаєте набагато сильніше, роблячи те ж саме вид плавання, які ви робили протягом деякого часу. Ви можете абсолютно отримати більше навичок в ударі, краще, створення умов для активності, і так далі, але як силу і міць стимулювання конкретних спорт рух дуже швидко згасає в неефективності.

Так що Так, плавання може бути тренуванням опору, але якщо ти вже досить добре виходить, то це не дасть переваги не-спорт-питомий опір навчанню.

+958
ThiagoH 28 січ. 2013 р., 16:41:06

Стан: після двадцяти хвилин тренування, що складається з декількох лише (тиждень 1 день 3 перерахованих тут) мої м'язи рук відчував себе надзвичайно втомленим, але не болить.

Питання: Які можуть бути проблеми?

(Я підозрюю, що це може бути пов'язано з деяким харчова недостатність (нутритивная), а не прямий фізичного навантаження, так як я не проявляти своїх руках або верхньої частини тіла області під час тренування.)


Подальша інформація та питання: я зіткнулася з цією проблемою протягом деякого часу. Я використовував для запуску помірно протягом певного періоду деякий час тому, але здався, тому що мої м'язи стають дуже втомилися з невеликими навантаженнями. - Якщо це можливо, може досвідчений бігун надати деякі відгуки про те, що конкретно може бути причина(и)? І як правильно вирішити дану проблему?

+946
momm 6 бер. 2010 р., 02:28:32

Є популярний (наприклад, лінк 1, Лінк 2) теорії, тобто, якщо ви тренуєте великі групи м'язів (наприклад, ноги, груди), це дозволить збільшити загальний ріст м'язів по всьому тілу; треновані м'язи випустить сигнали (які вони?) в кровотік і, в свою чергу, викликає вивільнення м'язового зростання/гормони ремонту (інсулін-як фактор зростання?) які впливають на будь-який (скелет) м'язових клітин.

Чи Правдива ця історія? Буде зростання м'язів/гормони ремонту також посилюють скорочення гладкої мускулатури або серцевого м'яза?

+864
Big Tez 29 серп. 2016 р., 04:14:44

Спеціально для швидкості, пліометричні Стрибки на щось хороше (почніть низько і вам вище), і робить свій 40 ярдів спринт, тягнучи щось на зразок шини або зважене санки; що отримаєте свій розгін йде.

Для витривалості, напевно інтервалів. Зробити круглий таймер для вашого телефону, таким чином, ви можете слухати музику, і отримати сигнал таймера, як ви запустите.

Вийшовши на кінцівки, 40 двір лихі напевно як goldsprinting (500м ролик гонки на стаціонарних велосипедах), так що хороша доза гіпер вентиляції перш ніж допомогти, як ви не будете мати часу, щоб дихати між 0 і 40 метрів!

+700
Rohan Dhulla 5 січ. 2012 р., 01:47:44

П'яти до шести годин сну на добу не є оптимальним для більшості людей. Поки ваші спроби гідні захоплення, як ви справедливо визнають інші, більш життєво важливі види діяльності повинні мати пріоритет над працювати.

 • Priorise отримати принаймні 7 годин сну на добу: це необхідно для хорошого здоров'я.
 • Отримуючи свій раціон порядок в першу чергу: більшість людей визнають, що краще вправа режиму не зробити із-за неправильної дієти. Дізнатися про правильне харчування і тепер, коли у вас є час, щоб присвятити повноцінне тренування, ви побачите фантастичні успіхи.
 • Подивися на альтернативний раз: якщо ви знаходитесь на роботі, в університеті або школі, чи можете ви тренування під час обіду?
 • Вивчити вагові параметри: не підходить для будівництва величезних обсягів м'язів, але хорошого ваги рутини з хорошою дієтою може бути ви шукаєте обробка і м'язисті. Віджимання, підтягування або горизонтальними рядами і присідання пістолетом всі швидкі ранкові вправи, які дадуть вам добру основу для роботи з більш пізньої версії.

Сон-це те, що не можна обійти, не можна просто "зробити це" на вихідні - виспатися борг - це реальні явища.

Незважаючи на те, що люди можуть думати, Фітнес та важка атлетика (і спорт взагалі) - це 24 години в день активність. Прямо зараз ви можете втратити годину часу, проведеного в спортзалі або 8 годин якісного сну. Подумайте про це так, практика робить це правильно, по 23 години на добу зараз, то пізніше, коли ви можете відповідати додатковий час у вашому житті ви будете в кращому становищі, ніж той, хто постійно втомився або хтось новий фітнес-цілком.

+649
user63081 3 лист. 2014 р., 21:32:55

Це залежить від вашої проблеми з колінами. Якщо ви можете робити присідання, як Лариса каже, то чудово.

Я знаю людей, які могли б робити присідання, але буде страждати як мінімум тиждень після. Я б запропонував повільний контрольований крок за кадром, щоб почати будувати латеральна широка м'яз стегна МЕДИУС м'язи, що допоможе зняти тиск на коліно.

Крок за кадром. Візьміть лавку. Крок вгору і знову торкаючись вільною ногою на іншу сторону. Робіть це повільно, а потім повернутися, зібрати по 30 повторів це може бути занадто легко, щоб підняти висоту. Якщо це робиться в контрольованому режимі, це допоможе зміцнити підтримують м'язи.

Крім того, велосипедний спорт може допомогти.

Це просто залежить від того, наскільки проблеми. Знайти те, що працює для вас.

+623
arjun77 7 лист. 2014 р., 12:21:03

Це залежить від того, що ви розумієте під парних і непарних днях. Якщо у вас виникли як навіть у дні тренувань і непарні дні тренувань, і в тому числі достатньо днів відпочинку між ними, то звичайно. Але якщо непарне значить 1/3/5 днів тижня і навіть коштів 2/4/6 днів на тиждень ти не даєш собі шанс на одужання.

Цих 4 вправ не обов'язково все, що вам потрібно, але вони є дуже важливою основою. Якщо ви не робите будь-якої з них і роблять інші вправи, замість цього, ви, ймовірно, не отримаєте результати, які ви могли б отримати (якщо у вас немає особливих причин за те, що можете робити присідання, станова тяга, підтягування і жими, і в цьому випадку робити далі Кращі вправи буде дати вам найкращі результати можна отримати).

А 3 тренування в тиждень популярна, і це краще, ніж 5-6 тренувань в тиждень, я не думаю, що це обов'язково, що підходить. Я б порадив 2 тренування в тиждень або навіть 3 тренування в 2 тижні замість.

+604
1717043 30 груд. 2017 р., 20:59:45

Офіційно, все допоміжне обладнання тренування були видалені з програми або тому, що люди були дуже підвішений над ними. Аксесуар для тренування є додатковими, вони повинні служити тільки, щоб допомогти з вашими індивідуальними цілями. Однак, люди падали в "більше-краще" пастку і додати все допоміжне обладнання тренування у своє повсякденне (на шкоду собі).

Коли треба починати додати ці додаткові предмети для своїх тренувань?

Це дуже індивідуально, і, таким чином, відповідь буде сильно відрізнятися від людини до людини. Взагалі кажучи, ви додаєте в аксесуар вправи, щоб ваш режим в наступних випадках:

 1. Ви боретеся з вправу і хочете, щоб зосередитися і поліпшити його (тобто додати 30 фунтів на прес).
 2. Є конкретні ділянки тіла, які знаходяться в болю або виникли проблеми (тобто проблеми зі спиною, ВБК, обертальної манжети).

Який аксесуар, роботи там на 5 ліфтів (присідання, жим лежачи, над головою штанів, нахилився поспіль, і мертва тяга)

Це залежить від того, чого ви намагаєтеся досягти і до якої категорії ви потрапляєте (ЛФК або міцності будівлі). Існує величезна кількість додаткових вправ, доступних для вас, які допомагають з 5 підйомниками, і навіть більше, коли ви говорите про фізичну допомоги терапії. Щоб тримати його простим, я просто включають 5, які від початку були включені в програму, або:

 1. Підтягування
 2. Підтягування
 3. Віджимання
 4. Схильний Мости
 5. Зворотні Хрусти
+573
Mornor 8 січ. 2010 р., 16:26:36

Я згоден з Еріком. Найбільша помилка ви можете зробити, це усунути або знизити ваші ваги. Зберегти інтенсивність і, при необхідності, зменшити гучність за допомогою набору або два. Я хотів би спробувати і отримати три сесії на тиждень, але тримати їх короткими. Не більш ніж за півгодини. Палицею з рухами сполук.

+550
Program Applicant 27 квіт. 2012 р., 07:41:49

Я роблю свою скелелазіння в Вібрам з пальцями ноги - вони не спеціально для нього, але вони працюють нормально. Звичайно, моя сила зчеплення і сила руки значно більш вузьким місцем для мене на даний момент, ніж взуття.

Оскільки ви згадали лише різницею, що ви бачили, як вони на шнурівці, я хотів би запропонувати, дивлячись на взуття, які мають шнурівку під кутом до зовнішньої частини стопи, а не прямо у відповідності з вашим гомілки взуття як традиційно. Що тримає тиск в верхній частині ваших ніг, які можуть в іншому випадку дуже швидко стає некомфортно.

+538
mp8448 30 бер. 2017 р., 17:53:51

Я думаю, що перше питання, яке необхідно відповісти: "робити тренування добавки мають жодного ефекту, крім плацебо?". Відповідь на яке залежить від добавки і те, що ви вважаєте розумною ефект. Креатин є класичним прикладом добавка, яка має доведений ефект з відносно невеликою кількістю побічних ефектів. Якщо ви висуваєте свої межі, креатин може підштовхнути вас трохи далі. Прийом протеїну працює у досить очевидним чином — якщо у вас немає достатньо білка у вашому раціоні, ваше тіло не може зробити м'язи, але більшість повсякденна (не веганські) ліфтерів, ймовірно, вже отримуєте достатньо білка.

Що стосується комерційних продуктів, вони вельми різноманітні. Багато хто з них просто протеїновий порошок і креатин, іноді з Б. С. інгредієнт доданий, так що у них є "запатентована суміш". Ще небезпечніше те, що деякі з них є, по суті, рецепт, таблетки, будь вони ізольовані зокрема, хімічним складом і додав його в (Jack3d передбачувана підпис інгредієнт нібито видобувається з герані, хоча доведено, що вони повинні обробляти кілька тонн герані для кожної пляшки, так Він більш імовірно, що вони просто скидання хімічної речовини в) або, в деяких випадках, вони насправді розжовуючи таблетки і додавати їх в суміш. Добавки-це дуже нерегульована індустрія, і компанії платять хороші гроші для лобістів, щоб зберегти його таким чином.

Звичайно, не тільки доповнити можливості. Беручи болезаспокійливу або протизапальну типу аспірину може дозволити вам довше, адже ви не відчуваєте болю стільки. Кофеїн може збільшити вашу продуктивність. Глюкоза буде тримати вас в русі. Примітно, що багато з цих хімічних речовин будуть додані в типовому міксі добавки і потім продаються з істотною націнкою. Зрештою, крім протеїну і креатину, ось як більшість добавки забезпечують той ефект, який вони роблять.

+531
Aaron Goldman 7 груд. 2013 р., 19:48:50

Точну причину вам потрібно більше часу для відновлення, як ви стаєте сильнішими, це легко зрозуміти, якщо врахувати різницю між непідготовлена людина з 12-дюймовою труби-штока для руки і добре розвинений культурист.

Р-н Пайпстем, коли він робить кучерях, змушуючи дрібні та слабкі м'язи напружено працювати. Р-н величезний, якщо він робить те ж саме викликає величезні м'язи працювати дуже складно. Для р-Пайпстем, вартість його відновлення системи мала, щоб містер величезні кучері являють собою великі витрати для його відновлення системи.

Ти здатність відновлюватися від тренування може піднятися на 50 або навіть 80% від своїх ненавчених базового, якщо ви станете дуже потрібним. Але youre можливість створити що вартість може подвоїти або навіть потроїти, як ви стаєте сильнішими. Ваша здатність генерувати більший стрес для вашого тіла, покращуючи силу своїх м'язів випереджає вашу здатність, щоб поліпшити свої здатності до відновлення.

Це питання в двох словах. Якщо ти великий і сильний, і працювати дуже важко, ти дійсно накладається дуже велике навантаження на основну систему обміну речовин, який Гейтс вашу швидкість відновлення. Ось велике навантаження, ніж ви робили, коли ви були не такі сильні, порівняно з тією ж швидкість відновлення.

НТН.

+489
tosha Shah 1 лип. 2014 р., 22:41:46

Основна проблема з їжею перед запуском нудота і відрижка свій сніданок під час вашого забігу. Після того, як їжа переходить із шлунка в тонкий кишечник, для більшості людей це нормально (деякі люди відчувають судоми, але це рідкість у здорових бігунів). Живіт зазвичай займає 30-60 хвилин в порожню, і він впадає більш швидко з рідким їжі, ніж твердої їжі (в PubMed).

На витривалість біг, вашою головною турботою харчування вуглеводи, тому що ваше тіло має відносно невеликі магазини з них. Бігуни часто навантаження на вуглеводи за кілька днів до довгих перегонів, щоб заповнити ці магазини як можна більше. Повний магазини може тривати 30-90 хвилин, в залежності від інтенсивності (about.com), тому, можливо, що охоплює вас на 5к, може і немає, але чому б не дати собі трохи більше палива, на всяк випадок?

Перед гонкою, я зазвичай йду на щось на зразок бананового смузі з йогуртом, приблизно за 45-60 хвилин до початку гонки. Він має низький глікемічний індекс, який означає, що він буде давати вам стабільну доставку глюкози протягом усього пробігу (швидше, злет і падіння). Банани містять багато калію, що важливо для запобігання м'язових судом (health911). Якщо ви хочете, щоб дійсно активізувати свою гру, кофеїн-це ефективний улушитель подання, який, як вважають, щоб працювати за рахунок збільшення скоротливості м'язів, розумової активності, і біль в терпимості (поточна спортивна медицина повідомляє). Відповідно до статті, я привів його сечогінними властивостями (робить вас більш писати) не достатньо значним, щоб зневоднюють вас.

+456
Maciej Strzelecki 6 квіт. 2015 р., 21:40:27

Враховуючи ваш зріст/вага, ти досить худий і ваш біг не зробили багато, щоб розвивати м'язи грудей. Якщо ваші інша діяльність, працював з ними, я думаю, навряд чи ви зможете зробити набір на 145 фунтів на ваш перший візит.

Щоб справитися з цим витончено, втихомирити своє его і визнати, що ваша дочка збирається перевершити вас в короткостроковій перспективі. Почніть світло і переконатися, що ваша форма-це добре, а не напружуючись, щоб побачити, як багато можна зробити в перший день. Якщо занадто легко, крок його на наступний набір, але я пропоную вам мету для Ваг, які, здається, потребують "середнього" зусилля, щоб почати с - через день або два після тренування, ви, ймовірно, знайдете знову підкреслила м'язи протестують.

Як тільки ви отримаєте знайомі з тим, як вони виконують різні вправи, ви, ймовірно, зможете постійно збільшувати вагу на деякий час (новачки прибутку) перш ніж обмежується зростання м'язів.

+441
begemot 28 трав. 2010 р., 11:14:38

Так, все це відмінні вправи для початківців. Всі ці перераховані вправи на Exrx.net, який є давнім і добре рахувати вправа ресурсу та каталогу використовується багатьма професійними організаціями та державними установами.

Ось посилання на всі ці вправи, які містить докладні інструкції щодо їх виконання:

https://exrx.net/WeightExercises/Quadriceps/DBSquat

https://exrx.net/WeightExercises/Quadriceps/DBLunge

https://exrx.net/WeightExercises/RectusAbdominis/DBPushSitUp

https://exrx.net/WeightExercises/Gastrocnemius/DBStandingCalfRaise

https://exrx.net/WeightExercises/Quadriceps/DBStepUp

Якщо ви шукаєте менш клінічні та суб'єктивні поради про те, як виконувати ці вправи можна подивитися всі з них, як і на YouTube.

+415
Malte R 22 черв. 2019 р., 16:45:33

Я почала з йоги в Сац, один з місцевих шведських мереж тренажерному залі. Їх підхід орієнтований на фізичну частину йоги, вони мають свій фірмовий стиль "Сац йога". Для мене це був хороший вибір. Просто для експериментів, я пробував інші, більш духовні форми, але це не для мене.

Я поклав мою власну рутину на основі Сац йога і вправи я взяв з YouTube і DVD. Одна форма, розроблена в Швеції, я думаю, що є більш незалежні точки зору стосовно духовної (в майстерні за пару вечорів кілька років тому) Viryayoga.

Що стосується книги, я можу порекомендувати дві книги: - Круто йоги трюки Остін Міріам - Йога як медицина Маккол, Тімоті

+402
Oceanlive 29 лист. 2014 р., 01:13:23

Сила

Давайте розглянемо 3 різних людей, дати їм 10 фунтів гантелі і сказати їм, щоб підняти його над головою, поки вони не дуже втомилися, щоб продовжувати робити це:

 • 10-річна дівчинка
 • марафонець
 • тренер сила, хто може повітряна прес-200lbs

В якому порядку ви думаєте, що вони не зможуть продовжувати піднімати гантелі? Якщо 10-річна дівчинка сама була lifter сили, більш ніж ймовірно, вони будуть не в порядку, я їх перелічив. Різниця в їх сила, не їх витривалості. 10 фунтів-це лише мала частина 200lbs, так що ліфтер має перевагу. Він може зробити набагато більше такого роду роботи, ніж інші два.

Чим сильніше ви будете, тим довше ви можете виконувати роботу, яка менше зусиль, ніж ви звикли.

Кондиціонер

Якщо ви витрачаєте 15 хвилин кожен день, лежачи на сонці, як темно-ви думаєте, що буде через місяць? Сумна істина полягає в, припускаючи, що однакову кількість сонячних променів кожен день, Ви будете не темніше, ніж ви були через тиждень. Причина в тому, що ти ніколи не питав вашого тіла, щоб пристосуватися до більш тривалі періоди сонячної радіації, тому він ніколи не повинен був зробити темніше. Є прямі заяви, що до вашої ситуації. Ви тільки робили танцювальний клас по годині на тиждень. Таким чином, ви ніколи не збільшило навантаження на ваше тіло повз первісної адаптації вашого організму.

Я дуже рекомендую цю статтю, Метт Рейнольдс на кондиціонер званої смерті мародер. Зверніть особливу увагу на інформацію про енергетичних систем і логіка програмування крутилися. Суть не в тому, щоб вийти, купити машину і почати выворачивающимся навиворіт. Це до того, що якщо ваш кондиціонер відповідає типу зусиль, ви хочете вміти робити на вимогу, ви завжди будете розчаровані своїми результатами.

Пропозиції

 • Стати сильніше, це допоможе вам в кожен куточок, включаючи сопротивляя травми. Ви не повинні присідати 400 фунтів на рік, але сильніше, ніж ви зараз. Вендлер 5/3/1 з 2 дні в тиждень програма дуже гнучка, що дозволяє для правильного відновлення і повільного поліпшення. Вона також вимагає наступний пункт нижче.
 • Робити кондиціонер та мобільності роботи. Вийти на вулицю і біжать спринт. Танцювати, як дурень. Якщо ви можете працювати на техніці та кондиціонування у той же час, більше потужності для вас. Але зберігати певну гнучкість, в той час як ви робите це.

Робив 1 годину на тиждень для будь-якого типу вправ буде тільки заподіяти вам адаптуватися, щоб одна година на тиждень тренування. Він не стане краще, поки ви не почнете робити більше.

+399
Akhil Gakhar 10 квіт. 2017 р., 02:39:42

У моєму власному досвіді я регулярно відвідую тренажерний зал з подругою, коли я тільки закінчила школу. Він був на кілька кроків попереду мене в плані фітнесу і сила, і він був досить досконалі. Це було дуже корисно, оскільки це означало, що я б намагатися, щоб досягти своєї мети.

Я також долучився до спортзалів і подружилися, регулярно відвідуючи. Ви, як правило, знайти кілька таких же людей у той же час, якщо ви регулярно відвідуєте той же час. Зустрічі з людьми цей шлях менш 1 на 1, а значить, ви можете зробити вашу власну річ, якщо ви хочете, але також робить весь досвід більш приємним і обнадійливим повертатися.

+296
SpeedRush 28 січ. 2015 р., 13:54:57

Поки ваша верхня вага тіла чисті(без жиру) ви не повинні турбуватися ! якщо ви отримуєте деякі 10кг тільки на верхню частину тіла. :) Як для тренувань протягом 2 місяців ви не зможете набрати 5-6 кг чистої м'язової маси і підтримки вашого вертикального стрибка. Кращий тип тренування ви можете зробити, це хіт типу (може 8 раз на тиждень - залежно від вашого рівня); короткі і вибухові тренування, де ви не займалися аеробного типу вправ ! максимальний час виконання 10 секунд. Уникнути статичного розтягування піти на поролоновий валик і динамічної розтяжки ! Поїсти в чистоті і збільшити споживання білка ! Примітка : тренуватися так складно, як ви виконуєте і тренуватися в тому ж порядку.

+268
singhakash 29 серп. 2011 р., 05:40:25

Є кілька хороших додатків Для Android безкоштовно, як підніматися журналу і Fit77 загальної ваги навчання; LiftBig спеціально для SL5x5, або ВИИТ, що також допоможе вам з вашим кардиотренировкам.

Крім того, тут, у EXRX є деякі хороші таблиці колод готовий до використання.

У будь-якому випадку, яке б рішення ти знайдеш, я хотів би знати про це (спеціально будь-якої програми Linux), тому я закликаю вас, щоб розмістити його в якості коментаря, наприклад.

+234
snowflake 18 черв. 2019 р., 05:00:18

Повільні рухи повинні бути за межами траси. Скрізь, де я був (шкільні пісні, коледжу/університету треки, і спільнота треків) це була конвенція.

+190
lorienf 15 лип. 2013 р., 04:59:25

Чому ви обираєте велосипед для кардіо в першу чергу? Це означає, що ви насолоджуватися їздою на велосипеді. Візьміть один зовні. Знайти деякі мальовничі маршрути і взяти з собою фотоапарат!

Чому не готують до гонки?

Або, вибрати щось інше (не обов'язково виключно, так як варіювання служить, щоб тримати вас цікавить). "Стоп/старт" сутність футболу призводить до великим дозам високої інтенсивності інтервал підготовки.

Хитрість полягає в тому, щоб зробити кардіо продукт те, що ви робите...

Не Мері Поппінс колись сказати щось подібне про домашні справи, роботу і задоволення? ;-)

+165
Joran Beasley 5 січ. 2020 р., 10:52:09

Більшість людей лікують підтягування, як якесь спеціальне вправу, де повторень, набори, і вагу як-то на іншому плані буття і не дотримувати всі правила фітнес.

Це не відрізняється, ніж будь-які інші вправи. Ви збільшите свою силу, незалежно від вашого діапазону повторень, але ви збільшите свою силу більше, якщо ви зробите зважений і близьких в діапазоні 3-6, зробити більш гіпертрофовані результати в діапазоні 6-10, і отримати більше м'язової витривалості у 10-18ish діапазону.

Отже, які ваші цілі?

Особисто я думаю, що це важливо мати витривалість, щоб зробити підтягування (або chinups) у 10-іш діапазоні повторень. Але, чесно кажучи, якщо ви можете зробити 5 зважені підтягування з 25фунтов плити прикуті до вас, роблю З 10 тільки ваша вага тіла буде торт.

Крім того, щодо однієї з ваших коментарів:

Зазвичай це займає у мене 30 хвилин відпочинку між наборами 7.

Це багато інше, як в принципі декількох тренувань. Не то що це погано.

Це не є офіційним стандартом міцності , але я думаю, що є трохи мудрості до думки, що 3х10 (або 3х12) chinups/підтягування-це хороша ідея. Підтягування/chinups мульти-спільні навчання, що впливають на спині, тулуб, плечі і руки. Маючи м'язової витривалості в цьому відділі схоже вміти пробігти милю: це просто зручна річ для людини, щоб бути в змозі зробити. З цілого ряду причин.

Все це, як мовиться, запровадження виваженої тягне/підборіддя "рано" не збирається робити нічого, окрім як допомогти. Просто не забувати про цінності і значущості вправа для розвитку м'язової витривалості. Через рік або два, якщо ви не можете зробити 3х12 з хвилину між, Ви, напевно, чогось не вистачає.

+159
user2156642 16 бер. 2011 р., 05:29:24

Я недавно купив амінокислоти BCAA порошок, креатин і сироватковий протеїн, і я цікаво, якщо я можу приймати амінокислоти разом з ізолят сироваткового протеїну або креатину? Я чув від людей, ви повинні приймати ВСАА на порожній шлунок, деякі навіть сказали, що ви не повинні приймати його разом з протеїном.

Це був мій план прийому ВСАА

Перед тренуванням: ВСАА & сироватковий протеїн
Після тренування: гейнер & креатину

Це нормально? Або я повинен перемкнутися так це ВСАА + креатин на попереднього тренування?

редагувати

Я збираюся оптом за 7 місяців, і мій щоденне споживання калорій становить близько 3500.

Моя статистика: Вага=76 кг(167 фунтів), довжина=176(5 Ф 9)

Причина, чому я купив ВСАА, тому що я чув від мого брата, це велике додаток, щоб отримати прибуток. Креатин і сироватковий протеїн я взяв на рік тепер.

+159
SvenJu 30 бер. 2017 р., 00:55:03

Ви, звичайно, в межах нормального діапазону серед усіх урядових рекомендацій, які я знаю (в тому числі і щодо строгі визначення, як японський уряд). ІМТ нижче 18.5 пов'язані з підвищеним ризиком смерті, як ІМТ більше 25. Я хотів би запропонувати перевіряючи свій відсоток жиру в організмі і оцінивши звідти: ІМТ є дещо обмеженим вимірювання, щоб визначити загальний стан здоров'я, але може бути корисно для швидкого діагностування крайнощі (ожиріння/надмірна вага/вага). На даний момент, Ви, ймовірно, слід орієнтуватися на інші показники фізичної підготовки, ніж просто вага: сила, гнучкість, ліпіди крові (ЛПВЩ/ЛПНЩ, trigycerides і т. д.), рівень глюкози в крові, виникнення суб'єктивних, окружність талії, відсоток жиру в організмі і т. д.

Що сказав, вихідці з Південної Азії мають значно підвищеним генетичним ризиком діабету другого типу у порівнянні з більшістю європейців чи азіатів, так що підтримка низького ІМТ, ймовірно, істотно поліпшити ваше здоров'я. Дійсно, ІМТ понад 23 є фактором ризику для цукрового діабету в Південній Азії, і поки ви не близькі до цього ІМТ більше, все далі і далі від неї може знизити ризик розвитку діабету.

Хоча в цілому, хороша робота! І пам'ятайте, що підтримання ваги-це часто складніше, ніж активно втрачає вагу, так що ви, ймовірно, повинні залишатися пильними, щоб навіть підтримувати свої втрати. Доктор Арья Шарму дуже добре в цьому відео про втрати ваги плато.
Важлива частина продовжує підтримувати здорову дієту і фізичні вправи звичок, не повинен втратити ще більше ваги.

+159
Nominal Animal 14 трав. 2018 р., 03:40:12

Я 25-річний чоловік, 67 см, 74 кг вагою, і мають близько 8% жиру. На 8% малюнок йде від 9-бальною тест супорта, в той час як менш точний 4-точковий тест штангенциркуль вимірює мене в 9% і менш точних флоту жиру тест у мене в 13%. В ідеалі я буду отримувати тільки випробування гідростатичного басейн, але зараз я відчуваю, що 8% - це досить точний.

Я хочу ще втратити частину жиру, а я так дуже близько до мого ідеалу статури, але я відчуваю, що я майже не посягаючи на мою ефірне тіло жирів. Як ви, напевно, здогадуєтеся, більшість моїх сайтів вщипнути були приблизно такою ж худою, як може бути, але на животі все ще є способи піти. Оскільки я не бодібілдер/конкурент, у мене немає причин або бажання осідлати лінію мінімальному БФ%, але замість цього волів би мати резерв оббивка на верхній частині моєї незамінних жирів. Враховуючи це, де я повинен підтримувати мій Bf% рівні?

+152
Amrinder Singh 25 трав. 2019 р., 20:04:11

Арнольд Шварценеггер зараз 66 років, і я знаю, ви можете побачити всі останні відео з ним працювати, його розмір рукоятку ще вгору, і т. д.

Я молодий хлопець, 22 років. Я не займаюся бодібілдінгом, і тренування тільки сила.

Я відчуваю, що я можу перемогти Арнольда Шварценеггера в армрестлінгу, і я хотів би почути Вашу думку про те, є чи не ви думаєте, що я міг.

В даний час я можу це зробити, хоча й не ідеальним, не так вже погано:

 • Жим лежачи 135 кг х 1 респ.
 • Присед 135 кг х 1 вага, ГПТ.
 • Біцепсів 40 кг. для одиночних (зліва; 45 кг. за один праворуч), 80 фунтів. для подвійних, кілька повторень (близько 3-5), загиблих-повісити форму (руки повністю висять прямо, без ривка, імпульсу, відкинувшись назад, і т. д.; 100% жорсткі).
 • Я можу зробити 3 загиблих-повісити підтягувань і важить 195 кг; не можу зробити жодного мертвого-вішати підтягують, хоча, але не може наблизитися.
 • Я можу тязі близько 315 кг. Макс, і я відчуваю, що я міг, принаймні, дати йому балотуватися на свої гроші на повну, в повну силу, ніяких поблажок поєдинок з армрестлінгу.

Що ви думаєте? Пам'ятайте, ми говоримо Арнольд прямо зараз, а не Арнольда в його розквіту.

+125
Li Jinyao 21 лют. 2013 р., 08:59:32

Я тільки почав робити кардіо і є одне питання, де я бачу багато суперечливої інформації в інтернеті. Що краще для схуднення і загального здоров'я (більш витривалість і т. д.)?

 • Біг 25 хвилин 6 днів на тиждень
 • Біг 50 хвилин 3 дні в тиждень

Не зациклюйтеся на реальних хвилин, як я сподівався, щоб його побудувати, вище, але загальний питання залишається в силі.

Я знаю, що з вагами важливо зайняти кілька днів, щоб відпочити і відновитися і дозволити вашим м'язам рости, але хотів дізнатися, чи є схожі фактор тут з кардіо.

Є чітка відповідь на кращий спосіб робити кардіо тренування для досягнення найкращих результатів?

+87
Basem Hegazy 30 серп. 2014 р., 07:52:43

Але моє питання випливає з мого сприйняття, що мій живіт товстий дуже, мабуть, "загартовування" за останні кілька тижнів. Я не знаю, якщо це жир насправді зміцнення або якого-небудь іншого явища, але я хотів би знати, якщо підшкірний жир насправді твердіє?

Я не знаю це абсолютно достовірно, але я б дуже здивувався, якби там були звичайні ні за сало себе , щоб "загартувати". Жиру ліпоцити упаковані з triglcyerides. Навіть ті, з температурою плавлення вище, ніж температура тіла все одно не буде "жорсткий"; вважають, що яловичий жир, навіть тоді, коли в холодильнику-це досить м'якою, і вона повинна бути м'якше, все-таки, якщо підігрітого до температури тіла. Те ж саме з людського жиру в черевній порожнині.

Можливо, те, що ви помічаєте-це дійсно "натягнутості"--збільшення черевного жиру ти набрав-це розтягнення шкіри і підлеглих тканин міцніше, як втовкмачити в голову, і тим він менш податливий, коли ви відпустіть її. Ваша шкіра може розтягуватися багато за раз, але якщо ви останнім часом швидко набирає вагу, то, можливо, не мали часу для розміщення і буде здаватися особливо тугий.

(У будь-якому випадку, це вражає мене, як солідний показник, вибачте за каламбур, щоб отримати серйозно ставитеся до втрати деяких, що абдомінальний жир за допомогою дієти і фізичних вправ.)

+81
tareq nadeem 19 лист. 2017 р., 01:13:18

У мене недавно почали працювати і мої м'язи боліли, м'яко кажучи. Я чула, що калій допомагає в цьому і те, що банани є хорошим джерелом цього. Справа в тому, що я ненавиджу смак бананів. Є природний джерело, що там в інший фрукт або овоч, чи це мій єдиний варіант, щоб приймати калій в таблетках?

+55
Martynas Jurkus 14 лист. 2011 р., 00:42:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil