Що Вт дійсно маю на увазі на велотренажері?

Велосипеди у моєму залі показують поточну потужність у Ватах, і я намагаюся з'ясувати, що це означає, будь-яка матеріальна форма.

Я знаю, що 1 Вт = 1 дж / секунду. Я знаю, що 1 дж = 0.239 калорій.

Так, наприклад, якщо я в середньому 200 ват за годину їзди, що це означає.

Це значить я штовхнув 200 Вт за всі 60 хвилин запису (з 200 * 0.239) = 47.8 калорій (здається дуже низько!)

або я штовхаючи 200 Ватт кожну секунду дає мені (200 Вт * 0.239 калорій в Ват) * 60 * 60 хвилин = 172080 калорій в годину (здаються смішними)

або 200 Ватт в хвилину (200 Вт * 0.239) * 60 хвилин = 2868 калорій на годину, що здається дуже високою.

+91
Mladen Petrovic 26 груд. 2011 р., 20:14:02
30 відповідей

ви спалюєте жир на одній ділянці тіла

Одне лише це вже є помилковою, таким чином, всі вираз хибний.

Ви не можете визначити, знизити жир. Або ви втратите її всюди, чи не на всіх.

+993
Akshay Shinde 03 февр. '09 в 4:24

У мене був домашній тренажерний зал у другій спальні моєї квартири вже більше 20 років і у мене ніколи не було ніяких скарг шум. У мене є силова рама, лава і 350lbs Ваг. Я просто не кидайте ваги і я поклав їх вниз повільно, коли я закінчу. Так що йти вперед і отримати те, що хочеш, просто мовчи і все буде добре.

+975
Bulent Basaran 28 черв. 2016 р., 20:59:07
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я настійно рекомендую біг протягом 20-30 хвилин, 5 разів на тиждень, краще, ніж тільки раз в тиждень на годину. Плавання і їзда на велосипеді можна також замінити і легше на суглоби. Ви також повинні скоротити кількість споживаних калорій і є більш здорову їжу, щоб схуднути, і щоб напевно не проспати, або.

+905
suni 15 бер. 2016 р., 04:03:32

Це питання - це загальне питання про придатність але він не вирішує важливих особливостей boulderers, такі як міцність шкіри, сила палець/руку/руки м'язів і визначення дисципліни. Останній є трохи неоднозначним, але те, що я намагаюся виміряти рівень визначення: можливо, деякі тести шлях з пастками.

Як boulderers оцінити їх рівень фізичної підготовки?

enter image description here

+840
anonymous reviewer 4 квіт. 2010 р., 02:45:29

Я записалася на 5к в грязі кілька тижнів тому, і почав програму C25K.... у якийсь момент я зрозумів, що це 10-тижнева програма, а в мене було тільки 4 тижні в поїзді!

Так у мене залишилося два тижні, і я ледве міг впоратися з тижня дві траси (2 хвилини біг, 1 хвилина ходьба.)

Моя найбільша проблема-це мої гомілки/литках супер жорсткою і болю/жорсткий після 3-го туру працює. Вона стала краще... але не краще досить швидко.

Так що в принципі я цікаво, якщо бігати кожен день було б вигідно чи ні? Також цікаво, що інші вправи допоможуть... у мене немає велосипеда. Хоча у мене є абонемент в спортзал, і у них є басейн. Так може чергувати робочі дні з плаванням?

+829
Megafrant 1 груд. 2012 р., 23:02:12

От таке питання: Як позбутися від пересипання?

Хоча ваша ситуація звучить гірше. Якщо ви дрімайте протягом дня ви повинні припинити. Ви працюєте взагалі? Якщо ні, спробуйте піти на пробіжку після роботи або підняттям тягарів в спортзалі. Вправи допоможе вам у багатьох відношеннях: це зробить вас фізично втомився, це відверне тебе від інших речей, і він буде виробляти ендорфін, які зроблять щасливим. Вправа також дозволить знизити свою вагу, який буде спати легше, якщо у вас надмірна вага.

Для того, щоб зупинити свій неспокійний розум, є кілька речей, які ви можете зробити. По-перше, витратити близько години, перш ніж розслаблююча ліжко і не думаючи ні про що дуже важливо. Читати книги, дивитися щось нудне по телевізору, чи фарбою. По-друге, запишіть все, що ви думаєте, що вам потрібно знати для наступного дня і залишити список на ніч. Якщо у вас це записано, і тому не можу забути його, можливо, ваш розум не зупинятися на всю ніч.

Ваша дієта може також бути заважає вам отримати хороший нічний сон. Ви п'єте багато кофеїну? Спробуйте вирізати з вашої дієти після полудня. У вас є тільки великі страви протягом дня? Спробуйте їсти менше, але більш часті прийоми їжі. Спробуйте зменшити споживання цукру.

Моє останнє речення знайти партнера і займатися безпечним пристрасні моменти після того, як ти ліг у ліжко. Хімічні речовини, які качають через твій пост тіла статевого акту є дуже сприятливою для сну.

+829
Rajasimman 6 лип. 2014 р., 01:12:29

Я 5'8 і 184 фунтів. Коли я почав в тренажерний зал близько 6 тижнів тому, я був 189 фунтів. Моєю метою було схуднути за допомогою кардіо (біг і велосипед), яке йшло нормально до недавнього часу (останні 1,5 тижні), коли моя вага почав плато на 184. Я суворо керується додатком MyFitnessPal, записуючи кожну калорійності їжі, намагаючись збалансувати харчування і моє щоденне споживання калорій приблизно 1300-1400, набагато менше, ніж приблизно 2200 рекомендується для мене. Однак, я повинен втратити вагу відповідно до цього розрахунку. Мій висновок видається тренування з обтяженнями. Я почав робити навчання опору строго (низька тяга, нахил груди, плече, щоб назвати декілька). Можливо, що це може бути причиною, чому я не худну на якій я раніше (через bulid вгору м'язової маси)?

Я хотів, щоб перейти до тільки кардіо, але боялися втратити вже побудоване м'язової маси.

Будь-які пропозиції/поради вітаються!

С. П.: використання MyFitnessPal, я встиг з'їсти рекомендоване білка, вітамінів, клітковини і зберегти цукор, натрію, вуглеводів, також в рамках рекомендованого рівня.

+825
TheRedFox 11 квіт. 2018 р., 13:41:09

Я читав повторень, що отримує вас в тонусі.

Хоча це може здатися простий питання, щоб відповісти, насправді, є щось більше, ніж просто збільшення повторень. Це тільки частина загального рівняння. Ви також будете потребувати, щоб ближче поглянути на ваш поточний план харчування та інших факторів (кардіо-роботи, відпочинку, оздоровлення, дисципліна, послідовність тощо). І, на довершення всього, ваш вік може також грати роль в тому, як добре вам досягти вашої мети.

Ви вказали, що ви не хочете бути "гіпер видер". Однак, як колишній культурист, я можу сказати вам, що процес виявлення м'язової маси буде те ж саме. Культуристи (природно без наркотиків) просто підштовхнути процес трохи далі, як правило, шляхом маніпуляцій калорій. У моєму досвіді, коли прийшов час розкрити (для конкурсу) м'язи, що я працював так важко, я зміцнив свою дієту і змішаний високу реп навчання з нормальною силового тренування. По-перше, я намагаюся їсти як "чисті", наскільки це можливо, і робити це на регулярній послідовній основі. І, а не "жертвуючи силою я отримав", я б план моєї підготовки включають в себе приступи високого представництва працюють в той же час намагаючись підтримувати міцність і розмір. Я також дозволив собі розумного періоду часу, щоб досягти своєї мети.

Я повинен схуднути на турніку і робити більше повторень, при цьому жертвуючи сила я набрав?

Експеримент з тренування, зберігаючи при цьому ваші цілі на увазі. Бачите, як ваше тіло реагує на різні тренувальні стимули, будь то висока репутація або низька репутація. Немає ніякої причини, чому ви не можете зробити обидва. І, оскільки ви не вказали які-небудь форми кардіо роботи, я б рекомендував вам подумати додавши, що ваш навчальний план. Потім, дотримуватися того, що дає вам результати, які ви хочете.

+815
Christiebunny 16 вер. 2012 р., 21:06:49

Хто-небудь знає щоденні тренування, які можуть зробити мене тонкий при одночасному нарощуванні м'язів? Я не маю на увазі повний на тренування люблю ходити в спортзал, тому що немає спортзалу, де я живу. Я їм досить здоровий, так що насправді, не дивлячись на дієту. Зараз я роблю 20 віджимань кожну годину, кожен день, але через 1 тиждень він yeilded ніяких результатів. Це може бути занадто рано говорити, якщо цей метод працює, але я б все-таки оцінити й інші ідеї.

+811
apollion 31 січ. 2014 р., 16:22:43

Якщо ви подивитеся на графіки, вони всі кажуть, що я ожирінням або гірше. Я 6'1" ~250 (опустившись до 240), але я не "жир".

Ці схеми, схоже, засновують це на те, що моя вага проти мене зростання не пропорційно. За даними цих графіків я повинна бути 150-170 (який ІМО занадто малий. Щоб нікого не образити.)

Хіба це не повинно бути засноване на % жиру, а не ваги проти висоти? Який % жиру слід вважати ожирінням?

Або це термін, ожирінням не означає "жир", але "вага в цілому по відношенню до того, що ваше серце може впоратися", що б ті графіки, що робить більше сенсу.

+800
bkwdesign 19 лют. 2011 р., 01:12:06

Я купив собі витривалості нижньої частини еліпса на Amazon, поставив його навпроти телевізора, і почав використовувати його під час перегляду фільмів. З опором встановлено високий, він був досить тренування. Мої рани загоїлися давно, але я до сих пір використовую його замість тривалих пробіжок, коли дуже жарко або дуже холодно, щоб бігти на вулицю.

+796
Its Neneee 28 лип. 2014 р., 20:22:56

Я ходжу в тренажерний зал близько трьох тижнів. За перші два Bicep тренування я робив 2.5 кг,для мого третього я пробував з 5, але я навіть не міг відірвати свою праву руку, щоб підняти трохи. Проте я легко міг би зробити кілька повторень на ліву. Як мені збалансувати? Також, коли я повинен в ідеалі бути додавання ваги на мій біцепс тренування?

+671
masterpiece 3 жовт. 2017 р., 10:28:49

Якщо ви хочете отримати хороше в кардіо, ви будете мати, щоб зробити більше кардіо!

Поліпшення вашої серцево-судинної системи необхідна постійна активність на вікно між 20 і 60 хвилин (більш просунутий = більше хвилини). Деякі дуже прості рекомендації від Національної академії спортивної медицини

Якщо ви новачок, щоб тренуватися, прагнути до 15-20 хвилин три дні в тиждень, у кінцевому рахунку, працює до 30 хвилин три дні в тиждень. Якщо ви не помірно підходить, ви можете запустити на 20-60 хвилин на день, 5-7 днів на тиждень збільшити серцево-судинну витривалість.

Якщо ви хочете більше інформації, перевірте принципів ФИТТ.

Ось деякі пропозиції, щоб впихнути ще кардіо. Примітка: стежити за тренуваннями ваших класів, так як це важко для нас, сторонніх, щоб оцінити, наскільки інтенсивно (частота серцевих скорочень) вони.

  • Робити кардіо після ваших бойових мистецтв класів.
  • Робити кардіо до ваших класів. Не буду рекомендувати це, щоб почати з, Тому що ви можете стати занадто втомилася для ваших занять! Пити багато води і перекусити, якщо ви робите :)
  • Візьміть один менше клас і провести цей час робити кардіо. (це не означає, що назавжди)
  • Робити більше у ваших бойових мистецтв класу. У простою? Робити віджимання або кілька стрибків, щоб зберегти ваш пульс. Може бути, навіть зробити додатковий "набір" вправ ви практикуєте в класі. Поговоріть з вашим інструктором за ідеї!
  • Зробити час для кардіо. Дивитися будь-який телевізор? Грати в будь-які відеоігри? Можливо відрізати одну годину на обід 30 хвилин?
+660
Dirk Meijer 4 січ. 2010 р., 11:40:43

Напевно, самий конкретний відповідь на частину вашого питання, що стосуються ендокринної системи.

Причина ви даєте вашим м'язам, що 48-годинний період відпочинку, щоб він мав достатньо часу, щоб відновити мікро-сльози, що силове тренування створює. Я знаю, що багато людей клянуться угруповання по чергується днях (спина/біцепс Понеділок Груди/трицепс вівторок і т. д.); однак, я вважаю, що це набагато легше чергувати півкуль вашого тіла (верхньої частини тіла в понеділок, знизилися у вівторок). Причина цього в тому, що: навіть якщо у вас ідеальний ліфтинг форма, ви все ще використовуєте різні м'язи в якості підтримки/стабілізації м'язів для підйомів. Наприклад, спробуйте використовувати французький бар для постійного, підтримується біцепса кучері і не дозволю ваші м'язи Пец активувати. Поки ви активно використовуєте м'язи, якщо ваша мета полягає, щоб дати вашому тілу краще всього іншого може бути, ви повинні спробувати, щоб не використовувати їх якомога більше. Так, деякі вправи для ніг вимагають верхні стабілізатори БПК. Тим не менш, ви використовуєте їх набагато менше, ніж якщо спробувати розбити верхню частину тіла на кілька чергуючи день тренування.

+634
Mayra Villagomez 7 квіт. 2014 р., 21:27:26

Погляньте на це питання для непрямого відповіді на ваше питання. Фактично, розмір м'язів і сила не завжди йдуть рука об руку. Сила-це здатність виконувати роботу-і ви ніколи не будете ставати сильнішими, якщо ви ніколи не збільшуйте вагу. Однак, ви можете отримати більше, коли ви збільшуєте обсяг роботи з меншими вагами.

Також відзначимо, що новачки схильні бачити більше/швидше зростання, ніж люди, які займалися набагато довше. Головна причина полягає в тому, що різниця між вашим наступним потенціал і поточні здатності стає набагато менше.

+631
masterdam79 21 лист. 2010 р., 15:01:40

За умови, що жир% залишається на низькому рівні (6-15%), як не мають багато м'язової маси впливає на продуктивність в спринті-тип події (50м-400 м), середні дистанції (800м-5К) і витривалість працює (10К-100к)?

Я прочитав досить багато статей про те, що силові тренування допомагають поліпшити ходові характеристики, оскільки більше сил означає, що зробивши крок вимагає менше %вихідна потужність вашого 1ПМ тепер можна працювати більше і/або швидше. Це також не вірно , що силові тренування тільки працює ваш тип II м'язових волокон (які використовуються не так багато в витривалість працює). Він насправді зміцнює свій тип I волокнами, а також.

Я також читав, що нервово-м'язову ефективність, як правило, досягає майже максимальної держава досить скоро в програмі опору (початковий етап, близько 140 кг 1ПМ належну глибину присідання з-небудь.) Для того, щоб побачити подальші розумні набирає чинності, він сказав, що ви повинні збільшити м'язову масу. Тому, якщо припустити, що один досить досвідчений з великою складовою підйомників, найважливішим фактором, в силу відмінності повинні бути м'язової маси.

Так як м'язова маса дуже сильно пов'язана з силою, і набирається сил, поліпшення ходових характеристик, робить м'язову масу дуже повільно мене працює?

+538
Malcolm Gates 24 вер. 2016 р., 03:13:39

Ви можете спробувати ви самі собі тренажерний зал Марка Lauren вправ з власною вагою у себе вдома і вам не потрібно купити будь-тренажерний зал інструменти.

Ви можете почати тренуватися це робити сходи легко спочатку, потім поступово все краще і краще після того, як ви звикли до своєї м'язової витривалості практиці.

У мене є мій основний арматурник/більш жорсткі за цим. Я не могла підняти своє тіло, щоб зробити тільки один пуш-ап рік тому, минулої ночі я просто зрозумів, що я можу зробити класичний пуш-ап правильно по 60 разів, а загальна мабуть рости до тих пір, як я практикую його невтомно. Я теж раніше випади і присідання в наш час, щоб зробити ноги сильніше і я щаслива :-)

Я роблю цю вправу, коли я боюся, що це буде дощ на дорозі, якщо я ходжу/бігаю на вулиці.

+523
Christy Williams 12 вер. 2010 р., 12:50:54

Він не працює в поодинці, але і з усією трапецієподібної м'язи, щоб перемістити ваші лопатки назад і вперед, трапецієподібної навіть не завжди працює сам по собі, завжди працює разом з широкі, ромбоподібні,грудні м'язи і зубчастої.

майже будь верхній тіла вправи ви будете використовувати трапецієподібної м'язи від віджимань і жиму лежачи на підтягування,присідання і станова тяга.

+485
Imifos 24 лип. 2010 р., 00:18:54

Дізнайтеся про P90x кардіо, Кардіо кікбоксинг, пліометріка, і інтервальні тренування. Я підключив до цього питання багато відповідей про домашніх тренувань (наприклад, це питання), а тому що це такий великий тренування і ви дійсно не потрібно ніякого обладнання, так що це відмінно підходить для подорожей.

Ще одна хороша програма спробувати це тонкий. Багато їх відео на YouTube, і вони мають тенденцію бути коротше, ніж P90x процедури. Є 10 хвилин почала стрибати кардіо, 10 хвилин кардіо кікбоксинг, і є кардіо серії (ось 1-й день).

Ці програми включають багато стрибків, деякі кікбоксингу, випади, степ-апи, і тюрма-клітина переміщається.

+474
Xcape 29 вер. 2014 р., 17:15:39

Параметр нахилу 15% на бігову доріжку такий же, як дороги на 15% клас?

Він повинен бути вимкнений не менш ніж на 1%, так що потрібно, щоб зробити доріжку ближче до тих, що виконуються на рівнинні землі, так що 1% протектора = 0% доріг, але як щодо 15%?

+436
Sciency 6 бер. 2013 р., 08:52:22

Герметичність верхній частині спини може бути викликана слабкість і/або погана постава. Я викладач пілатесу і більшість людей я бачу з болю у верхній частині спини найчастіше має слабкі глибокі згиначі шиї і слабкими upperback м'язів (м'язів може бути як слабкі, так і щільні). Розтяг або піни прокатки буде добре, щоб випустити напруженість, але це може бути корисно, щоб знайти основну причину вашої герметичності. Верхні м'язи спини працювати весь день утримувати голову, особливо якщо ваша голова опуклі або у вас є згорбившись від плеча сидячій роботі або використовуючи комп'ютер. Вони договірних поки розширюється, який виявився самим вимогливим типом м'язового скорочення (відцентровому стисканні). Зміцнення цих м'язів допоможе вам тримати правильну поставу, яка, в кінцевому рахунку, призводить до меншої деформації.

Якщо у вас немає гострого болю на даний момент, я хотів би запропонувати вам працювати на зміцнення згиначів шиї і м'язів upperback. Спробуйте 1 або 2 серії з 10 повторень ці вправи кожен день.

Більшість людей мають слабкі верхні м'язи спини, так що немає ніякої шкоди в наданні цих вправ спробувати. Ідіть повільно і зупинитися в межах безболісні рухи. Якщо вправи посилити вашу біль, зупиніться і шукати фізичної консультацію терапевта.

Також, якщо у вас сидяча робота, намагайтеся обертати плечима назад протягом приблизно 30 секунд кожні 30 хвилин. Це викличе приплив крові до області і допомогти позбавитися від "м'язового скорочення відходів", що встреваю у ваші м'язи, коли ви тримаєте статичному положенні протягом тривалого часу.

+418
user2818015 28 вер. 2014 р., 13:13:01

"Малої грудної м'язи допомагають стабілізувати грудну клітку в положення арочний, коли лопатки закріплені пастки і ромбами"

Як лопатки якір пастки і ромбами? Я не зрозумів цю рядок

+395
Dominik Ruczajewski 24 вер. 2012 р., 03:37:30

Я хочу знати, як досягти ідеальної попки для чоловіків. Будь ласка, поясніть, що це?

+393
jgamb 29 січ. 2018 р., 14:55:03

По-перше, вітаю визнаючи потенційну проблему, і починаю вживати заходів, поки ви ще молоді. Будинок життя фітнес-звички набагато легше Зробити стартовою у вашому віці.

Кілька речей, які я хотів би зазначити, що може допомогти. Як вже було сказано, м'язи важать більше, ніж жир, тому якщо ви заміните такою ж кількістю жирової маси м'язової маси, в цілому ви будете важити більше.

Для фітнесу і їжі, є кілька червоних прапорів, які я конспектирую.

  1. Немає плану - ти робиш "одні сидять присідання", деякі випадкові речі, які ви знайшли в інтернеті, і кілька дощок тут і там. Це дає невеликий ефект, але до чого? Вам потрібно визначити якісь цілі. Короткий (6 місяців), середньострокові (від 6 міс до 2 років) і довгострокові (більше 2 років) цілі типу. Потім придумали повний, добре округлені всього тіла тренування план для досягнення цих цілей. Без плану, ви будете просто як колоди навколо робити речі, і цікаво, чому це не працює. З'ясувати, що мета, а інший планування буде легше.
  2. Немає план харчування - зверніть увагу, я не кажу, що дієта. Дієта-це короткострокова річ, як правило, занедбані після початкового успіху носить. План харчування-це постійні, довгострокові звички, покликані забезпечити успіх вашого фітнес-плану (див. Примітку № 1). Для втрати ваги вам необхідно просто спалювати більше калорій, ніж ви їсте. Погляньте на ваші фітнес/план ваги, і подивіться, як ваша дієта дійсно складає. Є купа калькуляторів навколо, використовувати їх в якості відправної точки, але розумію, що вам може знадобитися для регулювання вгору або вниз, так як вони всі просто здогадки.
  3. Вести щоденник/журнали - цікаво, чому ви набираєте вагу навесні? Або Чому ти завжди відчуваєш себе обвислі на четвер? Ви не можете знати, що може бути причиною, Якщо ви не відстежуєте історію. Також, поки ви дійсно знаєте, скільки калорій в різних продуктах, які ви їсте, ведення харчового щоденника/журналу релігійно може бути дуже повчально, скільки калорій ви їсте. Це може включати позики або купувати ці продукти. Ти б здивувалася, дізнавшись, що насправді являє собою виступає проти того, скільки ваш, напевно, є.

Тепер, кілька моментів і речей, щоб думати.

Знайти собі заняття/вправа, яка вам дійсно подобається. Якщо вам не подобається те, чим ви займаєтеся, буде важко підтримувати в довгостроковій перспективі. Занадто багато разів люди запишіться в спортзал, дізнався, що це важка робота, і що вони не дуже люблять ходити в спортзал, і вони краще їздити на велосипеді. Здорово! Проїхатися на велосипеді. Просто знайти те, що ви можете робити, що вам сподобається, а також буде надавати фітнес-переваги, які ви шукаєте. Якщо це не повна тренування тіла, з'ясувати, що ви можете доповнити.

Те ж саме і з вашим планом харчування. Якщо ви дійсно , як їдять Палео, або Китай вчитися або щось, тоді гаразд. Поки воно відповідає вашим потребам тренування і ви насолоджуєтеся їжею, мають у нього. Просто продовжувати цей щоденник, тому що можна об'їдатися на гарні речі так само легко, як сміття. Базовий план щодо позбавлення, тільки пам'ятайте, що якщо у вас є морозиво з шоколадним сиропом і посипкою, ви повинні розмістити його в ваш підрахунок калорій.

Дивлячись на дані за місяць-це короткий термін. Вага може коливатися на кілька кілограмів вгору і вниз в день. Зважуйтеся в той же час при однакових умовах, та подивитися на довгострокові тенденції. Не сподівайтеся, що ви вчора важила, що ви важили минулого тижня. Турбуватися про те, що ви будете важити до 6 місяців або рік. Використовуйте маленькі кроки, щоб побудувати великі, і якщо ви отримаєте трохи за один тиждень, не картайте себе. Втрата ваги-це марафон, а не спринт.

В 16 років, як і раніше росте. Ваги і іншого може коливатися протягом наступних декількох років, просто пам'ятайте, що і тримати очі на ціль. Це абсолютно чудово, що ви починаєте це, але робити це правильно з самого початку дозволить вам заощадити час, дізнатися вас ближче до де ви хочете бути, і мінімізувати шанс ви кинути або спробувати стерти згодом шкідливих звичок.

+389
ExocTBlid 21 жовт. 2015 р., 23:41:09

Це явно залежить від того, яке визначення ви маєте на увазі, так як там може бути кілька різних способів інтерпретації цих термінів.

Я посилаюся на те, як Джек Деніелс визначає ці терміни в своїх 'працює формула" (із говорячи про інтервал повторення темп, див. Вікіпедію):

Інтервали призначені для того, щоб підкреслити VO2max і підвищити максимальне споживання кисню ємність. Загалом, інтервальні тренування мають короткий етап відновлення, такі, що імпульс нарощується протягом всього тренування.

Повтори призначені для підвищення швидкості та Управлінням економіки, головним чином за 200м до 400м з повним відновленням інтервалів між ними.

Ви можете використовувати ці терміни, не звертаючись до спеціальної кроків. Я використовую "повторів" на великі відстані, а також з основної точки повного відновлення між інтервалами. Наприклад, для 3x3000m повторень не важливо, скільки часу відновлення вам використовувати в проміжках поки ти повністю не поправишся, коли починається наступне випробування. Для 3x3000m інтервального тренування важливо вказати час відновлення (наприклад, 800 м).

+331
Hugo Romano 12 січ. 2016 р., 02:49:58

Здоровий сексуальний. Будучи більш легкі ваги не. Я думаю, ви будете набагато щасливіше з вашими результатами, якщо ви зосередитеся на здоров'я, а не вагу. Всі знають, що м'язи важать більше, ніж жир. Якщо ви не задоволені тим, як худий ви, здається, ви можете добитися відмінних результатів в їжі з низьким вмістом вуглеводів (близько 100 г/день) і багато калорій (2000+). Коли ви скоротити ваші вуглеводів, ваше тіло керує збережені жирової тканини набагато легше. Якщо ви їсте більше вуглеводів, ваше тіло буде, як правило, щоб зберігати його у вигляді жиру (не кажучи вже про всіх глікемічний навантаження/питання інсулін). Коли ви тримай вуглеводи під контролем, зайві калорії не стирчати у вигляді жиру. Ваше тіло використовує те, що йому потрібно і не зберігати все інше.

Інші відповіді про піст правильні. Довгі пости і обмеження калорій навчити ваш організм, що їжа важка для того, щоб прийти і він повинен зберігати весь жир він зможе, на всякий випадок завтра виявляється ще один день посту. Навчіть вашого тіла, що є багато хорошої їжі, і він не буде так наполегливо працювати, щоб зберігати зайві!

*На жаль, більшість людей не вірять , що стають сексуальніше, торгуючи жир для м'язів призводять до великим цифри на вагах. Вони думають, що це відноситься до більшості людей, але не мене і не зараз. Мені просто треба скинути вантаж. Джейсон Шейбі має багато прикладів людей, які з'явилися в'ялі на зниження ваги, тобто здоровіше, стрункішою і важче з'являтися набагато більше підходять і обробки.

+326
null000llun 13 груд. 2013 р., 12:24:55

Так ця біль може бути через свою погану форму в ході базової підготовки.

Припустимо, що ви біль тільки вночі, може бути від 2 до 4 годин. Сон на животі буде зробити біль гірше. і спати на спині буде краще, ніж спати на боці. Ці проблеми зазвичай починається у віці близько 40 років і/або якщо у вас є живіт. Якщо у вас більше стресу у вашій роботі, ви будете мати більше болю у нічний час.

Зазвичай це відбувається з-за поганої форми, сидіти/ходити на роботу або під час тренування, після набирала вагу постава і форма може зіпсуватися. Такі речі, як покласти подушки навколо вас, щоб переконатися, що ви спите на спині всю ніч, може допомогти. Або коли ви спите на боці, покласти подушку між ніг на колінах може допомогти.

Але насправді проблема може бути вашим поганим тоном у вашій повсякденній діяльності або під час основної тренування, якщо у вас слабкий АБС (особливо нижній прес), то ви могли б компенсуючи свій параспинальных м'язів. Таким же чином іноді вагітних жінок отримати болі в попереку. Технічно (за медичними показаннями), виступаючи глибокі м'язи Adbominus transversalis і м'яз, випрямляючий хребет і поверхневих м'язів як м'язи живота і великий грудний і передньої зубчастої м'язі, навіть (і я думаю, навіть клубової м'язи поперекової) всі ці м'язи працюють разом для хребта руху, тому в залежності від того, де саме ви відчуваєте біль і наскільки глибокий, мануальний терапевт або фізіотерапевт можуть допомогти.

Я не хочу лякати вас, але якщо ви будете продовжувати робити основної навчальної неправильний шлях, або якщо ви не виправити вашу поставу у вашій повсякденній діяльності, ви можете отримати більш серйозних проблем, таких як грижа міжхребцевого диска в довгостроковій перспективі.

ПС. Я просто інженер-програміст, проявляють інтерес до зміцнення тіла і анатомії людини.

+90
Reid Honan 14 лют. 2015 р., 14:35:43

Це питання дуже близько до серця, як я колись мав незначні болі в спині, яка була викликана саме напружені стегна. І я відчував те ж саме ви робите, що прямі ноги, нахиліться вперед, розтягнути не впадав у відчай.

Статичну розтяжку

Статична розтяжка-це те, що ви зазвичай робите після тренування, тому що, як ви виконаєте скорочення після скорочення під час тренування, ваші м'язи залишаються в скороченому стані. Розтяжка допомагає скинути ваше тіло в природному положенні і позі.

Деякі статичну розтяжку, яка змінила мою гру, якщо ти ляжеш. Я думаю, що картина говорить тисячі слів, але займає менше місця), так от два, що я почав робити, і роблю після кожного тренування в цей день.

enter image description here

enter image description here

Я переважно один раз, використовуючи просто руку витягнути, але я роблю гумку час від часу для різноманітності.

Динамічну розтяжку

Це те, що я хотів зробити, перш ніж тренування, тому що він передбачає рух, тепло, і потрапляючи з кров'ю в м'язи, перш ніж відправитися на полиці.

Я роблю тільки один на стегна, як показано нижче. Це дуже добрий рух у вашій розминки набори розслабитись під час перебування в теплі.

enter image description here

+62
Yuri Robbers 15 січ. 2018 р., 12:49:13

Я завжди орендував велосипед, коли я у відрядження в США, я часто ходжу в районі затоки, і я оренди від blazzing-сідла, у якого є досить нагрянути Тріатлон велосипеди.

Одного разу я дав оголошення в craiglist орендувати велосипед на тиждень (або на час мого відрядження) і він дозволив мені використовувати його безкоштовно і тренуватися з ним... в Європі (де я живу) я прошу, щоб їздити на поїзді і упакувати свій власний велосипед, навіть якщо він хотів взяти нічний поїзд...

Для купання я намагаюся шукати басейн навколо, але не занадто багато, так як це фін сильний і працює, що можна зробити скрізь (так я навіть запустити одного разу на узбіччі шосе заблукати)

+28
ksrikanth 5 січ. 2019 р., 05:34:18

Почніть робити негативи. (в основному почати з підборіддя в барі і повільно опускайтеся)

+11
gianpaolo 22 груд. 2013 р., 03:33:48

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil