Допоможіть, стоячи з випадом позиції

Коли я роблю випади або коли я біжу, коли у мене одна нога попереду я не можу повернутися в положенні стоячи. Я насправді впав, бо я не міг одержати мою ногу випрямити вгору, щоб перемістити іншу ногу вперед. Це дуже складно пояснити. Я багато катаємося і ніяких проблем. Я можу робити присідання без проблем. Я знаю, що мені потрібно зміцнити певні м'язи. Коли я йшов в тренажерний зал, тренер пояснював, як неправильно м'язи намагалися зробити роботу і м'язи, які повинні робити його були слабкі.

Мої питання:

 1. Як я можу зміцнити правильні м'язи, коли інші м'язи тримати беручи за?
 2. Як мені повернутися в положення стоячи, коли рвалася або біг?
+540
Jan Sielemann 2 серп. 2015 р., 05:50:17
39 відповідей

За даними https://en.wikipedia.org/wiki/24_Hour_Fitness 24 години фітнес-служить "17 штатах США, 3 інтернаціонал". Де ці місця?

+980
user141022 03 февр. '09 в 4:24

У мене дуже просте запитання - хіба це погано займатися сексом і/або отримати високий після спортзалу? Ця діяльність впливає на приріст маси і росту? Спасибі велике!

+979
Raweniga 17 серп. 2014 р., 17:41:55
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Стібків може статися з багатьох причин: проблеми з диханням, їжа теж, останнім часом, дегідратації.

Щоб позбавитися від них, зосередитися на видиху, як ви крок ногою на протилежній стороні стібка. Я отримав стібки сотні разів, і це ніколи не виправити.

+978
dvorak 7 вер. 2010 р., 17:32:08

Іво Flipse расказывайте залишатися у формі під час подорожі , тому я перерахую деякі моменти зі свого поста.

Скакалки-це маленький, портативний, і не вимагає багато місця. Вправи для ніг, такі як випади і присідання будуть працювати найбільші м'язи вашого тіла і буде більше калорій, ніж працювати над іншої частини вашого тіла.

Якщо у вас є смартфон або iPad, ви можете використовувати тренування в день додаток, який посилає вам різні тренування кожен день. Тренування не вимагають ніякої тренажерний зал і зосередити увагу на використанні власної ваги тіла.

Біг-це інший вид діяльності ви можете, але це багато в чому залежить від того, де ви будете і ви хочете нести бігу одяг і взуття. Ви ризикуєте заблукати або потрапити в менш бажаному місці, якщо ви ретельно планувати свій маршрут. Поза біг, ходьба сама по собі-це прекрасно. Якщо ви хочете відслідковувати ваш пішої доступності, є крокоміри, які можна використовувати для цього. Якщо ваша мова має високий структури, сходження в топ також забезпечує тренування у доповнення до деяких захоплюючим виглядом.

Віджимання можна виконувати в невеликих приміщеннях, а також. Кроки, щоб зробити їх:

 1. Почніть в положенні стоячи.
 2. Кидайте в положення присідання з руками на землю.
 3. Удар ноги назад, одночасно опускаючи себе віджимання.
 4. Повернути ваші ноги в присяд положення, розгинаючи руки.
 5. Стрибок вгору якомога вище положення присідання з вашими накладні зброї (ви можете плескайте у долоні над головою на піке свій стрибок) How to do a burpee - image from LookLikeAnAthlete.com Зображення з схожим Athlete.com

Дивіться також наступні питання для засвоєння ідей, які Іво посилається у своєму блозі.

+936
Sami Alam 5 серп. 2012 р., 01:35:02

Я трохи збентежений, що ви говорите, почалися проблеми після того, як ви почали носити окуляри. Чи вдалося вам побачити дно СЕС до цього? Або ви просто закриваєте очі?

В останньому випадку, я б сказав, Ви повинні спробувати використовувати окуляри, але закрити очі, як ви звикли.

Ви бачите, одна велика перешкода і на відкритій воді, плавання і пірнання з аквалангом є те, що всі ссавці, включаючи людини, звичайно, є нирятельного рефлекс. Коли ми отримуємо воду на наші обличчя, ми інстинктивно закриваємо надгортанника. У басейні ви вже давно подолано, але в океан він не повернеться. Він повертається до мене кожен сезон відкритої води. (Де я живу, відкритої води немає круглий рік.) І це, зазвичай, вимагає деякого звикання, коли ви практикуєте в знімаючи маску і замінивши його під час підводного плавання.

З урахуванням сказаного, я думаю, що ви повинні мати більш легкий час, отримуючи за це в досить чисте море, ніж тут у нас, в Каламутних озер. Так що я впевнений, що ти впораєшся після деякої практики.

+923
Drew M 8 бер. 2012 р., 10:01:30

Я іноді чую, що після запуску необхідно почекати з їжею протягом 30 або 40 хвилин (може бути обмін речовин все ще знаходиться в режимі спалювання жиру?).

У чому причина такої рада? Як довго я повинен чекати? І це справедливо для будь-якої їжі або, наприклад, з'їсти банан після тренування?

+916
Matthew Young 14 квіт. 2016 р., 12:04:16

Коротка відповідь: Ні, ваш вік не обмежує вас...ви. Ви знаходитесь в початковій стадії або у розквіті свого життя, особливо кажучи гормонально.

Ви повинні поставити собі кілька питань:

 • Які ваші цілі?
 • Ви намагаєтеся нарощувати м'язову масу?
 • Ви тренуєтеся, щоб побудувати серцево-судинну витривалість?
 • Які терміни ви хочете досягти вказаних цілей?
 • Ваша програма вправ підтримують ваші цілі?
 • Ваша дієта підтримують ваші цілі?

Ці питання важливі, оскільки вони дають вам компас, напрямок, і працювати в потрібному напрямку. Крім того, це дає вам зосередитися і перспективи, необхідно виміряти, де ви знаходитесь у вашій подорожі, і де ви хочете в кінцевому підсумку. Якщо у вас немає початкової і кінцевої точки, у вас немає системи відліку для вимірювання. Як ви знаєте, куди ви йдете, якщо ви не маєте сфокусовану мета?

Про те, що ви значно добре поїсти, харчуючись 4 рази на день і пити протеїнові коктейлі, не визначає нічого або означає, що ви насправді "це" їсть добре. Знову ж таки, як ви знаєте, якщо ви не вимірюєте? Як ви знаєте, якщо ваша дієта досить добре, щоб підтримати ваші цілі?

Також, Коли ви говорите, що ви тренування...що це значить? Ти на програмі? Ви виконуєте певні вправи кожен день тренування? Ви ведете щоденник тренувань? Це важливо, щоб ви знали, де ви були і що зробити краще наступного разу, коли ви виконувати комплекси вправ.

Для прикладу, кілька швидких математику, і загальної відправною точкою для нарощування м'язової маси:

 • 65.5 кг (144 фунта)
 • 14% БФ
 • 56 кг (124 кг) м'язової маси тіла (LBM)

 • 1586 ккал - основна швидкість метаболізму (BMR)

 • 2142 ккал - Загальна добова витрата енергії (TDEE на)
 • 2356 ккал - щоденне споживання калорій (TDEE на + 10% від TDEE на)

 • 144 грамів білка

 • 327 грамів вуглеводів
 • 52 грама жиру

Ці цифри засновані на 4-6 годин роботи на тиждень. Якщо у вас тренування більш або метаболізм (це суб'єктивно) швидше, ніж в середньому, то вам необхідно збільшити споживання калорій. Ви можете отримати уявлення про те, як добре ця дієта працює, отримує свою вагу протягом 7-10 днів. Якщо вона не піднімається, то додати калорій поки не. Зважуйтеся кожен день після відвідування туалету і тримає в середньому. Вам потрібна точка даних для порівняння або ви не знаєте, якщо ваші зміни працюють. Розуміти, що збільшення ваги не обов'язково завжди лінійний, то це буде виглядати як графік фондового ринку якщо ви поставите свій щоденний вага в таблицю.

Якщо вам потрібно додати калорій, роблять це на 50-100 ккал за один раз, то чекати 7-10 днів, щоб побачити, якщо ваша вага не лізе. Додати калорії на вуглеводи і жири, то вважайте білок пізніше. Як правило, ви хочете 1,1 до 1,3 грама білка на кілограм м'язової маси тіла - є багато суперечок з цієї теми.

Вище в поєднанні з правильної програми тренувань вага буде приносити неймовірні результати у вашому віці між зараз і середньої школи.

+868
user803473 30 лист. 2013 р., 18:41:49

У мене є своя відповідь! Ви хочете, що називається STRIALE СР 907:

Примітка: цей гребний тренажер продається багато різних брендів імена і цифри. Насправді більшість машин гребний продаються з різними торговими марками та номерами.

Дуже багато Гребні тренажери є насправді зробив великий маловідомої азійських компанії під назвою "Догляд", і тоді всі вони мають різні імена додаються бренду. Бренд-імена, як "Йорк" і багато інші буквально не більше, ніж наклейка, яка говорить "Йорк" або що-застряг на верхній частині машини. Якщо вас цікавлять азіатського виробництва, ви можете побачити CAREFitness сайті. Якщо ви зондируете навколо ви отримаєте ключ до розгадки багатьох брендів вони дотримуються.

"СР 907" саме те, що ви хочете, тому що:

 1. Будь-яка машина дешевше, ніж це повне лайно. Не купуйте його.
 2. Будь-яку машину дорожче, ніж це марна трата грошей, якщо ви потрапите в професійні машини за €1000.

Якщо гроші не об'єкт, то купити Oartec слайдер або адррес rowperfect або Concept2-динамічний. "Традиційний" професійний гребний тренажер Concept2 є, але новий слайдер машини ще краще. Продукт слайдер Concept2 називається Concept2-динамічний. Особисто я віддаю перевагу Oartec-слайдер. У будь-якому випадку це все не має ніякого відношення, якщо ви хочете витратити мінімум 1500.

Так що знову як у пункті (2), Якщо ви не пройти весь шлях до Oartec або Concept2 (скажімо $1500), вам краще отримати SR907. Що-небудь між ними-це справді марна трата грошей.

Щось ще, щоб розглянути: навіть якщо ви вирішили купити дорогий Oartec або Concept2, ідіть вперед і купіть спочатку SR907, і використовувати його протягом декількох місяців. Тільки тоді ви точно знаєте, чого хочете від дорогого весляр, якщо ти цього хочеш.

Ще раз повторіть пункт (1), що дешевше, ніж SR907 є небажаною, тому, на жаль, що ваш найдешевший вибір.

Деякі факти про SR907:

 • Ви повинні мати ніяких проблем, пов'язаних із висота. Я 6' навіть і це прекрасно. Я б сказав, що це буде без проблем до 6'6". Деякі з дешевих машин може тільки дійсно бути використані дітьми. Так що якщо досить велика - перевірити.

 • Це типу ремінь, а не ланцюг типу. Особисто я думаю, що тип ремінця набагато краще. Досить просто послуги є надзвичайно гамірно. Наприклад, спробуйте Concept2, яка має мережу. Деякі кажуть, що ланцюг згинається менше, але це просто нерозумно - футуристичні матеріали, використовувані для лямки у ремінець в ці дні не тягнуться. Адже нова модель Concept2 (динамічний) ремінь, а не ланцюг, тому ви позбавляєте себе від безглуздих шуму. Ця машина ідеально тихо. Отже, SR907 має ремінець, який є те, що ви хочете ... добре.

 • Двигун магнітний, а не повітря-тип. У слові повітря-тип коліс опір обісралися. Звичайно, найкращі з них працюють добре, але в цілому повітря-типу опір колеса просто хрень. Не придбати повітря-тип машини, якщо вона становить €1000+. У вас також є "опір води" типу. Особисто я вважаю, що вони обісралися. Тип magnetique просто так набагато зручніше. І звичайно, ви можете легко регулювати опір при повороті ручки. Зверніть увагу, що магнітний двигун опір просто-таки простий механізм, який існує в мільярдах недорогих велотренажерів по всьому світу; це дуже надійний, безпроблемний частини, які були зроблені мільйони разів. Тому SR907 має правильний магнітний тип опір двигуна, який ви хочете -- перевірте.

 • У SR907 є досить міцним. Ви не будете мати ніяких проблем. Він не такий сильний, як 1000+ машин, але це абсолютно твердим. Дешевші машини жарт. Таким чином, перевірити.

 • Електроніка проста, чого і тобі бажаю. Слава богу. Звільнити будь-якої машини з ідіотськими складні дисплеї, і т. д. Зверніть увагу, що, як і будь-яка машина, ця машина має веселий "спалені калорії" - дисплей. Звичайно, як всім відомо, ці абсолютно ідіотські і нічого не означають. Це просто одна з тих дивних речей, які можна знайти на кожному тренажері, хоча абсолютно марно і безглуздо. Так проста електроніка - перевірити.

 • Сидіння легко і спокійно ковзає і є досить зручною і міцною. Перевірити Х3.

Мінуси:

 • Ви повинні зібрати машину. На жаль це так з кожної машини, крім дуже найдорожчий 1000+ машин. Він упакований дуже добре з допомогою болтів на пластиковій обгортці, з кожен болт пронумеровані правильно. Не поспішайте і ретельно зібрати (15 хвилин) слідуючи інструкціям точно. Не тягніть, що "пластикові керівництво" до тих пір, поки він говорить вам! Ви повинні використати його, щоб витягнути через провід! Хех! Знову ж таки, вже зібрав лише по-справжньому шикарної машини, так що Ікеа-етап неминучий.

 • Нога стоїть, як правило, хороше. Тим не менш, вони дозволяють робити скручування вперед. Іншими словами, ви можете, якщо ви хочете, щоб підштовхнути ваш нога вперед, за аналогією з натисканням на акселератор в автомобілі. Я дійсно не знаю, якщо це хороша річ чи ні; нам потрібен професійний весляр, щоб сказати нам. Це просто життя, я думаю. Ця машина набагато краще, ніж у всіх інших недорогих машин, так що це просто, як це здається. Ви можете легко мод на ніжки з шматком дерева або болт, щоб виправити їх на місці.

 • Єдиний реальний альтернативи розглянути можливість покупки вживаного Concept2. Однак він, ймовірно, буде близько 600+.

 • Якщо ви живете в США, Concept2 в даний час відчайдушно намагається позбутися від своїх старих моделей. Ви можете придбати один досить дешеве "зі старшим екран" (я думаю близько 900-1000, а не 1500). Однак не забувайте, що вони є ланцюговим приводом машини і, отже, незалежно від того, як добротно зроблені і надійні, вони дуже галасливі.

 • На мій погляд це безглуздо купувати вживану машину дешевше: вони будуть зруйновані. Можна, звичайно, купити старий Oartec або Concept2. Іноді ви можете знайти їх на продаж наприклад, коледжів, шкіл і т. д.

 • Що стосується SR907, я поведу його за один повний годину (що складно :-/) кілька разів на тиждень. Я великий хлопець (хоча стає все менше!) і це цілком достатньо жорстким, щоб взяти. Зверніть увагу, що магнітний двигун стає дуже жарко через годину, але ніяких проблем.

Це жорстка машина, яка дозволить вам зробити всі гребете ви хочете, протягом багатьох років.

Я інженер і детально досліджено всі машини доступні, тому що я був занадто жадібний, щоб просто купити Oartec!

Я сподіваюся, вам сподобається Веслування, це неймовірно складно (я маю на увазі, вкрай важко). Це абсолютно важливо, що ви отримаєте правильну форму - подивися все відео в режимі онлайн, звернутися до експертів і т. д. і т. п. Це абсолютно безглуздо гребти, якщо ваша форма досконала.

Це дійсно дуже втомлює. Саме дивне, що в перший час (скажімо 10 хвилин) у вас є почуття, ви могли б піти весь день. Але почекати ще кілька хвилин ... :)

enter image description here

У SR907, зроблений великої азіатської компанії і продаються під різними торговельними назвами. Це тільки "помірною ціною" rameur варто купувати. Будьте обережні, не купуйте машини, які схожі, але перестрашені.

+857
gturbo 4 лист. 2012 р., 20:18:41

Я буду 28-річний чоловік і господар гирі 16кг, які я використовую на деякий час тепер. Я знаходжу ця вага буде добре для більшості дворучний вправи, але коли я намагаюся робити вправи, з одного боку, як 'друк' я знаходжу, що він почуває себе занадто важким, і я не впевнений, робити вправи.

Моє питання я повинен купити запальничку дзвони (або дзвоника) або я повинна просто підштовхнути себе трохи, щоб впоратися з ним не так?

Також, якщо я перейду на легкі дзвін є правило, наскільки менше мені потрібно йти, грунтуючись на добре з 16кг?

+852
VoidStar 14 лист. 2016 р., 02:43:03

Використовуючи додаток, як мотивація (або просто пост це до відома) мені дуже допомогла, і ви бачите коливання, оскільки це дає вам графік на тиждень. Я робив це двічі на день, а іноді зрозумів, що ранок буде відрізнятися по 2-3 г залежно від того, я їла і інші смердюче фактор згадується. Особисто я знаходжу вранці найкращий час, щоб зробити це, після будь-якої ванної кімнати, відвідайте і перш ніж одягатися.

+837
ranieuwe 3 серп. 2010 р., 21:47:13

Центр плазма крові-це відкриття близько до того, де я живу скоро і мені стало цікаво, які побічні ефекти можуть бути застосовані, жертвуючи стосовно моїх фізичну працездатність і склад тіла.

Опустив праска та рівня кисню через втраченої крові безсумнівно, буде впливати на фізичну працездатність, але в якому сенсі і в якій мірі? Крім того, організм, очевидно, схуднути на будь-яку кількість крові було втрачено, але в той період, коли організм намагається відновити, що втратив крові більше енергії, безсумнівно, будуть витрачені правильно? Припускаючи, що це тимчасове витрачання енергії досить значними для того, щоб розглянути, в якому діапазоні можна очікувати і як довго?

+834
Eliakim Atamba 12 лист. 2014 р., 14:15:48

Фон:я страждав від серйозної травми плеча, і тому була повністю прикута до ліжка останні чотири місяці. Це призвело до деяких зайві кілограми навколо мого живота, достатньо, щоб змусити мене виглядати як опудало ковбаси в деякі з моїх речей. При нормальних обставинах я вважав би себе спортсмен (я зробив у минулому році один Ironman, Marathon і кілька довгих велосипедних гонок). У мене ніколи не було проблем з потраплянням в гарну форму швидко, але в цей раз все йде набагато повільніше.

Поточний стан: З-за травми плеча, існує кілька вправ, я не можу цього зробити (наприклад, біг, плавання і віджимання).

Досі (після травми), я їхав на велотренажері протягом 30-60 хвилин (прибл. 30 км/год, 180 об / хв, 80% від ЧСС Макс), а потім три підходи по 30 скручувань, 60 сек планка, і 10 повторень з Суперменом. У підсумку я роблю всі обов'язкові плеча вправи (опір групи для ротаторної манжети плеча, щось на зразок цього).

Часу у мене в наявності є 60 хвилин три рази і 90 хвилин раз на тиждень.

Питання: Я можу що-небудь змінити, для того, щоб скинути зайві кілограми живота швидше, не включаючи дієти (я знайшла багато інформації про це вже). Я дуже багато обмежується тільки вправ, які я згадав вище, так що це в основному питання інтенсивності, порядок, кількість повторень і т. д.

Було б краще, щоб зробити інтервали на велосипеді? Низька інтенсивність? Або, може бути, змішати: 10 хвилин з високою інтенсивністю на тренажері, то один набір основних вправ, 10 хвилин на тренажері і т. д.?


Примітка 1: я знаю, що це не можливо, щоб знизити відсоток жиру тільки на одній частині тіла. Однак, мій живіт-це єдине місце, де я є (видимий) жир. У мене худі руки і ноги добре навчені.

Примітка 2: у мене немає проблем з мотивацією.

Примітка 3: я не маю абонемент в спортзал.

Примітка 4: мій ІМТ рівно 25, так що я не "надмірна вага". Проблема в тому, що все кг на животі.

+815
Nitish Mowall 31 січ. 2014 р., 03:00:43

Я біжу з передньої ноги страйк і сказали, і з цим погодитися, що це дуже легко бігти в гору. Він відчуває себе дуже природно.

Але як я біжу вниз по схилу? Особливо якщо схил дуже крутий, як пандуси у гаражі.

Коли я ударяю п'ятою він відчуває себе дуже незатишно від удару. Якщо я страйк з ніг він відчуває, як я майже сповзаючи вниз.

Моя головна мета-не висока швидкість, але працює комфортно без травм і болю.

Оновлення

Судячи з відповідей досі я думаю, я повинен прояснити деякі речі.

По-перше: розсувні відчуття-більше ніг всередині взуття, в якому приємно сидіти в нормальній місцевості. Я майже впевнений, що вони мають правильний розмір і мати багато профілів. Просто я "гальма" так багато, що мої ноги ковзають вперед всередині взуття.

По-друге: якщо я просто побіг вниз по схилу без 'гальм' я б так швидко, що я не зможу належним чином контролювати свої дії. Пагорб питання є дуже крутий і траса досить вузька і нерівна.

+813
Jarred Mhozhe 12 квіт. 2017 р., 11:05:45

Це звучить як у вас це синдром групи. На додаток до розтягування у відповідь Юха Untinen, щоб запобігти в майбутньому його група поранених, я настійно рекомендую робити ці речі:

Розкладачок

Лежати на вашій стороні, як показано на малюнку, і пересуньте верхнє коліно вгору і вниз. Одна сторона буде слабкіше, ніж інші. Робіть 3 підходи по 10 кожного на більш слабкій стороні. Важливо, щоб ваші верхні коліна, коли відпочивав на інше коліно, трохи далі вперед. Переконайтеся, що ви стріляючи тільки вашої сідничного м'яза, коли ви підніміть і опустіть ногу.

Clamshell image

Сторони перемішати опір з групи

Зібрати групу опору в нижній частині ноги і трохи зігніть ноги. Перетасувати залишилося небагато (може бути 15 футів) і повернутися, потім інші. Робіть це два або три рази.

Side shuffle with resistance band image

Прокатки

Використовуючи поролоновий валик, за це смуга від коліна до стегна. Спробуйте не скочуватися прямо на його смузі - замість того, щоб спробувати отримати тільки на стороні. Прокатки на інші м'язи теж добре.

Rolling out IT band

Грастон

Якщо у вас є гроші, техніка Грастон тип лікування проводиться за допомогою мануального терапевта, в якому шматочок металу подряпини вздовж сухожилля, який руйнує рубцеву тканину і фасциальних обмежень. Він часто залишає синці. Грастон є дуже ефективним.

Graston technique picture

+804
silos2000 24 лист. 2013 р., 20:53:42

Підборіддя UPS є тягнуть руху, де ваші руки над головою, тому протилежні руху буде тиснуть рухи руками над головою, тобто накладні преси.

+778
Richard Anderson 20 трав. 2017 р., 02:39:15

Найдешевший спосіб-це наростити м'язову масу-робити вправи. Серед цих поважних методів, як:

 • Віджимання
 • Підтягування
 • Діпи
 • Присідання
 • Повернутися розширень
 • і т. д.

Однак, я повторю ваші радники, що вага струсити це лайно для нарощування м'язової маси. Єдине, що вага струшування може зробити для тебе, крім як ти виглядаєш смішно, - забезпечити нервової енергії, щоб спалювати жир. Однак, є набагато більш ефективні і солідні способи зробити це. Короткий перелік проблем:

 • Дуже обмежений діапазон руху-це означає, що ви будете тільки набирати силу для обмеженого діапазону руху, яка не призводить до нормального сила
 • Додано навантаження на суглоби--лікті, як відомо, погано поглинає стрес, і ви неодноразово підкреслюючи, зв'язок, оточуючих ліктьовий кілька разів в секунду.
 • Обмежене застосування--ви повинні тримати вагу струсити, і немає ніякого способу, щоб зміцнити ваші ноги, використовуючи його.

Гантелі, гирі, штанги і всі мають набагато більше переваг за таку вагу потиснути. Вони також допомагають виробляти корисну силу. Вага тіла вправи також зробити те ж саме, і ви просто маніпулюють використовує для того, щоб справити більше сили.

+762
Tonya Goodman 21 серп. 2017 р., 12:24:19

У мене виникли важкий час збільшуючи споживання білка. Я живу в гуртожитку університету, де нам не дозволяють готувати. Кафе не пропонують багато здорових варіантів небудь (я з Філіппін, до речі, і філіппінську їжу, як правило, завантажується з жиром). З іншого боку, я також непереносимість лактози, має ГЕРХ і, можливо, ІХС. Я спробував різних марок сироваткового білка перед, у тому числі з ізолят сироваткового протеїну в якості основного інгредієнта, але я, як правило, стають здуття після їх прийняття. Єдине, що не засмутило мій живіт-це яйця. Потім я дізнався, що є така річ, як яйце білий порошок (використовують у випічці) і це досить дешево. Кіло (~2,2 кг) коштує всього PhP1000 (приблизно 22$), більш ніж удвічі дешевше більшості сироватковий протеїн продається тут.

Мої питання полягають у наступному:

 1. Це гарна ідея, щоб зробити коктейлі, використовуючи яйце білий порошок? Я можу собі уявити, що додавання води відновити його у вихідне, слизовий форма. Це може викликати проблеми зі шлунком? Я ніколи не пробувала сирі яйця.
 2. У чому різниця між яйцем білий порошок, що використовується у випічці і яєчний порошок протеїн?
 3. Безпечно зберігати яйце білий порошок без холодильника?
+747
user1162256 3 лип. 2014 р., 04:41:56

Різні штрихи для різних людей.

Я не можу читати під час роботи. Я ледве можу звернути увагу на телевізор під час роботи. Якщо я хоч на лежачому велосипеді, я можу читати журнали і дивитися телевізор.

Все, що тримає вас відбувається, все добре.

+707
Tre Ford 17 бер. 2014 р., 00:42:17

Я мав цю проблему протягом багатьох років і років, а також. Я намагався зміцнити м'язи спини, щоб натяжний їх щодня, плавання, займатися йогою... і хоча всі ці техніки змусило мене відчувати себе краще (звичайно!), проблема була все ще там.

У моєму випадку, мені дуже допомогло, що я був країн, що моє вміння розпізнати напруга на м'яз або ділянку і звільнити його. Легко сказати, я знаю : )

Я думаю, є багато способів і методів досягнення цих цілей. Справа в тому, щоб працювати на вашій пропріоцепції і вчитися (жити в своєму тілі), як м'язи в багатьох ситуаціях напружені, тому що ми напружуючи їх, навіть якщо ми не усвідомлюємо цього. В більшості випадків це не фізіологічна проблема поза межами нашого контролю.

Після декількох місяців щотижневих сесій diafreotherapy (інші дисципліни роботи на цій конкретною метою, як я сказав, Не обов'язково включати емоційну роботу) я поступово зміг зрозуміти, що у мене наприклад плечі блокується при ходьбі будинку. Як за помахом чарівної палички, як тільки ви відчуєте, що саме ви зробили, що ви знаходитесь в змозі випустити. Це було, наче забув своє пальто, і я просто видалив його. Що блокування плеча повернувся через кілька хвилин, але це був початок.

Одного разу вночі на ліжку і тільки перед сном я відчував те ж саме з моєю спиною і зрозумів, що це я автоматично напружився кожен раз, та що я міг відчувати себе комфортно, не напружуючи спину. Мені знадобилося кілька тижнів, щоб інтегрувати цю процедуру, так що я не напружилася моя спина, як я вважав. Зараз я відчуваю тільки спина затекла вранці деякі рідкісні дні.

+665
FarHooD 27 лист. 2019 р., 16:54:33

Я часто бігаю, 5 км на час. Я відчув це, особливо на правій гомілці. Вона підтягує вгору після близько 1/2 милі. Це не боляче, але дискомфорт. Іноді я можу перетерпіти і працювати через нього, але більшість інших разу я не можу.

Я вважаю, що це пов'язано з утриманням води. Я зважуюся перш ніж я тренуюся, і коли я закінчу, щоб побачити різницю. Коли я на 2+ кг. важче, ніж зазвичай, це може статися. Якщо ви отримуєте занадто багато ваги води, скажімо 4+ кг. ви можете випробувати це. Я теж помітила, що коли я п'ю каву вранці і не мочитися часто, особливо перш, ніж я бігаю, це відбувається. Це, по суті, утримування води я вважаю.

Ще одна порада я хочу додати. Якщо ви збираєтеся робити відстань, скажімо, 4 км всього, зробити перший кілометр, щоб ваші гомілки(и) підтягнути, і відпочити протягом приблизно 10 хвилин. Потім виконайте 3 миль. Ви помітите велику різницю; більшість затягувати, якщо не всі, треба було виїхати. Я роблю це всякий раз, коли я відчуваю ці судоми гомілки.

+628
MarcioGomes 19 жовт. 2019 р., 15:39:06

Я чоловік, 28 років.Про. О., близько 100 кг і 6 футів висотою. Я хочу, щоб уникнути вагу, якщо можна за кілька місяців початкової підготовки. Я худа види жирів

+623
panny 16 лип. 2012 р., 04:42:24

Я читав, що Олімпійські ліфтери рівня зменшиться на 10% втрати в продуктивності після 4 тижнів без тренувань. Щоб поставити це в перспективі, що відбувається з навпочіпки 300 до 270, і це не ті люди тривалий кількість часу, щоб відновити (якщо не трапиться травм або інших проблем).

Точні цифри важко кілочок з-за різних чинників, які впливають на м'язові атрофії:

 • Ви повністю immobalized або просто не тренувався?
 • Ви все ще використовуєте ваше тіло (або уражені області) на яку-небудь діяльність?
 • Чи страждаєте ви від будь-яких хвороб?
 • Ви зберегли достатню кількість калорій і білка?

Одного короткого питань тривалість як застуда або проблеми з шлунком не збирається робити багато чого іншого, ніж порушити свій звичайний графік тренувань. Всякий раз, коли ви повернутися від хвороби, підйом вгору. Глюкоза і потужності АТП ваше тіло, ймовірно, на мотузках, тому що ви були обмеженням калорій або просто не правильне харчування (нормальне для хворого).

+584
Omar Magdy 29 черв. 2014 р., 11:01:31

Якщо у вас виникли проблеми з коліном, сидячи навпочіпки, то це завжди гарна ідея, щоб мінімізувати дрейф коліно.

*/Що не обов'язково так з людьми самозахоплення, які не мають коліно питання. Я просто хочу відзначити, що дрейф коліна-це не обов'язково "погано". Це може бути, якщо у вас є проблеми з колінами, і ви хочете продовжувати присідати.

Взагалі, що мені робити з клієнтом в цій ситуації, швидше за все, присідання полі. Присідання поле, як правило, змушують людей більше відкидатися назад (вікно/лава там, щоб зловити вас) і тримати їх гомілок більше вертикальної. Ви можете пом'якшити цю позицію, блокуючи коліна з чим-то теж, як навчання партнерів руки.

Звичайно, загальні зміни в техніку можуть також бути корисні (гвинтові ноги на підлогу, міняючи ноги кут проблемне коліно, змінюючи позицію, щоб ширше або вже, і регулювати глибину все діє), але приземкувата будка, швидше за все, найшвидший шлях до болю присед (проблеми з коліном), тому що це змушує вас зробить техніка зміни, що призводить до більш вертикальної гомілкою кут.

Ви також можете спробувати робити теплі набори з 9 або 11" закільцювати стрічку навколо колін (трохи вище або нижче) у доповнення до коробки присідання. Просто переконайтеся, що ви створили шпильки в стійці сили, необхідні для того, це іноземна почуття Більшість людей.

Нарешті, є також маса інших вправ, які тренують схожі групи м'язів для присідання. Вправи, які дозволять більш вертикальних шин (менше відхилення коліна) вирівнювання на передній і потенційно краще тренувати м'язи, які врівноважують стук-коліном пози (сідниці/зовнішні позиціонери). Такі речі, як степ-апи, може бути, випади (позаду коліна може бути проблематичним, Хоча) або фігурист присідання можуть бути гарним аксесуаром руху, щоб додати або замінити присідати, поки коліна починають відчувати себе краще.

+536
simlmx 11 бер. 2018 р., 15:26:51

На жаль, адаптація до висоти-це кілька тижнів з процесу, а те, що відбувається, тіло піднімає вироблення червоних кров'яних тілець, і це не миттєве справу. Як наголошується в коментарі, є кілька днів вперед допоможе.

Крім того, будьте дуже обізнані про гідратації, і переконайтеся, що за кілька днів до і особливо під час заходу, що ви отримуєте багато води і уникати високих доз кофеїну (Якщо ви є постійним споживачем напоїв, таких як монстр і т. д.). Кофеїн в малих дозах не сечогінний, але 600 мг+ він може мати сечогінний ефект, і споживання різних енергетичних напоїв, які ви можете Натисніть, що рівень. Ви зневоднює швидше на висоті, ніж у тебе на більш низьких висотах, так що ви, ймовірно, знадобиться більше води, ніж ви думаєте.

Бути в курсі таких симптомів, як головний біль, блювання, запаморочення і кілька раптової втоми, так як ці ознаки гірської хвороби. Більшість людей можуть піднятися до 8000 метрів без занадто багато проблем, але ви також будете робити жорсткої маддер це досить суворе захід. Не бійтеся зупинитися і дихати, якщо ви починаєте кружляти і нудить.

+506
Poornima T S 6 серп. 2010 р., 00:42:50

Якщо ви хочете побудувати самодостатню домашній тренажерний зал, Ось мої пропозиції:
-Олімпійські ваги (близько 200lbs.)
-Олімпійський бар
-Лава зі штангою для одягу

Додатково:
-Регульований вага гантелі
-Підтягнути бар
-Stereo

Подібна конфігурація є, вірогідно, мінімальним вам потрібно, якщо ви хочете бути в змозі отримати повну тренування тіла і були серйозно про збільшення сили. Обладнання я перерахував дозволяє виконувати більшість базових силових тренувань тренувань. Крім того, ви, швидше за все, не зростуть. Наприклад, якщо ви були, щоб купити еспандером або вага гантелей, в результаті ви будете занадто сильний, щоб отримати будь-яке використання з них.

Придбання
Я рекомендую подивитися на Craigslist для людей, що продають їх на місці. Просто пошук 'Олімпійський', і ви повинні отримати хороші результати пошуку. Якщо ви купуйте гантелі в магазині, ви часто будете платити десь близько 1 $за фунт. який можна додати, але покупка їх може заощадити вам хороші гроші. Адже метал-це метал і навряд чи хтось використовував Олімпійські ваги, ви зіткнетеся буде в неробочому стані. Це може не ставитися до 'будинку-тренажерний зал тип кабелю' установка вікон. Всі Ваги У мене вдома є друга рука (рис, лавку, що я схопив з узбіччя дороги хтось кинув це).

+504
Tarro 25 лип. 2012 р., 16:07:34

Я рекомендую купувати килимок в магазині, так що ви можете доторкнутися і відчути зразок мат.

Як ви повинні носити його? Чим тонше килимок, тим легше вона вкладається в одну сумку разом з іншими твоїми речами.

Деякі міркування у випадку, якщо ви потієте:

Для йога/стретчинг/пілатес/... іноді доводиться закатати килимок до дуже певній висоті (менше, ніж висота цегли), щоб полегшити деякі скручених позах. Купити килимок, який не пошкоджена на ній сидіти (килимок в частково згорнутих держави).

Також перевірте це, якщо мат як і раніше відчуває себе добре з пітними долонями (або спітнілі голі ноги). Це слизька? Вона вбере піт, як губка (і ти цього хочеш?) Наскільки складно буде видалити піт, або помити килимок? Якщо рушник покласти на килимок в якості другого шару, як рушник рухатися?

Якщо килимок занадто тонкий температуру підлоги буде пройти до кінця. Якщо матрац товщі, буде краще утеплювати.

+500
errnesto 14 груд. 2011 р., 00:17:30

Коротко

Моя тяга відмінна, і мій присед відстій. Я хочу продовжити навприсядки 3х5 все більше і більше ваги, в той час як я тримаю мій станова тяга, де він знаходиться. Який найкращий спосіб підтримувати свою станова тяга сила при мінімальному часу тренування і відновлення ресурсів, тому я можу зосередитися на мій присед?

Деталі

Я чоловік, 5'10" у висоту і важать приблизно 170-175 фунтів, хоча я працюю на переїзді до 180 або 185. Я тримаю досить хороша якість їжі, але іноді з'їсти на обід.

Я нещодавно піарили б моя станова тяга на 385x2, і може вдарити жорсткий набір 5 в середині-300С. Мій передній присед первинно: я в даний час не працює на моїй спині, на корточках, тому що у формі запитань і тому я думаю, що це не обов'язково, але для фону я можу присідати 225 для представників, ймовірно, 240 або так на максимум. Моїй передній присадкуватий красиво перейшли від ~165 до 215, роблячи 3 підходи по 5, збільшуючи вагу кожного тренування. Один або два рази я був змушений зробити 3х3 тренування перед вступом в 3х5. Ці промахи були з-за поганого відновлення в поєднанні з бездарно додавати вагу, як заплановано.

Я піднімаю два або три рази в тиждень, з двох до чотирьох днів на тиждень дзюдо, помірні піші прогулянки і плавання, спринти, або Ultimate. В даний час сеанси підніматися йти наступним чином:

 1. Передній присед, починаючи з 45 або 95 і приймає заходи по ~50 фунтів до 3х5 на робочий вага
 2. Станова тяга, починаючи з 145 і 215 і приймає заходи по ~70lbs до п'яти в діапазоні 315-350 або подвійний або потрійний в діапазоні 350-380
 3. Одну руку над головою тисне гиря, 50 фунтів, 3х5 або 5х5
 4. Інша речовина, яке змінюється і не надто напруженою

Що я шукаю-це програма, бажано з посиланнями або пояснення, що описує підтримки станової тяги або інших великих штангою вправи на заданому рівні при роботі на інших підйомників. Моя мета-мінімальна кількість тяги для того, щоб ще підняти у верхні 300С, так що моє тіло може використовувати додаткові ресурси відновлення до присадкуватою сила. Однак, я питаю це тому, що я думаю , що збереження моєї тязі як це буде легше поліпшити свої присідання. Якщо я помиляюся на що, скажи мені, і скажіть, що виправити, а не.

+497
Jonathan Rodriguez 12 трав. 2013 р., 00:18:56

Я знаю, це старий пост, але я хотів би поділитися своїм досвідом і вітаємо народи думки.

Я купив свій перший гібридний велосипед близько 3 тижнів тому (останній велосипед у мене був ще в 80-х, коли я був підлітком). Більшість днів я виходжу на ранковий перерву на 10 хвилин, обід за 10-15 хвилин і вдень перерву на 10 хвилин. Я роблю кіл бізнес-парку, де я працюю, і кожен круг становить близько 1,4 км. В цілому треба зробити мінімум 7 км кожний день (у гарну погоду). Моя середня швидкість варіюється від 15 км / год до 18 км / ч. Дорога досить щільно, Але страва говорить мені, що є висота 4М. Це також досить холодно, сиро і вітряно в той момент. Деякі атракціони його не відчуваю, як боротьба і я вважаю його занадто рано, щоб помітити поліпшення. Я впевнений, що в найближчі кілька місяців я буду в змозі бачити значне поліпшення в моїй стартова статистика.

Я бачу, ваш початковий питання було 5 років тому і хотілося б почути, як ви отримуєте, але в кінцевому підсумку що я хочу сказати тим, хто ще думає починати їсти, незалежно від вашого віку чи рівня фізичної підготовки ви робите те, що ви можете, коли ви можете. Якщо ви можете керувати тільки 10 хвилин на день, потім робити 10 хвилин в день - з миру по нитці. Якщо ви думаєте, ви можете піти, що зайву милю, потім спробувати його. Але....не відштовхуй його і не намагайся змагатися з одним, тому що вони могли управляти 60 км за годину або більше

найбільше сподобається. Болять ноги після всього 10 хвилин, тому обов'язково потрібно поліпшити і виправити, але я досі насолоджуюся часом на моєму велосипеді :)

+377
dialer 20 лют. 2015 р., 22:48:36

"Піднімати ногами, а не спиною" - це slapshod вирішення реальної проблеми, яка полягає в тому, що люди слабкі. Їх спини, зокрема, є слабкими. Які виправлення слабкий, схильний до травм спини? Тяги виправляє їх. Станова тяга дозволяють людям повільно, спокійно прогресувати до сильної, травми-стійкий тому.

Один із способів станова тяга може зробити це шляхом фіксації хребта у безпечне і нейтральне положення, потім піддають цю структуру для опору. Тіло може бути розроблений, щоб підняти і підтримати багато ваги в правильному положенні приготувався.

В реальному світі, я "станова тяга", і я "на корточках" речі. (Вони, як правило, більше схожа на Атлас кам'яні ліфти або картопляний мішок присідання зі штангою, ніж їх еквіваленти.) Що тримає мене травм при підйомі речей у реальному житті 1) я піднімаю важкі ваги в тренажерному залі як частина прогресивного опору програми, і 2) при підйомі дивні об'єкти в повсякденному житті, щоб використовувати ще один афоризм, не відкусити більше, ніж я можу жувати.

+369
Edward Albo 14 лют. 2019 р., 21:12:48

Я багато разів чув від пауерліфтерів, що я працюю, "все, що вам дійсно потрібно, це 3 ліфтів, щоб вразити всіх основних груп м'язів, і технічно це все, що вам дійсно потрібна на ремонт,."

На верхньої частини моєї голови, я думаю, що присідання, станова тяга і жим це три вправи, які насправді мета практично всіх основних груп м'язів. Я також рекомендував би підтягування/підтягування і жим.

Які ваші думки про цих 3 вправ (присідання, станова тяга та жим лежачи) для ураження всіх основних груп м'язів? Також, є якісь інші вправи, які ви б порекомендували?

+284
kirancodify 11 груд. 2015 р., 04:27:36

Є безліч вправ можна зробити. Якщо ваші знання про можливі мізерне, я пропоную вам поглянути на безкоштовний додатків, таких як iMuscle 2 або іншим вільному доступі на безоплатній основі. Дізнайтеся, які вправи використовуєте, які частини тіла, ви зможете потренуватися без різниці, що дає проблеми. Давид, Корнуолл Великобританії

+231
David Haynes 19 квіт. 2018 р., 20:46:11

Якщо ви використовуєте СЛ 5х5 плюс 2 інші програми, які ви більше не робите СЛ рутинну 5х5 - ваша спільна програма-це зовсім інший звір всі разом.

2 години в спортзалі? Це буде працювати тільки, якщо ви використовуєте стероїди.

Зробити крок назад, переглянути свої цілі і функції і виберіть програми, які ви можете переходити як мінімум 12-16 тижнів, поки відчуваю себе чудово. Занадто багато стресу і перетренованості заллє ваше тіло з кортизолу, і ви отримаєте результати гівна (якщо звичайно ви використовуєте стероїди, які я не рекомендую).

Я допускаю, що сл 5х5 може бути нудно, тому я б рекомендував ще 1 аксесуар вправ на кожен день. Наприклад, 1 вправа на біцепс в один день і 1 підборіддя-вправа на два дні.

+208
MarkXA 23 серп. 2011 р., 07:41:30

Я думаю, що ви з кондиціонером ваше тіло наступного ж звичайним протягом тривалого часу " ...незважаючи на вправи досить регулярно...' - як сказав Ейнштейн: Божевілля: робити те ж саме знову і знову, і очікуючи різних результатів.

Якщо ви хочете швидше відновитися після 1/2 інтенсивні тренування потрібно більше тренування, щоб стан вашого тіла, що і тоді чим коротше тренування не буде податку вашого тіла так сильно, скорочуючи період відновлення. Я не впевнений, якщо це те, що ваша мета - це ваша мета так що ви можете працювати більше знизити стягнення? чи це для підтримки вашого нинішнього рівня, але мати можливість отримати на з іншою частиною вашого дня швидше? У будь-якому випадку, це зажадає зміни вашого режиму, включаючи більш інтенсивні тренування (Табата/HIIT), і гарантуючи вам мати правильне харчування і зволоження забезпечить ваш організм ВСАА.

+173
Nima Sabz 13 груд. 2011 р., 16:39:28

З точки зору дизайну продукт як великі ваги можуть люди в 95-й процентиль (чоловіки і жінки) ліфт у кг за одну руку, без надмірно напружуватися? Це стосується anthropometrics, і ці дані будуть використовуватися з 95-го процентиль розмірів руки і т. д.

Що стосується визначення надмірно напружуватися, я б сказав в плані того, щоб тримати об'єкт протягом тривалого періоду часу, не проявляючи помітних ознак з точки зору біології, вони робили це, наприклад, пітливість, відчуття дискомфорту. Наприклад, телефон нижче цього підйому, нормального телебачення вище.

+147
Shawn Jin 30 трав. 2010 р., 09:55:24

Я роблю повний тренування тіла 3 рази на тиждень. Моя проблема, я відчуваю, як відсутність рутини, і я хотів би додати деякі форми фізичних вправ на мій день відпочинку. Як поганою ідеєю було б зробити дошки в мої дні відпочинку?

+125
Norman Baron 30 серп. 2017 р., 04:04:34

Найголовніше про підтяжки, щоб зробити це. Ви можете використовувати будь-тренування ви хочете, але ви повинні зробити його частиною вашого життя. Якщо ви отримуєте в звичку збирається зняти його з часом стане легше зробити. Не хвилюйся з приводу ваги не турбуйтеся про те, як довго в тренажерному залі тільки потрапити туди і все інше стане на лінію.

+87
Inge Ranti 3 груд. 2015 р., 11:20:50

Одна незначна річ, щоб додати до існуючого відповіді, коли робить стійку штанів, особливо, коли робиш так повільно, що плечі, як правило, вітру в передній частині руки так, щоб ваш торс може створити противагу ногами. Звичайна помилка новачка-це плечі складені над руки, як вони мають тенденцію бути на вершині на стійку, або навіть за них (якщо ви звикли до "догори ногами" в стійку на руках, особливо від постійного або кинувся установки, що мають ваші плечі трохи за руками дозволяє компенсувати відбиваються занадто далеко).

Один із способів обійти це, щоб покласти ваші руки і ноги вниз і поступово переносячи свою вагу вперед, дозволяючи ваші плечі рухатися повз вашого розводили руками, і відчути "вага" ваших ніг, зменшити як ваш центр рівноваги зміщується вперед. Як дізнатися позицію ворона йогою, будьте обережні про це на твердих поверхнях, як ви, ймовірно, щоб впасти вперед або пряжкою руки по-перше, відправляю вас з головою в землю.

+58
d6e6m6an 29 січ. 2011 р., 15:39:54

Як сказав Джеф, не здавайся! Єдиним найбільш ефективним що ви можете зробити-це суцільна тиждень-через тиждень, місяць через місяць, поліпшення фізичної форми. Це означає, що робота 3 - 4 рази в тиждень, 20 - 40 миль на тиждень, майже круглий рік.

З точки зору з'ясування ваших цілей раси, нехай працює калькулятор Макміллана бути вашим гідом.

https://www.mcmillanrunning.com/

Ви будете мати шанс на 1:30 напівмарафон, коли ви отримаєте ваш 10к ор на 40 хвилин.

Марафон-це зовсім інший звір, з-за складності заправки. Є дуже мало людей, які здійснюють стрибки, марафон і "відчувати себе чудово" і натисніть прогнозований час з першого разу, або навіть в перші кілька спроб.

Плануючи свій напівмарафон або марафон-спеціальні тренування, розглянемо слова Ренато Канова (тренер багатьох володарів відстань світового рекорду): “що робить 2 години, легкий біг має до марафону? Нічого". [1]

Я узагальнюю це "як це тренування належать до цільової раси?" при плануванні тренувального циклу.

Канова також говорить, що дві найважливіші речі дистанційного навчання повинні "бігати швидко і довго. І іноді бігати швидко і довго разом". [2]

[1] http://running.competitor.com/2014/02/training/take-your-marathon-long-runs-to-the-next-level_58406

[2] усередині: Кенія (ЄР. 2), а Flotrack оригінальної серії (платний контент)

+33
BlueGirl4You 13 черв. 2015 р., 12:30:30

Ти дуже відданий, тому не пудрити - на +30% жиру, як чоловік, ти досить великий, і це збирається зробити це важко.

Для досягнення вашої мети є дві речі, які потрібно привести в порядок - дієти і бігу. Тепер, я припускаю, що ваша мета - просто потрапивши в ці терміни.

Є багато ресурсів, тут і в інших місцях, які охоплюють дієти, повинні в першу чергу, почати відстежувати його. Розрахувати ваш загальний щоденний витрата енергії, і ціль, принаймні, 100-200 дефіцит калорій кожен день. Кожен фунт ви носите, що не в ноги зробить ваш біг важче. Найпростіший спосіб кинути калорійність вашого раціону, щоб мінімізувати споживання цукру. Це хреново, але ти повинна зробити це.

Тепер гарні новини, ваша мета в 1,5 км в 15 хвилинах щодо "легким" шляхом виконання стандартів - ви прагнете За 10 хвилин/милю, в той час як пік бігунів роблять це менше половини цього. Зазвичай, я рекомендую хороша програма Couch25K, але вам не доведеться бігти потрібно пробігти 5 км приблизно половину.

Що вам потрібно, це пробіг і консистенцію. Якщо ви робите 12 хвилин/км, є хороший шанс, що ви йдете трохи в сторону.

Раз на тиждень робіть в 1,5 км безперервно, без перерв. Мета цього не в тому, щоб бути швидким, але щоб бути послідовним. Запишіть час щотижня, і це буде ваш темп, щоб перемогти. Вам потрібно, щоб пролити 8 хвилин свого часу на 2 місяці, тобто приблизно 30 секунд на тиждень, що, безумовно, досяжно.

Крім того, три дні в тиждень робіть наступне:

0.5 км пробіг (якомога швидше) / 0.5 милі (відновлення) * 3 на загальну суму в 1,5 км і 1,5 км пішки.

Метою цього є, щоб ви звикли бігати швидко, так що робіть біжить швидко, швидше, ніж темпи вашого довгостроковій перспективі.

Ви хочете, щоб День відновлення до вашої довгостроковій перспективі, тому такої програми:

 • Понеділок - Спринти
 • Вівторок - Спринт
 • Четвер - Спринт
 • Субота - довгостроковій перспективі

Це дасть вашому тілу час, щоб відновитися і впоратися з новим стресом працює.

Є аргумент, що біг клубів може бути корисно для мотивацію, але мотивація-це в основному поняття interalised. Якщо ви хочете досягти своєї мети, ви дійсно повинні хотіти це. Відстежувати ваші маршрути і вага, допоможе reenforce свою поведінку і побудувати хорошу звичку, щоб переконатися, що ваше навчання буде складатися, навіть у вихідні дні.

+32
Edward Martinez 7 груд. 2014 р., 03:17:53

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil