Фітнес-вимірювання на основі темпу і середній пульс

Я б підхід, щоб використовувати швидкість передачі даних серці + в ногу з пробіжки, щоб дати мені чинником, який допоможе мені побачити мої поліпшення на різні траси. Наприклад, якщо я біг в темпі 5:30 З середній пульс 160, я думаю, що це краще, ніж якщо б я пробіг в темпі 5:14 З середній пульс 185. І темпі 5:14 з ЧСС 160 буде кращим з трьох.

Є formyla або у вас є які-небудь пропозиції про те, як оцінити це? Щось більш складне, ніж 1/(швидкість+(ЧСС*2))?

+356
EtienneT 4 черв. 2010 р., 15:22:28
26 відповідей

Ви повинні пам'ятати, що жир необхідний для організму людини. Це не обов'язково погана річ, і там, звичайно, мінімальна вимога для хорошого здоров'я. Наприклад, він абсолютно необхідний для функції нервової системи (закон мієлінових оболонок в якості ізоляторів для нервів, і складаються з жиру).

Звичайно, в тому, що стосується ваших тренувань та дієти, Існує ряд факторів. Цілком можливо, з об'ємом тренувань ви відчуєте, що ви насправді не вистачає їжі. Якщо ви ще не створили надлишок калорій, ваше тіло буде намагатися зберегти енергію проти побудови м'язової адаптації. Як ваші показники покращилися після 2 років кроссфіт? Ви вдарив плато? Якщо ви ще не зміцніли, це може бути показником того, що ваша тренування повинна змінитися.

Щоб відповісти на ваше запитання, я не думаю, що ви збираєтеся отримати тверді відповіді від лікаря. Їх завдання-зробити вас здоровими, а не поліпшити вашу продуктивність. Ви будете набагато краще обслуговується функціонування об'єкта, в якій працюють тренери, які мають сертифікацію ЦОК або схожі, або дієтологом (а не дієтолог!). Ви можете отримати дійсно точний комп тіло від DEXA денситометрія (дослідження щільності кісткової тканини) БПК Pod (витіснення повітря) або хто-то, хто знає, як використовувати медичні-клас складіть супорти шкіри (не 20 доларових). Тримайтеся подалі від біо-електричного імпедансу (де він посилає електричний струм через свої руки).

Нарешті, зосередитися на продуктивності. Тренувати руху, а не м'язи. Якщо ви зосередитеся на тому, що м'язи та поліпшення естетики прийде.

+992
Robert Eden 03 февр. '09 в 4:24

Правило Вправа № 1

Якщо ви не рухається вашої не працювати!

Це ще називають правилом інерції

Коли ви в останній раз сів у крісло, прив'язали машину до себе, а потім дивним чином отримав мільйон доларів...?

Якщо недавно, то так, я настійно рекомендую вам придбати апарат.

В іншому випадку, незважаючи на те, що тих, хто намагається продати вам щось може сказати, Правило № 1 вірно.

Немає ніякого міфічного пристрою, що може знизити живота жир і дати вам вбивця АБС (або мільйон доларів).

Замість цього вкласти ваші кошти в грамотний персональний тренер або дому відео програма тренувань. (Моя пропозиція як компетентний особистий тренер буде AthleanX програм)

+972
benjaminwilson 28 черв. 2013 р., 13:36:04
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я повинен утриматися від фізичних вправ хоча б раз на тиждень. Може бути, два рази, але сподіваємося зробити це тільки раз на тиждень.

Ми можемо зробити динамічний / статичний розтягнути ці дні. Особливо якщо у нас є спільні жорсткості, мені.е хіп-жорсткість.

Дякую

+939
Abhay Jain 18 груд. 2011 р., 02:22:10

Припускаючи строгу дієту і графік тренувань, має бути межа того, скільки росту м'язів середній людина може очікувати протягом певного періоду часу.

Щоб бути більш конкретним, припустимо, що у людини 70кг і просто почав ходити в тренажерний зал 3 рази в тиждень. Скільки м'язової тканини (в кг) може бути отримано в середньому в місяць? Я шукаю приблизний орієнтир тут, тому що це, очевидно, багато в чому залежить від багатьох змінних. Також Мене цікавлять відмінності між чоловіками і жінками щодо очікування зростання м'язів.

+811
Foton 16 трав. 2012 р., 02:31:17

Це дійсно залежить від того, що ви шукаєте. Як xiaohouzi79 сказав, Якщо вас влаштовує ваш нинішній зростання руки робити інші вправи, це прекрасно. Однак, якщо ви шукаєте додаткове визначення (не зростання) ви, швидше за все, принаймні є один добре провести час у вашому циклі піднімаючись з упором на руки. Я рекомендував би, щоб ви переконаєтеся, що ви працюєте з обох боків руки (біцепс і трицепс) через інші вправи. Найгірше, що може бути, з одного боку ростуть швидше/більше, ніж інша. Це не тільки виглядає дивно, це може призвести до травм надалі.

+790
The Jewett 22 лип. 2012 р., 04:49:28

Безпосередньо з RestWise.com:

Спортивна наука підтверджує зв'язок між відмінності у ЧСС і перетренованість. Але ця посилання ні зрозумілі, ні безпосередньо корелюється. Проблема полягає в тому, що підвищена ЧСС у спокої може свідчити про підготовку стрес... але це може також означати, що у вас був важкий день на роботі. Щоб ускладнити питання, підвищений пульс може бути ознакою симпатичної перетренованості, в той час як значно знижує пульс може свідчити про парасимпатичної стрес. Restwise аналізує відпочиває варіабельності серцевого ритму у контексті як ваше серце історії оцініть і інші щоденні входи. Тоді наш алгоритм отгоняем цю складність і коригує розрахунок.

ЧСС в ідеалі повинні бути проконтрольовані під час сну або першим ділом вранці, перш ніж встати з ліжка. День у день коливання ЧСС приблизно 5% є загальними і зазвичай не пов'язаний з втомою або стресом. Однак, збільшується більш ніж на 5%, як правило, повідомляється у втомленому стані або гостро перехитрив (симпатичної) фізичних осіб.

+665
Chris Tigani 30 бер. 2011 р., 03:22:11
 1. Взяти вимірювальну стрічку і виміряти себе. Це ваша базова лінія. Повторювати кожні 15 днів, а не кожен день. Зберегти електронну таблицю Excel.
 2. Якщо загальне споживання калорій менше калорій спалюється, ви почнете бачити результати. Отже, складіть всі калорії, що ви їсте. Якщо ви займаєтеся помірної активності в день, потім для підтримки ваги вам потрібно близько 2000 калорій. Якщо споживання калорій менше, ви будете повільно почати бачити результати.
 3. Нам потрібно близько 40 до 50 грамів білка в день. Моє правило, що я порахувати білки я отримую з усіх регулярних прийомів їжі в день і відняти це 50. Ось це номер, я вимагатиму від протеїнових коктейлів. Так що якщо я, нарешті, буде потрібно 15 грам і повну мірну ложку протеїну/ протеїновий батончик дає мені 30, я просто беру половину совок/бар. Сніданок-найважливіший прийом їжі, як почнеться ваш день і білкові коктейлі повинні бути використані на додаток до нього.
 4. Крім того, я хотів продовжити кардіо тренування. Якщо я витрачаю 45 хв в тренажерному залі, я б зробив як мінімум 10 хв кардіо.
+661
Nastyawolf 17 серп. 2011 р., 07:24:45

Я почав мускулатури і я зробила поки що тільки 3 сеансу. Я хочу набрати м'язи, так що в основному я почав, маючи 4200 ккал в день і мати 3 тренування в тиждень.

Я більш або менш худий жиру (тонкі руки/ноги/спина і жиру стегна). Я повинен дотримуватися дієти і з'їсти багато тепер ? або я повинен більше тренуватися для того, щоб зробити моє тіло просять більше енергії, а потім з'їсти більше ? Тепер я не відчуваю нестачі енергії, тому що я зробив у тренажерному залі всього 3 дні.

+616
Alexey Odintsov 30 груд. 2018 р., 14:58:13

У той час як є кілька травм, пов'язаних з зв'язки надколенника, найбільш вірогідним є те, що у вас перемичка коліна (по суті, це просто запалене), який потребує відпочинку, щоб відновитися, як і все розумне сказати.

Однак, є кілька речей, які ви можете або повинні зробити, щоб запобігти травми від повернення:

 • поїзди баланс ваших нижніх кінцівок. У той час як можна було б припустити, у вас є тільки, щоб зміцнити своє коліно, тому що там проблема, швидше за все, ваше коліно компенсувати іншій нестабільний суглоб. Виконавши присідання або йога, вимагають побудований комплексний стабільність і поліпшить Ваш баланс.

 • збільшити стегна діапазон руху. Припустимо, ви програміст, ви, ймовірно, сидіти весь день. Це означає, що ваш тазостегновий суглоб проводить більшу частину свого часу в зігнутому положенні, а не розтягуються. Якщо ви починаєте танцювати і спробувати розім'яти стегна, чотириголового чинити опір, тому що її до цього не звик. Це тому, що ваш квадріцепс (частково) Бі-суглобових що означає, вона працює як через стегно і коліно і кріпиться до вашої колінної чашечки. Напружуючи ці м'язи означає, що ви також напружуючи ваші сухожилля. Так що робити деякі вправи (знову ж йога можливо), щоб збільшити діапазон руху суглоба, будемо сподіватися, а також поліпшити ваше коліно.

 • спробуй попрацювати на техніку стрибка. За допомогою Google я знайшов тебе любив народні танці, що означає, що ваш стрибкової/стрибки досить багато. Ви можете уявити, що це ставить цілком певне навантаження на коліно. Намагаємося працювати на посадку 'м'якше' і/або тренуйте свої м'язи більше з присіданнями або обіди, щоб протистояти цим навантаженням краще.

 • зміна вашого взуття. Можливо, у вас немає особливого вибору, враховуючи обмеження на одяг під час танців, але краще надіти туфлі або отримати пару ортопедичних. Я підозрюючи, що у вас є якісь пронація в гомілковостопному суглобі, який у поєднанні з напругою танцями може викликати внутрішнє обертання хвостовика. Хоча це не вирішити вашу проблему, принаймні, це може допомогти запобігти проблеми гірше і повертаються швидше.

Зверніть увагу, що це лише загальні принципи і не може дати найкращі результати. Зрештою, вам доведеться або втратити більше ваги або збільшити ваші сили і дасть ваш час коліно для відновлення (що означає боляче бути не повинно при працювати). Більшість моїх порад вимагає, щоб ви працювати, щоб зміцнити своє коліно, яке ви, очевидно, не може зробити, поки це боляче. Мета однак ці вправи, також, щоб навчити вас, як використовувати ваше коліно правильний шлях, так що, сподіваюся, він більше ніколи не повернеться.

+614
Karalix 8 січ. 2013 р., 17:22:34

Схоже, я порушую 2 правила для більшості з тих високий СПФ сонцезахисні фільтри, але не обгорілої з-за цього досі, напевно, тому, що це не єдине, що я роблю. На додаток до сонцезахисного крему ви можете...

 1. Перебування гідратованих. Коли ви зневоднені отримати засмага швидше - набагато швидше.
 2. Прикрити. Я завжди використовую капелюх і довгі рукави. Останнім часом я використовую гетри шиї, які, як передбачається, щоб тримати вас прохолодним. Стиснення сорочка, рукави, штани повинні теж допомогти - спекотна погода версію.
 3. Працювати в затемнених місцях. На щастя, тут, у східних землях є багато лісів і парків, з великою кількістю тіні.
 4. Біжи, поки сонце знаходиться низько як Шон Дагган говорить.
 5. Залишити довгі траси для зимового часу. Зберегти її до двох годин і робити більше швидкодія і більш кожну тиждень, щоб компенсувати це.
 6. Подвійний довгостроковій перспективі обмежена до 2 годин. Один сидів і одне сонце або одну вранці та одну ввечері.

Насправді, схоже, я просто повторив багато чого з того, що Шон теж сказав. Найкраще, що можна зробити-це бігти в темряві, рано вранці або пізно вночі - зробити за цей час! Сонце не прощає.

+605
Sarahjane Devall 30 серп. 2016 р., 13:38:56

Я думаю, що він правильно відповів на ваше запитання з приводу фізичних проблем, які призводять до не маючи витривалості.

Але я скажу, що навіть якщо ви порівнюєте себе з іншим "лежебока" ви побачите, що інша людина буде переносити більше фізичних навантажень і менше фізичних навантажень, ніж ти. Це відбувається тому, що фізичний стрес також, стрес.

У діяльності опору, як біг, їзда на велосипеді, плавання на довгі дистанції, сходження на найвищі вершини, і все такого роду речі, ваш розум є важливою частиною рівняння, як важливо, як ваше тіло.

Я бачу це кожен день в тренажерному залі або, коли поїду на велосипеді кататися. Є люди, які можуть краще протистояти м'язового болю, коли робиш над собою зусилля, або хто може тримати свій розум в формі, коли на велосипеді великі відстані. Це залежить від дуже багатьох речах. Досвід вашої минулого життя, генетика, домігшись щось подібне, то ви втратите страх знаючи, що ви можете зробити це, бути мотивованим до чогось і т. д.

+587
Palaeologus 23 серп. 2019 р., 16:24:28

Я робив кето дієта на 3 місяці і я дуже з-за кето висип. Я хочу зробити низьким вмістом вуглеводів-з високим вмістом жиру (LCHF) з 100-120 грамів вуглеводів, щось на зразок (60,30,30) для (жир,білок,крабів), але мене турбує те, як їдять ці вуглеводи? Я маю на увазі, виходячи з мого розуміння, вживання вуглеводів підніме шипи інсуліну, тому шанси для зберігання (насичених) жирів збільшується. Я повинен відокремити жири від вуглеводів харчування? Наприклад, я їм два рази на день, це здоровий, щоб зробити "жирної" їжі і "карбюратор" їжу?

Я виявив, що деякі з Paelo дієта люди роблять такі ж порції, однак я не бути присутнім, щоб стежити за Paelo дієта не є сир, і т. д. Це здоровий з точки зору LCHF? Я не хочу нашкодити собі, вживаючи більше (насичених) жирів, а не бути в кетоз.

Чи можна схуднути, якщо мої макроси не вистачає, використовуючи цю дієту?

+559
joel kaplan 27 лип. 2019 р., 14:02:19

Я думаю, 5х50-це або помилка, або відсутній елемент. Вона повинна бути (як ви здогадуєтеся) 5х50, 1 50 з запливу, 50 1 удар, 1 50 свердла і 1 50 плавати. "Великий хіп-рол", переконайтеся, що ви підкреслити хіп-рол, коли ви робите все це. Я підозрюю, що відсутні 50 напевно 50 потягне (тільки зброя).

І так, на друге тренування, це 100 кожного сегмента.

+493
mrEvgenX 8 вер. 2015 р., 22:51:18

Це не зовсім можливо для роздачі швидкості до вас і сказати: "ось як швидко ви повинні їхати".

Якщо ми говоримо про конкурентоспроможної велосипедист, я думаю, ви знайдете, що більшість гонщиків зручні тримає ~32 км / 20 миль / год темпі протягом декількох годин за один раз, на плоских поверхнях. У самому справі, якщо ви подивитеся на РААМ (гонки по Америці) ви побачите середні темпи часто перетинаючи 15MPH, а от їзда 8 днів майже постійно. Так що трохи повільніше, ніж поїздка на навчання, але це в середньому у великих горах піднімається і очевидно неймовірну відстань (2,000 миль).

У РААМ чоловік віком 60-69 років, швидкість падає до ~11.5 км / год (знову ж, через 8 днів).

У 1989 році Грег Лемонд зробив 24км часу судового розгляду, при середній швидкості 54.545 км/год, або 33,9 Мп/сек.

Три речі, які я б рекомендував для вас, якщо ви хочете збільшити свою швидкість:

 1. Переконайтеся, що у вас хороший велосипед і ти правильно підібрані до нього. Як тільки ви знаєте, як ви повинні відповідати на велосипеді, ви побачите, що більшість людей, які їздили або морщиться, або надто поширене, і зазвичай їх сідла занадто низько.
 2. Поїзд швидше велосипедиста. Як ви можете бачити з наведеної вище посилання, є багато швидких гонщиків в кожній віковій групі. В будь-якому гарному місті, розмір там зобов'язані бути деякі групи атракціони, які подарують вам краще навички обробки велосипеда, плюс змусити Вас підтримувати темп, який ви не могли б інакше провести.

2.5. Також в групі ви будете користуватися редакційної, де ви будете їхати в аеродинамічній тіні людей попереду вас, залишивши вам більш комфортно зі швидкістю.

 1. Розглянути можливість отримання пару роликів. Роликами, з вентилятором перед вами і дзеркалом на вашій стороні допоможе вам багато у швидкісній їзді і отримувати форму набрав. Ролики, зокрема, є відмінним способом позбутися від хобі-коні-стегна і згладити ваші мазки. Ролики також одним з кращих способів для розминки перед гонкою, тому що ви можете їздити 20 метрів від лінії старту, і кинути їх у вашому автомобілі з пари хвилин до пістолета.
+487
Ryan Robillard 9 серп. 2016 р., 16:34:01

Це виглядало як м'язові судоми для мене, але ми повинні почекати ще один день, щоб сказати, якщо це була судома. Якщо біль іде, то це спазм, якщо ні, то може бути розрив. Тут більше інформації:

Що таке судома?

Судоми в м'язах викликана мимовільним спазмом або звуженням. Звичайно раптовий, може викликати сильну біль і може обмежити використання м'язів протягом короткого періоду часу.

Судоми Причини

Судома буде представити як вузол або тверде місце в м'язі. Судоми зазвичай викликані такі проблеми, як перенапруження м'язів, погане зволоження, електролітний дисбаланс, недостатнє кровопостачання м'язів або стиснення нерва.

Який надрив м'яза?

Потягнув м'яз насправді розрив в м'язовій тканині. Це відбувається, коли м'яз напружується до точки, де м'яз пошкоджено. Більш значна напруга, чим більше м'яз може порватися.

Потягнув М'яз Викликає

Розтягнення м'язів, як правило, результат не готує м'язи до роботи через правильне розтягнення, надаємо надто велике навантаження на м'язи або з допомогою м'язів. Хворобливість в уражених м'язах зазвичай є першим симптомом. З допомогою м'язів буде болючим і важким. У важкі тягне, синці можуть бути присутніми. Уражені м'язи стануть дуже ніжна на дотик і деякі запухание може статися.

Посилання

+440
user286497 18 лют. 2018 р., 22:19:50

Припускаючи, що в середньому жінка....к. а

Не сильно або дуже сильно-форми з обраного виду спорту... і наступний навчальний план:

По-перше, зробити сильний з простим початківців програма штангою сила.

Фундамент рутинну буде велика складова ліфти: присідання, станова тяга, жими (жим і накладні), підтягування, рядків, діпи, уривками, потужність очищає, живить і ривків.

У цей список основи, додати фермер ходить в якості опори для присідань і тяги в розробці сильну позицію щодо важких вантажів.

Використовуйте гантелі для отримання сильних, з гантелями на другому місці. Гирі добре працювати для об'єднання сил з кондиціонером, але вони не забезпечують дійсно важкий стимул, який робить присідання і станова тяга максимально продуктивним.

Після того, як сила

Як тільки вона досить сильна, вона акцентує увагу на харчування і спорт-питома міцність. Вона вже включила сила роботи у формі зачищає влада в самому початку навчання. Тепер вона віддає пріоритет більш силові вправи, тому що вона має силу базових.

Її програма за помірну середньострокового набір цілей буде приблизно як подвійне ваги станова тяга, присідання з власною вагою в десять разів з легкістю, з десяток строгих підтягувань, а вага тіла сила чиста, і так далі.

Меч-бойовий-конкретна робота, може включати в себе обертальні роботи, фермера ходить, більше спринтів, уривками і поштовхами для розвитку енергетичної, штангою комплекси або 20-присідань на міцність-витривалість, односторонні роботи, як випади і пістолети, гімнастичні вправи... вона б вигоду від того, що здатні з цілого ряду сила рухів, так як тільки вона сильна, вона може перебрати варіації базових рухів для того, щоб ознайомитися з широким асортиментом спортивного руху. Наприклад, їзда на велосипеді між спиною присідання, Передні присідання, присідання зарядив пістолет, і болгарські спліт-присідання.

Швидкість, кондиціонер і влада, вона буде робити спринт та інтервальний біг. Для влади, яка також приносить користь швидкості-вона у варіантах потужності від Олімпійських підйомників: очищає потужність, вистачає потужності, ривки.

Як це може бути важко, щоб кинути виклик їй кондиціонування під час роботи уміння, вона може включити кондиціонер на додаток до спаринг, або, можливо, вона може зробити багато кондиціонер просто котився.

Якщо це так, можливо, через брак техніки роботи, а не спаринг, то вона може виконувати щось з цього достатку кондиціонер опції, які занадто численні, щоб повністю список.

Наприклад: цикл через невелике різноманітність харчування-упереджене кондиціонування тренувань (наприклад, kettlebelling, приладдям сальто, мішок з піском комплексів, злодій штовхає і тягне сани) і періодично повертатися до бенчмарк тренувань (наприклад, "скільки гирі 24кг чисте-і-придурків я можу зробити за десять хвилин?") для оцінки прогресу.

Питання:

Скільки часу необхідно в середньому, щоб дістатися до точки, так що вона може:

Боротися, носити важкі обладунки. Сам штурвал може важити до 2 кг, пошта може важити до 12кг. Додати гамбезон і тарілки, і ви в кінцевому підсумку з близько 20-30кг.

І анаеробних можливостей, щоб зробити 1 хвилина дуже інтенсивної чутливість з однією рукою меч важить близько 1,2 кг.

Плюс мати чудовий контроль над її леза у всі часи.

З силою, щоб збити ще один броньований лицар на землю.

Припускаючи, що вона була гарна.

Джерела:

https://fitness.stackexchange.com/a/11677/15433

Здійснюючи тренувальний план для середньовічних Мечников / реконструкції

Це навіть тут? Або, можливо, на одному з фітнес-орієнтованих сайтах, тому що цей сайт, здається, не бути про те, як довго це бере, але більше те, що він приймає...

+398
Mythril 2 трав. 2011 р., 17:40:02

У мене нульовий досвід у бігу на фітнес. Я використав, щоб бути в хорошій формі, просто від того, що більш активний спосіб життя і регулярно виконуючи ручну працю, але після переїзду в іншу країну, я прийняв більш розмірений спосіб життя, внаслідок безробіття і відсутня коло спілкування в поєднанні з депресією проблем (і так, він завзятий геймер).

Я хотів би почати з дивана, щоб 5K програми працює. Однак, я не однієї пари кросівок. Я читав суперечливі речі про початок роботи в якості бігуна. Деякі кажуть, що поки ви тільки на початку програми, то краще всього використовувати звичайну повсякденну взуття, поки ви не вирішите, що ви хочете оновити в програмі посилюється. Інші говорять, що ви напевно потрібні кросівки Якщо ви хочете зробити який-небудь хід.

Я не впевнений, що найкращий рада. У мене немає досвіду я можу зробити, щоб виносити здорові судження, що я повинна зробити. Я можу безпечно використовувати мою регулярного щоденного використання взуття для починаючи займатися з низькою інтенсивністю вправ, або я повинен спробувати, щоб придбати перші правильні кросівки?

Редагувати: мій нинішній пари взуття чоловіча енергія-3 Каратель взуття я купив в грудні минулого року в США (хоч я і жінка, я, як правило, купити чоловічі черевики для регулярного носіння. Я не знаю, якщо це робить різницю в кросівки). Я в основному використовував їх для щоденного використання і регулярної швидкості ходьби.

+372
Sanal Parameswaran 29 черв. 2015 р., 02:17:34

Цей джерело стверджує, що аеробні вправи повинні виконуватися довше, ніж на півгодини для того, щоб ефективно спалювати жир.

+371
Mi A1 14 груд. 2016 р., 08:49:44

Ви мета повинні бути більш орієнтовані на склад тіла проти чисельного ваги тіла. Як такої, немає ніяких причин, щоб не робити опору або силові тренування.

Відповідь Флегонта про починаючи з опору тіла вагу через те, що зазвичай вважається художня гімнастика-хороший. Це також спосіб зробити деякі вправи вдома і створити якусь силу і фітнес якщо ви сором'язливі про те, скільки ваги ви натиснули в оздоровчому клубі.

Так.... виконують вправи опір не обов'язково означає розвиток масового, якщо це те, що тебе турбує. Меншу вагу, вище наборів повторення буде розвиватися якась сила, але буде розвиватися фітнес, тонус і витривалість, що також допоможе з вашої загальної витривалості для інших аеробних діяльності.

Різноманітність це добре, так чому б не зробити більше типів вправ? Це краще, психічно, щоб тримати вас від отримання несвіжим, і перетином вправи і типи тренувань дає хороший функціональний фітнес, де переваги і недоліки якого-небудь конкретного вправи навіть з крос-тренінг з іншими методами.

+371
brianforan 2 квіт. 2014 р., 06:50:44

Те, що ви просите-це більш або менш неможливо. Щоб побудувати який-небудь м'язової маси потрібен надлишок калорій (їжте більше калорій, ніж ви спалюєте), а для зменшення жиру потрібен дефіцит калорій (спалювати більше, ніж ви їсте). Тому вам потрібно працювати на одному з них одночасно. Я маю на увазі, якщо ви приймаєте стероїди або знайшли прорив карбюратора на велосипеді, що це дієта.

Ви говорите, що не хочу м'язи, щоб отримати більше, але для побудови внутрішнього сухопарые м'язи. В основному, ви хочете більше щільність зростання (силових атлетів), на відміну від обсягу зростання (атлетів). Для досягнення цієї мети вам потрібно буде підніматися субмаксимальної до максимальної вагами (70% і вище від 1 ПМ) для представників 1-5, зазвичай близько 3-5 комплектів. Це дозволить вам використовувати більше щільність росту м'язів, на відміну від 3-4 комплектів 8-12 повторень, який є більш в залежності від обсягу. Очевидний приклад з реального життя, якщо ви порівняєте будь-пауерліфтер/штангисту професійний бодібілдер. Я пропоную, що ви дивитеся на міцність програма Онлайн, яка відповідає вашим потребам, Стартова сила-це не погано. Ви повинні зрозуміти, ви можете лише додати якої м'язової маси, коли ви знаходитесь у калорійному надлишку.

З іншого боку, для зменшення жиру ви повинні бути в дефіцит калорій. Це величезна помилка, що вам досягти втрати ваги за допомогою вправ. Ви цього досягаєте з допомогою правильного харчування. Так що з'ясувати ваші РМР багато (є онлайн-калькулятори), з цього відняти близько 500 калорій і намагаються з'їсти таку кількість калорій кожен день. Переконайтеся, що більшість ваших калорій надходять з протеїну для збереження м'язової маси, так що ваш метаболізм не сповільнюється. Крім того, вживати більшість вуглеводів навколо тренування, так що ваше тіло використовує їх, а не зберігати їх у вигляді жиру.

Як додаткова Примітка, цей страх стає громіздким через вправа досить нераціонально на мій погляд. Більшість чоловіків витрачають все життя, намагаючись отримати "величезний" і лише деякі одиниці дійсно можуть зробити це з ідеальним харчуванням і великою кількістю хімічних поліпшень, так повірте мені, коли я кажу, ви не збираєтеся зробити "об'ємні" незважаючи ні на що.

+344
xdzzz 19 лип. 2018 р., 18:42:11

Це може бути цервікалгія, але тільки лікар зможе сказати вам, який він насправді.

Біль у шиї може бути викликана дуже багато речей.. але вони 2 populars причин :

 • Стрес
 • Положення

Ви повинні піти подивитися остеопата/Чіро, вони допоможуть багато. Ви також можете попросити їх, як вправа спини і шиї на дому.

Ви також можете подивитися на Amazon для корсет, щоб підтримувати спину прямо, коли ви сидите. Дешевий дуже погано.

+311
user3290439 13 січ. 2013 р., 05:40:22

Я повільно зібрав мій домашній тренажерний зал і кілька рекомендацій. Хоча у моєї дружини була серйозна операція на хребті і зливається від шиї до куприка, вона може використовувати той же порядок.

По-перше, найпростіший спосіб почати інвестувати в проста регульована лавка і кілька гантелей. Ви можете тренувати кожну частину тіла, навантаження різних підходів і повторень і навіть використовувати лавку для речей, як присідання і гіпер-розширення (так, я використовую звичайну лавку для них, хоча особливої гіперекстензії машина є кращим, ви можете зафіксувати ваші ноги на лавці і повісити в кінці).

Коли ви переходите до іншої, я не раджу, машина Сміта. Хоча це може забезпечити деяку безпеку та почуття безпеки для новачків, воно прив'язує вас у неприродний діапазон рухів. Замість цього, я хотів би отримати або присед клітку або вільний вага пристрою, яке має "гачки". Ці настроювані індикатори, які дозволяють фіксувати вагу.

Це приклад з клітки:

http://www.fitnessexchange.com/images/bigfit_1999_5306554.jpg

Це приклад з гачками:

http://xtcfitness.ca/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/_/5/_585_smith-half_cage_chin_up_.jpg

У будь-якому випадку ви отримуєте вигоду від вільного ваги тренування, але можна налаштувати бари або гачки, щоб їх ловити, бар, якщо ви втрачаєте контроль. Використовуючи цей метод, я успішно тренувався сам протягом 10 років.

Якщо ви можете собі це дозволити, інвестиції в машини зі шківами буде додати опції, такі як смикати-вниз, підряд, кучері, пуш-дауни і т. д. але не необхідно.

Мій набір складається з клітини з вбудованим палубі двк, високого і низького шківа, гантелі, регульована лава, гантелі, і зануритися станції, які я використовую для соусів, піднімає ногу, та підтягування.

Гарна новина полягає в тому, що ви можете покласти його разом по частинах протягом довгого часу. Ви повинні дивитися на місцях, що продати старе обладнання. Наскільки я знаю, немає різниці у вазі між 10 фунтів використовуються гантелі в 10 фунтів новий і один може бути стільки, скільки 50 - 75 відсотків дешевше.

Якщо ви не хочете робити які-небудь Олімпійські підйоми стиль (поштовх, ривок і т. д.) обов'язково дивіться на вагу, що ви можете впасти і відскочити, а не металевими вагами. Я йду з металевими вагами, але я завжди переконатися, що я все контролюю, що теж не погано. Кроссфіт наприклад рекомендує ліфти, які закінчуються скидання ваги.

+262
Dominik Schrempf 29 груд. 2011 р., 21:48:32

Схоже, майже всі протеїнові порошки використовувати штучні смакові речовини.Багато статей в Інтернеті,не рекомендуємо використовувати той же.Я повинен дотримуватися натуральних протеїнових коктейлів?

+254
actionfingers 6 лист. 2015 р., 13:19:10

Навчання опору для тонування (ака витривалість підйом) використовується для тонізації м'язів. Може існувати десь формальне визначення, але мені подобається думати про нього, як

низький опір, висока повторень. 

Тому, коли людина бігає марафони, піднімає низька кількість ваги з високою кількістю повторень, або використовує велотренажер на налаштування, протягом тривалого часу, їх тонування. Так, кардіо-це основний тренування для бігу марафону і велотренажер, але і вони як і раніше тонізації м'язів, які опрацьовуються.

Це був практичний приклад. Я залишив своє фізіологічне визначення того, що відбувається повільно сіпатися і швидко скорочуються, волокна, в іншому кишені штанів.

Тренування-це хобі терпіння, тому якщо ви хочете, щоб залишитися 'в тонусі' довше, ніж на тиждень, що вам доведеться залишити спосіб життя, здійснювати досить багато часу.

+180
AndreaF 23 черв. 2014 р., 05:33:40

Яке наукове пояснення, чому можна робити тільки певну кількість повторень вправи до того, як стати не в змозі?

Наприклад, в моєму нинішньому стані я можу тільки зробити 8 повторень Жим лежачи на 68 фунтів, хоча я в змозі потім виконати ті ж рухи немає (або менше) вагу. Чому це?

+107
Darko Z 8 лист. 2014 р., 03:03:30

Є прогрес у обох, продовжуючи плавати, використовуючи втомлені м'язи, і перемикання стилів тренувати інші м'язи.

Використовуючи ті ж м'язи, навіть коли вони втомилися, це означає, що ці м'язи буде ще сильніше, ніж якщо б ви зупинилися. Але, даючи їм трохи відпочити, і повернутися-це навіть краще, тому що ви можете йти довше.

Так що моя порада обов'язково чергувати. Спробую теж чергувати з різними частотами. Наприклад, на цьому тижні зробити 5 кіл за стиль, і на наступному тижні спробувати 8 кіл за стиль.

Фітнес в цілому дуже залежить від сорту. Не тільки в плані того, як багато різних стилів ви робите, але і в плані того, як часто ви переключаєтеся.

+94
Terrence Thompson Jr 24 черв. 2018 р., 01:03:56

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil