Як часто може людина працювати на свою АБС?

У минулому я чув, що АБС відрізняються від інших груп м'язів. Ви можете працювати на м'язи живота кожен день, але тоді я також чув, АБС, як і будь-які інші групи м'язів. Він потребує відпочинку для відновлення. Отже, моє запитання, як часто ви можете працювати на вашій АБС? Це може бути розпорядок дня або ви повинні працювати над цим щодня? Який найкращий день/днів між кожної сесії АБС? Хотілося б домогтися скульптурні АБС з рок-твердої серцевини.

Редагувати: для уточнення, у мене є кілька щотижневих звичайної тренування, але я шукаю пікової продуктивності, спеціально орієнтованих на моїй АБС. Крім того, у мене є зараз і хочете його, а також поліпшити сувора дієта. Я шукаю, що додатковий імпульс в 6-8 кубиків преса.

+647
Views2 24 бер. 2014 р., 18:06:08
37 відповідей

Які вправи ви можете зробити, щоб визначити кожен поріг між вашим зон серцевого ритму?

Наприклад, поріг лактату ПАРЄ можуть бути визначені як можна більш швидкий біг протягом 30 хвилин навіть темп.

Чи є щось подібне для кожного порогового пульсу і що це? Прямо зараз im через 90 хвилин, працює для визначення серцевого ритму як аеробний проти анаеробного, але я не знаю, наскільки точні це не відчуваю, що це дуже хороша міра. Дійсно потрібно щось на кшталт цього знати поріг між аеробним та спалювання жиру (або легко) зон.

+999
Kathy Green 03 февр. '09 в 4:24

У місті уолкертон, Онтаріо розслідування як зазначив BillThor встановлено, що люди пили 4+ літра води в день досвідченим протеїнурії (тобто нирок):

"Канадські лікарі попереджають, що пити занадто багато води може призвести до втрати функції нирок... вчені визначили... 100 здорових дорослих, які мали стан, що називається протеїнурією, або аномальне кількість білка в сечі. ... Протеїнурія може призвести до ниркової недостатності і є ознакою захворювання мікросудин, де крихітні артерій серця пошкоджені, викликаючи хвороби серця та серцевої смерті. ... Вони пили, в середньому, не менше чотирьох літрів рідини на добу. ... Деякі люди були випивати шість літрів. Одна жінка, медпрацівник, пив вісім".

http://www.canada.com/topics/bodyandhealth/story.html?id=612070ac-ae0a-47c5-b4a1-39e1b1ce9735

І ось науковий доповідь про нього: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2175005/

Іншими словами, люди не можуть спокійно пити 15 літра в день.

Ця інформація не є широко відомі, так як Результати пошуку Google домінують (1) Старий слабо підтримується 8х8 консультацію і (2) що єдино можливу небезпеку від води-це води інтоксикації швидке заковтування великих кількостях (http://en.wikipedia.org/wiki/Water_intoxication).

+899
Shrey Aryan 21 бер. 2015 р., 08:35:30
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вода, вода скрізь, але ні краплі для пиття

Якщо ви не правильно гідратованих перед початком, а не фізіологічна потреба до вживання існує не так багато ви можете зробити. Одна річ, я хотів би запропонувати, якщо ви не гідратованих, але відчуття спраги, в басейні або поза його, поговоріть з лікарем, як сильна спрага може бути симптомом ряду серйозних захворювань, включаючи діабет.

Однак, якщо ви не гідратованих, і зазвичай не відчуваєте спрагу під час інших тренувань, я б серйозно підійти до цього, як будь-який нормальний режим тренувань. Почніть звідти, де ви зараз і дивіться, щоб плавати протягом тривалих періодів часу без пиття. Навіть якщо його просто, 400М, пауза не пити, 200м пауза напої, вибудовуючи свій час між напоями допоможе.

Стосовно судом, то це знову зводиться до джерела вашої спраги і як вам це вдалося. Якщо ви не фізіологічно пити, тоді відсутність солі і такий буде проблема, яку ви повинні управляти. Ви також повинні усвідомлювати, що ви будете втрачати менше води через потовиділення, через запливу нога, ніж можна було б більше довжина equivlient біг або їзда на велосипеді.

Однак, ви згадали, що потрібно пити кожні 500м через почуття спраги. Це походить на кого-то потрібно пити кожен кілометр пробігу. Хоча це може зробити вас більш комфортно, я думаю, що якщо є основна проблема як вже згадувалося в першому реченні, ви повинні бути в змозі побудувати можуть спокійно плавати за 3 км на змаганнях, як довго, як ви правильно зволожувати до і після сеансу.

+880
user16442 12 трав. 2012 р., 13:19:51

За словами Алексі Ниэми (у книзі Menestyjän kuntosaliharjoittelu ravitsemus Джа, 2005) діти не повинні тренуватися з важкими вагами з-за травм. Ніємі сайтів дослідження www.terveurheilija.fi/materiaalit/getfile.php?file=125 , який має аналогічну претензію у висновках, але на основі швидкого читання, позовні вимоги не підтримуються дослідження. Ніємі також посилається на інші джерела, але вони, здається, голів різних книгах і, ймовірно, не так легко знайти в інтернеті, хто більше зацікавлений, можливо, захочете, щоб шукати їх в деяких фінської університетської бібліотеки. Цитати на джерела, опубліковані в 1989-2004.

Ніємі показує вагу тіла Вправи для молодих людей.

+838
Pismurf 11 квіт. 2019 р., 16:25:01

Немає розкладу нога не обходиться без хоча б якийсь присадкуватий, принаймні кожен другий день ноги. Можна спробувати перед навпочіпки або може рубати присадкуватий. Якщо ви не зробили цього, зробіть нога день нога день. Немає іншої групи м'язів, і найбільш виразно не кардіо у день ніг. Принаймні, поки ви істотно зміцнюєте.

+820
Chigozie Udeze 20 квіт. 2017 р., 18:06:43

Я ходжу в тренажерний зал вже близько 4 років.

Моя вага зараз 65кг.

Моя верхня частина тіла здоровий порівняно з моєї ноги, так що тепер я зосереджений на мої ноги.

Я роблю вправи кожен день для ніг, але мої ноги ще дуже слабкі.

Є хороші чайові або дієти?

+810
Con Tully 2 жовт. 2017 р., 16:16:10

Я знаходжу, що я ніколи не мають часу, щоб зосередитися на АБС, коли я працюю. Якщо я і надалі зміцнювати інші частини мого тіла (я постійно роблю присідання, станова тяга, жим лежачи, shoulderpress) і продовжують нехтувати робітників на основні сили, буду я нарватися на проблеми?

+805
Ingeniera y Desarrollo ID 19 квіт. 2015 р., 17:59:49

Я читала Мислення, швидке і повільне в минулому році, і він торкнувся кілька речей, які ви, схоже, переживають. Автор-Нобелівський лауреат, психолог, і книга докладно цитування досліджень і емпіричних даних.

По суті, все зводилося до того, що ваш мозок має лише стільки енергії. Толерантність біль черпає з того ж пулу, як самодисципліна і складні (повільні) думки. І "ж" факти свідчать, що це не якийсь гіпотетичної концепції, а безпосередньо пов'язані з цукрами, а нейротрансмітери. Цитую прямо з тексту:

Є переконливі докази: види діяльності, які пред'являють високі вимоги до Система 2 вимагає самоконтролю і напруги самоконтролю виснажує і неприємно. На відміну від когнітивної навантаження, виснаження его принаймні, частково втрата мотивації. Після надання самоконтроль в одній завдань, ви не відчуваєте, як прикласти зусилля в іншому, хоча ви могли б зробити це, якщо ви дійсно довелося. У ряді експериментів, люди були вміти протистояти впливу его виснаження, коли дали сильний стимул для цього. На відміну від зростаючих зусиль-це не варіант коли ви повинні тримати шість цифр короткочасної пам'яті при виконанні завдань. Виснаження его-це не те ж психічний стан, як когнітивний зайнятість.

Найдивніше відкриття, зроблене групою Баумейстер показує, як він він додає, що ідея психічної енергії-це більше, ніж просто метафора. Нервова система споживає більше глюкози, ніж більшість інших частин тіла, і трудомістка розумова діяльність, як видається, бути особливо дорого у валюті глюкози. Коли ви активно беруть участь у складні когнітивні міркування або займатися задачею, яка потребує самоконтроль рівня глюкози в крові падає. Аналогічний ефект для бігуна, який тягне вниз глюкози, що зберігаються в її м'язи під час спринт. Сміливий сенс цієї ідеї полягає в тому, що вплив его виснаження може бути скасовано засвоєння глюкози, і Баумейстер і його колеги підтвердили цю гіпотезу Н ohypothesiin кілька експерименти.

Кілька досліджень показали, що фізичні навантаження ведуть до зниження оцінки з математики (якщо тести швидко пішов за навантаження), а також складні когнітивні завдання призвело до зниження толерантності до болю і фізичним можливостям.

Є багато досліджень, які показують, що фізичні вправи підвищують когнітивні функції, але ці дослідження, як правило, бути макро-масштабі, дивлячись на довгострокові результати. У короткостроковій перспективі, я думаю, що будь-який спортсмен може підтвердити той факт, що при фізичному навантаженні ви просто не можете думати. Особисто я насправді знайти його важко, щоб зробити математику на штангу тарілки, коли я піднімаю важкі, і часто доводиться записувати прості задачки, це не було б проблемою взагалі в напружені часи.

+743
neduma 20 лист. 2010 р., 07:22:38

Росс Enamait надає дуже хороший відео-підручник з потрійного плескати віджимання - те, що я ще не досягли.

Багато плиометрической вправи, які я шукаю, щоб допомогти з нижньої частини жиму лежачи.

+713
user199485 27 черв. 2014 р., 22:22:25

Коли робиш пуш вправи, такі як жим лежачи і армійський жим, що якщо кут зап'ястя необхідно, щоб запобігти травми? Руки повинні бути прямими або зігнутими, як на зображенні нижче?

enter image description here

+625
Leebeedev 10 лип. 2011 р., 12:20:46

Не ідеальний відповідь, але ви знайшли проблему з "дієти", поставивши себе в такий стан, де ви сприймаєте це як "менше задоволення" або "відрізняється від норми" ви гнете свою волю і намагатися підтримувати його.

Хороша дієта не повинна бути збережена. Вам потрібно відрегулювати свій раціон, щоб задовольнити ваші цілі, спосіб життя, а потім прийняти ті розміри порцій і ті продукти, як норма. Для іншої частини вашого життя.

Я не натякаю, ви не повинні піти і з'їсти порцію смаженого курчати. Кожен має потребу у запій раз у міру в той час. Але, більшість з вашої дієти повинні бути чистими.

Якщо ви використовуєте вирізати/Навальний циклу як багато штангістів/пауерліфтерів тоді взагалі кето дієта-це здорово! Ви значно знизити відсоток жиру в організмі швидше, коли з допомогою кето дієти у порівнянні зі звичайним раціоном (за всіма причин ddinchev вказав у своїй відповіді). Знову ж, це вибір стилю життя і вимагає жорсткого контролю споживання калорій і потенційно необхідності використовувати калорій Tracker для значної частини вашого майбутнього, щоб допомогти.

Є такий психологічний аспект у цьому, що зрозуміло, але я не experaicend достатньо, щоб пояснити, крім цієї: в хорошому дієту, яка має чітку структуру (наприклад, кето) легше підтримувати в рутину, ніж більш "відкритою планування" дієту, де ви можете вибрати те, що ви їсте. Це просте запитання про те, що не допускається і в якому обсязі. Кето, як правило, обмежує споживання калорій, ну і звичайних дієт, можуть мати багато прихованих калорій.

Останнє зауваження про їжу "чисті": можна покласти на м'язи, якщо ви не їсте чисте. Це оптимальна? Немає. Це здорове? Не правда. Це відбувається? Так. Його простий, як калорії проти калорій. Ви отримуєте більше, ніж зазвичай і працювати, щоб витратити зайві калорії і Ваше тіло буде рости і розвиватися, використовуючи їжу в якості палива.

+598
brembo 19 січ. 2014 р., 09:16:23

Ситуація
42-річний чоловік, не в жахливій формі, але, безумовно, маємо справу з "Тато БПК" відбувається.

Мета
Виконати що-то я ніколи не робив, коли я був в армії: максимум армійський тест фізичної придатності.
Зокрема:

 • 82 віджимання за 2 хвилини
 • 92 присідань за 2 хвилини
 • 2-мильного забігу в 11:54 або менше

План
Тренування щодня (6 разів на тиждень)

 • 50 хвилин інтервального тренування на еліптичному тренажері, збільшення висоти і опору двох тижнів.

 • Біг на біговій доріжці в 10,1 км / год темп. Починаючи з хвилини і тридцять секунд, збільшуючи тривалість на 3 секунди в день

 • 3 комплекти (як мінімум) віджимань в день. Починаючи з 23 повторень в сеті збільшується на 1 повторення кожну тиждень.

 • 3 комплекти (як мінімум) присідань в день. Починаючи з 33 повторень в сеті збільшується на 1 повторення кожну тиждень.

 • 3 комплекти (принаймні) підтягувань на день. Починаючи з 2 повторень в сеті збільшується на 1 повторення кожну тиждень.

Додаток Інформація
Я насправді почалося кілька тижнів назад, тому я в даний час на рівнях, які я перерахував тут. Не впевнений щодо збільшення підтягувань на турніку. Може бути, я повинен встановити, як часто я можу збільшити або встановити максимальну. Набори 50+ підтягувань через рік звучить жахливо високо.

+597
LEE KECIK 15 трав. 2011 р., 01:46:34

Я згоден з Доком, ви могли б працювати ваш вертикальних рухів в плечі більше. Якщо ви абсолютно не може включати силові вправи у вашій тренування, ви могли б спробувати більш просунуті плеча вправи, як нахил віджимання (починаючи з ноги на піднятій поверхні, як ліжко, поступово збільшуючи нахил аж до стійку на руках пуш-ап стіну (відео: http://www.youtube.com/watch?v=JGhdSLkf-8o).

Я також рекомендую один присідання нога, Коли ви починаєте відчувати, як присідання занадто легко (з мого досвіду, трапляється досить швидко), однак крива навчання різко. Я рекомендую вам перевірити http://www.beastskills.comхлопець, що пости тут є дуже хороші інструкції форма і як полегшити ваш шлях у більш складні вправи.

+543
Jeff Low 5 черв. 2014 р., 20:09:22

Я намагаюся отримати 4 години кардіо в день, наступний модифікований варіант швидкої втрати жиру Лайл Макдональд. Перший час я роблю нахил на біговій доріжці на 15% клас У 3.0 км / год. Це приблизно 9.65 зустрілисяС. Це важко досягти 9.65 виконаніз допомогою велосипеда або еліптичний?

+526
Foritus 27 трав. 2013 р., 00:00:16

Ви не повинні зігнути руки в ліктях на дБ підняти. EXRX, як приклад зазначає:

Візьміть гантелі в обидві руки. Положення гантелі в передній частині верхньої ноги при цьому лікті повинні бути прямими або злегка зігнутими.

Коли ви згинаєте руки в ліктях, ви робите три речі:

 1. Ви опускаєте важелі, бо плече важеля (в буквальному сенсі, твоя рука в даному випадку) коротше. Якщо у вас є 33" рука, на повну довжину гантель 33" перед вами (в основному). Якщо ви перегинаєте трохи, гантелі тепер, може бути, 25" перед вами: це велика різниця кількість ваги ви можете підняти.

 2. Якщо щось болить, чи є якісь конкретні слабкості в діапазон руху ви можете швидко вкоротити важіль ще більше, знижуючи навантаження на плече в динамічній міру необхідності мода.

 3. Замкненій лікоть ставить набагато більше навантаження на ліктьовий суглоб самостійно і не задіяти м'язи (особливо плечелучевой, двоголовогоі плечей), щоб розподілити навантаження. Статичне навантаження кістках і сполучної тканини, а не використання м'язів в якості стабілізаторів часто, чому для більшості вправ, які ви хочете мати "невеликий вигин".

Людське тіло має досить природним чином для того, щоб справити силу. Якщо вам доводилося штовхати машину, ви б (напевно) взяти дихання, затримати його, зігніть коліна і згинайте руки в ліктях. Надання автомобіля пуш зі зброєю повністю заблокована, природно непривабливим з причин, які я намагався пробою вище.

+510
niayesh sadrzadeh 2 серп. 2019 р., 09:03:11

Розминка для тренування неймовірно простий, оскільки відповідні рухи можуть бути виконані з меншими навантаженнями точно так само, як вона буде виконана з обсягом роботи. Ідеальна розминка-це просто почати присідаючи з дуже легким вагою, і збільшити його, поки ви не досягнете свого цільового ваги, робиш менше і менше повторень для важких комплектів підігріву, щоб не втомлювати себе.

Так, скажімо, ви збираєтеся присідати 100 кг на п'ять повторень для вашої роботи набори. Ви могли б зробити один або два комплекту просто порожній бар, набір з п'яти на 40кг, набір три в 60кг, і один на 80кг. Тоді ти розігрітий і готовий для роботи набори. Вам не потрібно будь-яке інше кардіо розминка, і те ж саме можна повторити для кожної вправи, які ви будете виконувати під час тренування.

(При використанні машин або гантелей, той же принцип застосовується, просто виберіть 3-5 збільшення ваги для розминки множин.)

+497
Pastudent 8 груд. 2013 р., 14:03:49

Одна річ, яку я хотів би додати, не дивлячись на тільки одне джерело білка , а з плином часу ваше тіло буде форма алергії на нього, не як ви почнете, що біль в животі або що-небудь подібне , але ви не будете отримувати повну віддачу від нього . З раціону ви згадали, якщо, здається, являють собою лише курочку, як джерело білка , тому раджу додати рибу або яловичину в свій раціон.
Ще б порадив не йти на білку так рано у вашій трансформації. Робити це тільки якщо ви думаєте, що це абсолютно необхідно, і ви не отримуєте достатньої кількості білка з натуральних продуктів.
По-третє, оскільки ваша мета-втратити жир , ви можете доповнити кофеїн перед тренуванням . Більшість схуднення і предтренировочные є кофеїн . Кофеїн збільшує окислення жиру, а також допоможе з настороженістю в тренажерному залі.

Слово застереження : кофеїн є дуже потужним і передозування може викликати серйозні проблеми і навіть смерть.

Якщо ви знаходитесь в США, то там ця компанія називається BulkSupplements, які виробляють хороші якісні добавки та багато чув про їх кофеїн добавки. 250 мг кофеїну достатньо одного тренування , і може бути збільшена, якщо ви толерантні кофеїну при вживанні кофеїн через каву.

+478
Redirect 28 груд. 2014 р., 10:32:42

Я оговталася від лихоманки денге і Чикунгунья. Моя шия дуже жорстка і мої плечі, спина напружена. Ковтання утруднене. Я м'яз/спільну слабкість і біль. Важко в навчанні.

Моє питання: які вправи потрібно починати?

+475
NascaSoft 5 серп. 2014 р., 07:12:57

Ви можете використовувати файл Excel; таким чином, ви можете додати стільки стовпців, скільки ви хочете, і стільки рядків, скільки ви хочете, як добре.

Це портативний, і ви можете відкрити його на більшості платформ.

+469
Rabin 18 серп. 2012 р., 18:14:02

Для мене важко, аеробне тренування-це однозначно кращий. Ви можете зробити це на велотренажері, біговій доріжці, еліптичні або еліптичні тренажери та ін. Я розумію, що це не може бути нормою, але це щось розглянути.

+469
Shady Paz 24 лют. 2016 р., 08:15:26

Зупинка з щоденним підняттям тягарів? Спробуйте дати вашому тілу 48-72 годин реституції між тренуваннями.

+441
Frederiek 10 вер. 2010 р., 11:37:45
 1. М'яза в сухожилок співвідношення: Ті, хто вже давно животи і короткі сухожилля, мають більший потенціал для досягнення м'язового розміру, ніж ті, хто мають короткі животи і довгі сухожилля.

 2. Сила: Осіб з довгою м'язи животи мають потенціал, щоб бути дуже сильною, з-за більшого поперечного перерізу.

 3. Важіль і пропорції: Ті, хто мають сприятливі важіль довжини і пропорцій тіла мають велику міцність потенціал у певних вправ, тому що вони не повинні рухатися вагу, а ті, хто мають менш сприятливий довжини важеля і пропорції тіла. Кінцевим результатом є те, що вони можуть піднімати надзвичайно важкі ваги

 4. Сухожилля вставки: Чим далі, що в сухожилля вставляє від осі обертання, тим більше біомеханічне перевагу і сила потенціал.

Посилання: https://www.t-nation.com/training/4-genetic-factors-that-determine-your-success

+408
Omar Asim 25 жовт. 2013 р., 12:31:37

Бодібілдерів більше пов'язані з ізоляцією роботу, ніж сила спортсменів. Будівля тіла, в основному, йде про модифікації тіла. З гантелями ви можете отримати набагато більш конкретні і певні речі в дуже специфічних способів.

Однак гантелі блиск в деяких ключових областях:

 • Присідання/станова тяга/прибирає. Ви можете робити це з гантелями, але не в будь-реальний шлях на велику вагу. З великими рухами суміш, що стосується великих груп м'язів у вашому тілі на максимальне зусилля, кількість ваги, ви можете перемістити це просто занадто великий, щоб розумно буде знайдений в гантелі. Тобто немає тяги пара 250lb гантелями.

 • Велика річ, щоб утримати. Знову ж таки, що то урвати або чистий, можна скинути багато ваги в повітрі і вам потрібно щось досить великий, щоб впоратися з цим (наприклад, штангою).

 • Додаткові навантаження. Більшість спортзалів дозволяють додати 2,5 фунта (~1 кг) ваги на штанзі, що дозволяє за 5 фунтів (~2.2 кг) коригування. Багато серйозних спортсменів призвести дробові пластини, який дозволить вам внести корективи в ще менших рівнях.

 • Дуже важкі гантелі-це біль в дупі. Важкий об'єкт, ви працюєте з штангою земля ~50 фунтами. Тарілки ніколи не переходжу, що в барі ніколи не йде за це. Тому переїзд порівняно простих речей. З великими гантелями, це не тривіально, щоб перемістити 150 фунтів гантелі навколо.

 • Вони менше, зразок. Стопка 300lb кулькового з тарілки і олімпійський бар підходить в меншій площі, ніж еквівалентний стелаж для гантелей.

Гантелі занадто великі по-різному:

 • Вони безпечніше лавці. Це дійсно не безпечно максимум штангою, жим лежачи без коригувальника. Ви можете отримати дійсно поранений, якщо ви не можете отримати панель з вас. З гантелями, ви просто кинути їх.

 • Ви можете зробити більше ізоляційними роботами. Особисто я не прихильник методів побудови тіла в цілому, але немає жодного аргументу, що вони дозволяють більш прямі напади на конкретні м'язи. Моє занепокоєння полягає в тому, що ізоляція робота-це остання справа нового відвідувача тренажерного залу повинна дбати.

 • Вони не так страхітливо. Більшість нових людей триматися подалі від штанги, але гантелі просто здається більш прямолінійним.

 • Вони розвиваються більш стабілізація м'язів і зберегти невідповідності. Щось на зразок накладних штанів, обидві руки потрібно кожен вагу. Ви не можете покладатися на свою праву руку, щоб компенсувати трохи слабкості на лівій стороні. Крім того, (гантелі) вага просто менш стабільною, так що ви отримаєте більше активації м'язи на більш широкий спектр груп м'язів.

+351
flameghast 1 вер. 2018 р., 02:47:29

Я рухаюся від силові тренування для силові тренування для поліпшення спортивних результатів. Зокрема, я додаю поштовху (не урвати зараз) в моїй програмі. Я не збираюся змагатися в олімпійській важкої атлетики. Скоріше, я використовую Олімпійських підйомників, щоб поліпшити мій вихідний потужності.

Тому мені потрібна інструкція на Олімпійських підйомників за це Rippetoe (відмінно) огляд потужність очищення в стартову силу. Я тренуюся вдома, тому крім особистих коучинг, я б хотіла мати книгу або DVD-диска на чистий, ривок, і, можливо, урвати в майбутньому. Які джерела я повинен виглядати?

+350
Federico 13 лип. 2015 р., 21:30:59

Я серйозно сумніваюся в тому, що біг на довгі дистанції може зруйнувати ваш метаболізм, особливо, коли ми говоримо про 3-х полумарафонах.

Насправді жінки мають більш низький показник відмов, ніж чоловіки в ultramarathons, подвійний, потрійний або дека ironmans або аналогічних гонок на витривалість. Є багато прикладів для цього ви можете перевірити Кріс Макдугалл бестселера "Народжений бігти" http://www.ted.com/talks/christopher_mcdougall_are_we_born_to_run.html

Але якщо ви плануєте схуднути тільки від бігу (Якщо ви бігаєте по сто і більше км в тиждень), може бути досить часу для цього чекає :). Ви повинні об'єднати це з здоровий спосіб життя - я не люблю дієти, так як я не вірю в дієти - обмежено і розраховано. Я думаю, що ви повинні харчуватися натуральними (наскільки це можливо) харчування, падає цукор, спалюють жири та підтримання добре збалансованого споживання більшості основних поживних речовин.

Сам я почав біг на довгі дистанції менше, ніж два роки тому, і поки я пробіг 15 марафонів (з яких в основному гори і близьких, 70км ультра) і кілька половина. Я особисто відчуваю, що мій метаболізм, але і поліпшити.

+350
user240177 21 жовт. 2019 р., 08:55:26

у ці вихідні мої аматорські команди будуть змагатися в турнірі (Квідич - ви можете розглядати його в якості високої інтенсивності вправ протягом 60 хвилин.). Ми будемо грати 4 гри в день 1 або 2 години між іграми. Це буде хороша ідея, щоб споживати 150-200 калорій мальтодекстрин, розчинених у воді для поповнення енергії після кожної гри?

+323
Hilary Baumann 9 трав. 2016 р., 01:44:29

Моя дитина палець не став достатньо розслабленим з-за неправильної техніки в тенісі, занадто багато уваги на це і багато іншого тут. Єдиний момент, я можу відчувати твердість, коли я повністю розслабився, як після сну, тому він не обмежує мої дії, але я не хочу зробити погано, не так важливо дізнатися, щоб зробити його більш розслабленим. Так

Як я можу поліпшити розширення і дитина палець згинання? Як розслабитися і як розтягнути його?

2-5 пальців руки розширення згинанні/

У відповідності з цим, нормальне ПЗУ значення 85-105 градусів на згинання і 20-30 градусів для розширення. На відміну від цього, мої цінності ПЗУ 85 для згинання та 70 градусів для розширення.

enter image description here

enter image description here

enter image description here

Пов'язані теми

 1. Готуємо пальці для інтенсивних видів спорту, що вимагають руках багато?

 2. Безпечний залп зчеплення і обслуговуючих зчеплення в теніс

+295
mazunki 10 трав. 2014 р., 22:17:12
Р О М А Д
А Ф Я
Л Л Г
Л ДО
Про
Н

Використовуйте незбиране молоко.

Пити 1 літр в день.

розмір порції 1 галон (4 кг)
загальна кількість 2407 | % добової норми^*
загальний жир 129 г | 198%
насичених жирів 81 г | 403%
білок 129 г | 257%

*відсоток денної норми засновані на 2000 калорій (усереднена для різних типів незбираного молока)

Багато білка, багато калорій, робить те ж саме мас гейнер на частку від вартості.

+290
compodoctor 6 трав. 2011 р., 13:13:51

Я не бачив ніякої документації про mussles мають креатин. Але я знаю, що вегетаріанці повинні звернути увагу на достатній запас амінокислот аргініну, гліцину і метіоніну, які використовуються у виробництві креатину. Аргінін зустрічається в арахіс, волоські горіхи, кокоси, соєві боби, нут і овес; гліцин в сирих водоростей або спіруліни, сировиною, крес-салат, шпинат, ізолят соєвого білка, насіння кунжуту. Бразильські горіхи, овес і насіння є хорошими джерелами метіоніну. Та ще й з повноцінним харчуванням з урахуванням матеріалів вище ваш рівень креатину, ймовірно, буде нижче в 'carnivoirs' ...

+277
lht 26 січ. 2012 р., 10:27:19

Я завжди знаходив, що мої передпліччя/зап'ястя/руки значно зростати, коли я часто тяги. Я також виявив, що мої передпліччя/зап'ястя/руки горять, коли я роблю прямі-бар біцепса кучері.

Спробуйте включити більше тяга і прям-бар біцепса кучері в ваші тренування. Якщо ви ніколи не deadlifted, варто було б мати досвідченого друга/тренера показати вам, як їх робити, або робити багато досліджень, тому що ви можете травмувати себе.

+248
Jose Caldera 31 лип. 2012 р., 21:05:31

Я займаюся штангою, силове тренування протягом декількох місяців. Я робив деякі програми прогресування і намагається поліпшити мою форму. Через кілька форма перевірки з професіоналами, я впевнений, що мій присадкуватий вигляд досить пристойний (для новачка) як моя штангою поспіль.

Однак, це означає, що мій присед нижче, ніж в моєму ряду. Як приклад, сьогодні я гребу 77.5 кг (~170 кг) по 3 підходи по 6, і я міг тільки вдається зберегти гарну форму з 72.5 кг за 5 комплектів 3 для мого (назад)присідання, ГПТ.

Я роблю висновок (також підтверджено, як це, коли присідання і тяги), що у мене дисбаланс і що мої ноги, тобто квадріцепс в основному, слабкіше у відносному вираженні, ніж моя спина. Однак, якщо поглянути на норми міцності, він як і раніше здається дивним, що мій присед для мого ваги рівень-початковий рівень, а в моєму ряду поруч із проміжними, навіть якщо я хотів сказати, що я, ймовірно, найкраще охарактеризувати як Новачок.

https://strengthlevel.com/strength-standards/squat/kg https://strengthlevel.com/strength-standards/bent-over-row/kg

На моє питання, це можливо? Я можу мати такий великий дисбаланс, чи це означає, що я напевно роблю щось неправильно десь? Якщо це просто дисбаланс, це виправиться, якщо я просто поступово перевантаження, або я повинен вжити заходів, щоб виправити цей дисбаланс?

Для контексту, я ~87кг 188см (це ~191 кг, в 6'2) чоловік, 28 років.

+232
Falak Dhruve 30 квіт. 2010 р., 06:23:22

Пити багато води, це дозволить зберегти систему гладко.

Ви можете помістити його в рідини категорії, якщо вам потрібен.

+212
Ambarish Ghosh 15 трав. 2015 р., 13:53:09

Палео-це поганий термін вибір, тому що сенс в тому, щоб харчуватися здоровою, а не тиражувати спосіб життя. Мета полягає в тому, щоб їсти те, що ми еволюціонували, щоб поїсти протягом мільйонів років.

Зерна були тільки широко доступний в нашому раціоні, коли ми почали сільському господарстві, кілька тисяч років тому. До цього вони не могли бути невід'ємною частиною раціону. Насправді, багато сучасні зерен, ймовірно, не існує в калорій щільна формат до недавнього часу.

Люди, які дотримуються палео дієти хвилюйтеся горіхів і курячого жиру (тому шкіра) з-за високої омега-6 зміст. Наш сучасний раціон набагато багатше омега-6, ніж те, що ми звикли їсти на мільйони років до того, як зародилося сільське господарство.

+200
Randeep Kaur 21 січ. 2018 р., 19:02:41

Це так само важко знайти і утримати вагу, як втратити його. Побачити це дослідження http://ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC292021 (докладно обговорили тут http://junkfoodscience.blogspot.com/2008/10/first-law-of-thermodynamics-in-real.html), де худий чоловік намагалися отримати якомога більше ваги, як це можливо, потроїти свої калорії і стає малорухливим. У них було дуже важкий час набирає, і втратив все швидко, коли дослідження закінчилося.

500 калорій в день = 1 фунт на тиждень, оману було розвінчано стільки разів це викликає сміх. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC506782/ законів термодинаміки, що ця логіка спирається на залежить від замкнутої системи, якій тіло напевно не.

Не дозволяйте нікому говорити вам, що вони знають, як набрати вагу і утримати його. Немає клінічних досліджень, щоб підтримати їх. Такі пропозиції, як "збільшити споживання цукру і вуглеводів" абсолютно недовідні і можуть зашкодити вашому здоров'ю.

+185
Shakil Ahmed 20 лют. 2013 р., 20:46:06

Ваша мета не повинна бути, щоб стати жиру, а ви повинні прагнути, щоб отримати здоровий вага/наростити м'язи/набрати трохи м'язової маси.

Для цього ваше тіло повинно бути в залишок калорії. Тобто ви їсте більше калорій, ніж ваше тіло дійсно потребує. Ці калорії повинні бути з хорошого джерела, тобто вівсянку, яйця, рибу (якщо ви піско-поло вегетаріанська) і т. д. Якщо ви їсте погано калорій, таких як чіпси, картопля фрі, нічого мучного і т. д. Ви будете набирати вагу, однак ви не будете виглядати фізично.

Якщо ви перебуваєте у важкій атлетиці, ви можете використовувати купити або ви можете спробувати, використовуючи креатин, або інші продукти, такі як циклон (від maximuscle). Ви, ймовірно, потрібно робити фазу завантаження креатину, а потім приймати по 5 мг креатину, щоб зберігати його у вашій системі і споживати багато води (близько 3 літрів в день). Використовуючи ці продукти можуть допомогти як харчова добавка і правильні тренування допоможуть вам набрати трохи м'язової.

+139
shahz 19 лют. 2013 р., 15:45:15

У мене є necklected' вправи для шиї досі, і хотів це змінити. Які є вправи для шиї? Це один з тих наголов'я треба? Єдине пристрій у мене є і регулярно використовувати гирі. Я не хочу, щоб це бути громіздкими, чи достатньо сильним для бойових мистецтв, я просто хочу, щоб тримати м'язи в тонусі.

+54
Yuuli 7 вер. 2019 р., 22:51:53

часто ці "проблеми" не прогрес в реалістичному режимі, і це звучить, як там може не бути відповідних днів відпочинку.

Може бути використаний на корточках, але майте на увазі, що будинок займає 24 години, щоб подіяти, і 48 годин, щоб потім виїхати (у середньому), без вихідних, що дуже багато тренувань на ваш будинок.

Що стосується холодного душу, ви пробували гарячої до холодної, вони обидва мають свої переваги, гаряча розслабляє м'язи, головне, так буде жарко, як почати відчуває себе дуже добре після тренування, холодно після цього, щоб отримати кров тече і закрити пори і т. д.

+13
Shawn Blakesley 3 лют. 2011 р., 11:27:55

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil