Різниця між роботою і навчання одяг

У мене недавно почали закуповувати піт wicking одяг для використання під час бігу.У минулі вихідні я помітила, що багато одягу позначений як біг або заняття. Яка різниця?

Біг Штани: http://www.target.com/p/c9-by-champion-men-s-advanced-duo-dry-running-pants-black/-/A-14654748

Тренувальні Штани: http://www.target.com/p/c9-by-champion-32-training-pant/-/A-12957636

Якщо ви подивіться на них в магазині, обидва вони зроблені з того ж матеріалу, що і відчувати себе аналогічно. Єдина відмінність, яку я можу знайти-включення блискавку на брюках.

+131
Loredana 23 черв. 2010 р., 07:49:43
40 відповідей

Для нормальних людей, дієта з високим вмістом білка не шкідливо. Його вигідно. Високий вміст білка тримає вас відчуття повного довше. Всупереч тому, що я читав на цьому форумі, ваш організм може використовувати (для енергії, зростання м'язів) стільки ж білка, як ви кидаєте на неї за їжею. Це відмінна їжа для стійкі рівні енергії протягом дня. З високим вмістом протеїну (до 50%) дієта користується популярністю у спортсменів по всьому світу.

Що ж стосується білка у вигляді порошку, та там були деякі важкі метали, знайдені в них. Деякі риби теж. Коротше кажучи, немає нічого чарівного про сироваткових білків, тому, якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, їжте побільше курка, яловичина яйця!

Ось велика стаття від дуже шанованого природне тіло будівельника (і потужність склопідіймача), що його кандидат білкового обміну.

+996
star6256 03 февр. '09 в 4:24

З досліджень про взаємозв'язок між еякуляцією і рівнем тестостерону сироватки у чоловіків.

Мета даного дослідження-отримати уявлення про взаємозв'язок між еякуляцією і рівнем тестостерону сироватки у чоловіків. Сироватка концентрації тестостерону з 28 добровольців були досліджені щодня протягом абстинентного періоду після еякуляції на дві фази. В автори виявили, що коливання рівня тестостерону від 2-го по 5-й день стриманості були мінімальні. На 7-й день з'явилися абстиненції, однак, очевидний пік тестостерону сироватки, досягнувши 145.7% від вихідного рівня ( P < 0.01). Без регулярного коливання спостерігалася після безперервної абстиненції після піку. Сім'явиверження є передумовою і початком спеціальних періодичних зміни рівня сироваткового тестостерону, який не буде відбуватися без еякуляції. Результати показали, що еякуляції, викликаної варіаціями характеризується піком на 7-й день стриманості; і що ефективною час еякуляції мінімум 7 днів. Ці дані першим документом явище періодичного зміни в сироватці рівень тестостерону; співвідношення між еякуляція і періодичні зміна рівня сироваткового тестостерону, і малюнок, і характеристики періодичної зміни.

Хоча, існує кореляція між еякуляцією і рівнем тестостерону, немає переконливих кореляції до короткострокових ефектів тестостерону спортивних результатів.

+931
lfbet 29 бер. 2014 р., 13:51:37
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Біцепс тренування витягаючи тренування. Штовхають ті цілі ваших плечей, грудей і трицепсів в значній мірі. Вони націлені на біцепс теж, але не так сильно, як витягати і завивати робити. Сказавши, що зростання м'язів відбувається у всьому вашому тілі, а не в конкретній області. Отже, для того, щоб тон або побудувати біцепс, потрібно робити повну тренування тіла. Навіть при виконанні звичайних віджимань, біцепс проходять скорочення і розслаблення, а якщо ви просто робити віджимання, щоб отримати біцепси, я не думаю, що ви б у кінцевому підсумку з результатами, яких ви хочете досягти. Я пропоную разом з віджимання і інші вправи, спробуйте робити опір групи вправи, якщо у вас немає часу на тренажерний зал і хочете зробити це вдома. Ці групи дійсно дешеві і доступні онлайн або у будь-тренажерний зал магазину.

+915
kanija 18 бер. 2019 р., 06:58:42

Там може бути спосіб, щоб зменшити розмір вашої ноги, але я не знаю, що це таке. Замість цього, я рекомендую а) не турбуватися про неї і B), що робить верхню частину тіла надзвичайно м'язистий і високий, щоб зменшити диспропорцію.

Наприклад, може робити тільки присідання і станова тяга будь-який інший тренування, продовжуючи робити верхньої частини тіла працюють? Так, кожне тренування включає в себе кілька верхньої частини тіла вправи, але тільки половину тренування включають нижньої частини тіла вправи, і навіть то ці вправи являють собою лише невелику частину тренування.

Я міг би також відійти від присідань і більше упор на тязі. (Це може тільки допомогти, якщо ваша проблема виключно квадрицепси і стегна, а не боки, стегна і сідниці).

+913
Alex Ortiz 12 серп. 2013 р., 05:27:14

Після запуску, іноді мої м'язи ноги задерев'яніли.

Який спосіб прискорити "одужання", коли це відбувається?

+878
stonemetal 31 трав. 2014 р., 04:46:06

Причиною вівсянка добре для підвищувати втрату ваги, тому що це з високим вмістом клітковини та низьким вмістом жиру. Високий вміст волокна допомагає тримати вас повний протягом тривалого часу, знижуючи бажання поїсти після цього. За даними цього сайту,

волокна в вівсяно утворює гелі для заповнення. І саме ці гелі, які затримку випорожнення шлунка, так що ви не відчуваєте себе голодним швидко.

Мені здається, що це має бути правдою в будь-який момент протягом дня. Я зробив невелике дослідження і знайшов кілька сайтів, які рекомендують їсти вівсянку на сніданок, але я не бачив ніяких причин, чому переваги, які ви отримуєте за сніданком не поширюється на інші страви. Можливо, це тому, що сніданок-це перший прийом їжі ви їсте, а значить, вівсянка сприяє зниженню голоду, яке триває впродовж дня. Але враховуючи, що ви будете їсти більше, ніж один раз, це може бути корисно з'їсти вівсянку на сніданок і потім у складі інших страв, а також.

+838
Alexandro Olivares Acosta 2 січ. 2019 р., 00:20:30

У минулому, якщо я не вдарив мені в моїй тренування три рази, я падаю назад 10% і працювати свій шлях резервного копіювання. Це допомогло зовсім небагато, хоча я особисто вдарив мого власного стелі на лавці.

Я бачив припущення, що це може бути час, щоб змінити тренування з меншою кількістю повторень, щоб збільшити вагу (як згадувалося раніше.)

+807
user50224 17 лип. 2011 р., 17:05:05

У мене був підошовний фасциит і це, звичайно, важко вирішити. У мене теж був лисим вже більше 30 років і я прийняти той факт, що мені не доведеться робити зачіску вранці. Ніколи! (Бути лисим і пишатися ;)

Існує ряд вправ, які ви можете зробити, щоб допомогти. Можливо, є багато, щоб перерахувати тут, але вони допомогли мені.

1) рушник гумок - голими м'яч ногами рушник під ноги. 2) Переконайтеся, що ви розім'яти свої ноги вранці, перш ніж встати з ліжка. Я використовую великі групи або навіть носок тягнути пальці на себе. 3) теля піднімає і тягнеться

Ці три перерахованих тут http://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/plantar-fasciitis/multimedia/foot-stretches-to-prevent-plantar-fasciitis/img-20008230

Крім того, я носив черевик на ніч. Це допомагає тримати ваші ноги в положення 90 градусів і допоможе зцілити ваші підошовні.

Я ношу (мала) Danskos. (https://www.dansko.com/) тверде дно підтримайте мою ногу, поки я ходив протягом дня.

Я ношу дуже товсті кросівки (я ношу і люблю Хока) і той факт, що вона дозволяє вашій нозі згинатися менше тримає вас звід від обвалення під час роботи. http://www.hokaoneone.com/ я рекомендую Bondi4 для великого черевика, щоб почати.

+756
Wayne Kane 2 лип. 2015 р., 02:09:38

Жирові відкладення вимірювання ваги працюють досить добре для ваших цілей. Я використав один протягом багатьох років.

Однак, я пропоную вам встановити собі протокол, так що ви постійно вимірювати. Я роблю це щотижня, у вівторок, щоб день після мого останнього довгостроковій перспективі в неділю. Я роблю це вранці, перед сніданком, але після того, як я використав туалет.

Я записувати результати в блокнотик і використовувати його, щоб сказати мені, де я перебуваю в плані м'язів і жиру.

+754
Usman Riaz 19 трав. 2012 р., 06:09:42

Я БКА і я починаю відчувати біль у попереку. Я підозрюю, що це пов'язано з кількома чинниками: мій протез (він хороший, але все-таки протез), ліжко, і мій баланс теж вистачає.

Я активний, оскільки я працюю в середовищі високої темп, ходьба, підйом і навантаження носять регулярний характер, хоча я зрозумів, в останні кілька років мій баланс не вистачає, а зараз останнім часом болі в спині. Я падаю багато. Я ходила до остеопату, і вона дала мені кілька основних вправ, включаючи вправи з м'ячем. Це дуже допомогло.

Їзда на велосипеді є надто великою, я звикла їздити скрізь. Я намагаюся знайти будь-який привід, щоб взяти свій велосипед на справи і речі.

Для тих пацієнтів читаєте цей текст, намагайтеся не надто турбуватися про обмеження, він буде тримати вас назад. Це завжди варто спробувати його, принаймні, перш ніж ви повністю виправдати його, я каліка з 27-річним стажем.

+754
WarZoom 26 груд. 2015 р., 06:56:54

Я іду дуже простий режим присідання, станова тяга, підтягування (зважена) і жим лежачи, і протягом багатьох тижнів.

Які ізоляції, м'язи або машина вправи, щоб 'заповніть пропуски'? Один приклад, який приходить на розум, це те, що для ромбоидов.

+727
Rich S 20 лип. 2015 р., 15:33:03

Ваша здатність отримати "шість кубиків преса" буде обмежена декількома факторами, деякі під вашим контролем, і іншим ви не можете контролювати.

 • По-перше, ставте перед собою реальні цілі. Не претендую на АБС ви бачите в фітнес-журнали. У нас У всіх різні м'язи, так що ваш ABS ймовірно, буде виглядати зовсім інакше, ніж в журналах коли позбавлена жиру. Генетика буде грати роль в тому, що АБС буде виглядати.
 • Узгодженість – ключ до будь-фітнес-програми є послідовність. План на робота на АБС протягом тривалого часу. Великий АБС, як правило, зайняти деякий час, щоб досягнення.

 • Вибір вправ – немає ідеальне тренування Ab. Якщо б були, ми б відмінно АБС. Поекспериментуйте з різними Ab вправи, які націлені на м'язи, які становлять велику АБС: Прямі м'язи живота, зовнішні косі, внутрішні косі і Поперечна М'яз Живота. Більшість людей нехтують навчання одного або декількох цих м'язів.

 • Чистої дієти – намагайтеся слідувати чистої, з низьким вмістом жирів. Це не значить потрібно їсти строго весь час. Вибери один день на тиждень, щоб обдурити і ви з'їсте чисто 86% часу.

Нарешті, оскільки ви не можете визначити зменшити на чудові м'язи, намагайтеся слідувати загальній фітнес-програми, яка охоплює роботу для всіх основних частин тіла. Ключ, щоб спробувати безперервно спалювати калорії під час нарощування м'язової маси та підтримання фізичної форми.

+715
rogger 28 серп. 2012 р., 20:22:26

Ні, кабель тягнути не буде ідеальною заміною для станової тяги.

Дивлячись на фотографії вище, це дуже ясно, що кут кабель тягнути сильно відрізняється від типового станова тяга. В результаті впливу на зацікавлених м'язів буде відрізнятися від тих, хто бере участь у тязі.

Традиційна станова тяга задіює м'язи стегон і рук під час підйому і скидання рухів, а потім сідниці, плече, і м'язи ніг для стабільності після того, як підйомник прямоходіння. Крім того, є вертикальний тягнути вниз від тяжкості, яка врівноважується все ваше тіло.

Кабель тягнути, з іншого боку, працює під кутом. Твоя точка опори не ваші ноги, але і вашу талію. Є зворотна тяга на ваше тіло, яке ви повинні протидіяти.

Кабель тягнути, здається, щоб бути заміною для гирьового гойдалки; навіть рухи здаються подібними (принаймні, з фотографії).

Якщо будинок досить великий для кабелю тягнути вправа (яке вимагає великої обладнання), вона повинна бути достатньо великою для штанги і вільними вагами.


Таким чином, отримати необхідне обладнання і виконують вправи правильно :).

+682
Tobias Ribizel 13 жовт. 2016 р., 17:43:20

Для мене, на що я звертаю увагу-це практичність. Вони мають гарне зчеплення, вони зручні і скільки вагу взуття має.

Зчеплення для тих видів спорту 100% повинен бути гарним, інакше ти будеш в невигідному становищі.

Наскільки комфортно взуття досить зрозумілі, ви не хочете займатися спортом з неприємне відчуття від вашого одягу/взуття.

Найголовніше вагою, я хочу, щоб моя взуття було досить світла для критого, так як вони не прийдуть в контакт із навколишнім середовищем, ні з чим вони збираються бути потрібні для надпотужного. Взуття світло може дати вам невелику перевагу в продуктивності з точки зору можливості рухати ногами, що трохи швидше, хоча в основному не впливає на загальний сценарій.

+668
Godadi 11 жовт. 2019 р., 11:22:49

Забавно, я думав, що м'язи були зобов'язані здійснювати рух з мертвої точки, попередньо розтягнутій позиції. Тепер очевидно, що починаючи з верхньої простіше, і якщо ваш спорт-це установки, які тоді тільки дурень піде проти того, що простіше. Насправді було б змагаючись натуральний і без передач від хлопців на соус, який використовувати спорядження. У будь-якому випадку, починаючи від отвору набагато безпечніше. Або ви можете його підняти або не можна, але присідання зверху дають мало інформації про те, що відбувається в якості важеля зменшується і м'язова сила повинна збільшуватися. Хоча чоловік знайшов способи обдурити гравітацію з силової рами або моно підйому людини побудована на використання вихідного сила. Отже, рівень м'язового волокна найму є мірою ліфтерів розвитку сили. Всі ліфти є найбезпечнішими, коли почав від повного розтягування дослужившись до повного згинання або запустити з точки в ліфт, який знаходиться нижче повної усадки. Це єдиний спосіб, щоб забезпечити м'язи не відскочив від myotatic рефлекс, по суті, кожна м'яз повинні підняти, як станова тяга. Пауза повинна бути більше 2 секунд, насправді відновлення кожного повторення краще уникнути різких ривків. Я хочу бути впевнений, що я не намагаюся піднятися, поки моє тіло все ще рухається вниз, так що я повинен відключитися від повторів і скидання. Дуже важливо ніколи не отримаєте змотався в будь-який набір або поспішати, тому що я будую сила не рефлекс розтягування будинок. Нарешті, енергія даремно, тримаючи вага вгору/вниз безперервний набір може бути застосований для їзди з повною або частковою глибини. М'язи краще всього розвиваються, коли тренувався принаймні двох, але переважно 3 глибини. Починаючи з короткої глибиною і збільшення глибини. Це супер навантаження і дозволяє великі навантаження бути використаний як діапазон руху збільшується. В основному піднімає напругу в швидких волокон сіпатися і підкреслює скелет збільшення щільності. Скелет часто є при підкреслили в навчання лише за повний діапазон руху навантаження. Глибин дозволить часткових скелета для зміцнення і сухожиль, що дозволяє бути підкреслено достатньо для Гольджи сухожилля, щоб бути навчені, щоб зменшити гальмування відключення м'язів максимальне зусилля, або Sub максимальне зусилля. Читати влади доктор присед Фред Хетфілд він рекомендував балістичних тяги, використовуючи супер максимум навантажень і підйому ваги 1-2 сантиметрів від підлоги для тренування Гольджи сухожилля. Перший чоловік присідати 4 рази БО без сьогоднішніх передач. [email protected] пояс і колінні бинти тільки піти. Пауерліфтинг використовує швидкість і рефлекторні дії в присіданні та жиму. Хетфілд використовував, щоб стрибати перед виконанням спроби станова тяга на платформі для запуску рефлексу розтягання. Пам'ятаю, як я сказав раніше спорт дозволяють змінено втупившись позиції. Наземні тягне раніше і завжди буде випробуванням істинного стартову силу. Присідання отвір і отвір для лавки не его ліфти вони чисті стартову силу ліфти. Крутний момент отримує Ви збираєтеся кінська сила тримає вас відбувається. Треба більше хоробрості, щоб потрапити під 500lbs в отвір, а потім, дивлячись зверху. Всі стрибають руху і біг використовує стретч-рефлекс, але часткової глибини. У повному діапазоні, що це просто небезпечно і нерозумно. Чому ви думаєте, що пауерліфтери присідають ламаючи паралель? Щоб активувати більш сильний рефлекс розтягування часткової позиції і це все глибина спорту вимагає. Завжди пам'ятайте, ми просимо наше тіло, щоб робити всякі стрьомні руху, але найсмішніше про рух суміші вага підготовки, вони насправді призначені, щоб бути розпочатими від розтягується до повної усадки назад в розтягнутій 1 респ. Тепер мої м'язи повинні виробляти більше крутного моменту, щоб створити прискорення в мертвий вагу, але при зниженні ваги я завжди виробляти менше сили, ніж в барі, в іншому випадку у мене є статичні утримання. Сила Х плече = % потреби м'язові волокна. Що народила обладнання Наутілус, групи і навчання, послуги по боротьбі з переваги кредитного плеча. Однак треба бути таким бурхливим, як вони можуть, отримуючи важелі або вони стають повільніше. Особливо смуги і ланцюга до точки, компенсувати компенсаторного прискорення роботи з ним, щоб зробити прибутковість рух більш загальні результати. Читати статті або дивитися відео Луї Сіммонса Вестсайд барбелл з групи та тренінги, послуги, Артур Джонс на навчання Наутілус обладнанням і забронювати влади Фред Хетфілд по. Щасливий безпечні тренування!

+654
Brandon Conley 1 лип. 2015 р., 10:36:44

Після прочитання Стартова сила книги, ви, напевно, більш грамотні в програмуванні для силових тренувань, ніж тренери в тренажерному залі.

Модні вільні ваги/машини програма буде у вас "відчувати", як ви виконали багато роботи в кінці сесії. Ваші м'язи будуть хворіти від високого реп виснаження, і вам доведеться робити купу різних вправ (а не зосереджені декілька, що початкова сила наказує), але вам видніше.

Щоб дозволити їм знати ваші цілі, можна згадати програми (вони напевно чули про нього), або сказати їм, що ви зацікавлені в пауерліфтингу ліфти.

+624
Peter Nganga 2 черв. 2019 р., 21:37:05

Я думаю, що це багато в чому залежить від ваших цілей і положення в регбі.

Я сам був футболістом (американський футбол), і це дуже легко захопитися під час зсипати ділянки, так що я знаю це відчуття про їх непридатності.

Схоже, ви не хочете отримати якийсь масивніше в цій точці, тому я б рекомендував вам отримати достатню кількість калорій, щоб просто бути в "технічне обслуговування". Або просто трохи вище ремонт враховувати для кардіотренування тепер ви знаходитесь incorportating на ваш навчальний полк. Таким чином, ви будете або в ремонт, або низького дефіциту калорій, який не буде змінюватися ваш вагу, але не повинен ставити вас занадто багато проблем у плані енергетичному рівні.

+604
ffxtian 1 трав. 2013 р., 02:52:23

Опір смуги може бути хороший спосіб зміцнити ваші м'язи, якщо ви не досить сильні, щоб підтримувати ваш вагу у вправі.

Міцність діапазону опору повинен дозволити вам мати можливість завершити рух. Якщо група дуже сильна, ви не можете бути в змозі завершити рух, як ви ближче до кінця серії. Якщо група не є достатньо сильним, ви, ймовірно, зламати.

Як правило, краще мати більше, ніж один рівень опору для розміщення різних верхніх і вправи тіла, які ви хочете зробити. Ви будете використовувати більш слабку групу для більш слабких груп м'язів. Коли ти виростаєш легше опір групи, перейти на більш важкі групи. А чим важче група стає занадто легко можна поєднувати стрічки для додаткового опору.

Смуги мають кольорове кодування для представлення різної ваги або опору. Вони часто місця з набором ваги, наприклад, 5-8# або 12-16#, щоб допомогти вам вирішити, в залежності від групи м'язів, на яке ви орієнтуєтеся. Знімні ручки та накладки дверей для вкладення корисні. (На нашому сайті є більш докладна інформація про рівні опору , якщо ви зацікавлені.)

Як @Шон припускає, якщо ви не знаєте, які рівні опору мають право на вас, спробуйте деякі в вашому місцевому магазині спортивних товарів. Знайти, які з них дають вам більше можливостей для вашого верхньої та нижньої частини тіла.

+588
user85714 18 лют. 2014 р., 21:08:42
Про правильному навчанні, обладнанні й дієта для бігових тренувань подолавши відстань не менше 30 км, де в середині гонки харчування у зв'язку з зменшенням глікогену стає чинником у кваліфікації і гонці режимів.
+576
todorchuc 30 серп. 2010 р., 06:49:58

Я ходжу в тренажерний зал раз у 2-3 дні, і у мене гарну статуру, крім мого жирного живота. Зараз я почав бігати щодня протягом півгодини. Але деякі мої знайомі підказали мені, що я повинен припинити працювати, тому що це також зменшить ваші інші м'язи(наприклад, груди і плече і т. д.) З вашого живота жир. Я працював дуже важко, щоб отримати деякі м'язи, і тепер я хвилююся чи це дійсно зменшити наші інші м'язи, так як він зменшує жирові відкладення на животі, запустивши. Якщо це так, то які інші вправи, які я можу зробити, щоб зменшити мій жирової живіт. Також я хочу запитати, чи ходить на нормальній швидкості допоможе зменшити жирові шлунка.

+564
simbasounds 24 серп. 2010 р., 15:27:04

Я переїхав в інше місто і записався в тренажерний зал вчора, Вчора моя тренування складалася з 15 хвилин бігу на біговій доріжці на 10 миль / год з 3% ухилом і 3 комплекти нога натискає, 35 повторень за комплект на 110 фунтів, де 1 комплект швидко виштовхнути і повільно (для енергії). Я забув додати, що час відпочинку між кожним набором становить 15 секунд, я хотіла, щоб Макс мій пульс, він працював, я міг почути це більше, ніж музика.

так от я на роботі і очі пониклі...у мене не було харчування після тренування, у мене було багато води. Але на сніданок у мене була вівсяна і це про нього.

це мої питання на даний момент, вибачте, якщо у мене є пучки занадто багато в один:

 1. Я повинен взяти речі, як кокосове тренування вода після поповнення електроліту?
 2. Я можу взяти ці добавки електроліту під час моєї тренування? тому що я дуже сильно потію і втратити багато під час моєї тренування.
 3. Я повинен врятувати, приймаючи речі, як білкових добавок на наступний ранок або взяти їх десь після моєї тренування?
 4. Що робити мені терміново потрібно поповнити після тренування, щоб знизити втому, вода є очевидним і мінерали і т. д.. Я знаю, що тіло діє як губка деякий час після тренування тому краще в цей час, щоб взяти речі, як білка, але мені б дуже хотілося, щоб зупинити/знизити втому.

Я сплю по 6 годин в день, як правило, не більше і не менше.

Я читала статті на ці питання, але тут я можу описати свої тренування і одержати більш підходящий відповідь, заздалегідь всім дякую за допомогу.

+537
Chuck Hanson 6 жовт. 2018 р., 05:34:02

Звучить, як ви хочете оптом. Піші прогулянки, їзда на велосипеді, і додаткові фізичні навантаження допоможуть зсипати, ні на які тренування.

Зсипати з вашого тіла можна по-моєму... просто переконайтеся, що вправи проходять в діапазоні 8-11 реп (що означає, що ви не можете зробити більше, ніж 8 до 11). Це означає, що ваші вправи не буде "легкий" і кинуть виклик вам.

Моя порада:

Плечі: стійка на руках віджимання. Робити їх правильно.

Груди: Віджимання.

Латс: віджимання, лікті до тіла.

Не забудьте зберегти ваші тренування 'складно' достатньо, щоб тримати свій спектр в діапазоні 8-11 респ.

+511
user2266 22 серп. 2017 р., 22:17:32

Я збираюся зупинити вас в двох місцях. По-перше, цей рядок:

Я хочу зайняти тиждень або більше працювати, щоб weightlift кожен день, і підвищити свій ліфтів стільки, скільки я можу.

На максимумі, і це, якщо у вас відмінна програма, ви будете отримувати 4%, максимум. Якщо ви є проміжних склопідіймач (який я припускаю, що ваш не просто ще), ви отримаєте може бути 3%, максимум.

Я присідати вранці і ввечері мінімум...

Якщо ти дуже високий рівень Олімпійський атлет, я не думаю, що є якісь програми тренувань, яка б порадила розклад тощо. Єдина причина Олімпійські ліфтери можуть робити це тому, що вони не роблять максимальну міцність зусилля на технічних ліфтів протягом декількох сеансів в день.

Оскільки ви сказали, що ви знаходитесь у Великобританії, і хочеш стати сильним, я б порекомендував ці кроки для вас:

 1. Зверніться до Великобританії з пауерліфтингу Асоціації. Під "організацією" ви знайдете посилання на тренерів області та тренажерні зали. Їм написати і пояснити історію навчання (100% чесним), ваших цілей і часу ви можете дозволити.

 2. Якщо ви отримаєте кваліфікований тренер (по посиланню вище, хтось, хто може вказувати на високий рівень спортсменів вони тренувалися, а не якийсь хлопець в тренажерному залі великого вікна з поло), дотримуватися того, що тобі говорять. Якщо ви вирішили прокласти свій шлях на початку, що багато роблять це, переконайтеся, що ви вибираєте перевірена програма силових тренувань.

Старий мій тренер пояснив легка атлетика як заповнювати ванною, одну чайну ложку за один раз. Кожен навчальний день і про цих питаннях, але у більшою мірою накопичувальний характер робив його протягом багатьох місяців і років-це те, що відрізняє вихідні від любителів і професійних спортсменів.

+510
user58829 26 вер. 2016 р., 13:51:55

Після завершення набору, я відпочиваю протягом 30 до 60 секунд, в залежності від інтенсивності тренування. Часом, в руку і груди тренування, я так втомлююся, що під час мого відпочинку, я присяду, а встати і робити речі, як біг підтюпцем не допоможе моїй руці м'язи відчувати себе спокійно. Я роблю те ж саме і для тренування ніг. Потім я задумався, що може перешкодити моєму росту м'язів або на витривалість.

Зауважте - я кілька худий і підтягнутою з середнім розміром м'язи, але не стільки, скільки мені потрібно

+503
relacx 4 лип. 2017 р., 22:03:01

Якщо ви їсте багато овочів, то мульти-вітаміни-це марна трата грошей, загалом, особливо з вашим рівнем активності. Ви будете просто в кінцевому підсумку роздавала їх у сечі, то це буде яскраво-жовтий, хоча, так що це помітний ефект.

З точки зору протеїнові коктейлі, я брала їх багато на початку мого навчання, але з тих пір виявили, що цілісні продукти-все навколо набагато краще, тобі буде краще сито і, як правило, кращі результати отримують свій білок з м'яса і молочних продуктів. Я теж не бачив більшою чи меншою ефект від прийому протеїну безпосередньо після тренування.

Це насправді не відомо, чому цільнозернові продукти мають набагато більший вплив на наш організм, але дослідження продовжуються, все більше і більше інформації у вигляді фактів спирається на наукові дослідження, а не дієтична догма, яку хтось придумав в 70-х роках.

В залежності від вашого графіка, якщо ви відчуєте стійке зміна способу життя, що призведе до більш ефективної втрати ваги продуктивності, то я б порадив не пропускати сніданок, обід і вечерю, з обіду безпосередньо після заняття в тренажерному залі (але все-одно споживають однакову кількість калорій щодня).

Я базую свої рекомендації на років проб і помилок з моєї тренування і дієти, а також обширні дослідження, проведені на наукових дослідженнях.

Якщо у вас виникли більш конкретні питання, я буду радий відповісти на будь-які з них, то тема настільки велика, що я буду тут протягом кількох годин, у противному випадку.

+478
user462 30 квіт. 2015 р., 10:33:42

Коли ви починаєте працювати після майже ніяких фізичних вправ протягом багатьох років, можна сказати, якій частині вашого тіла почнуть хворіти. Тільки одне можна сказати точно: що буде боляче! У вашому випадку, телят.

Я не думаю, що там щось не так, просто пам'ятайте, що швидкість і час ваші ікри починають хворіти, і тоді в майбутньому думаю повернутися і подивитися, чого ви досягли з вашої траси! ;)

+382
Elias Bencz 5 січ. 2011 р., 06:56:17

По-перше, в якості загального насправді ти повинен змінити свій звичайної тренування в кожні 3-4 тижні. Тому що ваше тіло отримує користь і вам, напевно, буде вражати плато.

Про кардіо+поєднання підйому ваги найкраще відокремлювати від кардіо тренувань.

Також піднімати тяжкості як мінімум протягом 3-4 днів на тиждень і додати трохи кардіо. Але не тренування 7 днів на тиждень. Ви повинні взяти вихідний, щоб м'язи могли відновитися.

Наприклад, тренування 2 днів, 1 вихідний, 3 дні тренування, 1 день вихідний і повторювати.

Інший спосіб-розділити ваше кардіо сесії і зробити це під час тренування ваги.

Наприклад, піти на груди, зробити 3х3 набори, натисніть 10 хв. кардіо вправи на плечі, 10 хв кардіо, АБС, 10 хв кардіо.

Це все залежить від вас tbh та інтенсивності тренування.

+329
user1612540 20 черв. 2017 р., 20:16:00

Вуглеводи після тренування-це добре. Якщо ви зробили собі ви вже вичерпали всі свої резерви швидкого і потрібно їх поповнити. Однак прості вуглеводи (наприклад, шоколадний батончик, цукор, глюкозно-фруктозный сироп і т. п.) Ніколи не є гарною ідеєю, якщо ви знаходитеся у небезпечній гіпоглікемія-стан, що діабетикам доводиться мати справу з іноді. Оброблених вуглеводів викличе ваше тіло, щоб піти гіпер трохи і потім погано після аварії.

Є кілька досліджень, які показують протеїн після тренування допомагає відновленню. Проте також існує кілька суперечать один там також.

Тим не менш, поєднання білків і складних вуглеводів після того, як ви працюєте з реальною їжею, здається, є всі переваги обох вуглеводів і протеїну без аварії після цього.

+294
Yevgeni Grinberg 8 квіт. 2014 р., 00:50:02

У мене такі ж застереження, як ви про розробку. Я можу тільки поділитися тим, що працював для мене (перейшов в минулому місяці або близько того). Я не приділяю дуже багато увагу на специфіку просто намагаюся займатися спортом, коли я можу і заснований на тому, що я відчуваю (не змушуйте його, коли втомився).

Висока інтенсивність означає більш короткі тренування (менше 20 хвилин). Я спринт так швидко, як я можу йти і робити це знову і знову. Якщо там погана погода, я використовую велотренажер 10 секунд з максимально можливою швидкістю 20 секунд протягом 15 хвилин. Це може бути важко і складно, але все закінчиться швидко.

Почав підніматися в перший раз в моєму житті. Жимі або тязі, поштовху & присідання. 3 повторень 5 підходів, як правило, не більше 5-8 набір або я намагаюся додати вагу. Не орієнтуйтеся на кількість фокуса вагу про форму і бути послідовним у цьому.

Почав будучи обізнаним про обмеження вуглеводів. Я намагаюся обмежити його до 1 пиво в день і в будь-який час у мене бутерброд це шматок хліба для мене. Важкий крем,великою кількістю вершкового масла ,тонн салату і овочі з м'ясом, змішані. Ви здивуєтеся, як легко перейти з пюре зелень або звичайний картопля на солодкий картопля фрі. Я ходжу в reddit.com/r/paleo або /Р/кето, щоб отримати ідеї.

Я вийшов з 33-34 штани послідовно установки в 32-і зараз, і навіть моя екс-ГФ прокоментував мої руки так що-то працює.

+288
Vinod R M 16 квіт. 2017 р., 22:52:43

Я тренувалася на протязі близько 50 років, і завжди намагалися йти в ногу з кращими практиками. Повір мені - це не точна наука, ніколи не було і ніколи не буде, не повинно бути. Отримати в тренажерний зал і спробувати речі, тоді ви отримаєте більше з цього сайту, так що ви можете спробувати більше речей в спортзалі ... ти завжди будеш змінювати ваші тренування, як ви дізнаєтеся і як наука розвивається. Я (і Арнольд і Стів Рівз, і Євген Сандов) зробив багато речей, що було доведено пізніше, щоб бути неправильно, ну і що? Звичайно @siebz0r правильно і, звичайно, ви не повинні почати з 800 фунтів присідання, але десятки тисяч задоволених клієнтів не зробити правильний шлях', так що не переживайте і ласкаво просимо в клуб!

+277
lmc 7 жовт. 2019 р., 03:37:00

Дуже ймовірно, що це недолік вітамінів. Швидше за все, винуватцями є водорозчинні вітаміни, такі як вітамін С і фолієва кислота. Якщо ви не приймаєте полівітаміни з вашим низкоуглеводная дієта, щоб компенсувати вітамінів не вистачає-за відсутності вуглеводів, то ви будете відчувати будь-яке число хворих симптомів.

Я навіть читав десь, що, приймаючи Омега-3 риб'ячий жир, вітаміни можуть допомогти з цим.

+273
MegaMatrix 1 січ. 2016 р., 10:47:05

Основна функція грудних м'язів полягає в аддукту верхньої частини руки (приведення ближче до тіла), що, у функції означає, що руку, вказуючи у бік, підходить ближче до тіла або в кінцевому підсумку спрямовані вперед, а не вбік.

Якщо ви робите ваші провали нахилившись вперед, так, щоб верхня рука відходить від тіла, а потім, коли ви укладаєте договір і повернутися в початкове положення, ви активізуєте груди як частина тренування.

Якщо ви робите ваші провали в моді, де верхній важіль не відходити від тіла, але залишається відносно близько, то ви будете мати мінімальний активація грудної клітини.

+226
Karen Gregory 3 лип. 2014 р., 00:40:06

Я звичайна, але я мати деяку допомогу необхідно з'ясувати, чи була моя рутина охоплює всі м'язи, щоб уникнути перекосів, так як це перший раз, коли я зробити таку річ самостійно. Мої цілі:

 • набрати м'язову
 • сильніше

 • низький відсоток жиру

Я відстежив всі м'язи, які будуть вироблені після цієї рутини і помістити інформацію в PDF (це трохи далі в цьому пості).

Я був би вдячний багато, ви могли б поглянути на нього і сказати мені, що ви думаєте чи якщо є дисбаланс або м'язи, які я повинен працювати більше/менше.

Я думаю, щоб додати деякі вправи ізоляції для моїх рук і преса, як я люблю великі руки і видно АБС.

Що стосується повторень, це 3 х 10 тих, у кого нічого не написано поруч з ними. Для ваги, я зазвичай йду за те, що я ледь можу зробити три комплекти, так що не дуже легко, але не занадто сильно, а також.

Щодо кардіо, я завжди починаю тренування з 10 кардіо і трохи розтяжки. Крім цього, кардионагрузки здійснюється в основному за межами спортзалу на щоденній основі діяльності, як їзда на велосипеді на роботу/навчання, гуляти кожен день, ходити сходами...і т. д. Я теж іноді роблю в основному працює або по сходах машини.

картинка

PDF-версію

Текстова версія:

День 1:

 • Штангою, жим лежачи

 • Схилився над штангою рядків з супінації зчеплення

 • Присіданнях зі штангою

 • Похилій штангою, жим жим

 • Широкозахватних лат пулдаун

 • Хіп-насуви

 • накладні прес

 • Гантелі Знизує Плечима

День 2:

 • Жим гантелей

 • Довгий бар рядків з V-бар.

 • Передній присед

 • Нахил Гантелей Прес

 • Тісне зчеплення лат пулдаун

 • Станова тяга прямі ноги

 • Контур активної зони розгортання, зважений планка, росіяни повороти

День 3:

 • Станова тяга

 • Віджимання AMRAP/комплект

 • Підтягування AMRAP/комплект

 • Прогулянки випади 1 хвилину/комплект

 • Діпи AMRAP/комплект

 • Підтягування AMRAP/комплект

 • Коробка стрибає за 1 хвилину/комплект

+225
Winslet 2 січ. 2010 р., 09:32:23

Я дізналася з цього сайту що тренування ваги, що передбачає скасування кількох повторень (наприклад, 6) важких ваг призведе переважно в м'язовій збільшення сили, де в якості підйомно-багато повторень легким вагою корисна для м'язової гіпертрофії.

Природно, я думаю, що при тренінгу з обтяженнями для поліпшення харчування в спорті теніс, можна було б бути більш стурбовані, ніж сила гіпертрофія і, отже, виконати менше повторень, але з великими вагами.

Проте в теніс, витривалість м'язів теж важливо, що змушує мене думати, можливо, більше повторень будуть приносити користь.

Я хотів би поліпшити свої сили в тенісі, я повинен орієнтуватися на максимальну вагу і менше повторень, або середніми вагами більше повторень?

+197
Ashraf Farhan 29 груд. 2019 р., 01:01:58

Щоб прояснити деякі моменти, зроблені іншими:

Так, ви робите видих через ніс і рот одночасно, щоб найбільш ефективно видих. Якщо ви не закінчите видих, твій вдих буде занадто пізно, і ваш хід буде страждати.

Чергуючи боку, взявши непарна кількість штрихів між вдихами, добре для балансування вашого удару. Якщо ви дихайте тільки на одну сторону ваша техніка, швидше за все, стане трохи кострубато. Особливо рука на дихання стороні може скоротити інсульту, а іншу руку, швидше за все, хрест на середині лінії. Таким чином, ви повинні прагнути до того, щоб дихати на обидві сторони. Це може бути зроблено, навіть якщо дихати кожні два, просто регулярно змінюючи боку.

Ні, ні певного числа ударів ви повинні приймати між вдихами. Насправді, хороша свердло, щоб плавати в число 50-ті роки при одночасному збільшенні вашого дихання протягом 50 кожні три-скільки ви можете керувати, або збільшити інтервал дихання 50-х років, в кінцевому рахунку, робите все 50 без дихання, який ви віддаєте перевагу. І плавці, які використовувати різних моделей весь час. Якщо я правильно мчав, мій 50 був без дихання, але мої 100 стабільно кожні три. У ці дні я повинен використовувати кожну двома, коли я беру участь у перегонах нічого більше, ніж 100. Дихання на кожен удар використовується тільки як дриль. Що сказав, дихання кожні три є стандартним для більшості плавців на практиці.

+172
poppycockears 4 вер. 2018 р., 22:36:00

Я розумію біль у плечі на горбистій траси, завжди ліве плече, а потім він послав мене в паніку, тому що я думала, що отримаю серцевий напад! Мій лікар припустив, що це може бути відображена біль з-за інтенсивного бити моє тіло, коли бігла вниз по крутих пагорбах, цікаво, це сталося тільки в нижній частині дуже крутому схилу. Мабуть, ваші внутрішні органи (кишечник та ін) кріпляться на той самий нерв, який переміщається вгору до плечової зони, і поштовхи/порушення в області живота можуть викликати біль у плечі. У мене було плече, перевіряли і ніхто не може знайти нічого поганого з ним, так що це має сенс для мене! :)

+130
Shreyans Jasoriya 11 серп. 2013 р., 04:46:17

Можливо, я зможу пролити світло на телят, а не верхній частині тіла. Можливо, що коли ви працюєте, як ваша нога, і Ви ногами інших ваших литок. Я це роблю іноді сама. Якщо синці знаходяться завжди на внутрішній стороні гомілки. Я думаю, це може бути ваш відповідь.

Вам не обов'язково знати, що ви робите це, як це багато маленьких стусанів за період запуску. Оскільки я знаю, що я зроблю це, я іноді усвідомлюю це, коли я біжу, але зазвичай немає.

Хоча, я не впевнений щодо тих, що на руках.

+111
Ryan Seaton 11 вер. 2010 р., 06:31:41

Чесно кажучи, якщо не вище температура тіла-це дуже важливо для вас після вашого перерви на обід, я не рекомендую працювати під час обіду. Моє тіло займає пару годин при нормальній температурі і я не пітнів після спортзалу.

Є багато речей відбувається у вашому організмі відразу після тренування, які викликають вищестоящий орган Temps і я не знаю, що ви повинні бути намагаючись їх трохи вкоротити.

+106
ad thr 14 вер. 2010 р., 23:09:38

Я теж, я комп'ютерний інженер, і я прив'язані до комп'ютера весь день. Я почав в 185фунта і 20% жиру. Не настільки великий, як ти є, але в подібному положенні, тим не менш.

Дієта дуже важливо: я використовую протокол називається періодичне голодування. Якщо ви можете прийняти це зміна способу життя ви скинете жир дуже швидко. В умовах дефіциту калорій, їсти здорову їжу і триматися подалі від швидкої і смаженої їжі. Мотивація, як вже згадувалося в інших відповідей, це велика допомога для відстеження калорій і макроелементів, додайте це в тому випадку, якщо. Доповнити протеїнові коктейлі і т. д.

Вправа: Якщо ваші руки не працюють, триматися подалі від еліптичних тренажерах і біговій доріжці, щоб почати. Зробити на звичайній тренування, де ви сила поїзда може бути 4 дні в тиждень і зробити якийсь низької інтенсивності кардіо, я.електронна прогулянка (1 год), поки ви не зможете потрапити в деякі ВИИТ високої інтенсивності інтервал підготовки.

Зробити ваш силовий тренінг спліт рутини, спробувати груди/спина, руки, ноги, плечі - не бігати в спортзал і спробувати кожну машину, щоб отримати повну тренування тіла. Він не збирається робити нічого різкого, складні рухи вашого друга, спробуйте присяд, жимі тязі і т. д. Я використовував зробити губа була програма, яка працювала дуже добре для мене. (Не звертай на стек продуктів від MusclePharm, і час прийому їжі вони не мають ніякого відношення)

Основний розвитку є надзвичайно важливим і основним фактором у моєму прогрес. Переконайтеся в тому, щоб витратити деякий час і робити основну роботу, може бути, на дні інтенсивність. І я не маю на увазі хрумтить я маю на увазі дошки, зважений вигинів, поворотів опір, АБ сувоїв (якщо можете), і т. д.

Не поспішайте: це збирається зайняти багато послідовності у вашому раціоні, не заблукали. Якщо ви впадете трек: повернутися на.

Також в плані часу, я прокинулася поїсти в 5:00 ранку і потрапити в зал на 6:30-7:30 перш ніж я почну свій день. Що періодичне голодування і куленепробивний кави в результаті високої енергії, висока концентрація, відмінна втрата ваги результати, зберегти м'язову масу, і побачити результати, що, звичайно, найголовніше.

+98
Chief Technology Officer 28 жовт. 2010 р., 14:39:51

Ось цікава стаття з Нью-Йорк Таймс про те, як стояти під час роботи.

За останні 2-3 місяці, ця тема як став з'являтися досить часто у фітнес-журнали, блоги та твіти.

Дослідження, з посиланням Я не можу знайти на це час, показали, що великий відсоток людей, які страждають або померли від пов'язаних з ожирінням захворювань, сів за письмовий стіл, щоб працювати (а не стояв або мобільний). Будьте обережні, щоб не читати це як люди, які сидять весь день, більш схильні до смерті, ніж інші, так як це не є результатом дослідження; хоч і дуже близька подібність.

Крім того, зазначимо, що офіси в стек обмін обладнані регульованими по висоті столи.

Я недавно спробувала стоячи під час роботи близько тижня. Це було гарне зміна в позі, але я не рекомендую робити це весь день, кожен день. Перший день я простояв близько 6 годин. До кінця дня я відчував втому в ногах та суглобах. На наступний день було краще. В даний час у мене є можливість, сидячи або стоячи і переключиться на постійний, коли я відчуваю, що моя сидяча поза-це погано.

+56
kolluru 2 вер. 2014 р., 23:07:17

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil