Чи є наслідки голодування на пізнання?

Мені цікаво, чи є періодичне голодування, як їдять один раз в день (Дієта воїна?) чи є зупинка їмо, впливає (особливо негативні) на вашу розумову працездатність.

Я в курсі дослідження, показує під час місяця Рамадан, коли люди постять протягом всього дня, кількість дорожньо-транспортних пригод збільшилася. Але я думав, що після Рамадану є пост від їжі і води, Зневоднення може вплинути на ваш психічний стан.

В іншому прикладі, діти, які їдять сніданок, як правило, краще в школі, ніж ті, хто цього не робить. Це буде модель їжте стоп їжте, тому що (я припускаю) діти пропускаючи сніданок їм тільки обід і вечерю, так от за 16 годин голодування і 8 годин годування. Це результат true, так як дітей з малозабезпечених сімей не можуть дозволити собі з'їсти сніданок, і вони схильні робити гірше в школі? Чи це тому, що почуття голоду, (якої вони не звикли, що практично не існує в кетогенный, низьковуглеводні дієти) - це відволікає їх від роботи у школі?

Причина, по якій я цікаво, що голодування на основі дієти приходять в моду для зниження ваги і росту м'язів, і я хотів би знати, як це може відбитися на інших аспектах мого життя.

+465
Jonathan Yeboah 4 січ. 2017 р., 23:43:16
35 відповідей

Б ізометрична тяга буде гарною заміною для нормальної, штангою, станова тяга?

Я знаю, що це важко задіяти стільки м'язів таким же чином, як станова тяга штангою. (Я читав є якісь альтернативи для тяги? і я тренування всі мої м'язи?).

+963
BytesGuy 03 февр. '09 в 4:24

Нещодавно я почав отримувати головні болі в основному після натискання на машини. Раніше вони були досить короткі і тривають всього кілька хвилин, але вони стали гірше, і тепер вони працюють на протязі всього позайматися + кілька годин після того, як я покинути спортзал. Хто-небудь відчув це раніше? Є нічого я можу зробити про це?

+962
John Lyon 10 трав. 2018 р., 10:48:37
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я завжди роблю підтягування з моїм витягнувши ноги, незалежно від висоти барної стійки. Але, річ, яка турбує мене те, що я не можу керувати, щоб тримати ноги в пряму лінію з моєї верхньої частини тіла під час тренувань — вони практично завжди рухатися вперед, коли я піднімаю себе, і я відчуваю, що це насправді допомагає мені робити більше підтягувань — він відчуває, як мої ноги робити вправу легше на мої біцепси і м'язи спини. Я також помітив, що згинаючи ноги назад робить вправу складніше, ніж, коли ноги випрямлені. Чому це так?

+881
Jiara Khan 13 лип. 2019 р., 18:30:55

Крепатура, на кшталт болю в м'язах, які ви отримуєте від тренування, це не показник чого-небудь іншого, ніж ваше тіло використовується не для того, що ти зробив.

Якщо дві людини тренуються разом і складається хворобливість і інші не це просто означає, що інша людина налаштовується вже на цю процедуру. Це не негатив у всіх і людина, який хворий не отримує ніякої додаткової користі від тренування.

Це звучить як питання ви задаєте дуже обходячи питання ви хочете задати, з-за ви натякаєте, що людина, яка не сердься "отримає хорошу тренування і досягти успіху". Це не той випадок. Біль є не що інше, ніж ваше тіло не доводять до чогось, і хворе тіло все ще може продовжувати працювати.

+874
Johana Langat 6 черв. 2011 р., 01:29:44

Я шукаю, щоб отримати м'язи, але я не можу здатися, щоб споживати більше калорій, не відчуваючи роздутою. Це почуття масок голоду таким чином, що я повинен пропустити їжу, уникаючи калорійних зайвого, що треба.

Я тренування добре для мого рівня фізичної підготовки. Я знаю це, тому що я сильно потію, я вам біль, так і ваги я піднімаю продовжують рости щотижня.

Моя дієта включає в себе рис і хліб для вуглеводів, м'яса, молока і яєць для білка. Я уникаю жирної їжі і не їсти нездорову їжу. Я не можу собі дозволити/не подобається пити протеїну, а тому, що я їм багато м'яса я думаю, що це буде добре. У мене трохи орієнтований на білковій дієті (50% білків, 40% вуглеводів і інше жир).

Я эндоморфного 26 старий чоловік років за 60 кгс хочете дістатися до 70. Я беру це повільно (це мій п'ятий місяць у програму), але не схоже, щоб отримати повісити його. Я не ущелині кожний прийом їжі, але тим не менш застряг на цьому.

Допоможіть!

+867
Carlos Man 13 лист. 2015 р., 12:18:20

Те, що ви описуєте-це причина того, що багато людей працюють різні групи м'язів у різні дні. Коротше, так, ви можете.

Припустимо, ваша аеробна активність працювали ноги, в першу чергу, писчебумажными наприклад велосипед. На наступний день може бути великий день, щоб зробити зброю. Однак, ви можете захотіти дає вашим ногам відпочити.

Аеробні вправи-це побудова різних типів м'язів, ніж анаеробних діяльності, належать до: http://sportsmedicine.about.com/od/anatomyandphysiology/a/MuscleFiberType.htm

Давайте мати на увазі, що ви повинні працювати кожен день, але це не обов'язково означає виснажливі тренування. Якщо вашої основним завданням є ваше серце (який вона, ймовірно, повинна бути і це!), потім переконайтеся в тому, щоб ніколи не виходять кардіо. Підняття тягарів, з іншого боку, може допомогти підвищити ваш метаболізм і володіє власними перевагами: постава, сила, витривалість і т. д.

+866
Abigail De Leon 11 лист. 2011 р., 21:24:58

Ваш конкретне питання:

є недоліки, щоб дозволити воді увійти в ніс?

В стороні від будь-якого роздратування або дискомфорту, до недоліків можна віднести потенціал для інфекції і можливий ковтання подразників. Будь-який час відпочинку води входить у ваше тіло, є ризик зараження. Інші плавці можуть забруднювати басейн (наприклад, плавання після використання туалету без душа між ними). Навіть в хлорованих басейнах завжди є певний ризик, і багато басейни не підтримується для ідеальних стандартів. З відкритій воді є ризики від забруднень, які стікають у воду з поверхні (наприклад, відходи тварин, сміття і т. д.) Кращий рада, щоб з'ясувати, якщо ви використовуєте басейн у доглянутому стані, а якщо на відкритій воді ви плаваєте в залежності від відтоку стічних вод, зливових стоків і т. д. щоб не плавати відразу після зливи, і спробувати звести до мінімуму, скільки води ви отримаєте всередині вас. Інший недолік полягає в тому, що вода, яка входить в ваш ніс може занурюватися, і може мати подразників, таких як хлор, солі і т. д.

Я б не став турбуватися про це, просто плавати і отримувати задоволення, але також спробувати і проявляти обачність і уникати надмірних ризиків.

+838
Eranda Peiris 5 серп. 2010 р., 23:56:58

Коротка відповідь-так, це, безумовно, правдоподібне для цього. У вас є багато часу, щоб побудувати свій пробіг, щоб дістатися туди, де марафон не руїна вас протягом декількох тижнів або місяців після.

Довгий відповідь-це буде в значній мірі залежати від того, що ви зробили для цього навчального марафону.

Я персональний тренер. В мій досвід роботи з клієнтами або членами тренажерний зал і полумарафонах і марафонах, практично всі вони роблять ту саму помилку.

"Я збираюся готуватися до марафону. Це у шість місяців".

П'ять місяців потому. Я: "як тренування марафон зібрався?"

"Почали повільно. Я не почати працювати до двох місяців тому, але це було дуже добре зараз. Я отримав туди, де я можу зробити 10 миль за раз".

Мені: "Ухххх"

Я регулярно бачу людей, зможете запустити приблизно половину відстані, потім в день гонки, думаю, не буде нічого поганого в спробі подвоїти свій пробіг в один день. Навіть намагаючись надолужити різницю з пішими прогулянками, швидше за все, завадить.

Той факт, що ти навіть думати про те, що це далеко, це дуже хороший знак -раз це ваш кращий друг при підготовці до марафону - але я бачив цю помилку занадто багато разів для підрахунку. Навіть Ленс Армстронг зробив це. Після марафону Нью-Йорк,

“Я можу сказати вам, 20 років професійного спорту, види спорту на витривалість, з Тріатлон їзда на велосипеді, всі екскурсії — навіть у найгірші дні на Екскурсії — ніщо не було так сильно, і нічого не залишилося, я відчуваю як я зараз відчуваю, просто з точки зору втоми і болю"

Джерело.

Це важливо, оскільки ваші тренування до марафону буде багато в чому диктувати, як ви відчуваєте себе після марафону. Якщо ви не досить упевнитися в тому, що марафон може варіюватися від почуття дійсно важко, щоб найважча річ, яку ви коли-небудь робили, щоб підкреслити, ламаючи ноги і не будучи в змозі працювати протягом декількох місяців після цього.

Мій обмежений досвід роботи з людьми, які роблять їх належної обачності в рамках підготовки до марафону -думаю, що вже за 20 км на тренуванні (тільки пройшовши 20-це ще мінімум)- це вони заспокойся на тиждень пізніше, то вони починають злегка запущена знову. На 10-14 днів, звичайно в місяць виходить, вони хороші, де половина повинна бути досить реально.

Чим менше марафону, як ваші тренування ще більш непередбачуваною, як ви відчуєте, що означає, що ви можете не знати, якщо ви можете зробити половину, поки після того як ви зробили марафон. Але якщо в навчанні ви знаєте, 23 км відчула твердий, і біг 10 миль на тиждень і відчував себе твердим, то 26, ймовірно, теж відчував себе твердим, як біг 12 миль в місяць.

+776
4gejMt9Dzb 31 січ. 2014 р., 03:40:48

Синопсис за цим посиланням дуже хороший. Суть полягає в тому, що те, що ви хочете, щоб збільшити тягу-за інсульту. Якщо ви подивитеся на Olypmic плавці або навіть просто швидко плавають у басейні, їх зброя не літати швидше, ніж всі інші, вони просто отримати більше за один такт, ніж хто-небудь інший. Хорошим способом для країн потужний удар, щоб сповільнити. Виконати максимально потужний удар ви можете без обертання і без травм, тоді тримайте вашу форму, поки ви прийдете майже до повної зупинки. Повторити. Використовуйте це вправа для тонкої настройки "автоматичного ходу". Я можу переплисти 25-метровий басейн на 6 або 7 силових ударів і я знаю людей, які можуть робити це в 4. Як тільки ваша потужність удару відчуває себе добре, швидкість його поступово поки ви не знайдете свою природну силу удару "хода". Ви повинні намагатися вичавити з передньої тяги з кожним ударом перед початком зустрічним обертанням для вашого наступного ходу.

+729
yanops 30 груд. 2014 р., 10:56:05

Виродок! Мені подобається ваше запитання.

Ось деякі думки:

 1. Дослідження ЕМГ показують, що підтягувань і підтягувань, щоб не орієнтувати латів наскільки зігнутому рядка.
 2. Половина підтягування вгорі або внизу не має суттєвої різниці, коли справа доходить до латів activiation.
 3. За підтягування шиї болять ваші плечі, тому що ви розмістили найбільшу кількість стресу на біцепс сухожиль і обертає манжети плеча - не є добре.
 4. Ваші руки втомлюються швидше, ніж латів, коли роблю підтягування за підтягування ізолювати передпліччя більше, ніж латів. Читати номери одну відповідь.
 5. Якщо ви хочете збільшити кількість підтягувань, то ви повинні спробувати один з цих методів:

а. Ексцентриковий навчання - спускаючись повільно
б. Поїзд частіше - дуже багато роботи-до підтягування зрештою кожен день
С. Supersetting - підтягування, потім виконати кілька повторень LAT витягає вниз

Ось qretty хорошу книгу про "підтягувань."

Удачі!

+713
Fredx 14 січ. 2016 р., 16:54:42

Я зазвичай раджу людям почати з метою часу, а не відстані.

 • Стріляти на 30 хвилин, кожен день. Працювати якомога більше, пішки, і спробуйте запустити заново.
 • Не штовхати його занадто сильно на початку: ви, ймовірно, будете дуже сильно болить що може зробити вас пропустити тренування. Ви заповнюєте у ванні одну ложку за один раз, ви не можете прискорити процес.
 • Через кілька тижнів, якщо ви думаєте, що ви можете працювати два дні поспіль, дайте йому шанс.
 • Як тільки ви можете працювати з комфортом протягом 20-30 хвилин без зупинки, ви повинні оцінити свої цілі і можливості проводити більш структуровану програму.

Також, якщо ви шукаєте для втрати жиру, розглянемо значення цього питання і відповіді, які розглядаються силові тренування проти аеробних тренувань в цьому відношенні.

+647
Vassilis Blazos 5 квіт. 2012 р., 12:08:00

У мене була така ж проблема раніше.. якщо вдих, при опусканні і видих при опусканні його слід зняти тиск/звук вусі це так дратує. У мене є тенденція затримувати дихання, але, коли я усвідомлюю це і дихання, регулярно у мене немає проблем.

+583
ihatenginx 14 лип. 2018 р., 22:49:05

Також відповідь не може бути жирніше, тому що, особливо в підлітковому віці руки, як правило, не хочуть рости.

Які найкращі вправи?

+574
Ghassan 13 лист. 2018 р., 12:08:39

Якщо у вас виникли проблеми з ходою, що б зламати свій шпагат до 1К, якщо це можливо. Ваші точні стратегії звідти буде залежати від того, що ваш обмежуючий фактор. Закислення? Змотався? Психологічні...

Я рекомендую вам почати, щоб шпагат до своєї мети і просто віддати останнє 1К все у вас. Звідти ви, ймовірно, отримаєте більш повне уявлення про те реалістичного часу, завдання і ви можете грати з завантаженням різних частинах гонки для оптимального фізіологічні і психологічні результати.

+570
EnZo 10 січ. 2016 р., 10:10:04

Мені 23 років (150 фунтів, 5'-7") і в поганій фізичній формі.

Я курив/пив за останні 7 років і також живе дуже малорухливий спосіб життя. Я проводжу близько 8 годин на комп'ютері на роботі, а потім ще 4-5 будинку. Це те, чим я займаюся 90% часу.

Я прийняла сьогодні рішення кинути палити і увійти в форму. Моя постава вбогий, я відчуваю втому більшу частину часу, і моя витривалість і сила знаходяться на низькому рівні.

Як ви порекомендуєте мені про це в моїй історії? (Я дійсно хочу, щоб зосередитися на здоров'я серцево-судинної і постави).

Також що-небудь (вправи/дієти пов'язані) доведено, щоб допомогти переплюнути частину шкоди від куріння?

+555
Lucky Guy 17 квіт. 2014 р., 23:51:44

Єдина річ, яка зробить будь схуднути дефіцит калорій. Просто. Поки ви перебуваєте в дефіциті ви навіть можете тренуватися і раніше, втрачає вагу. Це означає, що є нижче вашого TDEE на, вимірюючи все, що ви їсте в грамах і унціях (не чашки і ложки); все повинно бути зважене на терезах. Це включає в себе приправи, оливкова олія, фрукти, овочі. Все, що йде в рот. Поки ви їсте в дефіциті ви будете втрачати вагу, незалежно від того, які вправи ви робите або навіть якщо ви працюєте на всіх.

Як довго, як ви їсте за свій ремонт калорії, неважливо, які тренування ви робите, ви все одно не втрачаєте вагу.

+543
padre974 14 жовт. 2013 р., 12:45:37

Це найбільше, що я сказав За що-небудь інше. Ви повинні взяти повний контроль свого тіла, розтяжки, медитації, практикуючи вправи на баланс і т. д. Вам також може знадобитися, щоб побудувати всю свою верхню частину тіла на силову частину. Однак, навіть після виконання всіх перерахованих вище, деякі люди можуть знайти його складно(занадто важкий, занадто старий і т. д.) і не може бути в змозі зробити їх. Стійка на руках віджимання реально міг мати тебе, якщо ти не зможеш їх правильно, або якщо ви не можете підняти свою вагу, так що я б сказав, Не роби їх, якщо ви впевнені, що ви можете підняти ваш вагу і підніміть його правильно. Черепно-мозкові травми, травми шиї і травми плеча може привести в іншому випадку.

+537
Bithov Vinu 18 черв. 2018 р., 10:20:56

Я шукаю вправи з власною вагою для поліпшення бігу на довгі дистанції, тому що зима в Північній півкулі.

Я все ще можу бігти на вулицю, але іноді дуже погана погода.

У вас є які-небудь рекомендації для вправ, яка допомагає мені поліпшити мій хід?

+528
Ali Gohari 7 серп. 2018 р., 15:52:08

Навіть якщо його теорія вірна, вона сконцентрована тільки на дуже невелику частину питань, що може призвести до збільшення ваги.

Чому ніхто не був в змозі зробити один куленепробивний теорії на збільшення ваги з-за того, що це не єдина причина. Збільшення ваги є результатом багатьох потенційних причин:

Надмірна катаболізм м'язової маси:

Багато людей кажуть, що біг (аеробної) ефективна для втрати ваги, але є випадок, коли це не так. Наприклад, скажімо, ви регулярно виконуєте змінюватись в великі відстані, але не споживати достатню кількість калорій для підтримки енергії... що відбувається, ваше тіло буде в катаболічних метаболізмі і почати використовувати м'язи в якості енергії. Менше м'язів-значить менше витрата калорій. Це означає, що вам доведеться починати їсти ще менше, щоб зберегти ваш поточний вагу у відповідь на фізіологічні зміни. Якщо ви не, що енергії ви споживаєте, що ваше тіло відразу ж не зберігається у вигляді жиру. Жир-це не обов'язково погано, так як створює буфер між порожній бак доступної енергії і катаболізм.

Режим Виживання

Ви ніколи не замислювалися, чому люди, які займають екстремальні дієти ніколи не зможуть зберегти його в довгостроковій перспективі? Одна з можливих причин полягає в тому, що вони занадто сильно урізати їх споживання калорій. Спочатку, ваш метаболізм продовжить спалювати енергію з тією ж швидкістю, в результаті швидка жирової маси втрат (наприклад на 1500 ккал дієта). Але, головне завдання організму-виживання і він буде пристосовуватися до змін у споживанні їжі. У довгостроковій перспективі ваш метаболізм знизиться до точки, де, якщо ви не їсте "нормальної" їжі ваше тіло буде зберігати стільки надлишок енергії (у вигляді жиру), скільки фізично можливо.

Я експериментував з цим незначною мірою. Я хотів подивитися, наскільки ефективно я можу втратити деякі жиру маса без навантаження (я важив на 185 разів, тоді як 170-це мій здоровий вагу). Я завжди був одним з тих, Ви повинні тренування, щоб скинути набирає вагу-так це був більше експеримент, ніж що-небудь.

Дозвольте мені сказати вам, це не було весело. Я не тільки набирають вагу швидше, ніж коли-небудь раніше, коли я почав їсти нормально знову, але я мерзну весь час (і я один з тих хлопців, які ніколи не стає холодно).

Гормональний Дисбаланс

Якщо ви генетично мають гормональний баланс або ви живете нездоровий спосіб життя, ви можете кинути ваші гормони в штопор. Нездоровий спосіб життя я маю на увазі позбавлення сну і/або ожиріння. Ваше тіло повертає свої гормони в нормальний стан, поки ви спите, особливо гормонів, які контролюють почуття голоду, обмін речовин, і збільшення ваги/збиток. Дивіться мою відповідь тут для отримання більш детальної інформації. Якщо ви отримуєте занадто багато жирової маси ваше тіло також почне виробляти менше тестостерону і більше естрогену. Гормональний баланс частково винен в тому, що люди називають "чоловік цицьки".

Їдять Занадто Багато

Я знаю, що все тягне 'є карта менше-але є більше, щоб зв'язок між збільшенням ваги і переїдання. Я спробую підсумувати тут.

По-перше, люди досить різнобічні тварини. Як свині, ми можемо вижити, просто ні про що, так як наша травна система дуже багатогранна в конвертуванні широкий асортимент різних продуктів харчування в енергію. Що більшість людей не вважають-це кількість енергії, присутні в їжі, яку ми їмо.

Вважайте, що це, насіння має достатньо енергії, щоб витримати повний рослин схожість поки вона не виросте досить великий, щоб відправити коріння і листя вгору (протягом днів-місяців). Це багато енергії і ми їх їмо з лопати повному обсязі. Просто справа в тому, що ми забезпечуємо себе з такої великої кількості їжі з невеликою/ні зусилля, витрачені на отримання такого харчування є фактором ризику всіх по собі.

Багато людей проповідують весь хліб в якості здорової альтернативи білого хліба. Насправді це зовсім не так. Ви все ще їсте борошна (це просто товчені насіння пшениця), крім зовнішньої лушпиння пшениці, що входять в суміш. Ти міг би з'їсти білий хліб сендвіч з газону трави і отримати той же ефект (собаки їдять траву весь час з тієї ж причини). Волокно добре тримати речі рухатися через вашу травну систему, але врешті-решт ми їмо головним чином, що ваш організм не може переварити.

Їсте Занадто Швидко

По-друге, перетравлювання і хімія вимагає часу. Коли в останній раз у вас був багаття. Згадайте, скільки часу знадобилося, щоб спалити журнал? Тепер розглянемо, що пожежа є надзвичайно швидкий процес перетворення енергії в тепло, а вона все одно займає кілька годин, аби зламати колоду із дерева. Тепер розглянемо, що травлення-це схожі, але набагато більш повільний процес. Правда, жування допомагає вам отримати їх швидше, але в підсумку він все одно займає кілька годин, щоб повністю переварити їжу від початку до кінця (залежно від типу їжі).

Тепер, прийміть до уваги, що наше тіло не знає, скільки ми їмо, поки не зможе переварити деякі продукти і викликати відповідь. Насправді, це займає 15-20 хвилин після початку їди, поки ви дійсно починаєте відчувати себе задоволеним. Якщо ти їси чистий цукор (який засвоюється набагато швидше).

Ви буквально може бути повним протягом 15 хвилин, перш ніж ви це знаєте, і продовжити є. Особливо якщо ви їсте висококалорійну їжу вуглеводи і білок (який займе набагато більше часу, щоб зламати). Не поспішайте в їжі і не їж так багато, що ви відчуваєте себе хворим після цього.

Якщо ви хочете приборкати свій голод швидко, але як і раніше користуються повною їжі, розглянемо легкі порцію аперитиву, що містять жири і/або цукор, щоб задовольнити ваш апетит, тому вам не в кінцевому підсумку поглинання великої кількості вуглеводної їжі протягом основного курсу.


Цей список-це тільки початок... це не чарівний, тому що для накопичення жирової маси. Збільшення жирової маси виробництва-це просто продукт різних тілесних реакцій на середу.

Якщо ви хочете поліпшити свій раціон, щоб втрачати жирову масу у мене є проста формула:

Подолати Антропоцентрический Самостійно. Знайдіть хвилинку, щоб освоїтися з тим, що ви перебуваєте тварина. Наш організм має дивовижну здатність пристосовуватися до максимізації ресурсів у нашому розпорядженні. Якщо жиру втрата маси є вашою метою, то зупиніться і подумайте, який тип середовища мені потрібно бути в активне, здорове тіло з низький відсоток жиру. Я можу дати тобі підказку, це не має нічого спільного з живуть в терморегулируемых будинок, сидить 95+% часу з собою невичерпне джерело їжі в межах досяжності.

+517
edudobay 7 вер. 2010 р., 13:34:25

Коли я бачу когось ще робити віджимання, це здається таким простим. Я пробував робити це сам багато разів, але я знайти його дуже важко.

Є поступове, крок за кроком процес, щоб навчитися робити віджимання?

+489
bonacci 20 черв. 2015 р., 20:03:32

Так у них є термін зсипати і потім період дієти вниз. я чув від кількох тренером з бодібілдингу, що вони там клієнтам отримати близько 15% жиру в організмі, який допомагає наростити м'язи швидше, чим менше жиру в організмі у відсотках.

Коли його поруч немає конкурсу вони повільно, скоротити кількість споживаних калорій, а робити низьке серце кардіо ставка вранці перед сніданком. Вони також будуть пити рідкі амінокислоти при ходьбі вранці для того щоб пристрелть огрядні зламатися і зберегти більшу частину там зсипати збільшення фази.

Для більшості bodybuilbers 'різати' до 4-5% жиру йде більше, ніж жир. Деякі м'язи відривається при дієті і робить велику кількість кардіо.

Професійних культуристів, ви згадали, дуже худий в 10-15% діапазон через рік, але вони доповнюють як божевільний. Плюс гормони допомагають.

мені особисто відомо, що розвиток сили і маси це важко, коли ви намагаєтеся схуднути.

Ви можете зробити те, що культуристи роблять. Або силові тренування роблять мінімальний кардіо три рази на тиждень по 30-40 хвилин, тобто чистий сенс пропустити на цукор, смажені страви, картопля, пшениця і пиво. Важко судити, що хтось повинен робити кожен з них статура різне. Важко судити, коли ви не знаєте, що чоловік дивиться, як яку підготовку вони робили. чоловік чи жінка? вага? вік? поточна дієті? травми? Загальний відповідь буде стартова програма Сила і 30-40 хвилин кардіо три рази на тиждень з чистою дієті.

+484
The Muss 22 бер. 2017 р., 15:07:14

Вдаривши себе легенько палицею може бути хорошим способом для початку, якщо ви не дуже добре справляється з болем. Але щоб адекватно додати щільності кісткової тканини, ви повинні прагнути, щоб в кінці кінців (наголос на кінцевому результаті) буде вражати тверду поверхню з близько 10% від необхідної силою, щоб зламати кістку на тренуванні. Якщо ви коли-небудь хотіли зробити стиль тигра Кунг-Фу, наприклад, ви б потрібні сильні пальці і кінчики кістки повинні бути міцними, щільними і десенсибілізовані від болю. Шаолиньские ченці в буквальному сенсі тикати дерева.

Я б почав пробивати деякі газети, приклеєний до стіни, і повільно візьміть газети по мірі того, як місяці минають. В кінці кінців можна пробити твердих поверхнях без проблем. Ви будете мати закруглені ніжки і мають жорстке тіло.
Це добре не тільки для єдиноборств, але і для загальної профілактики травматизму. З віком ви втрачаєте щільність кісткової тканини, але якщо у вас вже є висока щільність кісткової тканини у вас не буде крихкою, коли ти старий.

Спробуйте додати стрибок угору кулака віджимання на ваш Bodyweight тренування. При твоїй вазі, що повинно бути адекватне вплив на ваші суглоби, для початку.

+478
RedStone 11 черв. 2016 р., 17:26:32

Коментар, який ви отримали вище правильну відповідь : звернися до фізіотерапевта.

Однак, йти до нього з достатньою кількістю інформації та попередня медична історія/спорт. Ви говорите, що ви почали відчувати цей біль "нещодавно". Що ти зміниш ? Ви почнете робити вправи, ви не звикли ? Збільшення повторень ? Що ще ? Чи ви тільки починаєте працювати ? Очевидно, щось змінилося і є причиною болю.

Оскільки це, здається, не бути гострого болю (наприклад, надрив м'яза або щось подібне) це, ймовірно, означає ви робите щось неправильно, тобто ви не правильно рухається у вправи, які ви робите, і вас починають дратувати ваші структури. Рухатися правильно означає перехід з правильній техніці і використовуючи правильні м'язи з урахуванням вашої власної анатомії.

Відпочиває, як правило, не шлях, крім гострого болю. Очевидно, поки ви відпочиваєте, ваші структури заживе, Але як тільки ви відновите вправи, ви будете робити ті ж помилки, і біль повернеться. Розумію вашу проблему руху (з допомогою терапевта), продовжуйте тренування навколо болю/травма для збільшення кровотоку та відновлення і в кінцевому підсумку відновити нормальні тренування з правильним рухом.

+442
liminspace 20 жовт. 2017 р., 18:37:43

enter image description here

Стрічка видів спорту на допомогу!

Мій спортзал була така ж проблема, до точки, де деякі люди насправді почалася кровотеча. Мозолі не піде, якщо ви тренуєтеся багато, і тому пошкодження внутрішньої сили посилюється між вправами, як станова тяга, підтягування і EZ-кучері.

Персонал в тренажерному залі з часом почав записувати в бари щодня з-за цього. "Кожен день" через поту і пилу досить багато абсорбується цього типу стрічки (яка, вірте чи ні, це добре, тому що люди використовують його, щоб запобігти пухирі на ногах під час бігу/прогулянок). Таким чином, стрічка стане темним і брудним через деякий час постійного використання.

В наявності

Якщо ви відчуваєте цю проблему у вашому тренажерному залі, швидше за все, вони мають повний шафа цього добра, тому що це дуже легко і дешево дістати. І вони повинні бути використані для людей, що використовують його на певні частини обладнання. Особливо підтяжка барів, де у людей абсолютно різні переваги в плані хвата.

Якщо ви зіткнулися з цією проблемою будинку, а потім піти в місцевий спортивний магазин. Якщо вони не мають його, у них немає бізнесу, які називають себе спортивний магазин!

+436
frodo2975 23 лип. 2012 р., 16:53:05

Схоже, у вас крепатура, або Домс для стислості. Це абсолютно нормально, якщо ви виконуєте довгі набори віджимання з правильною формою. Правильна форма того, що ваш торс-це дошка прямій від голови до п'ят. Домс є більш поширеним, коли Ви різко збільшити ваші зусилля для будь-якої групи м'язів більше, ніж вона звикла, - підкреслив він. У будь-який момент встановити, АБС зайняті весь час, щоб допомогти залишатися прямою, як форма правління, в той час як руки і груди мають невеликі перерви, як вони рухаються.

Гарна новина полягає в тому, що як ваше тіло пристосовується до нового рівня роботи (темпи зростання), то будинок зникне. Що сказав, деякі попереджувальні знаки, щоб спостерігати за є:

 • Різка або сильний біль під час тренування або в тілі м'язи або суглоба.
 • Запаморочення, або під щільні почуття.

Різкий, сильний біль зазвичай свідчить про травму. Найбільш поширеною формою травми на програму, як це тендиніт. Будьте впевнені, щоб розтягнути і перемістити руки через їх повний діапазон руху, коли ви зробили.

Запаморочення чи відчуття, що затемнення може бути ознакою неправильного дихання або зневоднення. Якщо ваш план-зробити 100 віджимань або більше в одному наборі, вам доведеться навчитися дихати під час сету. Програма допомагає створити повторень ви виконуєте, тому ви зможете це з'ясувати. Зневоднення буде найбільший ризик-особливо якщо ви тренуєтеся на відкритому повітрі в умовах екстремальних температур (гарячої або холодної). Обов'язково пийте багато води.

+416
Nick Jouannem 25 бер. 2011 р., 05:58:26

Довідка: за останні 3 роки моя вага була 55-58kgs. 3 роки тому, я був в змозі зробити 25+ віджимання без перерви, 10 підтягування (з мертвих повісити на груди за бар), 10 провалів. За останні три роки я пережив мінімальну дієту (з працею 10gms білка в день і менше 1500 калорій).

Його вже три тижні з тих пір, як я приєднався тренажерний зал і мати правильне харчування. Моя вага 63kgs. Я ще в змозі робити по 20 віджимань без перерви. Не один pullup і 1-2 соуси (але мої лікті боляче).

Як говоритися ланцюга визначається його найслабшою ланкою. Я підозрюю, що моя нездатність робити підтягування і ОНП, хоча мій набрав м'язової маси, моя сухожиль і зв'язок не вистачить сил. Я хочу, щоб включити спільні навчання у моїй повсякденній тренування. Які спільні навчання кондиціонер (ЕСП. для верхніх суглобах тіла) я можу включити в свої тренування? Напевно, я буду тренувати їх кожен день для поліпшення reults.

+352
gasparuff 15 жовт. 2011 р., 13:19:53

Я Худну на кето дієті, перебуваючи під 20г вуглеводів кожен день.

Сьогодні я проспала і не було часу, щоб упакувати мій обід. Купівля обіду на заправці обмежені мої варіанти, і на обід я пішов за виділений вуглеводів. Я зараз на ~50г, і я цікаво, якщо/як це буде ефект кетогенезу.

Так яким ніжним ця дієта? Я кетогенезу, і доведеться перезапустити його протягом дня? Кожен раз, коли я зробити кілька місяців Кето, це займає кілька днів, щоб відчути, як це gastrointestinally "нормальний". Мені доведеться пройти через це "кето грип" знову? Кетогенезу може бути скасовано в один прийом їжі, або потрібно більше обманює?

+210
Brandon Williams 24 квіт. 2014 р., 11:28:41

Коли я навпочіпки, я не можу знайти правильне положення, що повністю виключає дискомфорт від штанги. Якщо він занадто високий, я знаходжу, що я відразу відчуваю напругу в шиї. Далі, він відчуває, як весь вагу проти мого хребта.

Під час присідання штангою, ви, припускають, щоб носити штангу своїми руками? Чи, може, ваші лопатки?

Де той ідеальний штангою позиції?

+205
brr3 19 трав. 2013 р., 07:30:52

Коротше: я встав на ваги, виявила, що я набрала багато за ці останні 3 місяці після початку нову роботу й ходила на алкоголь-індукованої депресії, що призводить до купівлі багато вкладок, щоб спробувати і допомогу у моєму новому режимі.

У мене весілля через рік і мені потрібно перекласти надлишки будь-якими способами, навіть при контакті з хірургом.

На жаль голос розуму і здорового глузду, будучи незначними порівняно із необхідністю і бажанням позбутися від цього надлишку.

Я проводжу по 12 годин в день сидить, коли я повертаюся додому, мені не вистачає енергії, щоб робити нічого іншого, ніж носити на сидять. Я порушую цю модель, в тренажерному залі під час обідньої перерви і разом з тим стримувати свої звички в їжі, моє питання полягає в наступному:

Я зараз споживають кілька таблеток в день в якості допомоги, сьогодні я помітив, що один з побічних ефектів 'Аллі', коли мова йде про бізнес, це не приємно, але я готовий з цим миритися.

Поєднання вкладок:

Риб'ячий жир Х1 вранці
ПВТ-5 Х1 вранці.
Граната блек ОПС Х2 вранці (http://www.grenade.com/uk/black-ops)
Аллі Х3 в день під час їжі. (http://www.alli.co.uk/)
Garcinea Х3 з їжею (http://www.hecticlifestyles.co.uk/nutra-direct-pure-garcinia-cambogia-wholefruit-vegetarian-capsules-90-capsules/?utm_source=google_shopping&gclid=Cj0KEQjw98mvBRD-_ciSovKhq7gBEiQAEvsBZ0hj-ghPN1iSJf0nz69Y4fGgbcpZWOrNZU4g7FSHwYsaApZm8P8HAQ)
Морські водорості х 3 з їжею (http://www.hollandandbarrett.com/shop/product/natures-garden-sea-kelp-tablets-15mg-60000628)

Крім того, що це коктейль, є які-небудь інші потенційні проблеми, які я повинен турбуватися?

Спасибі за ваш час.

+179
Anita George 3 бер. 2013 р., 15:34:51

У чому сенс швидкості індикація на еліптичну? Вона коливається близько 9 або 10 на те, що висока швидкість бігу для мене. Є приблизне перетворення миль в годину?

+164
Shakeel Anjum 3 вер. 2010 р., 16:29:32

Мені тільки виповнилося 15 16 і я почав ходити в спортзал близько тижня тому і я регулярно, але питання: варто мені продовжувати? якщо так, то який буде найбільш підходящим для мене, щоб зробити в тренажерному залі, як важка атлетика, жим-жим/віджимання або ходьба/їзда на велосипеді і т. д. Прошу відповісти правильно. Я 5'11" Також я худий 54 кг і я індіанець. Також я буду радий, якщо ви могли б дати мені відповідь на дієті, я повинен взяти.

+141
lucian 13 лют. 2013 р., 03:24:26

Я планую створити план підготовки себе для різних заходів, поєднавши з зовнішніми факторами, специфічними для кожного заходу, які сприяють експлуатаційні характеристики. Є посилання для розуміння тих? Спасибі.

+78
Wep Dip 18 квіт. 2013 р., 23:28:32

Розім'яти м'язи до і anfter ви тренуєтеся. Коли ви тренуєтеся, ваші м'язи, як правило, йдуть напружені.

Не турбуйтеся про вільних м'язів трохи, це здорово, що ви починаєте з низькою і працювати ваш шлях вгору, однак, ви повинні зосередитися на адаптації.

Підлаштовуватися під щось на зразок Ваг, тренування, ви повинні почати з невеликої ваги, залишатися в цій вазі протягом декількох тижнів (щоб дозволити вашому тілу, щоб пристосуватися до нього, а потім вони будують самі впоратися із тиск і інтенсивність робочого навантаження у них для підйому) і їм також працювати ваш шлях вгору до наступного.

Не кидайтеся в наступній навантаження, тому що ви збираєтеся нашкодити собі. Те, що я пропоную, ви хитаються навантаження (скажімо...5 кг, на наступний день після 8 кг, 5 кг, потім назад на 10 кг, так що м'язи звикають до нього).

Також основні сили є одним з основних. Основні сили йдуть абсолютно всім, це річ, яка тримає вас, працювати над цим, якщо ви хочете, щоб мати можливість статично ліфт.

Навіть не намагайтеся думати, що ви не можете йти далі, ви можете, вам просто потрібен настрій на це. Позитивно думати над нею, вона працює, особливо коли ви тренуєтеся, ви повинні бути терплячими, і ви повинні бути дуже уважні про те, як ви йдете з тренування. Позитивний настрій-це те, що більшість працює.

+42
Genghis Yang 25 трав. 2017 р., 19:48:43

Деякі більш складні варіанти підйомів ніг є:

вітрянка

похилі ноги піднімає

висить він ногою

І коли ви достатньо сильні, ви можете зробити зважений версії. Ви можете використовувати гантель між ваших ніг для зваженої версії, просто будьте обережні.

+41
Pedro Teodorescu 8 жовт. 2019 р., 16:18:21

Як інші припустили, це може бути пов'язано з рівнем калію і вам не завадило б обговорити це з лікарем.

Симптоми, які ви описали негайно нагадало мені про гіпокалієміїабо низький рівень калію:

1) "поколювання в руках і ногах можуть також бути ознакою гіпокаліємії і знаменувати ослаблення нервової системи".

2) "...надмірна пітливість від зайняття спортом або фізичні вправи можуть привести до зниження рівня калію і почуття втоми".

+27
andersen20 8 жовт. 2011 р., 22:05:37

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil