При бігу з носка-перша техніка, повинні п'яти торкаються землі?

Я початківець бігун на довгі роки. Зазвичай мені довелося зупинити біг через деякий час через проблеми з коліном або застудою. З-за першою, я зацікавився ніг-Перший метод (званий також як техніка бігу босоніж).

Моя перша спроба не приймати довго через дуже сильної втоми телят. М'язи незвичайну активність на моє тіло зробило це важко для мене, щоб повністю зосередитися на деталях, але я помітив, що я втік досить швидко, і мої підбори були не торкаючись або злегка торкаючись землі, і це було досить болісно для моїх телят.

Що таке правильна техніка, коли нога першого працює? Слід п'ятою мають міцну зв'язок з землею, або він повинен лише злегка торкнутися? Або його не повинні чіпати це все, так що тільки передня частина ноги має контакт з землею? Це, здається, самий важкий для телят...

+17
Haijerome 3 лип. 2015 р., 03:09:16
26 відповідей

Я втратила 1,5 кілограма на місяць протягом двох років (з-за мого віку, я боялася, що моя шкіра буде обвисати і я втрачу м'язи, якщо я був більш агресивним). Це було легко. Сайт, сайту Клініки Майо, і т. д. У всіх є калькулятори, які ви пройдете через процес. Моя порада полягає в тому, що дається вибір, як кілька активних " і "огидно сидячий слимак' завжди вибрати найбільш принизливим варіант. Кращий спосіб, проте, є харчовий щоденник. Зважуйтеся відразу після першої сечі вранці кожен день і їж тільки продукти з розміщеною кількість калорій (наприклад, пакет печива або піцу) і запишіть, що ви їли, коли, і підрахунок калорій. Зробити це за тиждень або два. Це не складно. Один фунт прибутку або збитку становить 3500 калорій. Ви можете виявити, що документування ваша їжа викликала у вас є кращі речі і їдять рідше. Запустити мій тест, який я розробив стандартні сендвічі і салати - нічого особливого. На мій подив, я ніколи не втомився від них і виявив, що я просто з'їв, коли я був голодний. Я досі зберігаю свій щоденник, але тепер він використовується, щоб тримати мою вагу, як я тренуюся.

+923
Kenneth Ayrey 03 февр. '09 в 4:24

Відмова від відповідальності: такі-це просто мій особистий досвід і я, звичайно, не професіонал.

У мене був подібний досвід 4-5 років тому. Я теж знаю одного, який робить також. Я пам'ятаю де читав, що від 10% до 20% людей мають кропив'янки, індукованої різними умовами, більше або менше, так що, напевно, не настільки небезпечних для життя велику справу. Я і мій друг, звичайно, не приймати які-небудь ліки і свербіж відразу припиняється приблизно через півгодини або близько того, якщо я продовжив тренування. Я, звичайно, не відчував необхідність "негайно припиніть заняття". Лікар прописав деякі препарати, але я відчувала, що краще не брати їх, так як вони, мабуть, мали побічні ефекти.

Зрештою, ситуація тривала близько року, а потім він в основному припинилися. Ви можете звернутися до WP в розділі про кропив'янка на деякі підказки. Взагалі я особисто проти надмірної ліки, але я не лікар, тому це лише мої особисті переконання.

+915
user54172 19 лют. 2012 р., 07:32:51
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я думаю, що багато людей несвідомо підкреслюють свою шию під час вправ (особливо важка атлетика).

Це вимагає практики, щоб розслабити шию під час цих вправ.

Якщо є можливість, вправи перед дзеркалом, і ви побачите, що ваша шия буде мимоволі розтягується при підйомі.

Виправити проблему, свідомо розслабляючи шию після того, як ви зрозумієте, що це розтягується.

Через деякий час, ви зможете підняти, не розтягуючи шию.

+884
user43579 3 жовт. 2012 р., 19:22:53

Я піднімаю вагу для того, щоб поліпшити свою зовнішність.

Але я не впевнений, чи правильно я роблю або недостатньо.

Це дуже поширений сценарій в будь-якій сфері людської діяльності, що добре для нас, тому що має на увазі, що він чудово зрозумів. Один з поширених підходів-це процес, що складається з кроків, які я описую нижче:

Крок 1 - встановити базовий рівень. Ви хочете отримати вимірювання початкової точки. Для даної конкретної ситуації, ви, ймовірно, захочете зробити кілька фотографій вашої зовнішності.

Крок 2 - зробити щось на деякий час. З установленими базовими рівнями, а потім ти зробиш... що-небудь. Головне-це робити те ж саме, і робити це досить довго - обидва з яких часто складніше, ніж вони звучать для багатьох людей у вашій ситуації. Як чистий удар в темряві, я б порадив дотримуватися однієї програми не менше одного місяця; рекомендації двох або трьох місяців не рідкість.

Крок 3 - прийняти нові виміри. Ви хочете побачити, якщо те, що ви робите все, що ви хочете. Так що беріть більше фотографій.

Потім вам потрібно порівняти початковий базовий показник з тим, де ви зараз перебуваєте. Звичайно, це важко для людей, оцінюючи власну зовнішність. Просити інших, щоб забезпечити менш упереджені оцінки можуть бути корисні.

Крок 4 - внесіть зміни в те, що ти робиш у пункті 2, Якщо ви хочете зробити будь-який, і повторіть процес.

Ось про все це ... але диявол криється в деталях.

+762
atihonruk 26 лют. 2019 р., 15:08:24

Я використовую SportCount 100 Він дуже простий у використанні і може управлятися однією рукою. Я дуже рекомендую його.

+715
fgeorgatos 30 квіт. 2015 р., 13:04:31

Не робіть самодіагностику. Зверніться до фахівця опорно-рухового апарату і отримати собі діагноз. Ніколи нічого не предполагай, а схожі симптоми можуть бути з-за різних причин.Якщо приділяється належної уваги в потрібний момент, будь-яке питання може бути виправлена.

+699
satvir singh 4 бер. 2011 р., 12:16:36

Отже , у мене були ці проблеми на деякий час тепер, і провела невеличке дослідження про те, що через інтернет. На подив я знайшов хоч трохи відповідні теми не знайшов хороший рада/відповідь з-за браку інформації. Ці питання я збираюся відзначити тут також варіюється від людини до людини, і тому я вирішив зробити новий прозорий топік з як багато деталей, вказана, як я можу надати. Це моя історія;

/Короткий біо Я 19-річний хлопець, який займається воркаутом близько 1 року. Я вважаю себе в якості проміжної, оскільки я здатний виконати пару дуже чисті м'язи-підйоми і сортів передній важіль прогресії. Я тренувався, коли мені було 16, але почали робити "елементи" рік тому. Так що влітку 2016 року у мене почався мій Юз-історію роблять різних прогресій для переднього важеля , одну руку витягніть вгору, планш і м'язи. Після 3 місяців роботи, як це робили в одну ніжку передній важіль і дуже "розбитою" м'язи вгору , я бачив його не зрозумійте мене в будь-якому місці, а також мій перший рік в коледжі було починати, я повернувся в регулярні підтягування та віджимання до початку цього літа ( 2017. ).

Тепер у мене інший погляд на саму прогресії. Я вирішив, що я збираюся присвятити себе тільки однією прогресії, поки не освоїти його, а потім я буду продовжувати робити інші так само за тією ж процедурою.

Так що 1 місяць назад, я вирішив, що я збираюся дотримуватися передній важіль тільки . Це почалося добре. У мене були деякі біль у правому плечі робити широкі підтягування, які пройшли дуже швидко, ігноруючи біль і підтягування незважаючи на це. Я також мав деякі біль у правому трицепсів, які також пройшли швидко й ігноруючи його . Дивний спосіб позбавлення від болю в м'язах, але це спрацювало для мене. Зараз ми приходимо до мого реальна проблема, яка є причиною, я написав все це. Я також мав біль у латах від ФО прогресій, які я теж позбутися, використовуючи ту ж техніку.

Швидкий погляд на моїх поточних тренувань:

1 день - весь день робиш ФО прогресії

День 2 - інші вуличні вправи крім дипов

Повторюють до неділі . Почати знову в понеділок.

Я отримую середньо-болі в попереку після виконання якої-небудь ФО прогресії. У мене було раніше, але біль звичайно з'являється в кінці тренування і це не було б таким сильним. Я використав, щоб зробити одну ногу ФО стільки разів, скільки я міг і не відчути нічого. Я хотів би сказати те ж саме і зараз. Біль виникає відразу після будь прогресії і досить сильна . Останній на пару секунд, а іноді здається, що я не можу дихати. Він знаходиться в моїй середині спини, в основному, навколо хребта. Біль почалася дуже сильна близько тижня тому і слід за мною з тих пір. Біль також виникає на самому початку тренування після першо вправ і з кожним днем стає все сильніше після кожного тренування Флорида .

Я в змозі зробити додаткові виточки ФО , одну ногу ФО, одну ногу ФО перемикання ніжки на 10 про повтореннях і трохи-БАД-форма наїжджати ФО тримається 2-3 сек.

Більшість порад, які я знайшов в інтернеті були припинити на час / назавжди . Справа в тому, я не дуже хочу перестати це робити , хоча б на тиждень або довше. Це моя нинішня мета, і я буду дуже розчарований, якщо б мені довелося зупинитися. Я також виявив, що це може бути результатом робиш FL з "арочними" назад ( погана форма ), хоча я відчуваю, що мій тримає досить пристойні в цьому сенсі, так як я записав собі купу часу і запитав, Моя з-з приятелями, щоб критикувати мою тримає.

Будь-яка допомога/комфорт ?

+694
Fares Laloui 26 лип. 2016 р., 09:18:59

У мене теж астма, але я не думаю, що мої досить Як сервері як у вас. Моя астма-це первинне спровоковано холодної погоди, так що (тільки) реальна проблема взимку - влітку я можу нормально жити і без всяких ліків. (Я теж іноді отримую астми прикріпити без видимих причин, тому я очікую, що у мене алергія на щось, а так - на жаль, я не знаю що це)

Я використовую два різних роду інгаляторів - подробиці нижче. Я регулярно використовувати вранці та ввечері, а ще на вимогу і коли я займаюся спортом.

При правильному використанні мого інгалятори я можу брати участь у спортивних кардіо, як і всі інші. Я зазвичай запустити 40-50 км/тиждень і їздити на роботу і з роботи 150 км/тиждень. Я бігаю 3-4 марафону в рік, а також 15-20 напівмарафон. Поки я обережніше з інгаляторами, у мене взагалі немає проблем.

Я б порекомендував вам звернутися до фахівця в астматичних захворювань. Я до сих пір знайти звичайний лікар, який знає достатньо для обробки складних випадках правильними. Особливий інтерес для групи астматичних захворювань в державах-Данії, що добре лікують астму не повинні обмежувати ваше життя і заняття спортом...

До речі, чи знаєте ви, що приблизно 25% всіх елітних спортсменів страждають від астми?

Зверніть увагу, що деякі види астми ліки зажадає Вт (туе)


Моє Ліки

Перший - Symbicort інгалятор містить будесонид і формотерол. Будесонид-це стероїд, який зменшує запалення в організмі. Формотерол є бронходилататором, який розслаблює м'язи дихальних шляхів, щоб поліпшити дихання. Без цього, я впав, як у мене дуже щільний пояс навколо моїх грудей. Я беру дві дози вранці та ввечері і що я в принципі не відчуваю астми протягом дня. Більшість людей можуть зробити тільки з однією дозі два рази на день, але не схоже, щоб бути достатньо для мене - якщо я забуду дозу, я дуже поганий день. (Я бачу, що в різних країнах існують дуже різні думки по використанню Symbicort: у Данії він є загальним, щоб використовувати це для довгострокової астми, в той час як це, здається, використовується виняток, у нас...)

Другий інгалятор - Bricanyl Turbohaler - містить тербуталіну. Тербуталін є швидкодіючим бронходилататором (що знову ж розслаблює м'язи дихальних шляхів для поліпшення дихання). У мене це основне застосування до і після того, як я бігати або кататися на велосипеді. Скільки потрібно залежить як від швидкості та тривалості вправ. Без цього, я хоч і кашель мій шлях більшості видів жорстких видів спорту.

+689
leogif 28 січ. 2010 р., 20:38:01

Я боровся за свою школу лише пару місяців. З тих пір, моє серце було дуже повільно. Це не займе дуже багато активності, щоб уповільнити серцебиття.

+685
Lucas Garcia 7 лип. 2016 р., 00:03:35

У мене працює більше року.

Так як існує безліч вправ для певної частини тіла, є порядок потрібно дотримуватися?

Скажімо, наприклад, для грудей, як правило, люди роблять жим лежачи першим, потім перейдіть у відповідні верхній або нижній грудей тренувань.

Це ОК, щоб розбити замовлення або мені потрібно дотримуватися такого порядку?

+680
What have you tried 30 лип. 2018 р., 14:35:08

Мій пріоритет номер один з силовими тренуваннями мінімізувати ризик хронічного пошкодження мого тіла протягом десятиліть підняття тягарів. Я знайшов багато суперечливої інформації з цього питання, і відсутність хороших емпіричних досліджень на основних складових ліфтів. Мене не цікавить буде дуже важко з цими рухами: 1,5 х вагу тіла з присідання і станова тяга і 1х ваги, з допомогою жиму лежачи.

З одного боку, є багато, хто вважають, що робиш присідання, звичайна станова тяга, і жим лежачи, в цьому діапазоні ваги, не представляє ніякої реальної довгострокової небезпеки, поки ви будете приділяти достатньо уваги своїй формі. З іншого боку, є деякі, які кажуть, що рухи можуть пошкодити ваші суглоби/тканини/хрящ з плином часу і краще замінити їх на інші рухи, хоча вони можуть бути менш ефективними.

Наприклад з присіданнями: поширена думка, що якщо ви тримаєте хребет прямо і вертикально, потім застосовується зусилля на стиск, а не на зрушення, що диски добре відноситься. З іншого боку, одній, як це і це стверджують, що ще присідання призводять до нахилом вперед/гіперекстензії занадто часто, що суттєво збільшує шанси на проблеми зі спиною, якщо повторюється протягом десятиліть при житті.

Друга посилання робить подібні пункти для багатьох великих підйомників і адвокатів замінити вправи, які будуть менш ефективними, але більш безпечними. Наприклад, присідання можуть бути замінені на болгарські спліт присідання і один жими ногами; станова тяга гантелей на одній нозі зворотна тяга.

Я думаю, моє запитання складається з двох частин:

1) Якщо я поміняв звичайні штангою підйомники для варіантів, які я згадав вище, що б піти з більш низький ризик довгострокового пошкодження мого тіла? (Спина, суглоби тощо).

2) Якщо я змінив за ці вправи, можливо побудувати помірний рівень сили і м'язової [досить того, що я міг ще присідання і станова тяга в 1,5 рази більше мого ваги, якщо я хотів, навіть якщо це протягом більш тривалого періоду часу?

+658
skonakanchi 4 вер. 2019 р., 01:15:35

Я б запропонував наступне:

  • Коли зволожуючий, робити це в невеликих кількостях протягом тривалого періоду часу, а не випивати весь стакан/склянка/пляшку відразу
  • Їжте їжу через 3-4 години або більше перед запуском
  • Експеримент з тим, що ви їсте
  • Спробуйте з'їсти щось на зразок хліба перед запуском (не багато, див. пункт 2)
+585
Matthew Wells 9 черв. 2018 р., 18:02:51

Взагалі кажучи, це не "вправа", що викликає "уповільнення зростання". Це всього лише тип навчання, який ви робите, що може впливати на організм у своєму розвитку.

Якщо ви молоді ваш bonestructure не так міцні, як це буде, коли ви виросли і схильні змінювати свою форму і direktion рости з себе і повторювати силу. Той факт, що молоді кістки більш гнучка і м'яка, і є причиною того, чому діти не отримують переломи, які легко.

Вищі сили на кістки і частіше це відбувається, тим більше вона буде створювати реакції на зміни в структурі. Ви повинні уявити собі, що м'язи підключається до кістки за допомогою сухожилля. І коли розім'яв м'язи його пульс сухожилля, який тягне кістка. Якщо це повторюється часто з тяжким зусиллям, і кістки ще не зміцнів, він буде адаптуватися до цієї нової середовищі і мети по-різному, що може стримувати потенціал зростання наприклад. у висоти.

Ось чому люди не повинні піднімати занадто важка вага, поки вони майже повністю виросли. Якщо ви хочете працювати в молодому віці, ви повинні тренувати м'язову витривалість.

Це не scientificly сказав, в якому віці ви збережете починати з важких вправ. 18-середня кількість якого підвищується, коли ви можете позайматися важкою, але насправді вона відрізняється і залежить від того, як швидко ви перетворитеся. Також він сказав, що ви повністю виросли, коли Ви 21...

Я сподіваюся, що зможу допомогти вам. З найкращими побажаннями

+509
Ahmad Muchtar 22 жовт. 2016 р., 22:28:53

Я подорожую справедливий біт, і завжди хочуть працювати в тих місцях, де буваю, так у мене така ж проблема. Я зазвичай спробувати наступне:

  • Google працює, використовуючи пошукові терміни "Біжить у <папці>" - що дуже часто приходять з сайтом або два для офіційного запуску клуби у вашому районі. І у них зазвичай є низка пропозицій.
  • Для нас, я успішно використовував працює в США.
  • У більш глобальних масштабах, я використовую ще й додатки Endomondo (ви повинні увійти в перший).
+494
Tomer Michael 4 черв. 2018 р., 06:48:47

Обидва.

Вони обидва різних рухів, які використовують у поєднанні або м'язи для кожного. Ваше тіло буде навчитися пристосовуватися як просто, як швидко, як якщо б Ви були не один раз. Все про сила, контроль і баланс. Все можна поліпшити, виконуючи обидва вправи.

+491
anilyeni 31 жовт. 2011 р., 14:46:39

Я припускаю, що ви робите фрістайл.

Не бачачи вас, я припускаю, що у вас є форма, та/або достатньо повільно, що ви не в змозі створити "носова хвиля" ефект з водою; над головою спалахує трохи, щоб дати вам простір.

Коли ви дихаєте, ви хочете, щоб повернути голову в бік і злегка притисніть підборіддя до плеча. Як кажуть, вода повинна лист над головою таким чином, що залишає вас в кишені повітря, щоб дихати.

Наскільки, коли я взагалі почала дихати через рот і ніс, як моє обличчя починає виявлятися досить рано. Іноді я отримую трохи води в мій рот, але це просто природа плавання. Я почала дихати, як тільки моє обличчя знову під водою.

Ви не скажете, як довго ви були плавання, але я підозрюю, що це в основному форма,/випуску ГРМ, і що потрібно зробити інструктором, щоб показати вам техніку. Все просто як тільки ви отримаєте його, але це не так інтуїтивно просто вміти робити.

+476
Alice Colody 20 квіт. 2010 р., 08:36:58

Я робив масу тіла тренування, які я знайшов на www.nerdfitness.com регулярно на деякий час тепер (масштабування по мірі необхідності), тренування у його нинішньому стані виглядає наступним чином:

3 ланцюга з ~1-2 хв відпочинку між

1 Схема:

20 вагу тіла Присідання 
15 віджимань 
20 стоячи випади (10 кожною ногою) 
20 гантелі рядків (з кожної руки) 
~50-60 сек планка (але я, мабуть, граф повільно) 
30 стрибків 

Я шукаю вправи, щоб замінити гантелі рядків, у мене тільки 10 фунтів Белл і його дуже легко також, лавці я повинен використовувати для його нерівна і моя форма завжди турбувало.

Тому я шукаю заміну для цього вправи, але і просто критику рутини і в чому я міг би зробити краще.

Якщо хтось хоче, дайте мені знати, які саме групи м'язів ці вправи мета і якщо я в чомусь спілкувалися; що було б чудово добре.

Редагувати:

Наявні ресурси:

У мене немає підборіддя вгору бар, біля мого воркаута, дещо я можу використовувати, але не біля мого воркаута, а якщо я просто намагаюся робити підтягування/chinups всякий раз, коли я думаю про це, але я теж працюю, що м'язові групи під час моєї тренування, які не люблять багато це?

Я працюю назовні на траву, ніякі таблиці або що-небудь подібне, що навколо лише те, нерівна лавці я згадував раніше.

У мене є штанга з деякими вагами, але змішувати який з масою тіла хороша ідея? як ідея-це купа вправ швидко, але якщо я замінити, скажімо, присідання, Присідання з вагою, я не можу просто піти прямо в що я хочу використовувати? Мені подобається працювати над цим, що б бардак потік і просто зайняти багато часу, ІМО. ІДК я тут новачок.

+402
Magnus Gustavsson 25 квіт. 2017 р., 11:43:51

Я сподіваюся, це питання не розглядається не по темі, тому що моя честь на кону. Трохи назад, мій друг назвав мене "легкий", що не зміг зробити стільки віджимань, як він. Я викликав його на змагання, де чоловік, який може зробити два комплекти 100 віджимань до кінця лютого виграє та людина, яка програє, повинен працювати, поки вони блюють. В даний час, я можу зробити 20 віджимань. Я розглядаю робить за 7 тижнів "100 віджимань" схема разом з "7 тижнів до 50 підтягування" програма. Як ви думаєте, це кращий спосіб, щоб виграти або ви вважаєте, що є кращий спосіб я можу виграти?

Дякуємо за вашу допомогу!

+375
user361196 16 бер. 2013 р., 20:21:25

ваг весь час під навантаженням. чим більше часу проводять під навантаженням, тим краще.я тренувалася з культуристом, який впустила набори. в результаті ви отримаєте набагато важче тренування. я намагаюся знайти себе встановлення мети вражати норма 10/10/10 обмежує ваші здібності, щоб підштовхнути себе. робиш дроп наборів дозволяє дійсно тренування до відмови. ще краще кинь набори з корректировщиком.

+325
Rammurti Varma Varma 22 квіт. 2012 р., 23:54:24

Якщо бразильського джиу-джитсу дає вам газ, тоді джиу-джитсу є прекрасним способом, щоб збільшити ваші кардіо. Робити більше бразильського джиу-джитсу прокатки.

Занепокоєння країн кардіо для бійців ММА, особливо важковаговики, це кардіо а) може заважати спорт-спеціальну підготовку час, якого багато в цієї широкомасштабної спорту, і Б) може прийняти в суперважкій вазі стає менше, і потрібно, щоб опуститися у вазі. Оскільки ви кажете, що ви несете трохи зайвого жиру, то ви не повинні турбуватися про додаткові кардіо. Оскільки джиу-джитсу-це вид спорту для ММА, це прекрасний спосіб отримати кардиотренировку на.

+314
Keely Stewart 28 груд. 2019 р., 02:14:28

Я 270 фунт чоловік, який хотів би втратити вагу і жирові відкладення. Я роблю кардіо кожен день по два рази на день по 45 хвилин кожен сеанс. Я також використовую тренажерами три рази в тиждень. Я роблю дуже багато кардіо?

+293
applejuice 1 жовт. 2011 р., 11:10:30

Я роблю віджимання на щоденній основі, і я відчуваю, що мені потрібно тренувати протилежні м'язи, щоб переконатися, що я тренуюся рівномірно. Що б бути хорошим контр-вправи для віджимань?

+288
PopMilo 24 бер. 2015 р., 13:38:32

Коли я жим лежачи, я іноді відчуваю м'яз захоплюють злегка дистальної і латеральної мого АСИС. Я не знаю, що це м'язи, але я припускаю, що він бере участь у зовнішній ротації і відведенні. Це відбувається іноді в лівому стегні, іноді в праве стегно, іноді в обидві одночасно.

Це відбувається, коли я вигинаючи спину, сильно, з сідниці притиснуті до лави, розсунувши ноги приблизно під кутом 30° і ступні на землі.

Мені важко підтримувати арку спиною з лавки без цих м'язів, іноді судоми.

Я напружуюся, як я повинен бути залишивши розслабленим? Чи є це ознакою неправильної форми?

+257
BMeckem 20 квіт. 2013 р., 00:10:24

Проста відповідь: стегна аддукцию. Використовувати машину або лягти на бік і підніміть нижню ногу вгору.

Взагалі, є багато стабілізатор м'язи (наприклад, косі), які не були виконані належним чином і привести до травм спортсменів вихідні. Конкретно націлені на їх вправи, як стегна аддукцию і абдукцию і крутить Роман може допомогти. З допомогою вільних ваг з нерівномірного навантаження або тренування тільки однієї сторони також може допомогти надзвичайно.

+98
ajinkya pande 8 лют. 2016 р., 11:42:42

Віджимання є великими, як ви вже згадували. Я їх роблю пару раз в тиждень, щоб доповнити своє навчання ваги. Моя мета в тому, щоб бути в змозі зробити 100 віджимань за 10 хвилин, але я ніколи не досягало цього рівня. Тому що вони вимагають багато ваших м'язів і кардіо, це хороша вправа для включення в ВИИТ рутини. Чергуючи віджимання і щось на зразок спринту будуть тренування вбивці.

Але ви можете зробити віджимання ще більш важким для себе шляхом включення потягніть вгору. У цей момент вони майже повного тіла тренування, і це дуже важко...

+70
dbliss 10 трав. 2016 р., 06:11:54

Тому після дієти, я йду назад на здорове харчування, але у великих кількостях (наповнювач).

Що б все навколо хороші вправи робити всю тиждень круглі?

Я працюю 4 дні в тиждень, так що я міг робити ті ж вправи кожен день, та ще більшість моїх основних м'язів? Я все ще роблю звичайний фітнес (вага), але і кардіо в поєднанні з моїм основним вправам, тому його не чисто ядро.

Що б бути хороше ядро робити вправи в тренажерному залі і вдома?

+38
shiv 14 черв. 2010 р., 08:49:36

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil