Які недоліки використання стероїдів або допінгу під час навчання?

Що б ви могли сказати підлітку про використання препаратів, що підвищують не тільки медичні умови, які можуть виникнути від використання?

+55
iH85CH001 6 лют. 2019 р., 22:51:40
40 відповідей

Я намагаюся ходити щовечора в тренажерний зал, близько 10 вечора - 12 вечора.

Це добре, щоб піти в цей час?

Моя мета-стати тонше, я досить міцний, я ніколи не був в тренажерному залі, щоб збільшити розмір м'язів, тільки зменшити свій розмір, т. е. щоб отримати слюсар/ тонше.

Я зазвичай прямо півгодини на тренажері, ховати близько 300 - 340 калорій,

і тоді я роблю 20 хвилин на велосипеді, що еквівалентно 10 км, палаюча близько 180 - 200 калорій.

Чи є проблема там?

Інша справа, що я до сих пір їм, як хтось інший, не хвилює. Які кращі види їжі, щоб поїсти, коли намагаєтеся скинути жир/ схуднути.

Спасибі заздалегідь.

+991
glassesRCool 03 февр. '09 в 4:24

Причина в тому, що рада може бути результатом дослідження, опублікованого в журналі міцності і кондиціонування досліджень в березні 2011 року.

Рімана, бл, Лімбо, ГК, обладнання, Джей Ді, і LeFavi, РГ. Медіальній і латеральної литкового відмінності в активації каблук-рейз вправа з трьома різними ногою позицій. J Чинності Конд РЕЗ 25(3): 634-639, 2011-незважаючи на невелику підтримку, каблук-підняти вправи звичайно виконуються з використанням різних ніг позиції в спроба змінити медіальної (МГ) і латеральний (ЛГ) литкового участь. Це розслідування проти МГ і активації ЛГ при концентричній фазі (СР) та ексцентричній фази (ЕР) п'яти-підняти вправа з використанням нейтральних (не), ротированными (ІК), так і зовні повертається (РП) позиції ніг. Двадцять здорових випробовуваних (10 чоловіків, 10 жінки; вік = 23.7 ± 3,1 року) з тренуваннями досвід проведені вільний вага (130-135% маси тіла) п'яти-підняти вправи на 3.81 см блок. Поверхнева активність електроміографії був записаний за 10 повторень в кожній позиції ніг. Активності електроміографія з 5 успішних повторень нормалізувалася до максимальної добровільної ізометричні скорочення, усереднених по ансамблю в межах фази (ЕР, СР,), а середня амплітуда визначена. Значуще (p < 0,05) м'язів-на ноги позиції взаємодії були виявлені на обох етапах. Позиція Ер запропоновано значно більше мг активації, ніж LG під час обох фаз, беручи до уваги позицію ІК виявлено значно більшу активації ЛГ чим мг. Ці дані підтримують ідею про те, що змінюючи положення ніг в ході каблук-підняти вправи підкажуть різного ступеня МГ і LG активації. Хоча це дослідження не може передбачити, чи буде м'язи-активація відмінності між ногою позицій буде переводити у більшу навчання адаптації, вона дає деякі початкові об'єктивних ознак, за якими практикуючі можуть бути покладені в основу вибору литкового вправи.

Крім того, в цьому блозі робить дуже хорошу роботу, пояснюючи, розмірковуючи і думаючи за це дослідження. У мене є лише непідтверджена інформація, але, я прихильник змінюючи розміщення ніг не тільки на теля піднімає, але, на розтяжках ніг, а також. Я думаю, якщо ви обережні з вашої формі, ви не повинні мати проблеми.

+936
Mini John 16 лист. 2018 р., 02:37:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Сценарій: ви застрягли в куб номер. В кімнаті абсолютно голою. Це 10 метрів на 10 метрів на 10 метрів. Немає ваг у номері. Приміщення добре освітлене і провітрюється. У вас є доступ до нескінченну кількість фруктів,овочів,трав,горіхів і води. (Ви також маєте доступ до туалет facillitys однак ви cannont використовувати їх в будь-якому випадку в якості поверхні для заготовки будь-якої форми фізичних вправ)

Мета: опрацювати всі м'язи з урахуванням обмежень сценарію.

Що я хочу знати(за цим сценарієм):

1 квартал.-Я можу досягти повноцінних тренувань?

2кв.-Які м'язи буде складніше будувати? (З урахуванням сценарію)

В3.-Які вправи кращі вправи доступні для цих м'язів? (З урахуванням сценарію)

В4.-Які м'язи буде простіше будувати? (З урахуванням сценарію)

+924
mashka 3 трав. 2018 р., 18:07:47
Холодно ставиться до умови або суб'єктивне сприйняття мають низькі температури, навпаки жарко.
+895
Siyavash Afeilyzadeh 13 серп. 2018 р., 16:50:02

Якщо працює на 50-60 градусів F є ідеальним для марафону в умовах низької вологості (Rh < 60%), то яка оптимальна температура для високої вологості (відносна вологість > 60%) ?

Це те ж саме?


Це те ж саме, але цінність більше як 40-45Ф не 60F. Я подумки застряг на кількість 60F, що Ive чув про якийсь давним-давно, так що я навіть не читав статтю досить близько. Мій швидкий персональний раз прийшов з температурою близько 45Ф.

Любив індексу спеки НОАА передбачено brentwpeterson; він був точно в ціль. Я знову була спека таблиці і деякі інші методики, які не збігаються з тим, що я бачив. Індекс тепла НОАА є плямою на. Моя сфера-це +95% відносної вологості майже щоранку і я точно помітите наростити в спеку трохи вище 80F. Плюс збільшення індексу тепла за рахунок сонця і зменшиться з-за вітру щось я так помітив. Вплив на темп драматичні, і для мене в той час я не був належним чином питної, що робить його ще гірше.

Одне зауваження для людей, які читають це і намагаються боротися з вологістю. З мого досвіду короткого швидко проходить 3-4 милі не мають такий сильний вплив, що вже працює у. Моя швидкість 5к йде рівномірно через усі пори року, і це напевно залежить ще одне тренування, ніж погода, так що літо для швидкодію, я думаю, і навчитися робити ультра перемішати для великих тиражів.

+843
snakey 3 черв. 2019 р., 15:25:08

З місця в кар'єр, я думаю, треба сказати, що сноубординг-це в основному техніка з приводом спорт. Деякі високий рівень вершників (як Райан Наптон) є, за загальним визнанням, "занадто товстий і недостатньо сильний", а тому, що їх техніка настільки хороша, що вони споживають набагато менше м'язової сили, щоб зробити те ж саме.

Їзда більше ви отримуєте краще, конкретно в цих способами:

 • Ви більш комфортно рухатися швидше, так що ви не штовхати свої ребра так сильно.
 • Ви можете їздити на своєму борту більше і не боротися з ним більше.
 • Ви не крах, а ті, аварій справді може зробити вас болить (або гірше).
 • Ви катаєтеся на дошці, на умови, в якості прикладу, ви не будете намагатися масло/хвіст невеликий рада через глибокі порошок і буде скоріше всього їздити на великих дошці.
 • Ви можете знайти вимикач, щоб дати задню ногу і розподіляють навантаження трохи.

Все це не має нічого спільного з присіданнями або вікно стрибає, а це просто благо їзда весь час. Ті м'язової пам'яті навички, як правило, дотримуватися навколо протягом багатьох років (навіть десятиріч) на відміну від м'язів фітнес які можуть випасти протягом тижня, якщо не використовується.

Але навіть для досвідченого вершника в хорошій формі, щось на зразок продавивши глибоку порошок весь день вимордує вас. Різьба свій шлях вниз синій доглядають-це одне, але ruddering навколо вашої хвіст у вигляді порошку або вибухових через розшукали ліній набагато більше енергії вимагають. З цією метою, ці методи навчання я застосовую і буде заохочувати інших робити те ж саме:

 • Присідання тому. З голови до п'ят природі це просто занадто добре, щоб ігнорувати. Я б зосередитися на більш високому діапазоні повторень (8-12), якщо у вас інші цілі.
 • Баланс дошки стенди і дошки балансу присідання. Це сприяє хорошою технікою, яка зменшує зайняті мускульною силою.
 • Стіни пострілів. Мені подобаються такі, зокрема, тому, що вони навчають вибухової речовини (енергії) руху, особливо якщо ви отримаєте ваші ноги залишити землю на жеребкування. Але зловити ви в кінцевому підсумку злегка пучеглазая і швидко налаштувати, який є спільним на сноуборді.
 • У сидячому м'яч добре, я використовувати набивний м'яч з відскоку і кинути його до стіни (~3 фути / 1 метр).

Просто на особистій ноті, я живу на 8К в ноги мамонта, і поставити більше 120 днів на мій посадковий сезон у минулому році. Але багато з цих "днів", де 1-2 години, потрапивши в невелику паркову зону. Якщо я їхав весь день важко після великої снігової звалищі немає ніякого способу, я повертаюся на наступний день. Або якщо я повернувся, це було по укоченій тусується з кимось, хто тільки вчиться. Мої ноги були надто гарячий і мені потрібен час для відновлення. Вам знадобиться всі ваші знання і м'язів свіжість для подолання місцевості, що додатково на якому рівні ви перебуваєте, і показує досі розгромили відучора не безпечно рухатися.

Коротше, я б зосередитися на їзді і намагається набрати в свою техніку. Гладкою різьбленням і будучи в змозі впоратися з більш жорсткої місцевості з легкістю. Далі виконайте кроки навчання, вище якого тільки в цілому зробити вас більше/швидше/сильніше. І, нарешті, вибрати ті дні, які ви хочете відправити, днів ви хочете працювати в парку, і ті дні, коли ви хочете відпочити або розслабитися. Витрачати робочий день на ваш вирізає або перемикач їзда-це день добре провели, але не будемо втомлювати вас стільки, скільки тиснеш на педаль в підлогу.

+824
pohooyou tak to 14 лют. 2012 р., 11:40:21

Я припускаю, що ви робите це, щоб уникнути навантаження на зап'ястя, а не посилити руки для кулачного боксу?

Одним з варіантів є використання пуш-ап "Барс" або "ручки", а не кісточки. Це матиме додаткову перевагу отримувати тобі ще 4" або близько того від підлоги і збільшити можливий діапазон руху. Ви, напевно, можете отримати пару за $20 або близько того (дешевше, ніж манікюр). В якості альтернативи, ви могли б спробувати щось тримали в кожній руці що приблизно розмір в бар, наприклад, чарівний маркер, щоб зробити ваші нігті з вашої долоні. Рукавички-Ще один варіант.

+823
Zane Koch 5 черв. 2019 р., 19:53:09

В цьому році я вперше регулярно працює, але як осінь наближається (і, відповідно, зимового, про який більше всього мене турбує), я хотів би знати трохи більше про здорових методи тренування.

По-перше, мої тренування-це не тільки біг. Після запуску (зазвичай близько ~6 км), я приходжу додому і роблю близько 2 х 50 віджимань, потім близько 2 х 40 і розтяжку (о, як я повільно збільшуючи кількість повторень в серії). Влітку це не становить ніякої проблеми, тому що я остаточно охолонути. (Я це роблю 2-3 рази в тиждень)

Але восени / взимку, Що робити?

 1. Виконати -> віджимання -> душ
 2. Віджимання -> виконати -> душ
 3. Виконати -> душ (і вобще віджимання день)

Взимку температура може опускатися приблизно до -15 за Цельсієм, але це екстрим в моєму місті, як правило, середня температура в січні близько -3 за Цельсієм

Редагувати: я зазвичай закінчити робочий цикл біля моєї квартири, так що виставляли на холод та не працює не проблема.

+822
Technaton 6 січ. 2016 р., 21:05:12

Ви не розповідаєте нам про вашу дієту або графік сну. Обидва ці чинники є важливими при розгляді хвороби. [Ця частина повинна бути коментар, але я ще не може прокоментувати]

Відповідь: Якщо це безпосередньо пов'язано із ходити в спортзал, ви могли б хотіти переконатися, що ви миєте руки ретельно після сеансу в тренажерному залі. Тренажерний зал-відмінне місце для мікробів для розповсюдження.

Я радий, що ти отримав аналізи крові і звернення за медичною допомогою, що, ймовірно, ваш кращий курс дій.

+797
dead10ck 26 трав. 2019 р., 06:24:52

Я ніколи не робила ніяких вправ і раніше, і хотів би почати один, але я заплутався між цими двома фітнес-програми:

 1. P90x
 2. Онлайн 12-тижнева програма Чи Лабрада

Який допоможе мені досягти моїх цілей втрати ваги, чи є які-то краще повну фітнес-програму, як ці?

Мені 21 років, чоловік і я важу 85 кг (187 фунти) , висота 5,8

будь-яка відповідь буде високо оцінений. спасибі.

+792
FelixIsDev 29 жовт. 2010 р., 09:51:17

Швидкості, що надаються @radpin здається повільним для коротких відстаней.

Пішохід без підготовки і навіть на Землі повинні бути в змозі йти 4-6км у годину, принаймні годину. Порівняти http://en.wikipedia.org/wiki/Preferred_walking_speed

Але на короткі відстані можна було б спринт, якщо грунт дозволяє. Світовий рекорд на 100 м трохи нижче 10 секунд (36км/год). Так середній чоловік повинен вміти робити це в 20-30 секунд. 50 футів близько шосте цієї відстані, так що 3-6seconds (12-18км/год).

Тепер останній фактор є Земля. Згадані вище швидкостях на рівній поверхні. Якщо земля нерівна достатньо (наприклад, купою колод чи глибокий сніг) швидкість може бути знижена, як ви хочете, а також залежить від ризику, на який ви готові прийняти.

На кілька користуватися землею (стежка в лісі, пісок на пляжі) я чекав приблизно половина швидкості на звичайному грунті, так близько 6-12 секунд для 50 футів або 6-9км/год Яка перша рольова сторінка, яку я знайшов у цій темі згоден з (шукати в таблиці: ускладнено рух) будьте обережні з абсолютною швидкістю в рольових іграх. Вони часто беруть на себе бойової ситуації, де ви не бігти так швидко, як ви можете, але і постаратися залишитися в алифе та/або вбивати інших людей. Цілі не так часто зустрічається в реальному житті для більшості з нас.

+787
Justin Randall 27 лют. 2010 р., 12:26:03

Хоча причина-будинок ще не повністю зрозумів, більшість сучасних досліджень свідчить про те, що біль виходить від чутливості нервів, викликаних брадикініну в процесі відновлення м'язів. Сказавши, що, якщо ти ще болить, ваше тіло, ймовірно, ще ремонтувати-нехай це робити свою справу.

Я б не біг в тому темпі, який викликає хворобливі відчуття протягом дня або два, поки все не пройде.

Якщо ви шукаєте порівнянних вправи в "вихідні дні", вважають, ходьба в гору/ухил у більш повільному темпі. Хоча тренування можуть бути настільки ж інтенсивної cardiovascularly, робота в похилому положенні, як було показано, щоб викликати менший збиток ваших м'язових волокон (порівняно з похилою поверхнею; http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1664987/).

+770
frabcus 29 серп. 2014 р., 20:20:50

Я 75кг, 184см 22-річний здоровий чоловік і я займаюся важкою атлетикою для нарощування м'язової маси. Я їм близько 250г білка, 220 г жиру і 100 г вуглеводів. Моє тіло, здається, негативно реагує на велику вуглеводів, так що це дієта, яку я вибрав.

Моя мета-чисто, щоб отримати більше м'язової маси. Чи є докази того, що дієти з низьким вмістом вуглеводів (з заміною з високим вмістом жиру з високим вмістом білка) згубна для процесу нарощування м'язової маси?

+754
NIK 27 лют. 2011 р., 17:37:32

Ви Можете збільшити тестостерон здійснювати певним чином?

Які з вправ підтримувати високий рівень тестостерону?

Як вирівнюються з підвищення тестостерону збільшувати масу? Як працює програма, спрямована на тестостерон відрізняються?

Деякі відео на YouTube стверджують, руху речовини і зміна програми часто хороший для підвищення тестостерону. Ніяких підстав думати, що це особливо корисно для тестостерону?

Припускаю, що чоловіки в їх 4Oties з дещо нижчим рівнем і нормальної фізичної форми.

+727
poke 14 січ. 2018 р., 08:05:15

Для міцності/гіпертрофія, чи є докази, що найкращих результатів можна досягти, роблячи м'язів нижньої частини об'єму 7 днів в тиждень, а не вище обсяг тренування 3-4 дні на тиждень, або навпаки, якщо загальний обсяг на тиждень залишається незмінним? Іншими словами, при фіксованому загальний обсяг на тиждень, чи не все одно, як цей обсяг ділиться між днями?

Конкретно, моєї нинішньої повсякденному ранкової рутини-це щось на зразок цього: сніданок, 45 хв швидкої ходьби на біговій доріжці, а потім відразу одним комплектом підтягуєшся до відмови, а потім відразу одним комплектом віджимання до відмови, а потім пішли відразу одним комплектом ваги рядків до відмови, а потім відразу одним комплектом провали до відмови, а потім піднімає ноги і косі присідання. Потім другий сніданок.

Я знаю, що я не перенапружувати, тому що я не відчуваю ніякого болю і я добилися деяких успіхів у скільки повторень я можу зробити (8 підборідь до 11 в 2 тижні). Яка доказів того, що це буде краще для міцності і/або гіпертрофія робити два комплекти кожен 3-4 дні в тиждень? Або, можливо, навіть 3-4 сети в кожному 2 днів на тиждень?

+713
alekpr 16 квіт. 2015 р., 11:00:14

Це одна формула, яка зробить хорошу оцінку, але важливо пам'ятати, що це всього лише оцінки та індивідуального пробіг буде змінюватися. Єдиний спосіб дізнатися напевно-спробувати.

 • Ці формули, як правило, орієнтовані на досвідчених спортсменів, новачки навряд чи зможе підняти передбачив 1ПМ, тому що вони не тренували свою нервову систему в достатній мірі стимулювати свої м'язи.
 • За даними практичного програмування, жінки, як правило, можуть підняти інтенсивність недалеко від їх 1ПМ частіше, ніж чоловіки, тому їх 5RM набагато ближче до їх 1ПМ, ніж зазвичай.

Цей онлайн калькулятор 1ПМ перерахований ряд альтернативних формул:

 • Brzycki: 1ПМ = W х (36 / (37 - р))
 • Эпли: 1ПМ = З х (1 + 0.0333 х R)
 • Ландер: 1ПМ = (100 х Ш) / (101.3 - 2.67123 х R)
 • Ломбарді: 1ПМ = W х Р0.1
 • Мэйхью співавт.: 1ПМ = (100 х Ш) / (52.2 + (41.9 X е-0.055 х R))
 • О'коннер та ін.: 1ПМ = З х (1 + 0.025 х R)
 • Wathan: 1ПМ = (100 х Ш) / (48.8 + (53.8 X Е-Р 0.075 х))
+652
Sergey Sosnin 22 вер. 2010 р., 20:59:22

Це викликає багато болю в моєму суглобі Сі, коли стегна на місці, в суботу я пішов в Chrio і він вискочив назад на місце, в неділю я помітив величезну поліпшення в моєму русі. До кінця дня в неділю, він знову повернувся. Тепер це понеділок, і біль повернулася, я більше не можу ходити в офіс, щоб отримати фіксований і воно триває всього кілька днів. Є методика для самостійного перебудови стегна?

+619
Agathi 22 черв. 2015 р., 17:03:33

МММ...це дуже складне питання, щоб спробувати відповісти, як це буде відрізнятися один від одного з фізичною особою, види фізичних вправ, тривалість тренування і т. д.

Вони почали довести в дослідженнях, що висока інтенсивність вправ може мати затяжний підвищені калорії спалити після періоду тренування, але я не думаю, що вони зробили якісь дослідження, які показують тим чи іншим способом впливу різний час для тренувань і їх наслідки.

Інша річ, щоб розглянути ваші власні особисті ритми. Я не розумію, як ефективні тренування рано вранці, як я роблю, якщо я працювати пізніше в той же день, от тільки з-за тим, як моє тіло працює.

Поки ви їсте здорову дієту, і ваша вага не змінився або рухається в потрібному напрямку, дотримуватися час тренування і режим, який ви відчуваєте себе найбільш комфортно.

+617
Meir Gabay 18 бер. 2013 р., 06:39:39

Просте правило таке: поповнити запаси рідини, що ви втрачаєте. Це тривожно бачити gymmers потягуючи electral або глюкозу з водою, коли ваше тіло не потребує електролітах або калорій, які вони містять. Питну воду глюкози відправляє ваші рівні глюкози крові хвилювання, підштовхуючи вас до більш м'яким пристрасть до цукру. Вам це потрібно тільки якщо ви граєте на відкритому повітрі спорту, як крикет або футбол". Маючи невеликий, швидкий ковтків води замість ковтками краще, оскільки в останньому, рідина, швидше за все, покине шлунок набагато швидше.

+615
etho201 15 жовт. 2013 р., 19:15:12

Шоколад і кокос не допомогти або перешкодити у визначенні м'язів. У той час як вони є одночасно і поживним і здоровим, щоб бути з'їдені в помірних кількостях, вони не будуть допомагати вам у вашій цілі.

Для визначення м'язів, білкова їжа (і добавки) - це ваш кращий ставку. Поки ви тренуєтеся м'язи постійно і є поживну їжу (білок, клітковину і складні вуглеводи), ваші м'язи повинні бути визначеними.

Занадто багато шоколаду і кокос може бути шкідливий, оскільки вони все-таки жирна їжа. Так знову ж таки, з'їсти їх в помірних кількостях.

+602
twindham 16 лип. 2011 р., 14:27:51

Може бути, ви могли б обмінюватися тренажерному залі для деяких бойових мистецтв... може у вас вже є хороший обсяг фізичних сил і вам потрібна психічна (внутрішня) мет

Оновлення: Я не професіонал бойових мистецтв, але його просто моя думка.. Тепер я зрозумів, що якщо ти хочеш покращити тільки свою силу на лавці (і для підтримки ваговій категорії на конкурсі), що може, моя відповідь не є правильним для вас. Це була моя перша думка, як ви пишете, щоб отримати сили без великих м'язів.

Я думаю, що бойове мистецтво може підготувати вас у дещо інший спосіб, щоб використовувати свою силу, ніж важка атлетика.. він покращує свої рефлекси, concetration, швидкість, дисципліну і змушує ваше тіло, щоб використовувати бойові руху автоматично без в першу чергу думати і рухатися, щоб біль від ударів ногами і руками (я знаю його не пробиває..). Може бути, важкоатлет може мати його удар так сильний, як боєць муай-тай, але на цей удар (якщо він навіть примудряється вдарити, як він повільно) він зламав собі пальцями або долонею, якщо він до цього не звик...

Оновлення 2 Може бути, ви повинні дивитися на миофибриллярной гіпертрофії з цієї статті

+594
Barinder Singh 25 лист. 2016 р., 10:51:08

Як ви зробите тренування в певний день буде виглядати так.

Тренування 1: 1А 2А>3І>4А>5А>6А
День відпочинку(и)
Тренування 2: 1б>2б>3б>4б>5в>6б День відпочинку(и)
Тренування 3: 1А 2А>3І>4А>5А>6А
День відпочинку(и) і т. д...Є проблема з тренування хоч - яке навантаження конкретного вправи буде поставити на вашому тілі буде залежати від ряду речей - довжини кінцівки, м'язи живота довжина, сухожилля, точка вставки і кут введення, збалансований між агоністами сила, рухливість суглобів, м'язовий щільність та інші речі, які я не думала в той момент. Так що або ви робите занадто легким вагою з гантелями, щоб отримати якісь результати, або ви будете надмірно напружуватися, з безліччю вправ.

Цей план тренування ігнорує основний принцип прогресивної перевантаження. Він буде отримувати результати для кого-то зовсім нове вправу, але я впевнений, що кожен, хто робить це дійсно швидко плато.

+584
peep 23 бер. 2011 р., 06:19:22

Працюєте занадто важко перевантажувати гормональну систему. Ви можете виробляти надто багато кортизолу, який підвищує запалення і зменшує тестостерон.

Це може зайняти кілька місяців, щоб оговтатися від реальних перетренуватися, але ви, ймовірно, не перетрудишся. Однак, сон, харчування і певні добавки можуть тримати вас від перевантажена і запобігти вигоряння.

Перетренованість буває рідко, але не перенапряга

Не могли б ви бути перетрудишся? Демон, який поглинає доходи і руйнує мотивацію? Перетренованість-це дуже рідкісна і незрозуміле явище. Але ви могли б бути перевантажуючи ваше тіло і його ключових систем.

Є дослідження , які показали значне падіння тестостерону, і хороший імпульс до гормону стресу кортизолу. Час до знемоги було швидше, ніж те, що було до перетренованості. Пам'ятайте, що ці проблеми не короткотермінові, вони можуть тривати протягом тижнів і тижнів, якщо ви вирішите перетренуватися.

Так що ви йдете. Перетренованості не існує і поріг, який відрізняється і варіюється від народу до народу.

І якщо ти з'ясуєш, що ти перетрудишся... потім важко просто взяти тиждень або два тижні, щоб запустити процес відновлення від перетренованості. Нехай ваше тіло відпочивати правильно і не дозвольте, щоб це стан перейти в хронічну форму.

+547
user42388 13 лист. 2019 р., 02:26:26

Коротка відповідь полягає в тому, що наука не цілком зрозуміли, як кожна людина має унікальну фізіологію, а не 2, як люди реагують жирів і споживання вуглеводів точно так само, як те, що їх тіло горить на паливо.

Груба оцінка показує, що працює для більшості людей полягає в тому, що де-то в районі максимум аеробної ЧСС (180 - ваш вік-це досить гарна оцінка) ваше тіло перемикається пропорції в основному з жиру в основному вуглеводи. Наскільки я знаю, немає ніяких конкретних даних, що показують, скільки "в основному жир" і "в основному вуглеводів", знову ж таки швидше за все тому, що в організмі вибору виду палива в будь-який момент часу повністю не вивчені. Але ви, напевно, можете зрозуміти, що якщо ти нижче, що пульс ваш організм буде спалювати в основному жирові запаси, і якщо ти над ним ваше тіло буде спалювати глікоген.

Так що якщо у вас є доступ до певної контролю серцевого ритму, поки ви верхи, цілком може бути, що якщо ти говориш на 60-90 хвилин, ваш пульс вище оптимального і ви спалювання через ваші магазини глікогену.

+539
iamreading 18 жовт. 2018 р., 01:07:44

Я тренував дроблення зчеплення, зчеплення і підтримку Pinch ручки надзвичайно за ці роки. У мене є деякі досить вражаючі цифри і може дути багато тренувалися штангісти з захоплення влади. Я вважаю, є ще деякі питання, як я не дуже великі руки. Поки мої руки сильні, він як і раніше відчуває себе жорстко вчепившись в руку, менш досвідчені, кажуть, хлопець, який має набагато великі руки.

Навіть якщо хлопець сказав, що був слабший в цілому стискаючи м'язи/тиснява, здається, складніше надавати всі мої захоплення влади проти великих рук, що в свою чергу робить хватку менш вражаюче, якщо я роблю силі рукостискання з великою кількістю хлопців, які мають набагато більші руки. Я можу підірвати їх все геть в захоплення, але той простий факт, що їх руки більше робить його жорстким, щоб проілюструвати зчеплення, тому що це схоже на спробу захоплення товстий бар в тязі таку ж вагу, ви б із звичайного розміру бар, в якості прикладу.

Це приводить у замішання і мені було цікаво, якщо є спосіб обійти це, крім навчання зчеплення ще більше, щоб компенсувати різницю в розмірах. Я знаю тільки розмір впливає на це, так як хтось з більш слабкими великих набагато більше рук відчуває себе дуже жорстко притиснути і показати силу, але хтось з дуже потужним, але маленькі руки відчувають себе набагато більш навпаки. Я пожартував, тому що я не можу покласти руку високого хлопця, тому що я можу зчеплення на 250 + фунтів. гантелі і він не міг він зробити половину ваги, і він навіть серйозно тренуватися. Я сильніше, але це не завжди очевидно. Поради?

Приклад: 7 дюймів проти 8+ дюймів руки, деякі з яких є більш товстими. Цікаво, у мене дуже сильні руки, але вони не дуже товстий на всіх. Я можу закрити 250 фунтів. захоплення, але руки 4 дюйма в ширину.

+533
V2Blast 14 квіт. 2013 р., 15:27:30

Коли ти худа і хочу зробити більше, першим кроком стає тільки сильніше. Спочатку вам дійсно потрібно тільки щоб відстежувати, скільки ваги ви піднімаєте кожен раз, і скільки ви їсте (калорій).

Якщо ви досить їсть, і відпочиває один день між сеансами піднімаючись, ви повинні побачити ваші цифри піднімаючись вгору, кожен раз, на місяць або два.

Після того, як ти став сильніше і придбав якусь вагу (деякі з яких будуть жиру), то ви можете звернути свою увагу і на такі речі, як відсоток жиру в організмі.


Редагувати

Я повинен додати, ви повинні вибрати правильний ліфти, якщо ви хочете бути в змозі бачити безперервний, поступовий прогрес. Великі ліфти, використовують велику кількість м'язів (присідання, станова тяга, жим, оверхед прес) дасть вам. Ви не можете очікувати, що ваш біцепс, щоб мати можливість піднімати більше 5 фунтів кожен раз, коли ви потрапили в тренажерному залі, але ви можете очікувати великих груп м'язів, щоб працювати разом, щоб бути в змозі підняти більше 5 кг кожен раз.

+484
Eduardo Dorneles 4 груд. 2014 р., 08:39:16

Гарна новина полягає в тому, що ви падаєте назад, не вперед. Який не тільки означає, що ви не будете розчавлені, але, швидше за все, з допомогою кращій формі. Не бачачи вашої формі є пара речей, які я можу рекомендувати.
1. Спробуйте зробити деякі Передні присідання і, можливо, навіть над головою присідання:
- Це, безумовно, допоможе в балансі і навіть хід ваших м'язах, спині присідання можуть мати більш розвинені м'язи
2. Переконайтеся, що бар знаходиться в потрібному місці на спині:
- у барі повинна лежати трохи вище пастки навпочіпки highbar, я рішуче волію highbar в lowbar присідання
3.Нарешті купівля Олімпійські штангетки:
- Олімпійські штангетки підніміть п'яти нагору, яка нахиляється вперед і дає більш присадкуватий вигляд.

Якщо жодна з цих речей допомогти, ви можете робити з великої ваги
Думав ще про одну річ:
Якщо ви розмістите близько 2,5 платівки під п'ятки під час присідань, які також допоможуть, хоча ви повинні намагатися вирости з цього

+450
omiel 26 черв. 2018 р., 08:27:12

Думаю, у вас немає алергії на будь-який з інгредієнтів в полі, і навіть якщо ви зробили, поколювання не пов'язана з алергією.

Також припускаю, що ви пробували пити білок з двох окремих пляшок. Так може бути, є якісь сліди від якогось агента, що викликає цю в одному з них.

Крім того, припускаючи, що це тільки добавки ви приймаєте. Якщо ви приймаєте які-небудь попередньої тренування або креатин, бета-аланін амінокислота, безумовно, викликають поколювання.

Тепер, справа з оптимального харчування білкових добавок є те, що вони містять велику кількість амінокислот. Як ви можете бачити з контейнера, 4-5.5 г з них. Це дуже ймовірно, і я майже на 100% впевнений, що ви просто заходите в нове доповнення, ваш організм дуже чутливий до аланін, який присутній у великих кількостях в точне додаток. Ця амінокислота в основному відомий викликаючи відчуття поколювання. Бета-аланін свербіж є лише наслідком нервових закінчень під шкірою, які стимулювали і обстрілювати перевищує нормальний показник. Це не привід для занепокоєння і переживається більшістю спільноти піднімаючись в якийсь момент.

На щастя, (і начебто до нещастя), ваш організм буде поступово стають нечутливими до цього, як і з кофеїном. Тому другий раз був більш м'яким, ніж перший.

Таким чином, підводячи підсумки, не про що турбуватися, Оптимальне живлення має дуже високий вміст ВСАА, які необхідні для білкового синтезу, після ще кілька разів взяти його, ви не помітите, бета-аланін поколювання. Мені теж хотілося б.

Крім того, він також може бути можливим, що ти сама себе накручуєш, є дослідження, що показують, що ви можете собі плацебо в отриманні енергії для тренування, з таким же ефектом, як і деякі попередні тренування.

+438
user98636 19 вер. 2012 р., 04:58:23

Яке взуття ви знайшли, щоб бути найбільш ефективним для вправи, як присідання і станова тяга і т. д.?

+405
Alex Lizz 16 груд. 2016 р., 02:46:04

Так, є чутливий вік для розвитку гнучкості. Побачити Тома Курця, наука про спортивних тренуваннях, стор 303-305, який, в свою чергу, посилання Drabik 1996. Ви не можете бути в цьому житті гнучкий, як якщо б ви тренувалися гімнастика або балет або що-то, коли ви були молоді. Дуже погано. Однак, ці межі досить далеко на шляху до еліти гнучкість. Деякі відносяться до постійно змінюючи сухожилля в стегні, наприклад. Це не повинно бути великою проблемою, крім розуміти, що на додаток до не будучи астронавтом, вам, ймовірно, ніколи не буде золотої олімпійської медалі фігуристки.

Ви не можете припустити "безлімітний" гнучкість, але знову ж ти не можеш припустити, що і раніше. У кожного є генетичний потенціал. Не навчання, коли молоді, у вас просто проциндрив менше, ніж крихітний піввідсотка (попередження: число взято зі стелі) вашої гнучкості потенціал життя.

+360
DumbQuesionGuy314 12 черв. 2017 р., 11:10:31

У мене біль навколо правої лопатки, і він нікуди не дівається. Я пішов до лікаря, він дав мені ліки і він не працював. Всякий раз, коли я кашляю у мене болить близько лопатки і біль в правій печі. Лопатку болю послідовним, але двк біль виникає тільки коли я кашляю, але тільки на час, я кашляв. Плз хто-небудь дайте мені виправити.

+265
GRED 15 лют. 2018 р., 11:41:58

Правильний медичних і наукових.відповідь полягає в тому, що якщо ви сідаєте після запуску ви, швидше за все, згусток крові і померти. Мої джерела/докази: підлітки і дорослі, я знаю, хто помер до н. е. вони сидять після інтенсивного тренування. Я займаюся спортом і в футбол не припускають, щоб зігнути коліна при стоянні на поле після виконання так багато до нашої ери люди отримали bloodclots. Те ж саме і з іншими видами спорту..навіть черлідінг і гімнастика.повірте мені, я знаю.

+260
kettlewell 19 лист. 2019 р., 07:56:19

Зі здорової підшлункової, і план харчування, що дозволяє йому, ваше тіло почне спалювання жиру 6 годин після Ваші вуглеводів. Якщо ваша дієта дуже високим вмістом вуглеводів і підшлункова залоза-важко встигати, він ніколи не буде спалювати жир. Думаю, більш повну відповідь буде з точки зору глікемічного впливу замість ковдри вуглеводів.

Я б хотів деякі довідкові матеріали перейти за посиланням. Інформація у мене була від медсестри, що спостерігав за дієти я була на. Найпоширеніше час, що у всіх нас є принаймні 6 годин ніяких вуглеводів, поки ми спимо. Ще одна причина для гарного нічного відпочинку. Примітка: за даними того ж джерела, ваше тіло може зайняти до 12 годин, аби зламати складні вуглеводи і перетворити його в цукор для тіла, щоб використовувати. Ось чому бігуни карбюратора в ніч перед гонкою, а не вранці. Їм потрібен заряд енергії після вуглеводів переробляються.

Як до того, що ваш організм спалює під час тренування, це функція вашого серцевого ритму. Зона навчання будується навколо різних порогів , що ця вправа не для вас. Суть в тому, що чим нижче пульс, тим більше жиру ви спалюєте, і чим вище пульс, тим більше цукру ви спалюєте. Якщо ваша мета-схуднути, то краще ходити на біговій доріжці по годині тримати ваш пульс у зоні 1, що пробігти 5 кілометрів. Є й інші посібники для вищих зон серцевого ритму, так що збалансований план кардіотренування будуть мати їх всіх накрило.

Підсумок зон:

 • Зона 1 (Здорове серце зони): переважно спалювання жиру. Різних джерел буде мати цей рейтинг на 100% спалювання жиру до 85%, як за посиланням, яку я використовував.
 • Зона 2 (фітнес-зона): спалює більше калорій, більшість джерел буде це спалювання жиру близько 80-85%
 • Зона 3 (аеробна зона): аеробні-з киснем, 50% жиру, 50% цукру
 • Зона 4 (анаеробна зона): анаеробний-без кисню, 15% жиру, 85% цукру
 • Зона 5 (зона харчування/швидкість): максимальна продуктивність, 10% жиру, 90% цукру
+198
Zahira Anane 25 лист. 2015 р., 04:41:41

Опускаючи груди нижче, ніж ваш живіт, ваш центр ваги залишається нижче. Це робить його легше.

В цілому ти не стрибнеш вище, тільки ваші ноги. Коли ваші руки потрапили, ви повинні штовхати землю від грудей знову ж таки, досить високі, щоб не ниць.

+160
Tarek Korayem 17 вер. 2015 р., 19:17:07

Я не знаю/ не можу знайти які-небудь дослідження про впливають на продуктивність. Це дослідження від 2014 року говориться, що ніяких досліджень по ефективності не проводили у широкому масштабі. https://www.researchgate.net/publication/268631549_The_Effect_of_Footwear_on_Running_Performance_and_Running_Economy_in_Distance_Runners

Цитата з цього мета-аналізу:

Причиною того, що маса легкого взуття (\440 гр за пару) не мати негативний вплив на запуск економіки щодо босоніж, і може навіть поліпшити економічність бігу, залишається неясним. Здавалося б, швидше за все що, для зважування взуття менш 440г за пару, будь-який недолік з-за необхідності багато разів прискорювати і сповільнювати взуття проти гравітації може bebalanced за доброчинному впливу на біг економіка походить від прокладним взуття [15], жорсткість [12] і комфорт [10].

Однак припущення, я б сказав, що біг на довгі дистанції взуття забезпечить 'весна', що голими ногами не буде.

Як для спекуляцій взуття для бігу, у них є ручки на них, яка в теорії дозволить спринтер для того, щоб справити більше сили на крок. Однак дане дослідження говорить, що є не значне збільшення продуктивності від босоніж до шипованого взуття.

https://www.researchgate.net/publication/285212152_Evaluation_of_sprinting_performance_in_adolescent_athletes_with_running_shoes_spikes_and_barefoot

+149
Ramalus 17 лист. 2014 р., 09:23:02

Це відмінний підхід, і один, що я іду та всім рекомендую. Безкоштовне навчання ваги, все зроблено правильно (не прострочені його і нашкодити собі) є кращим для ваги втратити і загального фізичного (і психічного) поліпшення.

+142
Mocha Latte 6 квіт. 2017 р., 22:49:06

У мене дуже великий живіт жиру порівняно з верхньої частини тіла. Щодня я треную вага (45 хв до 1 год) + кардіо (45 хв). Я хочу, щоб верхні м'язи тіла , одночасно хочу зменшити мій великий живіт.

Питання

1 . Робити різні вправи вимагають різної дієти?

2 . Як довго я повинен чекати їжі після тренування?

3 . Тривалість між тренуванням і вечерею

Відповіді на ці питання змусили мене бентежить в погоду взяти дієту відразу після тренування або довго чекати для того, щоб зменшити живіт.

+105
disgusting wall 7 бер. 2012 р., 10:53:54

Im, починаючи трохи скелелазіння, але я не впевнений, що їм звершено достатньо, щоб купити скельні туфлі - вони досить дорогі.

Все-таки мої кросівки, здається, поганий вибір для альпінізму, можна використовувати тільки великі плацдарми в наявності.

Є регулярні типи взуття, що було б краще для скелелазіння, або мені доведеться купувати спеціальну взуття?

+52
Ilhwan Park 22 лип. 2017 р., 01:22:53

Хоча є, звичайно, й інші мінуси, я повинен сказати, один з найбільших мінусів я знайшов з моєї Vibrams запах...

Вони смердять!

З допомогою пральна машина не вирішує нічого. Хотілося б дізнатися як виправити цю проблему, але це інше питання для іншого часу!

+31
user43973 4 груд. 2011 р., 12:33:29

Я б почав з дивана, щоб 5K програми з взуттям у вас зараз. Через тиждень або два, ви будете достатньо знайомі з черевиків для того щоб оцінити, чи потрібні вам нові.

Вам може бути добре, просто використовуючи їх для всієї програми, але є побоювання, що вам не подобається, використовуючи ті ж туфлі для бігу, а для нормального використання. Вони смердючі. Але зараз, просто носити те, що ви є.

+30
lulbaiking 22 серп. 2010 р., 09:28:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil