нижній частині спини вправи

Так це часто рекомендується, що ви не тримаєте спину - що замість тебе піднімати за допомогою ніг, щоб не травмувати спину. Але багато вправи ви робите саме це. Мертві ліфти, hyperextensionsі т. д.

Це залишає мені цікаво, якщо я повинен уникати попереку вправи або якщо традиційні поради зняття з них назад-це погано.

Отже, я повинен бути навчання з моєї попереком?

+304
Ken Tsang 24 серп. 2016 р., 18:45:49
36 відповідей

Пройшло 6-7 місяців, так як я намагаюся зробити витривалість, щоб бігти, але я можу працювати лише протягом 1 хв і ходьби. Я змушую себе моя кісточка болить. Цю вправу я повинен зробити, щоб витривалість? Я сказав Найк людей, що у мене широка нога. Не знаю, що рахунки через біль у нозі. Як я можу зосередитися, коли я на tredmill, що я не зациклююся на часі, бо мій розум ще зі мною грати, коли він бачить 1 хв робиться.

+993
dicto idelente 03 февр. '09 в 4:24

Раніше такі теми, як білка: скільки це занадто багато? визнати маси тіла, а не м'язової маси. Я хочу звернути увагу рекомендації щодо маси тіла до м'язової маси.

Я не можу зрозуміти цифри, наприклад, 1,5-2grams білка на кожен кілограм тіла. Припустимо, що дві бодібілдерів/crossfiters A і B з тим же фізичного профілю, крім відмінностей в обсязі м'язів і жиру. Припустимо, хлопець з вагою 90 кг і 30кг м'язової маси. Припустимо, що хлопець б з вагою 70 кг і 35 кг м'язової маси. Я не можу зрозуміти, чому повинні приймати більше протеїну (тобто 90*2=180grams), ніж B (тобто 70*2=140grams)

enter image description here

(Джерело зображення)

де б хлопця з 7-8% відсоток жиру організму потрібно набагато менше білка, ніж хлопцю з 20-30% відсоток жиру тіла. Моє попереднє припущення було, що більше м'язів вимагає набагато більшого догляду, тому Б повинні приймати більше протеїну, ніж для того, щоб максимізувати зростання м'язів і підтримувати метаболізм з купою м'язів працює.

Я дуже скептично ставлюся із заявами, з яких слід приймати протеїн по масі тіла. Я вважаю, що м'язова маса набагато більш важливих для синтезу білка, ніж маса, що містить м'язової маси, жиру, рідини і кісток. Так

 1. Скільки білка в м'язову масу?

 2. Чому протеїни зазвичай з точки зору маси тіла, а не в плані м'язової маси? (є інструменти, щоб знайти профіль тіла з м'язової і жирової маси досить точно)

+958
Perry3D 5 черв. 2012 р., 23:22:59
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Коліно-це дуже важливо. Якщо б це було мені, я б зробив дві речі. По-перше, я хотів би підняти легше, а це означає, що він буде покласти меншу навантаження на коліно. Якщо ви робите це, і це все ще болить, то треба йти до лікаря і нехай рентген ноги, щоб побачити, що відбувається. Але як я вже сказав, Подивимося після коліно - це так важливо!

+950
Rachel Frei 14 жовт. 2014 р., 07:57:28

Гарна ідея, щоб взяти кілька уроків, в основному, щоб отримати впевненість у воді, так як не боятися тільки навчання. Як тільки ви у воді, ви можете експериментувати з цими щипками, які зробили мої удари краще пізніше в життя у користь основних плавати інструкція класу.

Ці методи гальмують швидкість для спортивного плавання, але відмінно підходить для тренування.

Щоб уникнути попадання води в ніс наспівувати, коли особа знаходиться під водою, це дозволяє повільно виходив повітря, який зберігає подих, і вода не може потрапити всередину.

Руки:

Розслабленим ведмідь лапами замість напруженої чашовидний руки з закритими пальцями.... ви здивуєтеся, наскільки швидше ви йдете, з меншими зусиллями, щоб витягнути себе разом (як мені здається, більше груди і м'язи рук беруть участь).

Квартира на воді:

Інструкція для того, щоб тримати тіло навзнаки в воду трохи вводить в оману, і може бути однією з причин чому лікарі рекомендують особам з поганою спиною, щоб уникнути брасом і кролем (ці штрихи вигніть спину, незграбно стискаючи хребці в нижній частині спини).

Стривожені цією порадою я проаналізував мою позу у воді і зрозумів, що це не так багато, що ми повинні бути плоскими. Потрібно тримати тіло так, що поправляє арки, але також дозволяє розслабитися вздовж води в єдине положення для плавання. Як тільки я зробив ці постуральні я знайшов ще більше способів використовувати силу завихрень, зроблені удар батогом ноги.

Брасом:

Зробити половину серця з кожної сторони, а не робити широкі розмашисті мазки з прямими руками, які уповільнюють роботу з драг.

Удар батогом:

Удар батогом-це важко і займає час, щоб освоїти (набагато більш ефективним, як тільки ви отримаєте його, ніж жаба удар). Ви можете тренувати ноги і гомілки для цього будь-який час, навіть в лазні або в ліжку. Практика удар батогом у воді як на фронті, так і назад, використовуючи вісімку руху рук, щоб тримати на плаву. Тримаючи коліна і ступні як можна ближче совок ногах, нижній частині ніг, що рухаються в напівкола, пальцями малюючи половину серця.

З першої спроби це може бути важко рухатися, але після дня або двох нижніх кінцівок вам скоординованої і цей удар проникає у всі удари. Також тіло знаходиться в кращому становищі, щоб бути плоским, але розслабився на воді, спина підтримується.

Кроль:

Як при працюючому, хоча сканування швидким ударом він не може бути засвоєний швидко, або ви в кінцевому підсумку нікуди швидко і втомлюється. Або у спробі зберегти волосся сухими або для того, щоб запобігти воду вдихання люди часто роблять дивні повзати ударів з голови з води, перетворюючи її з боку в бік, плавання подбоченясь, заважаючи всім повзти. Конвульсії плавець швидко стає втомився від надмірного навантаження і відсутності дихання і згуртованості.

Щоб не вдихати воду, коли роблю обхід, не повертайте голову з води, замість того, щоб перевернути тіло на одну сторону. Голова слід за тілом, так що немає необхідності, щоб включити його. Немає необхідності, щоб ковтнути ковток, тому що ви контролюєте, як довго він приймає для іншої сторони ударом руки, щоб завершити свій цикл, до чого ви знову обличчям вниз у воду... робити більше ударів і вигнати на наступному вдиху.

Щоб уникнути болю в шиї, коли виходячи на повітря, звернутися до обох сторін, а не завжди з допомогою одній і тій же стороні. І тримайте плечі вниз під час купання. Тіло повинне бути розслабленим обличчям вниз поплавок, підборіддя вниз, щоб подовжити задню частину шиї і уникнути стресу і хрускіт.

Цівка дихання, непарна кількість граф і верхньої частини тіла:

Це означає, тримаючи голову в воді, поки вас непарна кількість АРМ ударів на час, необхідний для повітря, щоб повільно сочитися. Беручи короткими паузами затримувати подих, поки повітря виснажує дозволяє затримувати повітря як можна довше.

Щоб переконатися, що тіло їх заступників і час сторін вдихів з непарної руку Стокса (3,5,7,9). Меншу кількість більш повільних, більш високі цифри для швидкої оранки зброї.

Нижньої частини тіла:

Вивчаючи цей рада швидко зробили обхід можна зробити добре. Нехай ноги слід (а не швидко сильно штовхається). Штовхається-це не те, що рухає тіло, у верхній частині тіла, веслування руками, яка рухається разом з вами.

Після того, як верхня частина тіла розслаблена і в синхронізації з ноги удар самостійно в рух тільки ніжно вібрувати від стегна, що хлисти влада вниз ноги в ноги.

Як ви працюєте, кількість часу між прийомом вдихів ви в кінцевому підсумку гребти більше ударів. Коли вам потрібно дихати вам выкатят з води, і, при необхідності, відновити, роблячи інші Стокса з особою з води. Для більш інтенсивного кардіо ривками працювати до лягушатника 9 ударів швидше швидкості рукоятки.

Я прийшов, щоб побачити, що купання неминуче змушує нас використовувати дихальний апарат, як в йозі і медитативних вправ. Я був схвильований, щоб знайти цю статтю, він так добре описує це поняття.

http://www.universal-yoga.com/?id=65407

+949
Andrew Myrick 4 лют. 2015 р., 22:04:54

Як правило, це розпадається на дві основні ситуації: або у вас виникли проблеми, отримуючи в спортзалі послідовно або у вас виникли проблеми насправді працює, як тільки ви отримаєте там.

Потрапляючи в тренажерний зал

Це більш загальна ситуація, за моїми спостереженнями, і основна частина бізнес-плану більшість залів. Важко прокинутися рано вранці, для тренування перед роботою. Після роботи, ви напружені і втомилися, і, можливо, голодним не їла з обіду. Якщо ви йдете додому для трохи, шанси ви не підете...

Зараз, читаючи ваше питання, це не здається, що насправді для вас, але для мене головне-просто бути там. Розклад вашого часу в тренажерному залі. Зробити її пріоритетною і вибрати послідовний момент. Навіть якщо ви не відчуваєте себе у відмінній формі, навіть якщо ти б краще піти додому і згорнутися калачиком з вашим комп'ютером, ходжу в тренажерний зал. Відслідковувати його на календарі, так що він швидко стає очевидним, якщо ви почнете пропускати буду.

Вправи в тренажерному залі

Я схильний до цього сам. Я ходжу в тренажерний зал, і я просто займався дурницями, робити випадкові вправи або тривалі перерви між ними, щоб "відновити" або перевірити свою електронну пошту. Моє рішення було мати послідовний режим і дотримуватися його. Ваш тренажерний зал може бути розміщені схеми, які ви можете слідувати. Встановіть свої мети і долати їх. Встановити таймер для перерв, так що ви ніколи не витрачати більше, ніж кілька хвилин, і бажано зупинитися і рухатися, ходити, поки перерву, щоб не затягувати і тримати кровотоку вгору.

+930
Pudica 18 лист. 2018 р., 14:48:47

З йоги: згинання хребта і Кішка-корова. Дуже прості вправи, і дуже ефективні.

Кішка-корова виглядає так:

enter image description here

сайт Реф

+907
Philip Oakley 29 лип. 2016 р., 11:14:40

Дивлячись на вашу підходів і повторень, схоже, ви намагаєтеся додати м'язи, так що ось мої два центи:

Тримайте його на 4 сету з 8-12 повторень, у вашому випадку я рекомендував би йти з великою вагою на початку, скажімо 155-165фунта (після легкої розминки набір з 90иш фунтів). Якщо ви відчуваєте себе належним чином, вам залишиться лише додати 5-10 кг за раз і кількість повторень буде зменшуватися приблизно на 1-2. Ваш останній набір Ви будуть боротися, досягне 8. Майте на увазі, це з хорошим корректировщиком.

Ваш корректировщик дозволить вам боротися з вагою, лише злегка допомагаючи, просто достатньо, щоб тримати планку рухати. Вони повинні дозволити вам знати, якщо ви можете продовжувати йти. Якщо у вас є коректувальник, ви також можете спробувати негативів. Це принесе вашій лавці вгору швидко, але ви втратите деякі витривалість.

Ваші періоди відпочинку між теж дуже важливо. Тримайте його між 30-45 секунд, в деяких випадках дають додаткову 10 секунд, якщо необхідно, щоб правильно закінчити свій наступний набір. Якщо у вас довгі періоди відпочинку ви зможете робити більше, але на вихідні дні ваші м'язи будуть помітно м'якше. Крім того, я б не стала робити груди два рази в тиждень.

Нахил гантелі Прес-це добре. Ваші представники хоч літати по два вищих. Зберегти її до 4 наборів 8-12.

Якщо ви виявите, що ви можете підніміть штангу до грудей, але боротися, щоб отримати його повз півдорозі, це коли ваші трицепси повинні врізати дуба. Ви хочете кинути в 3-х вправах після грудей дати поштовх. Ви можете зробити провали, однією рукою над розширень, плоскою лаві дробарки черепа, кабельні трицепсів розширень з мотузкою або бар, так як ударив його по-різному.

У кінцевому рахунку, якщо це не допомогло, тоді ви можете хотіти розглянути зміни в свій раціон, 3 комплекти 5 підйому важких з 3 до 5 хвилин, інші.

+881
Ibrahim Sheik 10 лют. 2010 р., 08:36:10

Якщо ви новачок в бігу дихати, природно через рот. Це найкращий спосіб, щоб отримати більше кисню і co2 з. Зачекайте, поки ваша серцево-судинна система вам іншими, щоб спробувати техніку ніс/рот

+879
Neda Abbas 12 бер. 2016 р., 04:53:27

це все відносно. якщо ви починаєте з Вер маленькі м'язи, ви зможете наростити м'язову масу, використовуючи мішок. Якщо ви культурист, тоді, можливо, ти програєш. Біг або кардіо, на мій погляд буде просто визначити вас вниз; зняти будь-якого жиру, так що ваші м'язи будувати буде показати більше. Вам доведеться робити дуже багато кардіо, щоб зламати вплив на м'язову масу.

+856
Pedro Luque 20 трав. 2012 р., 12:03:43

Я планувала вступити в якийсь бойової підготовки, зокрема бокс, однак у зв'язку з фінансовими труднощами у мене не було можливості (мій річний абонемент в спортзал вже поглинений бюджету).

Однак, я хочу навчитися самообороні, отже, моє бажання для бойової підготовки і бойових мистецтв. Чи можна самостійно вивчити будь-якого роду, і якщо так, то який бій чи бойове мистецтво це може бути? Хоча, я сумніваюся, що можна пізнати до точки, де ви дійсно можете використовувати його в реальній ситуації, оскільки я припускаю, спаринг відіграє дуже важливу роль....

+816
Reynald Valdez 13 вер. 2011 р., 21:30:28

Я вирішив схуднути, близько 3 місяців тому, як я надів близько 8 кг за останні три роки. У цей період я почала працювати з дому і було дуже мало вільного часу і стресу, результати якого було що я почав їсти багато і не роблячи вправи.

Моя стратегія була просто:

 • щоб мінімізувати закуски
 • зменшити шкідливу їжу до мінімуму, необхідного, щоб зберегти своє розсудливість
 • знизити споживання алкоголю
 • почати працювати

Я вибрала біг як вправа, як я все ще дуже погано, і він, здається, пропонує найкращий удар для долара. Тепер я можу зробити 12К працювати в близько 1:15 і спалити близько 1100 калорій.

Я почав з коротких накладів (6кс) і були створені для тривалих пробіжок. Тепер я намагаюся запустити від 30 до 40 КР на тиждень, зазвичай три 12К працює, хоча іноді суміш в коротше або довше працює, щоб побудувати швидкість або витривалість.

Перед кожним запуском, я записую свій вагу в таблицю Excel, так що я можу відслідковувати мій прогрес. В останні два місяці, скинула 4 кг при досить послідовному тариф.

Моя дружина теж почала намагатися схуднути одночасно. Вона використовує аналогічну стратегію, але також відстежує споживання калорій, намагаючись обмежити себе до 1200 калорій в день. Якщо вона ж мене на тій же швидкості, вона спалює близько 60% калорій, тому вона повинна компенсувати подальшої експлуатації. Вона використовує для iPod+речі Найк для відстеження її прогресу.

Я не міг бути стурбований, рахуючи калорії, але я не помічала, які продукти здаються високими непридатне. Круасани, наприклад, способом високою калорійністю, тому я намагаюся уникати їх.

Ми не дуже сильно змінювати раціон, але я думаю, що ми все одно досить здорова дієта.

В такому разі, я повинен бути в змозі досягти своєї вигоди втрата ваги до кінця літа, потім опускаємо вниз біжить за зиму, щоб підтримувати ту ж вагу.

+718
gabeguss 3 серп. 2017 р., 02:46:41

Я вважаю, що це питання Може це погано, коли ви працюєте за комп'ютером і чи це погано, коли ви відпочиваєте (і швидше за все, будуть відкинувшись).

Моє враження грунтується на ефекті, який вона чинить на мою спину постава що це таке, але мене викликали на це. Чи є докази? (Я уявляю, що докази можуть стосуватися постави, який зазвичай пов'язаний з перетинанням ноги.)

+647
yildizabdullah 28 лип. 2010 р., 06:40:01

Знайти звичайні тренування, яка фокусується на наступних складових ліфтів:

 1. важкі присідання
 2. штангою або жим гантелей
 3. віджимань/підтягувань
 4. станова тяга

Робити 3-4 комплекту цих вправ на 6-10 повторень в діапазоні принаймні один раз кожні 2 тижні (або до тих пір, як ваше тіло потребує часу для відновлення між тренуваннями, це може бути раз на тиждень, якщо ти в формі). Спробуйте бігати підтюпцем милю або дві раз або два в тиждень на вихідних, щоб тримати ваше серце сильним, це робить величезну різницю в піднятті продуктивності. Намагатися збільшити вагу ви піднімаєте, коли ви думаєте, що ви готові. Це може бути кожен раз ви піднімаєте, або це може бути раз в 5 разів підняти. Чим довше ви будете піднімати тяжкості, однак, чим рідше ви будете збільшувати, так як доходи новачок звичайно плато після кількох місяців.

Уникайте вправ сміття, який змусить вас розмахувати гирями або пластин 5лб, це слабкі м'язи будівельників порівняно з тими, що я перерахував вище, і просто тратити свій час.

Їмо в основному багаті, поживні продукти, такі як куряча грудка, макарони, брокколі, апельсиновий сік, вівсянка. Нічого поганого з білого хліба/піца/морозиво/цукерки поки ви не перестаратися.

Робити це кожні 1 або 2 тижні протягом року, і ви отримаєте відмінні результати. Робіть це протягом двох років для ще кращих результатів. Не чекайте різких змін відразу, або навіть через кілька місяців. Наполегливість є ключовим.

Найголовніше, не перетренуватися і отримати згорів. Немає ніяких причин, щоб витрачати більше, ніж 30-60минут в тренажерному залі на кожному тренуванні.

+643
Victoria hall 21 вер. 2015 р., 10:20:39

У 99,9% випадків це називається Домс або крепатуру. Коли ви починаєте працювати знову після розриву не вправу, ваші м'язи будуть дуже боліти. Однак, з мого особистого досвіду і багатьох інших людей навколо мене, найкращий спосіб боротьби з Домс, щоб повернутися в зал і продовжувати рухатися навколо. Ви повинні натиснути через біль і все-таки спробувати вдарити тих повторень, хоча і нижчими вагами. Зробити деяке світло кардіо і активний стретчинг навколо ви відчуваєте біль ст. Просто не сидіти. Пити багато води, зробити свій протеїн/вуглеводи для відновлення волокон ви рвали і залишайтеся у відповідності з вашої тренування.

Є малоймовірний шанс, що ви працювали так важко тебе рабдоміоліз. Ви можете подивитися на симптоми і якщо ви відчуваєте, що він може відповідати вам, лікарю, не радьте інтернет-форумі.

+592
Milad Bazi Saz 2 серп. 2014 р., 09:59:22

Як ви зазначаєте, 500К поняття-це просто правило.

Я досить великий хлопець (250+ фунтів) і мої туфлі зношуються набагато швидше, ніж 500К. Мені пощастило, якщо я отримую 300к з пари. Ви можете ознайомитися з подрібненої і зношеними підошвою (звичайно, це мій тупий біг бігу, що призводить до дивної закономірності зносу).

Тому єдиним носити глибині ще одна підказка. В якості єдиного зношується, можна припустити, прокладочний пішла з ним.

Зазвичай, якщо ви порівняєте нову пару, з вашою парою, ви можете подивитися, скільки демпфірування по краях, має всохлі.

+536
Gina Geary 26 лист. 2018 р., 17:33:27

Втрата ваги в один фунт на тиждень є безпечним. Це безпечний з точки зору дієтології, і ви без yoyoing свій колишній вагу. Ви могли б піти далі, але будьте обережні, щоб бути не в змозі йти в ногу з вашої дієти і повертаюся до вашого попереднього вазі, це yoyoing повернутися в свою попередню вагу. Я бачив таке з людьми, їх близько хотів тіла, щоб вписатися в сукні або бікіні, і після цього товстіють ще раз. Це має бути зміна у вашому житті не просто дієта, яку ви перейти на і йдуть.

 1. Одного фунта втрати ваги в тиждень є безпечним.
 2. Постарайтеся, щоб отримати жир штангенциркуль для вимірювання жиру в організмі і помножте на ваш вагу тіла, щоб дізнатися, скільки жиру важать. Відсоток жиру в організмі набагато більше інформації, ніж індекс маси тіла (ІМТ), який просто використовує ваші вага-зростання співвідношення.
+488
misterfriend 25 жовт. 2019 р., 13:30:35

Передмова: я був особистим тренером протягом 10 років, але не дивився на сертифікати протягом тривалого часу. Тільки швидкі погляди тут і там за роки. Я не вірю, так як ми вже бачили, але не можу сказати точно.

Якщо ви хочете влаштуватися на роботу в тренажерний зал, один з "великої четвірки" -це напрям, ви, ймовірно, хочете піти:

 • Туз
 • АКСМ
 • В законі
 • У NASM

Більшість тренажерних залів, якщо ви один з тих, Ви будете охоплені іспит. мудрий. (І CPR / AED ст.)

З точки зору ваших уподобань, які можуть змінюватися. Грубо кажучи, я перерахував вище сертифікати у порядку від найбільш загальних до спеціалізованих. Ось як мені згрупувати їх у моїй свідомості:

 • Туз: інструктор класу / базова серцево-судинної
 • АКСМ: схожі на Ace, але більш поглиблене, зокрема фізіології мудрий (хоча знову ж таки, в першу чергу серцево-судинних)
 • В законі: набагато більш спортивною і підйомно-орієнтованої. Тренери для коледжу спортивних команд завжди буде мати це.
 • У NASM: все вище, але й коригувальні вправи

Примітка кожен сертифікацію і має сертифікати на нього. Наприклад, ви могли б бути сертифікований персональний тренер в законі, чи міцність і кондиціонування фахівець сертифікований, або обидва (напевно, не варто грошей, щоб зробити це, але можливо).

Загалом, сила NSCA і кондиціонування іспит. є, ймовірно, важче, або, принаймні, найбільш серйозні, але це тому, що це так широко відомо. З мого досвіду, коригуючі вправи, тому що це настільки анатомії, є навіть більш важким для людей, щоб зрозуміти, але це не так часто, до іспиту. для того щоб мати.

З точки зору отримання найняв на кожен день в тренажерному залі, працюючи з звичайними людьми, це дуже навряд чи важливо. У тому сенсі, що готовий навчати людей, я не впевнений, що робить адекватну роботу. Звичайної людини майже 40 років, двоє дітей, 9-5 робота, різні травми, і на якісь ліки. Єдине, що віддалено підготував мене до ручки, яка була підручник фізіотерапія (Ширлі Sahrmann).

+478
Pokeybill 6 груд. 2011 р., 11:45:12

Мій спортзал був одним з них: http://www.precor.com/en-gb/commercial/products/strength/plate-loaded/super-squat-624

Ви завантажите вага (180кг в моєму випадку), особа, плече, під і у теляти піднімає. Це єдина машина, у нас є відповідний для нижньої вправи для ніг.

На жаль, у мене маленькі плечі і шкіряний колодки залишити рядка синяк від ваги.

Чи Можете ви запропонувати якісь альтернативи?

Редагувати:, щоб уточнити, в даний час я вдарив телят, використовуючи мій основний комплекс вправ (присідання/Рфлс/ДЛС), але на моїй нижній гіпертрофія днів я хотів би додати аксесуар, щоб зосередитися на них.

+418
LinK 11 квіт. 2018 р., 11:24:25

Перевірте останній абзац мого відповіді на це питання.

І я абсолютно рекомендував би заправки 20 хвилин після запуску. Це час, коли ваше тіло буде краще поглинає паливо, щоб допомогти вам відновити і відновити свої запаси глікогену. Відновлення харчування/струшування/напій повинен бути десь близько 200-300 калорій в залежності від розмірів тіла і тривалості вправ з близько 20г білка. Постачальника я вже згадував вище, також має деякі досить хороші продукти для відновлення.

Вам потрібно їсти відразу після тренування. Перші 20 хвилин після тренування мають вирішальне значення в одужанні.

+386
Vladimir Glushkov 4 січ. 2015 р., 10:13:42

Я дізнався, що вживання вуглеводів робить організму до інсуліну, що в свою чергу перетворює в жирові відкладення.

Я в замішанні, потрібно чи є жир, додає до нашого тіла жир або їжу з високим вмістом вуглеводів продукти, такі як хліб, рис, цукор і т. д.

+369
Ahmed Kaid 18 бер. 2012 р., 03:17:42

Це не втрата тепла через голову, що ви відчуваєте(всі 90% втрат тепла відбувається через голову що це міф), це ефект охолодження холодного повітря на вологу шкіру.

Шапка допоможе запобігти це, але він не збирається робити багато фактичного утримання тепла, поки ви не почнете одержувати в неопрен кришки, які призначені, щоб бути тепліше, ніж традиційний латекс шапки.

Так що Так, вони допоможуть, але якщо вам дійсно потрібна тепла шапочка то поглянути на деякі товщі, неопрену гумові ковпачки.

+354
Nithiwat 26 лип. 2018 р., 10:33:31

Це може залежати від версії, яку ви дивилися, але минулого разу я зробив це, він запропонував повторити тижні, що я стикався з труднощами. У мене було кілька разів, що в таких випадках, інколи з-за загальної втоми, іноді тому, що я не отримав достатньо, щоб поїсти в той день, іноді через біль. Я також дізнався важкий шлях, що п'є пиво перед управлінням була погана ідея, принаймні для мене. Всі мої "встань і йди", як правило, йдуть вгору, коли я роблю це.

Не запускати, якщо він заподіює вам біль, і звернути увагу, якщо втома означає, що ваша форма стає назад (маючи свій флоп щиколотки, тому що він втомився, може привести до набагато більш гіршим травм. Я рекомендую, що в дні, коли ви не працює, замініть ходьбою по деяким різноманітний рельєф. Це дозволяє уникнути пропущених днів, коли ви нічого не робите, і це допоможе розтягнути запалені і втомлені м'язи таким чином, що не ставить додаткове навантаження на них.

Крім того, питання про те, як поєднати сильні ліфти і C25k був розглянутий як можна поїздом за 5к, а силове тренування, або 5х5 і зменшувати шкідливий вплив на яку-небудь?

+327
dusterbugless 8 серп. 2014 р., 15:37:22

Це безкоштовна електронна книга дала мені відповідь на це деякий час назад.

Коли ми спимо, ми проходимо через різні фази сну, починаючи з 1, самий світлий, 4-х, найсильніший.

Sleep cycle graphics

У той час як в 1 етап, людина навіть не знає, він спить. Її відчуття, що, коли ми сидимо десь нудно, і раптом ми ніби прокинувся - це 1-й етап.

Другий етап-це легкий сон. Людина може бути прокинувся досить легко, і хоча на цьому етапі цілком схильний до прокинувся через тихих шумів і мало рухів. Іншими словами, ще зовсім прокинулася.


Так, якщо ми поглянемо на графік і порівняти його з вашої інформації, ми розуміємо, що, коли ви прокидаєтеся після цих 2 години, ви, швидше за все, у другій або третій стадії сну, що означає, що ваш мозок ще спить, і він буде вважати вас якийсь час, щоб зробити правильно.

Моя порада буде такою: скоротити дрімоту, щоб не більше 50 хвилин. Таким чином, вам, ймовірно досягти тільки Стадії 2, але буде спати деякий час, і відчувати більше енергії.

+304
DENNIS DONKOR 19 лип. 2014 р., 14:25:59

Наскільки я знаю, Єдина мета для рукавичок профілактики мозолів, як ви сказали, і захист від ураження шкіри. Причина, що багато людей (включаючи мене) не люблю рукавички, може бути, що вони більше пітніють в рукавичках, або незручно з якоїсь іншої причини.

+297
Sindhur55 31 жовт. 2012 р., 13:02:23

Ви, імовірно, є кілька речей відбувається одночасно. І це стосується як харчування і фізичних вправ. Той факт, що ваші болі і болі пішли після того, як ви почали ходити в тренажерний зал регулярно дає вам підказку.

Наші тіла повинні були бути виконані. Рівнини і простий. Коли ви фізично вимагає більше вашого тіла, він відповідає в свою чергу, налаштувавшись на наступний раз.

Я думаю, ви знайдете, що якщо ви знайдете спосіб, щоб бути активним кожен день, рівень вашої енергії буде зростати для задоволення цих вимог. Крім того, отримати вашу кров накачування робить чудеса для допомагаючи вам залишатися напоготові і мислити більш ясно.

Запальні продукти можуть збільшувати хвороба і болить/болю при протизапальні продукти роблять навпаки. Перевірити поживну інформацію на http://nutritiondata.self.com і подивіться на "запальні індекс". Ви хочете нетто -100, щоб почувати себе здоровим.

Інший момент полягає у тому, що якщо ви покладаєтеся на швидкі вуглеводи (цукерки, тістечка, цукор, сироп мозолі високою фруктози, оброблених харчових продуктів), ви отримаєте подвійний удар. Не тільки ті продукти, дуже запальними, але вони виробляють сплеск енергії з подальшим млявості і голоду після того, як підшлункова залоза шипи інсуліну, щоб впоратися з нею. Коли ви робите вуглеводів, постарайтеся переконатися, що вони представляють із себе цілий комплекс вуглеводів, тому їм потрібно більше часу на процес і дати вам більш контрольоване вивільнення енергії протягом дня.

Адже ви кажете, що ви завжди мали пристойні м'язи я припускаю, що у вас достатньо білка у вашому раціоні. Це добре. Просто майте на увазі, що вам, можливо, доведеться збільшити його після знову активний. Також, зберегти споживання води. Вона повинна бути не менше 2 л в день.

Мої рекомендації для вас:

 • Знову активний. Якщо нічого не купити велосипед і їздити навколо вашого району. Знайти новий тренажерний зал, якщо потрібно.
 • Тонкого налаштування вашої дієти, поки ви не знайдете найкраще поєднання, яке допоможе вам відчувати себе добре і не надягати зайві кілограми.
 • Забудьте про калорії, і зосередитися на порції. Регулювати свій протеїн, вуглеводи, жири порціями, з інтервалами в 10%, поки ви не отримаєте хороший баланс. Вірите чи ні, надлишок вуглеводів вносять найбільший внесок у накопичений жир, ніж все інше.
+281
Ecuros 29 груд. 2013 р., 01:42:59

Мені 27 і скоро наближається мій 3-й марафон, на цей раз в Лондоні. Я не конкурентоспроможного бігуна, але насолоджуватися фізичної і психічної проблемою, що марафон приносить.

Я розмовляв з людиною, марафонці, багато з яких записували свої ПБ в середині-наприкінці 30-х років.

Мені просто цікаво, чи існує оптимальний вік, коли організм найбільш підготовлені, щоб впоратися з вимогами, що охоплюють 26.2 милі?

+276
shing liu 21 бер. 2015 р., 16:41:12

Є купа статей в інтернеті, що дасть вам більше зброї протягом х тижнів (ТМ). Але загальна суть така:

 • Працюють біцепси і трицепси, принаймні, два рази в тиждень, але не в той же день.
 • Для біцепса, кучері, використовуючи гантелі, руки pronanted забезпечить максимальну стимуляцію для біцепсів.
 • На трицепс вузьким хватом віджимання, розгинання на трицепс, череп-дробарки
 • Мета великий обсяг, 12-15 повторень в сеті, 3-4 сетів у вправі.

Цей останній пункт є ключовим, мета важку вагу ви можете підняти на високий обсяг. Якщо ви можете виконати повторень, падіння ваги.

Якщо ви робите традиційний натиск/тяга Спліт в тренажерному залі, біцепс вважається "тягнути" вправи і трицепс "поштовх" вправи. Навіть якщо ви хочете продовжити ваш поточний план з однією і тією ж схемою кожен день, чергувати дні між біцепс і трицепс в кінці тренування.

Велика кількість повторень з великою вагою, і відпочинку між тренуваннями, в поєднанні з хорошим харчуванням з додаванням креатину і протеїну повинні надати вам розміру. Але imporance в такому порядку; повторень, відпочинок, харчування, добавки.

Як особистий анекдот, мій підхід був після грудях або плечей, зроби 4 сету з 12 лежачи трицепси розширень з міжзмінного відпочинку. Прагнучи бути в змозі завершити останній реп і не більше, після останнього реп, я б відразу робити жим лежачи вузьким хватом до відмови.

Через добу витягнути, який зазвичай складався з великої кількості рядків і підтягування (які вже працюють досить жорсткий біцепси), я б зробив 4 комплекти 12, але як і раніше останній сет до повної відмови.

+259
Joyce 2 лип. 2017 р., 03:10:24

Не правда, є не допоможе вам схуднути.

Є деякі дослідження, які показують, що дієти з високим вмістом білка можуть бути корисні при спробах схуднути. Але щоб скористатися цим, вам все одно доведеться знизити загальну калорійність раціону.
Білкові добавки роблять його легше досягти рівні білка, які класифікують як високобілкової дієти, але вони все одно зараховуються у ваш щоденний раціон.

Однак, добавки, вони не повинні використовуватися в якості заміни для реальної їжі. Я завжди раджу споживати стільки білка за допомогою звичайної дієти. Добавки по суті не погані, але їм не вистачає поживних речовин, що присутні в природних джерелах живлення. (І дешеві добавки може навіть бути забруднені із-за поганих умов виробництва)

+228
veras 4 трав. 2011 р., 22:57:22

Шукаєте гідратації пакет, який я можу використовувати для верхової їзди, біг, сноубординг і (при видаленні сечового міхура і класти його в мій рюкзак) подорожувати по Європі.

Мої вимоги досить прості:

 • Невеликий
 • Ємність 2L (або близько цієї позначки)
 • Світ
 • Мінімальний - без додаткового зберігання або інші навороти потрібні
 • Досить міцні/хороша якість

Що ви порадите?

На даному етапі мене цікавить ця сумка Deuter.

+216
Amnahikram 30 лип. 2014 р., 03:05:19

Враховуючи вам вік і вага враховувати наступне

Ви будете мати одне вікно, де ви збираєтеся зробити більше гормонів і бути без травм. Це час зараз. Після цього вікно починає закриватися, і ви отримаєте декілька миль на ваші суглоби, що все зміниться.

Поїзд

 1. Дізнайтеся, як правильно тренувати великими ліфтами
 2. Великі ліфти будуть присідання, станова тяга, підряд, накладні прес, підтягнути, опустити, і так як ви збираєтеся робити це в будь-якому випадку жим лежачи
 3. Майстер цих лівих і отримати сильний AF в їх хорошій формі.
 4. Стріляти в присяд в 1,5-2 рази ваги, тяга та ж, жим за 200, 10-20 підтягувань і т. д.

Ви не можете присідати або верхній прес великими числами з АБС, щоб підтримати вас.

У нас був 16-річний присяд більше 500... Так у нього АБС.

Харчування Враховуючи все вище... вчіться харчуватися... як деякі вже говорили, ви, швидше за все, не вистачає їжі. Ніяких дієт. Якщо ти приймаєш правильні рішення, харчуванням і тренуватися і зосередитися на стає сильнішим, ви будете мати АБС.

Вуглеводи 1 грам глікогену (спасибі читачеві, що зловив цю помилку і запропонував корекції) залучає 3.75 грам води... чи ні. М'язи на 70% складається з води. Якщо ви повністю урізати вуглеводи, ви не будете виглядати дуже худий і певними. Замість цього ви будете виглядати плоскою або, як я часто кажу клієнтам, як жир плаває.

Навчання АВ Якщо ви дочитали до цього місця, ви думаєте... питання було про АБС... і ця відповідь не має жодної згадки про необхідність підготовки або навчання АБС... що це дає?

Шість пакетів м'язи або прямий черевної м'язи і косі м'язи живота буде зробити багато роботи, якщо ви робите великі ліфти вище. Чому не пряма робота, як хрумтить, бічні хрумтить, велосипеди, росіяни повороти тощо (до вашого відома я просто перерахував самі шість кубиків вправи)... відомості і в полі досвід показує, що багато й багато багажник згинання погано позначається на попереку. Дослідження доктор Стюарт Макгілл підтримує це, не чув про нього...його погуглити. Мій досвід особисто і з деякими... зауваж, я не сказала Все... дзеркал.

Найкраще Навчання АВ

 1. Прес-Pallof 12 повторень
 2. Планка 30-60 секунд
 3. Макгілл завитка до 15 повторень
 4. Птах собака 15 повторень
 5. Кішка верблюд 15 повторень

3 комплекти кожного з них в супер сет, 3 рази в тиждень.

Навчання сердечника таким чином переконайтеся, що ви безпечно робити великі ліфти. Безпечна робити великі ліфти означає, що ви зможете продовжувати додавати вагу на штанзі.

Більшу вагу в бар і АБС доведеться зробити великий (не я не говорив товста) міцним, щоб витримати навантаження.

Зробити кращий вибір їжі...і ви будете шоковані тим, що ви АБС виглядати.

Сон Це халява... отримати 7-9 годин за ніч.

До вашого відома... у нас був 16 присед 5 купюр...

Зберегти здоров'я своїх суглобів і що вікно я вже говорив, що буде повільно почати закривати тільки може залишатися відкритим трохи довше в плані травм і які ліфти ви можете або не можете зробити чи змінити.

+188
Skatopsaro1 11 черв. 2018 р., 12:40:33

Це не тобі погано, але це не оптимальний небудь.

Це не погано для вас, щоб пити і пройти тренування відразу після, але це займає деякий час для вашого тіла, щоб поглинути всю воду і гідрат ваше тіло.

Ти краще пити amounf води до 30 хвилин перед тренуванням. Під час тренування пити маленькими ковтками води, щоб тримати вас гідратованих під час тренування.

+179
Walter Scherk Fontanals 5 лют. 2012 р., 23:25:40

Там ніколи не було ніяких наукових досліджень про те, як повільно росте швидко калорії проти збільшення калорій ефект посилення м'язів і жиру в організмі для людей, які тренуються вага / статура? Поступово збільшувати калорії, я маю на увазі близько 25 до 50 калорій раз в 2 тижні.

Якщо припустити, що поступово збільшується кількість калорій-це ефективний спосіб покласти на м'язову масу, де то зайві калорії будуть надходити з (білків або жирів або вуглеводів), і як довго це займе, щоб покласти на 1 кг ваги? Кардіо повинно бути обмежено, якщо ви збільшуєте калорії це повільно?

+139
Sasank Macherla 12 вер. 2010 р., 17:02:05

Я спортивний помірно близько півроку, скинула багато ваги і отримав деякі м'язи. Єдина проблема там, це з віджимання повторень.

 • Минулого літа я робив 10-15 нормальних віджимання повторень.
 • Далі, я strarted робити їх з "ручками" (чи як там вони називаються, для більш глибокого віджимання). І я досі могли робити тільки 10-15 з них.
 • Тоді я досить натренував для того щоб зробити 10-15 алмазні віджимання в одному наборі.

Все ніби непогано, так? Однак, коли тепер я намагаюся робити "базові" віджимання, вони здаються жахливо для мене простий на перший, але я все ще не можу зробити більше, ніж 15 з них! Мої руки не болять, груди не болить, я просто відчуваю, що страшенно втомився після виконання 15 з них і просто впаде на землю, намагаючись робити 16-го. Це як мої руки не можуть обробляти більше 15 повторень

Деякі з моїх друзів сказав мені, що мені потрібно пити більше води. Ну, останній місяць я п'ю 4-5 літрів в день. Інший сказав мені, щоб спробувати креатин - з тим же результатом.

В чому може бути проблема? Я не думаю, що це пов'язано з легких і споживання кисню, як я можу бігти 8 км до 10 км/год без проблем з диханням. Може, мені потрібна спеціальна програма навчання?

Спасибі заздалегідь.

Інформація про моєму тренінгу:

Я після одного з тренувальних програм, описаних у книзі зека кондиціонування. В основному я тренуюся щодня з неділі як дня відпочинку. Цілі програми різні групи м'язів кожен день, 2 рази в тиждень. Тому в основному я роблю віджимання 2 рази в тиждень (по вівторках і четвергах).

Звичайні віджимання сесії виглядає так:

 • 2 набори (15 повторень) широкі руки з ручками
 • 2 комплекти (10-15 повторень) алмазні віджимання
 • 2 комплекти (5-10 повторень для кожної руки) на 1 рукоятка + 1 рука з ручкою (навчання з метою однорукі віджимання).

Вся програма йде як це:

 1. Понеділок: Підтягування, Присідання, зчеплення працює (висить)
 2. Вівторок: віджимання, ноги піднімає, хромових роботи
 3. Середа: руки-стійки, мости, шия-роботи (мостовидного)
 4. Дивіться Щопонеділка.
 5. Дивіться По Вівторках.
 6. Подивимося В Середу.
 7. День + деяке світло розтягування протягом дня.

Крім того, я думаю, варто згадати, що я отримую 8 годин сну, і 100-150г білка в день (+полівітаміни +калій +магній +риб'ячий жир). Крім того, не палити, ніякого алкоголю і здорове харчування тільки.

+135
amaurer 19 лют. 2018 р., 12:49:17

Припускаючи, що людина а і Б людина вправи два рази групу м'язів тиждень для максимальної гіпертрофії. Враховуючи, що єдина річ, яка відокремлює двох чоловіків, як вони підходять до їх тренування, що один з них буде використовувати згаданої частоти гіпертрофічних краще? Наприклад Особі: 9 комплектів плоскої лаві вправи на груди, потім на 9 комплектів зниження лавку груди вправи три дні після. Людина Б: 9 комплектів плоскої лаві вправи на груди і повторює ті ж три дні після. Примітка: людина переключає свою увагу на нижній частині грудної клітини, скільки роль гіпертрофічний частота грати тут (якщо такі є).

+126
hemanjosko 5 вер. 2018 р., 03:15:18

Є багато різних способів, що організм реагує на стрес: напруга і зниження енергії є дві, як ви сказали.
Іноді потрібно усунути причину замість того, щоб зосередитися на короткостроковій вилікувати.
Здається, на цей раз це справа непосильною працею - якщо це більше, ніж короткострокова проблема - побачити, що ви можете зробити для її вирішення, і, якщо вам відповісти нічого, то ти його толком і не подивився.

+88
Abin Antony 11 серп. 2010 р., 10:11:15

Я отримав відповідь у facebook група Аалто фітнес (спортивні організації до Університету Аалто). Відповіді Рекомендуємо відео у Фінляндії після 17.00 тут (фінська) та іншої відповіді вказав на проблему "Venytystä liikkeessä vastustavat hauis, etuolkapää Джа rintalihas" (пер. "розтяжка рух перекрито на біцепс, передні м'язи плеча і м'язи грудей".

Рухів англійською мовою

 1. переднє плече(?)/ліктьовий м'язи тут

enter image description here

 1. біцепс, Як отримати більш гнучкі(?)

 2. м'язи грудей, Як зробити це більш гнучким(?)

+26
Oniros 30 лист. 2013 р., 02:23:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil