Від 5 до 6 разів тренування в тиждень занадто багато для м'язів, щоб відновити?

Після того, як мій час в армії (5 місяців), я поправилась на 6кг. Мої звички в їжі загубився і я їла все і в будь-який час. Тепер я придбав багато живота жир, але коли я дивлюся на моє тіло я не дивлюся, що тонкі більше.. тепер я знову з моєї тренування станцюємо (3 рази в тиждень). 1х у нас є витривалість і тренування витривалості і 2х основних станцюємо техніки..

Тепер я хотів би почати з фітнес в спортзалі на інші мої вільні дні, крім одного дня на вихідні. Я хочу зробити деякі підняття тягарів, щоб отримати деякі м'язи. Це занадто багато для моїх м'язів до регенерації або нормально?

План буде виглядати так:

 • Понеділок: кікбоксинг (скоро спаринг) 50 хвилин
 • Вівторок: Тренажерний Зал
 • Лютого: кікбоксинг витривалість та витривалість
 • Четвер: Тренажерний Зал
 • П'ятниця: базової підготовки станцюємо 80 хвилин
 • Субота: Тренажерний Зал
 • Неділя: Вільний

Мій друг з кікбоксингу сказав, що це буде занадто багато для тіла. Але я хочу прийти у форму як можна швидше. Це вже квітень блін.. :)

+201
Rohit Gaikwad 4 трав. 2015 р., 13:27:51
32 відповідей

Уповільнюючи свій темп може допомогти, теж. У мене була така ж проблема і ненавиділа бігати. Тоді я спробував біговій доріжці в тренажерному залі. Спочатку з дуже повільній швидкості, а потім поступово збільшується. З цим я можу тримати темп досить повільний, щоб мати можливість працювати протягом 40 хвилин, не відчуваючи дихання. Це може бути просто, що мій "біг" - це ближче до біг або ходьба, але бігова доріжка допомогла мені почати працювати.

+991
Shaleen 03 февр. '09 в 4:24

Це ви про той схилився над довгим баром рядки, також відомий як Т-бар ряд, при використанні ручки (спасибі @wdika)?

Bent Over Long Bar Row

+978
Burhan Khalid 9 лют. 2019 р., 16:03:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Що

Комплекси вправ, як присідання, станова тяга, жими і підтягування краще, ніж ізоляції або механічного вправи, як кучері або розгинання ніг Для будинок корисні сили. Ви також можете мати успіх з гімнастичних силових тренувань, як тренер Зоммер в побудові гімнастичних тіла.

Як

При використанні тягарів, піднімати важкі з меншою кількістю повторень будуть будувати більше сили, уникаючи при цьому гіпертрофовані (маса-корпус) ефекти. Від одного до трьох повторень максимальної або майже максимального ваги зазвичай рекомендується. Ця відповідь є актуальною. (Якщо ви замість того, щоб піти з гімнастики, ігнорувати цей пункт, це інша історія.)

+968
Yshayy 13 серп. 2011 р., 19:55:06

Кожен раз я поспіль моя задніх дельтоподібних а також довгої головки трицепса беруть за ряду. Я також спробував гантелі/кабель тягнути за кадром і той же час річ... мої дельти і руки зробити всі дії, мої пастки і латів залишаються зовсім свіжими. Хто мав такий досвід? як вам це вдалося? якісь поради?

Що я пробував: Т-бар рядків Кабельні рядків Нахилився над рядами Пенлай рядків Гантелі рядків Машини рядами Групи рядків Перевернуті рядка

Методи пробували: З допомогою зброї гачки Tumbless ручки

+961
Azeem Bukhari 20 лип. 2015 р., 23:38:23

Сироватковий протеїн використовується для набору м'язової маси швидко. Її доповнення і має дуже мало побічних ефектів. Бренд-це важливо, тому що деякі люди бачать більше поліпшення з брендами різних(повинна бути перевірена). Але на це провідний провайдер однозначно, маючи репутацією серед бодібілдерів.

Скільки: немає універсальної відповіді на це питання так як потреби кожного білка розрізняються. Потреби в білку змінюються в залежності від віку, статі, ваги, стану здоров'я та характеру тренування робить.

Коли: найкращі результати можна побачити, коли сироватковий протеїн вживати вранці, після тренування. Якщо ви регулярно займаєтеся спортом, це може бути краще споживати сироватковий протеїн Шейк відразу після тренування. У доповіді, опублікованій національної сили і кондиціонування Асоціації рекомендує споживати не менше 15г білка після кожного тренування.

Ваш організм дуже чутливий до інсуліну після тренування і човників вуглеводів і білків в м'язові клітини, а не жирові клітини. Ця чутливість знижується після тренування і до ~2 години в який момент вона досягає вихідного рівня.

+961
Fazal Jani 20 вер. 2019 р., 02:08:14

...хіба що раз в тиждень я проводжу годину стрибали навколо танцполу, як божевільна. І знаєте, що? Виходить, я безглуздо непридатними. Шокує, я знаю. [...] Я займаюся танцями вже більше 3 років. Коли я кажу "я не слюсар, я не кажу, що після двох сеансів. Я кажу, що після багатьох років зусиль.

Одна година в тиждень дуже мало часу. У загальній складності одну годину в тиждень протягом трьох років-це щось подібне до 150 годин. Запитайте у інших людей у своєму танцювальному класі про те, як довго вони танцюють і на скільки годин на тиждень. Я впевнений, що більшість з них мають принаймні подвоїти свої годинники.

Рішення просте: танець більше, чим ви займаєтеся в даний момент.

Робити деякі соціальні танці на додаток до класів.

Займе 5 хвилин танці перерви в роботі комп'ютера. Прийняти деякі foodwork і зробити це якомога інтенсивніше. Після цього ви повернетеся до вашого комп'ютеру працювати.

+957
TerryJ 8 лист. 2015 р., 11:43:54

З безкоштовні альтернативи, ви не збираєтеся зустріти багато гравців, які можуть змагатися з програми Nike преміум-класу. Насправді, ви, ймовірно, потрібно використовувати комбінацію з одного або більше різних додатків, щоб зробити так.

Якщо ви хотіли випадковим кругова тренування або тренування, спробуйте: sworkit.com. Він випадковим чином генерує тренування на основі вашого бажаного рівня програми, і надає гідів на виконання кожної вправи.

Якщо у вас вже є програма на увазі і хотіла, щоб відстежувати свій прогрес/історія, пошук для конкретної програми Play/магазин додатків. Коли я зробив, або я знайшов не менше 5 підходящий безкоштовних додатків, щоб використовувати для моніторингу своїх досягнень.

Якщо ви шукаєте більше на соціальний аспект роботи, спробуйте fitocracy.com. Він перетворює банкет в гру "прокачування", де ви можете конкурувати і грати з друзями.

+943
Ashley Wrench 12 серп. 2010 р., 03:11:06

Багато років тому у мене була схожа проблема в цьому. Я був марафонцем, і використовується для штовхання моє тіло важко. У мене були деякі аналізи крові. Нічого не показали, знову праска або звичайні речі, які вони тестують, але лейкоцитів було низьким, що означало, що моя імунна система була пригнічена. Я знайшов його дуже важко відійти від тренувань, але тренувався тільки ускладнює ситуацію, а посилить проблему.

Я б запропонував істотно скоротити навчання на кілька місяців. Та є принаймні один день відпочинку між тренувальними днями, також користуюся тоніком, щоб спробувати допомогти вашому одужання.

@Бэрин loritsch передбачає зміну програми, яка я думаю, є хорошим пропозицією. Також, як сказав Бэрин, не забудьте, що інші речі, що викликають стрес у вашому житті буде придушувати імунну систему. Удачі вам на одужання

+941
RegJones 13 груд. 2016 р., 08:32:29

Коли я читаю худий nutrion шинка мітка факт (у Франції) я бачу (грубо):

На 100 г: Білок 21г Glucide 0,4 г Ліпіди 1г

Це не додати до 100 г.. Так що ж інші ? (Майже всі етикетки я бачу там, ніколи не досягають 100%)

+939
iewebguy 11 лист. 2010 р., 22:33:28

Я знаю це відчуття... я страждаю від корозії на S1 і S3 протягом тривалого часу і перше, що в мене мобільний був "йога". Я хотів би дати йому спробувати. Просто почніть з "привітання сонця" і прості зусилля, і не штовхати його занадто багато :)

ну, відповідь тут також повністю застосувати у вашому випадку, але у вас теж є корінцеві болі в області тазу і гомілки? У цьому випадку я б порадив переконайтеся, що ви зміцнити своє ядро з основних з'єднань вправ, таких як планок на коліна, роторна вправи, щоб зміцнити косі м'язи живота. У разі, якщо вона іррадіює в стегна, я б порадила зміцнити ваші сідничні м'язи і квадрицепси. є багато способів, щоб ізолювати тих областях, не чинячи тиску на поперекові диски. Тому з'ясуйте, що вам найбільше підходить, і продовжуйте робити це, поки ваш основний і ключових областях досить сильні, щоб нести вас далі.

Щоб побудувати хорошу міцність в балансі ви можете використовувати гумки згадав @Arthlete або просто використовуйте свою вагу тіла. але переконайтеся, що ваш сердечник сильна, що зробить ваше подальше зміцнення процесу досить стерпно.

Я б порадив зробити ваші тренування під спостереженням медичного тренер у разі, якщо ви можете собі це дозволити і медичний навчальний центр-центр знаходиться в межах вашої досяжності.

Це довгий шлях, щоб іти, і я бажаю Вам успіху в отриманні готової...

+924
Jan van Laar 21 січ. 2012 р., 13:34:43

Я в цей час виникли проблеми з наступних вправ і завдань:

 • Заправлені планш (пріоритет 1: навіть підлоги-це неможливо, мої ноги тільки підвернути, якщо мої стегна потрапили в мій прес, таким чином, ніякої свободи дій провадиться)
 • Стреддл/підібгавши стійку на руках/стійка на голові віджимання
 • В-сидіти не можу випрямити ноги, коли вказуючи на небо)
 • (Стійка)-присідання (нахилившись далеко вперед)
 • Катання на лижах - погана постава (стоячи в жорсткій, гнути сильно в стегнах, щоб компенсувати) з-за маленької кісточки гнучкий
 • Пістолет

Я ніколи не роблю якісь розтягування або схожі речі, як у мене завжди виходить повний діапазон руху у всіх інших вправ, однак з речами, перерахованими вище мого гнучкість, тримає мене назад.

Яка краща стратегія, щоб швидко покращити? Прогріваю ноги протягом 10 хвилин, а потім розтягнути підколінні сухожилля і телят? Зробити деякі динамічні руху?

Примітка: горизонтальний упор і стійку на руках, я теж не дуже добре "рухається моє плече вперед" і потім обертаючи в роздумах про скасування простягнув руки вгору (руки зафіксовані на місцях, і тому тіло переміщається вгору замість рукоятки), так що це мій частково також бути проблемою при отриманні живота.

+917
Srihari Sridharan 24 лют. 2017 р., 23:26:17

Судоми, особливо у нічний час, може бути відповідь на низьким вмістом кальцію. Є побічний симптом, який вказує на низький кальцій, його називають божевільним ноги. Ваші ноги не хочуть зупинятися. Якщо у вас є як збільшити свій кальцій.

+902
tanium555 19 бер. 2014 р., 20:16:28

Деякі люди можуть тренувати ту ж групу м'язів три рази в день, кожен день, місяцями значна гіпертрофія. Але інші можуть тренувати м'язову групу з такою інтенсивністю, що дні потрібні для відновлення. Як говорить Дейв, це дуже суб'єктивно.

Що сказав, Я б сказав, що це дуже малоймовірно, що ти перетренованості, особливо з простою 6-денний спліт бодібілдинг. Я б не бійтеся перетренованості маркерів взагалі, я б просто фізично вимірювати м'язову кіл і жирова маса тіла (щотижня), щоб гарантувати, що ви все-таки прогрес. Якщо що-то вам, ймовірно, доведеться голосніше в кінці кінців.

+883
Rashid Mtoto Wa Bibii 9 квіт. 2014 р., 09:27:27

Я зараз на дієті Палео, який означає, що я повинен вирізати з цукру, однак, досі жуєте жуйку без цукру після обіду (можливо 2 або 3 штук в день). Моє питання таке: наскільки шкідливо це для моєї дієти? Факти харчування сказати, що кожна палиця має тільки 5 калорій, але робить жувальну гумку відразу після їжі в деяких інших несприятливий вплив на моє тіло обробляє їжу?

+857
izzekil 29 жовт. 2016 р., 18:38:11

Гойдалки і отримати бонуси. Я використовую гирі на пару років, але толком не робиться значно більше, ніж гойдалки, або використовувати що-небудь більше 16кг. Гойдалки не мають гирі проти зап'ястя в будь-який момент, і в прикиді, будь-який інший, гирі не рухатися на зап'ясті.

Пробиваючи Наскрізь. Я розумію, що поняття 'пробивати' ривку у верхній частині, дозволяючи осі дзвони обертання повинен бути м'яч, а не ручки/руки.

Прямий/Нейтральний Зап'ясті. Та я розумію, що зап'ясті не повинно бути продовжений або зігнуті в будь-якій формі, пряма лінія від кісточок до ліктя всі вправи гирі.

Моє Питання. Важкими гирями висять на зап'ястях і лягла на моє передпліччя боляче. Подовжувати або згинати зап'ясті на дзвінок (розбиті позиції зап'ястя) насправді знімає частину болю, але це поганий тон.

Моє Питання. Я просто був "ганчіркою", я повинен чекати важка ноша лягла на моє передпліччя завжди боляче, чи є хороша техніка, чи може краще конструкція гирі, які потрібно виправити?

Фон Контексту. На YouTube 800lb затримує станова тяга. У цьому відео хлопець має подряпини/зцілення гомілки, перш ніж він навіть починається, і забій стегна і коліна в кінці. Я знаю, що це крайність, але я не думаю, що це хороша вправа, так на яку вагу у гир стати ще одним "не хорошим вправою"?

+670
Lane Aasen 16 лют. 2011 р., 07:56:53

Ви вже згадували як сила і розвиток лбм, і це не все, що пов'язано, як ви думаєте.

Непідготовлена людина буде мати більший ріст м'язів просто за рахунок того, що вони є нетренованими. Як і в, їх тіла ніколи не були введені, щоб цей стрес і стимул, викликаного тренуванням ваги і як результат, він адаптується до нових умов і росте. Ця ставка звичайно вище ненавчених ліфтерів на відміну від навчених. Ви можете переконати себе в цьому, просто думати, навіть не потрібні ніякі наукові дослідження, хоча я дам посилання в кінці. Просто думаю, якщо темп УШМ розвитку не вище менше натренований, ніж треновані, тоді це стало легше для великих людей, щоб отримати ще більше, ніж вони? Що я маю на увазі це:

Припустимо, що рівень розвитку ЛБМ була такою ж або вище у тренованих осіб, ніж у нетренованого. Тоді, виходить, що як ти тренуєшся і крокувати більше в "підготовлених" категорії, УШМ розвитку буде збільшуватися і ви б тримати набирає м'язи нескінченно! Я впевнений, тепер ви розумієте, наскільки абсурдно це було б... світ був би сповнений Халк. Подивіться на професійних бодібілдерів або будь-сила/тілобудова спортсмена, подивитися на їх розвиток протягом багатьох років...як тільки вони досягають визначеного розміру, вони майже ніколи не можуть збільшити розмір.

Або просто свій власний висновок на основі великих даних! Подивіться навколо у світі, скільки людей ти бачиш, що злегка мускулисте, середньої і великої?

http://www.bodyrecomposition.com/muscle-gain/whats-my-genetic-muscular-potential.html/

Ця стаття може пролити світло на ваші проблеми, а також шукати білок миостатин, щоб зрозуміти, чому речі, які я згадав вище, здається так.

Проте сила, це різні ігри з м'ячем. Так, сила волі-то мати відношення до площі поперечного перетину м'язових волокон (в основному, кілька вашого розміру м'язів), але це в першу чергу дію ЦНС. Це може бути там, де ваше оману виходить від. Набирає чинності в основному ЦНС, а м'язи є в основному внаслідок адаптації і новим стимулом. Я не хочу писати тобі твір, але це основна ідея. Ваше тіло, викликає різні системи, засновані на різних напруг, що його ставлять під. Якщо у вас 6-12 повторень з помірними вагами, вашої м'язової системи Із тип 2 волокна на крок і зробити більшу частину роботи ефективно працюючих гіпертрофія. Якщо у вас 1-3 повторень з дуже важкими вагами, ваші м'язи навіть не мають часу, щоб бути досить умовний, і ваша ЦНС буде взяти з дуже важкими вагами. Що я маю на увазі ЦНС, в основному, коли ви піднімаєте важкі ваги, ваше тіло говорить "Вау, що це якийсь важкий вага, я повинен набирати більше моїх ресурсів". Ну, ви набирати більше "ресурсів" на залучення більшого числа рухових одиниць (частина ЦНС). Більше рухових одиниць = більше м'язів і сухожиль, набраних = сильніше вас. У нетренованих осіб, ваші шляхи дуже "пильна" і неефективними, оскільки вони не робили цю роботу раніше. Це по суті їх перший день на роботі в дорозі. Але як тільки ви починаєте навчання (перші кілька тижнів/місяців), ваш мотор стежка стає більш ефективним і ваші моторні одиниці стають краще на своїх робочих місцях (як і будь-якої людини працювати на будь-якій роботі, вони вам краще з плином часу, вони будуть адаптуватися), ваші моторні одиниці адаптуватися, і в результаті ви стаєте сильнішими.

http://www.simplyshredded.com/muscle-growth-part-1-the-science-behind-why-and-how-does-a-muscle-grow-and-get-stronger.html

Так, просто думаю, що з точки зору сили (ЦНС) і зростання м'язів (гормонів, що стимулюють анаболічні навколишнього середовища через дієти і т. д.) Вони обидва використовують різні м'язові системи, які впливають на вашу репутацію і вага коливається, хоча є деякі збіги, очевидно, (2-6rep асортимент пристойний перекриття).

+604
carly svendsen 9 січ. 2012 р., 02:51:25

Цей сайт (застереження: я сам розробник) листів ви щодня здоровий глузд вправи, які можна зробити на або поруч з вашим столом.

Наприклад, сьогодні-це випади.

Так, в додаток до великої вправи, перераховані тут, що ви можете зробити за межами робочого дня (плавання тощо), ці вправи можна робити на роботі, щоб полегшити деякі з штамів, які організм відчуває під час сидіння постійно.

Отримувати вправу по електронній пошті, що лист буде нагадувати вам вправу. Крім того, немає необхідності встановлювати додаткове програмне забезпечення.

+561
joe wong 8 черв. 2012 р., 09:49:23

Якщо ви знаєте, який він високий, ви могли б зробити деякі розрахунки. Цей сайт обчислює базального метаболізму, враховуючи вагу, ріст і вік.

А 30yr старий чоловік 110 кг і заввишки 1,8 м, буде мати БМР від 9500kJ/добу. (Формула є просто приблизними, і фактичне БМР буде залежати від багатьох інших факторів)

Далі, зверніть увагу, що 1 кг жиру магазинах 37000kJ енергії. Це означає, що для того, щоб втратити 1 кг жиру, 30yr старі вище людина буде постити протягом 37000/9500 = 3,9 днів. Після двох тижнів голодування, він втратить (14*9500)/37000 = 3,5 кг. Це якщо він не їсть нічого вже 2 тижні і не роблячи вправи. Якщо б він був до тренування крім того, він може втратити 7кг жиру в двотижневий термін.

У вашому випадку людина-це тільки голодування 2 дні в тиждень. Тому я думаю, навряд чи він би втратив 6 кг жиру в двотижневий термін. У наведеному вище прикладі, якщо білок був спалений замість жиру, він втратив 14кг білка, так як 1кг магазинах протеїн половину вмісту енергії, що 1 кг жиру магазинах.

Тому я припускаю, що його втрата ваги може бути обумовлено поєднанням води, жиру і білка, але не все в жир. Також вага тіла змінюється протягом дня, так що, можливо, він не зважити себе в те ж саме час дня, коли він підрахував свої втрати 6кг.

+484
Katta 19 лип. 2013 р., 13:27:50

Коли ви можете зробити більше 20 повторень вправи; це вправа дуже легким, і ви повинні знайти ще одну. Я пропоную вам замінити присед з болгарський спліт присед. Ви можете використовувати лавку, щоб відпочити одну ногу. Оскільки ви можете зробити 25 присідань, я думаю, що ви можете зробити, Каліфорнія. 10 з них.

Підтягування/підтягування роботу назад і ви повинні продовжувати робити їх. Ви повинні також робити австралійські підтягування для спини. Це легше, ніж підтягування. На ваші плечі, щоб залишатися здоровим краще мати більш горизонтального переміщення вантажів (австралійські підтягування), ніж вертикальні підтягування (підборіддя ДБЖ/підтягування).
Це дуже важливо мати міцну спину. Насправді ваша спина повинна бути міцніше, ніж ваша груди. Коли ваша груди сильніше ваша спина ви отримуєте округлі плечі і починають виглядати як горила. Ви не хочете цього.

Віджимання-хороша вправа. Ви повинні продовжувати робити це.

Варіації планки гарні для сильний живота і нижньої частини спини. Ви повинні зробити це.

Висить ногу піднімає і на АБС.

Велика проблема з вправами, тренує біцепс стегна і сідниці. Становий тяги це найважливіша сила тренування. Там дійсно немає тіла альтернативу для цього. В ідеалі ви повинні розжитися бар та власний вага плити. Ще одна альтернатива, що може зробити спринт тренування.

+472
fasen 25 січ. 2019 р., 12:31:14

Одна робота-звичайної для високої інтенсивності є "Табата", ознайомитися з цією пошук по сайту: Пошук:Табата і таке питання: Що таке табата? Наскільки він ефективний?

Відповідаючи на ваше запитання, ви могли б зробити 20 секунд віджимань, відпочити 10 секунд і повторити це, наприклад, 8 разів. Що б зайняти у вас близько 4 хвилин. Чим більше підходять вам, ви можете додати більше наборів.

Однак, оскільки у вас надлишкову вагу (ІМТ 27 Каліфорнія), ви повинні прийняти його спочатку легко, віджимання дуже важко, якщо ви робите їх правильно. Так:

 • Спочатку медичне обстеження, оскільки ви будете мати дуже високий пульс робила burpees в Табата контексті.
 • Зробити деяке світло розминка перед берпи, наприклад, бачу це питання: вранці потягатись
 • Робота на техніці спочатку (наприклад, не роби максимальний стрибок або крок назад, а не скакати)

Буде це допомогти вам втратити жиру залежить також від дієти, дивіться цей вага-втрати теге

+445
JWM 21 трав. 2012 р., 15:50:08

Ви знаходитесь в межах норми. Все, що вище 60 ударів в хвилину і нижче 100 ударів в хвилину є нормальним для ЧСС. Після того, як ваш пульс падає нижче 60 ударів на хвилину, ви знаходитесь у Bardycardia (означає повільним серця). Після пробою 100 ударів в хвилину ви знаходитесь в тахікардії (значить швидко серце).

Як правило, люди, які більш фізично (cardiovascularly, а не сили) мають більш низьку ЧСС, ніж інші, що не. Однак, це не завжди так. Існує декілька препаратів (рецептурних та безрецептурних), які можуть сповільнити серцебиття (наприклад, бета-блокатори) або швидкість їх (думаю про таблетки з кофеїном в них).

Поки ви не маєте якихось аномальних ознак або симптомів (задишка, світла голова, запаморочення, замішання, тунельний зір, біль у грудях тощо) ЧСС у межах 60-100 не повинно бути проблемою. Однак, вашим лікуючим лікарем буде кращий людина, щоб говорити про якихось проблем ви можете мати. Якщо вони відчувають, що це необхідно, вони можуть направити вас до кардіолога, а також.

Пульс у всіх трохи різні. Я бачив кілька спортсменів з відпочиваючи тарифи серця у 80-х роках, і кілька геріатричних пацієнтів (не на обмеження швидкості ліки) з ЧСС 60-х років.

+376
GWWXX 17 серп. 2011 р., 06:33:25

У мене була суперечка з ким-то навколо цього, на якому корисніше мати білки на:

 • Шматок цілий тост пшениці
 • А зачерпнув із цільної пшениці бублик

Я думав, що тост був ще більш здоровий, але не міг знайти нічого, щоб підтримати це. Є велика бублик проти хлібних виробів там, але жоден факторингу вартість зачерпнув бублик.

+361
Vijaydas 26 черв. 2017 р., 09:54:21

Мені 15 років, 5'6" і я важу 140, і хочете бути 120. Що б бути здоровим?

+331
Swayambhu Singh 18 груд. 2013 р., 11:45:38

Я використав, щоб мати можливість кататися на велосипеді для миль і робити класи без проблем. Я зупинився, коли я почав працювати в нічну зміну. Він припускає, сидячи годинами безперервно. Я робив це протягом кількох років. Я більше не можу їздити з-за сильної стегна/болі в паховій області, в першу чергу на до інсульту. Ви знаєте якийсь конкретний початківців вправи/розтяжки, які я можу спокійно почати вирішувати цю проблему?

+259
user3552137 10 квіт. 2016 р., 16:27:10

Є одна головна річ, ви повинні мати на увазі, коли справа доходить до навчання на гірських лижах.

 1. Поїзд конкретно

Катання на лижах-це те, що я б назвав щодо ексцентричній навантаження квадрицепси і сідниці. Це коли ваші м'язи постійно працюють у фазі подовження, щодо навпочіпки. Отже, вам потрібно спеціально навчати для цього етапу. Моя рекомендація для вас, щоб подивитися в слайд бортового обладнання.

Існує багато версій дошки для ковзання. Я настійно рекомендую для вас зазирнути в цю частину обладнання. От деякі вправи, які ви можете зробити в той же час, щоб зробити м'язи сильніше всього ваги тіла.

 1. Одну ногу навпочіпки
 2. Альтернативний plyo випади
 3. Стрибки у присяд

Удачі!

+236
drsimonz 2 бер. 2018 р., 02:58:00

Близько шести місяців тому я пошкодив зап'ястя, в той час як робити тягу з закулісними хвата (тобто положення у верхній частині тяга виглядає як дно біцепс завиток). Біль у підстави зап'ястя на маленький бічний палець трохи вище кругла кістлява трохи, що стирчить.

Я перестав робити образливий вправи, і все було добре.

Сьогодні, під час підтягування на гілці дерева (зверху ручка) я випробував точно такий же травми. Гілка дерева була приблизно такою ж колу, як буханець хліба, і під кутом, так що, очевидно, це дуже відрізнялося від підтягувань, використовуючи підтягнути бар.

Як тільки я відчув біль, я зупинився і обернувся (тобто Тому гілка буде нахил у протилежний бік щодо мого тіла), результат той же.

Я робив багато підтягувань на те ж саме дерево без травм, тому не знаю, чому сьогодні я заподіяв собі біль.

Сгрузов, моє зап'ястя відчуває 98%, без реальної болю і без втрати руху.

Будь-які пропозиції про те, що могло статися? І що я повинен робити? Як довго я повинен відпочити мої зап'ястя?

+231
Jan Dusek 23 лист. 2018 р., 00:59:32

На практиці, коли ви тренуєтеся багато і втрачає воду у вигляді поту, вам знадобиться управляти кількістю води, яку ви п'єте, ви не можете залишити це просто відчуття спраги і пити як відповідь на це. Правило великого пальця полягає в тому, щоб пити на 50% більше, ніж втратили воді (який можна виміряти шляхом зважування себе до і після тренування). Крім того, ви не повинні пити більше, ніж 0,8 літра в годину. Так що, якщо ви втратили 1 літр, потрібно пити близько 1,5 літрів, і ви повинні зробити це протягом найближчих двох годин.

+230
Orange79 5 жовт. 2017 р., 05:59:34

Перекомпонування насправді це тільки можливо, або видимим, коли ваше тіло знаходиться в певних фазах свого життя.

Новачок: Новачок поки ненавчені, що будь-які регулярні тренування зробить істотного впливу на їх м'язову масу, навіть коли ви їсте для схуднення.

Ожиріння: надмірна вага людини стільки жиру, що яких-небудь серйозних змін в раціоні призведе до їх використання жиру енергії під час тренування регулярно.

Майже худий: як тільки людина потрапляє під 15% жиру, вони можуть підходити до своєї їжі і втрата ваги в результаті дуже повільної втрати жиру. Калорій на велосипеді є ефективним способом, щоб отримати з 15% жиру, 10% жиру, в той же час збільшення сили і/або м'язової маси.

Прикол: ви тільки початківець раз у житті, тому більшу частину часу Святий Грааль рекомпозіціі тіла-це компроміс. Стратегія є відносно простим. Вам потрібно вживати достатню кількість їжі та робити досить вправ для нарощування м'язової маси, в дні тренувань, під час їжі, менше їжі і кондиціонування до роботи у вихідний день, щоб спалити жир. Вам потрібно більше "інших" днів, ніж дні, щоб витягнути його.

Вам потрібно тримати білок високий. Як мінімум 1 г на фунт загальної ваги тіла, може і більше. Їжте більше вуглеводів в дні тренувань, коли ви потребуєте них, і більше жирів у вихідні дні, коли вам не потрібно вуглеводів. Ви будете мати, щоб з'ясувати ваше вміст калорій, або скільки потрібно їсти, щоб не набирати і не втрачати вагу на ваш поточний рівень активності. Звідти, ви їсте ремонт +20% в дні тренувань і ремонт -20% у вихідні дні. Якщо ви тренуєтеся 4 рази в тиждень, ви будете в чистий дефіцит у розмірі пару сотень калорій.

Це означає, що втрата жиру буде дуже повільним, і ріст м'язів буде дуже повільний. Якщо ви не 15% або менше жиру, ви зможете побачити зміни з плином часу і залишатися мотивованим. Однак, якщо ви брюзглы це займе дуже багато часу, щоб побачити результати.

Рекомендації: Якщо ви не вище 15% жиру, забудьте про рекомпозіціі. Підтримувати вашу м'язову масу, вживаючи достатньо білка і робити вправи, але їм менше, ніж вміст калорій, щоб схуднути швидко і безпечно, як ви можете. Ви не помітите рекомпозіціі, і ви можете ще трохи набратися сил під час схуднення.

Якщо ви знаходитесь між 10% і 15%, перейти на рекомпозіціі. Коли ви перебуваєте в або нижче 10%, ваш організм знаходиться в кращому становищі, щоб набирати м'язи без зайвого жиру майже так само легко. До тих пір потрібен підхід, який може дати вам деякі вигоди, в той час як ви починаєте зробити свій прес більш помітним.

Якщо ви знаходитесь в або нижче 10%, навалом. На даний момент у вашому житті, ви самі стійкі набирає жир. Ви можете з'їсти набагато вище технічне обслуговування і, як і раніше залишатися худий. Вуглеводів буде вашим другом. Якщо почати шукати знову м'яким, трохи урізати. Якщо ви повернетеся на 13-15% жиру, або пройти через рекомпозіціі знову, або коротку стрижку, щоб отримати назад до 10%.

+218
podomunro 16 жовт. 2018 р., 17:53:57

Гоблет-присідань практично ідентичні на передньому сидінні навпочіпки, за винятком того, що вони обмежені кількість ваги, що вони можуть бути завантажені.

Тобто, швидше за все* буде більше навантаження на квадріцепс і менше навантаження на сідничні м'язи порівняно з низько-бар присідати з тим же вагою, і більше навантаження на грудний відділ хребта і рідше в поперековому відділі хребта у порівнянні з будь-яким видом назад в нору.

* Я кажу, ймовірно, тому, що це насправді набагато більше можна зробити більше хіп-домінантний гоблет присідання, де є значні нахилом тулуба вперед, а коліна не повинні рухатися дуже далеко вперед, ніж це хіп-домінантний передньому сидінні навпочіпки. Такий присадкуватий келих з меншим каре, але досі збільшення грудної навантаження. (У передній штангою присідати, рух не може бути виконано зі значним нахилом тулуба вперед, як можна було б звичайно використовувати в барі на корточках, а руки не змогла б утримувати штангу в цьому положенні.)

+176
Bharat Kayth 26 лют. 2014 р., 11:33:44

"Слухати" свій організм. Якщо ви відчуваєте біль під час тренування (не молочнокислого накопичення в м'язах), З або без травм, то краще негайно припинити. Переконайтеся, що ви правильно робите вправи і що у вас немає основного умови, що обмежує можливість безпечного виконання вправи.

Це, як кажуть, я іноді роблячи зигзаги, починаючи з нижнього діапазону руху, перш ніж почати, щоб підштовхнути себе або використовувати вага (для російських наворотами). Я час від часу відчувають біль у попереку від всіх сидячих Ab вправи, таким чином, я віддаю перевагу вправи, як "висить щука", АБ-колеса (які також можуть бути невибаглива в попереку, якщо не виконана правильно) і повний діапазон руху-підтягування (які активізують більшість м'язів черевного преса)[1].

Моя порада, враховуючи, що у вас є фактичний стан здоров'я - будьте дуже обережні, завжди починайте робити повільно крутить, добре прогріватися і залишатися на безпечній стороні. Не ігноруйте будь-які болі і в разі сумнівів - проконсультуйтеся з лікарем.

[1] https://www.t-nation.com/training/inside-the-muscles-best-ab-exercises

+139
Goth 30 січ. 2011 р., 03:55:09

Я читав хорошу статтю/дослідження на цю тему, але я не можу знайти посилання на нього прямо зараз. Загальна ідея для критики по відношенню до біговій доріжці, що я пам'ятаю, було те, що рух не як природне, як здається, тому що доріжка рухається ногу назад, а не м'язи роблять все, що і це, мабуть, може створити дисбаланс сил.


Біговій доріжці, не така прекрасна ідея

 • біомеханічні відмінності, які можуть призвести до травмі
 • коли втома, контакту з грунтом більше на біговій доріжці, ніж по землі

Це біг на біговій доріжці погано?

 • "...дослідження не дає необхідних результатів, коли справа доходить до визначення того, чи досягнуто бігові доріжки краще для суглобів, ніж бігової доріжки."
+79
1109311212q 30 бер. 2012 р., 16:05:49

Взагалі вагу набирають тренування зростання?

Немає. Неправильна форма призводить до затримки росту. Тобі тільки 16, ти ще росте, так що перестаньте турбуватися про Ваш зріст. Я згоден з rrirower заяву, що ваша висота визначається вашої генетики.

Зараз, як для домашньої тренування, є, ймовірно, багато режимів в мережі. Ось кілька, щоб допомогти.

Пневматична Зброя, Домашні Тренування

Аніме Man Офіційне Додаток Домашньої Тренування

Ботан Фітнес Тренування Вдома

З урахуванням сказаного, я настійно рекомендую робити якийсь силовий тренування рутини , щоб збільшити свою силу. Як тільки ви задовольняєтесь з Вагами ви можете підняти, або продовжувати робити те ж тренування міцності або свій власний спліт або робити різної сили / гіпертрофія рутини.

+53
BexERoss 17 черв. 2015 р., 03:57:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil