Є наукова інформація про вплив забруднення повітря під час тренування?

В моєму місті, деякі правозахисні групи є підвищення обізнаності про шкоду вихлопних прилеглі парки та інші місця, де люди тренуються.

Проте, ми не могли дістатися до "серця" тіла знання про вплив забруднення повітря транспортного засобу (дрібних частинок і газів), спеціально на людей, які виконують фізичну активність.

Є класичне дослідження на цю тему?

+238
Angelita Lillia 30 трав. 2019 р., 09:35:27
37 відповідей

Мій фізіотерапевт сказав мені, що тяглися за 20 років було головною причиною моєї травми плеча в минулому році, і що я повинен стояти прямо зараз, і тільки підняти вагу, якби мої плечі були тому.

Через кілька місяців, коли біль пройшла, вона мене виписав і сказав до занять плаванням. Потрапивши у воду, я зробив єдиний хід, я знаю - брасом - і зрозумів, що я витрачав 90% часу з мої плечі закруглені вперед (тобто не назад, як мені сказали!). Я хвилювався, що це може бути марним. Мої плечі тільки тягнуть час як мої руки і моя голова виринає, щоб вдихнути.

Моє питання: чи вірно, що плечі повинні витрачати велику частину часу витягнута в грудях інсульт?

Я полював на уповільнене відео на YouTube, але не згадати цей конкретний момент, напевно тому, що більшість людей не хвилює.

+990
user46024 03 февр. '09 в 4:24

Для відповіді на ваше запитання ви могли б спробувати легкий жилет, щоб покласти більше ваги на ваші плечі підвищуючи стійкість від Землі. Ви також можете спробувати цю позицію на вершині м'яч босу додати нестабільності.

Це, як кажуть, я рекомендував би пробувати інші вправи, які можуть працювати ті ж м'язи. Одне особливо хороша вправа зворотного гіперекстензіі , але це вимагає конкретній машині. Особисто у мене є багато успіхів в минулому з цим, і ви можете збільшити навантаження, додавши тарілку.

А немає версії обладнання, що також допоможе з плечей-це Супермен. В основному, замість того щоб тримати позиції, яку ви тримаєте прямими руками і обертати їх, поки вони не зустрінуться над головою, а потім повернути їх назад за спину. Зробити 30 прямо з них, і ви будете відчувати це в вашій нижньої частини спини і плечі. Aquamans також ефективні. (Мій описових навичок не вистачає, але перевірити на YouTube.)

+964
user2082803 30 бер. 2016 р., 06:01:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Від того, що я знайшов до сих пір, як і раніше необхідно для добре збалансованого режиму тренувань. Іншими словами, просто працює ваше відстань до мети (в даному випадку, 5К), на постійній основі не зробить ваш швидше. Відмінна 5К біжить тренувань від бігу планеті рекомендує наступне:

 • витривалість працює
 • міцність будівлі пагорбі тренувань
 • швидкість підвищення VO2 Макс навчання.

Приклади Програм

 1. Круті віражі має Pпрограма для досвідчених бігунів. (Визначається як: для чоловіків, 5К часу між 17:00 і 20:00, і 10к-це між 34:00 і з 40:00. Для жінок, 5К часу між 19:00 і 22:00, і 10к-це між 36:00 та 42:00)

 2. Хела higdon 5-до підвищення кваліфікації, де ви могли б почати на тиждень 7 або 8 в діаграмі.

 3. Круті віражі і іншастаття , яка детально описує, як ви можете адаптувати свої тренування в залежності від відстані, швидкості та інші.

+942
loreattore 12 січ. 2017 р., 23:56:24

Працюючи на високотехнологічних програмних продуктів компанії, я постійно на комп'ютері, написання коду, так чи інакше. Один з моїх колег привів у здійснення м'яч, після сидіння на стільці розгойдуватися на деякий час. Я взяв його і сів на нього протягом усього робочого дня. Це, безумовно, хороший спосіб зберегти свій "кістяк" постійно живіт/АБС м'язи перевірити/активувати, тому що ви постійно в рівновазі і гарної постави (інакше впадеш).

Розгойдуватися стільці проти вправу з м'ячем, я б голосував за вправу з м'ячем ;)

+908
sai lone 5 бер. 2017 р., 18:32:52

Спробувати бігти босоніж. Біжить босоніж, природно, буде навчати вас в належній формі, так як неправильна форма боляче, коли ви не носіть взуття.

Кращі запущена форма використовує стопи або середнього відділу стопи бігу (приземлення на кулях ваших ніг, або відразу за подушечкою стопи, то приземлення на всю стопу), яка дозволяє природну структуру арки, разом з ахіллового сухожилля і литкових м'язів, щоб поглинути вплив своєю вагою з Землю.

Майте на увазі, що на самому початку ви тільки хочете бігати босоніж на короткі відстані, так як м'язи і сполучної тканини в ногу, швидше за все, вкрай низьким (і тому слабо розвинені). Так що почати повільно, може бути, від 100 до 200 метрів/ярдів за раз.

Він також допомагає, якщо ви маєте відео біг на біговій доріжці, так що ви можете відтворювати його повільніше, щоб побачити, що ваші ноги, коли ви бігати, як босоніж так і у взутті.

Як тільки ви визначили, як бігати босоніж, що не зашкодить вашим ногам (це, ймовірно, значно ближче до "правильної форми"), просто біжимо в ту сторону, коли ви носите взуття.

+888
user319503 14 серп. 2014 р., 20:57:21

Коли я чую кардіо - я припускаю, що ви отримуєте ваше серце битися як мінімум 70% максимум за 20 хвилин. З близько 30 хвилин, будучи добре провести час. Я насправді сказав своїм клієнтам, 30-40 хвилин, тому що я знаю, що вони зазвичай вибирають менше.

Я можу прикрити це 5 різних способу-

 1. Ви хочете робити кардіо, тому що тобі потрібна витривалість, щоб бути краще і мати здорове серце. Тоді було б краще, щоб почати повільно протягом тривалого періоду 30-40 хвилин кілька разів на тиждень. І працювати до більш помірному темпі за той же час.

 2. Ви хочете робити кардіо щоб схуднути. ХХХ Неа. Кардіо тільки сприятиме короткострокової втрати ваги. Це насправді може (і буде) мати загальний негативний вплив на втрату ваги в довгостроковій перспективі. Якщо ви робите багато кардіо, ви будете заважати росту м'язів і руйнуються м'язові волокна. Це буде сповільнювати ваш метаболізм. Ви зможете з'їсти менше калорій в день. Я працював з марафонців - вони вузькі і, як правило, мають слабкий тонус м'язів. Ви можете робити кардіо на короткі проміжки часу (місяць або два) без негативних наслідків, але тоді необхідно відрегулювати споживання калорій після. Також з багаторічного досвіду моїх клієнтів говорили мені, що, коли вони починають тренуватися кардіо вони справді такі голодні, що їдять більше.

 3. Ваша мета-стати великим (бодібілдинг або, принаймні бодібілдингу на малих масштабах). Тоді я б запропонував робити швидкість ходьби 3-4 рази в тиждень по півтори години або легкий біг підтюпцем (8 км хв або повільніше). Це буде працювати ваше серце і мало впливають на вашу рутинну вагу. Це також може призвести до крові до м'язів і допомогти з молочної кислоти. Це буде нормою для більшості планів будівлі тіла.

 4. Ваша мета повинна стати пружною (боксер/баскетболіст статури). Тоді я б запропонував більш короткий, більш інтенсивно працює двічі на тиждень (15-25 хв) і двох нижчих траси темпі (30-40 хвилин). Коли ви працюєте швидко, ви не пройти. Ваш довгий крок витягнуть ваші ноги і ABS і ставить багато стресу на ваш основний. Ви зможете зміцнити ваші основні м'язи і тон, який області більш високої інтенсивності працює. На основі фітнес-рівня в мене є припущення, що від інтервального тренування (в 200 метрах на 80% потім пішки 200 метрів і т. д.) Для початківців, до спринтів, підпрограми "швидких" кілометрів (3 миль в 17-20 хвилин). Також працює при високій інтенсивності підвищує ріст м'язи в основний і ноги.

 5. Ви просто хочете кардіо/планового балансу ваги. Тоді я пропоную, коли ви почнете програму, яка вам витрачати 80% своєї інтенсивності і не менше 40-50% часу підйому і роботи на кардіо після меншою інтенсивністю. Коли ти дивишся на загальному балансі ви не хочете, щоб почати високу інтенсивність кардіо - думаю, що великий хлопець у спортзалі двічі на тиждень мочив в поту з жорсткого годину на степпере. Це мислення для дезінформував. Вони на велосипеді між працювати важко і їсть. Вони роблять мало ні до якого прогресу, тому що їх тіло настільки позбавлений і вражений, після тренування, що вони з надлишком компенсуються їжу більше.

+869
user300479 17 квіт. 2018 р., 08:37:17

Я 28-річний чоловік, зробивши навчання ваги і за останні 5 років, висота 5'11", талія 38" і вагу 95 кг Моя мета - наростити м'язи і втратити жир одночасно протягом тривалого періоду часу, минаючи циклах зсипати і вирізування, мати добре зібраний і певний орган. Які тренування і прийому їжі/тимчасові вимоги для досягнення цієї мети?

+843
Jaylen Harris 7 груд. 2016 р., 10:56:51

Подивившись відео, такі як Athlean-х, загальною темою представляється прогресивної перевантаження при збільшенні повторень.

Тим не менш, чоловік, якого я зустрів, здається, але роблять прямо протилежне, і він придбав значну масу і стрункішою тіло.

Його режим виглядає наступним чином (узагальнених):

 • 15 хвилин кардіо - якого ухилу йти або бігти
 • 4 сети по 20 повторень жимів лежачи, гантелі і т. д. без перевантаження, тобто наприклад, він просто піднімає 132 фунтів/60 кг при виконанні жиму лежачи і не прогресивно перевантажувати.

Я ціную всі люди різні, однак, я не знайти його легко, коли є так багато варіантів до порад і рекомендацій.

Що таке емпіричне правило, або те, що рекомендується як кращий підхід, коли ви хочете скинути вагу і набрати м'язову масу?

+839
kardekoihunn 20 трав. 2011 р., 21:29:58

Якщо періодичне голодування дає вам безсоння, спосіб вирішити це, щоб зупинити періодичне голодування. Відсутність сну більш небезпечний для вашого здоров'я, працездатність і загальне самопочуття, ніж періодичне голодування допоможуть ці речі. Знайти інший спосіб досягнення ваших цілей.

+827
jored48 30 лист. 2012 р., 19:31:36

Зап'ястя кучері робити чудеса. Одну вправу як проповідник завиток, але замість того, щоб рухатися всю передпліччя, просто перемістіть руки на зап'ясті. Інший раз навпаки, долонями вниз і руки гнути вгору.

У дійсності, однак, передпліччя збитий більшість вправ, які обрушилися на біцепс і трицепс. Навіть якщо ви не думаєте, що ви працюєте на них, ви знаходитесь у реальності.

+792
rfusca 6 квіт. 2010 р., 22:50:57

Лікоть шліфування чи ні, ви повинні негайно припинити 100 реп сесій.

Відповідь читайте Дейв тут.

Коротше кажучи, ви не м'язи взагалі робити 100 повторень. Замість цього додати ще вагу і зробити 3-4 сети по 8-12 повторень. Там повинен бути достатню вагу, щоб змусити вас шкодувати останні кілька повторень. Іншими словами, ви повинні ледь бути в змозі зробити це.

Що стосується ліктьовий болю, ми в основному дають ті ж рекомендації. Ми поки не знаємо. Ми не можемо знати. Ви повинні пройти обстеження у лікаря. Але так, це може дуже ймовірно, буде через 100 повторень. Такі тренування можуть принести більше шкоди для суглобів, чим воно корисне для твоїх м'язів.

+672
Georg Heiler 25 бер. 2018 р., 04:26:41

Я пройшла подібну ситуацію з моїм C25K ще в 2009 році. Я був 45. За даними компанії Garmin монітор, мій HR натисніть 191 під час одного з моїх попередніх траси під час тренування в швидкому ритмі. Як з вашим питанням, мені було трохи страшно і не зробили це знову. Навіть при моєму дуже повільно, перемішати бігом, мій HR часто буде в діапазоні 165-170. Чотири милі за годину бігу на тиждень після завершення C25K результаті в середньому за годину 165 на останній милі. Не довго після цього, я поглянув на те, як я тренувався. Я робив це періодично з тих пір.

Є багато шкіл думки про підготовку кадрів. Ось кілька з них.

Д-р Тімоті Ноакс обговорює пульс для тренувань у своїй книзі, Lore бігти. На сторінках 281 є цей текст: "один з популярних навчальних догма полягає в тому, що максимальна вигода досягається шляхом навчання На між 60% і 90% від максимальної ЧСС. В ідеалі, пульс повинен впасти між цими величинами для більшості час навчання". Таблиця 5.3 показує максимальний пульс і цільовий діапазон для різних віків. Ваш вік 38 потрапляють в цю категорію:

Вік: 30-39 Максимальна ЧСС: 190 Цільовий пульс: 114-168

Ви, здається, бути в основному в тому, що цільовий діапазон.

На стор 283 таблиця 5.4, призначення вправ по п'ять тренувальних зон серцевого ритму. Методи Селлі Едвардс і Едмунд Берк. Середній або аеробної зони цільового пульсу 70-80% від максимального серцевого ритму.

Тренер Джо Фріл рекомендує використовувати ваш поріг лактату серцевого ритму в якості основи для визначення тренувальних зон. Інформація про розрахунок, що сам знаходиться тут. Зона 2 може бути використаний для побудови витривалість.

На більш консервативному рівні-це Доктор Філ Маффетоне. Він виступає робите аеробної фази будівлі бази, використовуючи максимальну аеробну функцію (МАФ) ч розрахована на 180-вік +/- за деяких факторів. Там детальніше про це тут. Є форум, спеціально присвячений цій низький рівень підготовки кадрів, типу на працюючому веб-сайті попереду.

Як ви можете бачити, є безліч думок про те, як серцевий ритм повинен бути використаний, щоб направляти ваші тренування. Ви можете підключити свої цифри в формулах згадав, щоб подивитися, як вони ставляться до вас конкретно. Протягом двох років або близько того після закінчення C25K, я пробував кілька методів. Яким ви будете слідувати, можливо, частково залежить від ваших цілей, втрати ваги, набирає швидкість для коротких подій, або будинок на витривалість для тривалих заходів. І, як уже говорилося, Якщо у вас є питання, проконсультуйтеся з вашим лікарем.

+668
xsccmx 12 жовт. 2016 р., 00:19:13

Спить, а не лежачи (наприклад, в поїзді або в машині) не так добре, як спати, лежачи в ліжку? Як ви порівнюєте 1 годину сну в машині проти додатковий 1 годину нічного сну в ліжку?

+666
ivomalinowskip 16 січ. 2012 р., 18:04:46

Встановіть деякі складні завдання для себе, як бути в змозі зробити ці 44 вправи з власною вагою.

+643
m2pathan 7 вер. 2013 р., 04:50:24

Доказова книги, написані для популярної аудиторії включають Джина Kolata за кінцевою Фітнес і Гретхен Рейнольдс перші 20 хвилин.

Обидва письменника є науковим репортером для Нью-Йорк Таймс.

Книга Kolata старше (2007); вона досліджує витоки поширених фітнес переконання, такі як "зону спалювання жиру". Її книга є частиною "розвінчання" і на питання типу "звідки це 220 мінус ваш вік серцевих скорочень формула взагалі взялася"?

Книгу Рейнольдс була опублікована зовсім недавно (2012) і написано, щоб допомогти людям з'ясувати, якщо вони працюють в найбільш ефективним способом. наприклад, "я повинен протягнути перед моєю тренування?" "що я повинен їсти/пити після тренування?"

+628
Kzrbill 17 лист. 2018 р., 04:49:49

У мене був нерв прищемити в праве плече, бог знає скільки часу. Я не можу пройти повну руху широким хватом або підтягування широким хватом кабель pulldowns з помірними вагами.

Хто-небудь є ідеї, як вирішити цю проблему. Я намагався на розтяжку плечей, і це, здається, трохи допомагає. Тягнеться шлях, і буде просто взяти час, щоб вирішити? Чи повинен я просто піти до лікаря?

Це завжди було проблемою.

+608
Piguinrulist 17 січ. 2016 р., 13:15:55

Датська Extreme Бігун Яків Юуль Хаструп навчені свою подругу за Атакама перетину в Чилі в 2006 році. На підготовку пішло 6 місяців по його книзі. Варто прочитати, якщо ви хочете працювати самостійно - хоча це тільки в Данії.

+588
Laurence Burton 21 жовт. 2016 р., 02:25:30

Його довга подорож. Для природного склопідіймача, дуже сильні і м'язисті займає добрих пару років.

Оскільки ви новий склопідйомник прогресивної перевантаження працює нормально протягом декількох місяців, скажімо 6 місяців. Потім ви можете змінити програму і все одно продовжуйте додавати вагу.

Останнє, але не менш, якщо ви їсте занадто багато, це може призвести до живота жир, який змінює свій зовнішній вигляд.

+586
allister 16 лист. 2010 р., 04:51:52

Білок присутній у багатьох продуктів: фруктів, овочів і багато інших джерел. По-перше: це все-таки? Чи є різні види білка? По-друге: наприклад курка містить протеїн (він відноситься до категорії продуктів) і банан містить протеїн (він відноситься до категорії фруктів), квакер містить білок (категорія невідома для мене) та деякі овочі теж містять білок, а також яйця. Яка їжа краще для нашого організму для створення м'язів і чому або такий же?

Третє питання: навіть у категорії продуктів протеїн теж відрізняється. Курка, червоне м'ясо і продукти, такі як боби мають різні значення для людського організму-м'язи, наскільки я чув. Який варіант краще для їжі?

Який з цих видів білків є більш корисним для нарощування м'язової маси? (Щоб уникнути здоровий образ, мій "іспити" був дуже гарний. Я дивлюся хвилює, що я їм, але я може збільшити деякі з тих, для кращих результатів ось чому я питаю-я, звичайно, не кажу про анаболічних стероїдів або. Я сподіваюся, ви розумієте мене про це "здорових" продуктів, які краще.)

+520
Puneet Chandhock 16 трав. 2015 р., 23:05:14

У Hyperfeel взуття Nike, призначені для світла, відчуваю себе босоніж. Однак, якщо вони викликають пухирі для користувача, тоді можна було б радити використовувати низьке, не-шоу носок з ними, щоб запобігти пухирі.

Якщо ви шукаєте абсолютно унікальне відчуття босоніж досвід виїзд безкоштовно Найк хрестом 1.0 біонічний

Ось нова взуття, яка може заповнити ваші потреби.

+503
Mdtafjilahamed Mdtafjilahamed 19 лист. 2012 р., 13:08:18

Дивлячись на дослідження, представляється, що виконання додаткових комплектів дають швидке зниження віддачі від інвестицій. Дуже ретельному дослідженні можна знайти на ExRx.net - низький обсяг тренування.

Деякі цікаві цитати з цього посібника:

 • Шляхом проведення додаткового набору (від 50% до 100% більше комплектів) буде спостерігатися тільки від 0 до 5% більше прогресу. Кожен додатковий набір дає ще менший прогрес до точки спадної дохідності.
 • Хасс Пов. Аль. (2000) порівнювали ефекти один набір віршів трьох сетах у досвідчених відпочинку штангістів. Обидві групи значно поліпшили стан м'язів та складу тіла в ході 13-тижневого дослідження. Цікаво, не було виявлено значущих відмінностей між групами за кожною з тестових змінних, включаючи м'язову силу, м'язову витривалість і склад тіла.

Оскільки час, здається, бути чинником для ваших тренувань, я пропоную вам перейти на робимо 2 комплекти. Зробити розминку набір (50% від ваги тренування), після набору тренування.

+495
HiddenBabel 27 серп. 2017 р., 23:31:44
 1. Так, товстий людина може набрати м'язи без втрати жиру, якщо вони різко збільшують споживання їжі поряд з початком силових тренувань. Це схоже на те, що б добитися хоча аварії складно. Наприклад, скажімо, ви були споживати 2500 ккал на день без тренування, і тоді ви одночасно почав навчання ваги і збільшення вашого раціону харчування до 3300 ккал в день, то ви, швидше за все м'язи без втрати жиру, що призводить до збільшення ваги ваги. Але якщо ви тільки збільшили свій раціон харчування на більш помірний 2800 ккал в добу, то в перші кілька місяців ви, ймовірно, виявите, що ви були сильнішими, але не стає важче, як ви, як купувати м'яз і втрачати сало. Якщо ви не збільшили свій раціон харчування, то ви, швидше за все, схуднути в цілому, набравши трохи м'язової маси, але не так сильно, як вага жиру, що ви втратите, і ваша надбавка сили буде гальмувати досить швидко. Це також відбувається в пауерліфтерів у верхній вагових категоріях, де це зазвичай для них, щоб нести великі кількості жиру в додаток до багато м'язів.

 2. Це дуже малоймовірно, що ваш abdomminal жир став жорсткішим. Більш ймовірно, що у вас є м'язи під ним, або ж ви втратили деякі з жиру і тому там просто менше їсти, щоб помацати. Якщо ви хочете отримати худий і сильний, ви можете почати тренування з калорійний дефіцит (тобто регулюючи ваш раціон живлення так, що ви втрачаєте вагу), але в кінцевому підсумку потрібно осідають на або з акцентом на схуднення спочатку, а потім стає сильнішою після того, що зробив, або стає сильнішою першого, а потім різати сало на більш пізньому етапі навчання. Як змінити свої тренування, ми не можемо прокоментувати, що якщо ви не описав, що вони в даний час, але ви повинні знати, що Ab вправи, як V-UPS і планка тільки зміцнити м'язи живота, вони не спалять жир з живота.

+448
bigglyguy 27 квіт. 2016 р., 00:39:11

Є кілька речей, щоб розглянути: довжина рукоятки, і вправ. Гантель ручки у мене не багато сили номер. Для мене, використовуючи більш широкі пластини буде змінюватися так, як я виконую вправи.

У якості відправної точки, більшість спортзалів мають фіксовану голови гантелі. Ці голови зазвичай не товщі, ніж якщо б Ви були не більше, ніж 5кг або тарілки 10 фунтів на бар.

Деякі вправи, такі як гантелі рядків буде погіршуватися, тому що ви не можете підтягти гантелі якомога ближче до грудей, якщо у вас 10кг або 25фунтов накладками на ручки. Інші вправи, як жим ДБ навряд чи буде впливати на все.

Для моїх цілей, усі тарілки, я поклав на мою гантель ручки 5кг і нижче (так, я американець і я піднімаю метрика).

+440
keywind 8 трав. 2015 р., 16:51:03

Відповідь 1: Вони фізики досить складно, оскільки багато що залежить від точного кута і розподіл ваги на вашому тілі. Для цього краще всього виміряти, поставивши дані в свої руки і зробити діамант пуш-ап (так як ваші руки підходить за масштабом). Подивимося, що масштаб читань у нижній частині пуш-ап в порівнянні з верхньою. Візьмемо середнє, і ви зробили.

Відповідь 2: Якщо ви збираєтеся відмінно вгору і вниз, ви не піднімаючись з повною масою.

+421
crayx 26 серп. 2017 р., 06:15:24

Ви можете читати книги люди, які говорять про це або читати біографії людей, які його. Я рекомендую останнім.

Деякі люди з інтересу: нам грант, Оді Мерфі, Джордж Вашингтон, товстої кишки Пауелл, Мартін Лютер Кінг і Вінстон Черчілль. (Зверніть увагу, немає акторів або спортсменів в моєму списку.) Є багато інших, і кращі з них є ті, які ви можете зв'язати с. Що відрізняє їх в будь-якому випадку від нас (або щодо себе)? Я все ще намагаюся це з'ясувати, але базові інгредієнти є в кожному з нас. Іноді це просто важливо робити правильні речі і розуміючи, що ти був винятковим, а потім робить, що "виняткових заходів нормою.

+416
Bayley 10 бер. 2014 р., 23:41:01

В першу чергу, ваша зазначена мета досягається за рахунок здорового способу життя. тільки хардкорні тренування і білкова дієта не вважається. Ваша мета-це довгострокова мета. Пройде майже рік, якщо ви будете слідувати хороший фітнес-режиму..

 • Багато води
 • Cigerattes і алкоголь суворо немає
 • здорове харчування( вуглеводи, волокна, білок і здорові жири в правильній сума в соотв. Вашу вимогу органу)
 • вправи з підйомною графік інтенсивності
 • повноцінний сон ( 8 годин кращі)
 • робити щось для вашого психічного спокою і задоволення ( за винятком речі mentionred у другу точку та незаконної діяльності)

Зі всім цим стежать, ви добре йти.

+359
user2998 17 черв. 2014 р., 18:17:52

По четвергах я працюю на груди і трицепс. Це, мабуть, мій улюблений день тренування, за винятком останнього компонента, який є плоскою, похилою і потім зниження летить.

Мій нинішній четвер виглядає так:

3х8 плоскої лаві гантелі прес.
3х8 похила лава гантелі прес.
3х8 зниження лава гантелі прес.

3х10 pulldowns трицепсів.
3х10 дробарки черепа.
4х8 Жим вузьким хватом.

3х10 плоский лаві летить.
3х10 похила лава летить.
Зниження 3х10 жим летить.

Як ви можете бачити, є багато всього відбувається. І в довершення всього, я тренуюся з одним, що робить цю тренування я довше одного становлять в середньому не більше 2 годин. Інша справа, що летить не так вже і приємним, порівняно з іншою частиною тренування.

Це потрібно для цього безліч варіацій летить кожен день груди? Я бачу гарний формування розмір+, але я відчуваю, що приходить від природно друку, а не все летить, що я роблю. Я бачу практично ніякої різниці, якщо я чергуватися між плоскі, ухил і падіння летить кожен день груди і зробив тільки 1 може бути?

+320
pathlessterrig 6 лист. 2012 р., 01:29:43

Я роблю переклад на французьку мову, і я не можу зрозуміти сенс "зоні". Вирок говорить: "Це дозволяє аналізувати час в зоні, велоспорт конкретних VO2 і часу відновлення.".

Хто-небудь може пояснити, будь ласка?

Велике спасибі! Лу

+272
Jon Hurst 9 бер. 2017 р., 05:38:25

Я проходжу два рази в тиждень програма тренування включає в себе біг на довгі дистанції, спринт, кроль на грудях, верхній частині тіла складних вправ і розтяжки. Я думаю, що мій метаболізм і потреби білка варіюється в залежності від тих видів діяльності, так що стратегії на терміни і суми я повинен прийняти, щоб спробувати оптимізувати споживання білка в кожному випадку?

Різних видах діяльності мене цікавить є:

 • біг на довгі дистанції (наприклад, 7.5+ милі)
 • бігаючи спринти (наприклад, 12 хвилин Купера або 5K)
 • повільним кролем (наприклад, від 45 до 60 хвилин)
 • з'єднання верхніх вправ тіла (наприклад, 45 хвилин)
+245
user2821349 18 трав. 2019 р., 16:29:22

У мене теж є проблема з колінами. Не впевнений, що стрибки через скакалку-це занадто сильно впливає на коліна, але я знаходжу, що це працює для мене. Крім того, вона легка і чудово вписується в сумці. Це тип аеробного тренування, яке дозволить вам зануритися в приголомшливий вигляд, як ви отримаєте великий тренування. Стрибки через скакалку також реабілітаційних вправ. Реабілітаційні переваги стрибків на скакалці

+221
quadri 22 жовт. 2018 р., 08:45:55

У мене Гармін Фенікс 2, що дає мені оцінку моєї інакше VO2max. Я використовую годинник з Scosche ритм+ примотанная до моєї руки.

Я зацікавлений у знаючи, як оцінити точний Гармін є?

Поряд з оцінкою інакше VO2max, Гармін дає мені розрахунковий час фінішу час на стандартній відстані-5к, 10к, ТМ та ФМ. Я знаю з особистого досвіду, що Гармін переоцінює мій час фінішу (інакше це занижує мою сер. швидкості).

Будь-які коментарі або посилання на аналіз будуть вельми корисні. Спасибі!

+169
cantonboy 16 жовт. 2011 р., 00:09:30

Нещодавно я почав програму зміцнення(і навчитися активувати) конкретні м'язи, що відносяться до overpronation(відводить великий палець стопи, довгого згинача пальців Бревис тощо).

Через кілька тижнів я зараз у стані, щоб активувати і контролювати ці м'язи, але, на жаль, тільки для <1-2 сек до м'яз скорочується/з(трохи боляче), який змушує мене розтягнути. Це істотно видно в відводить великий палець стопи м'яз, яка змушує великий палець ноги, щоб розвернутися, перш ніж я привести його до "нормального" (не нормальне положення.

Це нормально? Чи потрібно включати стрейч? Або це піти з плином часу?

+140
Cosmic Ossifrage 15 січ. 2020 р., 22:35:45

Ви ще нічого не пробували? Щось не працює? Для цілей моєї відповіді, я припускаю, що ви неактивні.

ТЛ;ІН

 • Ви не можете втратити жир з певних зон вашого тіла. Будь-яка вправа допоможе вам позбавитися від жиру, включаючи ходьбу і біг. Якщо ви хочете скинути жир з ніг і животика, зосередитися на тонування ті напрямки, випади або присідання
 • Переконайтеся, що у вас є вимірні цілі. Ви знайдете його важко визначити, коли ви втратили ваш живіт жир, тому переконайтеся, що ви вимірюєте, або шляхом вимірювання з рулеткою або складу тіла тест. Намагайтеся уникати зважування

Вправи

Втрати жиру в певних місцях неможливо (насправді: це спростовано). Якщо ви зацікавлені у фіксації цих областях, так і треба б, щоб тон їх м'язи замість! Ймовірно, вправи на ноги вправи і буде шлях до досягнення цієї мети, і ви можете спробувати присідання і випади як спосіб залучення ваших ніг і ABS. Обидва можуть бути виконані без якого-небудь устаткування (ви можете просто використовувати ваш вага тіла) і обидва повинні залишити вас згодом вичерпано! Як приклад програми, що Ти можеш робити те, що навчили мене, як 24-7: 24 присідання, випади, 24 (12 на кожну ногу), а потім 100м спринт. Повторити 7 разів. Спробувати, що 3 рази в тиждень (це повинно зайняти близько 20-30 хвилин, але не турбуйтеся, якщо це займе більше часу).

Однак, оскільки ці вправи не допоможуть вам позбутися від жиру в цих областях більше ніж скажімо жимі лежачи, можна просто робити якісь вправи (ходьба, біг, плавання, жиму лежачи і т. д.). Я рекомендую ці вправи як спосіб тонізувати м'язи в цих областях, а також втрати жиру (від усього тіла).

Не бійтеся терміна м'язи або: вам не доведеться турбуватися про те, величезні, м'язисті ноги після десятка присідань. Культуристи витрачають роки стає їх тіла, щоб виглядати так, як вони.

Вимірні цілі

Моя остання річ, щоб відзначити-мати вимірні цілі. Бажаючи "втрачати жир зі стегон і животика" відмінно підходить для мотивувати себе, щоб зробити щось, але ви повинні мати вимірні цілі, і я рекомендую вимірювати! Хоча ви згадуєте втратити 10кг, в залежності від того, скільки ви важите, що може бути складніше, ніж ви думаєте. Почніть з вимірювань зараз і потім повторювати кожні 2-4 тижні (примітка: не робіть це занадто часто. Втрата ваги не станеться відразу!). Переконайтеся, що ви постійно оцінюєте себе!

Щоб виміряти ваші ноги: візьми рулетку Марк середню частину ноги від стегна до коліна. Потім оберніть рулеткою навколо і запишіть число.
Щоб виміряти ваш живіт: обруч, стрічки міра навколо велика частина вашої талії (де пупок)

Я не раджу зважування, оскільки м'язи важать більше, ніж жир, а якщо ви почнете нарощувати м'язи (знову ж таки: не бійтеся нарощування м'язової маси. Думайте про нього більше як ліпити ваше тіло) ви не обов'язково схуднете. Зняття мірок-це набагато краще для Те, що ви хочете, так як навіть якщо ви і тонізують м'язи вашого вимірювання буде йти вниз від втрати жиру.

Крім того, ви можете отримати тест складу тіла для вимірювання жирової і м'язової відсотків.

Дієта

Зверніть увагу, що коли я використовую слово дієта я кажу про їжу, яку ви зазвичай їсте. Це вимагає тільки короткого згадки, тому що, поки ви не покласти на вагу їжі, яку ви їсте, напевно, добре. Ваше тіло перетворює жири і вуглеводи в енергію для вас, коли ви починаєте мати потребу в ньому (наприклад, вправа), так що це більше про використання цієї енергії, ніж зміни, що ви їсте. Так от: якщо ваш раціон (їжа, яку ви зазвичай їсте) не призводить до набору ваги, немає ніякої необхідності змінювати її.

+88
psyill 5 жовт. 2012 р., 13:23:34

Піднімання тягарів. Все, що ви можете зробити, залежить від сили, так що якщо у вас немає цього, ви будете обмежені. Якщо у вас є, все буде поліпшуватися для вас. Ви будете більш гнучкими, краще витривалість, менше буде схильність до травм і дозволить швидше відновитися від травми.

Це також дуже стійким. Ви можете зробити один короткий, високої інтенсивності підйоми в тиждень, не мають якихось істотних (або будь-взагалі) болючість наступних днів і отримання прибутку (або, як тільки ви починаєте наїзд на піке свій потенціал, підтримувати їх). 5 хвилин, щоб зробити один комплект присідання або станова тяга, один комплект пресів і один комплект підтягування з достатньою вагою, щоб тримати вас під 10 повторень буде тримати вас відбувається, і це те, що ви зможете вписатися, навіть із змінним графіком. Не входить в один комплект робити розминку 1-2 сетів по 5 повторень з меншими вагами. Найкраще, що є в протягом півгодини, час відновлення після установити ви як і раніше бути у формі, щоб займатися будь-якої фізичної активності, що необхідно для вашого життя, і вам не доведеться носити ваші м'язи, які ви не могли рухати меблі протягом наступних двох днів.

Очевидно, там будуть якісь сценарії, в яких вага номер просто недоступний, але там дійсно немає нічого, що може скласти основу вашої програми, який може пристосуватися до змін у житті. Є тіла підпрограм і роуп-скіппінг, але ті в кінцевому підсумку приймає набагато більше часу, що робить їх набагато важче підтримувати протягом тижнів або місяців (якщо ви робите стійку на руках, віджимання).

Іншої відповіді йде. 30 хвилин на день (або принаймні 3 рази в тиждень). Що було багаторазово показано, щоб значно знизити ризик більшості захворювань, у порівнянні з будучи повністю сидячий. Я називав, що фітнес-рутину, хоча, це швидше мінімум. Я не можу думати про ситуації, в якій 30 хвилин ходьби не представляється можливим.

+64
89049624024 22 трав. 2016 р., 23:16:21

Можна прискорити процес загоєння і якщо так, то як? Наприклад: я нещодавно потягнув м'яз в плечі і деякий час після цього підвернув ногу, що є кращим способом для якнайшвидшого одужання?

+52
mVentures 12 черв. 2011 р., 10:13:40

Його звуть Майк Рашид. Ось відео, яке досі здається, взяті з.

+36
Ian Schultz 30 серп. 2010 р., 10:00:18

Це свого роду дивне питання, але я цікаво, якщо є конкретна назва для цього типу пересування, який я описую (я не впевнений, якщо це "справжня" йога руху або що) - я намагався шукати це, але не можу придумати нічого, так що я вирішив спробувати тут.

Часто, коли на йогу, я буду мати мої ноги за моє тіло (скажімо, у "собака мордою вниз", наприклад), а вчитель буде говорити нам, щоб перемістити їх вперед (наприклад, так ми сиділи на задніх кінцях з ніг перед нами). Я зрозумів, що можу підтримувати себе руками, і підніміть ноги від Землі і переміщати їх, ще з землі) переді мною. Іншими словами, Я в основному обертається так, мої ноги/ноги/талії рухатися через простір між моїх грудей і статі, а тільки частини мого тіла, які доторкаються до підлоги мої руки.

Я сподіваюся, що це досить описовим. Моє питання, якщо є конкретна назва типи рухів, як це, тому що мені дуже подобається баланс та сила, що вони вимагають, і хотів би дізнатися більше подібні рухи і отримати поради по їх. Я думаю, в деяких відносинах вони схожі на інверсій, але тільки результати пошуку, які є актуальними і голові тощо.

Дякую за інформацію, яку ви могли б дати...

+12
AspirantAnalytic 1 трав. 2016 р., 09:04:50

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil