Що таке ввічливість в тренажерний зал?

Я завжди був трохи напружувало тренажерні зали, багато людей роблять речі, і ніхто нічого не говорить.

Я почав працювати у місці з тренажерним залом з великою кількістю машин у відносно невеликому просторі. Я поняття не маю, що відбувається, але іноді, коли заходжу туди, здається, класі і дами говорити людям, що робити.

 • Я не повинен бути в спортзалі в цей час?
 • Я повинен спробувати з'ясувати, яке обладнання вони будуть використовувати і не використовувати його?
 • Одного разу я помітив, що BOSU бал був розміщений під столом, це означає, що я не повинен його використовувати?
 • Так як клас, здається, тільки для жінок, це схвалюється для чоловіків для роботи в тренажерному залі одночасно?

Важко запитувати, коли інструктори зайняті, даючи інструкції і музика грає у фоновому режимі.

Чи є загальні правила, про які слід знати?

+709
Seapresley 4 груд. 2013 р., 21:41:49
39 відповідей

Коли ви робите військової преси, оптимальний спосіб активувати всі плече і навіть трапецієподібних можна потиснути плечима, коли ви знаходитесь у верхній частині руху.

Так як ви йдете вгору, ви нормально притиснути вантажем, поки руки замок. Якщо ви знайомі з потискуючи руху, ви можете зробити це один трюк, щоб дійсно підштовхнути ваші плечі, активуючи пастки з рухом плечима. По суті, коли ваші руки знаходяться на верхній частині, продовжити їх, може бути, на дюйм далі і тягнути свої пастки. Гарантовано поставити вас на ноги.

Крім того, необхідно враховувати внутрішні і зовнішні повороти на рухливості плеча і розминку, це допоможе вашому обертальної манжети при бічних піднімає.

Зовнішні Повороти

Плавання теж дуже велика за плечі. +1 @JohnP

Залишитися пити мої друзі

+878
McEnroe 03 февр. '09 в 4:24

Це залежить від того, яка сила полягає в тому, що ви претендуєте на педалях, і опір, що велосипед дає тобі. Для звичайного велосипеда, це функція, що ви перебуваєте в і розміру шин. 4,3 метра на педаль революція не в царстві нерозумно.

Найкраще, що ви хочете знайти на вправу велоергометр один, який вимірює у ватах. З-за різних недоліків у людській системі, ват може бути в значній мірі перетворені прямо до калорій. Щоб дізнатися, калорій, візьміть середні вати, помножте час в секундах, а потім розділіть на 1000.

Так що, якщо ви в середньому 150 Вт за 1 годину, ви отримаєте (150*3600) / 1000, або ~ 540 калорій.

+781
lallafa 14 бер. 2016 р., 06:31:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

По-перше, я дуже мало знаю про садівництві.

В цілому я хотів би почати з програми, які збільшують міцність в цілому. Щось на зразок стартової сили.

Я можу помилятися, але для мене такого роду робота буде також включати в себе багато ходять, може, як більше специфічно рутини, ви могли б включити деякі силові тренування, характерні для скелелазіння.

Як у статті запропонована ця підготовка включає в себе багато потягнувши вправи, як підтягування та вправи, що працювати ядро.

Сподіваюся, що це допомагає.

+770
dvergur 13 лют. 2016 р., 17:48:11

Я використовую DailyBurn.com як моя система посібник/відстеження для схуднення і я завжди, здається, вдарив мого рекомендоване обмеження вуглеводів протягом дня дуже легко. Мені дуже подобається їсти рис, макарони і хліб.

Щоб поставити це в перспективі, я б'ю свій ліміт вуглеводів в той же час на половині ліміт калорій, жирів і т. д. Я дійсно не хочете відмовитися від їжі, що мені подобається, що не на всіх хворих (такі як рис і макаронні вироби) для того, щоб схуднути. Я збираюся мати проблеми втрати ваги, якщо я продовжу харчуватися так? тобто їдять низькокалорійні, знежирені продукти з високим вмістом вуглеводів.

+758
GBraL 8 лист. 2011 р., 00:33:01

Зазвичай претензії полягає в тому, що велика кількість повторень будують повільно скорочуються м'язових волокон і низьке число повторень будувати швидше. Однак я вважаю, що це не зовсім правильно, я вважаю, що будувати повільно скорочуються, м'язові волокна треба просто збільшити кількість повторень він робить з плином часу незалежно від початкового числа повторень він зробив і для быстросокращающихся він просто повинен збільшити вагу протягом довгого часу незалежно від діапазону повторень. Так що я думаю це всього лише питання про те, як хтось вибирає прогрес, а не про реп діапазони, впевнений, що хтось намагається побудувати витривалість в кінцевому підсумку, використовуючи велику кількість повторень, але те, що я намагаюся сказати, що якщо б він продовжував певному діапазоні повторень, скажімо, 15 повторень, це не гарантія витривалість прогресу, оскільки число повторень залишається тим же, що ви думаєте?

+726
wanderer 23 груд. 2012 р., 13:09:46

Звичайно, було багато досліджень, як Шон Дагган посилається, стверджуючи, апетиту, пригнічення ефекту від тренувань. Я ніколи не бачив набагато більше, ніж утворених спекуляції, як першопричини (наприклад, певний рівень гормонів). Наприклад, згідно роботі Девіда Stensel опубліковані в Annals харчування та обміну речовин:

Механізми за якими гострої вправа пригнічує апетит повністю не зрозумілі але це можуть бути знижені концентрації греліну і підвищені концентрації гормонів насичення, зокрема пептиду YY і глюкагоноподобного пептиду 1.

Але, як каже Шон, він зазвичай більше затримка, так як ваше тіло буде в кінцевому підсумку повинні знайти заміну калорій, щоб живити його. Мій досвід в основному з бігунів, велосипедистів і плавців (і в основному підлозі-низьким). Я виявив, що протягом приблизно півгодини до години після тренування такі люди зазвичай не хочуть їсти. Після такої затримки, звичайно, ви хочете (і потрібно) їжа. Як марафонець, я виявив, що, скільки я їм Ваг такий:

 • Не Працює (Х)
 • Перші Два Місяці Набирала Форму (0.8*Х)
 • Звичайна Рутина (1.5*Х)
 • Працює 45-75 Км/Тиждень (3*Х + Х * (Миль - 45) / 10 ).

Майте на увазі, що шкала особистих і не один розмір підходить всім. Тому я думаю, що так навіть в цілому я їм менше в перші два місяці працює, ніж без тренування, але після того, що тільки апетиту, пригнічення, здається, затримка.

+709
decibell3619 6 лист. 2015 р., 14:04:23

Є купа вправ, які ви можете спробувати тільки пара гантелей. Однак, якщо ваша мета для силових тренувань, то ви повинні слідувати прогресивний принцип перевантаження, звертаючи особливу увагу на діапазони повторень (3-8).

При цьому, як говориться, в залежності від максимальна вага, який у вас є (я вважаю, що вони йдуть до 90 кг), ви можете спробувати ці вправи:

 1. Гантелі Сидячи
 2. Dubbbell Випади
 3. Гантелі Станова Тяга Сумо
 4. Гантелі негнущихся ногах станова тяга
 5. Гантелі Одну Ногу Навпочіпки

Це повинно бути достатньо для вас, щоб почати с. Знову ж таки, для силових тренувань, ви повинні бути спрямовані на 3-8 повторень. Для м'язової гіпертрофії, спрямовані на 8-15 повторень. Для обох, а потім націлюйся на 6-12. Удачі!

+708
Michal Shatz 12 лист. 2017 р., 00:43:11

У мене було важке час навчання очищає, але вони дійсно чудові майстри і розблокування Олімпійських підйомників відчуває, як поступати в штангу братства. В якості еталону, дивитися це на ютубі уповільнене поштовху.

У мене важкий час, роблячи вибуховою тяги (третій крок, коли ви ефективно робить вертикальному ряду). Мені стрибати? Я можу використовувати рух стегном з кінця останнього кроку? Ні?

Так що ви дійсно не хочете думати про вертикальному ряду. Покажчики для мене, що я намагаюся використовувати це:

 • Я роблю розминку вертикальне вікно стрибає. Це допомагає мати стрибки свіжі у вашій м'язової пам'яті, а не велика сила повільно працювати.
 • Бар у фізичний контакт вище колін, чіпає мої квади.
 • Мені потрібно носити обтягуючі труси, тому що БАР завжди буде пасти, буквально торкаючись моєї "області тазу".
 • Стрибати і випрямити спину/стегно. Якщо руки прямі, це буде рухати планку вгору. Після того, як він рухається зі своїми стрибати, то можна зігнути руки, щоб утримати його, як він рухається на північ.
 • Не думайте про веслування його, це буде гвинт вас в будь-який час.
 • Вам потрібен достатню вагу, щоб викликати балістичний характер руху, щоб відбутися. Порожній бар дійсно не достатньо для більшості людей і мітлі, звичайно, не. Особливо якщо ти гребеш її прямо зараз, ви хочете використовувати щось, що ви фізично не можете поспіль. Це добре, щоб дізнатися деякі деталі з порожньому барі, але в підсумку ви не можете практикувати стрибки з великих ваг, поки ви не мати великої ваги. Навіть ~100фунта може бути достатньо, щоб викликати балістичного характеру статися.
 • Перевірте кількість повітря під ~500lb чистим: ви буквально можете побачити світ під його правий черевик від стрибка. Більшість людей Землі будуть трохи ширше.

enter image description here

Як я можу зловити вагу в кінці кінців? Вона повинна в буквальному сенсі бути на моєму плечі з рукою утримуючи його на місці? Коли я спробувати цей Я завжди в кінцевому підсумку піймавши його в руки (ймовірно, бояться поранивши плече на посадку).

 • Ви отримуєте ваше тіло під бар. В бар піду, куди ти жбурнув його, і ви не збираєтеся бути в змозі надати великого впливу на його горизонтально. Тому потрібно взяти себе в барі.
 • Практика велике Передні присідання, і не прибирає, поки ви не звикнете зі штангою в стійці установки. Якщо я не зробив чистить на тиждень, я зроблю деяке світло Передні присідання так, щоб нагадати собі, де я хочу в бар, і як він буде почувати себе.
 • Особисто я вважаю, що це набагато легше зробити повний присед очищає (не очищає влада). При більш важких ваг, очищає влади стають повними очищає, тому що ви завжди зможете отримати запальничка вагою до вищої (чистої потужності установки), ніж більш важкими вагами (присед чистої установки). Я знаю всі аргументи на користь очищає владу, але за мій час я знайти нормальний присед в чистоті, щоб бути легше, безпечніше, включає в себе бонус-Передні присідання, і готує вас краще для Олімпійських піднімаючись.
 • Знову, хоча, думаю, викуримо штангою повітрі і отримувати його в положення стійки. Більш важкими вагами і повний присед чистому вигляді дозволяє падати нижче, і використовувати ваші м'язи як надувній подушці сортів, щоб поглинути зараз-гравітаційно-керований-вага. Ваші руки на перекладині (середині стрибка), як телеграфісти позиції бару. Вони не зможуть зробити що-небудь корисне. Це переднє сидіння на корточках (стійку) позиція, яку ви знімаєте для.

Мої рухи не на всі рідини (звичайно це питання значною мірою розсмокчеться з часом, як мені пристосуватися до неї).

ЮП. Найважча річ про Олімпійських ліфтинг полягає в тому, що немає часу, щоб пристосуватися. Як тільки ви починаєте, ви зробили, от і все. Це більше схоже на кидок у бейсболі, де у вас є два десятки речей, щоб відстежувати, але ви не можете свідомо думати про всі з них в середині поля. Ви повинні мати велику рух заблоковано м'язової пам'яті, так що ви можете звільнити свій розум, щоб зосередитися на окремих аспектах і не повинні тримати все це в голові.

Це питання нагадав мені відео Youtube я виклав кілька років тому, коли я вчився чисті, і хороший ліфтинг мій друг зумів дати мені певну консультацію і скажіть мені, де я облажалася. Я б дуже рекомендую отримати деякі відео з кутом як у мене є, щоб люди могли бачити ваш профіль, як він ставиться до бару. Ви зможете отримати деякі хороші пропозиції, що шлях. Я думаю fitness.stackexchange.com було б прекрасним місцем для критики.

+695
foxsay 7 вер. 2017 р., 10:55:36

Брент є правильним. Метою тут є прогресивною перевантаження, які завдяки тренуванням з власною вагою досягається шляхом зміни механіки вправи. Приклад будемо йти від присідання, глибокі присідання, щоб одноногий або пістолет присідання. Це також дасть вам хороший приріст ЦНС, а також. Якщо ви хочете набрати м'язову масу за зовнішній вигляд, ви б краще з деякими вагами та лавці і маси будівлі, що, втім, якщо ви будете дотримуватися ваги, ніжки в комплекті, і доповнювати силові тренування в режим, ви будете в цілому більш підходять і ще отримати вигляд, що ви хочете.

Ось кілька ресурсів я використовую:

StartBodyWeight.com

і

AlKavadlo.com

Ви, ймовірно, хочете зробити 3-4 підходи по 8 починали, і якщо ви шукаєте гіпертрофії, потім робиш 3-4 комплектів 12 з 90 секунд або менше перерва між наборами.

Я також буду рекомендувати теж працює процедуру. Ви не повинні йти велику відстань, але 30хв/день, 3 дні в тиждень допомогти з посадкою.

Пам'ятайте про це. "Поява є наслідком фітнес".

+685
akotian 16 бер. 2011 р., 05:06:48

Оскільки ви перебуваєте на дієтхарчування вирізування, я думаю, що 3050 занадто високий і виглядає більше як підтримуючу дієту.

Один з моїх запитань, з деякими з цих рівнянь онлайн-це множник активність дуже висока, засновані на вправі зробити протягом тижня. Я бачу, як ти втомлюєшся від їжі більше 3000 ккал в день.

Один трюк, який робить наїзд макроси трохи легше, замість їжі, пити їх. Поставлять те, що потрібно в блендері і випити!

Я думаю, що краще відправна точка для вас щоденний раціон буде щось на кшталт:

 • 2573 ккал
 • 257 грам білка
 • 257 грамів вуглеводів
 • 57 грамів жиру

Почати там, а потім відрегулюйте 50-75 калорій за раз, плюс або мінус. Зважуйтеся щоранку після того, як ви піклуватися про бізнес і, перш ніж з'їсти чи випити. В середньому на ваш вагу протягом 7-10 днів, якщо він буде недоступний, то ви знаходитесь на точці, припускаючи, що це не радикальне падіння. Мета втратити близько .5% до 1% ваги тіла на тиждень.

Інший спосіб виміряти вашу втрату жиру (особливо якщо масштаб грає трюки на вас), щоб отримати сантиметрову стрічку і виміряйте широкій частині вашого живота. Якщо це число зменшується щотижня, ти втрачаєш жир.

Крім того, робити знімки кожні 10 до 14 днів. Один спереду, один бічний і один задній і порівняти їх з попередньої фотографії для більш наочного порівняння.

І НАРЕШТІ: ЗАВЖДИ РОБІТЬ ПРИСІДАННЯ І ЗАВЖДИ ВРАЖАЮТЬ ВАШІ МАКРОСИ!

+683
Dexa 8 груд. 2012 р., 01:30:31

Назавжди, я "знову" / "знову" бігун. Я ніколи не залишалася з графіком протягом більш 2 тижнів з-за ліні.

Починаючи з 2 місяця тому я почала бігати 3 км 6 разів на тиждень. Я швидкий і любити його. У неділю, я підняв мій щоденний пробіг від 3 до 6 миль. Зараз, приблизно 4 км, я отримую якийсь дивний дискомфорт, коли моя ліва нога з'єднується зі стегном. Я продовжую йти без проблем. Але, я думаю, що щось не правильно. Я серйозно хвилююся, що передбачає мій косяк? хрящі? кістка?

 • В протягом багатьох років. ходьба або біг, моя сорочка коміри завжди купа-поруч з моєї шиї на правій стороні, і зліва (викриття як половина мого лівого плеча).
 • Я правша і правою ногою.
 • У мене був мотоцикл аварії 6 років тому, що зламав ліву ключицю, але немає помітний пошкодження стегна.
 • Я думаю, що в меншій мірі, я мав цю проблему комір сорочки до ключиці зламати.

Можливо, вирішити цю проблему стегон, я збираюся спробувати використовувати мою ліву ногу, більше праву ногу, для тяги і підйому. Роль правої ноги стануть більше про баланс. У бігунів зазвичай думаємо про роль кожній нозі?

Правша має більш сильну праву ногу, вірно? Повинно бути асиметрії при запуску. І, принаймні, якась асиметрія проявляється в комірі сорочки. Може бути, асиметрія викликає хворобливість суглоба, а? Мені потрібно налаштувати і відрегулювати, поки мій комір сорочки повністю перестає падати зліва?

+660
Isaiah Roulhac 17 квіт. 2010 р., 11:46:40

З точки зору розвитку сили м'яза черевного преса, обидва будуть працювати.

Різні вправи активізують різні м'язи, більше або менше. Як правило, ви не можете розділити з верхнього і нижнього черевного преса з допомогою фізичних вправ і обидві згадані вправи будуть активувати обидва.

+644
Bobby Dedman 22 лип. 2015 р., 16:15:17

Мені здається, що ви обмежуєте свій прогрес, Перейшовши на провал. Щоб швидко покращити із вправами, що це не найкращий спосіб.

Метод, який я б запропонував би одна називається 'мастила ПАЗ'. Ви б поширювати кількість суб-максимальних наборів (скажімо, 10 повторень) через день, збільшуючи загальний обсяг і частота навчання. Якщо ви робите це протягом тижня і перевірте свої 3 комплекти в неділю знову, я впевнений, у вас буде покращено небагато.

Як тільки вам вдасться зробити 3х12 послідовно, я пропоную виросту трохи, щоб прогресувати. Це можна зробити, помістивши ноги на невелике вікно, наприклад. Як тільки ви управляти 3х12 з цією коробкою, візьміть побільше. Розширений прогресії включають однорукі віджимання або стійка на руках віджимання, Якщо ви хочете зійти з розуму.

(Ця відповідь припускає, що ви збираєтеся для загальної придатності, отже, межа 3х12. Якщо ви збираєтеся більше на витривалість ви можете працювати до 50 поспіль так само легко і тим же методом.)

+616
aileen wood 4 лист. 2015 р., 00:00:13

На мій погляд, відповідь тут дещо суб'єктивний у тому, що тіла різних людей впоратися з вправи на непорожній шлунок по-різному. За загальним правилом, яке я знайшов полягає в тому, що вам не потрібно чекати після легка закуска, ви повинні почекати годину або два після легкої вечері, і ви повинні чекати три-чотири години після важче одного.

Якщо ви їсте на обід, що, напевно, ти дивишся на можливість позайматися протягом години, достатньо часу, щоб переварити пристойну кількість їжі для того, щоб уникнути спазми шлунка, нудота.

+611
Jin Yan 3 трав. 2011 р., 06:12:56

Як @Адам ОРТ зазначив, шість пакетів-це не стільки питання навчання стільки ж, скільки акцизів у зменшення жирових відкладень. Для чоловіків, жир повинен впасти в район < ~12%- 10% до смуги створено м'язи причиною прямий Abodminus випирати між сухожильна перехрестях, які перетинають м'язи.

Що сказав, які вправи, такі як віджимання/планка, зворотний хрускіт, АБ-колеса, ноги піднімає, буде тренувати і зміцнювати м'язи, на умови, що поперековий сплайн-прямий (зворотний хрускіт), яка відключає ноги/м'язи стегна і покласти навантаження на РА. Спробуйте цей пояснює https://www.youtube.com/watch?v=G9Q3XdeGTvM

+606
Kaspars 19 квіт. 2010 р., 09:50:13

Я шукаю програму, яка складається з звичайних, так що я в даний час використання важких від Майк Ментцер. Моя головна мета-набрати масу / м'язи !

Це виглядає як :

Понеділок - спина і груди :

Пек-деці 1×6-10 superseted з 
похилій лаві (на машині Сміта, якщо це можливо) : 1×1-3

Потягніть за машина, якщо можна : 1×6-10, superseted з
лат пулдаун : 1×6-10

станова тяга : 1×6-10


П'ятниця - ноги :

Розгинання ніг : 1×6-10, superseted з
жим ногами : 1×6-10

стенд телят : 1×12-20

У вівторок (наступного тижня) - плечі, біцепси і трицепси :

Бокові сторони гантелі, на машину, якщо можна : 1×6-10
бічний підйом (на уїк-колоду назад, якщо це можливо) : 1×6-10

Бар curl : 1×6-10

Трицепсів : 1×6-10, superseted з
Діпи : 1×3-5

Використовувана форма ідеально підходить з темпом 4-2-4 (близько цього) і кожен набір у 
м'язи/розумової недостатності

І у мене питання : один комплект для кожного exercice достатньо для руйнування м'язи росли ?

Тому що після 2 хв відпочинку, я відчуваю, що я можу зробити ще один набір.

Спасибі =)

+592
Mearaj 8 черв. 2011 р., 00:00:50

Я багато разів читав тут про повторення діапазонів, але я ніколи не розумів їх ідеї. Чому існують різні діапазони? Які вони? І з якою метою робити?

І скільки вагу має один ліфт для кожного діапазону?

+583
user165983 3 січ. 2018 р., 15:06:27

Якщо ви дійсно хочете поправитися, то працює 5 днів на тиждень-це контрпродуктивно. Ви повинні отримати ваше тіло, щоб supercompensate і ви не отримаєте там без відпочинку.

Я збираюся припустити, що ви ізолювати різні групи м'язів у різні дні, щось на зразок

Пн: Груди/Трицепс
Вт: Спина/Біцепс
СР: Плечі/Передпліччя
Чт:Ноги
Пт: Ядро/АБС 

тому що кожен читає в журналах і розповідають люди інших подібних програм, не розуміючи, чому вони навіть слідують за цими графіками...

Тепер я буду тягнути деякі Rippetoe/матеріал Мехді на вас :) що ви хочете робити (якщо ви хочете стати сильніше і більше за футбол) є складовою ліфти. Ви хочете бути присідає 3 рази в тиждень. Ви хочете отримувати ваші тяга і цифри лавочку. Падіння будь-вправа, яка має слово "завиток" в ньому. Крапля тисне на ноги. Падіння розгинання на трицепс, лат тягнути падіння, і т. д... з'єднання піднімає дитини!

В принципі, ідеальним графіком буде один день, один вихідний, і кардіо на вихідні.

Чесно кажучи, для досягнення вашої мети, ви можете зробити це за 5 простих вправ.

 Присідання 
 Жим лежачи 
 Штанга Рядків 
 Підтягування 
і найголовніше, станова тяга

В основному я рекомендую 5х5-небудь. Я стежив за цим на хокей, і в 3 місяці з допомогою правильної дієти, я поправилась на 25 фунтів, і, судячи з моїм БФ%, 12-14 з цих фунтів чистих м'язів.

Слідувати цій схемі навчання, зробити 200+ грам білка, 3000+ ккал у вас за день, і ви будете набирати м'язи. Почніть з малого, збільшувати вагу кожного тренування. М'язи плутанина-це міф. Якщо ви хочете стати сильніше, піднімаючись все вище і побудувати до більш вага, ваше тіло буде розвиватися природним чином, щоб впоратися з додатковим тягарем. Ось як ви стаєте сильнішими.

+514
Rajesh Malave 25 січ. 2018 р., 06:00:14

Цей недавній пост на науку працює актуальна. Відповідь вище є вичерпною, але в даній статті розглядаються деякі з тих же місцях з інформацією від Тіма Noake по мистецтву працює. Автор посту також забезпечує короткий аналіз деяких популярних спортивних напоїв.

+486
Hamish McInnes 28 трав. 2018 р., 17:27:33

Неможливо сказати, чого і скільки "досить" без більш детальної інформації. Але в цілому, якщо ви вправляєтеся з інтенсивністю, де ви спітніли, то нездатність поповнювати, безумовно, впливають на продуктивність.

Кокосова вода добре вчився і один з найбільш природне зволоження речовин. Я просто хотів згадати його, тому що ніхто досі. З наукових досліджень я зміг знайти:

[Кокосова вода] була значно солодше, викликане не стільки нудоту, повноту і немає розлад шлунку, а також було легше споживати в більшій кількості, порівняно з [вуглеводно-електролітний напій] і [звичайна вода] заковтування. На закінчення прийому свіжої молодої кокосової води, природний освіжаючий напій, який можна використовувати для всього регідратації організму після тренувань.

Джерело

[натрію, збагачені свіжої молодої кокосової води була схожа на солодощі [кокосова вода] і [напій], але викликало менш нудота і розлад шлунка порівняно з [напій] і [звичайна вода]. На закінчення, ковтання [натрію, збагачені свіжої молодої кокосової води було так добре, як ковтаючи комерційний спортивний напій для всієї регідратації організму після тренування, викликану зневодненням, але з кращою рідини толерантності.

Джерело

На жаль, я не знайшов, що це дешево, і це є на смак смішно.

Молоко може також зволожують краще, ніж модні спортивні напої або воду. Це здивувало мене спочатку, коли я прочитав це, тому я просто хотів згадати це, щоб люди могли почати досліджувати його для себе.
Молоко краще, ніж вода для регідратації дітей, дослідження знаходить.
Який має сенс, оскільки він створений для того, щоб зберегти молодняк здоровим без нічого.

Я люблю Тихий Acceleradeбыл здоров'я. Це спортивний напій, так що я розумію, це не те, що ви просите. Я просто припустив, що це так, ви можете розглянути і дослідити переваги співвідношення швидко засвоюваний білок в поєднанні з гідратацією ваш вибір, якщо ви й надалі прагнути довше або інтенсивніше працює. Щоб відповісти на ваше запитання прямо, ви могли б зробити щось подібне, але більш природно себе з деякими мальтодекстрин для вуглеводів, змішати в деяких ВСАА в протеїні і банан або кокосову воду для калію (електроліти).

Тепер у вас є що-небудь випити...
Початок повної гідратації до тренування пити багато рідини на кілька годин раніше і регулярно. Ваша сеча повинна текти очистити, перш ніж ви почнете (вітамінні добавки можуть зробити цей крок, важко сказати, тому що ви можете бути зволоженою, але виділення дуже жовті невикористану Б). Ви не можете втиснути гідратації. Потім, коли ви тренуєтеся, пийте кількості, як близько, як ви можете оцінити, щоб замінити втрачену вагу, як ви його втратите. Пити, перш ніж ви відчуваєте спрагу..не випити стільки, щоб відчувати себе брудним.

Як носити...
Якщо вам потрібно перевезти рідкі з вами, вважайте гучного контейнер, схожий на злегка завантаженої резервуар для води. Це повинно дозволити вам, щоб випити без нічого вас стримує.

+450
Hunter Clark 20 лист. 2015 р., 12:24:03

Під час жиму лежачи, по шляху вниз, мої розвідники доповідають, що моя штанга опускається трохи розкосі, який я думаю, означає, що у мене нерівні плечі / спину.

Що я можу зробити, щоб виправити це?

Я думаю, переходять на гантелі тисне груди, як тисне на плече-і зовсім уникнути штангою.

Чи повинен я звернутися до мануального терапевта? Я вважав за краще не витрачати гроші, якщо я не доведеться.

+425
Subha 30 жовт. 2016 р., 15:51:44

В останні 3 місяці я втратила 12,5 кг/28 кг робить це "правильний" шлях: Регулярні вправи з регулярні невеликі нежирні страви.

Я 178см/5.84 ноги і тепер важу 73.5 кг/162 фунтів.

Самий сильний мотиватор зберегли це може звучати дуже нерозумно і "неправильно", але це спрацювало: я посперечався з другом, що я можу втратити 14 кг за 14 тижнів.

Ці 14 тижнів в кінці 4 дні, у середу, а мені ще 1,5 кг, щоб піти. На даний момент втрата ваги, очевидно, йде повільніше, ніж коли я ще ніс відро жиру на моєму тілі.

Я дійсно не хочу втратити ставку на пару грам, тому я шукаю якийсь нездоровий перебору я можу зробити на моєму тілі, щоб скинути багато ваги за останні дні.

Деяка додаткова інформація:

 • Особливо мені потрібні поради про те, як багато води пити і в який час. В даний час я п'ю багато води, але я думаю, я повинен зупинити, що в якийсь момент?
 • Пам'ятайте, що тільки як боксер, я знаю точний час, я буду стояти на вагах.
 • Я повністю усвідомлюю, що це нездорово і що я отримаю, що вага повернеться до четверга.
+424
Laszlo Lukacs 26 лют. 2013 р., 09:41:02

Я показав цей графік у коледжі уроку фізкультури з загальної фізичної. Я пам'ятаю загальну форму, що і нижня метрика було посилання на кількість днів у тиждень, що чоловік скористався. Загальним моментом було те, що якщо ви працювали 1-2 дні в тиждень, ви бачили деякі, але мало користі. Якщо ви використовували 3-4 дні на тиждень, було різке підвищення. 5 днів ще є відчутний приріст, але 6-7 днів були значною мірою втрата "ефективного" часу. Ви можете сказати мені, звідки це взялося, що метрика на лівій стороні, і якщо це все ще вірно з сьогоднішніми знаннями. enter image description here

+406
Behnam Dezfouli 21 бер. 2015 р., 05:22:26

Незважаючи на технічні словоблуддя вище, ОП правильно, щоб бути допит, чому спринтери повинні мати такий яскраво вираженої верхній мускулатури тіла. Не тільки ви, природно, повинні виконувати регулярні інтенсивні фізичні вправи гіпертрофічній розробити такі м'язи, не найкраще застосування енергії для спринтера, але інтенсивний режим і раціон Олімпійський спортсмен повинен реально знизити якихось успіхів. Як тільки ви опускаєтеся до такого роду рівня жиру, ви будете втрачати невикористовувані м'язи швидше, ніж жир. Людський організм еволюціонував, щоб бути ефективним, не добре виглядати на пляжі.

Важко сперечатися, що біцепс стабілізують верхню частину тіла, оскільки вони служать тільки, щоб зігнути руку і повернути зап'ясті - і спринтери не зробити це динамічно, вони тримають руки на місці.

Мені здається, що єдиний спосіб, що спринтер може завоювати і зберегти таку велику (і, як ви зазначаєте, контрпродуктивно) верхня рукоятка маса, якщо вони на велосипеді якийсь анаболічні стероїди, інсулін, гормон росту, або іншим допінговим засобом. Стероїди, як доведено, насправді стимулювати ріст м'язів без стимуляції (тобто вправи) і запобігання м'язових втрат, пов'язаних з екстремальними програми професійної підготовки і дієти. ВИИТ не збирається створювати такий анаболічний стимул самостійно.

Нам подобається вірити, що допінг не поширений в спорті, але не забувайте, що спорт-це розвага, під усім цим. Глядачі платять чималі гроші за передплату, спортсмени платять, щоб виграти. Якщо один дроворуб використовує бензопилу, скоро кожен лісоруб буде обмінювати свій сокиру на бензопилу.

+405
Janislav Marinov 28 квіт. 2013 р., 02:57:26

Всі програми в www.bodybuilding.com мають дві спільні риси:

 1. Великий тиск на думку, що ви потрібні доповнення,

 2. Величезний обсяг за тренування, так що це гарантує, що ви будете вичерпані і думаю, що це тому, що вам потрібні добавки. Це відбувається тому, що bodybuilding.com це всього лише рітейлер добавки, так як ви можете просто перевірити свою статтю у Вікіпедії.

Що тренування рекомендуємо Вам у відповідь інший-це хороший приклад, подивіться на один з днів цього тренування ("велика людина в університетському містечку" - Гей, це має називатися "виснажений людина в кампусі") тут. Це абсолютно божевільна, і він належить до 4-денний спліт тренування два додаткових дні кардіо. Це особливо шалено, тому що ця програма підкреслює необхідність добавок трохи менше, ніж іншим www.bodybuilding.com (вона має бути адаптована для студентів), тому їм треба підвищувати обсяг роботи за день величезна кількість, щоб бути впевненим, що ви будете абсолютно виснажені і впаде в пастку, купуючи більше добавок.

Те ж саме стосується і всіх бодибилдерских журналах, всі спонсорські або безпосередньо належить індустрії добавок.

Я відчував себе в таку пастку, коли я був в моїх 20-их, протягом майже двох напружених років з мало або взагалі не результати, а в кінцевому підсумку травма, яка забрала мене з бодібілдингу.

Є альтернативи. Наприклад, багато людей використовують інший підхід, заснований на простій, але дуже ефективний штангою програми Олімпійських пауерліфтерів, перевірений багатьма десятиліттями досвіду. Google для "Марк Rippetoe" і його книга "стартової сили", подивися на сайті а також . Це така програма, що Арнольд Шварценеггер використовував у своїй ранній юності, перш ніж їхати в Америку.

Є й інші джерела інформації, але ніщо не здається візуально, так як www.bodybuilding.com тому що є галузі мультимільйонер позаду. Ніхто не може конкурувати з маркетинговими ресурсами, але ви можете подивитися на деяких особистостей сайтів, таких як Скубі майстерні або ви можете прибрати галочку "прийнято" іншої відповіді і чекати, тому що є кілька помітних особистостей на цьому сайті, що може дати вам набагато кращі рекомендації для новачка тренування, ніж лайно www.bodybuilding.com

Я не думаю, що чоловік-модель для Лаокоон та його сини скульптура в 25 році до н. е. використовували купити порошок або креатин...

+322
Nathan Swick 3 бер. 2013 р., 11:59:41

Я думаю, ваша головна проблема полягає в тому, що ви дійсно не зосередитися на чому-небудь з вашої поточної програми. Ви робите багато різних речей відразу і, як Новачок, що це нормально, але якщо ви хочете більш серйозне, ви будете потребувати, щоб почати з упором на різні частини тіла або вправ, які ви хочете освоїти.

Найголовніше, щоб знати про художньої гімнастики є те, що потрібні роки, щоб вивчити різні рухи. Це тому, що навіть найпростіший гімнастики руху вимагають більше техніки , ніж більшість людей думають. З-за цього ви повинні зосередитися на кілька ударів в даний момент часу, не намагайтеся вивчити все в той же день. Фокус на спину один день, і на ваші плечі наступного. Я буду використовувати підборіддя-як приклад, так як це, здається, бути проблемою для вас.

Щоб зробити успішну підборіддя вгору, ви повинні мати забирається лопаткою. Тому, перш ніж ви навіть спробувати підтягнутися на турніку, ви хочете дізнатися, як прибрати свої лопатки і зміцнювати це перед походом у реальні підтягуватися. Ви можете зробити це, виконавши лопаткових підтягувань. Як тільки ви набрали достатньо влади і контролю над цими м'язами можна переходити до наступної частини, яка може бути звернена в ліві ряди або негативні підтягування.

А робити ці закулісні перевернутий рядків або негативних підтягувань на турніку слід зосередитися, щоб тримати лопатки зарухалися на всьому протязі руху, не зосередитися на тому, як багато повторень, як ви можете. Як тільки ви починаєте відчувати впевненість, що ви можете зробити кілька повторень, ви можете спробувати перейти до фактичної підтягуватися. Зробити кілька, і як тільки ваша сила почне зникати, не сюсюкай підтягуванні, повернутися до вартовому перевернутої рядки і закінчити тренування з правильною формою.

Якщо робити повну тренування тіла кожного разу, ви не зможете зосередитися на всіх цих різних стадіях руху.

Бути веганом-не проблема. Я веган собі (кілька років) і я дуже м'язисті і може робити багато додаткових рухів гімнастика (перевірте моє біо, якщо цікаво). Якщо у вас є які-небудь питання, не соромтеся задати їх.

+280
Daniilicious 6 лип. 2013 р., 03:26:54

Я плутати про те, як згинати лікті, спускаючись в пуш-ап. Якщо ми спостерігаємо людини, який робить правильний пуш-ап зверху я.е, що його спина видно нам, своє тіло, створити фігуру "Т", спускаючись в пуш-ап, чи це буде 'Вів' з обох рук, формуючи в це?

+270
DenisL 13 груд. 2016 р., 06:01:47

Зазвичай ви отримуєте і в той же час, якщо ви їсте з профіцитом калорій. Більшість людей роблять це, тому що це набагато простіше, щоб набратися сил і м'язів в цих умовах, проте це не є обов'язковою умовою для збільшення м'язи.

М'язовий тонус ви маєте на увазі цілком може бути свідченням збільшення м'язової маси або втрати жиру. Ви також можете помітити більш певними м'язами, якщо ви зневоднені.

+233
shapov 15 бер. 2015 р., 08:03:22

Я на тренування, де я беру протеїновий коктейль і креатин коктейль (тільки інгредієнти з невеликою кількістю води) після моєї тренування. Загальновідомо, що під час прийому креатину необхідно споживання великої кількості води. Більшість статей говорять взяти певну кількість кожен день на ходу. Моє питання; важливо негайно споживати води після його прийняття або в проміжки часу після його прийому, або це не має значення, як довго, як ви отримуєте великий запас (1-2 галонів) кожен день?

Оновлення: з дуже високим споживанням води, не менш важливо збільшити споживання солі?

+229
Tumannost Andromedy 28 вер. 2014 р., 17:46:31

Одна річ, ви могли б спробувати це поліпшення вашої здатності залишитися в "третьому світі сквот".

Я не мають ніякого досвіду в тому, як це допомагає з конкретними рухами, які ви хочете поліпшити. Однак, я думаю, багатьох м'язів і питання гнучкості, що цей тип присідання адресу, безумовно, будуть розглянуті деякі (багато?) фізіологічні дисбаланси, які ви могли відчувати, - які є загальними для багатьох західних людей в силу способу життя.

Це досить простий в роботі на третю світову присед. Ви можете почати в будь-який час і де завгодно. Я починав кілька тижнів тому робити це кілька разів в день і вдома, і в офісі. Я бачив поліпшення в моїй гнучкість і рухливість і баланс.

+211
neilhighley 9 груд. 2017 р., 22:16:36

Завжди є деякі м'язи, які не болять, з-за величезного числа м'язів на вашому тілі. Просто подумайте про те, що м'язи не працюють і працювати над цим. Тепер, якщо ви дійсно болить скрізь щось роблять, як їзда на велосипеді, біговій доріжці або іншому кардіо дійсно добре, щоб отримати кров тече в тих м'язах, щоб допомогти вашому одужання на ті дні, коли ви не дуже болить.

+179
Pavel Zagalsky 17 жовт. 2012 р., 03:44:44

Так що я відправився на сонячне свято в 4 дні.

У мене був наїзд низьким вмістом вуглеводів за останні 3 тижні і тримати мою підготовку (ліфт 4 днів в тиждень і кардіо 3 рази в тиждень). З низьким вмістом вуглеводів і знищив всі традиційні вуглеводи, такі як хліб, макарони і рис. Вуглеводи надходять з фруктів і зелених овочів - досі б'є за 100-130г в добу (більше як помірне споживання вуглеводів?) і застряг близько 2000-2100 ккал (185см/84кг)

Я був досить задоволений результатами і БФ, напевно, близько 11-13%

Моє запитання складається з двох частин:

 1. Це все пуста трата часу? Я повинен тримали вуглеводів до 180-220г та натисніть дефіцит 300-500 ккал?
 2. У 3 днів до свята я повинен збільшити мій вуглеводів, щоб викликати глікогену, щоб 'заповнити' м'язи і не дати їм подивитися квартиру. Або це коптить мене і зіпсувати мій труд?!

Читав багато суперечливих матеріал навколо вуглеводів, це неприємно!!

Спасибі!

+179
foxyfox 6 січ. 2019 р., 15:49:21

Не технічний відповідь: Так, це погано для колін, але все в житті закінчується. Гірше те, що збитки для іншої частини вашого тіла надмірної ваги. Біг-це найшвидший спосіб, щоб спалити калорії. У поєднанні з невеликим дефіцитом калорійності дієти і у вас є інгредієнти для втрати ваги.

Чи буде у вас погані коліна, коли свої вісімдесят? Може, хто знає. Ви навіть до вісімдесяти, якщо ваша надмірна вага... навряд чи...

+157
Jennifer Arce 21 груд. 2012 р., 03:31:06

По-перше, вам не потрібно тренуватися АБС, щоб прибрати живіт. Ви як прибрати жир навколо все ваше тіло, або ви не видалите жир. Ви не можете вибрати, де, щоб втратити жир.

Так що ви не повинні робити аь тренувань щоб прибрати живіт, ви можете просто піти на пробіжку або візьміть велосипед. Це в поєднанні з правильним харчуванням дасть вам бажаних результатів. З допомогою дієти я маю на увазі не жерти салати і пити воду, я маю на увазі збалансоване здорове поєднання продуктів харчування дасть вам необхідні поживні речовини, щоб мати можливість працювати і функціонувати протягом дня, при цьому не споживаючи багато калорій, щоб звільнити місце для втрати ваги.

+156
Amo123 24 серп. 2018 р., 14:47:49

З точки зору максимізації синтезу протеїну, вам слід тренувати кожен м'яз раз на 36 годин, оскільки депутати повернулися до вихідних після 36 годин. Так, кожен навчальний день - "оптимальний", хоча суглоби і сполучна тканина теж потрібна для відновлення. Я зазвичай стирчать два тренування на групу м'язів в тиждень, щоб мати баланс великого підйому і збільшення синтезу м'язового протеїну поза тренування кожної м'язи раз в тиждень. За обсягом підготовки, дослідження показало схожі м'язової гіпертрофії від 9 сетів до відмови в тиждень порівняно з 21 комплекти для відмови м'язової групи, так що більше не завжди означає краще.

Посилання: http://mmfitstrong.com/maximizing-protein-synthesis-part-1/ (персональний сайт)

+113
anjay goel 8 жовт. 2010 р., 01:50:35

Як ваше питання держави, ви не хвилює, як довго ваші тренування приймає.

Стійкого стану буде горіти найвищий % жиру.


Примітка: як ви повторюєте ефективним у вашому пості. Я не беру ефективності в розрахунок, просто навантаження і субстрат використання.

еф·інтернет·ента

Визначення: досягнення максимальної продуктивності праці з мінімальними трудовитратами і витратами.


На графіку показана інтенсивність вправ, пов'язаних з % жиру використовуються в якості джерела палива.

Чо = вуглеводи
КНС = симпатичної нервової системи


enter image description here


Джерело зображення: http://leanitup.com


Оновлення

Точка на графіку, де перетинаються лінії, де ви перемикач основного субстрату використовується (з вуглеводів у жир або навпаки) - це відповідає приблизно з порога лактату. Ця точка не є фіксованою і може змінюватися при належній підготовці, як ви стаєте більш і більш обумовленою настанням цього порогу затримки (ви можете скористатися вже складніше).


Це вводить в оману графіку, так що це легко зробити неправильний висновок. Всі діаграми показує % калорій, спалених "жирів", в залежності від інтенсивності. Щоб застосувати цей унікальний план тренувань, це ключ, щоб зрозуміти різницю між відносною та абсолютною інтенсивності.

Ось більш спрощений спосіб думати про це...

Чоловік біг при інтенсивності 25% протягом 10 хвилин. Користувач Б працює при інтенсивності 75% протягом 10 хвилин.

Людина спалює 100 калорій під час тренування, 75% жиру і 25% з вуглеводів. Особа Б горить в загальній складності 400 калорій, 25% жиру, 75% з вуглеводів

Людина в цей спалювати більше REALTIVE калорій з жиру (75%) Однак багаточленів стовпчиком абсолютна кількість спалюваного жиру калорій становить всього 75 калорій в 100 калорій.

Людина Б був тільки картавить 25% своїх калорій з жиру (це відносна величина) У багаточленів стовпчиком абсолютна кількість калорій з жиру спалюється на 100 калорій з 400 калорій.

Так ви спалюєте більший % ваших калорій з жиру на низьких інтенсивностей, але ви також спалювання менше калорій в цілому.

Якщо ми зробили більш реалістичний (і у людини Б зробити інтервали – як вони знадобиться відновлення) вони б ще більше картавлячи абсолютної калорій і жиру і, отже, втратити більше ваги (але важко показати це на графіку....)

+108
mubeen 10 лют. 2013 р., 15:37:09

Можливо, ви пам'ятаєте бар'єрист Мішель Jenneke знаменитий танець , коли вона ворушить пальцями для розминки перед змаганням. У цьому інтерв'ю (в 01:11), вона показує, що поворухнувши пальцями активує її швидко скорочувальних волокон. Це науково обгрунтований? І якщо це так, то чому ваші ноги стануть більш підривних рухів в пальцях?

+53
ka1ex 19 бер. 2017 р., 15:39:40

Щоб відповісти на це питання, він вимагатиме тривалої дискусії про підшлунковій залозі, в кишку, в нирки, в печінку і загальне травлення. Я вважаю, що щитовидна залоза також має роль.

Єдиний орган, який найбільш пов'язаний з регулюючим запаси жиру підшлункової залози. Коли ваше тіло має надлишок цукру в крові, він виділяє інсулін , який зберігає надлишок цукру у виді жиру. Коли ваше тіло має дефіцит цукру в крові, він виділяє glucogon , яка перетворює жир в крові цукру.

Інші органи допомогти різними способами. По суті, нирки будуть утилізувати відходи, сечовина (сеча), і товста кишка позбавляється від їжі, яка не може бути переварена, як фекалії.

Для більшості людей, якщо зменшити частоту і/або інтенсивність інсуліну шипи Можна не тільки обмежити, скільки ми зберігаємо у вигляді жиру, але скільки жиру можна спалити протягом дня. Деякі люди мають поганого щитовидної залози, яке вимагає іншого підходу. Трохи попередження, хоча, не сліпо вирізати всі вуглеводи без консультації з експертом, щоб переконатися, що у вас є достатньої кількості поживних речовин в інших областях.


Детальніше про енергії (вимірюється в калоріях або кілокалоріях). Спочатку зрозуміти, що не всі калорії створені рівними. Організм вимагає наступну, щоб нормально функціонувати:

 • Вітаміни та мінерали
 • Білка
 • Калорій

Будь-яка дискусія про травній системі, повинен розуміти, що калорій ви приймаєте в змішуються з вітамінами, мінералами і білками. Ваше тіло може тільки поглинати і використовувати так багато всіх цих елементів і є певний баланс, він повинен підтримувати. Ви можете уявити проблеми, маючи занадто багато вітамінів і мінералів, як ви можете, маючи дуже мало.

Також зрозумійте, що ваше тіло-це не замкнута система. Намагаюся застосувати правила збереження енергії і такі не працюють, тому що вони визначені як відносяться до замкнутій системі. Отже, давайте подивимося на ваші А, Б і С і дати їм нові імена, які щось означають.

Ваш в це поживних речовин (тобто те, що ви споживаєте). Ваше тіло не може поглинути всі поживні речовини і калорії, які зберігаються в їжі. Деякі речі ніколи не може бути оброблений (наприклад, харчові волокна), і просто проходять через систему. Залежно від типу їжі, яку ви їсте, повна обробка може зайняти від 6 до 12 годин. Харчова споживає калорій, і показник не ідеальний. Деякі види їжі ваше тіло може поглинути більш легко, і інші не так багато. У мене немає місця, щоб говорити про те, що є що, ні в мене на тлі авторитетно сказати.

Ваш Б обробці поживних речовин (калорій, вітамінів, мінералів, білків), що ваше тіло використовує. Тіло не може ні обробити все, що не може використовувати всі його процеси. Так що ваші оброблені поживні речовини будуть завжди нижче, ніж ваші дієтичні поживні речовини. Наскільки менше залежить від того, наскільки ефективно ваше тіло може поглинути його. Наприклад, чиста глюкоза вже в формі, яку організм може використовувати, тому він може поглинати і використовувати майже всі її досить швидко. Однак складні вуглеводи, такі як чорні боби вимагають набагато більше обробки і займе набагато більше часу і трохи більше неефективно. Купити протеїн-ще одна речовина, що легко вбирається джерел і менш легко вбирається джерел. Природних джерел, як правило, вимагає більше роботи, щоб перетворити в щось придатне, чим проектував джерел.

Ваш З ваш щоденний харчування. Це включає в себе базальну швидкість метаболізму (БСМ) - кількість калорій, що ваше тіло потребує для виконання необхідної функції (дихання, перекачування крові, обмін речовин). В додаток до цього є сума працювати ваш організм протягом дня за допомогою фізичних вправ або звичайної активності. Так що ж відбувається, коли у вас є надлишок?

 • Надлишок цукру: підшлункова залоза секретує інсулін, щоб регулювати рівень цукру в крові, і всі надлишки зберігаються у вигляді жиру.
 • Надлишок білка: нирки обробляють білка, і поки вони будуть обробляти більше білка, ніж якщо б ви взяли у тому, що ваше тіло потребує, інші будуть перетворені в сечі. Люди з неправильною функцією нирок може призвести до ниркової недостатності, споживаючи занадто багато білка.

Що відбувається, коли є дефіцит?

 • Дефіцит цукру/вуглеводів: підшлункова залоза секретує glucogon, щоб регулювати рівень цукру в крові і перетворює жир в крові цукру. Нирки збільшують вироблення кетонів, які також сприяють розщепленню жирів і білків в цукор. Щоб захистити себе від кетоновый ацидоз необхідно достатню кількість протеїну, яка буде оброблена, перш ніж ваші м'язи/органи.
 • Дефіцит протеїну: ваші м'язи не будуть правильно годувати і вони будуть скорочуватися. У разі кетоз (як описано в пункті вище), ваші м'язи почнуть бути перетворені в калорії так що ваш мозок може продовжувати функціонувати. Це небезпечне і нездорове стан.

Д (новий) є природним побічним продуктом вашого тіла виконувати роботу. Там будуть відходи, як ваші м'язи відходять до знемоги, і як частина нормальної функції. Відходи перевозяться в кров і фільтрується печінкою. Потім печінка перетворює відходи в один із компонентів сечі. Це включає в себе молочну кислоту з тренування в анаеробному стані (що ваш організм спалює більше цукру, ніж жиру).

+52
Srdjan 6 бер. 2015 р., 03:10:12

Я почну це питання з невеликої історії, так що ви все знаєте, як відповісти на це запитання відразу.

Коли я був дитиною, я був дуже вимогливий, я відмовлялася є багато речей дуже невиразним причин, такі як м'ясо і овочі. Весь мій метаболізм оберталася навколо нездорової їжі в цілому. Я завжди була недостатньою (жахливо недостатньою) і я все ще перебуваю. У той час я харчувався безладно, в основному, я не їв сніданок, а інші страви я їв у випадкові моменти часу.

З минулого року я прийняв серйозне ставлення до цього, і я почав, додавши правильну їжу в правильний час: сніданок, обід і вечерю. Я не так прискіпливий, тепер я їм багато більше речей, але є речі, які я до сих пір не подобається. Я недовага, і з попереднього питання, я говорила, що у мене 50 кг на 1,85 м.

Весь цей план відновлення працював жахливо повільно за останній рік, я набрала 2 кіло за останні 3 роки, і як мені набрати кіло скину її на наступний день. Я повинен згадати, я студент і мій калорій спалюють надзвичайно висока.

Реальний питання в тому, як мені правильно стягнути з такими сильними збитків на метаболізм? Я їм як нормальна людина, і в мене всі мої страви тепер правильно, однак я бачу мало не в результаті. Кожен крок вперед з 2 кроки назад. Можливо для прискорення одужання, або мені доведеться чекати років, щоб стати на правильний шлях?

+29
Mohd Noramly Md Yusoh 22 лист. 2013 р., 10:48:06

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil