дієта для шести кубиків для вегетаріанських

це питання є продовженням мого попереднього питання форми тіла з важким вагою або легкими вагами

У мене гугл Про дієту, щоб мати шість пакетів і я зрозуміла, що я повинна порвати свою звичку до 6 разів на день з невеликою кількістю їжі. Я чисто вегетаріанських(я навіть не їм яйця) Ви Можете направити мене про їжу я можу зробити, щоб мати шість пакетів?

+486
Jessie Miller 6 жовт. 2010 р., 22:22:12
32 відповідей

Не впевнений, що це та інформація, яку ви шукаєте, але я часто беру те, що я називаю "сон Кофеїн". Ідеальна довжина Nap для мене це 15-20 хвилин, тому прямо перед мені потрібно відпочити, я вже половину чашки кави. Це потрібно для кофеїну, щоб вдарити мене близько 20-30 хвилин, щоб він не заважав мені дрімати. Як тільки я прокидаюся, я абсолютно готовий йти, тому що я відпочивав від ворсу і мати додаткову енергію від кави.

+997
WebQube 03 февр. '09 в 4:24

За словами мого лікаря у мене виникли проблеми з попереком диска. Я відчуваю біль майже весь час, коли я стою або зігнути своє тіло назад.

Тепер я набирає жир і не знаю, як я можу втратити його, як я не можу робити важкі вправи. Що є ефективним способом, щоб схуднути, враховуючи мою нижню проблемою?

+953
trollr 2 бер. 2019 р., 22:38:30
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як пояснює питання, мені було цікаво, як я хочу приготувати купити коктейль (з молоком) і взяти її з собою, щоб випити пізніше. Не втрачають ефективності і важливо пити його відразу після змішування його чи це не важливо?

+952
Krakoom 26 квіт. 2017 р., 12:38:03

Передні планки, бічні планки, сувоїв ж/стабільність м'яч, штанга або колеса, jackknifes ж/стабільність м'яч, щука з м'ячем стійкості, передня планка/підлити масла в вогонь на стабільність м'яч.

+949
rhetonik 18 лип. 2014 р., 10:38:49

Чотири години тіло вивчає кілька "протоколів" для збільшення тестостерону, хоча і з метою підвищення сексуальної продуктивності, а не розвиток м'язів:

Протокол 1: довгостроковий і стійкий

 • Ферментований риб'ячий жир + вітамін-багатий вершковий жир - 2 капсули після пробудження і перед сном.
 • Вітамін D3 - 3,000-5,000 МО після пробудження і перед сном, поки ви не досягнете рівні крові 55ng/мл
 • Короткі крижані ванни і/або холодний душ - 10 хвилин після пробудження і перед сном
 • Бразильські горіхи - 3 гайки після пробудження, 3 гайки перед сном (тільки якщо ви дефіцит селену)

Протокол 2: короткостроковий "Нітро"

 • 20-24 години до "активності"
  • З'їсти 800 мг холестерину протягом трьох годин перед сном на ніч перед
 • 4 години до "активності"
  • 4 бразильські горіхи
  • 20 сировини мигдалю
  • 2 капсули ферментованої тріски і комбіновані масла, згадані вище

*Зверніть увагу, що був вище набираються і без сторінок з контексту, і є грубою, але не точне, переказ.

Кілька заміток за міркування на ці протоколи, отримані з інших джерел у книзі:

 • Холестерин перед сном - тестостерон є похідним від холестерину, і насамперед під час сну
 • Мигдаль - багатий вітаміном Е, який лічильники окисного стресу, що знижує рівень тестостерону (і вироблення сперми) і (разом з вітаміном А і селеном) обробляє часткової андрогенної недостатності у чоловіків.
 • Вітамін D - діє як стероїдних гормонів і регулює ряд генів, пов'язаних з розвитком м'язового росту і продуктивності.
 • Ферментований риб'ячий жир + вітамін масло - містить вітамін А (безпосередньо пов'язаний з тестостероном виробництва), вітамін К2 (активатор для вітаміну А/Д залежить від білків).
 • Крижані ванни - слабка підтримка, нібито збільшує високочастотні імпульси ГнРГ, що призводить до підвищення рівня тестостерону.
 • Бразильські горіхи - багаті селеном, і більш ефективним, ніж пряме добавок Селену. Селен збільшує виробництво сперми і якість.
+896
JUDI 7 квіт. 2014 р., 01:05:41

Я займаюся спортом, натхненні тіло науці за останні 5 тижнів. Я не можу всю книгу правосуддя в короткому пості, але в двох словах це рекомендує робити один набір з 3-5 вправ повільно, з високою інтенсивністю, і після провалу на тиждень. Мета вправи-вичерпати всі чотири типи м'язових волокон одночасно і злити їх glucogen резервуарів. Нібито це відтіняє різні каскадні ефекти в організмі для збільшення сила, загальна витривалість (включаючи "кардіо") і втрата жиру. Тренування з проміжком у тиждень, бо нібито вона бере час, щоб повністю відновитися і більш часті тренування шкодять. Пояснення в книзі є посилання і якщо є якась сумнівна наука, я пропустив його.

Я виявив, що він, схоже, зберігає свою силу, вагу, % жиру і т. д. тільки з короткою тижневої тренування, але я застоюється. Я не стаю сильнішою (як вимірюється час під навантаженням) або легше (як вимірюється падіння у вазі і % жиру). Я не змінив будь-який інший аспект мого життя; сон, харчування, добавки, рівень стресу всі були постійні.

Я хотів би допомогти діагностувати у чому проблема:

 • Недолік у приміщення чи наукові книги?
 • Вада в моєї тренування (опишу нижче)?
 • Вада в моїх вимірювань прогрес? (Можливо, моя інтенсивність зростає, тому я втомлююся швидше, роблячи час під навантаженням поганий показник прогресу)

Деталі тренування:

 • Раз в тиждень на тренування (всього 5)
 • 5 freeweight вчення, по порядку: жим лежачи, присідання, вертикальний штанги поспіль, стоячи штанги плече, жим, станова тяга
 • Я використовую вагу для кожного, що дозволяє приблизно на 1 хвилину часу під навантаженням, перш ніж я не роблю набори на прибл. в 5 сек. каденція
 • Я відслідковувати прогрес шляхом вимірювання часу під навантаженням (старт на провал) з секундоміром; я не в рахунок повторень
 • Досить відпочивайте між вправами, щоб перемістити бар/вага і створити наступну вправу. Я буду чекати трохи довше, якщо я важко дихав (мій пульс залишається підвищеним протягом, я просто відпочиваю отдышусь)

Я думаю, що я в дусі рекомендацій книги, але для повного розкриття ось кілька областей, я думаю, в який я йду (книги, здавалося, не свідчать про те, що це будуть значні проблеми):

 • Я використовую вільні ваги замість рекомендованих Наутілус машинах (в основному тому, що я використовую свій домашній тренажерний зал, і ось що у мене). Я використовую силову раму, так що я можу сміливо лавці & присідати справжнім провалом.
 • Я використовую 5 сек. каденція замість 10 сек. рекомендовані книги, в основному тому, що я не можу їхати повільніше, ніж 5 без відчуття, що я зупинилася.

Оновлення: Я вибрав відповідь, який я думаю, добре вирішує мою проблему, але я хотів би додати кілька додаткових елементів зверніть увагу, що я пробував (не здавалося вплине на мою продуктивність) у разі, якщо хтось піде по моєму шляху:

 • За даними подальшої ББС питання і відповідь книга (і один або два з відповідей нижче), 7 днів не може бути достатньо часу для відновлення, особливо для великих хлопців. Я пробував збільшити до 10-11 днів.
 • Почав курс креатин L-глютамін для поліпшення відновлення.
+893
alecxs 18 бер. 2010 р., 06:23:49

Ви повинні розглянути можливість отримання у вид спорту, який включає в себе також і інші люди. Біг-це здорово, але якщо у вас працює Буди, це ще один самотній діяльності, де потрібно покладатися на свої власні дисципліни. Кожен може розпочати роботу, виконайте кілька спусків і відчувати себе добре. Сама важка частина біг в якості тренування-це дисципліна бере участь робити це регулярно "в довгостроковій перспективі". Вилазячи з ліжка, коли ви не відчуваєте, як він, пропустивши кілька днів з-за дощу, і т. д.

Є щось, щоб бути сказаним для зустрічі з людьми в певний час і тренуватися разом. Маючи місце, де люди очікують, що ви з'явитеся дає вам додаткову мотивацію для тих днів, коли ви не відчуваєте, як навчання, і також забезпечує деяку міру соціального життя, що досить приємно, коли ти проводиш більшу частину свого часу наодинці з комп'ютером (та ж історія тут).

Командний спорт-це здорово, але це складно інтегрувати команду для реального, коли ти виходиш з форми.

Мій кращий рада буде розглядати бойові мистецтва як дзюдо або джиу-джитсу. Це може звучати грубо, але це фактично досить весело, і ви знайдете, що ті ж якості, що зробить компах також бразильського джиу-джитсу/дзюдо кретин.

+890
lebel 23 жовт. 2019 р., 00:51:12

Будь ласка, будьте обережні, експериментуючи з тестостероном. Тіло зазвичай балансує підвищену Т-рівні естрогену, тому що занадто багато тестостерону може викликати рак яєчок. Є блокатори естрогену, таких як DIM, які можуть бути прийняті як частина вашого стека. Знову ж таки, будьте обережні і зробити ваші дослідження на Examine.com. Подивіться на загальну рекламу на ТБ для юридичних фірм, які рекламують свої послуги, якщо ви коли-небудь використовували такі продукти, як Андрогель і т. д. Є причина для цих оголошень. Якщо причина вашого поста, що ви відчуваєте, як ви застоялося, шукати інші способи фізичні вправи. Шукати принципи Вейдера, треба більше спати/відпочивати, але будьте обережні, коли ви безлад з гормонами.

+853
Riccardo Biasini 18 вер. 2014 р., 20:52:44

Тому я, намагаючись пом'якшити моє тіло майже рік. Протягом більшої частини року, у мене були дуже інтенсивні тренування з моїм, і хоча я бачив результати, вони не були так гарні, як я чекав їх. З-за цього, я просто здався і більше не морочитися з цим. Через кілька місяців, я знову роблю вправи на 25-50 повторень у кожному. Його було всього місяць, і я бачу набагато кращі результати. Я на точно таку ж дієту, я був раніше. Нічого не змінилося, крім повторень тренування...

Я думав, що більш великі ваші тренування будуть швидше ви побачите кращі результати, вірно?

Так що я помилився - це насправді краще взяти це повільно?

+831
Tanya Dorak 30 бер. 2016 р., 04:21:57

Відчуття тиску в голові, особливо під час важке, це нормально. Це почуття є точною, як збільшення внутрішньо-грудного тиску поширюється в череп через підвищення артеріального тиску і збільшення Церебро-спінальної рідини (ліквору) тиску. Це значить, ти робиш маневр, принаймні, частково правильно.

+808
ninetiger 17 вер. 2014 р., 07:10:55

Коротка відповідь: ні

Якщо ви думайте критично про дії у важкій атлетиці, і в діяльності , що допомагає композицій, ви зрозумієте, чому. Давайте копнемо трохи глибше:

 • Браслет відстежує кроки (тобто крокомір)
 • За її оцінками, кількість спалених калорій, ймовірно, каденція цих кроків і загальна кількість прийнятих
 • Це ніяк не відстежити серцевий ритм. В той час як ви можете ввести цю інформацію в трекер, браслет не продає пристрій, який відстежує всі.

Коли ви перебуваєте важкої атлетики, наступних умов більшу частину часу:

 • Ви стоячи/сидячи/лежачи на одному місці, як ви підніміть штангу, гантелі або гирі.
 • У деяких випадках виконується статичне утримання-що, а це займає величезних зусиль і спалює більше калорій, ніж в інших--буде відображатися як 0 активність на Fitbit.
 • При виконанні фермера ходить, несе валізу, офіціант ходить, допомагає тільки записувати кроки-він не може враховувати додаткове зусилля, необхідне для утримання важких знарядь.

Коротше кажучи, крокомір-це дуже погано підходить для силових тренувань. Ви можете отримати більш повне уявлення про витрату енергії і спалених калорій за допомогою пульсометра. Хоча це має свої власні проблеми, особливо, коли в бар входить в контакт з грудей, інформація, яку ви отримаєте від пульсометру набагато корисніше. Тобі потрібна відкалібрований для вашого поточного рівня фізичної підготовки, але навіть з грубої приблизні оцінки, то це буде набагато ближче, ніж крокомір.

Я писав про використання монітора серцевого ритму у 2011 році для силових тренувань. В той час як це корисно, я тільки зламати його зараз, коли у мене є мета коливається частота пульсу я прагну в процесі навчання. Наприклад, якщо я хочу побудувати мій аеробної продуктивності під час тренування ваги я постараюся підтримувати пульс 120-150 ударів в хвилину.

+717
Dagelf 20 груд. 2013 р., 06:01:11

Я думаю, що у мене є деякі проблеми з колінами, як я зазвичай відчуваю, що є біль після інтенсивної Нижнього робочого дня тіла. Також я помітив, що у мене є деякі симптоми стукіт коліна,тому я хочу знати, краща позиція ширина і ніг позиції принаймні біль.Я помітив, що біль в основному коли коліно йде вперед, тому у мене немає багато проблем у важкій тязі, але багато проблем у спині присідати,навіть значно меншу вагу в порівнянні з DL.

+679
Kamilo Wol 20 лют. 2011 р., 14:35:54

Я дуже багато чула про "босоніжка" запущена ідея, яка, здавалося, знаходять велику популярність з книгою "Народжений бігти". Основна ідея полягає в тому, що нога людини еволюціонувало для того щоб бути дуже ефективним в управлінні і, поставивши багато в між ним і землею ми частіше викликає проблеми, то вирішити їх. Я не планую взагалі бігати босоніж, але я думаю трохи Vibrams з загальною ідеєю, здавалося, має сенс для мене і босоніж в голові.

Я бачив аргументи полум'я війни про статистику на цьому, так що не турбувати обмін на все це. Те, що я справді шукаю інформацію від людей, які пробували обидва працюють традиційні кросівки, а також працює з чимось на зразок Vibrams. Я хочу отримати уявлення про те, яка різниця була для реальних людей, які насправді пробували і які не зацікавлені в однієї сторони іншій.

+608
shir k 27 січ. 2017 р., 17:12:19

Можна виконувати силові тренування на певні групи м'язів і тренінг для маси на інших?

Наприклад, я не хочу великі ноги, але я звичайно хочу набагато сильніше ніг. Я можу зробити силового тренування на мій день ноги (від низької повторень і важкої ваги), а чисто поставити розмір моєї верхньої частини тіла на своїх днів (максимум повторень, меншу вагу)?

Або моє тіло тільки зробити одну річ за один раз протягом певного часу? Під цим я маю на увазі, якщо я роблю мої ноги день для досягнення максимальної міцності і тоді на весь тиждень робити тренування для розміру, буде моє тіло, вирішать, що він повинен просто взяти на розмір скрізь, що я тренувався на цьому тижні, або все-таки честь моєї силового тренування на ноги?

Це може включати в себе частини тіла, які пов'язані / близько один до одного, як сказати, якщо я хотів, щоб сильніше біцепс, але більше трицепс.

+598
Hans Poo 13 лип. 2011 р., 08:06:57

Просто щоб виключити найгірші сценарії, у вас є які-небудь проблеми з рухом очей, як день триває? Є неприємні аутоімунне захворювання під назвою міастенія Гравіс , де первинними симптомами є втрата м'язового контролю з використанням. Майже завжди, вона характеризується часто використовуваних м'язів, таких як очі і щелепу, але бувають рідкісні випадки, тільки з участю основних м'язових груп. Тест полі "Підпис" передбачає наявність особистості тестованого робити тест на стиск близько 4-5 разів поспіль з діагнозом приходити, якщо сила людини неухильно падає з кожним стисненням. Це звучить небезпечно тощо. Я безумовно рекомендую проконсультуватися з лікарем. Так, це інвестиції часу і грошей (якщо врахувати втрати в заробітній платі, навіть з медичною страховкою, середній медичний візит обходиться прохолодно $100 для багатьох професій), але сума, яку ви будете економити, якщо це щось серйозне досить, щоб виправдати витрати.

+586
Evgesha36rus 14 січ. 2019 р., 09:06:42

Якщо ви можете зробити стандартна планка протягом 1 хвилини. Це час, щоб зробити це важче. Перейти на швейцарський м'яч. Покласти ноги на перевернутому босу. Багато варіантів...

+500
Falana Opeyemi 10 серп. 2016 р., 05:43:02

Одного разу я чув, що основні дефініції серцево-судинних вправ "Вправи, які підвищують пульс на певний час"

Це правда? Якщо так, я можу вибрати будь-які вправи(наприклад, торкаючись носком,піднімаючи ноги і т. д.) Для втрати ваги?

+482
Kanwal Preet Preet 15 лип. 2014 р., 14:32:13

Я б передумова вашого питання. Ваша мета, щоб схуднути чи бути здоровим? Вправа невелика частина втрати ваги. Дієта є найважливішим фактором. Зосередити увагу на якість їжі, яку ви їсте більше, ніж кількість. Вам потрібен дефіцит калорій, щоб схуднути, але ви могли б зробити, що на цих захопленням дієти, як дієтичні печива, і т. д... Ви би бути дефіцит калорій, але не бути здоровим.

+481
Jan Muncinsky 9 лип. 2013 р., 08:22:45

Усвідомлення

Перший крок полягає у виявленні відчуття плоскою задньою панеллю, стрільби нижній частині спини м'язами, вигинаючи спину, збереження або втрати задню арку, а стегна рухатися. Практика "supermans" на підлозі, піднімаючи ноги і груди. Заглибитися в те, що ти вважаєш правильним положення, то відчує з вашої сторони або поглянути на себе в дзеркало.

Підсильте це відчуття, використовуючи Румунська станова тяга та присідання, тримаючи деревинку або мітлу вгору і вниз по спині, торкаючись крижах, між лопатками і в потилиці.

Періодичного огляду

Після того як ви домоглися відчуття правильного положення спини, важливо отримати Випадковий відгук про те, як ваша проприоцепция робить. Я запитаю у знаючого склопідіймача, щоб поглянути на мій станова тяга (або чисті або на корточках) і дайте мені знати, як моя задня арка виглядає. Я теж візьму з собою камеру зі штативом і подивитися, як це виглядає для мене.

+479
Chungning Wang 3 бер. 2014 р., 15:39:16

Мені потрібно знати, як саме швидкість розраховується на велотренажері. Для цього мені потрібно знати, в які підрозділи опору на мотоцикл встановлена. Шкала від 1 до 25, але що саме означають ці цифри? Це сила в джоулях або щось ще?

Спасибі заздалегідь.

+431
Golden Fox 19 лип. 2014 р., 20:55:44

За те, що ви намагаєтеся досягти своєї важливої Вам розібратися в тренажерний зал спліт. Робити присідання, тільки віджимання і присідання буду робити мінімальний для вашого тіла. Насправді, роблять ці ви не побачите суттєві зміни у вашій зовнішності взагалі. Ви хочете приєднатися до тренажерний зал і робити основний комплекс вправ, жим лежачи, присідання зі штангою, станова тяга і плечі жим з самого початку.

Тренування 90 хвилин в день-це занадто довго так само, нехай це залишиться між 45-60 хвилин з більш високою інтенсивністю менше за інших. Купівля особистого тренера-це марна трата грошей, в моїх очах, якщо ви не ледачі, як ви можете знайти все, що вам потрібно в інтернеті, єдина перевага-це додатковий стимул і поштовх, щоб переконатися, що ви все робите правильно.

Ви могли отримати персонального тренера на місяць або так, то імітувати те, що він навчив вас змішувати його з онлайн-режими. Якщо ви просто тип нарощування м'язової маси тренажерний зал спліт ви знайдете тисячі планів, щоб слідувати в тренажерному залі.

Дієта-це те, що дуже важливо, особливо коли ви намагаєтеся схуднути, а також, можливо, що ви повинні дивитися в особливості, якщо ви хочете, АБС, а також. Як для основного, присідання є хорошим... дошки хороші... ви не можете просто зробити один або інший.

+429
daviiymartinez 25 лист. 2018 р., 04:33:46

Якщо у вас є хороша форма, Якщо ви можете тримати планки протягом 3 хвилин, напевно, стало менш ефективним в якості вправи для м'язів живота. Це хороша вправа для новачків, але і для сильного ядра може хочете ввести вправи з рухом. Вони кидають виклик ваші основні м'язи краще, як ви повинні використовувати м'язи, щоб стабілізувати ваше тіло.

Ви можете спробувати деякі варіації, які познайомлять руху в статичній планки, як:

 • (бічна) планка опускається
 • (бічна) планка коліно підвертається
 • планка хіп провали, або
 • візьміть невелику вагу для деяких однією рукою рядка, утримуючи дошку.
+401
mhalligan83 17 жовт. 2014 р., 07:51:10

Поставив одну ногу на підлогу, підняти іншу вперед, тримати ваше тіло щільно і зрушити стегна. З підвищенням рівня інтенсивності, як ви покладіть ваші ноги вище. Не вимагає химерного обладнання.

Подивіться також тут: http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/ball-leg-curl

+390
Fenista13 25 черв. 2019 р., 06:29:31

Я ніколи не робив конкретних вправа, але воно числиться на ExRx базі даних тут, з альтернативний метод тут. Загалом, я вірю, що сайт (рекомендується до АКСМ, так що це не просто ваш середній сайт).

Щоб відповісти на ваші конкретні питання:

1) обидва можуть бути використані, але я б сказав, що стоять машини краще. Він, ймовірно, робить у напрямку опору (яка біля вертикальної якщо перед вами стоїть машина, як у першій посиланням) ближче до напрямку руху.

2) припускаючи, що ви використовувати цю вправу, щоб ізолювати м'язи живота, ви повинні покласти ваші руки в такому положенні, яке є як сприятливим, так як можливо, що в даному випадку означає гнути їх з постановкою рук на маківці (див. посилання вище), якщо ви не хапають бар, або на стороні вашій голові, якщо ви не використовуючи стремена. Простягаючи руки будуть працювати ваші плечі і руки м'язи изометрически якщо ви тримаєте жорсткої руки; якщо ви не тримаєте їх абсолютно жорсткими, руки допоможе ваш ABS, зводячи нанівець мету вправи.

3) Так, ви повинні ставитися до нього як хрускіт. Так що посилання каже, "рух відбувається в талії, на стегнах". Ваш тулуб має згинатися протягом усього вправи. Найбільш важлива відмінність полягає в забезпеченні, що ви не гнути ваш хребет: подумайте про притягнення верхньої частини грудей до паху. Ви не повинні згинатися в стегнах, як в розкланюється руху.

4) це буде в деякій мірі залежатиме від пропорцій вашого тіла, але першу посилання я дала використовує щось на зразок 67.5.

5) що за посиланням є ще кілька покажчиків, але я думаю, що основні моменти були висвітлені тут.

+382
Liam Mclaughlin 19 жовт. 2013 р., 08:07:50

Я, як правило, їдять один невеликий прийом їжі/перекус і один дуже великий їжі кожен день, на відміну від типового breaskfast, обід і вечерю.

Я завжди відчуваю, що я досить їм, і моє тіло, здається, добре підходить до цього режиму. Це в будь-якому випадку шкідливо для вправ? Я б що-небудь отримати, переключившись на сніданок, обід і вечерю рутини?

Я в основному зацікавлені в нарощуванні сили, хоча мені цікаво, якщо там може бути вплив в цілому.

+375
Thomas Mannion 7 вер. 2015 р., 21:24:00

Майже всі програми навчання або тренування орієнтовані на дуже короткий термін, наприклад, 90 днів, 12 тижнів і подібні.

На мої питання про "ядро" (основні елементи у широкому сенсі) на програми навчання, які можуть працювати на протязі не менше половини очікуваний час життя для більшості людей в розвинених країнах. Довгострокові програми навчання, яка управляє змінами в догляді за прийняття ситуації (дітей, літніх батьків), травми (постійне, тимчасове, ..), фізичні можливості, дохід, рухаючись у різних країнах/регіонах і робочих ситуаціях.

На Google вчений, ніби на тему "безперервна фізичне виховання" формує цікаві результати, див. "життя фізичної підготовки". Звички є важливим для людей, щоб зберегти довгі навчальних програм. См., наприклад, "фізична активність і тренування м'язів у літніх людей." 20-річного дослідження чоловіків "orienterare". Однак, я знаю, що багато хто в цьому виді спорту, які змінилися на інші види спорту або - у більшості випадків - перестав тренуватися.

На Торговій стороні, є кілька залів у США, що обіцяє "довге життя фітнес", але їх методи здаються такими ж, як і інші тренажерні зали

+354
Ksuhenka 16 груд. 2011 р., 15:05:17

Його особливості в Скелястих тому всі асоціації пов'язані з цим фільмом. Яєчних жовтках багато жирів, але білки дійсно тільки з води і білка (близько 90% води і 10% білка). Вони будуть трохи дешевше, ніж курка, якщо ви не проти їжі 10 з них. Однак курка має набагато більше білка у відсотках - 24% проти 3%.

Це було б дешевше і менш трудомістким, щоб просто поїсти протеїнові коктейлі або курка.

+337
bobn 15 вер. 2016 р., 01:11:38

Перше, що треба зрозуміти про БФ% вимірювальних приладів... вони є приблизними! Якщо ви йдете у гідростатичних ванна переміщення, ви бачите лише приблизними, що може або не може працювати для вас, в залежності від вашого типу тіла. Кращий спосіб боротьби з цим є двоякою:

 1. Використовувати кілька методів, щоб виміряти ваш БФ%.
 2. Будьте послідовні і з вашими вимірами.

З допомогою кількох методів розрахунку жиру в організмі, ви набагато менш імовірно, щоб мати свої результати спотворюватися через одного неточного вимірювання або викид. Може бути, ви виміряли в неправильному місці, або, може бути, ви вщипнув неправильну складку шкіри, в результаті чого трохи вище/нижче значення? Чим більше розмір вибірки вимірювань, тим менше вам доведеться турбуватися про цих питаннях.

Будучи послідовним з ваших вимірювань я маю на увазі дві речі. Ви хочете виміряти в одному і тому ж місці в минулий раз, в той же час, з тією ж кількістю їжі/води в животі, і т. д.. Це особливо легко зробити, приймаючи ваші вимірювання насамперед з ранку перед душем. Чим більше варіабельність ви можете виключити, тим більш точні свідчення будуть.

Особисто я рекомендую використовувати калькулятор ВМФ жиру, дзеркальний тест, супорта тесту (в 4 - і 8-точка). Ви можете прочитати більше про різних вимірів на це питання.

+293
imolit 20 лип. 2018 р., 02:53:36

Це не рідкість для розвитку болю в суглобах що це запалення, пов'язані у важкій атлетиці, проте запалення не проходить, якщо ви продовжуєте робити ті ж самі речі.

Є деякі можливості, що викликає запалення в порядку ймовірності:

 • Зловживання цієї моделі рух (напруга в задніх дельт з руку ближче до тіла)
 • Недостатня міцність в оточуючих або антагоніст м'язів
 • Неправильна тренування

На даний момент, Ви будете мати, щоб зупинити трицепс відкати, щоб дозволити плечу відновитися. Побачити, якщо є інші трицепс вправи, які не викликають болю, наприклад, постійного розширення трицепсів на тренажері з мотузкою кріплення і т. д.

Щоб допомогти плечу відновитися, вам доведеться використовувати його по-різному, щоб створити навколишнє мускулатуру:

Нарешті, перевірте ваше Програмування (вибір вправ і обсяг). Подивіться на те, що ви робите або не робите, що може призвести до Ваші плечі, щоб вийти з вирівнювання і викликають проблеми запалення. Це може бути, що ви просто робите занадто багато простору на певні м'язи, але не вистачає на ті, що ви намагаєтеся мети. Вибираючи різні вправи можуть допомогти зробити те, що ви хочете, не перевтомлюватися речі, які ви не хочете. Переконайтеся, що у вас є м'язи-антагоністи натисніть із достатнім обсягом, щоб зберегти баланс.

+207
Zack Teater 5 черв. 2014 р., 16:19:50

Я читав, що спека, так і заморозки володіють протизапальним ефектом, але тепло буде збільшувати циркуляцію і заморозити зниження. Тому в день травми, напевно, краще використовувати заморожування-для обмеження пошкодження/удари і т. д. Після цього можна використати тепло, щоб допомогти процесу загоєння.

Особисто я віддаю перевагу заморожувати процедури і знайти їх, як правило, більш ефективні, ніж традиційні знеболюючі препарати.

+188
Erwin Waterlander 26 серп. 2017 р., 04:05:23

Я намагався знайти відповідь на це, але я не міг. Якщо це дублікат, будь ласка, прийміть мої вибачення і будь ласка, покажіть мені оригінальний питання.

Трохи фону:

Я розробник у досить поганій формі. Не дуже товстий, але дуже слабкі м'язи, які викликає у мене дуже багато проблем в плечі з-за поганої постави і слабких підтримки. Не занадто старий (29 до 30). У мене теж є стара травма коліна, яка забороняє мені робити такі речі, як футбол або біг.

Я не тренувався через суміші брак часу плюс відсутність інтересу плюс лінь, плюс якась неприязнь для переповнених залів, але я добрався до того, що я чітко бачу, що мені потрібно поліпшити мою витривалість і сила.

Моя мета полягає не в тому, щоб побудувати багато м'язів, просто щоб дістатися до здорового стану з середнім витривалості і сили, не дивлячись для 6-пакет, ні нічого подібного (принаймні не зараз)

Моє питання:

Я читав навколо, здається, що в моєму випадку плавання-це краща вправа. Було б на коліно, допомагаючи мені будувати витривалість і (в незначній поширюється) сила для моїх м'язів, особливо спину (що актуально з-за мене бути її хлопцем). Якщо я помиляюся, будь ласка, поправте мене!

Тепер, де я можу знайти деякі програми навчання для плавання?Від початківця до середнього рівня.

Я бачив багато функцій на міцність, кардіо, і т. д., Але нічого конкретного для купання. Це як якщо людина припускає, що ви зараз, як це зробити.

Дякуємо за вашу допомогу!

+154
Ayat albibass 15 жовт. 2016 р., 02:47:05

За останні шість місяців я втратив біля 34/35кг. Хоча я сам скептично багато людей говорили мені, що я сильно схудла і вони можуть побачити його. Моєю метою було дістатися до 75кг і переглянути свої варіанти там. Проте я зараз думаю, починати вправи, щоб тонізувати живіт області за станом на початок наступного місяця (коли я зазвичай додати нове вправу до мого режиму) і шукаю поради про те, як я можу йти про робити це.

Я перерахую мій нинішній режим тренування у разі, якщо вона може допомогти на всіх/на спільну думку про те, що люди думають про нього.

 • Ходити близько 5 км в день (може змінюватися)
 • Біг 300 метрів три дні в тиждень (варіюється пір, як я бігаю трохи більше)
 • Працює 700/800 метрів двох днів в тиждень (також варіюється, зробив три до цієї тижні)
 • Гирі гойдалки (6 днів на тиждень, 3 підходи, 10 повторень, 16кг) (зробив це в спробі поліпшити мою спину, я потрапив в аварію і отримав досить переплуталися два роки тому і було джерело багато болю, тому я хочу попрацювати над нею і виправити, заглянув у неї, коли я почав навіть бігати вранці я робила, в результаті чого спина болить, стало краще якраз прогресувала, хоча)
 • Скручиваемости ноги (6 днів, 3 сети, 10 повторень, 40кг) (почала робити в цьому місяці. Я вирішив спробувати, щоб побачити, якщо я можу тонізувати мої ноги трохи вгору і зробити їх сильніше. Спочатку, коли я почав це режим тренування на початку нового року, і я був трохи біг і мої ноги і щиколотки були в агонії. Хоча це значно покращився в найближчі місяці, оскільки я думав, що додавання скручиваемости ноги може бути корисно, як я маю намір підвищити свій біг відстані по часу)
 • Безперервний біг (по суботах) (зробив в 1 км субота, було б 2 або так невеликими перервами, дивлячись на моє відстань, слабкий, наскільки я знаю. Я прагнув зробити 2-х кілометрів, коли я почав, але, на жаль, я поступився занадто легко. Я побудую до 2 кілометрів і переглянути, коли я приїду)

Я роблю день відпочинку в п'ятницю, тому я шість днів у тиждень нормально. Якщо я дуже зайнята або погоду дуже погано, я іноді не зробити повну шестиденному тижні.

Це теж, напевно, важливо додати, що я на дієті і досі. Деколи можна також швидше за все, сказати, що моя дієта була дуже агресивною.

Поточна дієти:

Сніданок: один yohurt, близько 90 калорій і низьким вмістом жиру, ароматизатори і точне калорій розрізнятися

Обід: салат, сендвіч, іноді там же курка в ньому може бути один раз в тиждень

Вечеря: салат разом з основним блюдом, що містить якесь м'ясо (в залежності, використовувати, щоб просто бути салат зазвичай, поки я не почав мою ногу кучері)

Напої: Вода, дві чашки кави в день (повністю вирізаний цукру в мій кави), зелений чай з обідом і півсклянки молока після тренування (ніякого алкоголю тепер якщо я з друзями)

(Якщо я з друзями раціоні може коливатися, граф кави може також, якщо це протягом дня. Ніколи більше не бачу їх, так що це навряд чи актуально, на жаль)

Додаткові інформація:

 • 6 футів
 • Почав в 117kg
 • Близько 83кг зараз, тільки увійшов у нормальний вага ІМТ діапазон
 • Набрала багато ваги в 20 місяців, але не всі

Будь-які поради чи зауваження з вдячністю оцінили. Якщо вам потрібна додаткова консультація, будь ласка, дайте мені знати.

+120
Glen Best 9 вер. 2014 р., 04:36:21

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil