Скільки часу треба не їсти перед запуском 5К?

Якщо гонка рано вранці, це нерозумно заздалегідь пропустити сніданок? Скільки часу треба не їсти перед запуском 5К?

Я зазвичай готовий через двадцять хвилин, і гонка в 8:30.

+112
Swe 28 трав. 2015 р., 08:26:51
32 відповідей

Бігові кросівки-це взуття для бігу, але знайти один, який підходить до вашої нозі і правильного кроку. Припущення, як ви бігати на біговій доріжці буде таким же, як всередині. Піти в магазин і спробувати кілька і побігати трохи в них, навіть якщо це виглядає трохи безглуздо, просто знайти те, що ви відчуваєте, не завдасть удар.

+979
NasiGudeg 03 февр. '09 в 4:24

Не бути Дис-приємно, ви, можливо, почали в тон, а може насправді почав втрачати дюймів, так що ви повинні зняти мірки, а також за допомогою ваг.

Я часто помічаю, що клієнти втратили жодної ваги, але вони втратили 2 дюймів навколо талії.

Як в попередніх коментарях, тиждень-це дуже короткий проміжок часу, щоб побачити різницю. Коли ви тренуєтеся більше ваш організм вимагає більше калорій, щоб просто підтримувати вагу. Тому, якщо ви тренуєтеся більше і їсте ж ви втратите вагу.

Удачі вам у вашому подорожі

+906
Selvakumar Nadar 12 серп. 2016 р., 23:17:38
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Силові вправи тягнути плечі назад допомогли мені з інтуїцією програміста. Підтягування і станова тяга є особливо корисними, а також присідання.

Силові тренування це нормально, майже ні на що: він, переконавшись, що силовий тренінг працює, щоб вирішити ваші проблеми, а не посилить їх. Наприклад, я би легше з віджиманнями, віджимання на брусах, і жим лежачи на даний момент, і зосередитися на вправах для пересування (таких як пристінні гірки), поки ви відчуваєте себе більш комфортно з тими, які штовхають рухами.

+855
Mahmoud Rabei 3 черв. 2018 р., 15:56:47

М'язи живота нічим не відрізняються від решти м'язів, особливо якщо порівняти їх з чимось на зразок вашого м'яз, випрямляючий хребет: вони тримають вас у вертикальному положенні, не згинаючись, і для великих навантажень ви будете займатися їх изометрически. Людські м'язи живота, як правило (і це очевидно) складений тип 1 "повільно скорочуються" волокон , які шанують витривалість за потужність.

Незалежно від того, скільки ви хочете, щоб підняти, Ви не повинні підніматися два рази на день, якщо у вас є дуже хороша програма навчання. Це займає час для ваших м'язів для відновлення від пошкоджень при підйомі.

Враховуючи характер вашого черевного преса (допомоги, щоб тримати вас у вертикальному положенні), повільно скорочуються м'язові волокна, що і для важких навантажень вони займаються изометрически, я думаю, ви можете почати бачити картину, чому вони навчені вони, як вони. Правильно виконується станова тяга, присідання, і накладні пресів буде працювати ваш абс в доповнення до будь-якої прямої abominal роботу, яку ви робите.

Моя порада:

 • Ви, напевно, підніматися занадто часто, це займає час для м'язам відновитися незалежно від того, наскільки сильно ви хочете, щоб підштовхнути.
 • Якщо у вас є хороша програма силових тренувань, ви будете мати багато роботи АВ вбудований.
 • АБС зроблені на кухні, як мовиться. На картинці нижче-це досить точний і показує, що видимий АБС майже повністю продиктовані жиру.

enter image description here

+754
Shon Olson 4 лист. 2018 р., 09:24:41

Щоранку, поки в тренажерному залі, є хлопець, якого завжди піднімає в ... особливий стиль для мене. Він не робить крайню кількість ваги, дуже здійсненним для повного висунення в ТВ-кажуть, гантелі жим від грудей. Однак, замість типових вниз до грудей і назад, він тримає гантелі назовні, і майже не смикаючи рух, переміщення його зброї в більшості дюйма, знову і знову. Він продовжує використовувати ці ж менше, ніж на дюйм спосіб з іншими він виконує в тренажерному залі, в, підтягування (рухаючи головою вгору 1 дюйм і назад), на зап'ясті кучері дюйма.

Чи є якась вигода в цій техніці? чи це просто його...особливий спосіб робити речі?

+747
phd68lnx 17 жовт. 2017 р., 22:20:58

Широкий pulldowns матиме мінімальний вплив на біцепс - ви зосереджуєтесь більше на трицепси, трапецієподібна та найширші, коли ваші руки широко розставлені.

Скручування, присідання з м'ячем медицина також ефективні в роботі вашого латів.

Для трапецієподібної, ви трохи обмежено, так як він використовується для багатьох тягових рухів, яка також буде використовувати свій біцепс. Ви могли б спробувати накладні бар піднімає на роботу верхній частині трапецієподібної.

+744
Joshua Faulkenberry 11 груд. 2018 р., 02:38:16

Я працюю з 8 до 17, і мені доведеться прокидатися о 6:30, щоб дістатися до моєї роботи за часом(7:45 до 7:55).і коли я повернуся додому (близько 18:40) я так втомився і зголоднів, що я лежу на дивані і їсти і дивитися ТБ в основному, і до того часу, що я хочу встати і зробити кілька вправ, я хочу спати і не хочу нікуди їхати!

Я не хочу тренуватися на голодний шлунок, мені погано кожен раз, коли я після тижня або так і не можете тренування на повний шлунок теж!

Я набрала майже 10 кг в останні 6 місяців і я боюся, що він набирає швидкість в цій області.

Мені потрібні деякі рекомендації про те, коли і який вид фізичних вправ.

Мені 25 і в мене вага 90 кг

Дякую

+735
Jackson Rudd 1 жовт. 2013 р., 12:46:47

Д-р Баррі Сірс (зона харчування) стверджує, що ніхто не може взяти більше, ніж приблизно 0,75 кг щотижня, у чистий жир, який. Все, що не є здоровим

+726
Lena Nifedova 29 лют. 2016 р., 10:11:38

Я хочу покращити свій склад тіла за рахунок втрати жиру при мінімальній втраті м'язів. Я теж хочу підтримувати свій поточний рівень фізичної підготовки.

Я роблю опір тренування в деякі дні і кардіо в інші дні (велосипед або гребний тренажер). Я веду щодо малорухливий залишок дня, за винятком короткого ходьби або їзди на велосипеді на роботу і з роботи. Час я працюю в основному диктується зовнішніми зобов'язаннями, але у мене є деякий контроль над тим, коли я їм.

Для того, щоб звести до мінімуму вплив дефіциту калорій на м'язової маси та загальної фізичної підготовки:

 • хіба це діло, коли я їм, щодо силових тренувань?
 • хіба це діло, коли я їм, щодо кардіо?
 • я можу/я повинен негайно з'їсти перед сном?
+695
gandalfolreflyianserniy 23 черв. 2019 р., 10:01:45

Я мав справу з такою ж травмою (на лівій стороні). Я перестав робити все присідання і мертві підйомників на 2 місяці і чекав його, щоб повернутися до 100%. Бэрин відповідь на мій досвід. За 2 місяці перерви я зосередився на підтримку грудей веслярів, (не підтримує груди гребе як загнув рядки викликали подібну біль навпочіпки) широта тягне, підборіддя вгору, і в животі роботи.

Я використовував 2 місяці, щоб зосередитися на своїх повітряних підйомників і більш приріст в 2 МІСЯЦІ, ніж попередні 6.

+686
Robin LaPorte 16 черв. 2019 р., 21:27:29

Привіт мені 17 років і користується комп'ютерами з 11 років. У мене трохи менше болю в спині, але ніколи не цікавилася про це. Я сидів більшу частину свого життя і зараз мені 17 З 2 років моєю спиною сила занадто слабка, я не можу навіть стенд протягом тривалого часу я повинна лежати або сидіти. Моя вага також збільшився і проблеми стали ще гірше. Щодня вранці моє плече шия і спина боліти, принаймні, на п'ятнадцять хвилин, а відчуття в грудях, задишка. Моя постава стала дуже дивно (я додала картинки). Це побічно впливає на мою роботу і досліджень багато моєї впевненості також знизився. Мені потрібно правильний напрямок для поліпшення своєї постави і зміцнення м'язів спини. Дякуємо за допомогу заздалегідь. Я дуже ціную допомогу кожного. My back posture right now.

+666
Jon Degner 15 вер. 2011 р., 12:36:46

Я не розумію, чому всі відповіді, кажу, що час не має значення, чи йде правда.

Немає ніякого зв'язку між часом прийому протеїну по відношенню до роботи, що має яке-небудь істотний вплив. Будь ласка, див. Цей документ.

+663
vladiz 28 трав. 2019 р., 02:49:04

Я хотів би запропонувати вам поглянути на рішення вашу тягу до їжі фрукти, які, природно, солодкий, а не нездорової їжі.

Ви можете варіювати, є різні типи сезонних фруктів або спробувати знайти свій улюблений.

Я люблю їсти кавун і rockmelon (canteloupe) після тренування.

Якщо вам подобається смак шоколаду не обов'язково солодкість можна спробувати як-небудь ріжкових барів, які мають схожий смак.

+653
Kathleen Binn 8 груд. 2016 р., 14:41:05

Роман,

Все залежить від інтенсивності, тривалості, частоти і ваших цілей.

 1. В чому полягає ваша мета(и): набрати вагу, схуднути або підтримувати вагу?
 2. Скільки часу займає ваша тренування?
 3. Наскільки інтенсивна ваша тренування?
 4. Як часто у вас тренування?

До речі, саме тому всі вони називаються "теоріями", тому що вони можуть працювати для деяких людей, але не може. Істина полягає в тому, що ви повинні з'ясувати, 4 питання, які я представив вище.

Подумай про це! Олімпійських плавців і спринтерів харчуватися по-іншому, ніж у нас. Ці два наукових планів вибіркового прийому їжі повинно дати вам деякі ідеї щодо вашого питання.

Реальні поради:

 1. Якщо ви тренуватися, вам знадобиться більш складні вуглеводи.
 2. Якщо тренуватися довше, ви будете мати потребу в більш складних вуглеводів.
 3. Якщо ви частіше тренуватися, вам знадобиться більш складні вуглеводи.
 4. Якщо ви хочете набрати м'язову з підняттям тягарів, так вам знадобляться як протеїни і складні вуглеводи (енергія).
 5. Спробуйте почитати цей план від зйомці. Але не забувайте, що якщо ви не можете відповісти на 4 питання, які я написав вище, то це буде важко, щоб допомогти вам щодо вашого плану дієти.

Удачі!

+630
Johnb 11 жовт. 2010 р., 10:29:02

Як тільки я прийняв рішення зробити новий хід, чи можу я використовувати мої старі кросівки, як черевики (від будинку до місця роботи / по сусідству) або це єдине відповідне місце для старих кросівках ящик для пожертвувань або урну?

Я думаю, це також залежить від зносу. Коли буде ідеальний час, щоб ви могли отримати максимальну кількість використання?

+595
mpvader 14 трав. 2016 р., 03:06:45

Я говорив з тренером, і розповівши йому свій поточний вагу і бажаний вагу, він запропонував мені з'їсти 3500 калорій в день. Я 6'5 і в той час я був про 200lbs і я досяг своєї мети 220фунтов. Якщо я хочу продовжувати набирати вагу (я хочу потрапити 240), чи потрібно мені несотворенного споживання калорій або мені продовжувати чекати їжа 3500 калорій в день?

Був на 3500 калорій в день, призначений, щоб допомогти мені набрати вагу на невизначений термін, або натисніть 220?

+572
SWIIWII 10 черв. 2019 р., 20:30:03

В даний час я слідую за морозивом Джейсон Блаха програма початківців фітнес 5х5. Різні тренування призведе до різної комплекції тіла. Отже, як ви створити свій власний тренування, так що він в кінцевому підсумку приведе до вашої мети статури?

+571
zajka 19 черв. 2013 р., 01:32:24

Якщо ви хочете втратити живота жир, ви повинні бути націлені, щоб збільшити ваш тестостерон і рівні GH, роблячи вправ високої інтенсивності, наприклад, біг на довгу дистанцію. Це також збільшить ваш метаболізм, який допоможе вам використовувати більше калорій.

+569
sgauria 5 січ. 2010 р., 11:20:09

Традиційна індійська дієта означає карбюратора-завантажується з нестачею білка, принаймні, з того, що я пережила індійської кухні.

Ваші макроси, швидше за все, не добре з такої дієти. Ви повинні адаптуватися.

Це 90% дієта і 10% того, що ви робите в тренажерному залі.

+539
oleg33m1 6 вер. 2011 р., 18:52:44

Як дуже новонавернений кулака віджимання, тому я не можу прокоментувати їх. Одна річ, про віджимання взагалі занадто зберегти хорошу форму тіла, ідеально рівною і твердою, голова злегка піднята, а плечі тримав у близько до тіла менше навантаження на плечі і лікті. Зробив віджимання протягом багатьох років і на піку я б спалахнути більше 500 щодня, але не зрозумів, що моя техніка для ш#т, що призвело до проблем плече. Також є довгострокові травм рук від повороту занадто далеко всередину мої руки (пальці спрямовані назустріч один одному - немає), коли робиш віджимання, так що кісточки насправді звернення до мене. Як вже було сказано, у них на килимку або гімнастичному маті.

+539
Okko Kooks 1 лип. 2010 р., 12:11:51

Багато залежить від того, скільки обсягу ви виконуєте і скільки ви піднімаєте (інтенсивність). Не знаючи цього, важко коментувати. Я виконав 10 наборів 10 повторень на присяд протокол і мені знадобиться 5 днів, щоб відновитися. Де я можу виконати на спліт присед в понеділок 3 підходи по 12 повторень, і я готовий піти ще раз через 48 годин в середу.

Ерік згадав вище про сон, наявної хвороби, впираючись рівень гормонів ,білка, тренінги вік і т. д. Тих, хто буде мати вплив на вашу здатність відновлюватися. Вони не можуть бути проігноровані. Я хотів би бачити, що типова тренування виглядає для вас, тоді я зможу дати вам більш точну відповідь.

Сподіваюся, що допомагає,

Майк

+534
Khush Bakht 19 січ. 2015 р., 17:29:00

ІМТ являє собою актуарную таблицю, і поки недостовірно для людей з розвиненою мускулатурою або інших видах екстремального будує, для загального орієнтиру, він буде працювати, особливо якщо ви в основному орієнтуєтеся втрати жиру. Отже, поглянемо на шкалі ІМТ, вибрати розумну мету вага і прагнути до цього початку.

Для початку, я б не тільки розробити програму тренування, але я також хотів розробити план харчування, способу життя. Я не кажу, що дієта, як дієта передбачає короткочасне зміна. Існує два основних компонентів фітнесу, одна вправа, а інший-це те, що ви їсте. Тільки якщо ви дійсно звернути увагу на те, що ви дійсно можете бути успішним у втраті ваги та фізичного розвитку.

Зроби ласку, почни з помірною, низькою віддачею вправи, такі як їзда на велосипеді, плавання, ходьба, і основну вагу. Отримай свою вагу на прийнятному рівні, і одночасно з'ясувати, які вправи вам подобається, і створити свій план вправи навколо цієї діяльності. Якщо ви ненавидите важкої атлетики, що ви не будете робити його довго, наприклад.

Жиру можна виміряти за допомогою ваг Tanita тип, жиру штангенциркулі, вимірювання окружності і передові методи, такі як підводне водотоннажність зважування та сканування DEXA. Останні два є найбільш точними, потім супорта, потім все інше. Ваги Таніта, хоча, можливо, дуже неточний, дає принаймні загальна тенденція. Один з ваших кращих посібників буде дзеркало і одяг.

+399
user28742 13 черв. 2014 р., 16:59:56

Я шукав якісь випробування або змагання, що вимірює рівень ГПП.

Тест повинен бути:

 • - він повинен перевірити абсолютна сила, відносна сила і витривалість (може і більше видах на витривалість)
 • легко вимірні і відтворюються - кожен здоровий чоловік повинен бути в змозі зробити це за допомогою стандартного устаткування і мінімальний час приготування (вчитися тест навичок безпечного має зайняти не більше кількох тижнів).
 • випробування повинні підкреслити, баланс - це не повинно бути можливим, щоб отримати хороший результат тільки один навик. А тест повинен стати причиною поганого ранжирування для всіх недолік в одному з навичок.
 • всі завдання в тесті слід зберегти і не дурний
 • тест повинен бути універсальним (результати не можна безпосередньо залежить від ваги або висоти)

Додатково:

 • було б здорово, якщо тест вже давно табло населення від любителів до еліти підтверджені певними повноваженнями

Інші Примітки: (редагувати)

За словами першого відповіді я зрозумів кілька інших точок. Тримати їх в думці:

 • Віджимання на максимум повторень тесту на витривалість (не відносний випробування на міцність)
 • Жим лежачи і присідання не мають прямого відношення до ГПП, таким чином, вони не мають ніякого відношення

Із-за перерахованих вище пунктів, усі військові/пожежні/... вибір тестів, що я можу дізнатися лише малу величину від ГПП точки зору. Ці тести в основному складаються тільки з витривалості або несуттєвих подій.

Поки я знайшла тільки тактична сила кинути виклик http://www.strongfirst.com/tactical-strength-challenge/

Є що-небудь ще?

+395
mahesh kumar yada 19 серп. 2016 р., 03:17:26

Мені 23 роки, програміст по професії. Мій зріст 5'8" і я важу близько 57+.
Я хочу отримати трохи більше ваги в кращій формі. Але на жаль у мене немає достатньо часу, щоб піти в тренажерний зал. Я намагаюся з обтяженнями (3 сети) і деякі вільною рукою вправи вдома.

Я не впевнений, що це відповідний спосіб, тому що я хочу мати здорову серія тренування на дому, які допоможуть мені набрати вагу і м'язи. У мене є невелике місце в моїй кімнаті для тренування і у мене гантелі. Я планую купити еспандер груди, пуш-ап барів і ще кілька ваг.

Я просто шукаю допомоги в цьому питанні, які конкретні вправи можуть допомогти, щоб у мене була кращій формі? Ви можете вказати, якою має бути моя стратегія?

+389
ULTIMATE TECH 17 вер. 2014 р., 11:33:06

Я чув про складних жирів і близько води жиру, який не так вже важко позбавитися від складних жирів.
Я хотів би знати більше про них і як від них позбутися і як знати, якщо мої жири є складними водою або жирами.

+364
v3n0M 25 серп. 2014 р., 21:44:18

Я припускаю, що ваша мета полягає, щоб набратися сил, і що кожен набір-це 5 повторень (розумне число повторень при фокусуванні на приріст сили).

Якщо ви робите 5 підходів по 5 повторів на жимі лежачи у вазі, що дозволяє вам зробити ще 5 підходів по 5 повторень кожного на похилій, жим лежачи, ти не піднімаючи досить важкі, щоб стимулювати швидкий приріст сили. Ви б отримати більше від вашого часу в тренажерному залі, і зробити швидше набирає силу, піднімаючи з більш важкими вагами, таким чином, що ви можете ледь закінчити 5 сетів по 5 повторень в жимі лежачи, і це все. (Деякі програми кажуть, підйом ще важче, так що ви можете тільки зробити 3 підходи по 5 повторень, і залишимо це.)

3-5 сетів по 5 повторів на жим лежачи-це достатній стрес, щоб стимулювати адаптацію, так що, коли ви робите це знову приблизно через 4 дні, ви зможете підняти ще кілька фунтів.

Коли люди говорять про наборах, вони говорять про набори для кожної вправи. Але, коли ви налаштовуєте вашу програму, що має бути синонімом набори в групи м'язів, але не розділити ці набори між двома вправами, які так близько один до одного, як лава і похила лава. Швидше за все, вибір верстата як головна ваша груди ліфт, переконайтеся, що ви також включають в себе накладні прес в програмуванні на ваші плечі (на тренування чергувати з жим лежачи тренування), а тільки зробити нахил жим лежачи, якщо це дійсно необхідно, а іноді невеликий допомогою вправ (так як всі м'язи працювали по похилій лава для преса розроблені досить під жим лежачи і накладні преси).

+261
Juanita Lark 15 трав. 2013 р., 13:29:07

Посилання з Т-нації підтримки висипаюся.

Вам в 9-12 годину ночі, принаймні один або два рази в тиждень. (Речі, які ви не знали про сон)

І скільки?

Ваше тіло знає, скільки сну йому потрібно. Коли він достатньо буде прокинутися самостійно. (Великий сон)

Якщо ви не отримуєте достатньо сну:

уявлення про "реальний" складових ліфтів, як жим лежачи, присідання, і тяга буде зменшуватися. (Великий сон, і ефект від часткової депривації сну на вагу-піднесення продуктивності)

+230
Orazberdi Saparov 19 черв. 2014 р., 06:30:16

Думаю, як танцюрист

Танцівниці (балерини, крана тощо), Очевидно, покласти багато навантаження на ноги і впоратися з пухирями на регулярній основі. Тому я вірю, що у них є деякі досить хороші поради по профілактиці.

Наступні цитати взяті прямо з цього сайту.

Переконайтеся, що ваша взуття підходить

Найпростіший спосіб отримати блістеру, щоб носити взуття, які є занадто великий або занадто маленький.

Покрити ваші ноги

Більшість хореографів рекомендують носити танцювальні колготки або шкарпетки з танцювального взуття. Як ваші ноги почнуть потіти, ваш гола шкіра буде тертися об внутрішню частину взуття.

Використовуйте порошок для ніг

Пересипаючи невеликою кількістю порошку всередині вашого взуття допоможе зберегти ноги сухими та запобігти їх від тертя. Використовуйте для ніг порошок, тальк або кукурудзяний крохмаль. Посипати невелику кількість всередину кожного черевика, а на ваші голі ноги, перш ніж посковзнутися на взуття.\

Кришка гарячих точках

"Гаряча точка" - це знак, попередження про те, що блістер збирається розвивати. Гарячими точками є райони, які з'являються червоним і теплим на дотик. Кришка підозрілих ділянок з бинти, лейкопластир, марлевий або молескін.

Решта ноги

Зловживання часто є причиною травми, що дозволить вашим ногам відпочити допоможе запобігти поява здуття.

У вашому конкретному випадку, так як я сумніваюся, що ви придбали взуття, яка не правильно підходять, кращим варіантом є, щоб вжити заходів для пом'якшення мозолів на лікування Причини.

Мозолі викликані тертям і посилюється поту.

По-перше, ви повинні перешкоджати поточної блістери з погіршується, покриваючи їх з пов'язкою та/або стрічки, поки вони повністю зцілити. Далі, для запобігання мозолів у майбутньому додати носок/вкладиш до ваших ніг і/або тальк, щоб скоротити піт.

Враховуючи, що @Ді переживає той же питання в одному і тому ж місці, це швидше за все конструктивний недолік у взутті. На жаль, поки ви будуєте досить загрубіла, ви все одно повинні бути обережні щодо запобігання пухирів.

+218
rrawat 1 вер. 2011 р., 10:55:16

ГУМ цукру не є проблемою для періодичне голодування. Мартін Berkhan, творець популярної Leangains якщо програми, дозволяє мати жувальна гумка, штучні підсолоджувачі, які мають нуль калорій (таким чином, дієтичні газовані напої, кава з цукрозамінником і т. д.), І він навіть говорить, що ви можете мати 1-2 столові ложки. молока до кави, що становить більше калорій, ніж жуйку.

+120
MLSC 14 серп. 2016 р., 01:21:27

З чого я роблю висновок, сну дисфункція може бути важко діагностувати. Однак, можливо, ви зможете самостійно діагностувати, подивившись кілька відео. Є три відео тут з Келлі Старретт (хто це АКДП і теж людина), які я рекомендую:

Початок тут: http://www.youtube.com/watch?v=xnlDTyMRRGg

Ось дві інші:
http://www.youtube.com/watch?v=cq64hxZMJbc
http://www.youtube.com/watch?v=3rWidQgT5yo

+42
HerDev 28 бер. 2011 р., 06:55:17

Я намагаюся регулювати свій сон, але я не хочу пити таблетки або добавки. Мені було цікаво, якщо є певні продукти, які допомагають викликати сон?

+23
Madhu Babu 1 серп. 2011 р., 19:32:53

Організм "вибирає" субстрат для палива на кількість часу, який він має для того щоб забезпечити енергію для підтримки фізичних вправ, і кількість кисню, доступного для використання в процесі перетворення. На низьких інтенсивностей, жирне (як зберігаються і циркулюючих ВЖК {жирні кислоти}) є кращим джерелом, з вуглеводи в мінімальних пропорціях.

Як ви отримуєте більшу інтенсивність і частоту серцевих скорочень, пропорції починають перемикатися, доки на всіх максимальних рівнях (анаеробні), ви отримуєте 100% від запасів глікогену.

Всі хочуть знати, що їх "зону спалювання жиру", і відповідь-це їх все. Вправи протягом 30 хвилин на Х рівні, і ви отримаєте 75% від жирів. Однак, якщо ви займаєтеся спортом для тієї же проміжок часу на рівні Z, ви отримаєте 45% з жиру, а з-за дивацтва відсотки і тренування і калорій, ви можете спалити трохи більше жиру, калорій і з другим.

Суть, однак, полягає в тому, що зниження ваги є функція споживання калорій, порівняно зі спалювання калорій і споживання якісних калорій (а не фастфуд). Дослідження довели, що це не особливий вид дієти (Палео, Аткінс і т. д.), Що робить так багато різниці, як просте скорочення калорій.

Це також залежить від типу вправ. Наприклад, біг на 10 мет рівні буде спалювати більше калорій, ніж їзда на велосипеді по 10 зустрів рівні (ПВКК = метаболічний еквівалент, він використовував для того, щоб з'ясувати, енергії спалюється під час тренування).

Так що якщо ви хочете, щоб максимізувати втрату жиру, з'ясувати ваші цілі вага, їдять чисту дієту і спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте. Намилити змити повторити.

+16
Tim Hale 8 лист. 2012 р., 07:17:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil