Закликавши на допомогу з усіх сторін на майже чарівне перетворення

Я наслідувач фітнес-урод... зараз я з надмірною вагою, ожирінням, практично, повністю лінь, низька самооцінка почитав низьким-життя з мрією "чарівним чином" перетворюючи себе у фітнес-фанатиком.

Досить по-дурному, я вплуталася в суперечку, що вимагає від мене, щоб втратити близько 20 кілограмів на рік!

Ставка є найменшою з моїх проблем і я розумію, що у мене є кілька питань, які потребують Сортування на різних рівнях.

Це саме те, що спонукало мене прийняти ставку, в першу чергу. Я впевнений, що втрата ваги буде першим кроком трансформації (я розумію, що ми живемо не в казковій країні і працює на мої питання-це єдине рішення).

Мені 26 років, 6' 2" у висоту і важить близько 105 кг. Я курю (пачку в день) і п'ю (2-3 рази на тиждень). Я веду повністю сидячий спосіб життя, із абсолютно нульовий витривалості, сили, енергії та уваги.

Моя мрія-бути бадьорим і здоровим (психічно і фізично) людина з повністю підтягнуте тіло (як маючи 12 кубиків преса) і розум. Я з нетерпінням чекаю, щоб бути повністю в цьому тілі, що може вижити в будь жорсткою, грубою, важко жити умовах.

Сказавши, що моя перша мета, щоб досягти втрати ваги 20 кіло в рік. Якщо моя мрія може якось вписатися в це, я був би більш ніж щасливий. В іншому випадку, я планую переслідувати моя мрія після втрати ваги.

Я знаю, що є Світу різниці в тому, де я мрію бути і де я зараз стою. Але я природжений фантазер.

Мені потрібна допомога з харчуванням, вправи, фітнес-планів, планування (розвиток особистості?).

Будь ласка, допоможіть мені.

+469
clstaudt 23 вер. 2019 р., 02:44:38
32 відповідей

Мені подобається план Ейвері Бартлетт, але якщо ви хочете просто, то спробуйте це. Біжи легко за 30 хв кожен день і на одну годину у вихідні. Немає темп або відстань. Скіппінг-це добре, але постарайтеся не пропустити годину бігати, не намагатися надолужити пропущені ФО працює. Це зазвичай називають будівлі, а мета-вийти і запустити перед запуском будь-якої програми навчання. Що, здається, потрапляють у відповідності з вашим теж підхід, що приємно.

Робити це протягом місяця, і якщо ви хочете, то спочатку вам ваш довгий годину до 2 годин, потім запустити програму.

До речі більшість навчальних програм дуже схожі, і складаються з жорсткого біг 1-2 рази в тиждень, просто 2-3 рази в тиждень, і довгі 0-1 раз в тиждень (2,5-3 години раз на місяць мінімум).

+898
Bloxa 03 февр. '09 в 4:24

Який рекомендований обсяг часу для відпочинку м'язових груп між тренуваннями, щоб запобігти травми?

Я хочу, щоб тонусу (поліпшення форми існуючих м'язів) моє тіло і тренування в середньому 6 раз/нед підняття тягарів, робити високої інтенсивності аеробних заняття і робити еліптичний. Мій звичайний режим в тренажерному залі включає в себе 45 хв кардіо і 6 вправ (15 повторень) - 3 вправи на великі групи м'язів (тобто груди) і 3 вправи на невеликі групи м'язів (тобто трицепса).

+888
Maxym Havryshchuk 12 лип. 2014 р., 00:51:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Сприймайте це як дуже крайній відповідь, а не те, що ви поклали на практиці, а скоріше в якості прикладу. Я звик швидко, кожні два тижні протягом трьох днів, для того, щоб дозволити собі харчуватися як нормальний хворої людини перед друзями. Це тривало близько двох місяців. Я б фази з швидко, поступово нарощуючи у вуглеводи в часі на вихідні, і мені вдалося зберегти набирати вагу мінімальний на запою днів. Я такий же, незалежно від швидкого і, як правило, на третій день я помітила, що мої м'язи були менше, коли я розім'яв, але я був не менш сильним, і я ніколи не мав жодних проблем з тренування. Через кілька днів обережно вживати в їжу пісне білка та багато-багато сирих фруктів і овочів, я завжди хотів побачити моє збільшення м'язи в розмірах. Озираючись назад, я зробив багато фізичних досягнень за цей час, хоча звички в їжі не дуже розумні. Я збільшив свою силу і витривалість. Я фотографувала на протязі, і через кілька тижнів після того, як я припинив голодування, у мене є їжа в порядку, і продовжував тренування в тому ж ключі, я, безсумнівно, був постійний ріст м'язів.

Якщо ви набирають силу, але втрачають масу, не хвилюйся. В кінцевому підсумку це дозволить навіть, якщо ви втратите вагу, тим районам, які ми зазвичай очікуємо м'язової волі, з-за меншого вмісту жиру навколо все. Дайте мені знати, якщо було корисно!

+853
artypharte 25 січ. 2010 р., 16:27:33

Я намагаюся виконайте запуск програми Сила, і потрібно трохи допомогти з вправами. Тренери в тренажерному залі хочуть зробити незвичайні ланцюга, використовуючи деякі freeweights, але в основному машин.

Я Повинен:

 1. Просто слухати тренерів?
 2. Ігнорувати їх і просто використовувати книгу?
 3. Скажіть тренерів я хочу слідувати цій програмі (сидячи, прес і т. д.), ні кола, ні машини, але прошу допомогти мені з моєю формою і місцем?
+845
user261221 7 трав. 2010 р., 01:23:23

Я не досвідчений в цьому, і у мене немає однозначної відповіді, але оскільки він був заданий тиждень тому, і відповідей немає ще, я дам інформацію про те, що я знайшов.

Дивлячись через пабмед це дивно важко знайти інформацію по цьому питанню. Ключові слова, які дали найкращі результати були "рюкзак біговій доріжці". Зокрема, я знайшов цю статтю, яка не прямо відповісти на ваше питання, але дає деяке уявлення. Вони вивчали три умови: 1) розвантажується, що вони описують як "легкий одяг"; 2) помірні навантаження, що становить близько 27% маси тіла; 3) важка навантаження, яка становить близько 46% від маси тіла.

Вони виявили, що рухи, самої ходьби був змінений, але в шляху, який не робить його нездоровим, навіть для важкого навантаження. Це дає вам важливу інформацію: 40% навантаження не є шкідливим (що взагалі мене здивувало).

Я знайшла іншу статтю, в якій описувалося, 25% навантаження як "значний" для навчених пожежників. Це змушує мене припустити, що 20% навантаження, стартова навантаження в цій програмі, може бути занадто високою для когось непідготовленого в рюкзак ходьба (хоча важкоатлета краще з кондиціонером, ніж в середньому Джо). Я запропонував би легше починати, на 10% або навіть 5% навантаження. Припускаючи, що ви шукаєте джерело кардіо на тривалий термін, це прекрасно, щоб додати 3 додаткових тижні до початку з найменшим навантаженням.

Найбільш часто досліджуваних аспектів в рюкзак ходьба-це ефект типу рюкзак. Зокрема, якщо рюкзак дуже жорсткою, ви будете мати тенденцію нахилятися вперед; це добре до певного моменту, але надмірно, це може призвести до проблем. Якщо це занадто "стрибучий", то вона може резонувати з вашим малюнком ходьбі і привести до змін у вашому русі пішки, що теж проблематично.

На жаль, ці документи (ну, їх тези, принаймні) дають уявлення про те, які типи моделей/брендів/рюкзаки краще. Можливо, сайт, де ви бачили, ваша програма може допомогти з цим.

+809
Girish Kumar Kaitholil 14 лист. 2018 р., 07:34:09

Я проводжу більшу частину дня перед комп'ютером (10+ годин), і, як і очікувалося, моя сухожилля зап'ястя втомлюються під час роботи. Як правило, це не було б великою проблемою, але після того, як я почав тренуватися більш агресивно (особливо з вільними вагами), я відчуваю невелика біль і слабкість у зап'ястях, коли вони знаходяться в неприродному положенні під навантаженням.

Періодичність підвищення кваліфікації-не проблема-зазвичай не більше 3 разів на тиждень, і я зробив тулуб/руки вправи всього два рази в тиждень.

Тепер питання:

 • Які вправи рука, як відомо, покласти меншу навантаження на зап'ястя? Мене цікавлять верхні-руки/груди вправи в основному, але поради для інших груп м'язів-це добре.

 • Є те, що я можу зробити, щоб зменшити проблеми (навчальної аксесуари, спеціальні вправи, інші)?

В даний час я роблю вправи на тренажерах і кабелів в основному, деякі вільні ваги і розтяжок. Немає ніяких вікон.

+782
Marsenau 20 трав. 2010 р., 13:33:01

Я робив деякі інтенсивні кардіо і силові тренування протягом останніх 2 місяців, з метою отримати струнке тіло.

Наскільки я зрозумів, якщо у мене жиру близько 7-8%, що означає, розірвав середині розділу і в цілому струнке тіло.

Я тільки що купив жир супорта (базовий пластиковий) для оцінки мого поточного жиру. У мене є 8мм товщина навколо мого середині розділу і відповідно до їх графіка (за 23 роки) мій жир складає близько 7-8%.

Моє питання: чому я все ще бачу шар жиру на моєму тілі, коли, сидячи на стільці?

Вага (2 місяці тому): 176lbs

Вага (в даний час): 165фунта

+775
Bernardo Vallejo 23 лист. 2017 р., 03:22:00

Плечі плечі плечі. Проблеми плеча частіше всього викликаються надмірно розвиненою грудною кліткою по відношенню до спини. Це призводить до проблем постави.

Думайте про нього, коли ви сидите за комп'ютером ваші руки обличчям вперед, коли ви за кермом, кулінарія, читання і т. д. все ж позицію розтягуючи вже слабка спина і задня дельта.

Я думаю, ви повинні спробувати розминаються плечі перед кожною тренування верхньої частини тіла, так це те, що інструктора мені порекомендували. Також зосередитися на розвитку задніх дельтоподібних. Я знаю, це може здатися очевидним, але намагайтеся не травмувати ваші плечі, розминки, почніть з легкого ваги і не йти важче, ніж комфортно.

+711
Aleyda De Leon 12 черв. 2015 р., 08:11:24

Я опублікував деякі зі стандартних рівнянь моя відповідь: метаболічні рівнянь для анаеробних вправ?

По суті, якщо ви знаєте тривалість вправи, ваша маса тіла в кг, і небудь зустрічав результат вправи, або в середньому ваш тариф серця з допомогою фізичних вправ, а також оцінки та вимірювання інакше VO2max зрозуміти для себе, ви можете оцінити ккал/хв. Рис.

+707
Mikael1 4 черв. 2013 р., 12:41:43

Давайте почнемо з мінімуму вимог, які засновані на різних місцях я бачив близько 1г на кг м'язової маси тіла. Це приблизно 0,5 г на кілограм м'язової маси тіла. Це число-кількість білка, необхідне для підтримки м'язової маси в малорухомих людей.

Коли ви піднімаєте ваги, ваш організм має підвищену потребу в білку. Чи ви збільшуєте ваші саркоплазматическая гіпертрофія (системи підтримки і рідини в м'язових клітинах), або ви прагнете збільшити свій myophibrillar гіпертрофії (пар білок, щоб побудувати силу в м'язах), ваше тіло потребує більшої кількості білка, ніж сидячим людиною. Зношені біти ваші м'язи будуть замінені новий біт, і Ваше тіло має більше supercompensate (обробляти більшу вагу, ніж раніше).

Сказати правду, .8 г на кілограм ваги тіла-це найменша кількість я бачив штангістів в будь-якому місці. Зазвичай це близько 1 г або 1,5 г білка на кілограм ваги тіла. Зверніть увагу, це високий вміст білка в свій раціон також допоможе вам довше залишатися ситим, і бути трохи більше термогенний (тобто спалювати більше калорій, просто обробляючи його). Хоча це може бути трохи більше, ніж ваше тіло може використовувати, більшість білків не мають 100% ефективність обміну речовин. Це означає, що ви не отримаєте всі білка ви їсте, навіть коли ви не досить їсте. Важкоатлети повинні споживати більше протеїну, щоб отримати максимальну кількість організм може використовувати.

Це правда, що вегетаріанці перебувають у невигідному становищі тут. В залежності від "як вегетаріанські" є речі, які ви можете зробити, щоб допомогти собі. Наприклад, якщо у вас немає ніяких проблем з молочними протеїнами (корови не повинні померти, щоб дати вам), ви можете розглянути питання про доповнення з сироватковий протеїн. Соєвий білок також має досить повний амінокислотний профіль, але має той недолік, що будучи фіто-естрогену компонента у вашому організмі (діє як гормон естроген).

Підсумок: важка атлетика, будь то естетика чи міцність (або обидва), вимагає більше білка для продовження нарощування м'язової маси, ніж у середньому в житті людини. Ви, ймовірно, доведеться звернутися до добавки, щоб отримати додатковий білок вам потрібно. Якщо у вас є більш високий відсоток білка у вашому раціоні (серед всіх калорій, які ви їсте), це допоможе вам спалювати більше жиру.

Коментар: галузь, яка штовхає необхідність для сніданку-це каші промисловості. Дослідження виступає періодичне голодування приділяти менше уваги, в який час доби ви їсте, і більше на отримання права поживних речовин, коли ви їсте. Чи ви Будете снідати чи ні не вплине на ваші досягнення, доки ви не отримаєте калорій, ваше тіло потребує, і правильні пропорції макроелементів для підтримки зростання м'язів і відновлення (вуглеводів корисні для відновлення, але не надто багато).

+668
aydin aydin 1 трав. 2017 р., 06:59:10

Коли мигдальний хліб ламається в моєму тілі, а не вуглеводи перетворюються в цукор?

Я знаю, що будь на основі круп, хліба, коли руйнуються в моєму тілі, перетворить вуглеводи цукор в моє тіло.

+633
Branislav Ironije Stankovic 3 трав. 2015 р., 01:59:29

Я можу вам сказати, спартанський спринтерської гонки зовсім зруйнував мій оригінальний Вібрам КСВ, які були 2 роки. Проколів, надривів, просто не стоїть на мій погляд. Я хотів би отримати деякі дешевки світлої підошви кросівок, якщо це мульти-місцевості. Якщо це просто бруд і вода, вони, напевно, переживуть нормально.

+593
Verbal 23 лист. 2015 р., 11:49:07

Я нещодавно приєднався до тренажерний зал. Тренери не сильно допоможе. Мені дали картку з які вправи потрібно робити (2-денний спліт з кардіо). Я не знаю, як працюють машини. Ніхто не допомагає. Я хотів би робити присідання і станова тяга, але нікому мене навчити або виправити свої форми. Я бачив тренерів, проходячи повз людей, які настилають з стегнами, піднятими, не виправляючи їх. Більшість з них витрачають час балачок або кров'янисті виділення великих м'язових хлопців біля штанги.

Що мені робити?

Я не кажу, що всі тренери, так або так. Я працював у іншому залі і в іншому місті, але є тренери використовували, щоб допомогти і виправити. Я просто заплатив гроші і зовсім не задоволені обслуговуванням. Я можу вказати його власникам, але що б просто зробити мене ворогом в очах тренерів. Як я можу йти про це?

+514
Raam Dev 7 лист. 2011 р., 15:51:56

Якщо ми хочемо, щоб росли м'язи, потрібно дати йому привід для зростання.

Цієї причини (тобто стимул) може бути 185 кг жим лежачи або 400 фунтів у жимі лежачи - це все залежить від людини.

Якщо стимулу не вистачає, ми не будемо рости. Якщо це занадто багато, ми не буде зростати або. Однак, якщо це тільки право, і ми дозволимо на правильне відновлення (сон + поживні речовини), ми будемо рости.

Переконайтеся, що ви кидаєте виклик собі, але не переборщити. Якщо ви сумніваєтеся, тримати газовий балон заповнений на 10-20%. Залишити зал, стимулюються не знищений.

Тепер ми можемо давати нашому організму правильні стимули (тобто потрібний рівень підготовки), але як і раніше не росте.

Що це таке?

Ну, тренування-це стрес для організму. І в залежності від нашої спільної стресового навантаження, це може бути гарною чи поганою.

Коли ми спимо 5 годин, провести весь день пити каву, а потім вирішили зробити 1.5 тренування годину - це погано.

Є просто занадто багато стресів для нашого організму для вироблення позитивного адаптації.

У більшості випадків, коли люди не будують м'язи так швидко, як вони хочуть, їм потрібно навчитися керувати всіма стрес за межами тренажерного залу, так що організм може зосередитися на адаптації, що один стресор (тобто м'язових пошкоджень).

Так як тихо всі інші стреси?

 • годі спати
 • їжте достатню кількість калорій, натрію і вуглеводів і не обмежувати макроелементи
 • переконайтеся, що ви не з дефіцитом вітамінів та мінералів ( більшість людей, особливо спортсмени, відчувають дефіцит цинку і магнію)
 • управління психологічним стресом і уникнути конфронтаційної людей
 • тримайтеся подалі від отруйних істот (алергії)

Повторення:

1) надавати гострий стрес (тренування)

2) скоротити всі хронічні стресори

3) сидіти і рости

+495
Larry Lowe 19 лип. 2017 р., 23:26:24

Я йду сходження приблизно два рази на тиждень, і через місяць або близько того мої черевики досить брудні. Вони не тільки запах, але я насправді бачу бруд усередині (скоріше всього від ходіння босяком по менше чистих поверхонь). Я б хотів, щоб усунути запах, принаймні, і, можливо, зберегти їх, як правило, чистіше (але я припускаю, що це пов'язано з використанням тапочки). Я знайшов схожий питання про кросівки, але я не впевнений, що матеріали, використовувані в скелелазінні взуття має ніякого значення? Я також бачив, що вони використовують якісь бризки на черевики вони здають в тренажерному залі, але я не зовсім впевнений, що.

+494
Vicente Malave 12 бер. 2015 р., 05:22:30

який повинен містити вага,зріст,вік,стать,рівень активності і кількість втрати ваги. Вага і висота в сантиметрах і дюймах.

+490
Dedwood 1 квіт. 2015 р., 01:13:58

Є лише непідтверджена інформація, щоб підтримати твердження про те, що приймаючи добавки можуть допомогти при болях у суглобах. Це, здається, працює для деяких людей, а не для інших. Ні, поки що немає наукових доказів, що це працює. Що стосується вправ, я мав сумний досвід на реабілітацію розірваної ACL (передньої хрестоподібної зв'язки). В рамках такої реабілітації, я був проінструктований ПТ для виконання певних рухів з групи вправ. Ці вправи були розроблені, щоб поліпшити баланс, стабільність і міцність опорних тканин. Наприклад, я виконував одноногий присідання зі смуги опору. Простий веб-пошук повинен знайти більше вправ для вас.

+453
marchetto 8 серп. 2018 р., 11:57:50

Швидкість піт ставка поту, ви не можете реально контролювати його. Краще всього, щоб експериментувати з різними режимами рідини та електролітів в тренувальному, і подивитися, що працює краще для вас. Я в тому ж човні, на 4 годинах їзди на велосипеді (у Феніксі влітку), я п'ю майже 80 унцій в годину і ще втратите 4-5 кг ваги.

Одна річ, щоб пам'ятати, що це не тільки вода, але, коли ви працюєте, ви також використовуючи запаси глікогену, які доводиться частину ваги, а також. Крім заміни рідини, ви також хочете думати про заміну калорій. Витривалість спортсменів, таких як міжміські тріатлетов прагнути нікуди від 250-400 калорій на годину в різних формах (ГУ, вони тощо)

Працювати з ним на практиці й навчання, намагаються повторити те, що ваші умови гонки будуть, і знайти те, що працює краще для вас. На жаль, немає чарівної формули, яка буде застосовуватися.

+438
Nicholas Coulter 5 груд. 2016 р., 09:52:42

Theres ніякої користі для лісозаготівлі спалених калорій за допомогою вправ

Вимірювання калорій для тренування рідко бувають точними. Різниця між х повторень вправи, і х повторень вправи дуже швидко дуже мале для початку.

Наприклад:

Але все це залежить від вас бути в середині двадцятих років 72кг чоловік, що фішки є "регулювання" картопляні чіпси, що температура навколишнього середовища така ж, як коли результати, щоб отримати ці оцінки були виміряні, що Місяць в третьому будинку Рагнарок, і т. д... Ви бачите, куди я хилю.

Якщо ви ведете облік калорій ви харчуєтеся правильно, і розрахували чесний TDEE на, розглянемо вправи, щоб бути вище і далі. Якщо ви це зробите, якщо ви пропустите сеанс, вам не доведеться коригувати свій раціон харчування. Так фітнес повинен бути заснований на науці, але в якийсь момент вам доведеться визнати innacuracies у вашому вимірювальних приладів і перейти до, якому можна довіряти - ваше власне тіло.

Якщо вам відстежувати вашу їжу і вправи самостійно - тобто харчовий щоденник тільки заходи харчовими продуктами, щоденник тренувань тільки міри ваги/повторень/часу/і т. д... - і ви втрачаєте занадто багато або занадто мало ваги, скорегувати свій раціон харчування вимоги відповідно. Але бути реакційним, тому що поза лабораторного контролю, неможливо виміряти з точністю, на який ви претендуєте.

Нюанс - є величезна користь для tarcking тренування

Просто щоб бути ясно, я не говорю Не відслідковувати Ваші тренування. Відстеження тренувань, щоб простежити тенденції дає відмінний спосіб, щоб відслідковувати прогрес і продуктивність в таких областях, поліпшується побежка, збільшилася піднятої ваги або Підвищення витривалості. Однак, кількість спалених калорій, яка надходить більшість інструментів є неточними, тому я рекомендую просто ігнорувати їх.

+433
S Rayman 7 січ. 2020 р., 15:57:06

Це мій 3-й день на тренажерний зал, я важив близько 91KGS дня у мене в

перший день я зробив : кардіо і верхню частину тіла циклу підйому

2-й день : те ж саме

3 день: день відпочинку

4 день : те ж саме як перший день

4-й день я був про 95KGS ???

моя дієта є високо вуглеводів і білка на сніданок і обід без вечері.

тренер обличчя було дивним, коли він сказав мені, щоб перевірити мій вагу на 4-й день.

це нормально ?

моя мета-скинути жир і наростити м'язи.

я приймаю купити 100% протеїн 50 г в день, вранці і після 30 хвилин навчання.

я приймаю амінокислоти 2222 таблетки після тренування з білком.

в чому проблема це погано, що я більше ваги зараз ? або нормальний, то я почну втрачати ?

Редагувати:

Мій зріст 190см. Вік 23

+422
Pieter Meiresone 14 січ. 2016 р., 16:15:51

Спробуйте включити соціальні медіа, наприклад, журнал тренувань dailymile.com. Це дає якийсь реальному житті (поки ще кілька анонімних) звітності.

Коли я був у Центрі підготовки марафону, вивісити мої успіхи змусили мене на кілька тренувань, які я б в іншому випадку пропустили. Він також може бути надихаючим, щоб побачити, як ваші друзі роблять у своїх програмах тренування теж.

+397
katalanya 3 груд. 2019 р., 11:57:14

Я помітив кілька разів, що моя швидкість думки значно знижується по днях після довгих (дуже важко) видів спорту. Я помічаю це, оскільки я працюю над моєї магістерської дисертації, таким чином, думати про багатьох складних речах весь день. У ті дні, я іноді вважаю себе просто не здатні вирішувати проблеми, які зазвичай не дуже цікаво для мене. Крім цього зменшується можливість думати, я відчуваю себе добре; я не застудився або що-то, і навіть мої м'язи добре за рахунок правильного витягнення і масажу.

Для повноти картини: я займаюся спортом (не менше 4-5 разів на тиждень) і вважаю себе цілком здоровим. Я зазвичай сплю близько 8 годин після таких виснажливих днів, і я їм здорову їжу.

Мене цікавлять пояснення, чому це так, а також поради про те, як я можу запобігти цьому.

+395
RezNikTaylor 27 трав. 2018 р., 12:19:51

Ця стаття від 2009 розглядаються з допомогою маневру Вальсальви під час важкої атлетики. Великий нюанс я можу знайти після швидкого сканування полягає в тому, що маневр, має серцево-судинні ризики при використанні під час підйому тягарів, особливо, якщо важкоатлет вже високий кров'яний тиск. Великі ризики є підвищення артеріального тиску, збільшення частоти серцевих скорочень, ризик мозкового крововиливу. Представляється також, що маневр тільки дуже корисно (і досить природно) для певних занять, і при спробі максимально респ. Однак, у статті рекомендує форсованого видиху повинні бути використані для зниження зазначених ризиків.

Спасибі @sagnick Дас в коментарях спонукало наступне: в іншій статті (за платного доступу, але актуальна інформація підвів на цей блоги в розділі "болі в області таза у спортсмена") говориться, що маневр може спровокувати/посилити пахової грижі-стан, що може відбутися із-за важкої атлетики (крім зазначених у статті). Відмова від відповідальності: я не копав глибоко в цій статті через офісу контенту і платного доступу.

Там, здається, деякі переваги використання маневр, але за межами силових тренувань. Перш за все, і єдиний раз, коли я цілеспрямовано використовував його, намагається лікувати надшлуночкові тахікардія.

+285
user84118 3 бер. 2019 р., 06:24:28
 1. Не пийте собі Шейк працювати проти моїх зусиль, щоб схуднути?

Він розраховує проти ваших щоденних калорій, так само як і все інше, що ви їсте. Крім того, немає нічого конкретного, щоб протеїнові коктейлі, які перешкоджають втраті ваги.

Будьте обережні; не всі протеїнові коктейлі однакові. Деякі з них, особливо "мас гейнер" качає, використовувати багато цукру.

 1. Я буду про це правильний шлях? Це здоров'я-мудрих ОК?

Якщо ви збираєтеся робити і кардіо і силовими тренажерами, то ви хочете підняти спочатку вагу, а потім робити кардіо. Вам потрібно багато енергії, щоб піднімати тяжкості і робити кардіо спочатку відняти у вас цю енергію. Спочатку ваги дозволять вам піднімати більш важкі, що призведе до ще більшого зростання м'язів (що дозволяє піднімати більш важкі . . .).

 1. Взагалі кажучи, що ще я повинен зробити, щоб ефективно скинути вагу і набрати м'язову масу? Ви могли б порекомендувати наступне здоров'я-фітнес-мобільний додаток, наприклад, MyFitnessPal? Можливо, що більш докладна і точна?

Так! Ви абсолютно потрібен спосіб, щоб відслідковувати Ваші калорії і макроси (вуглеводів, жирів і білків). Мій фітнес упав так само добре, як наступний калорій Tracker. Це не цілком точна (ніхто з них), але він значно перевершує здогадки і психічного математики.

Як для спалювання жиру загалом, потрібно дізнатися, що ваші щоденні потреби в калоріях. Є калькулятори (як цей: https://tdeecalculator.net/), які можуть допомогти вам визначити, скільки калорій вам потрібно в день.

Однак в кінцевому підсумку, все залежить від вашого організму, генетики, і щоденний рівень активності. Тому вам потрібно трохи поекспериментувати, щоб з'ясувати, що працює для вас:

 1. Зважуйтеся
 2. Починають з щоденних калорій обмежити калькулятор дає вам.
 3. Дотримуватися цього ліміту кожен день протягом одного тижня
 4. Знову взвешиваетесь
  • Якщо ви важите стільки ж (або більше), нижня межа калорій на 500 калорій
  • Якщо ви важите менше, а потім продовжити з вашої поточної межа

І, нарешті, кілька слів про протеїні. Ваші м'язи потребують білку для зростання. Скільки білка в день? Десь від 0,5 г до 1 г білка на кілограм ваги тіла. Знову ж таки, це залежить від вашого тіла, і скільки м'язів ви хочете побудувати. Відрегулюйте по мірі необхідності, так само як і з вашими калоріями.

Удачі.

+282
Yusaku 19 груд. 2015 р., 09:53:54

Я читав у багатьох статтях, що стосуються звичайний макрос розділу В дієті для тих, що поїзд, який на 40% калорій з білків, 40% вуглеводів і 20% з жирів, але і в інших, я бачу, люди кажуть, що вам не потрібно рахувати калорії коли ви підходите 2.2~3 г білка на організм/кг у вас є, 2~4г 1г вуглеводів і жирів на тілі/кг у вас є.

Перше, що вам потрібно збільшити білки/вуглеводи, щоб дотягнутися рахувати калорії. Друга, калорій збільшується за рахунок високого жиру.

Так що розраховувати потім... калорій або грамів?

+258
user10180447 16 жовт. 2016 р., 18:18:37

Я можу говорити лише з досвіду, а хтось ще, що зазвичай працює кілька годин перед сном.

У мене часто буває та ж проблема, особливо після кардіо через підвищений пульс, а іноді після дуже важкої атлетики. Найкраще, що ви можете зробити для себе, щоб встановити нічний режим, який допоможе розслабити ваше тіло від тренувань і сну.

Особисто, я просто читати по годині перед сном (бажано фантастику, а не технічна книга). Це повинно збити всі ваші показники і дозволить вам заснути легше. Чашка кави без кофеїну/кава теж допомагає. Намагайтеся уникати вуглеводів перед сном, якщо у вас після тренування закуски/їжі. Я засинаю легше, якщо я просто їм що-то з білка, як горіхи або квасоля.

Ваші м'язи, ймовірно, буде напруженою після тренування, яка також може перешкодити заснути. Щоб зарадити цьому, я рекомендую самомасаж, інакше відомий як міофасциальний реліз. Це працює дуже добре для мене, і дуже розслабляє (трохи хворобливі).

Ймовірно, ваш тренажерний зал має деякі з цих поролонові валики в асортименті. Якщо ні, ви можете придбати її дешево на Амазонці.

+211
rajatsen91 8 січ. 2016 р., 08:53:49

Припустимо, ви опинилися в ситуації обмеженого доступу до калоріях -- або, можливо, навіть нижче, ніж необхідно для підтримки вашої ваги довготривале, але хотів залишитися/потрапити в найкращій формі в таких обставинах. (Гіпотетичний приклад: ви перебуваєте в полоні військовополонених, і намагаються підтримувати форму у разі, якщо ви маєте можливість піти, але не голодувати в результаті здійснення за калорійність вашого наділу.)

Яка краща програма вправ можна розробити (З або без обладнання), що дозволить зберегти або поліпшити вашу силу, витривалість, рефлекси, споживаючи як можна менше калорій, щоб не квапити голоду? Чи це в принципі неможливо і краще всього, щоб зберегти енергію і сподіватися на краще?

+179
Leonardo Pessoa 28 лист. 2017 р., 22:51:46

Я шукаю процедур/досвідом щодо використання камери, щоб відслідковувати поліпшення/зміни з плином часу.

Це може бути жир/м'язи, постава, зовнішній вигляд. (Пілатес, наприклад, це повинно змусити людей виглядати краще, не набираючи м'язової втратити жир, я б хотіла відстежити зміни).

Сайд-проект можна використовувати фотографії, щоб дати мені уявлення про те, де я (я припускаю, що є веб-сайти, де ви можете порівняти себе з іншими або бути оцінений)

+161
sing 14 серп. 2012 р., 23:52:42

Що ви думаєте про протеїнові добавки? Я треную кікбоксинг і деякі підняття тягарів приблизно 2 - 3 рази в тиждень. Ви могли б запропонувати беручи протеїнові добавки?

Якщо це так, що б вам звернути увагу при виборі такої білкової добавки? Я чув про Maximuscle, ви чули про це? Будь-які доповнення ви пропонуєте?

Спасибі!

+150
AlexZet 23 вер. 2013 р., 10:35:29

Якщо це допоможе, я роблю близько 1 години 3 рази на тиждень. Ви можете бути в змозі піти з, 1 годину, 2 рази в тиждень і раніше зростати, хоча і трохи повільніше. Ключ до ефективних з вашого часу для виконання вправ, набрати якомога більше м'язів одночасно, як це можливо. Це також означає, що немає машин. Ми говоримо тут вільними вагами.

А початковий вага програма тренінгу буде складатися з 5 вправ, розділені на дві тренування плани, з допомогою всього трьох вправ за одну сесію. Загальні схеми реп або 5 сетів по 5 повторень або 3 підходи по 5 повторень.

Чотири кращих вправи, які ви побачите:

 • Присідання (фундамент штангою силові тренування)
 • Накладні прес
 • Лава для преса
 • Станова тяга

і інші вправи, ймовірно, бути (залежно від того, яку програму ви починаєте з) або:

 • Штанга рядків
 • або очищає влади

Два початківців програм, як видається, буде дуже добре або 5х5 (СЛ) і Стартова сила (СС). Медхен (хлопець за СЛ) відбувається бум продажів останнім часом, так що ви будете мати багато, щоб ігнорувати, але основній програмі він працює і працює добре. Його 5 набори схеми/5 повторень. Rippetoe (хлопець за СС) - це досить приземлений хлопець, з сухим почуттям гумору. Його книги дуже хороші, наскільки методики викладання і що шукати, як Новачок. СС-це 3 підходи/5 повторень схеми.

Отже, ви повинні бути дуже ефективним у зміцненні м'язів, використовуючи:

 • Вільний вага повного комплексу вправ тіла (наприклад, те, що було згадано вище)
 • 3 дня, 1 годину в день-і повний день відпочинку між ними (дуже важливо)
 • Мінімальна 3х5, 5х5 максимальне навантаження
 • Прогресивна завантаження (додаток 5 фунтів кожну сесію на всі вправи)

Я особисто зробив маршрут, СЛ за останні 11 тижнів, але буде перехід на СС після 12 тижня. Основні причини полягають у тому, що 5х5 стає трохи важко зараз, і я ціную більш легкі навантаження, і очищає потужність весело і хочете включити їх в своє тренування.

+106
SANJAY SHAH mazumawala 14 лют. 2017 р., 16:58:50

Багато залежить від того, що ви розумієте під "інтенсивним" нога на основі кардіо -, і що інші ваші фітнес як. Розгляньте наступні варіанти:

 • Ви уважно розтяжки до і після? І розминка ніг перед і охолонути після?
 • Знизити інтенсивність кожного тренування на 20-40% і подивитися, якщо це допомагає. З часом наростити. Використовуючи третбан дисплея є ключем до цього.
 • Ви їсте хорошу дієту, щоб підтримати відновлення? Купити протеїн, вітаміни, замінюючи глюкозу і електроліти, пити достатньо води, різноманітне харчування і т. д.
 • Ви отримуєте достатньо сну і відпочинку, щоб підтримати відновлення? (скажімо, 7-8 год./добу)
 • Ви пробували масаж на ногах, значно підвищуючи ваші ноги під час відпочинку, гарячі або холодні водні процедури (душ або ванна).
 • Як довго ти тренувався? Іноді перші кілька місяців все досить незграбним і після тренування відчувається досить низької енергії, або в окремих частинах тіла або у всьому. Може бути, ви просто не дійшли, але буде.
+54
Lalman Tiwari Mmm 15 вер. 2013 р., 03:34:12

Я б просто отримати менший резервуар для води. Чесно кажучи, люди п'ють більше, ніж їм потрібно. Якщо ви ефективно працюєте, ви не потрібно стільки зволоження. Якщо я біжу марафон, я пропущу більшість гідратації станцій, я не думаю, що більше, ніж 500мл дійсно необхідно (може бути, 1л якщо ви крупніше і рясне светр).

+48
SHAKIL BHUIYAN 26 квіт. 2010 р., 03:21:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil