Як я можу вилікувати/запобігти джампера (Пателлярный тендиніт) колінного суглоба?

Про мене: 29 років 170 фунтів Активний (катання на гірському велосипеді, катання на лижах, баскетбол)

В останній рік або близько того я почав розвиватися симптоми, що я думаю, що це коліно стрибуна (біль під колінної чашечкою, яка погіршується з діяльністю).

Я знаю, що інші, ймовірно, найбільш логічно "лікування", але біль не настільки погано, щоб повністю зупинити мене від перебування активною. І крім того, я пройшов через періоди відпочинку, тільки щоб це питання з'явиться досить швидко.

Прямо зараз я роблю наступне:

(а) приймати глюкозамін/хондроїтин (б) масажу в області трохи нижче колінної чашечки до початку фізичної активності

Що ще я повинен/міг би робити?

+859
Andres Andrade 28 лют. 2010 р., 12:37:51
28 відповідей

Ще один варіант для прогресії, хоча що може бути складніше у великий клас, щоб зменшити відстань, що ви не опустіться. У найпростішій формі він складається з складаний стілець. Сильно, як із звичайним пістолетом опецькуватий, обличчя, яке виконує його продовжити одну ногу і присідаємо вниз у повільному і контрольованим чином, крім як тут, вони тільки на корточках, поки вони поставили свої дупи в кріслі, потім відсунути звідти, знову ж таки тільки за допомогою ніг і ядра. Звідти, ви можете переходити до нижньої платформ, але, чесно кажучи, я виявив, що наступний кращий крок-це вобще негативи, тільки унизишься, як повільно і в управлінні, як ви можете, а потім дертися назад вгору в положення стоячи.

Я не можу взяти кредит на кінчик стільця. Я навчився цього, спостерігаючи за Pigmie "як пістолет Присідання за 5 хвилин" відео. Він має ще більше довгий список прогресій в п'ять хвилин.

+910
Shrimpbeer 03 февр. '09 в 4:24

Я не можу придумати визначення "Біблія працює" краще, ніж дивовижно, безкоштовний сайт EXRX.

Як пропозицію, ви можете почати з того, щоб поглянути на новачка сторінці, або перейти безпосередньо до здійснення навчання і дізнатися про проектуванні власних тренувань.

Набагато простіше, але дуже хороший джерело чесної інформації про Робота на дому-це Скубі майстерні. Він зробив багато відео, які знаходяться у вільному доступі на YouTube. Зокрема, він говорить про своєї домашньої тренування плани з мінімальним обладнанням діляться на три категорії в залежності від вашого фітнес-рівня.

Остерігайтеся сайтів, спонсорованих добавки компаній. Вони можуть привести вас на нереально високі тренувань обсяг (занадто багато вправ, занадто часто) так, що ви змушені відчувати, що ви потребуєте допомоги добавки, щоб впоратися з вимогами на вашому тілі.

+860
Trevor Giddings 6 груд. 2011 р., 23:14:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Наскільки ефективна процедура цілком складаються із віджимань і підтягування для верхньої частини тіла (крім АБС)? Не в тому річ для відповіді на це питання? Спасибі.

+847
Tom Mowad 18 бер. 2012 р., 00:12:44

Безпека перш за все, якщо ви хочете навчитися плавати (як дорослий), переконайтеся, що ви спробувати його в плавальний басейн, де ви можете легко встати, якщо справи йдуть погано і нагляду у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Як людина, який вивчив кілька дітей плавати, я б сказав, що його досить складно навчитись себе правильно. Чому? Тому що ви можете прочитати слова, але це не означає, що ви зможете усунути самостійно якщо ви робите щось неправильно. Але якщо ви дійсно звертаєте свою увагу на це, я думаю, що це можна зробити.

Звичайний порядок навчання плаванню йде приблизно так:

 • Звикнути до води, боячись втратити отримати вашу голову під водою, навчитися затримувати дихання і видихати під водою. Як дорослий, цей крок повинен бути легким, але не варто недооцінювати його. Якщо ви хочете поплавати, вам потрібно визнати, що ти в воді, перестати намагатися зберегти якомога більше вашого тіла з нього.
 • Навчитися плавати. Це, безумовно, саме головне навчитися, якщо ви хочете плавати. Ви бачите, ваше тіло прекрасно вміє плавати без нічого. Вони ключ до цього глибоко видихнувши, наповнюючи живіт повітрям і максимально розслабитися. У той час як його легше плавати на спині, Так що ви можете тримати дихання, нові плавці часто нехай їх тонуть прикладом вниз, що буде боляче свій плавучий.

  • Почати плаваючи на животі. В основному початок на краю басейну, витягнути ноги і відштовхнутися. Тоді спробуйте плисти по прямій лінії, поки ти відчуваєш потяг до диханню і знову встати. Спробувати, щоб мати таку позицію, як на цьому зображенні від Swimator Примітка: Ви повинні бути плаваючі на поверхні, просто імітують пози: enter image description here

   Продовжуйте практикувати це, поки ви не можете плавати, як це, принаймні 10 секунд без 'акробатика' за. Важлива річ, щоб дізнатися це, щоб покласти вашу голову у воду, намагаючись тримати голову вгору, буде "поштовх" спиною вниз і зруйнувати вашу плаваюче положення.

  • Наступна перейти до плаваючого на спині (дивитися вашу думку, серйозно!). Ви просто почати в перевернутому положенні порівняно з плаваючим на спині. Утримуючи краю басейну, підтягуючи ноги, а потім відштовхнутися. Постарайтеся зберегти таке ж положення, як на животі, поклавши голову між руками і тримайте його у воді.

   На відміну від плаваючого на ваш живіт, ви повинні практикувати, щоб зберегти цю позицію протягом більш тривалого періоду часу. Це вимагає від вас, щоб дихати і з спокійною і контрольованою манері. Ви помітите, що ви починаєте тонути, коли ви видихаєте або що ваші сідниці почнуть опускатися глибше, так що вам доведеться навчитися адепт цих ситуаціях. Погляньте на цей eHow відео для отримання додаткової інформації

  • Навчитися рухатися в той час як плаваючі. Як тільки ви дійсно прибив плаваючий, його час, щоб навчитися рухатися в той час як усе ще намагався плисти. Причина, я кажу вам, щоб відштовхнутися в бік басейну, тому що це тримає вас в русі. Як велосипед, його легше підтримувати рівновагу, якщо ви будете рухатися, ніж стояти на місці. Точно так само, ногами ваші ноги можуть підштовхнути вас трохи вгору, щоб зробити плаваючий легше.

  Однак, пам'ятайте, що ви не повинні рухатися, щоб бути в змозі плавати! Це важливо, тому що ви часто побачите поганими плавцями удар, як божевільний, поки не дуже далеко. Це тому, що вода має високий опір, якщо ви збільшуєте ваші лобова поверхня, ви ефективно уповільнення себе вниз. Ось чому всі плавальні рухи циклічних рухів і, коли ви робите хід, ви хочете використовувати цю енергію як можна більш ефективно: зберігаючи тіло витягнулося і просто плаваючи.

  Адже це може бути досить складно навчитися рухатися в обидві руки і ноги одночасно, її часто простіше почати з ніг Першого, просто подрыгать ногами, плаваючи на спині або на животі. Перший етап руху дізнатися б брасом рух ноги. Як це eHow відео показано, ви можете практикувати це з води. Бажано кого-небудь фільмі або допомогти вам навчитися правильно руху. Це може здатися дурним, але є незліченні " я " -уроки плавців, які мають дуже неефективні удар, удар, фактично штовхаючи себе вперед.

Один остання порада, не ставайте самовпевненим ваших навичок плавання. Витратьте час, щоб практикувати перші основні навички, перш ніж перейти до вивчення ударів. Я можу гарантувати вам, що краще базових навичок буде робити більше для вашої безпеки під час купання, ніж вивчення будь-якого інсульту на всіх.

Не соромтеся, щоб повернутися з будь-яких наступних питань, якщо у вас виникли проблеми з будь-яким з цих кроків і в той же час, погляньте на дещо інших плавальних засобів.

+773
Nastasya19rus 9 черв. 2017 р., 05:43:36

Як і все, що не вивчено, ви знайдете різні відгуки. Багато людей виступають за використання сауну після тренування, стверджуючи, що він допомагає виводити токсини з м'язи, відкриває пори шкіри для більш освіжаючого очищення згодом, і забезпечує серцево-судинну систему. Існують деякі обмеження, у тому числі вживання алкоголю і деяких видів гострих станах серця, але в цілому є безпечним для більшості людей, включаючи дітей.

Тепер, після тренування, там не було багато досліджень, які доводять або спростовують ці заяви. Я намагаюся уникати їх (як я роблю гарячі ванни) після тренування, як я вже нагрівається, з підвищеною ЧСС і кров'яного тиску від фізичних вправ, так що я не хочу робити дії, які можуть додатково підняти обидві.

Є деякі претензії, що з-за артеріального тиску і частоти серцевих скорочень змін, які за 30 хвилин в сауні еквівалентно пробігла 10 кілометрів (6.2 миль), але я не міг знайти докази, що і я знаходжу це сумнівним в кращому випадку на особистому рівні.

Цей коментар навів тут представлений огляд деяких відомостей і досліджень.

Одне дослідження, на відміну від огляду було зроблено, щоб виміряти глікогену ціни з сауною впливу, і через 4 години, не сауна відновлення значно вище поповнення (хоча не було ніякої реальної різниці зазначено в більш короткі проміжки часу).

Так, коротше кажучи, наука змішується, хоча вплив тепла не роблять впливу ставки поповнення глікогену. (Зверніть увагу - це було написано для сауни експозиції до з'ясування на вихідний питання, а не парна, яка при більш низькій температурі. Тим не менш, обидва вище, ніж температури, використовувані в дослідженні глікогену, тому я вважаю, що це все-таки впливає темпи поповнення глікогену.)

+742
Tom Cooney 8 жовт. 2019 р., 01:13:03

Я не буду діагностувати, але це, звичайно, звучить, як підошовний fascitis, або запалення підошовна м'яз. Це, ймовірно, з-за надмірного використання. Ви також можете спробувати тенісний м'яч таким же чином, як пляшку з водою, і спробувати потягнути рушник з ваших ніг, поки він повз ніг.

Щоб залікувати мікротравми від надмірного використання, ви повинні дозволити підошовна м'яз відпочиває. Тому що у вас високий звід, я вважаю, бачачи ортопед (і навпаки pedorthist) буде в ваших інтересах.

Магазині купила рішень, як правило, не дуже гарне рішення, якщо ваші ноги знаходяться в ідеальному біомеханічному стані (більшість людей не є). Будьте впевнені, щоб шукати правильне звичай (зроблено для вас, і ви в поодинці) ортопедичні устілки, і від pedorthist, хто робить устілки в будинок-будьте обережні, так як багато pedorthists відправити свої речі. Користувальницькі ортопедії, як правило, не дешево, але ваші ноги будуть вам вдячні. Ваш ортопед повинен мати pedorthists рекомендувати, але знову ж таки, будьте обережні-я чула страшні історії.

Правильна взуття повинна відчувати себе краще прямо зараз-ви зазвичай не мають до нього пристосуватися, якщо є щось ще, як ви намагаєтеся пальцями ноги (з упевненістю сказати ті, які протипоказані для вас; більше для тих, у кого гарні ноги раз)

Повне розкриття, мій батько pedorthist. Він робить речі його в хаті. Це не я, хоча більшість моїх даних Я професіонал у фізичній науці.

+738
user2414409 29 квіт. 2016 р., 18:41:47

Що стосується харчування, то його можна розділити на 2 види - долаючи малий опір (наприклад, пуансоном) або рухів, які вимагають зусиль, щоб розвивалися стрімко подолавши великий опір (наприклад.р Олімпійський підйом). Тільки станова тяга-це сила навчань - проте ви могли б провести комплексне навчання з ідеєю тут для виконання силових вправ, потім аналогічне рух вибуховий різноманітність. Так, наприклад, можна використовувати станову тягу на 3-5 повторень, потім тягне/мішок чистий/пустушки захоплення і т. д...

Сила буде отримана шляхом підняття максимальних навантажень - схоже, ви вже використовуєте 5-3-1 або щось подібне, що відмінно - чисто для максимум сили, на велосипеді через ці реп діапазонів дозволить ваше тіло, щоб збільшити свою силу, коли справа доходить до останньої, з метою зробити більше повторень/ збільшити загальний вага підняв.

Калорії - з допомогою станової тяги? Чому б не спробувати один раз в тиждень, даючи собі вікна з 10-20 60-70% від 1ПМ і виконувати якомога більше повторень (загострилася підготовки щільності). Мета тут полягає в тому, щоб бити повторень на кожному тренуванні - це гнізда серцево-судинної системи і створює великі метаболізму спалювати допомагає вам спалювати калорії довго після завершення. Щоб зробити його ще краще, зробити більше вікно EDT і вибрати кілька складних вправ!

+711
sharlin 15 черв. 2010 р., 10:04:25

На медіальній широкими м'язами складається з двох частин.

 • Вона має довгу частина, звана ВМЛ - латеральна широка м'яз стегна м'язи медіальної
 • І вона має більше дистальної частини ближче до коліну, яке ви, здається, описуєте називається ВМО - латеральна широка м'яз стегна медіальної оbliquus.

  (Дійсно вони є насправді одному м'язі або окремої повністю не відомий.)

  Цей ВМО відео пояснює, чому м'язи не можуть працювати в повному розгинанні.

  У цьому відео показано дві вправи, які допоможуть зміцнити ВМО.

+709
Hawkee 20 жовт. 2010 р., 03:19:58
Одна з технік плавання.
+659
Edith Preciado Diana 10 лип. 2012 р., 13:40:33

Коли я тренуюся я відчуваю велику напругу в шиї, навіть з дуже низькою вагою. Конкретно під час вправ для грудей, біцепси і в основному плече. Без усякого наміру мені здаються напружуючи шию.
Яка причина цього, що викликає напругу в шиї?

+639
user45896 7 серп. 2017 р., 08:11:43

Як станова тяга при правильній формі: повне керівництво

Правильна форма станова тяга починається з важкістю на підлозі. Потягніть бар поки ви замкнули ваші стегна і коліна. Повернути його до підлоги рухати спочатку стегнами назад, а потім згинаючи ноги в колінах. Інші другий між повторень і повторіть. Зробити п'ять повторень тотал або 5×5 програми. Детальніше: http://stronglifts.com/deadlift/

Між Репс

Починайте кожен респ з мертвої точки. Відпочинок в барі на секунду на підлогу між повторень. Не обдурити свою тягу. Детальніше: http://stronglifts.com/deadlift/#Between_Reps

СЛ каже, щоб відпочити між повтореннями скинути себе, але це тема для відгуків, в які моменти вона стає 5х1 замість 1х5. Оскільки ви прямуєте програми та визначеними в рамках цієї програми, я б дотримуватися його визначення. (Реально до 3сек)

+553
mchurichi 23 вер. 2015 р., 07:52:01

Це мій перший раз приймаючи добавки...тому що мені потрібно додати більше м'язової маси. Я багато олімпійської важкої атлетики, так я на корточках(передня і задня) кожен день, багато статичних тримає (близько 200кг) - уривками, поштовху і т. д... я треную їх кожен день...але я знайшла порятунок для важко досі. Так я читав про глютамін, креатин і протеїни з коричневого рису і є.

На моє запитання про них, вони всі говорять, що я повинен приймати їх до або після моєї тренування, це право приймати одне за іншим?чи кожен в той же день? звичайно, це може бути добре для вас...

+548
algos 30 лист. 2016 р., 19:01:50

Я розумію, використовуючи серцевого ритму як показник того, наскільки сильно ви тренуєтеся складно з HIIT (порівняно стійкий кардіо). Тому я шукаю програми в напрямку ВИИТ/натисніть, де я можу використовувати його.

Мета:

 1. Використовувати роботу в поєднанні з серцевого ритму як показник тренованості, так що я можу переконайтеся, що рівень фізичної підготовки збільшується стабільними, помірними і значними темпами.
 2. (Менш важливо), щоб мати деяку ступінь насиченості, або "як важко" один сесій, і загальної тренувального навантаження з плином часу.

Я припускаю, що це може бути сесіях (можливо тільки один) кілька хвилин на високому стійкому інтенсивності або, можливо, програма фіксованим інтервалом на еліптичній машині або схожі.

Я, напевно, не в дуже хорошій формі, тому я повинен бути в змозі прогресувати з помірною інтенсивністю.

Пропозиції на кращих умовах-ласкаво просимо

+533
Roberta Bell 11 жовт. 2015 р., 18:47:09

Я стежив на різні тіла частковостей, у тому числі щоденний облік ваги(160) жир (зараз 9.5%, волога (64.5%), ЧСС (42) в різний час, і кров'яний тиск (в діапазоні від 112/58 до 229/127) від березня 26, 2006 по сьогоднішній день. Я Далекий бігун і Декатлону конкурента, який включає в себе ваги, швидкості роботи і звичайно ж форми і пліометріка. Останнім часом, з-за травми, мій режим тренування ходила з 35 миль на немає. Потім, я мав нещастя впасти з даху. Застряг на посадку, але кровоточити зовсім небагато. У будь-якому випадку, справи налагоджуються. Існує феномен, званий синдром Вільсона, в яких температура тіла становить менш 98.6. Коли температура повітря опускається нижче 45 градусів, температура тіла знижується. З 9.5% кількість, я зазвичай число в діапазоні 95-96f чіпкості, але недавній холод, і не виходить, у мене до 90.2. Смерть від hyporthermia нібито відбувається в 89F. Але, мені було добре. Не було ніяких симптомів струсу або холодні частини тіла або що завгодно. Я біжу сьогодні. Нещодавно я припустив, що існує певне співвідношення повітря і темп, і жиру, що дозволяє йому скотитися до 90, без проблем.

+531
Tatarincor 28 черв. 2013 р., 10:20:25

Найкраще, що ви можете зробити, це, напевно, почекати пару тижнів і подивитися, як у вас.

Коли я дресирувати вранці (0600 - 0700), я зазвичай встаю, випити чашку чорної кави і банан, потім голову з дверей. Я б на поїзді близько години, тобто пристойний сніданок, який я раніше підготовлених одного разу я потрапив у кабінет (був сніданок зазвичай картоплю з копченою скумбрією).

Є кілька речей, щоб мати на увазі при навчанні вранці. По-перше, в залежності від інтенсивності тренування, ви можете виявити, що їсте перед тренуванням змушує вас почувати себе трохи хворий (це ваше тіло рухатися крові від травного тракту в м'язи, щоб живити ваші тренування, тобто він не може переварити їжу в шлунку, тому воно намагається позбутися від нього). Якщо це станеться, або залишати більше часу між сніданком і освіти (ела) або менше / більше їсти легко перевариваемую їжу.

Другий-це зневоднення. Ви, як правило, втрачають багато води з вашого тіла на ніч через дихання, тому переконайтеся, що ви достатньо пити до і під час тренування (тільки не так, що він расплескался навколо у вашому шлунку).

Що б ви не робили, ви повинні розуміти, що це може зайняти деякий час для вашого тіла, щоб адаптуватися до навчання в різний час доби, тому дайте йому кілька сеансів, перш ніж кардинально щось змінювати.

+472
user3419772 28 груд. 2010 р., 00:05:58

Втрата ваги

Втрата ваги йде від їжі менше калорій, ніж ваше тіло потребує. Якщо 90 кг людині потрібно 3000 калорій, щоб підтримувати свій жир, то він повинен з'їсти 2800 калорій, щоб втратити близько 0,2 кг в тиждень. Найбільш часто використовуваний спосіб-з'їсти 200-500 калорій менше, ніж потрібно.

Нарощування м'язової маси

Прогресивна перевантаження-це назва гри

Організм створює більше м'язів, щоб витримати стрес, більше стрес=більше м'язів. Якщо ваші м'язи не ростуть, то спробуйте збільшити набори,повторень,вага,швидкість,час під напругою або відпочивати між сетами.

Оскільки ви запитали про якому діапазоні повторень потрібно робити, насправді це дійсно важливо для нарощування м'язової маси. Низьке число повторень побудувати силу і м'язи, а велика кількість повторень побудувати витривалість і м'язи, все це зводиться до переваги.

Біологічний закон розміщення

Якщо ви даєте вашому тілу ж типу стрес знову і знову, ви в кінцевому підсумку плато у всіх сенсах будь то витривалість,нарощування м'язової маси або сили, після плато, якщо ви не здійснювати будь-якої періодизації ви будете повністю затихне або ще гірше стають слабше і втрачають м'язи, тому що тіло більше не адаптується до стресу, але "має" себе в стрес.

Люди, які ніколи не робили ніяких фізичних навантажень протягом усього їх життя могли б бути в змозі тренуватися протягом 1 або 2 років, не відчуваючи ніякого звалювання.

Міняємо вправи кожні 2-3 тижні і використовувати різні вправи, щоб уникнути плато.

Приклад : жим лежачи> зважений діпи> зважений пуш-ап> повторити

+447
Mohammed Elrashied 8 лют. 2013 р., 02:59:04

Точно ні. На жаль, немає перевірених способів для вимірювання м'язового волокна складу.

А м'язова біопсія - це інвазивна техніка, що включає хірургічне видалення невеликий м'язової тканини зразок. Ця процедура проводиться для діагностики захворювань м'язової тканини, коли менш інвазивні тести не доступні. Це не метод, використовуваний для визначення цілого м'язового волокна складу.


Типи М'язових Волокон

Скелетні м'язові волокна можуть бути класифіковані на три типи:

 • Тип I: повільні окисні волокна
 • Тип IIA: швидкі окисні волокна
 • Ііх типу: швидких гліколітичних волокон

 • Більшість м'язів містять суміш типів волокон, в результаті чого в ряді скорочувальна швидкість і опір втомі

 • Всі волокна в одному рухових одиниць одного типу

 • Відсоток генетики диктують особистості кожного

enter image description here


Навчання впливу на м'язи тип волокна

Аеробна (Витривалість) Вправи Такі як біг, плавання, їзда на велосипеді, призводить до збільшення:

 • М'язи капілярів
 • Кількість мітохондрій
 • Синтез міоглобіну
 • Підвищує витривалість, міцність і опірність втоми
 • Може конвертувати швидких гліколітичних волокон у швидкі окисні волокна

Опір Вправи (Анаеробні), Такі як підняття важких або ізометричні вправи, призводить до збільшення

 • Мітохондрії
 • Myofilaments
 • Запаси глікогену
 • Сполучної тканини
 • М'язова сила і розмір (гіпертрофія)
+440
MaP 13 трав. 2014 р., 22:11:21

У мене питання про відновлення після кардіо. Враховуючи, що зволожуючий і електроліт після тренування є життєво важливим, яка користь від спортивних напоїв під води+картопляні (Печена)? Щоб було зрозуміло, це питання про якість, а не кількість харчування, а ще краще такі варіанти, як справжня картопля або банани.

А саме, як натрій і калій, але в той час як спортивні напої, інакше цукор, чіпси трохи цукру, клітковини, вуглеводів, жирів і білків. Всі вони, загалом-то, життєво важливих поживних речовин і механізми живлення-доставка. Крім того, картопляні чіпси смачніше/ситніше (ІМХО) плюс загалом, обидва електроліту калорій і харчування-на долар вище, ніж для спортивних напоїв (принаймні версія з водою).

Питання в тому, що, якщо такі є, чіпси вуглеводи/волокна/жиру/білка контрпродуктивний для загальної користі для здоров'я кардіо? може glycimic-індекс? Мені, однак, здається, що навпаки буде насправді правдою. Дійсно, я би піти так далеко, щоб рекомендувати запечені картопляні чіпси (+вода) за спортивний напій, але це, здається, не бути визнаним варіантом для відновлення після тренування.

Звичайно, я думаю, що для Intra-тренування гідратації, спортивні напої можуть виявитися краще, менше заболоченого, але як щодо після тренування? Робить картопляні чіпси мають погану репутацію від старих днів, або є інша причина уникати його.

+338
user7210 27 черв. 2010 р., 03:43:20

Я недавно почав займатися спортом.

тоді на відповіді на це питання, ви знайдете корисну інформацію про те, як поліпшити зчеплення:

Болючий хват на становій тязі і лат пулдаун

Але через деякий час,

ви могли б дізнатися, що вам більше подобається підйом важкої ваги (деякі з нас) потім для рядків (як однією рукою гантелі рядків, наприклад) я б спробував вага піднімаючись ремені, вони зменшать силу, потрібно покласти на ручці.

для штовхання тренування, як гантелі преси, Я хотів спробувати рідку магнезію, вона допомагає з рукояткою.

+307
user3801017 8 бер. 2019 р., 19:00:24

Я на програмі або 5х5 близько 4 місяців. Я не новачок на тренування сили. Я використав, щоб зробити kalisthenics (я закінчив програму кондиціонування засудженого), гімнастики, гирьового Ваалвейк, марафон та напівмарафон біг і деякі культуризму. Зараз мені дуже подобається робити SL5x5. Мій план полягає в тому, щоб зосередитися тільки на траинг міцність (компанія 4Life). Моя вага становить 78 кг (172lbs).

Ось моя проблема. 2 тижні тому у мене тиснули на 142.5 кг (314lbs) штанги під час присідань. Дійсно нічого поганого не сталося, тому що у мене є стійки для присідань, але я відчув невеликий укол голки в лівій верхній живота (під ребрами). Я проігнорував його. Але це змусило мене замислитися "Може, прийшов час купити пояс powerlift". Так що я купив його. Дві наступні тренування пройшли досить легко з-за пояса, але з'явилася біль. Моє останнє ліве ребро було дуже погано і погіршується. Я не міг завершити черговий тренінг 147.5 кг (325lbs) з-за надмірного болю і проблеми з диханням. Я повинен зупинити, але я думав, що це б зцілити себе швидше, так як я буду навчати. Це було великою помилкою. Я вирішила продовжувати ходити на тренування.

Три дні тому (17 лютого 2014) я була морально підготовлена до болю і психував до важких підйомників. Мені вдалося завершити цей день - присед 5х5 147.5 кг (325lbs), накладні прес 5х5 70кг (154lbs), станова тяга 1х5 175 кілограм (386lbs) і все це здавалося дивно світло, наче я можу підняти. Одна хвилина після тренування біль був нестерпним. Я не міг взяти глибокий вдих, я не могла поворушити лівою рукою, я не міг поміняти одяг, взуття, вигин, роблять поворот. Коли я натиснув нижню ліву груди правою рукою, вона відчула, як ножем, коли я випустив тиску біль була набагато гіршою.

Кілька годин потому, вже вдома, я брала парацетамол. Це не допомогло. Масажувати і робити теплі компреси трохи допоміг. Я всю ніч не могла заснути із-за надмірної болю. Сьогодні (20 лютого 2014) це трохи краще. У мене все ще є проблеми з переодягання, зміна взуття, піднімаючи мішок з моїй лівій руці, що йдуть з моєї лівої руки, і я можу дихати тільки неглибоко я не можу взяти великий глибокий вдих.

Я пішла до лікаря (товстий звичайно) і він сказав, що я повинна кинути тягарів і інші (зрозуміло).

Мій план полягає в тому, щоб зробити 1 тиждень перерви і після цього 20% підступ на всі підйомники (буде це боляче чи ні). Але я боюся, що вся історія повториться. Я не хочу, щоб ситуація повторитися. Що я повинен робити. Я не думаю, що тривалий відпочинок (на місяць наприклад) гарний. Я тренуюся, щоб бути сильним і здоровим, щоб не бути калікою і stronglifts 5x5 є дійсно гарним.

Я думаю, що моя форма хороша (у мене був попередній досвід). Я не використовую будь-які стероїди, я не використовую ніяких добавок. Єдина нормальна проста їжа. У мене немає проблеми з серцем, я не учасник, я не п'ю алкоголь, не палю. У мене низький рівень жиру в організмі. Я 173 см (5 футів 8), 72кг (172lbs) та 34 років. Я не можу уявити собі не навчання. Я тренуюся, щоб бути сильним і здоровим, щоб не бути калікою. Що я повинен робити. Будь ласка, допоможіть мені.

+230
Jack Cykor 15 лют. 2012 р., 02:24:19

Плавання фітнес трохи відрізняється, тому що ваші руки є основним джерелом енергії і дихання контролюється замість природного. Якщо у вас виникли проблеми з довжиною, проте, домінуючим питанням, ймовірно, буде ефективність. Форма опору, тертя, опору обертання і т. д. буде майже зупинити вас відвертими якщо ви не збалансовані і гладкою. За даними Вікіпедії, опір експоненціально, що відносяться до швидкості, а також пов'язаний з поверхнею, так що хороша техніка має важливе значення. Я пропоную інструкція.

+204
Gani 23 серп. 2010 р., 22:02:37

Я зовсім недавно вивихнув кісточку, граючи в баскетбол. Нічого серйозного, але після травми щиколотки, вже напевно було боляче, коли я ходжу.

Які кроки я можу зробити, щоб забезпечити належне і оперативне відновлення гомілкостопа? Чи є які заходи я повинен уникати (очевидно спорту, але щодо присідання/станова тяга)?

+191
birju bhatt 15 жовт. 2019 р., 21:17:57

Тобто, їдять менше калорій викликає негайної втрати ваги! Я відчував себе погано вчора і так вживати тільки 1148 калорій, що значно нижче мого звичайного 2200 калорій. Сьогодні вранці я скинув кілограм на вагах. Я помітив, що цей негайний ефект, коли по тим чи іншим причинам я їла менше і відразу схудла. Кореляція-це ясно як ніч наступний день.

Ось чому я вважаю товстих людей (включаючи мене!) жир, тому що вони їдять більше, ніж їх тіла і способу життя, потрібно, в переважній більшості випадків. Одна з речей, я відразу ж помічаю, коли дивлюся старі фільми (від сорокових і п'ятдесятих років, скажімо) - це тонкий все! Ви повинні перевіряти кожну сцену, щоб побачити толстого людини. Вони були як кіт наплакав тоді. І все ж більшість людей були здорові без усіх численних фаст-фудах, які ми маємо сьогодні.

+164
ananvodo 11 черв. 2016 р., 11:00:24

Чому ви хочете, щоб скоротити споживання води? Потовиділення-це ваше тіло намагається пролити тепла і остигає. Якщо ви свідомо скоротити споживання води, ви не закоротити ваші зусилля охолодження.

Крім того, ви не тільки втрачаєте вагу води. Ви також використанням глікогену, який має вагу до нього. Година бігу-це досить довго, ви побачите значні зміни у вашій вазі з-за води і використовувати глікоген.

Як ви отримаєте більше адаптовані до клімату, ваша потреба у воді може зменшуватися як природний наслідок, але не намагайтеся форсувати події. Ви можете просто в кінцевому підсумку введення замість теплового удару/удару.

+156
Belyai 29 вер. 2011 р., 03:48:38

По-перше, це здорово, що ви вирішили зробити щось для свого здоров'я і звертаються за порадою.

Я піду через ще пару ідей про дієту, яка виразно з чого почати.

Дієта

"Дієта" це те, що ви є, а не те, що ви йдете на. На сьогоднішній день ваша дієта і є необхідність у переході на щось корисне, не думайте про дієту як тимчасове явище, в іншому випадку ви будете в кінцевому підсумку yoyoing і, ймовірно, в кінцевому підсумку назад, де ви зараз перебуваєте. Поступово змінюватися до здорового харчування.

Мотивація

Тримати себе мотивованим може бути важка робота. Поставлених цілей, а не розглядати їх як залік / незалік. Якщо ви не досягти мети, скільки з цього ви зробили 10%? 50%? 90%? Потім питаю, що це було те, що працювали проти вас, що робить на 100% і подивитися, якщо ви можете щось змінити, щоб видалити перешкоду. Або ваші цілі більш амбітні, це може бути корисно, щоб отримати пораду.

Крім того, пам'ятайте, щоб винагородити себе, якщо ви "добре" сказати, що ви зробили тоді ваша мета не відмовляйте собі в задоволенні. В ідеалі я б сказав, непродовольчі лікує краще, але якщо ви зберегли сказати 3000 калорій в тиждень, витратити пару сотень на будь.

Будьте ласкаві до себе, ви цього варті.

+130
magtweezers 26 жовт. 2014 р., 00:10:06

Я роблю регулярні фізичні вправи, як біг і розтяжка, за останні 3 місяці, щоб скинути зайву вагу мій ІМТ 28/29 і скинути 2 кг, я не дотримуючись дієти.

Один друг запропонував мені припинити вживання рафінованого цукру, це впливає на результати тренування. У моєму повсякденному житті я п'ю 2-3 чашки кави/чаю до складу якого входить цукор, я повинен перестати є повністю цукру або солодких продуктів і дотримуватися суворої дієти.

+124
mdude380 9 трав. 2011 р., 11:26:14

Моя нова робота і новий адресу означає, що кілька місяців, мені доведеться перемкнутися з тренажерним залом для домашніх тренувань і в умовах обмеження часу.

Я робив повну тренування тіла в тренажерному залі, з Тим два і чотири дні відпочинку між ними в залежності від того, як мене оцінювали інші змінні (години сну, презервативи...). Я можу зробити більшу частину його будинку з моїми регульований гантелі і ремені підвіски.

Є недолік в роблять в точності ті ж вправи, але розділені в двох або трьох днів (за умови, що кожна тяга виконана з відповідною поштовху і після достатнього прогрівання)? Так як я брала 2~4 днів відпочинку між тренуваннями, кожна м'яз буде працювати в будь-якому випадку однакову кількість сесій на тиждень.


Для тих, хто зацікавлений в більш детальною інформацією, ось що я робив протягом 4 місяців:

 1. Надмножество БВ присідання, перевернуті рядка звисають з машиною Сміта бар, і натиснути на Сміт-машині.
 2. Лат Пулдаун (останнє доповнення)
 3. Набір гантелі бічні підніміть, внутрішньої ротації з гумкою, зовнішня ротація з гумкою.

Тобто, що я можу зробити зараз:

День: Вт присед (це буде келих присадкуватий скоро) і я представлю деякі менше тягнути тіло (наприклад, гантелі прямими штанинами станова тяга).

День Б: трансивер поспіль і підсовуємо.

Дат з: гантелі бічні підніміть, внутрішня ротація з групою, зовнішня ротація з групою.

Або я, може, група вправ протягом двох днів, штовхати (присадкуватий, віджимання, бічний підйом, внутрішня ротація) і pull (дБ станова тяга, рядки, зовнішня ротація).

Кожен з цих днів буде займати не більше 20~25 хвилин. Це частка часу я можу собі дозволити перед сніданком, наприклад, і вдома. Немає сурогатом лат пулдаун (я не хочу, щоб спроба групи допомагали підтягування, поки я стаю сильнішим у веслуванні), але в будь-якому випадку я ще повинен просунутися на перевернуту рядок, або трансивер поспіль тепер (так, Так, вони не 100% рівні, я знаю).

+114
Mohd Noramly Md Yusoh 10 квіт. 2018 р., 20:43:39

Цифри конкретного виробника і взагалі не відкалібрований. Великі числа означають більш опору, але цей параметр, напевно, не буду плодити однакові опору навіть між двома машинами тієї ж моделі, особливо коли вони вже не нові.

Якщо велосипед має дисплей, який показує швидкість, а що ні, перевірте керівництво виробника, щоб побачити, якщо вони документа, як це визначається.

+19
cheetoaf 17 трав. 2015 р., 06:04:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil