Як я можу змінити стартову силу у відповідності з графіком практики команди і серцево-судинної системи?

У мене дві мети: підвищити швидкість і вертикальну, і удосконалюватися у своєму виді спорту (кінцева).

Здається, від мого щодо необученном стані, найбільший виграш в швидкості і вертикальному прийде від силових тренувань, тому я планую зробити підйомної сили і стартової сили розклад виглядає як хороша відправна точка.

Але, я також хочу покращити у своєму виді спорту і розраховують практиці відбуватися два рази в тиждень, з рідкісними турніри по вихідних. Я також потрібно розвинути свою серцево-судинну витривалість. Ці додаткові цілі, здається, суперечать основним вихідним сила розклад програмування, так що я підозрюю, що мені доведеться пожертвувати максимально швидкий приріст сили для більш збалансована програма.

У мене є дві ідеї:

 1. Чергування підйому з практикою і кардіо
  • Опустившись до 2 підйомно днів в тиждень (проти 3, встановленому в стартовому складі)
  • Планування підйомно днів, на практиці днів
  • Додавання середньої довжини інтервального тренування виконується один раз на тиждень не працює/не піднімаючись день
 2. Додайте практика і кардіо у моїй підйомно днів
  • Тільки переконавшись, що моя підйомно днів сталося в ті ж дні, як і мій досвід... не піднімаючись до практики
  • На третій день підніматися, робити середньої довжини інтервальні тренування після підйому.

Варіант 1 місць все більше, але Варіант 2 залишає дні повного відпочинку між вправами. Не знаю, що важливіше.

Що ви думаєте? Чи є в когось ідеї?

(Фоном: я 150 фунтів, можна тільки присідати свою вагу тіла, 45 хвилин 10к.)

+910
Pablo Sanjuan 20 лип. 2013 р., 18:43:20
30 відповідей

Зверху відповідь як впливає алкоголь насправді впливає на прибуток, перша куля точка держава:

На відміну від білків, вуглеводів і жирів вона не може зберігатися в організмі, тому він має пріоритет над усіма іншими метаболічними функціями.

Це означає, що алкоголь не може бути збережений у вигляді жиру в організмі. Тому природна реакція організму-це спалити все це так швидко, як це можливо. Цей ефект переважає над кількістю вуглеводів, жирів і білків вже в організмі, тому ці будуть зберігатися у виді жиру, так як вони більше не використовуються для енергії. Це не просто пройти.

Вплив ваги ви бачите викликані кілька речей. В першу чергу це коливання води. Алкоголь знижує рівень глікогену в м'язах і викликає зневоднення. Їжа робить прямо протилежне. Нижче глікогену і зневодненням означає зниження кількості води в організмі, що означає меншу вагу. Менше вага буде компенсувати вагу набрала від пива. За шкалою "схоже, ви отримали нічого", коли насправді ти просто зневоднений.

+1000
meylylong 03 февр. '09 в 4:24

Я сидів у передній частині комп'ютера, іноді в не найкращому становищі, в основному сидять за столом, але і вдома з ноутбуком, не розташованих на стілець.

Іноді у мене слабкий біль у попереку близько 3-го поперекового хребця(L3) і найгірше було кілька разів, коли у мене було невелике запалення в цій області.

Які вправи я можу зробити, щоб запобігти прибуття в той момент, коли його болісно, але і для загального підтримки в поперековій області спинного мозку, також якщо є якісь вправи для цієї області близько 3-го хребців? Спасибі.

Я хочу зазначити, що я злегка недовага і немає хронічних проблем зі здоров'ям.

+946
Cool Wave 4 січ. 2011 р., 19:11:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене така ж проблема, і я зупинився, бо нарив мені дали зараження крові і лихоманки, і мені потрібна термінова операція, яка зайняла кілька тижнів, щоб оговтатися від. Я побіг та протягом 2 тижнів абсцес повернувся.

Моя проблема полягає в тому, що я дуже волохаті. Тертя від бігу викликає вростання волосків і, отже, абсцес. Я збираюся спробувати для видалення волосся з моїх рук з вазеліном при запуску, щоб запобігти тертя.

+940
Divyanshu Sharma 21 серп. 2019 р., 13:10:49

Оскільки ваша мета тут, щоб зробити тягнути ДБЖ, я буду звертати більше уваги на те, що тільки верхня частина спини зміцнення в якості назви запитів. Є три основні чинники, які ви повинні зосередитися на поліпшенні: вага, сила, і техніка.

 1. Схуднути. Робити кардіо, щоб спалити жир зробити підтягування більш керованими, оскільки у вас менше загальна вага фізично підтягнути. Ви побачите великі успіхи в цій області, якщо у вас надмірна вага, а якщо ви середній/худий, потім зосередитися в іншому місці.

 2. Допомагав Тягнути ДБЖ. Це має ту перевагу, силу і відпрацювання техніки. Ви можете досягти цього за допомогою підтягнути машину, яка допомагає підтримувати стільки свою вагу, так що ви можете ефективно робити підтягування на значно меншу вагу, ніж ваші тіла, а потім поступово збільшувати цю суму, поки у вас є сили, щоб зробити без сторонньої допомоги. Вимагає тренажерний зал/машини, щоб зробити.

 3. Опір Смуги. Це ще один спосіб імітації підтягувань без потреби робити повний вагу тіла. Прикріпити еспандери до стелі/отвору, сідають і імітують підтягнути. Будує Силу, в меншій мірі для техніки. Можна зробити вдома з важкими еспандером.

resistance band pull up

 1. Негативи. В основному ви використовуєте крісло або інший матеріал, щоб допомогти зробити ваш підборіддя вище перекладини, а потім повільно опускайтеся вниз. Це допоможе вам більше звикла проводити свою вагу і допомагає поліпшити вашу силу і техніку. Можна зробити вдома з підтягнути бар і крісло.

 2. Pulldowns. Це допоможе зміцнити м'язи, і може бути послідовно завантажені набагато більше, ніж гантелі. Недолік-він вимагає машина.

enter image description here

+885
AllD 14 черв. 2010 р., 09:08:47

Ви могли б дати зниження жиму йти. Повинно бути менше навантаження на плече.

Ви також можете спробувати німий дзвін / кабель мух.

Ви також хочете, щоб уникнути будь-яких вправ нахил, це трохи використовувати вас плечі.

Але як Мефісто сказав тільки якщо ти не відчуваєш ніякої болі. Немає нічого гірше, ніж знову ранячи себе і того, щоб зайняти ще більше часу.

+805
rabbani 25 лют. 2014 р., 21:27:36

Саркопении. П'ять складів слова, а інакше кажучи, використовувати їх або втратити їх. Тобто, люди, які не працюють останні 35 років можете очікувати, щоб втратити 1% або близько їхні тіла м'язової маси на щорічній основі. Важка атлетика і біг не потрібне. Підняття тягарів і біг підтюпцем, з віком будуть тримати вас з інвалідних візках та престарілих центрів поки не настане момент, коли ви зустрітися зі своїм творцем.

+791
Simone Avogadro 21 бер. 2016 р., 17:07:32

Чи є які-небудь переконливі дослідження або дослідження по впливу 0 калорійності напоїв на втрату ваги?

Наскільки я знаю, ці напої не мають нічого, що організм може переварити, так що тіло не зберігає нічого з цих напоїв, який означає 0 калорій. Однак я читав, що тривалі терміни ефекти свідчать про те, що вони не впливають на тіло, ніби вони мають 0 калорій.

Я п'ю 3Л Пепсі Макс тиждень в середньому. При вході моєму раціоні, я повинен припустити, що вони є 0 калорій? (Технічно так, але я кажу практично)

+756
penpalnownow 25 лип. 2013 р., 03:00:34

В коментарях на це питання, є наукова інформація про вплив забруднення повітря під час тренування? посилання на актуальну інформацію про тренування і забруднення повітря.

За даними ЦКЗ:

Дим може пошкодити ваші очі, дратують дихальну систему, а також загостритися хронічні захворювання серця і легенів.

Як @JohnP ноти, тим вище рівень попередження або рівень частинок в повітрі, тим вище ймовірність подразнення можуть виникнути (пазухи, горло, кашель, очей, подразнення дихальних шляхів). Вони будуть exaccerbated якщо у вас є фактори ризику або вже існуючі умови, такі як серце або хвороба легенів, астми або алергії. Щоб дізнатися індекс якості повітря у вашому районі , перевірте тут , щоб допомогти вам вирішити, чи є це безпечно для запуску.

Якщо ви біжите, коли ви відчуваєте запах диму, ви ризикуєте подразнення дихальних шляхів. Коли ви біжите, ви дихаєте швидше і глибше приймаючи на дрібні частинки глибше в легені.

Під час виконання вправ, людина може підвищити свою повітрозабірник стільки, скільки 10 до 20 разів протягом їх відпочивали рівні. Підвищені показники дихання принести більше забруднення глибоко в легені.

Тільки ви можете вирішити, чи буде чи не ви повинні працювати з запахом диму і димки в повітрі, але я б особисто не став.

+719
Christel Schmidt 7 бер. 2012 р., 10:49:41

Можливі Дублікати:
Я надмірна вага і потрібно зменшити?

Я 22-річний чоловік, у мене вага приблизно 60.5 кг і я майже 5 футів 7" у висоту.

Я з Індії, так я їм багато гострої і жирної їжі з великою кількістю калорій.
Я їв ту ж їжу, так як в моїй школі, але зараз мій живіт був збільшений багато.

Як знизити ожиріння і жиру, щоб зменшити живіт? Які інші речі я повинен зробити, щоб збільшити свою фізичну форму і оздоровитися?

+707
baltazar34 17 січ. 2015 р., 06:01:06

На ваш запит в коментарях, я хотів би послатися на мій відповідь на подібне питання, що відносяться до АБ навчання. Як я вказав у відповіді від зазначеної посади, Домс-це не показник прогресу або зростання м'язів. Дослідження показали, що немає причинно-наслідкового зв'язку між Домс/EIMD і м'язової гіпертрофії або "прогрес". Ви повинні шукати більше надійний індикатор вашого навчання прогресу. Прогрес має спиратися на те, що ви вирішили на ціль.

+680
user9782 30 вер. 2019 р., 14:15:17

Кулькові підшипники дозволяють обертатися без ваг штрих в свої сили, вимагають, щоб повернути. По мірі переміщення ваги в більшості вправ, якщо у вас дивна форма, деяка кількість енергії обертання буде передаватися на вагу. Це вірно в Олімпійських підйомників, навіть якщо у тебе ідеальна форма.

Якщо вага не дозволялося вільно пересуватися, ви повинні протидіяти цьому обертальну енергію для того, щоб зберегти свою владу на барі. Тому замість бару, обертаючи в руці, а також бар з шарикопідшипниками дозволяє вага для переміщення і бар, щоб залишитися на місці.

+664
Haidar Abboud 31 лип. 2015 р., 20:23:31

Я граю турнір з бадмінтону і температурить після турніру або навіть більше ігор-це стандарт для мене. Я отримую висока температура тіла, біль у горлі, забитий ніс і всі симптоми грипу. Треба залізти під теплу ковдру або надіти светр, бо холодно. Симптоми залишитися тільки до вечора, і на наступний ранок вони пішли.

Я правильно харчуватися під час тривалих ігрових сесій і вживати солодкі напої, так як це повинні вміти грати на протязі 2 годин. Підвищена температура-це те, що просто, здається, слід, не змінилося під час мого рівня збільшилися, швидше навпаки, стає все більш і більш інтенсивним. Бадмінтон-це дуже інтенсивне вправу, де ви йдете з максимальною інтенсивністю і кардіо майже весь час, і дійсно ломить тіло ще однієї стійкої нагорода. Іноді насилу можуть дійти до автобусної зупинки, це може бути так важко на ноги, а також спину, руки... часто відчувати, як все тіло горить, а крім того запалиться.

Лікар сказала, що це нормально і результат від мікро пошкоджень в м'язах при інтенсивних тренуваннях. Організм як би думає, що пошкоджені м'язи і підвищує температуру для боротьби з мікробами. Я не отримував ніяких м'язових пошкоджень, крім порваного сухожилля, який нещодавно був прооперований, але це зовсім інша історія. Інакше мої м'язи відчувають себе добре.

+639
Sai Nihith 9 серп. 2013 р., 17:05:36

У мене недавно судоми після обертання на тренажер велосипед в холодному підвалі. Проблема була гідратації. Я перестав використовувати електроліти, тому що я думав, що я не потію так сильно, як на теплу погоду і пили чисту воду. Після того як я почала знову використовувати спортивні напої, проблема зникла.

+627
Tom Aparicio 18 вер. 2011 р., 07:56:41

Якщо ви не можете знайти стілець, який знімає його, спробувати стоячий або тредміл реєстрації, якщо це можливо, де ви працюєте. Я змінилася протягом приблизно 18 місяців тому на біговій доріжці стіл і болів в спині повністю зникла. Я б ніколи не повернутися до стільця.

+594
Andritchi Alexei 31 бер. 2017 р., 20:08:41

Перевірте цей образ, будь ласка https://imgur.com/mkp36Jw . Це обладнання для будівельник груди ? Які частини грудей покращиться, і скільки хто повинен це робити?

+543
Flink 26 лист. 2016 р., 19:26:47

Це трапилося зі мною, коли я знову почав робити енергійні йога після тривалої відсутності. Мій згиначів м'язи звело в такі прості речі, як дитині ставлять, але основа моя нога завжди судоми в рівновагу пози. Він пішов через кілька тижнів, у поєднанні з вправ та коригувальних заходів.

Моє первинне навчання як масажиста і я намагаюся знайти масаж-огляди відповісти в першу чергу. (Що я можу сказати, я упереджений!) Отже, питання - ваші ікри досить щільно? Є біль передачі моделі , що може бути помилково прийнято за судоми.

У моєму випадку це була комбінація речей - м'язи, не звиклі до активації в даний час запропоновано активувати багато, і набагато більш жорсткі gastroch-камбаловідной групи через ходити на роботу на підборах. Я змінив мої черевики, продовжував працювати, і він пішов. Я досі думаю, що це в основному із-за надмірного використання м'язів, які не звикли виявляти". (джерело)

+496
Bati 4 трав. 2011 р., 00:17:55

Я не впевнений, якщо це найкраща відповідь для вас, але з мого власного досвіду я б рекомендував три вправи, які я знайшла приголомшливий:

Однією ногою Румунська станова тяга. Довге ім'я, багато radness. Зокрема, я люблю його, тому що він прагне якнайшвидше ізолювати і продемонструвати дисбаланс. Є багато "маленьких" м'язи працюють для того, щоб здійснити цей підйом. Ніготь форму, перш ніж провернути вага: навіть просто робити невиважені є проблемою для більшості людей.

Доброго ранку. Я не бачу необхідності йти важко на цих. 1/3 вашого ваги 5RM присідання буде достатньо, а верхній кінець, і я буду працювати повільно, щоб дістатися до цього. Порожній бар, потім в бар з 10 і т. д. Це дасть вам неугодили Домс, як дивакуватий частина вправа вимовляється.

Пістолет присідання. Це важко, але ви можете використовувати крок UPS як спосіб мостів на них.

Пістолети і однієї ноги станова тяга вимагає багато самотніх силу ніг, координацію і баланс. Я ніколи не страждала від травми, але в мене були інші, і якщо я можу зробити обидві ці речі, ну я у відмінній формі. Доброго ранку добре для міцності hamstring в цілому, але, чесно кажучи, це звучить, як ви, що більше користі від простих версій нозі, де підбір злітає вгору, і ви дійсно примушуючи кожну ногу (Вибачте за каламбур) стояти на своїх власних.

+423
luzik 30 трав. 2011 р., 01:32:24

Я був очний моєї поточної сесії з грудня, тобто близько трьох місяців.

Якщо я вважаю, мою всього 3 роки занять очний я б сказала, що цей найкращий. Я дізнався деякі нові ідеї, особливо в частині харчування - маючи більше Protien кожен день, їсть кожні 3 години і т. д..

Я наступний план я зробив сам, який базується на :

1. Тренування :

 - Груди/Біцепс
 - Спина/Трицепс
 - Плечі/Ноги

2. Етапи тренування: (5-6 днів на тиждень)

 - Неділя : Груди/Біцепс
 - Понеділок : Спина/Трицепс
 - Вівторок : Плечі/Ноги
 Четвер : Груди/Біцепс
 - П'ятниця : Спина/Трицепс
 - Субота : Плечі/Ноги

Я відчуваю втому від цієї тренування, хоча 3-4 сироваткового Protien та інші Protien джерел кожен день дозвольте мені відновити досить швидко.

Я також хотів би сказати, моє навчання дійсно важко, дуже важко. Я змушую себе до межі, а також додати 30 хвилин кардіо і невеликий підйом в кінці тренування - в той час як робите АБС я теж роблю одночасно на кожному тренуванні жим лежачи з 60кг (просто для стимуляції грудей все більше і більше) і 10 військових штанів. Тобто кожен 50 вправ я роблю жим лежачи, армійський жим, який нижній прес, біг(швидкість 15, 1 хвилину і заспокоїтися), штовхаючи мотузку і повернутися в іншій 50 вправ - цим 3-4 рази в кінці тренування.

Кожне тренування становить 1:30 - 2:00 години.

Я сьогодні вирішив припинити тренування на тиждень, тому що я вважаю, що я маючи плато, і це дратує. У мене є кілька запитань про те, як я повинен продовжити, коли я повернуся в мої найближчі 3-4 місяці підготовки сесії.

 1. Одну важливу річ я хочу зробити як я повернуся, щоб змінити свої тренування якомога більше, я подумував про цієї статті (http://bodybuilding.about.com/od/weighttrainingprinciples/a/advbuildroutine_3.htm). Вона включає в себе деякі вправи, які я не використовую, нові мікси і нові важливі частини тіла розділі.
 2. Згідно з цим arctile у мене 2 етапи : етап завантаження і етап зростання. На якомусь етапі я повинен збільшити wights і на якомусь етапі я повинен зменшити вартою.
 3. Ця стаття включає в себе Deloading? Це хороша річ? Він використовується тільки, щоб уникнути плато або як метод навчання? Я просто ненавиджу ліфтинг нижній wights і я хочу знати, чому це добре, і якщо так, то коли......
 4. В 1:30-2:00 години тренування-це дуже погано? Я просто хочу тренувати свій прес на кожному тренуванні і в тому числі в 1:00 Годину моєї тренування + ABS воно становить 1:30 - 2:00.
 5. Що я можу зробити, щоб уникнути плато в наступний раз?.

Одне важливе зауваження я хотів би порадитися з вами. Я вважаю себе досить сильним хлопцем (за шт.) і поки мої м'язи не такі великі.

За даними @Джеремі Likness, "і з цієї причини у деяких людей може бути дуже сильним без великих м'язів - це тому, що їхня нервова система реагує на тренування шляхом поліпшення координації рухових одиниць, пучки нервів, що вогонь контракту м'яз (коли ви піднімаєте важку вагу або маленький, мотоблоки допомогти вам зробити це і це просто питання того, скільки активуються відразу)"

Може хтось пояснить мені, що робить Джеремі? Одна річ, я хочу змінити мої м'язи, я ненавиджу, що у мене є сила, але м'язи не великі. Я можу підняти 100-110 кг на жим лежачи і 32 кг в кожній руці по Sholdurs прес і т. д. А ще мої руки і груди недостатньо великий і м'язи не великі, як я exepect їм бути. Як я можу змінити його?

Це досить довгий пост з великою кількістю плутаєте поняття з мого боку, я був би вдячний, якщо б ви могли відповісти на деякі питання і зробити деякі поняття чіткіше.

Спасибі всім!

Хлопець

+381
nancy davies 20 лют. 2015 р., 12:54:50

Не приймати зайві вітаміни, якщо це те, що доктор прописав.

Припускаючи, що ви не маєте будь-які клінічні умови, і якщо ви їсте збалансований і різноманітний раціон немає необхідності добавки, вітаміни або аналогічний.

Хтось казав щось ще, це оману або намагається продати вам щось ви не потрібні.

Ось офіційна посилання від данського уряду, що говорить саме це: http://altomkost.dk/fakta/kosttilskud/ - вибачте, це в Данії.

Ось офіційна посилання від датської еліти навчальний центр. Перейти на сторінку 15 резюме англійською мовою. Посилання

+366
ooz 19 січ. 2013 р., 21:45:56

Підводячи підсумки того, що ми перейшли у коментарях, ми рекомендуємо вам не турбуватися про деталі, коли ви споживаєте білок, а переконайтеся, що ви споживаєте білок.

Ідея про те, що ви повинні споживати білок як можна ближче до тренування, як це можливо-це багато в чому міф поширюється тими, хто намагається протеїнові коктейлі та батончики. Інтуїтивно, це не схоже на м'язи стоп, потребують білок через годину.

Я повинен також згадати, що 120г білка, схоже, ти перестаралася. Пам'ятайте, що зайвий протеїн перетворюється в жир.

Це дослідження приходить до висновку, серед іншого, що

високоякісний білок дозований по 0,4–0,5 г/кг LBM, а на перед - і пост-вправа є простим, щодо безаварійним загального принципу, який відображає поточні дані, що вказують на максимальній гостра анаболічний ефект 20-40 г [53,84,85]. Наприклад, хтось із 70 кг УШМ буде споживати приблизно 28-35 г білка в пре - і пост тренування їжу. Перевищення цього буде мати мінімальний збиток, якщо такі є, в той час як значно під-зйомки або неувага до неї і зовсім не дозволить домогтися максимального анаболічного відгуку.

Додаткові рекомендації, прочитати весь розділ "практичні додатки" Дослідження я пов'язаний.

+341
shilantra 3 вер. 2013 р., 09:47:20

Я хотів би навчитися ремінець на щиколотці, перш ніж грати у футбол. Я мав деякі проблеми з моєї ноги, і я чув, що багато професійні гравці ремінь, незалежно від того, поранений чи ні.

Мені також треба знати, що є кращим стрічки, я повинен бути з використанням. Я ніколи не купив це раніше, і не знаю, що я шукаю.

+331
Smarty Jr 31 груд. 2014 р., 02:18:58

В даний час я біжу 12 400М повторює на трасі, з 3 хвилин кожен раз повторюю: так приблизно півтори хвилини відновлення між кожним колом.

Що являє собою "хороше" якість для цих інтервалів?

наприклад, я повинен бути прицільно бити точно такий же час на колі протягом всієї сесії, або це значить, що я йду дуже легко протягом перших кількох?

я повинен робити менше повторень? Збільшення часу відновлення між ними?

(В даний час я роблю перші 4 в 1:22, наступні чотири в 1:30, а решта коливаються між 1:25 1:35)

+272
SaruTole 2 лип. 2018 р., 03:42:55

Креатин може допомогти в міцності будівлі, але мені цікаво, якщо це принесе користь персоналізовані функціональні, а також.

+226
bhaak 24 серп. 2016 р., 03:04:05

Дослідження 2005 року в Журналі прикладної фізіології встановлено, що для висококваліфікованих спортсменів, 2 тижні detraining мабуть, час, який м'язова атрофія має тенденцію відбуватися. Це, мабуть, із-за відмінностей в початковий розмір м'язових волокон і рівень підготовки спортсмена.

“Висококваліфіковані спортсмени показали пільгові атрофія II типу м'язові волокна з 2 тижнів detraining (34), що дозволить скоротити відносна частка II типу МХК. Таким чином, отримані результати не можуть поширюється на висококваліфікованих спортсменів із-за відмінностей в первісній розмір м'язових волокон і рівень кондиціонування."

Однак, новачків (спортсменів), як правило, втрачають м'язову масу в більш повільному темпі протягом detraining. Дослідна група складалася з осілих самців і виявили, що атрофія і зниження сили сталося на кормі 12 тижнів.

"Після 3 МО detraining ці завоювання були втрачені..."

Схоже, що кілька факторів впливають на швидкість втрати м'язової, включаючи вік і поточний рівень фізичної підготовки. Швидкості кожної людини втрата м'язової маси залежить від цих чинників.

Беручи час (detraining), однак, не повинна розглядатися як погано. Вона може бути корисною, оскільки вона дає вашим м'язам (і свій розум) довгоочікуваний відпочинок. І, зведена до мінімуму, заплановані періоди відпочинку не повинні негативно вплинути на вашу здатність набрати м'язову масу в майбутньому. Важливо те, що ви не дозволяєте період відпочинку втручатися з вашими цілями навчання.

+180
Fydo 28 серп. 2011 р., 21:29:13

Я працюю недавно навпочіпки, пройшовши через усвідомлення того, що це дійсно важливо, щоб зробити ваші стегна нижче коліна, коли ви сидите на корточках я намагаюся знайти повний діапазон руху, попки в траві на корточках.

Це, як кажуть, як частина моєї тренування, я присідаючи без ваги, розтяжка м'язів мені потрібно глибше (згиначі стегна, квадрицепси, телят і т. д.).

Я роблю присідання коробки і опускаючи його, як я отримую маленьку прибуток в гнучкості. Я до точки, де коробка ~6 нижче коліна у вертикальному положенні, але я розуміючи, що це збирається зайняти деякий час, можливо, роки - для мене, щоб отримати цю гнучкість. Я ходив на це протягом декількох місяців, і хоча у мене невеликі успіхи я до точки, де прогрес в сантиметрах/міліметрах.

Я впевнений, що це питання гнучкості, а не просто поганий тон. Наприклад, якщо я лежу на моїй стороні, мій ноги по моєму тілу і намагайтеся тягнути одну ногу прямо назад, я не можу отримати мою п'ятою торкнутися сідниці. Також, багато років тому, я дав собі травми коліна (пошкодження меніска лівого), намагаючись йти глибше, так що тепер я дуже добре знайомий з тим, що поганий присідати відчуває і гарне почуття, як коліна повинні почувати себе, коли я спущусь.

Так - все, що було сказано - я повинен продовжувати розвивати діапазон руху без ваги, або я в точці, де я можу повинна почати додавати вагу на мої присідання?

+177
user342371 19 квіт. 2019 р., 02:25:54

Важкі метали дуже шкідливі для людського організму. Якщо це повідомлення вірно, я хотів би повністю уникнути добавки. Я мала добавки в минулому, і вони є хорошим джерелом білка. Вони допоможуть вам досягти більш м'язів, менше жиру, ніж раніше.

Сказавши, що важливе питання-це те, що ви хочете досягти: здорового, сильного тіла і більше мускулисте тіло? З часом я зрозумів, що я буду в тренажерному залі протягом багатьох років і років, тому я намагаюся бути як можна більш природним. Дієти або плану тренувань, яка короткостроковій перспективі не моя мета.

Ви збираєтеся помістити на додаткові м'язи через трясеться і готовий їсти їх протягом багатьох років? Або ви в ці коктейлі тільки для початкового завоювання і дати їх пізніше? Зійшовши з коктейлів і підтримання старих рівнях тренування ніколи не буває легко, можна побачити зміни в продуктивності в 2 тижні. Є багато інших джерел, звідки можна отримати білок і вони є більш природними і стійкими.

+131
Miemo Penttinen 9 бер. 2014 р., 10:26:52

Жодних турбот з ваших рук. Якщо ви хочете зробити ваші зап'ястя сильніша кулака віджимання-це спосіб зробити це. Моє навчання карате/тхеквондо/Калі-Ескріма/кік-боксинг і останнім часом Будзінкан. Але не поспішайте робити це правильно - ви не повинні робити 100 одразу, бережіть, що у вас зап'ясті у кут Райт. Ви знаєте - як ви будете проштовхувати свою руку з каменем.

Шкода - я зрозумів, я запізнився з цим коментарем - вибачте.

+106
Chris Gannon 15 вер. 2018 р., 07:49:09

Загалом, тренування при болю в абсолютно нормально і зазвичай вигідно, з урахуванням деяких поясненнях, які розглядаються нижче. Майже кожен серйозний спортсмен регулярно тренується, поки ще трохи болить від попереднього тренування.

enter image description here

Зображення зі статті Вікіпедії:

Перше, що потрібно зрозуміти-це суперкомпенсация: короткий час після тренування, ваші м'язи трохи сильніше. Якщо ви знову тренуватися в цей період, вашого наступного періоду суперкомпенсации буде знову трохи сильніше. Повторіть цей цикл з правильного часу знову і знову, і ви будете набирати силу в найбільш ефективним способом. Чекати занадто довго і м'язи повертається до "нормального" державі і міцності сповільнюються.

Друге, що потрібно зрозуміти, що біль не має нічого спільного з ефективністю тренування. Це скоріше побічний ефект, який фактично не так зрозумів. В залежності від вашого рівня підготовки і тренування, ви все ще може бути болить навіть коли ваші м'язи в період суперкомпенсации. Якщо це станеться, ви просто повинні змиритися з цим і досить тренуватися, щоб зберегти доходи пришестя.

До речі, це теж причина, чому спліт підпрограми - де поїзд раз кожну м'яз в тиждень - це дуже неефективно для переважної більшості початківців і проміжних ліфтерів. Ваші м'язи потрапили в період суперкомпенсации набагато менше, ніж тиждень і почали повертатися до нормального, коли ти знову поїзд. В цьому відношенні, повністю тіло процедури 2-3 рази в тиждень збираємося виробляти набирає чинності набагато швидше.

Деякі застереження: якщо у вас болять до такої міри, що це заважає самій тренування (тобто ви не можете робити правильно руху), то ви не отримуєте багато від вправ і краще відпочиває. Як правило, визначити це робити ретельну розминку: якщо всі розслабляється і ви відчуваєте себе добре, поїзд. Якщо ви як і раніше жорстко і боляче рухатися, відпочивати. Якщо ви не знайомі з певним типом вправ, рівні болючість буде значно вище, тому перші кілька тижнів може знадобитися пропускати більше тренувань, ніж зазвичай (не робіть це звичкою, хоча). Нарешті, більш просунуті ліфтери, які рухаються багато ваги буде потрібно більше часу для відновлення, яка вплине на такі речі, як частота тренувань і обсягу.

+83
Elly Rigs 13 січ. 2016 р., 16:26:22

Я читав, що гирі тренування не ізолювати м'язи, всупереч гантелі або мертвих ліфтів. Що це означає для наслідки в організмі? Якщо ви дивитеся на когось і спробувати здогадатися, як він був навчанням, не могли б ви подивитися?

+79
Rand Mate 6 серп. 2014 р., 01:28:34

В даний час я приймаю полівітаміни, риб'ячий жир, і я недавно додала вітамін D (D3, щоб бути конкретним).

Мій нинішній розпорядок прийняти кожен з трьох (поряд з деякими незв'язані ліки у вигляді таблеток) після того, як я снідаю кожен день.

Крім того, вітамін D добавки привело мене задатися питанням, якщо з огляду на всі ці дані в той же час є кращою ідеєю, або якщо було б краще, щоб взяти їх окремо. Наприклад, мультивітаміни вже є 400 МО вітаміну D в ньому, і потім я додаю ще 1000 МО в Д3 таблетки.

Мій організм здатні поглинати стільки вітаміну (поряд з усім іншим в полівітаміни) в той же час, або це буде даремно і в кінцевому підсумку екскретується? Було б краще, щоб взяти один вранці і один вночі?

+54
luvitab 11 лют. 2015 р., 05:12:55

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil