Які результати навчання нерівномірно на різні м'язи тіла?

У той час як більшість тренерів всі свої м'язи тіла, можна пропустити кілька м'язів і зосередитися на інших. Кращий приклад-це все хлопці, які не дбають про ногах і може в кінцевому підсумку дивлячись, як кури. Що я шукаю-це більше приклад для цієї нерівності.

Як хлопець, який робить тільки груди-прес, але не груди-літати виглядаю?

Як би хлопець, який робить тільки вправи, але не плечі виглядають?

Як би хлопець, який робить тільки трицепс вправи, але не біцепс виглядає?

Чи є де-небудь фотографії таких випадках?

Хоча мені цікаво про предмет в цілому, а конкретно я трохи більше зацікавлений у першому прикладі (груди-прес без грудей-мухи), тому що це мої поточні тренування з сверблячки плечі.

+981
Judah Govindsamy 2 лист. 2011 р., 03:34:00
29 відповідей

Це повна маячня.

Якщо що, постійно напружуючи м'язи черевного преса, буде знижуватися обмін речовин, тому що це робить його більш важким для їжі, щоб пройти кишечнику. Хронічного напруження м'язів черевного преса може призвести до запорів.

Ви не побачите багато фітнес-ефект. М'язи живота нічим не відрізняються від будь-яких інших м'язів. Це не можливо, щоб отримати набагато сильніше і здоровіше, добровільно скорочуючи біцепси весь день проти жодного опору, так чому б бути інакше для АБС?

Ефективний спосіб підвищити метаболізм за допомогою вправ, щоб працювати як можна більше м'язів. Найбільші м'язи в організмі є квадрицепси, сідничні м'язи і м'язи спини. Так що отримати деякі серйозні фізичні навантаження і перестати фокусуватися тільки на АБС.

+986
Fast Bureau 03 февр. '09 в 4:24

Я зазвичай сплю на боках. Я не відчуваю себе комфортно на спині, плюс я хропіти в такому положенні. Однак, іноді, коли лежачи на боці я в кінцевому підсумку покласти руки під щоку (долоні на щоки). Це вигини моєї шиї, викликаючи болі в шиї, коли я прокидаюся, болить зап'ясті, і це змушує мене так хропуть, що робить її нещасною ;) я теж відчуваю себе менш відпочив, коли я робив це, ніж я зазвичай роблю.

Оскільки це відбувається, поки я сплю, як я можу виправити мою поставу і запобігти мене від підсовуючи руки під щоку?

Наша ліжко має жорсткий матрац і я лягла на тверду подушку, яка повинна бути правильної висоти (мої шийні хребці вирівнюються з іншою частиною хребта, коли я лежав на ній).

У випадку, якщо це має значення: у мене постійно виникає біль в шиї з-за перед комп'ютером більшу частину дня. Я роблю годину прогулянки кожен день (30 хвилин робота, 30 хвилин тому) ці останні кілька тижнів в спробі бути більш активними і скоро почне нарощувати темпи для більш інтенсивних фізичних навантажень. Мені 27, 1 метр 85 і важить трохи більше 90 кг

+982
Mikuroo 7 черв. 2016 р., 10:06:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я бачив пульсометры, які працюють тільки зі смартфонами з Android 4.3.

Пульсометр, який буде працювати зі смартфон зі старим 4.1.2 Андроїд, через Bluetooth?

(Бажано на Samsung S3 міні).

+962
Peng Borthwick 8 серп. 2017 р., 01:24:44

Відповідь може бути знайдений в "ніякого сексу до спортивних" епізод Manswers. Ось резюме цього відео:

Помічником головного тренера Ла-Месники розповідає своїм підопічним утриматися від сексу в ніч перед грою, тому що пізно вночі секс може забрати кілька годин від сну. Достатній сон необхідний для хороших спортивних результатів.

Давид Барон, Д. М. лікар, каже, що більш високі рівні тестостерону дають поліпшення координації, рефлексів, координації та просторово - риси характеру для хороших спортивних результатів. Він каже, що рівень тестостерону не впливає на секс. Девід каже, що секс буде тільки спалити 50 калорій і не зношуються спортсмен перед грою. Девід цитує канадський лікар Ян Shryder на своїй доповіді, що не було абсолютно ніякого ефекту від сексу перед грою.

+933
Lauren K 26 лип. 2019 р., 21:20:23

По-перше, я не використовувати будь-які продукти Nike і тому не можу перевірити мій відповідь собі.
Вся інформація взята з Найк+ сторінки підтримки, хоча, так що я цілком впевнений, що це правильно.

Найбільш імовірною причиною вашого відрізняються зростанням nikefuel-це тип пристрою. Якщо ви використовуєте SportsBand і ваш друг, використовуючи RunningApp, ваш nikefuel є, швидше за все, розраховується по-різному, так як кожне з пристроїв оптимізується для відстеження певного виду діяльності.
Як на конкретній сторінці підтримки:

Якщо ви використовуєте кілька пристроїв Найк+, Ви можете отримати різні NikeFuel суми на кожному пристрої для тієї ж тренування. Це тому, що кожного пристрою Nike+ використовує різні технології і оптимізовані для різні досліди.

Наприклад, спортивні GPS оптимізований для темп і відстань і є кращим пристроєм для вимірювання цих показників, якщо ви або бігун Уолкер, у той час як в Nike+ Fuelband або спортивний браслет ЮВ оптимізований для захоплення вашої повсякденної діяльності, як NikeFuel і є найкращим варіантом для вимірювання вашої загальної спортивного життя.

Не соромтеся носити обидва пристрої одночасно якщо ви зацікавлені в обох ваш спорт-конкретні дані тренування і вашу загальну активність. Деякі відмінності між двома цілком очікувано і не повинно бути приводом для занепокоєння.

(Якщо моє цитування порушує будь-які авторські права, будь ласка, відредагувати його і/або дайте мені знати.)

+868
lordcirth 30 черв. 2016 р., 15:49:44

Я бігом в Vibrams протягом 8 місяців. Я звик робити тільки 2-3 милі в них, але останнім часом почали робити 5 миль близько 4 разів на тиждень. Стопи моєї правої ноги почав розвиватися каллюс, а це не комфортно.
Чи є спосіб, щоб уникнути розгойдування або боротися з неприємне почуття?

+867
lakshmikandan 19 груд. 2016 р., 15:40:49

Насправді у нас є деякі досить масивні м'язи, наприклад преса, пастки, і Тельцям, які складаються в основному з повільно скорочувальних волокон. Тепер, встановленим думаю, я зможу відповісти на ваше запитання. Ви запитали, якщо великі м'язи завжди паль з швидко скорочувальних волокон. Ну більшість м'язів, але як я згадав ці 3 групи м'язів не. Тепер шлях, що ми тренуємо ці м'язи, роблячи багато повторень. Наприклад, ABS і ікри-це м'язи, які зазвичай проходять підготовку на провал, з тієї причини, що для того, щоб зробити їх більше або сильніше, ми повинні йти після повільно скорочувальних волокон, які вимагають більше повторень. Пастки теж є м'язи, які вимагають більшого числа повторів, тобто, якщо сказати комусь, як правило, не тільки від 1 до 5 повторень в сеті, як у випадку, коли він це тренування на силу, він і досі десь близько 15 повторень для своєї пастки. Так Чого я все це кажу, Та ми робимо тренування цих м'язів по-різному, ми робимо більше повторень. При цьому ми не будемо втрачати м'язи, як ви вказали в своєму питанні, тому що це відбудеться тільки у випадку, якщо ваші витривалість, але якщо м'язи складається в основному з повільно скорочувальних волокон, тоді робити більше повторень-це не тренування на витривалість .

+838
mukmuk64 1 лист. 2012 р., 05:43:48

Я дивлюся на скорочення споживання калорій для різання зберігаючи відчуття ситості. Як можна визначити продукти, які заповнювати?

NutritionData.Self.com має корисну "повнота-фактор", але я не бачу способу, щоб сортувати.

enter image description here

Будь-які ідеї або інші веб-сайти, які можуть надати ці дані?

+807
Amanda P 5 серп. 2015 р., 08:04:20

Насправді, існує декілька доказів того, що ваш розум тримає обробляючи проблему на підсвідомому рівні, навіть коли ви робите щось ще. Якщо нічого, зміна діяльності часто рекомендується як спосіб вирішення тупиків інженерних проблем.

Будучи розробником програмного забезпечення, я бачив цей ефект досить багато випадків, коли рішення мені на біговій доріжці або в тренажерному залі.

Біг на термін більше 10 хвилин-це дуже добре для медитативного мислення.

Як для підняття ваги - ви можете мати сплески психічної активності між вправами, але я спробую поставити всі концентрації на роботі м'язів під час набору. Вклавши всі свої зусилля у це викликає мікро-перезавантаження в даному конкретному випадку проблема в мозку і дозволяє мені вирішити цю проблему в різних ракурсах.

Коротше - вправи дуже корисні для вирішення інженерних завдань, але такий підхід ви приймаєте в них дуже відрізняється від нормальних підхід. І пам'ятайте безпека - ви працюєте там металу.

+768
Skorpion 14 бер. 2012 р., 22:50:58

Тут так багато правильних відповідей на ваше питання. Ви можете наблизитися до цього хлопця статури, але розумію, що це буде виглядати трохи по-іншому на вашому тілі. Існують дві основні компоненти для побудови відмінними фізичними даними, і ви не можете пропустити жодного: харчування і тренування.

 • Харчування складається з загальної кількості калорій, поживних речовин, макро і мікро поживних речовин в правильному балансі, щоб допомогти вам скоротити жир і збільшити м'язи.
 • Вам потрібна мета жиру в організмі відсоток 8-12%, щоб досягти визначення моделі ви пов'язані.
 • Також потрібно збільшити м'язову масу.

Дістатися до 8-12% жиру все про харчування. Потрібно вживати достатню кількість білка і вуглеводів, щоб підтримувати рівень тестостерону потрібна і хоча б збереження м'язової маси під час різання. Ви можете використовувати таблицю нижче, щоб оцінити, де ви знаходитесь у вашій подорожі. Так, як ви описуєте себе, приводить мене до думки, що ви десь близько 20% жиру.

enter image description here

Складні вправи є відмінним способом, щоб побудувати масу. Ви будете робити краще починаючи з чужою програмі перед початком пошиття речей для ваших індивідуальних потреб. Ви можете почати з цією програмою для початківців. Це повинно дати вам деяку структуру, і допомогти вам рости як склопідйомник. Я б почав, не відхиляючись від нього, але після того, як ви закінчили встановлений 12 тижнів, ви можете почати налаштовувати обійти те, що ви сприймаєте кілька проблемних зон.

Я рекомендую знайти хорошу групу підтримки, яка може допомогти вам вирішити, що не може працювати так само, як вам подобається. Останній рада у мене до вас таке:

Немає такого поняття як "кращий" або "оптимальний" у фітнес. Є тільки "краще".

Це так легко застрягти в спробі знайти кращий спосіб і найбільш оптимальний спосіб скоротити жир, наростити м'язи і т. д. Кожен з нас по-різному реагує на той самий стимул. Все це означає, що краще працює для однієї людини не може працювати краще для вас. Навіть коли ви знайдете те, що працює, ви можете виявити, краще пізніше. Зрештою, ви повинні працювати в напрямку кращого вам, однак визначити його. Реальний світ перетворення декількох місяців до декількох років.

+697
zennni 26 жовт. 2013 р., 05:58:12

Я багато чому навчився за останні пару років, включаючи те, що я раніше обіймав, як правильно, і зараз навчилися дуже неповним. Отже, давайте почнемо з великої картини, і перейдемо до більш конкретної відповіді на ваше питання.

Основи

В основі розуміння того, як організм використовує поживні речовини визначає, які поживні речовини є:

 • Макронутриенты: білки, вуглеводи і жири
 • Мікронутрієнти: вітаміни та мінерали

Потім ми повинні зрозуміти, що наше тіло може виробляти, і він потребує вас, щоб харчуватися.

 • Необхідні поживні речовини: ті, ваш організм повинен споживати з зовнішніх джерел, а не виробництво взагалі.
 • Умовно необхідні поживні речовини: ті, що ваше тіло виробляє, але може бути не в змозі встигнути за попитом, коли ви тренуєтеся.
 • Несуттєві поживні речовини: ті, які ваш організм може виробляти з інших джерел, і не відстає

Є 9 незамінних амінокислот і 8 умовно незамінних амінокислот. А також 21 Загальний амінокислот, що ваше тіло використовує на щоденній основі. Ви дійсно тільки потрібно турбуватися про зрив, якщо ти не їж достатньо білка для виживання. У USRDA тільки перераховані мінімальна кількість білка для виживання, який не є достатнім для людей, які займаються спортом (через 8 умовно незамінних амінокислот).

Є також незамінних жирних кислот у тому числі омега-3 і омега-6. Західна дієта дуже важко на омега-6s, і світла на омега-3. Крім того, він також є надмірно високим вмістом жиру.

Немає необхідних вуглеводів (вуглеводів для стислості) для виживання; однак, вони стають дуже важливо для активних людей.

Я не рекомендовані суми для кожного з них з-за того, що це не частина питання.

Хороший Карбюратор / Поганий Карбюратор

Я зрозумів, що це дійсно помилкова дихотомія. Ваше тіло не бачить вуглеводів зовсім по-іншому, чи то з високим вмістом фруктози Кукурудзяний сироп, зерна або рослини (фрукти й овочі). Різниця в тому, що питання в кількості мікроелементи, ситість, і кількість.

Як правило, більшість людей розуміють "погані " вуглеводи", як виходить з опрацьованих джерел, таких як біле борошно, цукор і т. д. Обробка виконує наступні дії:

 • Видаляє багато мікроелементів шляхом обробки
 • Видаляє волокна
 • Знижує ситість, який ви зазвичай

Однак, якщо ви отримуєте велику частину вуглеводів з фруктів, овочів, бобових і цільнозернових продуктів (коричневий рис), ви отримаєте більше всього. Більше поживних речовин, більше клітковини, більше ситості-тобто тримає вас повної довше. Примітка: Я уникаю цієї теми, що в деяких статтях вже обговорювали, кажучи, що всі зерна мають, по суті, анти-поживні речовини і видаляє мікроелементи, що ваше тіло потребує. Що б каламутити воду, і я особисто вважаю, що якщо ви приймаєте мультивітаміни, він буде перевищувати збиток, який цих анти поживних речовин може зробити.

Тому очищеного зерна добре чи погано?

Ні. Вони аморально. Якщо ви дієтичні вимоги включають в себе 320 г вуглеводів на день (приклад з моєї нинішньої дієти), це дійсно не має значення, що 100г прийшов з очищеного зерна. Це дійсно тільки те, що ви не перевищувати загальної мети на день.

Наступних умов:

 • Рафінованих вуглеводів може залишити вас голодним, ніж коли ви споживали їх у короткостроковій перспективі.
 • Вуглеводи з цільних продуктів харчування містять більше клітковини, яка в свою чергу тримає вас повної довше.
 • Наші тіла іноді жадають солодощі, і поки всі ваші дієтичні цілі були досягнуті, ви можете трохи побалувати себе.
 • Це важливо, що ви дотримуватися дієти , ніж конкретні деталі цих дієтичні плани. (Передбачається, що план дієти був зроблений кимось, хто знає, що вони роблять).

Є багато панікерства люди, які, здається, знають, про що вони говорять. Я вважаю, що це більш корисно, щоб зрозуміти, що означає маркування вуглеводів "хороші" або "погані", і що в підсумку. Істина полягає в тому, що якщо я споживаю більшість моїх вуглеводів, використовуючи "хороші" джерела (фрукти, овочі тощо) Я буду залишатися повним довше і буде менше спокуси перекусити. Однак, якщо я не вживаю нічого, але "добрих" джерел, я все ще отримую тягу до речей, які зазвичай вважаються "поганими". В кінці дня це дійсно важливо, що ви знайти правильний баланс, який допоможе вам залишатися вірним своїй дієті.

+654
Krasimir Bantchev 6 трав. 2010 р., 01:56:43

Особисто я втратив 20 фунтів протягом 45 днів, коли я стала вегетаріанкою. Він дійшов до точки, коли я вирішив піти, тому що я став недовага.

Якщо ваша єдина мета-схуднути, я б запропонував рослинної дієти. Будь або не це сама здорова дієта, але це інша розмова.

+583
oneqeightyfour 11 вер. 2011 р., 23:50:39

Наскільки мені відомо, існують відмінності між різними видами вправ. Бігуни, як правило, нееластичні, Зумбі, Сальса і т. д. Це добре для стегон.

Також я думаю, що теплі розтягнення може бути більш ефективним, ніж (звичайна холодна) йоги. Бойових мистецтв, як та-знати-робити з розтяжками повинна бути дуже ефективною. Існує також фітнес "йога", як бікрам і Аштанга, де тіло в теплі. (Справжня йога-це імхо краще в довгостроковій перспективі)

+559
Maria Catherine 9 квіт. 2014 р., 21:04:53

Я робила вправу, де я входжу в позицію станова тяга з порожньою штангою поставили переді мною пару футів, так що мої руки витягнутими. Розробити, гантель знаходиться далеко від мого центру тяжкості і залишається, що шлях на час руху.

Потім, зупинившись присів я зробити вибуховий передній бічній підйом до бар накладні витрати.

Що я роблячи це робиш?

+542
Stuart J Cuthbertson 13 серп. 2017 р., 23:01:10

Це може бути краще відповів, Якщо ти віддаси те, що ваша причина для бажання рости вище. Потім ми можемо звернутися, як допомогти вам вирішити, що ви вважаєте вашої "проблемою" з коротким.

Але і рахувати, скільки дюймів ви думаєте, що ви можете отримати? Припустимо, ви змогли заробити три дюйми (сумнівно). Звідки їй взятися? Подовження хребта? Що б знизити цілісності вашого хребта. Подовження ніг? Не реально здійсненне на даний момент. І Ви були б щасливі на 5'8"? Я знаю людей, які 5'10" і хочуть бути вище.

Внутрішній характер набагато важливіше, ніж зовнішні фізичні атрибути. Багато людей, високий і все ще є проблеми знайомства, отримати роботу, бути соціальним, і т. д. Це не панацея.

+523
julia Westbrook 20 жовт. 2011 р., 23:36:49

Я просто почав бігати тиждень тому. Я таку програму, яка починається повільно і збільшує інтервал запуску тиждень (c25k). Мені було добре в першу тиждень, але вже на перший день тижня дві, що вимагає біг 1,5 хвилини поспіль, з 2-хвилинним перерв, 6 разів, я відчув сильний біль у нижній частині ноги, як на передній, так і задній стороні ніг. Ця біль почалася з мого першого запуску і 6-го я боровся, щоб пересуватися.

Я знаю, я повинен йти тільки до лікаря, але я просто хочу знати, якщо хто пройшов через таку біль, коли вони почали тікати. Це звучить занадто ненормальним? Я турбуюся. Я був на велосипеді дуже часто досі і можу зробити пристойну відстань, навіть невелика проблема, але я ніколи не бігав за останні 7 років.

Я натрапив на кілька відео на YouTube, показуючи трохи тягнеться і я зробив той, в якому використовується тенісний м'яч знаходиться на землі і треба покласти ногу на ній, в різних точках. Я також бачу деякі сайти пропоную відразу крижаний масаж після запуску.

Будь-які пропозиції або досвід вітаються.

+495
JOSEPH BAXTER 16 черв. 2013 р., 08:49:49

Ця рада не проходить простий здоровий глузд. Креатинін-це токсин використовується для виявлення проблем з нирками, то майже напевно ніколи б не дістався до прилавків магазинів, якщо він зламався в креатинін при контакті з кислотою.

Стаття під назвою Завоювання креатин міфів з наукою просто кипить це просто наступним чином:

 • Міф: креатин миттєво руйнується кислотою, або в шлунку або в сік.
 • Факт: креатин легко виживають в шлункової кислоти і може бути змішане з кислими напоями, якщо ви споживаєте їх одразу після змішування.

Цей міф , ймовірно, почав з креатину виробники диференціюючи себе, стверджуючи, що їх формула захищає креатин від шлункової кислоти, тим самим збільшуючи поглинання ставок [правити]. У всякому разі, ідея про те, що лимонна кислота має вплив, що шлункова кислота не є хибним.

+439
Brandex 23 трав. 2014 р., 06:17:22

Я тут збираю матеріал і ключові слова, пов'язані з цією темою.

Я розумію горизонтальним роз'ємом, вимагає гнучкості, таких, як підколінне сухожилля гнучкість і гнучкість кульшового суглоба. Я розумію цей відповідь так, що користувач рекомендує присідання сумо, щоб поліпшити гнучкість суглоба, де спина пряма, як нижче

enter image description here

на це відео і цей приклад не цільового стегна, що набагато

enter image description here

де самобуд цілі більш нижньої частини спини, квадрицепси і деякі люди називають це "поганий тон" , але я бачу це як форму, яка буде мати додаткове навантаження на спину і ABS, так що ви повинні бути дуже обережні. Якщо ваша мета-потрапити в горизонтальний спліт, потрібно постаратися сумо-присед більше схоже на перший самобуд. Друга активує набагато більше нижній каре, як ви можете бачити на другому знімку. Неправильно присадкуватий вигляд тільки зробить вас розчаровані, так що вибирайте ретельно, погана форма викликана жорсткість наприклад в стегнах вимагає часу і терпіння-щоб поліпшити свій активний діапазон руху використовувати різні навчальні: дуже легка вага, щоб ваш діапазон руху до межі і більш важкими вагами, щоб зміцнити м'язи. Моя рекомендація полягає в тому, щоб поєднувати тренування, так що ви отримаєте підтримку м'язів одночасно, як кращого діапазону руху. Це дозволить вам уникнути нещасних випадків, викликаних слабкими м'язами і божевільні статичний діапазон руху. Підтримка м'язів є важливою частиною здорового тренування.

Наведені нижче класифікації, присед сумо може бути зроблено декількома способами. Активна розтяжка-це коли ви тримаєте позицію 10-15 секунд. Я не можу зрозуміти, як класифікація дійсно працює, тому я не буду коментувати більше. Я використав слово "активний" раніше в контексті "діапазон руху" , на який я посилався не на "активний стретчинг". Я розумію, що активна, так що ви тримаєте вашу позицію за короткий термін 1-4 секунд, а нижче слова в контексті "стретчинг" означає більше часу, як 15 секунд.

Розтяжка

 1. балістичний стретчинг
 2. динамічна розтяжка
 3. активна розтяжка
 4. пасивний (або відпочинку) розтяжка
 5. статичний розтяг
 6. ізометрична розтяжка
 7. PNF розтяг

на цей джерело.

Можливо, відповідні інтересам

 1. Як збільшити гнучкість для досягнення повного розколу?

 2. Хороші вправи для вищого бічні удари

 3. Вправи для поліпшення балансу, коли штовхається

 4. Безпечний режим тренувань, щоб працювати в напрямку центру та передній шпагат

+436
Xan 11 бер. 2015 р., 22:46:37

Так. Вам напевно потрібні конкретні скельні туфлі (або ваші власні або позикові/ орендований). Вони не будуть бовтатися на ногах, як і інші туфлі, і вони забезпечують стабільність кантом, який не покладається виключно на твердість вашої ноги. Хоча ви можете бути в змозі піднятися дуже легко маршрутах з регулярним взуття, Якщо ви повинні були спробувати маршрути з меншим плацдарми ви дізнаєтеся миттєво, чому скельні туфлі питання.

+412
Peter Agboro 5 лист. 2017 р., 09:04:30

Я шукав високим і низьким, але все, що я змогла знайти статті на кількість повторень і множин (повт і заданого діапазону і т. д.)

Але скільки потрібно повторень одного бути для максимальної гіпертрофії, враховуючи, скажімо, 5х5 рутини (це змінює для більшого числа повторів/сетів?)?

Крім того, що є найбільш ефективним періодом відпочинку між повторень в наборі?

Звичайно, це залежить від конкретної людини, як і все інше, але чи є які-небудь дослідження або рекомендовані значення?

+379
user2137454 8 серп. 2012 р., 23:07:33

Я отримую сильний біль у руці, коли я роблю біцепса кучері з гантелями або бар, я не проти реалізації іншої частини тіла.е. трицепс спина , груди і т. д., Є вправи на біцепс, яка не передбачає кучері, але дають достатню перевагу, щоб збільшити біцепс?

+344
Cathy Ulrich 24 січ. 2013 р., 22:10:41

Мій вчитель говорить, що ми наростити м'язову масу і збільшити наші анаеробної витривалості в анаеробній зоні(це 80%-90%) серцевого ритму.

Це правда? Може стрибки через скакалку на 90% від ЧСС Макс наростити м'язову масу?

+314
Pedro Pompilio 9 груд. 2015 р., 06:09:19

Взагалі, якщо ви хочете виконувати вправу, тоді розминка є кращим. Ми всі знаємо це, але я знайшов деякі великі документацію про те, що розминка, і чому слід це робити. Найбільш помітно:

Яке розминки робити?

збільшує приплив крові до м'язів, що покращує доставку кисню і поживних речовин;

розігріває м'язи, що сприяє вивільнення енергії реакцій використовується під час тренування і робить м'язи більш еластичними;

готує ваші м'язи для розтяжки;

готує ваше серце до збільшення активності;

Що стосується типу розминки ви могли б зробити, один коментар на ваше запитання запропонував паяців і це відмінна розминка, яка буде вирішувати цю задачу. Ще один Упор присівши, що зазіхає на пуш-ап кінетики небагато, але все ж варто відзначити. Альпіністи також, просто назвати декілька.

Примітка: Я не звикла бути теплим людиною (1/4-1/2 милі бігати перед важкою атлетикою був про це), але з тих пір я знову подумав, що вся тепла ідея.

+293
pxqr 14 вер. 2015 р., 16:01:41

Я хотів би додати до першого в списку:

Ви не один м'яз, з великою кількістю волокон, навчитися користуватися ними, пересуватися з ними, увагу їх, то зміцнюйте, що потім зосередитися дізнайтеся про перемиканні вогнищ. Після цього, швидкість приходить із знаючи, що ваше тіло вчиться робити.

Відмова від відповідальності:
Але будувати свої тренування, щоб посилання по-перше, не просто стрибнути в швидкісний частини бойових мистецтв.
+292
f fesfs 14 серп. 2013 р., 04:36:21

Перш ніж намагатися деякі із запропонованих рішень, будьте впевнені, щоб отримати правильний спортивного і лікувального масажу з кваліфікованим лікарем. Це допоможе визначити, які м'язи викликає сором (це може бути побічно з інших, здавалося б, непов'язаних м'язи), допомогти подовжити і пом'якшити їх, перш ніж ви почнете працювати над ними самостійно.

Є деякі дивовижні прийоми в спортивному масажі, що може відразу дати вам більше гнучкості. PNF є одним з них (пропріоцептивної нейром'язової фасилітації).

+257
linuxuser08 2 жовт. 2017 р., 03:22:37

Починаючи з самих низів позиції досить диференційований від звичайних присідань, як ви не використовуєте стрейч-вкорочення циклу. Це означає, що ваші м'язи і сухожилля не вже попередньо завантажені, коли ви йдете вгору, що призведе в підсумку набагато складніше, ніж це зазвичай було б.

Основна перевага починаючи з самих низів позиції полягає в тому, що ви будете змушені 'вибратися з ями без стрейч-рефлекс. Так що якщо у нижньому положенні-це твоє слабке місце, при присіданні, це буде хороший спосіб, щоб тренуватися, що точну частина присідання

Єдиний мінус я можу думати, що ви не зможете використовувати таку велику вагу, починаючи з нижньої позиції.

Загалом, починаючи з самих низів позиції є дуже спеціалізованої варіант присідання, який зазвичай використовується в просунутих ліфтерів по адресу конкретного слабке місце.

+254
Poujh 9 лист. 2014 р., 06:45:09

Я тільки почав приймати добавки кальцію, по 1 таблетці щодня з кожної таблетки, що містить 650 мг кальцію.

Це, щоб спробувати нівелювати ефект соди може мати на, що робить його важко кісток засвоювати кальцій. Та тому, що я розумію, майже не було кальцію в моєму раціоні.

Це просто як я вже приступив до вправ з гантелями кожен день, щоб спробувати і отримати більше сили.

Будемо приймати добавки-то у мене був дефіцит, у цьому випадку кальцій, помітно вплинути на мої результати вправ? Я помітив ніякого ефекту, що б списати на виключення раптом дефіцит?

+145
Dariyona Sullieee 4 вер. 2014 р., 13:34:07

Я згоден з @ChristopherIckes' відповідь.

Хочу додати, що я думаю, що ти занадто далеко втекти. Я б зробив запуск програми новачка на 4 місяці, щоб добратися до біг 5км спокійно.

Я б порадив побачити фізіо. Ваша проблема звучить як проблема відстеження колінною чашечкою, яка часто є причиною слабких м'язів, які лікар може допомогти вам.

+99
GuidedHacking 21 груд. 2010 р., 23:20:10

В цілому, ваша шкіра буде тільки твердне, якщо він використовується в цьому сенсі (напр.: вам просто потрібно ходити босоніж, щоб мати більш стійкі шкіра на ногах). Таким чином, загальний відповідь на загальне питання двоякий:

 • якщо ваша шкіра не твердне після двох років, він, ймовірно, не потрібно
 • якщо ви хочете, щоб ваша шкіра твердіє незалежно від того, вам потрібно буде використовувати відповідно ваше тіло.

Це, як кажуть: загартовування ваша шкіра в цілому виглядає як неможливо й погана ідея: шкіра повинна бути гнучкою. Але якщо ви говорите про, скажімо, рук або суглоби, можу порадити робити спеціальні вправи, щоб поступово зробити вашу шкіру використовували вимогу твердіння. (Напр. для останніх: коліно віджимання з зменшенням шарів тканини між руками і підлогою.)

+80
Connell 18 січ. 2015 р., 11:53:26

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil