Чому мої руки спати ночами після напруженого тренування?

У мене ця проблема завжди, особливо після того, як передпліччя навчання. В залежності від того, наскільки інтенсивної підготовки був мене на руках засинай 1-5 разів за ніч. Через кілька днів без тренування це більше не повториться.

+954
Arnaud Rinquin 24 січ. 2015 р., 22:43:10
37 відповідей

В ідеалі ви хочете, щоб лікті спалювання трохи, як ви будете потягнувши біцепси більше, коли лікті ближче один до одного.

Широкий хват дозволяє вдарити латів більше (це точка вправи), беручи навантаження зі зброєю. В залежності від вашої мети, ви можете регулювати зчеплення. Супінації (долоні звернені до себе) хватом при орієнтації на біцепси і передпліччя, pronated (долонями від себе) для залучення спині.

Крім того, робити те, що відчуває себе більш комфортно. Ви повинні бути в змозі інтуїтивно схопити штангу в потрібному для вас положенні і лікті.

+987
Azathi 03 февр. '09 в 4:24

Чудово, залежно від вправи. Якщо ви робите групу м'язів працювати, зазвичай, краще дати ці день або відпочити, але якщо ти говориш елементарні низький вплив кардіо речі, це чудово.

+964
luella 9 серп. 2017 р., 03:59:32
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви завжди можете зробити програма: Нові правила ліфтингу Для жінок замість. Я почав це, але тепер я роблю замість небудь, тому що я не роблю присідання і прагнув робити жими на лаві з мене всі снасті будинку, і було не так багато, що в новій програмі правила. Також нові правила може зайняти дуже багато часу, щоб зробити, або виглядали швидше, який був виразно швидше.

І я жінка. Я не менше початковий вага на всіх. Насправді я дійсно збільшив його на 5 кг для присідань і гантелей поспіль, так як я зробив деякі гантелі. Я досі використовується стартовий вага 20кг, хоча для жимів лежачи, так як це був мій перший раз робить їх. І я знайшов цей початковий вага насправді досить легко, так що я з нетерпінням чекаю майбутніх тренувань, де я можу збільшити вагу.

Люди дійсно недооцінюють те, як сильні дівчата можуть бути.

+964
Andrew Young 14 лист. 2018 р., 13:55:29

Нещодавно друг розповів мені про D-аспарагінової кислоти. Оскільки я був розчарований про ZMA, я хотів би отримати деякі знання, перш ніж я спробувати його. Існують наукові дослідження, які доводять це дійсно працює? Тим більше дослідження не проводилися компаніями, які продають продукти, що містять даа.

+952
ROn SC 6 січ. 2010 р., 21:55:51

Ваша основна втрата ваги буде від вашого споживання калорій. Якщо ви приймаєте менше, ніж ви спалюєте, ви будете втрачати вагу. Є багато калькуляторів там, щоб знайти цифри, необхідні для споживання. Вправи сама по собі не спалювати багато калорій в цілому. Звичайно, бігти протягом 20 хвилин, ви зможете спалити до 400 калорій або близько того, але ви отримаєте, що в бутерброд на сніданок, і це дійсно легко, якщо ти не винятком речей, щоб з'їсти більше, ніж ти спалюєш. Основна перевага фізичних вправ полягає в тому, що, на певному рівні помірних фізичних вправ, організм переробляє їжу більш ефективно, що зменшує вплив на здоров'я такі речі, як їдять більше жиру у вашому раціоні, або намагається вижити на обмеженому раціоні, таких як веганські і близьких.

Для сходи-сходження самої, цифри різняться. Гаман Ароре-це цитата зі статті Названо двадцять дивовижною сходами факти з Stepjockey. Статті на Армстронга придумали дещо інші цифри. Зрештою, я б порадив за умови, що ви спалюєте приблизно 100 калорій, і зосередити увагу на невелике зниження калорій в свій раціон харчування з тим, що дає вам легкі вправи.

+914
beufard 14 жовт. 2014 р., 14:08:13

Якщо ваша мета просто скинути вагу, ви безумовно хочете, щоб переконатися, що ви додати біг/бег в свій розпорядок. Якщо справа у втраті жиру або поліпшення складу тіла, то це менш важливо.

Якщо ви подивитеся в середніх бігунів на довгі дистанції, їх статура дуже худий і жилавий. Плавці, адже вони стільки через верхню частину свого тіла, навіть якщо вони дуже сухорляві, вони схильні носити багато м'язів в області спини, грудей і плечей. Що м'язи = вагу. Коли я використав, щоб плавати змагально в мої шкільні роки, я б насправді набрати вагу протягом більшої частини сезону який доданий м'язи (хоча я був у найкращій формі, і втрата жиру), а то багато б йдуть в кінці сезону конусності.

Наскільки тренуванні вага йде, ви, ймовірно, хочуть зробити більш високою-реп набори для побудови сили, але сила протягом тривалого періоду часу. Будучи в змозі висунути набагато більше ваги на кілька повторень не переводити добре діяльності, як плавання і не біг на довгу дистанцію біг, які не вимагають мить, один вибух зусиль (за винятком самого початку, але тоді ви ще всю гонку).

Краще працювати з меншою вагою протягом 30 секунд (якщо зробити 25 повторень в цьому циклі, якщо ви можете зробити це легко, збільште вагу. Якщо ви отримуєте до кінця і борючись з тих останніх кількох повторень, ви отримали це право).

Я хотів працювати на "вимкнено" днів, коли я не плаваю. Ваги, я розділю вправи на торс (груди, плечі, спина) на один день, кінцівки (ноги, руки), з іншого боку, і альтернативної, отримуючи в чотири або п'ять днів в тиждень. Основна робота - кожен день.

Я віддаю перевагу гантелі перед купанням, тому що якщо я втомився від цієї ваги, я все-таки вмію плавати, просто не так швидко такими темпами, на мій повторення, але я все ще отримую загальна відстань, яку подолали. Якщо я втомлений від купання, що означає неможливість для переміщення вантажів, і втратити це вправа на користь.

+876
timon2551 23 лист. 2012 р., 13:39:24

Я рекомендую використовувати SportGrips Сайдвиндер. Це простий інструмент, який є дуже міцним і довговічним. Поверніть ручку на верхній частині для регулювання опору, тримайте Сайдвиндер у ваших руках, і крутити ручки вперед або назад. Ви можете тримати його перед собою горизонтально, вертикально, або за спиною. Почніть з легкого опору і після того, як ви відчуваєте себе комфортно з цим, ви можете збільшити опір як треба. Сайдвиндер сайт має звичайної тренування ви можете слідувати.

SportGrips SideWinder Sportster

+830
DJ2 16 лют. 2017 р., 13:56:28

Я знаю, що я не хочу втратити або набрати вагу, якщо я підніму і з'їм мою точну потребу в калоріях (у тому числі спалених калорій під час тренування) - але що буде з моїм відсотком жиру? Не будуть м'язи рости, а жир не згорить?

+813
halev65 15 груд. 2017 р., 21:43:06

Цитата

Робити те, що ти вже робиш, але роби побільше таких:

спереду підняти, пуловер, розгинання передпліччя, згинання/, бічний підйом

Для зчеплення:

візьміть важкі гантелі, ви можете і утримуйте її, поки ваші руки видає (повтор)

Для Shake:

вручну вкрутити довгий гвинт (в твердої деревини) з ручною викруткою знову і знову (закрутити, відкрутити, перенести, повторити)

+811
Sonalal Datta 22 жовт. 2012 р., 06:40:30

У мене тренування понеділок - четвер & не приймати необхідну кількість білка для побудови м'язів з-за деяких причин....

я можу в змозі приймати достатню кількість протеїну з п'ятниці по неділю.... так що якщо мені потрібно 150 г білка в день, щоб наростити м'язи, якщо я візьму **50 г білка в день з понеділка по четвер і якщо я беру 150 г білка в добу з п'ятниці по неділю , це корисно, щоб побудувати м'язи ?

+772
WMeek Rodriguez 19 серп. 2017 р., 16:09:23

Я займаюся важка атлетика протягом 5 днів і 1 день для кардіо, але я також зробити тренування в день мого плеча.

Проблема коли я роблю кардіо, то я не в змозі зробити з моїми повну силу я.е я втомлююся зарано після запуску 15 хвилин на біговій доріжці, а потім на велосипеді протягом 10 хвилин,ногу підняти і дошку і т. д.

Крім цієї проблеми я не думаю так, я намагаюся дати достатньо білка, щоб моє тіло і з-за цього я не бачу-й результат, який я хочу бачити.

Я теж хочу зайнятися бодібілдінгом і серцево з повною силою, і я чув, що чорний кава перед тренуванням може тримати мене під напругою, але проблема залишається пити чорну каву на голодний шлунок було поганий результат на мій живіт, коли я досліджував про це.

Так що я повинен зупинити це.

Коли я прокидаюся, я не відчуваю, що відпочив і відчувати себе трохи ліні, яка в свою чергу впливає на мої тренування.

Тому я вирішив, що, може бути, я повинен почати приймати prework і пост workput добавки, щоб негайно допомогти своєму організму відновитися.

Так що стандарт перед тренуванням і після тренування добавки, я повинен вибрати, яка дійсно може допомогти мені отримати хороший естетичний тіло, яке я хочу?

+769
afirra 4 вер. 2010 р., 12:01:51

Не хвилюйтеся, ви не єдиний, хто мав цю проблему, так робив я, коли я починав моє тіло, але тепер після 2 місяців безперервних тренувань, мій мозок і тіло добре налаштовані на прийом до навантажень під час тренувань. Коротше, ви звикнете до нього ви будете в змозі вчитися без НПД в довгостроковій перспективі. Сну, коли ваше тіло відчуває себе так, не боротися проти свого тіла, тому що ви тільки шкодить собі. Продовжуйте працювати і залишатися у формі!

+747
Rune Aamodt 28 січ. 2015 р., 16:05:16

Мене завжди дивувало, чому третбаны мають ухили. Мені здається, що на чистому рівні фізики, ви не повинні витрачати більше енергії, так як ви фактично не робите ніякого підйому. Звичайно, людські тіла-це не просто фізичні експерименти.

Що фітнес дає більш високий нахил принести, коли тренуєтеся на біговій доріжці?

+747
hfingler 20 січ. 2020 р., 21:26:00

Ти забуваєш дещо дуже важливе. Як приклад, розглянемо це, якщо хтось почне тренування руки, використовуючи гантелі 20 фунтів (без попереднього досвіду), вони в кінцевому підсумку стають сильнішими і на 20 фунтів легше, ніж вони були раніше? Так, що якщо б цей чоловік продовжував піднімати 20 фунтів, навіть після того, як вони зміцніли? Ти думаєш, що вони будуть все сильніше? Якщо це так, то чому в спортзал треба купу гантелей від 10 до 200lbs, якщо ви просто не могли змінити стан речей і прогрес? Ви розумієте, про що я кажу?

Ви повинні розуміти, що людське тіло неймовірно на адаптацію. Якщо, наприклад, ви спалюєте певну кількість калорій при ходьбі 5 км в день, ваше тіло буде адаптуватися. Це зробить його енергетичні канали більш ефективним, і ви будете спалювати менше, ніж Х кількість калорій, які ви використовували, щоб палити, ваш організм любить намагається зберегти енергію (отже, чому він зберігає додаткову у вигляді жиру або глікогену). Те ж саме стосується будь-якої іншої фізичної активності ви робите, ви повинні, або йти швидше, довше або частіше.

Тепер у нас є найпринциповіший момент, є ще багато причин, які можуть викликати вашу ситуацію, і я розповім про найбільш поширених/розумні пояснення. Також я не розумію, чому ви додаєте 600 калорій у вашій РМР, ви повинні відняти його. Якщо ви не втрачаєте вагу за кількістю калорій, які ви їсте, його дуже просто...просто зменшити калорії.

Ви говорите, що ви хочете схуднути в максимально здоровим способом, але ви також говорите, що ви не піднімаєте тяжкості. Це майже протиріччя. Якщо ви не піднімаєте тяжкості, коли ви насправді втрачаєте вагу, ви, безсумнівно, втрачаєте м'язи, а також (Навіть якщо велика частина ваги жиру). Якщо ви втрачаєте м'язи, ви знижуєте ваш метаболізм. Якщо ви знижуєте свій метаболізм, тепер вам потрібно споживати ще менше калорій, ніж перш ніж для того, щоб схуднути. Так що якщо вам потрібні 2000 (ваш РМР - 500 наприклад) калорій в день, щоб схуднути, і не тренувалися вагу, а потім ви втратили 5 фунтів (3 кг жиру, 2 кг м'язів). І після цього ви ще споживали однакову кількість калорій, ви тепер будете за ваше рівень обслуговування калорій, оскільки ви за свій РМР за рахунок втрати м'язової маси і, отже, ви насправді набрати вагу! І оскільки ви не тренуєте вагу, ви напевно не м'язи, а тепер його буде ще важче втратити цю вагу, оскільки ваш РМР видалено! Тепер ти бачиш протиріччя?

Тим не менш, ви все ще можете втратити вагу в здоровому способі, без тренувань, просто це буде набагато складніше, а не "здоровим" способом.

Ваш апетит зростає в останні кілька місяців пояснюється лептину.Ви їсте нижче вміст калорій протягом декількох днів або тижнів. Ваші жирові клітини зменшуються в раціоні, не їдять і т. д., і огрядні клітини випускають менше лептину. Ваш мозок відчуває, що рівень лептину низький, і що ви більше не "заправився". Гіпоталамус сприймає зниження рівня лептину, зниження швидкості обміну речовин і зменшення енергетичних витрат. Він також посилає "голодні" сигналу, що підвищує апетит і спонукаючи вас з'їсти. Лептин дія не обмежується тільки гіпоталамус. Є лептин рецептори по всьому тілу. Це дозволяє лептину точно координувати апетит, метаболізм, і витрата енергії.Це природа у всій красі. Ваш організм запрограмований на виживання. Для боротьби з цим, це насправді не погана ідея, щоб мати "підживленням" днів. Це буде день (кожні два тижні або щось), де ви їсте вище ваш рівень обслуговування калорій для того, щоб шокувати вашого тіла, тому вона не пристосовуватися до зниження калорій і гальмувати прогрес.

Крім того, джерела калорій важливо. Чим менше білка ви їсте, тим більше ви ризикуєте м'язові втрати і, отже, зниження швидкості метаболізму, які зроблять худнути складніше, і навіть привести до збільшення ваги. Типи вуглеводів ви їсте також важливо. Наприклад, якщо більшість ваших джерел вуглеводів високим глікемічним продукти, такі як білий рис, білий хліб, каші, макарони, картопля фрі...і т. д., Тоді ви з часом нарощувати інсуліну і лептину опору (пам'ятаєте лептин є ключовим). Резистентність до інсуліну зроблю так, що ви не можете ефективно використовувати майбутньому вуглеводів для палива і переконайтеся, що ви зберігаєте їх як жир легше. У той час як опір лептину дозволить збільшити ваш апетит без Вам потрібно більше калорій.

Зараз, на жаль, я пішов на величезний верещати про цю річ, я просто побачив ваш реальний 3 питання, але, на щастя, вони легко відповісти.

Споживання калорій в день?

Очевидно, кожна людина унікальна й по-різному реагують на різні ситуації. Ви кажете, що ваші РМР знаходиться приблизно в 1960 році онлайн калькуляторів і це гарне місце, щоб почати, але ви повинні пам'ятати, експериментувати. Немає нічого лінійного у світі фітнесу та харчування. Якщо ви їсте 1900 калорій в день в тижні і не втрачає вагу, очевидно, що єдина розумна річ, щоб зробити, це зменшити кількість калорій, особисто я б скоротити приблизно на 200. Також зверніть увагу, що ви додали 600 до вашого РМР. Що мені особисто зробити, це скоротити 600 не додати його, так що цікаво. Їм в даний час готується до конкуренції і неухильно падає фунт кожну тиждень протягом 5 тижнів.

Як ви повинні розділити за один прийом їжі?

Це дуже індивідуально і залежить від ваших цілей. Тим не менш, найкращий час, щоб споживати вуглеводи-це період високої чутливості до інсуліну. Це було б правильно в той ранок, коли ти прокидаєшся, і до і після тренувань. Пам'ятайте, головна функція вуглеводів-енергетична, так що в ідеалі ви хочете, щоб звести до мінімуму їх споживання, коли ви насправді не потребують в них чи буде важче спалювати жир. З іншого боку, ти не хочеш виключити їх повністю, тому що ви втратите легше м'язів. Так, наприклад, вранці шроту: високопротеїновий мед вуглеводи з низьким вмістом жиру, закуски: з високим вмістом білка і низьким-мед жиру, перед тренуванням: мед з високим вмістом протеїну, вуглеводів, після тренування - білкова мед карбюратора, обід/вечеря і інші закуски з високим вмістом білка мед-високим вмістом жиру.

В основному, просто їж вуглеводи навколо тренування і вранці. Їжте жири, якщо ви не їсте вуглеводи для енергії. Їжте білок весь час.

Будь-які інші пропозиції, щоб залишатися здоровим?

Піднімати тяжкості. Я не можу підкреслити це достатньо. Коли ви спочатку піднімаєте тяжкості, ви зможете наростити м'язову масу (здоровий вагу) збільшити ваш метаболізм і гормональна переваги насправді з розуму не тренування. Крім того, зробити деякі дослідження в інтернеті (з цитованої статті) щодо ваших цілей. Є купа сайтів для цього bodybuilding.com, simplyshredded.com і т. д...

+701
user81791 12 серп. 2015 р., 14:33:38

Є збільшений ризик ковзання, що в поєднанні з можливим падінням особою в стоячій воді (від засмічення дренажу або одне тимчасово забиті ваші впав тіла). Потонути в дюймі води відбувається. Враховуючи, що ви збираєтеся зайняти більше часу, щоб прийняти душ, швидше за все, аби через входять і виходять з потоку води, я б порадив проти цього. Замість цього, використовуйте свій час toothcare зробити те ж саме. Це безпечно робити присідання під час чищення зубів і використання ополіскувача.

+609
HUSSAIN 8 лют. 2010 р., 07:19:07

Так. Від відновлення харчування для спортсменів (від NSCA продуктивність навчання журнал):

Спортсмени, які серйозно відносяться до їх продуктивності повинні споживати високим вуглеводний-помірний прийом їжі білок (з рідиною) або відновлюючий напій після кожного тренування, практики і конкуренції. Це також краще рекомендується споживати вуглеводів і білків з рідиною під час тренування та/або негайно після тренування.

+598
Diego Hylton 26 серп. 2017 р., 02:42:38

Ось трохи теорії для вас.

Вам краще, коли ви покласти навантаження на ваші системи. Інтервали мають потенціал, щоб покласти багато стресу на вашій системі, і, отже, дати вам багато поліпшень.

Однак вони працюють тільки якщо ви можете працювати дуже важко на них, і тільки ви можете зробити це, якщо ви не дуже добре відпочили.

Якщо ви робите інтервали, коли ви не дуже добре відпочили, вони будуть відчувати себе важко, але ти не підеш досить важко, щоб отримати вигоду від них. Ви будете витрачати ваш час.

+594
stas7486 30 черв. 2016 р., 02:01:22

Мета не повинна бути втрата ваги. Вага тіла може змінюватися з дня в день, часу доби і багатьох інших факторів.

Вправи

Роби, що хочеш, але щось робити. Деякі люди клянуться працює, але це завжди зруйнував мої коліна. Це має бути те, що вони мотивовані, щоб зробити, будь то прогулянки з собакою, йдемо купатися або бити грушу в спортзалі.

Харчуйтеся правильно

Ваше тіло скаже вам, якщо ви годуєте його хрень. Якщо ви відчуваєте себе погано після їжі, це дуже хороший знак, це не робить вам ніякої користі.

Наприклад, це не моє улюблене блюдо, але це змушує мене відчувати себе я міг би взяти на Майка Тайсона!

 • Рис відварний
 • Париться білої риби
 • Кукурудзяний курча
 • Шпинату (або інших зелених листових овочів)
 • Китайський чай
+531
Juma Almuheiri 1 січ. 2012 р., 10:36:23

Білок має різні функції в нашому організмі, і особливо для відновлення м'язової тканини після тренування.

У цьому немає ніякої різниці між статями.

Я пропоную Вам почитати про функції клітинних білків для себе, так як питання настільки розпливчасто, що повна відповідь буде заповнити книгами.

https://en.wikipedia.org/wiki/Protein#Cellular_functions

+517
Cuyzu 24 квіт. 2014 р., 14:18:38

Що це хороший спосіб, щоб контролювати дихання при виконанні віджимань? Я дійсно хочу бути в змозі зробити 100 віджимань прийти в наступному навчальному році.

В даний час, я можу зробити 40 за комплект, якщо я приникаю. Проте, моє дихання-це жахливо. Я ніколи не знаю, коли вдихати і видихати, тому я затримую дихання, не усвідомлюючи цього. Потім, через 5-6 віджимань, коли я усвідомлюю його, я вдихаю повітря тонни. Після повторення цього знову і знову, я втомлююся швидше, і я почав віджиматися повільніше, ніж я хотів.

+493
ENiac67 27 черв. 2016 р., 00:56:01

Особисто я використовував пояс, присідання з вагою щонайменше як 135lbs. Хитрість полягає в тому, щоб використовувати пояс не тільки для підтримки, але і для зворотного зв'язку в належній формі.

Якщо ти у важкий вагу, який ви можете використовувати пояс, незалежно від фактичного фунтів.

Найбільший аргумент у мене проти ременів полягає в тому, що люди, здається, забувають, хороші присадкуваті форми при їх використанні(тобто штовхаючи їх животи в пояс і знову вигинаючи спину). Якщо ви тримаєте хорошу форму пояса допоможе вам більше всього.

+478
Joy Srubisky 13 черв. 2017 р., 03:16:37

Я б сказав Ні. Відстань марафоні вимагає іншого підходу до працює, ніж на більш коротких відстанях. Тому що накопичується глікоген в м'язах триває не більше 35 км, навіть в елітних бігунів, ви повинні тренувати ваше тіло, щоб зберегти глікоген і використовувати замість спалювання жиру. Для цього потрібен інший вид тренувань, ніж ви могли б зробити на короткі відстані, не обов'язково легше (хоча це може здатися спочатку), але різні.

Я не кажу, що це неможливо зробити (я зробив це), але дуже малоймовірно, якщо ви не дуже обережні, щоб не йти на які-небудь цілі, просто щоб закінчити. Хитрість полягає в тому, щоб тримати ваш пульс дуже низький, від 60 до 65 відсотків від максимальної частоти серцевих скорочень, і навіть тоді немає ніякої гарантії, що ви закінчите. При такому низькому темпі ви будете спалювати жир, і майже немає глікогену. Недоліком є те, що він буде почувати себе, як абсолютно неконкурентноспособны, не дуже варто робити під час гонки. Я зробив це в якості навчального виклик самому собі, щоб побачити, якщо це навіть можливо.

+460
Exikle 31 жовт. 2013 р., 22:35:26

Мені біг або скакалка протягом п'яти хвилин, повертає всі мої суглоби, робити якісь випади, а потім почала підніматися.

Не думаю, що це. Просто додайте вага у шматки від п'ятдесяти і дев'яносто фунтів. Зробити один сет з п'яти повторень при кожному стрибку. Якщо ви хочете залишити кілька повторень з більш важким розминки набори, або додати другий набір тільки у барі. См. Це питання для інших прикладів.

Цього прогресування від легкого до важкого з кожної штангою вправи. Більш докладні інструкції і причин такої розминки можна знайти в стартову силу другого або третього випусків.

+380
jelly46 12 лист. 2011 р., 22:32:32

я роблю це марно ? має вона побічні ефекти або це як-то шкідливо ?

Ні, це не дарма. Будь-яка вправа краще, ніж відсутність фізичних вправ, і ви повинні продовжувати робити це кожен раз, коли ви можете.

Також вранці, коли я почати пробіжки сесії я відчуваю внутрішню реакцію організму, що провокує мене, щоб кинути, це пов'язано з чимось траву я їм вночі ?

Я не знаю, що ви маєте на увазі тут. Ти їж траву вечорами?

і що таке правильне харчування, щоб запобігти ?

Немає єдиної дієти, яка вирішує всі ваші проблеми. Якщо у вас є проблеми з повторювані нудота, необхідно звернутися до лікаря.

Зараз, переконайтеся, що ви не працювати як мінімум півгодини після прийому їжі. І якщо ви все ж захворіли, спробуйте з'їсти що-то інше, але зберегти його здоровим.

+379
ChandlerPP 19 бер. 2012 р., 04:18:21

Взято від сюди:

Армійський Жим Стоячи

enter image description here

Військова преса в союзі з присідання, станова тяга і жими, як одна з обов'язкових вправ для всіх серйозно тренується атлет ваги. Якщо ви не накладні натисканням ви дійсно не підйомно. Це кінцева складова клавішею вправи на ваші плечі.

Відео

+369
oschlueter 6 трав. 2017 р., 05:46:47

Щоб почати навчання м'язів-ви повинні знати, як використовувати імпульс.

Ви повинні почати робити вибухові підтягування, щоб отримати імпульс вгору. Ви також можете використовувати ваші ноги, щоб створити ще більш сильний імпульс, витягніть ноги вгору (коліна в бік грудей, або до турніка) як ви робите (вибухових) підтягування. Таким чином, ви отримаєте так високо, фактично ви будете робити м'язи вже.

Як тільки ви стаєте краще робити вибухові підтягування, ви не повинні використовувати ваші ноги, тому ви будете прогресувати в ідеальному вибухові підтягування і з часом м'язи-вгору.

Якщо у вас виникли питання з цього приводу, не соромтеся задати їх, я роблю гімнастику протягом декількох років.

+355
DigKD 3 січ. 2013 р., 05:06:33

Як додаток до того, що вже було сказано, Ось кілька вправ, які допоможуть вам:

Автор-ортопед, який також захоплюється тріатлоном і мінімалістський/ босоніж бігун:

https://www.youtube.com/watch?v=SRS88R1BAg8

Вони мені дуже допомогли (я роблю 80-90% мого навчання в MT10)

+311
Ok Then 29 січ. 2018 р., 17:12:15

Для мене, так. Але, це займе деякий час. Мені довелося вивчити правильній техніці для лікування інших м'язів не приймають навантаження. Потім м'язи я хотів працювати, довелося зробити досить сильним. Ключ для мене зупиняється, коли я не можу підтримувати відповідну форму. Якщо ні, тоді інші м'язи побратися. У будь-якому випадку, це прекрасне почуття, щоб раптом усвідомити, що давно непрацюючі м'язи беруть участь і виконують роботу. Можливо, вам доведеться йти на віру якийсь час, але це станеться.

+288
marcnesium 22 квіт. 2013 р., 21:26:08

Я б на бігових лижах цієї зими, як перехресна тренування для мого наступного марафону. Моє питання, чи Можу я на лижах протягом декількох годин і чи позначиться це на моїй нормального тренування? Мій останній марафон я пробіг 50-60 км в тиждень, але я хотів би додати деякі інші типи вправ, щоб мій наступний цикл навчання.

Мені потрібно більше, ніж один повний день відпочинку або я можу запустити довгого дня, потім лижі на кількість годин?

+270
gallegosdavidm 18 трав. 2014 р., 15:45:21

Що має більше значення, ніж час на годиннику, коли ви їсте на зміст і періодичність. Розглянемо наступні факти про панкреатичної функції:

 • Вона займає 6 годин від останньої вуглеводів ви з'їли на підшлункову залозу, щоб перейти від виробництва інсуліну до виробництва glucogon. Glucogon є спалювання жиру гормон, і призначений для підтримки мінімального рівня цукру в крові і перетворює жир в цукор. Це протилежно інсуліну, який призначений для підтримки максимального рівня цукру в крові і пастки надлишок цукру у виді жиру.
 • Ваша підшлункова залоза розрахована на циклів виробництва інсуліну і glucogon.

Найпоширеніше час, коли у нас є більш ніж через шість годин між прийомами їжі, коли ми спимо. Якщо ми отримаємо запропонував 8 годин сну, і ми їмо вуглеводи перед сном, ви тільки мали 2 годин виробництва glucogon. Щоб поліпшити продуктивність вашого тіла, ви можете відкласти сніданок.

Якщо у вас є кілька невеликих прийомів їжі в 3 години, і всі містять деяку форму вуглеводів, ваше тіло буде виробляти інсуліну більшу частину дня. Пам'ятаєте, він призначений, щоб мати цикли інсуліну і виробництва glucogon.

Якщо у вас є ті ж невеликими порціями 3 години, але тільки два містять вуглеводів (сніданок і вечеря), ваше тіло переключається на виробництві glucogon в середині дня, а також.

Одна з причин, що багато дієти припускають харчування протягом 4 годин сном полягає в тому, що дві години після сну ваше тіло починає спалювати жир. Що дає, принаймні, за 6 годин спалювання жиру вночі, і більше, якщо ви їсте через годину або більше після того, як ви встаєте.

+268
PhysSE is Cancer 24 лист. 2011 р., 01:57:41

Корч буде мертвим піддавки, особливо при їзді на велосипеді. Деякі інші ознаки шукати, сплутаність свідомості, запаморочення, втома, дратівливість, і розпухлий мову. Жоден з них необхідними і достатніми для діагностики хтось, як зневоднення. Вам доведеться грати на слух.

Більш серйозне стан, що ви, безумовно, повинні бути на вигляд-це тепловий удар. Це буде досить швидко розвиватися у людей, які зневоднені, в голову, і працювати. Симптоми теплового удару такі ж, як я перерахував вище, але найбільш легко визначається відсутністю поту. Як тільки хтось розробив тепловий удар вони вже не в змозі охолодити їх тіла і вимагають негайної уваги (холодна вода, тіні, вентилятор тощо).

+232
MD Foysal Khan 7 квіт. 2011 р., 15:53:46

Запізнився на вечірку, але у відповідь Джеймс, є хороший шанс, що це пов'язано з вашим сухожиль. Ви можете мати деякі різні ліктем гольфіста. Ви згадали, що ви використовуєте гантелі. Одним з простих способів розпалити, що сухожилля поставивши його під стрес, а щось щільно стискаючи, особливо якщо ви завити ваші зап'ястя. Який, як можна здогадатися, досить багато, опис як багато людей спочатку біцепса кучері, міцно стискаючи гантелі і закручуючи їх на зап'ясті, як вони покинули вага і чинить тиск на сухожилля. Я був там раніше, аж до рукоятки в основному відчуває себе нормально, але будучи не в змозі випрямити руку. Він проходить протягом декількох днів. Більш-позабіржовому протизапальні і знеболюючі засоби зробить ваше життя більш стерпним.

+169
dav2332 12 груд. 2011 р., 00:51:22

У Аплей скретч-тест (ака блискавка тесту, або назад скретч-Тест) включає в себе, намагаючись торкнутися вашої середнім пальцями за спину, однією рукою щось діставати з-за плеча і інші йдуть ззаду. Як я можу збільшити рухливість плечей (швидше за все лопаткового мобільності), щоб бути в змозі зробити це? Які конкретні функції плеча це тестування?

Я можу зробити це з моєю правою рукою, а не лівою. Це можливо, природний лопаткою вирівнювання різниці від того, чи правша?

Редагувати: ось це відео мене намагається перевірити. Навіть через мої волосся на спині, ви можете побачити мою ліву лопатку рухається по-різному з самого початку. Я вважаю, що це проблема м'язів, тому що м'язи терапевт активації масажують різні м'язи, і я зміг доторкнутися пальцями на лівій точно також як і на право... але тільки протягом однієї сесії. Я не можу досягти її з самомассажем. Який м'яз може відповідати за різниця?

+147
Audrey Hatibarua 5 груд. 2012 р., 14:45:09

Деякий час в останні кілька місяців, підйом стандартизовані його онлайн інформація про розрахованому вага підняв на різних машинах, на основі зміни ефективної маси за вагою ліфтера тіла. Пошук для "підйому жим ногами [або] як вільний вага еквівалент" повинна взяти в свої калькулятори. Якщо ви бачите посилання наклейку на свою техніку, він бере масою тіла 150 фунтів, що також є початкової точки за замовчуванням для калькуляторів.

+116
abady 2 жовт. 2013 р., 02:35:37

Короткий відповідь, вправа, здається, є апетит-інгібування ефектів. Проте дослідження показують, що, в той час як вправа робить вас менш схильні до вживання в період після цього, її не зменшити кількість калорій, які ви споживаєте (і може фактично збільшити споживання калорій, якщо ви їсте, коли ви голодні" за те, що спалив тренування), а лише затримує його.

+106
Viktoriya1 23 жовт. 2015 р., 09:16:14

Я використав, щоб зіткнутися з тією ж проблемою. Але після отримання другої стиль плавання, у мене більше немає цієї проблеми. Хитрість полягає в тому, щоб плавати два кола в одному стилі, після одного кола на інший стиль.

Приклад:

 1. Брасом вперед
 2. Грудей зворотним ходом
 3. Стійка повзти вперед
 4. Грудей зворотним ходом
 5. Брасом вперед
 6. Кроль повернутися ...

??. Брасом повернутися --> 8-й коло

Ще краще, якщо ваша пам'ять дійсно дуже погано, забрати більше стилів і плавати їх в послідовності, вважаючи їх як один набір. Приклад:

Набір 1

 1. Брасом вперед
 2. Грудей зворотним ходом
 3. Стійка повзти вперед
 4. Кроль повернутися
 5. Метелик вперед
 6. Метелик повернутися
 7. Хід вперед
 8. Тому зворотним ходом

Набір 2

 1. Брасом вперед
 2. Грудей зворотним ходом ...

Сподіваюся, суть ви вловили.

+77
Giammaria Pace 5 лист. 2013 р., 13:09:43

У більшості комерційних спортзалів вимагають, щоб ви носите взуття якийсь час на вільних вправах. Велика частина медико-санітарних правил, а також пов'язаних зі страхуванням. Не дивуйтеся, якщо один з людей, який працює в тренажерному залі, просить вас покласти взуття.

Якщо ви володієте технікою, ви можете робити те, що ви хочете. Однак, перевірте правила вашого залу. Також вважаю, що вам би поставити себе у більшій небезпеці від пітливості ніг.

+35
Bastien Jansen 19 лист. 2015 р., 17:04:20

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil