Що таке правильна постава, Щоб підтримати мій вага з моїх рук під час їзди на велосипеді?

При їзді на велосипедах і він, щоб підтримувати свою поставу, зберігаючи руки прямими і завантаження моя вага на ручках. Це працює добре для мене, поки мені не потрібно, щоб отримати руку з ручки (наприклад) сигнал зміни напрямку. Я зрозумів, що мені треба сидіти upstraight скидати свою вагу на сідло замість того, щоб, перш ніж я зможу спокійно зробити це, або я ризикую втратити рівновагу в той простий факт, що я, впираючись в кермо з одного боку, але не з іншими.

Це свідчить про те, що я не роблю це правильно, і я повинен спробувати, щоб сидіти рівно навпаки, навіть якщо це здається неправильним для мене.

Тут жахлива, повідомляють малювання.

enter image description here

Що правильна постава під час катання на велосипеді? Де я повинен скинути свою вагу? Як я можу поліпшити його?

+354
StefanoC 2 груд. 2017 р., 20:29:41
34 відповідей

Я займаюся сучасними танцями і мій учитель попросив мене привести розминки / розтяжки для інших студентів перед початком занять. Я знаю, що люди мають різні потреби і, ймовірно, повинні мати спеціалізовані вправи, але є спільні речі, які я міг дозволити їм робити? Щось, що могло б принести користь всім, не заподіявши шкоди?

+986
DaChavoh 03 февр. '09 в 4:24

Один спосіб дивитися на аеробні функції, як здатність тіла спалювати жир в якості палива при заданій темп або швидкість. Потім анаеробні функція-це здатність тіла спалювати цукор для палива, коли ми вийти за межі темп, з яким ми можемо спалювати переважно жир. Пульс часто є хорошим показником того, в якому режимі ми знаходимося.

Інтервали і швидкість навчання, потім спалити в основному цукор у якості палива. Втрата ваги, коли займаються цим видом діяльності виходить з висоти метаболічний процес, що проходить довгий час після тренування, і в підсумку, як підвищений метаболізм, і як довго, і калорійності раціону необхідно цукор, щоб живити цей тип тренування.

Навчання в дещо меншій інтенсивності, де ми спалюємо жир в першу чергу на паливо, можна зробити дві речі:

 1. Тренуємо наше тіло, щоб спалювати жир більш ефективно. Жир насправді набагато багатше джерело енергії, ніж цукор, тому тіло буде щасливо спалювати жир, якщо тільки ми забезпечуємо це з незвичайним кількістю цукру або поїзді часто у розмірі, де неможливо спалювати жир.
 2. Збільшити темп, в якому ми зможемо тренуватися ще під час аеробних метаболічних діапазону. Наприклад: я використовувати монітор серцевого ритму, щоб уникнути введення анаеробного під час навчання. Спочатку мені довелося працювати дратівливо повільно для цього, десь близько 14 хвилин за милю. Шість місяців тому я був радісно біжить 9 хвилин-милі за тією ж ЧСС, за той же проміжок часу. Про це йдеться в професійний велоспорт, як "фундамент-будівля" навчальний етап, де вони їдуть годин довго, "легкий" миль зими ранньою весною підготувати для літнього гоночного сезону.

Це означає, що різниця між вами і вашим другом, що ви спалювати більше жиру, ніж він в тому ж темпі, що, хоча, здавалося б, дивно, враховуючи ваше твердження, що він є більш "худий і підтягнутим, ніж ви, принаймні, гіпотеза, яка не повинна бути відкинута. Якщо ви багато їздите трохи повільніше миль, ваша аеробна функція дійсно може бути краще, ніж твого друга, у результаті чого ваша здатність спалювати жир в суботу вранці їде, в той час як ваш друг робить ставку в першу чергу на цукор/вуглеводів для палива і, отже, щоб поповнити їх після поїздки.

Примітка: багато чого з того, що я сказав, засноване на Філ Маффетоне досліджень аеробної функції і фітнес (приклад тут). Філ займає кілька ексцентричний підхід до життя, навчання та медицини, але й аеробні фітнес-тренування працює для мене, так навіщо вихлюпувати дитину разом з водою?

+977
Anupam Karn 31 лип. 2014 р., 19:30:07
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

При перемиканні на очищає потужність та/або Передні присідання в перший раз, ви почнете помічати, що багато частин тіла не дуже гнучкий. Це буде корегувати з плином часу, однак я б рекомендував вам зробити додаткові розтяжки.

Я великий шанувальник Гленна Pendlay відео, коли справа доходить до Олімпійських підйому, і це одна найбільш підходящий для вас.

+961
Leemo 12 трав. 2019 р., 04:13:17

Я читала, що для нарощування м'язів вправи, особливо вправи, як присідання з великою вагою навантаження, збільшити базальну швидкість метаболізму, тим самим збільшуючи калорійність раціону, щоб залишатися в тій же вазі.

Що таке хороший режим тренажерний зал, щоб збільшити базального метаболізму?

+955
IdiotSavant 15 лип. 2010 р., 20:59:44

Їжте більше їжі. Занадто багато покладатися на магазин купив синтетичний білок, який може бути понад $80.00! За цією ж ціною можна придбати досить якісні цілісні продукти, такі як куряча грудка, брокколі, солодкий картопля, стейк, риба, коричневий рис, зелена квасоля і горіхи. Єдина точка продажу для білків/вуглеводів трясе-це суцільне зручність їх. Так що прийміть це до уваги при прийнятті вашого вибору, якщо ви не готові або не можуть витрачати час на приготування їжі, можливо, має сенс купити протеїновий порошок. Удачі вам в ваших цілей у фітнесі!

+949
Pavel Konovalov 21 вер. 2010 р., 09:03:24

Як видається, існує консенсус, що 180 кроків на хвилину-це фізіологічно оптимальний темп бігу. Я не розумію, як це може бути універсально істинної: не системний ногу/руку Біжить по суті маятник? Якщо так, то природний каденція повинна зменшуватися по висоті і ноги-довжина збільшується. Е. Р., якщо ви знайшли когось з "досконалим" управлінням кроку, а потім збільшили свою висоту на 25%, що каденція природно зменшуватися функція sqrt(1/1.25).

+948
prikkprikkprikk 11 квіт. 2017 р., 14:59:48

У мене спина планках, що я зробив постійним. Я поклав розвідний ключ на зірки, на одній стороні слово і тримати ключ з іншого боку з іншого розвідний ключ. Досі у них залишалася напруженою. Немає блокування Lite, таким чином, якщо ви хочете розібрати їх ще можна.

+939
gandalfdagraay 5 черв. 2014 р., 18:00:14

Нещодавно я був на місії, щоб втратити вагу і успішно вдалося скинути 20 кг в 4 з половиною місяці через ланцюг тричі тренуваннями і 8K працює двічі на тиждень. Я спустилася зі 105 кг до 85 кг. Нещодавно я знову почав грати в теніс, який я використовував, щоб зробити багато років тому, перш ніж я був хворий. Я почав помічати, що разом з моєю дієті, в якій я намагаюся стримати споживання калорій до 1700 ліцензій на день, я починаю відчувати себе дуже запаморочення, дуже сильна слабкість під час гри в теніс. Я розумію, що порівняно з моєї звичайної тренування протягом останніх чотирьох місяців ( 45 хвилин кругова тренування або 8К запуску, який триває стільки ж часу ), мій теніс гри може тривати від 1,5 годин до 3 годин. Я, здається, помітили вище норми зниження ваги, так як я почав грати в теніс ( 1,5 кілограма на тиждень за останні пару тижнів). Я боюся, що я спалюю більше м'язової маси тепер, жиру і було цікаво, що є кращим способом, щоб переконатися, що я можу продовжувати грати в теніс при збереженні тих же темпів втрати ваги. Мені потрібно, щоб забезпечити трохи більше високий витрата калорій на днів, що я граю в теніс. Сьогодні, я як раз мав 160г морозива, які складають від 400 до 600 калорій за годину до гри і відчувати себе дуже винними, так як я зазвичай намагався триматися подалі від солодощів/високий коеф харчовими продуктами). Будь-які поради з вдячністю.

+922
Viki Manopo 18 черв. 2010 р., 11:49:30
Коток рухається по льоду з допомогою коньков. Це може бути зроблено з ряду причин, включаючи фізичні вправи, відпочинок, подорожі, і різні види спорту. Катання на ковзанах відбувається як на спеціально підготовлених критих і підлогових доріжок, а також на природних тіл із замерзлої води, таких як озера і річки.
+894
Rejay G 12 лют. 2011 р., 19:56:37

Моя дружина і я обидва, як правило, підходять, жоден з нас і ми обидва зацікавлені у впровадженні його в наш фітнес-план.

Я вчитися (і вчити) таеквондо, вона робить великий аеробних вправ щоранку. У нас обох хороша серцево-судинної системи і добрій переносимості. Було б добре ввести рекреаційні дистанції планом навчань, так як ми живемо в районі, який пропонує багато чудових варіантів для цього. Однак, ми обидва середнього віку, так що намагаюся бути розумним про початок роботи.

 • Які ризики для нас остерігатися? Скелетні стрес? М'язи?
 • Ми повинні шукати різні шестерні?
 • Цільова зміни кроку, як ви стаєте старше? ПАРЄ?

Для чого це коштує, я бачив цей старий питання:

Які основи поступово стає бігуном?

У той час як "використання дивана 2 5к" являє собою пропозиції, це не дійсно вирішити вікові проблеми за "це досить добре."

+823
user56322 8 жовт. 2019 р., 03:51:03

Мій 9-класника і плавання кожен день і любить його, але в купальний костюм і рушник-це постійна проблема, вже забувають, зростає цвіль в поліетиленовому пакеті в рюкзаку і т. д. Що це хороший спосіб, щоб управляти цими предметами? Я запропонувала повісити їх у шкільному шафці, так як шафки мають вентиляційні отвори, а мій син відкинув цю ідею, сказавши, що вентиляційні отвори не є достатньо великими, щоб забезпечити достатній приплив повітря, щоб запобігти зростання цвілі. Але я відчуваю, що сумка як мінімум не погано, і штопала речі просто залишати вдома частіше, ніж не, тому що PE-це кожен день.

Якщо це питання не кошерний, не проти мене в небуття, будь ласка, просто дайте мені знати, і я буду почати все заново десь іще, може бути, лайфхаками. Спасибі.

+818
user3008 18 лют. 2018 р., 19:03:41

Часто люди розробляють формули і об'єктивне/суб'єктивне думка про те, як далеко ми можемо прийняти їх прогрес у фітнесі та гирьовому спорті/м'язів/сили/і т. д. Я виявив, що немає ніякого способу дізнатися, наскільки далеко можна прийняти своє тіло, тому що ... це не можливо, щоб бути точним. Люди кажуть, що ваш розмір і сила обмежена вашими генами. Що це хоч і обмежує?

Подивися на це так: якщо ніхто не може бути на 100% впевнені, що чиїсь гени дозволяють їм робити ... якщо в цьому взагалі є сенс-як може хтось знає, що є реальна межа? Люди кажуть, що ти завжди досягаєш межі, але ніяких доказів це довести? Межа досягнуть або люди застоюватися?

Біологічно і фізіологічно кажучи, всі людські клітини постійно відновлюються самі себе, живуть і вмирають 24/7. Ніяких доказів показує, що є яка-небудь досягти, вимірної межі людського потенціалу сили і м'язової маси. Роки тренування вчить і змушує тіло рости, міцніти; поправити; і бути в змозі витримати більше-навіть кісток і зв'язок/і т. д. адаптації.

Іноді ідеал "пристосуватися або померти" набуває форму справжнього людського потенціалу. Ніхто не знає межі, поки вони мертві. Я знаю, це звучить божевільно, але доказ довести, що існують межі?

Не просто щось на кшталт "максимальна для цієї вагової категорії" і т. д. -- ці кордони стають все зламано. Якщо хтось може тримати ламаючи межі і дивувати інших, потенціал явно не висічені на камені, тому він сказав, щоб сказати, що не існує такого поняття, як "бізнес-потенціал" чи як?

Або навіть якщо і була, можливо, генетика вашого тіла може перепрограмувати себе від примусового використання? Якщо в організмі людини дійсно призначене, щоб пристосуватися або померти, я можу собі уявити, там повинна бути деяка правда до цього, ні?

Єдиний істинний межа-це смерть? Якщо ваша рука болить, але він все ще працює, штовхати важко? Ніколи не здаватися? Змушувати себе? Ви можете зробити що-небудь? Чому вважаємо, що потенціал взагалі? Немає такої речі, ні?

+817
Tiggy 10 квіт. 2010 р., 05:08:14

Трохи передісторії: В січні минулого року, я вирішив пролити вагу. Тоді я була 97 кг (213 фунтів), і 1,93 метра (6,3 футів). Навіть без відпрацювання, у вересні минулого року я важила 82 кг (180 фунтів). (Щоб бути справедливим раціон був досить тупий: я перестала їсти, в основному. Я схудла на 10 кг (22 фунти) в перші 2 місяці і потім 5 кг (11 фунтів) у наступні 3. Не знаю, якщо це має значення, у всякому разі). Потім я почав працювати за наступним графіком:

 • 2 рази в тиждень (на початку він був в 6 км (3,7 милі) близько 8 км / год (4.97 км / год). Тепер я 7,5 км (4.66 км) близько 11 км / годину (6.83 км / год). Так це близько 40 хвилин.
 • 2 рази в тиждень повний тіла тренування в тренажерному залі; не вдаючись у деталі тут, але якщо ви хочете, щоб я що-небудь додати! Аби вона триває близько 1 години.

Тепер, звичайно, я бачив деякі поліпшення, особливо на початку, але є кілька проблем.

1) я не відчуваю себе у формі. Навіть якщо я пропущу один раз, коли я починаю відчувати себе трохи надмірною вагою, більш "важкий" так сказати.

2) я люблю грати у футбол, і хоча працює значно підвищило мою ефективність, я опиняюся на полі. Я можу бігати вперед і назад без особливих проблем, але коли я бігаю (або удар дуже жорсткий м'яч), я розчаровував себе. Я не відчуваю м'язи в ногах дійсно "сильна". Крім того, є велика різниця в тому, що я відчуваю, коли я біжу. Іноді я відчуваю себе таким важким, що я дійсно потрібно, щоб підштовхнути, щоб завершити 7,5 км. Інші часи, я відчуваю себе дуже добре. Я припускаю, що це нормально (?)

3) я до сих пір трохи "бутон" (я не знаю, як сказати це англійською, це жир нижньої частини живота трохи вище тазу). Це краще, ніж раніше, але мова йде про двох місяцях, що ситуація ніби стабілізувалася (а може навіть і гірше трохи). Можливо, мій метаболізм коригується до цього тренування, але що мені робити зараз?

4) це другорядний момент, а може бути просто враження, але коли я пішов в тренажерний зал (близько 2 років тому), мої м'язи зросли набагато більше, ніж зараз. Зараз я відчуваю, що навіть якщо вага я піднімаю приблизно тим же, чим і два роки тому, мої м'язи не такі великі. Це може бути через бігу? Зауваж, я щасливий, що м'язи, які чітко визначені занадто великі, але, можливо, щось я роблю не так?

Дієта

Моя дієта не така вже й велика, я визнаю це. Я не контролюю порції. Як правило, паста з тунцем і пасту з рагу. Або замороженого м'яса. Немає рибу (крім тунця, без овочів (я їх не люблю! Може бути, ви можете щось порадити?) і, як правило, не більше того.

Що ви порадите щодо вищезазначених пунктів? Я прошу занадто багато, або, може бути, я працюю занадто мало?

Заздалегідь дякую ;-)

+802
john honai 12 бер. 2018 р., 06:56:11

По-перше велику роботу на перегонах, за 2 години половину з першої спроби це велике досягнення!

Від того, що ви говорите в вашому пості, що ви отримуєте багато відпочинку і пробіг низький. Схоже, це в основному психічне. Я б спробував зменшити свій пробіг ще більше і більше днів відпочинку. Можливо, спробувати крос-тренінгу, такі як плавання або їзда на велосипеді. Просто, щоб попередити вас, у кінці довгої траси повинні відчувати себе важко. Це означає, що ви ростете, але ви не відчуваєте себе втомленим протягом тижня. Якщо ви відчуваєте, що фізична тоді, можливо, ваш темп занадто швидко, ви завжди можете уповільнити.

Ваш наступний курс дій, щоб налаштувати себе на успіх. Зробити ряд з 5-10k працює в темпі, який ви відчуваєте себе відмінно. Ви повинні спробувати, щоб кинути виклик собі тільки 1-2 рази в тиждень з важкої тренування. Торгівля поза пагорбів і швидкість роботи і виміряйте ваші результати з додатком, як Страва або на Runkeeper. Переконайтеся, що ви отримуєте відпочинок і / або легка відновлювальна пробіжка між ними.

І, нарешті, ЛСД працює у вихідні дні повинна бути повільною. Ви можете зробити 10:30 темп і все-таки добитися суб 2 години 21К в наступний раз. Ключ на довгі маршрути, щоб отримати час на ногах. Якщо ви відчуваєте втому, уповільнити і йти/тікати.

+746
Justin Fiedler 3 лип. 2014 р., 21:35:37

Я дивлюся на різні типи кондиціонерів, щоб підвищити біг на довгі дистанції швидкість і я чув про болгарської сумка , яка спрямована на підвищення серцево-судинної і м'язової витривалості, а також додати в загальний кондиціонер.

Хто-небудь коли-небудь використовували один з цих мішків протягом тривалого часу, і якщо так, вони рекомендують використовувати їх для кондиціонування працює?

+742
Big Nesh 29 черв. 2011 р., 17:14:58

Я б повністю уникнути розширення ніг машини, і робить акцент на прості вправи для ніг, які ви можете знайти в книгах. Пілатес-це відмінна пропозиція. Але вам обов'язково треба знайти якийсь спосіб отримати деякі серцево-судинну діяльність. Якщо ви можете піти по сходах. Домовтеся з вашим роботодавцем, щоб викроїти час: якщо вони дійсно вас так багато роботи, у вас немає часу для підтримки фізичної форми, то вони беруть на себе короткий погляд у вашій цінності для компанії і шкоди для вашого здоров'я для їх фінансової вигоди. Це дійсно та компанія, якій ви хочете працювати? Якщо ви захворіли понад часто або більш втомленою і роздратованою, тому що ви не можете працювати, то буде вам бути продуктивним?

+739
mpalvig 2 черв. 2011 р., 23:18:33

Спробуйте виконати швидше і сильніше (тобто з великим нахилом або більше складної місцевості), можливо на більш короткий термін. Високої інтенсивності вправ має ряд переваг порівняно з нижнім здоров'я-мудрих інтенсивності, таких як підвищена схильність до вісцеральної спалювання жиру і заохочуючи сили, а також адаптації серцево-судинної системи.

Ви можете виявити, що перевантаження ви отримаєте не тільки зробити вас краще бігун, але залишать вас достатньо біль в/збіднений, що ви не відчуваєте в собі невгамовну енергію на наступний день.

Особисто я використовую 800м 'спринт' (трохи довго для істинного спринт можливо) чергувати з 400М відновлення вигинів. Я в даний час спринту приблизно 17.5 км/год (близько 11 км / год). Всі вправа триває приблизно 10 хвилин. Я не особливо зосереджені на біг, але я вважаю, ефект від такого навчання досить приємний і доповнюють інші речі

+694
fomich17 23 лют. 2017 р., 11:56:49

В 1,7 м і 105 кг, ваш ІМТ становить 36.3, яка знаходиться вище 99-го перцентиля для чоловіка свого віку і, якщо ви відчуваєте які-небудь умови для здоров'я, пов'язані з вашим розміром, це ставить вас в ожирінням категорії.

Загалом, хто зацікавлений у посадці на дієту і план вправ не завадило б проконсультуватися з лікарем, перш ніж робити так. У вашому випадку, я б сказав, що це вимога, тому що потенціал для травми-це те, що не повинно бути проігноровано. У завдання даного сайту (або будь-якого онлайн-форуму, якщо на те пішло), щоб обійтися без медичної консультації, тому я настійно закликаю вас, щоб тренуватися в зручному місці (тобто, у вас повинен бути тренер).

Що сказав, Давайте припустимо, що ви отримали схвалення лікаря з будь-вправи і дієти, що ви збираєтеся зробити, і ви отримали належного нагляду. Давайте відповімо на конкретне питання задав: ви повинні включити тренування в свій план тренувань?

Найпростіший відповідь, звичайно-і це вірно для будь-якої людини-це так. Силові тренування, особливо силові навантаження, має безліч переваг, що одні тренування серцево-судинної системи не орієнтована:

 1. Підвищує м'язову силу і витривалість
 2. Результати в неврологічній адаптації в інтересах координації, пропріоцепції, балансу і загального рухового контролю
 3. Сприяє збільшенню м'язової маси і жиру у співвідношенні з відповідними метаболічними змінами

Цей непоставлене питання, Що мається на увазі, "що вид опору тренування я повинен робити?" І це те, що важко відповісти, адже кожна людина індивідуальна. У кожного з нас є різні стану здоров'я, фізичних потреб, форм тіла, віку і цілей. Те, що працює для мене може не працювати для вас, і навпаки. Ось чому план контролюється, ймовірно, буде безпечним і ефективним.

Досі, я думаю, що я багато в чому залишився в стороні від особиста думка, так що слід це тільки мої думки, інші можуть не погодитися. На мій погляд, ви вже як мінімум 40 кг зайвої ваги з Вами, 24 години на добу, 7 днів в тиждень. Якщо ви робите з власною вагою присідання, ось як я роблю штангою присідати з додатковою 40 кг (ну, не зовсім, звичайно, так як вага розподіляється по-різному). Але суть в тому, що ваш власний зайва вага вже має нетривіальне кількість опору для ваших м'язів. Так що ваші початкові тренування повинні бути спрямовані на вправи (електронна.р, віджимаюся, качаю прес, Bodyweight присідання тощо). Ви, звичайно, можете зробити вільними вагами або ваги машини, але не дивись на план, який призначений для людей з надмірною вагою і думаю, що це, де ви повинні почати. Інтенсивність ваших тренувань повинна бути спочатку вкрай низький: це зменшує ризик отримання травми та перетренованості, а також дозволяє поступової адаптації.

Одна велика помилка Я думаю, що люди роблять, коли починаються регулярні фізичні вправи в перший раз для того, щоб схуднути, це перестаратися. Ви не набрали вагу за ніч. Чому ви думаєте, що ви можете втратити його відразу? Тренування серцево-судинної системи повинні бути в центрі уваги ваш план тренування в цей час. Якщо ви можете доповнити що з тренуваннями, фантастика. Але не жертва колишнього для останнього. Для вас, просто гуляти збирається зробити вас втратити вагу, якщо ви регулювати споживання калорій. І це станеться швидко. Нехай не відразу, але набагато швидше, ніж ви думаєте, якщо ви будете послідовні. І чим більше ваги ви втрачаєте, тим більше ви можете перенести вашу програму на силові навантаження, тому що ви не принесли стільки зайвої маси.

+679
yoavm448 29 січ. 2013 р., 21:34:31

Як професійний культурист , я нікому не раджу сидіти в парній або souna, як вони викачують УР м'язи після тренування. Дати йому деякий час після тренування.

+602
user93692 6 вер. 2016 р., 16:37:58

Я зазвичай їм сніданок, перш ніж я біжу для гонок або тренувань. Для гонок, я зазвичай їм, перш ніж покинути будинок. Коли починається гонка, то це було принаймні годину, тому що я вам на гонку раніше, щоб зареєструватися і т. д.

Для тренування, я бігаю по вечорах перед вечерею та вранці у вихідні. На вихідних, я снідаю і працювати десь через 1,5 години. Я їм один і той же сніданок на дні підготовки і гонки, так що я знаю, як я буду реагувати. Я встаю раніше на день гонки, так що я можу з'їсти звичайний сніданок.

+508
Jan Gabba Gabriel 19 січ. 2015 р., 19:31:20

Але я чув, як люди кажуть, що ви навіть не повинні працювати, щоб отримати м'язи якщо ти на стероїдах. Чи є правда в цьому?

Стероїди не змінити основну парадигму тренування м'язів. Соку собі, щоб збільшити ваші гормони (ефективно) дозволить вам перевозити більше м'язів, ніж ваше тіло дозволило б інакше. Ви будете відновлюватися швидше, а також може піддати ваш організм більше навантаження дозволяє збільшити супер компенсації.

Але для цього потрібно тренуватися, і найважчий користувачі стероїдів з масивними м'язами витрачати багато часу в тренажерному залі.

Крім підвищення кваліфікації на іншу перевагою є те, що за ваше одужання набагато краще, ви можете бути більш недбалий з вашою програмою, ніж спортсмен. Ходьба на вістрі ножа перетренованості стає ширше, тому що ви можете перевищити свій генетичний потенціал.

Який є всім добре і хороший, за винятком дрібних проблем, пов'язаних з вашим яєчка дрібнішають, облисіння, надлишок естрогену, незаконне вживання наркотиків, ін'єкції, і знаючи, що тільки так можна зберегти більше м'язів, ніж ваш генетичний потенціал на подальше використання стероїдів.

Це також дорого, змінює настрій, і я був би вражений, якби ви могли знайти одного лікаря, який сказав би вам нічого, крім неймовірно короткозорий. Ви будете мати ваше тіло протягом десятиліть: не розглядати це як експеримент дитини з хімії.

+503
BlackThorn 25 серп. 2015 р., 05:54:59

Я використав, щоб бути в хорошій формі і почали в тренажерному залі, щоб ще раз підійде. Я ніколи не був бігунком, але почали на біговій доріжці (разом з велосипедами), щоб поліпшити свою кардіо фітнес. Я хочу встановити собі мету, яку потрібно досягти Працює, проблема в тому, що я не зовсім впевнений, що хороший час або відстань, щоб мета для початківця бігуна?

+465
Lightning Flash 16 бер. 2010 р., 09:09:06

Як людина, яка в даний час реабілітувати третю запчастин управління доступом (повторно розриву трансплантата)... Однак я не експерт скажу, що я через 3 ACL операції, тому в мене є певний досвід. Не можна зміцненню сполучної тканини, але ви можете захистити його, і кращий спосіб зробити це, зберігаючи м'язи, які підтримують суглоб сильна і активна. У мене мезіальний нахил тазу, яка суттєво псує мій розклад від талії вниз, викликаючи додатковий крутний момент на колінах. Я 4 рази більш ймовірно, розрив зв'язок. Я дізнався, що на цей раз його не тільки про підготовку квадрицепси, сідниці, підколінні сухожилля і сили. Я перестав робити баланс процедури, які, по суті, зв'язати воєдино всі і зміцнити сферу в цілому.

Мій вам рада, щоб не відставати від ПТ і залишатися активним. Якщо у вас є артрит в суглобі, тримайте себе рухатися і запобігти більше пошкодження при артриті біодобавки.

Також він допомагає прислухатися до свого лікаря, і не робити дурниць після операції - як висока жаба стрибає. У мене зараз склалася репутація необхідності нагляду дорослих, коли я працюю лол. :)

+407
MAMEDO 7 трав. 2018 р., 07:58:25

Це навіть не тролінг, серйозне питання.

Я теж дивився , що-можу-я зроблю для болять соски і це-це-шкідливо-не-до-носити-Ан-спідню білизну під час виконання , а також кілька питань, які передбачають bodyglide і т. д., Я використовую bodyglide в іншому місці, але я не вважаю, що це відповідь у моєму випадку.

Я відчуваю, що моє питання відрізняється від перерахованих вище, тому що я чоловік, з волохатими грудьми - питання вище не приймати це до уваги. .

Загальні рішення лейкопластирів і bodyglide (як вже згадувалося). Використовувати пластир мені доведеться поголитися, щоб змусити їх дотримуватися. Гоління відкриє ще одну банку з хробаками з терти з короткими волосками на моєму trisuit, який я волів би уникнути.

Я не можу уявити bodyglide працює в цьому випадку.

Є рішення, крім гоління і з допомогою лейкопластирів?

Наступна інформація більше для мене, але не соромтеся, щоб прийняти їх до уваги, якщо вам подобається:

 • Я роблю довгі дистанції тріатлону
 • Пробіг де відбувається тертя
 • Я не надмірна вага
 • Я ношу лайкри потрійний костюм (очевидно, що це дуже туго)
 • Втирання гірше, коли костюм мокрий, я можу мінімізувати вологість не лити воду на моєму фронті, але я біжу довгу дистанцію триатлону у Франції, який вологості можна очікувати
+359
Mac McAhren 24 лип. 2017 р., 08:04:33

Так як я почав підніматися кілька місяців тому, я помітив, що мої детективи' (обидва з них) рух постраждав. Це більш помітно відразу після пробудження вранці, і полягає в наступному: якщо я закриваю мій кулак і повільно відкривайте його, а не мій мізинець кісток відкривати поступово, як і інші пальці, він відчуває, як вони застряють проживання зігнута на початку і тільки коли вся моя рука майже відкрив їх відклеїти/unflexed дуже несподівано і жорстко.

Я 5'7/145 і слідувати FBW рутина, що я роблю 3 або 4 рази на тиждень. Такі вправи і все виконано з БД: одна рука поспіль (4х8, 50 фунтів), жим лежачи (4х8, 90 кг), жим на похилій жим лежачи (4х8, 75lbs), груди мухи (3х12, 65lbs), концентрація кучері (3х8, 55lbs), знизує плечима (3х10, 55lbs), плечі жим (4х8, 65lbs), потужність часткових (3х10, 30 фунтів).

Якщо б мені довелося вгадувати, я б сказав, що це викликано тим, що я піднімаю тільки важкі гантелі (тільки обладнання в мене є) і це ставить занадто багато тиску на моїх зап'ястях. Я правий, і це загальна проблема?

+327
sarethan 5 груд. 2018 р., 19:37:02

Я параметри виділеного домашній спортзал у кімнаті 4х3.5м (13x12' приблизно) з високою стелею. Мене цікавить multigym і два кардіотренажери (велосипед+х-тренер), але скільки місця в multigym потрібно... не для себе, а включити його можна використовувати? Скільки "конверт" навколо нього повинні бути заплановані?

+310
lyoka 28 серп. 2015 р., 11:22:35

Мені взагалі-то сподобалася ця версія гантель повісити чисті. По суті:

 1. Встати з гантелями в сторони або перед собою.
 2. Нахиліться вперед, зберігаючи природний вигин хребта. Це так звана "плоска спина" або природний задню арку. Не дозволяйте знизав плечима вперед і не кривити спину вперед.
 3. Коли гантелі піднімуться трохи вище коліна, зворотний маршрут: стрибок з вибухом вгору і потиснути плечима, зберігаючи лікті вільні.
 4. Зловити гантелей на плечі, приземленні з стрибка з коліна злегка зігнуті.
 5. Встаньте прямо.

Запобіжні заходи: гантелі влада зачищає істотно відрізняються від штанги очищає влада. Більшість штангою і гантелями версій одного і того ж підйомника істотно різні вправи і різні плюси і мінуси.

+258
ShawnDobie 4 груд. 2012 р., 09:39:24

Я ніколи не вживала протеїнові коктейлі і раніше, але я розглядаю його зараз, бо я хочу скоротити споживання м'яса. Зараз мені 30 років і вага 145 фунтів, вдарив один або два рази в спортзал в тиждень протягом 2 або 3 годин. Крім того, я грати у флаг-футбол два рази на тиждень по 2 години. Беручи все моє інша діяльність у розгляд, я займаюся спортом близько 4 до 5 разів в тиждень в середньому.

Я їм багато м'яса останнім часом - курка майже кожен день, і тунця близько 2 разів на тиждень. Скоротити споживання м'яса, я вважаю додаючи протеїнові коктейлі для моєї дієти. Що я повинен шукати, щоб знайти мені потрібний товар? Моя мета-залишатися здоровим, наростити м'язи і зберегти свій поточний рівень жиру.

+230
Dorian Simon 17 бер. 2010 р., 15:37:31

Я думаю, ми повинні почати з того, що побудови м'язової витривалості та/або індукування гіпертрофії кошти. Вони не є взаємовиключними і мають різну мету.

М'язова Витривалість

М'язова витривалість-здатність м'яза або групи м'язів багаторазово прикласти зусилля проти опору. Виконання декількох повторень вправ є формою м'язової витривалості, як біг або плавання. Якщо ваші м'язи до договору в тій же схемі, більше ніж один раз ви використовуєте м'язову витривалість.

Багато факторів впливають на м'язову витривалість, в тому числі міцність, тип волокна, професійної підготовки і дієти. Більше, сильніше, М'язи можуть виконувати ті ж завдання під навантаженням більше разів, ніж слабкіше м'язи. Якщо ви можете жим лежачи 300 фунтів ви зможете виконувати більше повторень зі 100 кг, ніж, якби ви могли тільки жим 200 фунтів. Збільшення м'язів також містить більше глікогену, цукор, які використовуються для енергії, тому він зможе витримати серію скорочень або виконувати роботу на більш тривалий термін.

М'язова Гіпертрофія

М'язова гіпертрофія передбачає збільшення розміру скелетних м'язів за рахунок збільшення розміру його елементів.

Навчання змінні, в контексті силових тренувань, таких як частота, інтенсивність і загальний обсяг безпосередньо впливає на збільшення м'язової гіпертрофії. Поступове збільшення всіх цих навчальних змінних призведе до м'язової гіпертрофії.

Мікротравми, що крихітний пошкодження волокон, можуть відігравати значну роль у зростанні м'язів. При мікротравмах відбувається (від тренування ваги або інших фізичних навантажень), організм реагує на гіперкомпенсація, замінивши пошкоджені тканини і додавати більше, так що ризик повторних ушкоджень зменшується.

Зараз стосовно конкретно робимо дошки.

Дошки

Планка зміцнює м'язи преса, спини та плечей. М'язи, що беруть участь в передній дошці включають в себе:

 • Основними м'язами: еректорів spinae, пряма м'яз живота (ABS), і поперечну черевної.
 • Вторинні м'язи (синергістів/сегментні стабілізатори): трапецієподібної (пастки), ромбоподібні, обертає манжети плеча, передня, медіальна і задня дельтовидні м'язи (дельти), грудні (двк), передньої зубчастої, сідничної (сідниці), чотириголового (квадроцикли), так і литкового.

Тепер для дощок, це типу статичні або ізометричні вправи, які, безумовно, чудово, як ми всі могли б використати набагато більш стабільне ядро. Але коли мова йде про перевантаження, я розумію ваше здивування, так як зазвичай це пов'язано не ізометричні вправи.

Якщо ви хотіли спеціально для використання прогресивної перевантаження методів з дошки, можна просто поступово збільшувати обсяг (вага додати до вашої спині), інтенсивності (менше відпочинку між підходами), частоти (кілька наборів), або час (найочевидніший).

Так що на підставі всього цього було б стояти причини, що дошки можуть побудувати обидва цих чинника. Я не дуже впевнений, якщо ваша мета-збільшити планку витривалості, але я припускаю, що ви більше схиляється до зростання м'язів.

Там дуже багато відбувається в цьому питанні і ви буквально можете написати кандидатську дисертацію з цієї тематики.

У той час як дошки є великими, якщо ви хочете побудувати м'язи , ви також хочете, щоб включити деякі більш повний діапазон руху вправи.

+220
nivekmai 19 серп. 2014 р., 00:58:26

Щоб знайти ідеальний графік сну для бодібілдингу, я думаю, ми повинні дивитися на кращих професійних бодібілдерів. 4 раз Містер Олімпія Джей Катлер сказано в сесії запитань і відповідей , які він отримує 8-9 годин сну в міжсезоння, але тільки 4 години під час підготовки до конкурсу. У мене два питання про цьому стилі бодібілдингу графік сну:

 1. Чому він змінює його годин сну в залежності від сезону?
 2. Якщо спати 8-9 годин в міжсезоння, Джей Катлер де-то в "довгі шпали", за даними на цей плакат. Він ставить на непотрібні жир, а плакат говорить або робить плакат застосовуватися тільки для малорухомих людей?
+213
Wawan Kemplu 9 черв. 2016 р., 03:35:16

Не забудьте змінити ваш режим зараз і потім. Наш організм дуже розумний. За словами Арнольда: "він знає всі ваші хитрощі, він знає свій розпорядок. І готовий до цього. Так що ви повинні шокувати м'язи".

Кількість повторень не так важливо, як інтенсивність. Я віддаю перевагу зосередитися на техніці для того, щоб піти олл-ін з меншою ймовірністю отримання травми.

Ретельно опрацювати техніку. Правильне положення тіла на всіх доступних і запобігти себе від майбутніх травм. Не хвилюйтеся про те, скільки ваги ти можеш підняти прямо зараз. Ви будете ставати сильнішими з плином часу.

+184
Azim Malik 17 лип. 2015 р., 03:23:34

Як я вже сказав у коментарях, ми не можемо діагностувати це, але рада, що застосовується повсюдно буде , принаймні відпочити, поки біль не вщухне. Ви праві, що це, ймовірно, пов'язано з вашим підйому.

Зараз я спробую дати деякі медичні поради, пов'язані з вибором вправ і форма.

З вправ, які Ви списку, найімовірніше, буде причиною болю є розширень трицепсів. Вони відкритої кінетичної ланцюга здійснення кількох спільних м'яз (трицепс), які ізолюють лише одна з його функцій (розширення ліктя). Коли ви знову почати, я б запропонував замінити їх лежачи трицепс розширень, пояснюється в цьому відео Марк Rippetoe.

Єдиний трицепсів робота, що ви робите віджимання, які дуже складно зіпсувати, але ви все одно повинні опублікувати відео, щоб хтось ще перевірити, що ви використовуєте правильну форму або запропонувати зміни, щоб полегшити біль в лікті.

+121
Paul Blakey 21 жовт. 2012 р., 09:43:35

Поради від ваш тренер виглядає солідно: ручки з вашим підйому/кардіо роботу і з'їсти достатньо їжі, щоб підтримати цей захід. У 12% жиру, і 143 фунтів, Ти, ймовірно, не товста (я не знаю ваш зріст, тому, я думаю, трохи тут).

Якщо у вас дійсно є живіт (важко повірити, що на 12% жир), само пройде. Може бути, це просто виглядає як ніби у тебе живіт, тому що ви не маєте розвинуті м'язи в іншому місці, щоб зробити решта виглядають великими (знову ж таки, тільки припускаю).

+106
CrassPip 1 жовт. 2011 р., 02:25:48
Кардіо-це умовна назва для аеробних вправ. Аеробне тренування складається з дій, які прагнуть підвищити ефективність використання організмом кисню.
+11
user109578 14 вер. 2018 р., 02:58:17

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil