Як я можу працювати на Олімпійських та пауерліфтингу без доступу до плит або Олімпійський бар?

Я початківець Олімпійських та важкоатлетом. Я дізнався ліфти через кроссфіт. Я скоро почну нову роботу, і буде подорожувати з понеділка по четвер, в основному зупиняючись у готелях. Готелі будуть мати гантелі, і якийсь кабель машина, в кращому випадку.

Як я можу продовжувати працювати на присідання, станова, уривками, очищає, ривків, і тисне без плити або Олімпійський бар?

+206
BobbitTheDog 23 черв. 2019 р., 23:28:28
38 відповідей

Я йду на великій 50 тільки - моя типова тренування тижня 3 дні силових тренувань (присед неділю, вівторок лавці і померлих за чт) і 1-2 дня аеробні тренування (Табата і важку сумку). Я читав багато про зміни в тренуваннях залежно від віку - особливо навколо тренування і відновлення. Зараз я зосередитися на одній області тіла на добу (але зазвичай це повний тренування тіла, але тримаючи фокус з декількох процедур).

У мене не було ніяких проблем з відновленням, але хочу знати, якщо є хороші практики, щоб слідувати, щоб гарантувати, що відновлення не стає проблемою або зниження здатності підняти те, що у мене в даний момент в прогресії.

+890
Willis 03 февр. '09 в 4:24

Нуль до нуля

Восьмиугольными плитами буде складніше становище на підлозі з-за країв пластини. Його не рідкість для пластин з можливістю повороту на бар, так що, як ви повернути плиту на землю, це може трохи зрушити і повернути планку в площині паралельної до підлоги.

Це означає, що ви повинні перемістити ваші ноги, але це тільки проблема для вільних вправ, таких як станова тяга, прибирає або уривками. Присідання, накладні прес і жим лежачи навряд здійснюватися взагалі.

Якщо різниця маси, центру ваги і фізики між двома пластинами навряд чи буде disernable.

Що стосується висоти, знову ж таки, там може бути невелика різниця в радіусі восьмикутник, в залежності від того, якщо радіус кругового олімпійського пластина використовується для відстані в кут, або центр краю, або якийсь момент між ними. Але знову ж таки, ця різниця може бути не більш ніж на дюйм у висоту порівняно із звичайною круглої пластини (які також є предметом розбіжностей між виробниками). Це знову-таки, впливає тільки вільні вправи.

Єдине реальне відмінність є незручність, пов'язане з необхідністю піднімати і переміщати вагу, якщо він переміщається в ліфті, повертаючи вага на підлогу. Але ви завжди можете просто перемістити ваші ноги.

редагувати: просто щоб прояснити, я б рекомендував круглі пластини на форму, якщо всі інші фактори дорівнюють. Однак, якщо у вас є вибір між фітнес-центр, що зручно і дешево з восьмиугольными плитами, і тренажерний зал, які незручно або дорого, який використовує круглі тарілки, я б не розглянути форми пластини як основний чинник у тому, де ви піднімаєте. Крім невеликої різниці в кілька вправ, це дуже незначна проблема. Не залишайте ваш центр за форми пластин - може, попросиш за кілька круглих бамперів.

+849
user3042720 3 серп. 2010 р., 10:53:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Припустимо, я випиваю чашку кави, який чинить на мене сильний вплив мого пульсу зростає помітно. Це означає, що я б спалювання жиру навіть я просто сиджу? Робить швидше пульс завжди дорівнює спалювати більше калорій?

Здається дивним для мене, бо що означало б пити каву кожен день може зробити тебе спалюють більше калорій, ніж коли ви не особливо якщо ви чутливі до нього.

+841
Jakub Holovsky 11 жовт. 2010 р., 05:31:02

Я звик працювати з резервуар для води ... це не дуже маленький теж. Якщо ви не закріпіть ремені разом на грудях, він буде йти всюди, але якщо ви робите кліп разом це дуже добре залишається на місці ремені. Це було близько 2л води, мій телефон і гаманець в сумку.

+834
Oluwadamilare Omole 16 січ. 2010 р., 04:03:44

Я скоро комплекс гімнастичних кілець, і будете змінювати мій нинішній силові тренування, щоб використовувати їх. Я не на тій стадії, коли я повинна робити кільце провали, але, дивлячись на кільце, віджимання, здається, що обидва вчення перекриваються зовсім небагато.

Як тільки я здатний зробити кільце діпи, є сенс робити кільце віджимання?

+813
Vasconcelos1914 29 квіт. 2010 р., 18:28:59

Якщо ваші ноги відчувати біль, я думаю, що це нормально йти без перерви.

Якщо ваші ноги болять, перерва на деньок і наздогнати інших :)

І немає, це не достатньо, щоб побачити результати. А йти на відстані, перейдіть на спалених калорій, які ваш бігова доріжка розповість вам. Спробуйте знімати на 300 мінімум калорій, і якщо вам подобається змішувати його з різних машин, таких, як еліптичний тренажер, велотренажер і т. д. :)

Але якщо ви просто хочете запустити і збільшення кількості спалених калорій, ви повинні повернути схиляюся до максимум, і працювати довше швидше. Якщо це занадто інтенсивним, зробити перерву, коли ви зазвичай робите, за кілька хвилин, є пити і т. д., потім спробувати запустити ще одну милю

+788
KapelanNor 18 бер. 2018 р., 01:48:33

Я не впевнений, що це з Оша, але це схема, яку я знайшов по темі:

enter image description here

+763
Rmy5 15 трав. 2017 р., 12:18:39

Я використовують cardiotrainer частіше, так як не доведеться чекати поки GPS-приймач піднімає перед записом. Він має функцію крокоміра, побудований в, так що він оцінює кроки/відстані і т. д. З цього, а також дозволяє вправи, такі як ходіння по сходах (що я і роблю в офісі, коли на вулиці йшов дощ і я просто хочу зробити деякі вправи). Веб-інтерфейс на Runkeeper це багато краще. Так що я просто експортувати GPX файлів я хочу з сайту cardiotrainer і завантажити його на сайт з телефону. Я не використовував додаток Runkeeper для віків.

Якщо тільки два віджета, які я можу встановити, щоб синхронізувати їх! Або об'єднати все в один сайт, так у мене дані в одному місці.

+757
Andrei Mihai Bota 28 лют. 2014 р., 09:10:31

Мені було цікаво, якщо вправу тільки веде до збільшення капілярного bloodvessels, або якщо на тривалий термін можна також вирощувати більш великих bloodvessels (наприклад, якщо менше bloodvessels рости).

+750
user254718 28 лист. 2014 р., 23:50:44

Існує досить великий тиск на мої руки, коли роблю станову тягу і лат pulldowns. Якщо панель лежить від моїх пальців, бар щіпка жир на верхній частині долоні. З іншого боку, якби я лежав у барі на нижньому пальці, бар тисне на кістки, тому що пальці мають відносно низький вміст жиру в порівнянні оббивка на долоні. Які інші варіанти для низького стиснення тиск?

+692
user1171 22 лист. 2014 р., 09:08:55

Я збирався замовити добавки для моєї попередньої тренування, поки я дещо зрозуміла. Я не зможу виміряти кожен раз, коли я йду на тренування. Я застряг з олівцем і папером, намагаючись побачити, якщо я міг з'ясувати, як зробити одну порцію, рівну сумі добавки мені потрібно для одного сеансу, може я не такий розумний, як я думав, ха-ха.

Хто готовий допомогти? Добавки: Бета-Аланін Креатин Цитрулін Mallate ВСАА Мінералка(все що вище-чисто, потрібен підсолоджувач)

П:С: Це мій перший раз приймати попередні тренування. Я отримую відчуття, що я скоро буду скидати деякі добавки, які я перерахував. Я буду дні, коли мене не буде Бета-аланін і ВСАА, щось подібне - щоб побачити, який мені потрібен. Я буду приймати кофеїн у вигляді таблеток

Я теж шукав уроки в інтернеті, але нічого не знайшов

Хто готовий допомогти?

+685
loveen48 13 бер. 2015 р., 00:05:00

Мої ребра з обох сторін боляче дуже погано, коли я рухаюся. Однак, якщо я відпочиваю, вони не болять. Це можливо, я потягнула якусь м'яз?

+682
user17715 13 серп. 2014 р., 17:20:45

Це питання дещо заплутаною для мене. Я думаю, вам цікаво, чому ваша тяга набагато краще, ніж у присяд?

В горіховій шкаралупі це нормально. Деякі люди краще тяга, деякі люди краще сидять на корточках, у деяких людей з розуму жимі лежачи у порівнянні з їх присяд/тязі. Він багато в чому заснований на poroprtions організму і генетики і т. д. Щоб дати особистий приклад мій найкращий присідання і станова тяга є 200кг, однак моє навчання партнерів кращі присідання 160кг і станова тяга 230 кг-це його кращий. Було б смішно припустити, що я повинен бути 270 кг тяги або що він повинен бути присідання 230 кг, і це єдина причина, чому ми не тому, що ми не навчаємо їх досить добре.

Можна спробувати програмою сила, якщо це ваша мета. щось на зразок 5х5 або/Стартова сила/5 3 1. Я особисто використав лінійну програму canditos Джонні на деякий час. Є багато там.

Я рекомендую знімати вашу присідання і дивитися безліч техніки відео від людей, які насправді сильні. Це допоможе поліпшити/зміцнити свої знання навприсядки, і ви повинні вчитися більш просунуті способи з відео.

Як ви, які описані ваші станова тяга є сильним по відношенню до присяд я б сказав, що у тебе міцна спина і слабкі ноги, але, не побачивши тебе я не зміг би сказати. Це відео допоможе.

Удачі навприсядки.

+640
akurr 5 вер. 2012 р., 08:03:22

Ок, буду по ходу вени людини, який тренує сам є дурень для клієнта, я шукаю рекомендації на цикл навчання для підтримки змагаються в бойових мистецтвах форми і зброї, змагання, спаринг, можливо (хоча я не так швидко, що смерті в нашому стилі поінт спаринг). Відредагований, щоб додати: мій стиль-Ата таеквондо, і я в даний час 4-го ступеня.

Я буду піклуватися про моїх власних кардіо-і фітнес тренування гнучкості (хоча якщо у вас є вихованець вправи для гнучкості {ЕСП ніг}, поділіться, будь ласка), і я буду мати 30-60 хвилин (можливо, трохи більше в певні дні) кожен день, щоб мати можливість присвятити конкретно силові навантаження. Я не шукаю "Ах, ви повинні зробити деякі латів", якщо у вас є пропозиції щодо вправ, я б також її обґрунтування.

Ось кілька факторів:
Я вже протягом останніх 3-4 років оголювати верхню частину тіла маси і ваги, так як я брав участь в тріатлоні протягом цього часу, так що верхня частина тіла набагато слабкіше, ніж це було раніше. Це не занадто слабким, але виразно слабкіше в порівнянні з тим, де мої нижні тіла. Я теж на ранніх стадіях відновлювався правильний розрив ахіллового сухожилля, але не дозволяйте, що зупинити вас рекомендувати, я просто не може бути в змозі зробити деякі ноги речі відразу. Я планую провести наступні 11 місяців відновлювався і готувався до наступного сезону турніру, який розпочнеться в червні наступного року.

Ось чудовий приклад форми я в даний час конкурувати. (Зверніть увагу, це на турнірі світу, який слідує за чемпіонські персні світу, перший турнір нового року.)

(Я вагався між тут і сайт бойових мистецтв се, я міг би бути переконаний в пості є, але я думав, що це було тут трохи інше ставлення.)

+551
5mi11er 30 черв. 2018 р., 22:03:13

Мені потрібна допомога в ухваленні рішення, щоб використовувати добавки. Я намагаюся побудувати своє тіло, але не міг домогтися кращого результату навіть після 6 місяців безперервного навчання, коли його запитали моїх колег тренером, він сказав мені, що я був не вистачає живлення і необхідно вживати білкові добавки для того щоб побудувати більше м'язів.

Також я чув, що люди використовують добавки, щоб побудувати ваше тіло може мати деякий залишковий ефект на органи нашого тіла. Невже це правда?

Робити білкові добавки мають які-небудь побічні ефекти?

+541
Sparsh Punamiya 28 вер. 2016 р., 02:34:49

Ми не знаємо, що ваш вік, зріст і вагу, так що я збираюся зробити кілька припущень, а саме те, що ви не дуже надмірна вага і не страждаєте від артриту або загальні болі в суглобах.

Якщо це правда, біг 5к-це дуже досяжна мета. Відрадно, що ви не відчуваєте суспільства на кардіо, тому що сигнали вашого загального фітнес-адекватна.

Тепер, коліно-гомілки-біль в гомілці ви відчуваєте дуже поширена серед бігунів старого і нового, більш досвідчених людей дізнатися, щоб уникнути/обмежити її. Це називається 'дитина', і це означає, що ваші гомілки накопичує пошкодження швидше, ніж вони можуть лікувати. Не дуже хороша річ. Оскільки ви тренуєтеся для 5K, не скоротити свій біг, але подбати про :

(1) розминка: так важливо! Робити хорошу розминку спеціально для дистанції. У 15-20 хвилин будуть витрачені не даремно. Якщо ви працюєте вранці (незабаром після пробудження), це тим більше важливо, тому що ваша спина не може бути повністю розтягнуті і поплентався назад під час роботи може додати до цього травми.

(2) бігова поверхня: може бути, триматися подалі від дороги на деякий час, спробувати біг на доріжці, трава, і продовжуйте змішувати. Поступово додати дорогий компонент, і повільно рухатись назад до дороги (якщо ваша мета гонки дорога траса).

(3) Форма: вашу частоту педалювання і посадки стопи може бути недоречним, і я не здатен пояснити це ну ось, сподіваюся, досвідчені бігуни можуть допомогти в цьому.

(4) лід: Лід гомілки після запуску. Це дозволить прискорити загоєння та запобігти наростання. Деякі люди радять проти цього, стверджуючи, що воно заважає природному процесу загоєння і будинок, але я думаю, коли ти зіткнешся з болем, ви не повинні бути героєм. Я дивуюся на скільки це допомагає мені, особливо коли я відчуваю ці болі починають виникати.

Інші фактори включають у свій навчальний план і т. д., які я впевнений, що інші відповіді будуть прикривати. Тим не менш, я відчуваю, що ці плани включають в себе інтервальні тренування і Хілл працює занадто рано для новачків, особливо на короткі відстані. Але тоді це розділити площу.

+533
Jesse Spencer 16 лип. 2018 р., 02:02:50

Чому б не тренувати все тіло відразу? Спеціально пасток,спина і груди завжди працювати разом в рухах, як провали, підтягування або віджимання, немає сенсу їх розділяти.

Але в будь-якому випадку я збираюся запропонувати деякі вправи.

Ноги/Спина/Сідниці

Зворотні гіперекстензіі, тільки місце гантелі між ніг, щоб збільшити інтенсивність, використовувати лавку або стіл, куля не є обов'язковим

Зубчаста/Трапецієвидна/Груди/Спина/Трицепс

Пуловери , ймовірно, краща вправа для найширших і грудях, на мій погляд, зважений стрейч-це так красиво це змушує вас відчувати, що ви можете реально контролювати кожен м'яз окремо. Дихання під час цього руху відчуває себе неймовірно, як ніби кишки та легень масаж, плюс це вправа може допомогти вакуумний прогресії. Я настійно рекомендую робити це рух кожен день, це допоможе вам залежним в хорошому сенсі.

Як ще один бонус-це переноситься і на провали, віджимання,плавання,підтягування і лазіння по канату.

Це вправа-це тяга, яка працює верхня частина тіла.

Косі М'язи Живота/Зубчаста/Трапецієвидна/М'яз Живота

Письменник ногу підняти висять в барі і підйом ніг в передній, як в ногу підніміть спробувати малювати літери, імена або просто алфавіт на повітрі, використовуючи свої ноги.

Для збільшення інтенсивності почати насправді малювати для великих діапазонів руху або покладіть гантель між ніг

+525
Stefan Witzel 9 січ. 2017 р., 21:58:09

Я 64 років, і були серйозні проблеми з моїх колін через травму зв'язок біля мого коліна. Навіть ходити було проблемою, але дуже мінлива. Зрештою Я зрозуміла, мої проблеми з колінами було пов'язано з м'язову напругу і слабкість в нижній щиколотки ніг і плоскостопість. Я почав з соматичними вправами 4 рази в день, щоб зменшити напругу в колінах/м'язи гомілки/стопи і вправи, щоб зробити свою квартиру ноги рухаються (я використовую vivobarefoot черевики під час день для прогулянок). Перейшов на біг короткими кроками і повільно в сад трава barefeet. Потім додають невеликий рюкзак з один цегла, як вагу. Тепер я до 2 цегли 20 хвилин в день. Постава і форма-це ключ не швидкість, а короткі кроки допомагають. Мої коліна суттєво покращено для прогулянок зараз (я також використовував пилок сосни екстракт добавки для тестостерону балансу). Так що якщо зроблено протягом короткого періоду правильний шлях з малими вагами, я б сказав, що це відмінний спосіб для зміцнення ніг. Працював для мене як частина більш широкої програми. Я не вийде за межі 3 цегли - не бачу необхідності.

+499
diegoperini 16 вер. 2015 р., 23:31:53

Ви потрапили на важливу відмінність між болем і відновлення.

Масаж цілком може змусити вас почувати себе менше болю, але це не означає, що це поліпшить ваше одужання.

Багато хто відразу ж перейти до "принаймні, це позбавить нас від болю. Я збираюся зробити це".

Є шанс, що неприємні наслідки. Багато болю пов'язують з відновленням. Менше болю у м'язах? "Я одужав". В насправді, багато (помилково) ототожнюють як болять вони від тренування, наскільки ефективні тренування.

Якщо ви отримаєте або подаруйте собі сеанс масажу, який змушує вас почувати себе краще, то можна вважати, що ти більше відновлені, ніж ви, де ви мимоволі робите занадто багато після масажу. Як занадто тиснути на наступній сесії, або ви не вистачить часу до наступної сесії.

Мені подобається ця папір, яка потрапляє на цей:

 • Використовуючи механізми відновлення між тренуваннями у спортсменів: допомагає чи вона?

Особисто з мого особистого навчання клієнтів, я не заперечую, якщо вони отримують масаж, але всякий раз, коли клієнт говорить щось на кшталт "остання тренування була жорсткою. Мені потрібен хороший масаж після неї," я, ймовірно, бути трохи обережнішим у наступні сесії.

+462
xenophere 24 трав. 2015 р., 07:27:38

Ліфти зокрема, немає порядку:

 • Зап'ястя Кучері
 • Зворотний Зап'ясті Кучері
 • Прогулянка фермера
 • Ролик Зап'ястя
 • Зворотний кучері (ці встряну зовнішній стороні передпліччя майже так само, як біцепс)

Інші речі, які допомагають:

 • При бігу, робіть це з тенісними м'ячами в руку, щоб змусити себе тримати весь час. Приріст номінального, але це ще один шанс на роботу передпліччя під час тренування
 • Коли на роботі, періодично видавлювати на стрес або тенісний м'яч, коли не друкую/пишу, або інакше, використовуючи ваші руки.
 • При підйомі, переконайтеся в тому, щоб вичавити бар/вага якомога більше, неважливо, який ліфт ви робите. Якщо це машина, стисніть як можна сильніше ручку. Це змусить вас затягнути не тільки руки/formarms для роботи, але також робить вас затягнути решті частини вашого тіла. Насправді немає такої речі, як ліфт, який працює тільки частини тіла - якщо ви робите їх правильно.
+444
fgtaf 1 черв. 2010 р., 06:24:40

Так,ви будете втрачати вагу, якщо ви будете віджиматися кожен день.Але це залежить від того, скільки ви робите. Робиш просто 50-100 віджимань не збирається зробити величезну різницю.Ви повинні піти по 200-300 віджимань кожен день, щоб побачити будь-який пристойний зміни. І ще один момент полягає в тому, що ви також повинні мати хорошу дієту.Перестати їсти шкідливу їжу і вживати більше білка.

+396
papachan 20 трав. 2018 р., 10:04:54

Я всіма силами не експерт у присіданні, однак я читав в тон речі там, а що стосується вашого запитання, то більшість експертів немає, ахіллового сухожилля, не є стримуючим фактором у присіданні.

Це відмінний сайт, який показує, як глибоко присідати працює, розповідає, чому

Обмежена рухливість гомілковостопного суглоба (іноді списуєте на "короткий ахіллове сухожилля") часто вказують як обмежуючий фактор, але це насправді дуже рідко. Насправді більшість людей можуть навчитися досягати глибокої позиції з майже вертикально нижній частині ніг (гомілок) і тому навряд чи потрібно мобілізувати щиколотки на всіх. Складність полягає швидше із-за недосвідченості і неправильною технікою, які можуть бути швидко виправлені. Щоб краще розуміти, як присідати рух дозволено лише в чисто геометричних термінах, інтерактивне додаток, дуже корисно.

+396
Michael Farah 22 квіт. 2019 р., 14:10:31

Під час мого нинішнього фізичного я запитала у лікаря причину мого постійні болі гомілки. Її думка, що біг може вражати різні частини тіла, особливо суглоби ніг. Вона припустила, що плавання-це фізичні вправи і дуже безпечним для організму. У той же час плавання-це очевидно, але питання в тому, чи є різниця, буду я плавати в холодній воді проти гарячої. Наші місцеві Y має 2 басейни, один з яких істотно тепліше, ніж інші.

+394
Quincy Glenn 3 січ. 2014 р., 11:06:41

У вас є смартфон/планшет? Якщо це доступно, то заведіть собі додаток для Табата/HIIT.

Я особисто використовую „вправ з власною вагою від Марка Лорена“ (також доступний як книгу), який є прогресивним, що настроюється і має масу вправи (і опису відео для iPad). Таймер для Табата і зразок HIIT тренування теж вбудований.

Я думаю, ви зрозуміли ідею...

+359
Jacques CHONE 13 вер. 2011 р., 16:12:04

Я роблю водний інтервали ВИИТ з різними варіаціями на біг.

 • Я не використовувати флотаційного пристрою, хоча ви можете використовувати що-небудь на зразок Аква Сталкивателем .

 • Я не використовую манжети опору, або опір смуги, хоча можна.

 • Я зроблю вперед.

 • Я зміню свої рухи, щоб тягнути в різні групи м'язів. Вода чинить опір, так що я можу орієнтовані на різні м'язи протягом кожного інтервалу. Наприклад, я можу зазначити мої квадрицепси або сідничні м'язи в залежності від руху ноги. Я теж зміню свої рухи рук. Хоча це не правда бігу, я можу отримати хороший HIIT тренування без наслідків і всього тіла опір тренування одночасно.

 • Я не торкаюся дна. Однак, якщо ви хочете працювати на деяких впливає, можна носити взуття і бігти на місці, використовуючи опір смуги. .

У AquaJogger сайт дасть вам специфіку про запущених формах (у тому числі використання їх пояса). Але це дає хорошу інформацію про те, що не спираючись занадто далеко вперед і, використовуючи більше велосипедних дій, якщо ви не "топати виноград". Вони також мають формат PDF запущений довідник , який охоплює основи, а також через опір пристрою.

Ви все ще повинні переконатися, що ви добре зігрітися. І ви можете отримати хороший всього тіла стретчинг тренування у воді потім. Одне слово застереження, - я рекомендую, якщо ви робите HIIT у воді, ви робите це в безпечній зоні або одну з рятувальниками на чергуванні.

+336
NickSoft 20 жовт. 2017 р., 12:29:49

Проблеми з латерального надвиростка (кістковий наріст на зовнішній стороні ліктя) є результатом кількох проблем:

 • Тенісний Лікоть (Латеральний Епікондиліт)
 • Перелом
 • Cubitus Вальгусної

"Зводячи до мінімуму навантаження на латеральний надвиросток" є занадто широким. Чому він залишає без відповіді.
Не знаючи, чому або в якій стадії реабілітації (наприклад, початок - хірургічного відновлення) важко щось рекомендувати.

Велике питання, яке ви повинні уникати навантажень на певні м'язи або ви повинні працювати ці м'язи.

Коли справа доходить до тренування найголовніше-це зробити простягання вправи і, що дуже важливо, розминка перед тренуванням. Реабілітаційні вправи вимагає роботи з легкими навантаженнями мінімум два дні між тренуваннями дні.

Зводячи до мінімуму навантаження на латеральні надмыщелки плеча під час тренування біцепса не повинно бути занадто багато проблем. Я думаю, що буде більше про трицепси (розгиначі), біцепси (згиначі). Ці, будучи антагоністичні пари, двоє повинні бути разом тренувалися або дисбаланс може призвести до травми.

Існує три м'язи, безпосередньо пов'язані з латерального надвиростка:

 • розгиначів Карпи Бревис radialis
 • Anconeus
 • Супінатор

Як показано в перших двох зображень, біцепс не в безпосередній близькості від латерального надвиростка або медіального надвиростка. Також зверніть увагу на близькість трицепс і Anconeus. У цьому випадку при бурсит ліктьового суглоба травма є результатом розгиначів Карпи Бревис radialis м'язи (верхній лівий центр), який пов'язаний з розширенням зап'ястя і дій викрадення.

Anconeus допомагає в ліктьовому flexation передпліччя і стабілізує ліктьовий суглоб при обертанні передпліччя. Це пов'язано з його перводвигателем трицепс стабілізації ліктьового суглоба при flexation. Розширення ліктя, в кінцевому рахунку, досягається шляхом взаємозв'язків між трицепс плеча і мала anconeus м'язи.

Forearm Extensors


Medial EpicondyleЄ багато м'язів розгиначів передпліччя і схильні до повторюваних стрес-синдромів (наприклад, синдром зап'ястного каналу). Інший бічній пов'язані надвиростка м'язи заховані глибоко.

forearm cross sectionШляхом розсічення розгинальних м'язів супінаторів м'язи проявляється.

Супінатор завжди діє разом з біцепсами, за винятком випадків, коли ліктьовий суглоб розширено. Супінатор менше пов'язаний з обертання під навантаженням. Під важкою навантаженням, біцепс візьме на себе.

Супінатор-це для біцепсів, так як Anconeus є трицепс. триглавий м'яз плеча, відповідальна за розгинання ліктьового суглоба.

Обидва супінатор і Anconeus стабілізувати ліктя з боку латерального надвиростка і відповідають за обертання передпліччя.

Що відводить великий палець кисті м'язи лежить безпосередньо під супінатор і іноді об'єднувалася з ним.


Supinator lateral epicondyle

enter image description here


Обертання передпліччя ключ

Щоб звести до мінімуму стрес від латерального надвиростка ви повинні звести до мінімуму обертання. Для мінімізації обертання ви маєте обрати вправу на біцепс, що не працюють м'язи, пов'язані з обертанням.

Lateral Epicondyle

Біцепс плеча несе відповідальність за двох рухів у ліктьовому суглобі: згинання і супінація (обертання).

Багато вправи біцепс також роботи плечелучевой , який має відношення до ротації (супінації) передпліччя.

Тільки двоголового м'яза плеча м'язи безпосередньо не впливає на надвиростка. Щоб мінімізувати стрес латерального надвиростка необхідно дотримуватися обережності, щоб не повернути передпліччя при виконанні вправи біцепс. Є деякі вправи біцепс, щоб уникнути, такі як зворотний завиток і зворотний pushdowns. Ви можете хотіти уникнути зворотний завиток зап'ястя також.

Коли ліктьовий суглоб згинає, синергетичний звуження плечей і біцепс плеча потрібно.

Інші м'язи з сухожиллями, які прикріплюються поблизу латерального надвиростка.

 • розгинач пальців
 • розгиначів Карпи ліктьовий згинач зап'ястя
 • розгинач мізинця
 • пронатор Терес
 • пронатор Кодрат

Багато вправи біцепс також працює плечелучевой, які пов'язані з обертанням передпліччя. Плечелучевой працював в руку і спину вправи. Вправи руки включають в себе:

 • Гантелі Кучері
 • Завитки Молотка
 • Проповідник Кучері
 • Зворотний Кучері

Спини Вправи:

 • Зворотний Підборіддя
 • Лат Пулдаун
 • Вкриті Рядами
 • Гантелі Рядків
 • Т-Бар Рядків

EZ-бар і Cubitus вальгусної

Cubitus valgus це з-за латерального надвиростка, перелом або загальним анатомічним варіантом, де ліктьовий суглоб повертається назовні від центру тіла (cubitus valgus деформація). Це де кути передпліччя (знести кут) від тіла, коли рука повністю витягнута вниз, долоні звернені вперед. Це призведе штангою кучері, щоб бути болючим, оскільки ліктьовий суглоб кут викликає зап'ястя, щоб мати надмірно перерву. Рішення полягає у використанні ез-бар, а не бар. Сидить машина скручиваемости запропонує найбільшу стійкість.

Брекети і інші вправи

Я не компетентний давати поради по реабілітації.

перевірте ці хлопці: тенісний лікоть лікування


Виберіть вправа, яка працює тільки з плечей і двоголового м'яза плеча і Не плечелучевой.

enter image description hereenter image description here

+257
mackey 19 трав. 2011 р., 11:31:25

При виконанні будь силового тренування, яка включає ноги, потрібно взуття, яка забезпечує:

 • Важка, нестислива підошва. Уникайте м'які кросівки, так як вони трохи схожі віджиматися на матраці.
 • Широкий і стабільний. Ви не хочете бути хитким.enter image description here

Особливі випадки:

 • Будь-який тип навпочіпки (в тому числі чистих, поштовх, ривок): піднесена п'ята вигідно при присіданні. Правильні штангетки ваш кращий вибір, такі як ті, доступні у фітнес-ніщеброди, Pendlay штангою або компанія Eleiko.
 • Просто про все інше (включаючи станову тягу): ви хочете бути так низько/близько до землі, наскільки це можливо. Босоніж або в шкарпетках-це ідеальний варіант, коли умови дозволяють. Якщо ні, патрони і Вібрам п'ять пальців хороші альтернативи.
+256
Thornkey 9 лют. 2019 р., 09:58:44

Цей відповідь залежить виключно від вашої спільної мети. Які м'язи ми говоримо, в будь-якому випадку? Як правило, це досить легко сказати, дивлячись на себе, які м'язи сильніші і слабші. Наприклад, мої біцепси приблизно в 3 рази як великий, як мої трицепси, що незвично, тому що я працюю з ними менше, але генетика, ймовірно, визначає деякі підсумки як такі. Це, як кажуть, люди на зразок мене приходять тільки один раз в Блакитний Місяця(ну, крім хлопців, які просто роблять свою груди, черевний прес і біцепс для дівчат)... але якщо ви справжній бодібілдер або важкоатлет... біцепс, напевно, найслабша група м'язів на вашому тілі прямо зараз, після вашого АБС. Ваші ноги будуть найбільш сильними, а спина буде слідувати після цього. Однак вкрай важливо продовжувати працювати ваші основні групи м'язів, тому що вони будуть виробляти найбільш масові. Ви повинні працювати ваші спина і ноги 3 рази в тиждень, але якщо ваш біцепс, що можна було б запідозрити, ви можете кинути їх туди теж. Тільки не робіть це протягом століть, інакше ви будете в кінцевому підсумку з дисбалансом, або мають набагато більші біцепси трицепси, ніж таких, як я.

+207
fabianegli 29 вер. 2017 р., 03:39:12

Не набирає розмір м'язів/визначення може бути результатом багатьох факторів, в тому числі:

 1. Погана рутина / форма. Якщо ви робите погані вправи, або робити вправи погано, то ваш прогрес буде страждати в результаті. Найпопулярніша рекомендація для початківців штангою рутину з прогресивної перевантаження, наприклад, Стартова сила, або-або.
 2. Не піднімаючись достатньо. Якщо ви не піднімаючись досить тяжкою, щоб підкреслити ваші м'язи, тоді не буде адаптації або зростання м'язів. Використання прогресивної перевантаження техніці безпечно збільшити вагу ви піднімаєте кожного тренування, так що ви правильно наголошуючи м'язи.
 3. Погане харчування. У той час як ваша дієта має багато білка (і це гарний початок), ви також повинні харчуватися за свій калорійний рівень обслуговування, так що ваше тіло має багато калорій і використовувати їх для нарощування м'язової маси. Оскільки ви робите кардіо, цілком можливо, що ви просто голодувати ваші м'язи калорій, вони повинні рости.
 4. Поганого відновлення. Ваші м'язи потребують належного відновлення, щоб рости. Якщо ви не отримуєте достатньо сну вночі (спробуйте по 8 годин), або якщо ви тренування ваші м'язи кожен день і ніколи не отримати їх в день відпочинку, то вам буде перегороджувати зростання ваших м'язів.
 5. Немає терпіння. Зміни вимагають часу. Культуристами не народжуються в один день. Результати можуть бути повільними, але з часом, якщо ви будете терплячі і слідувати наведеним тут порад ви досягнете успіху.

Іншими словами: їжте багато, слідувати хороший режим, коли ви піднімаєте важкі ваги з хорошій формі, займе кілька днів відпочити, виспатися, і тримати на нього.

+207
user1941008 27 груд. 2016 р., 22:15:45

Мотивуючи себе досить легко, це мотивує інших людей, що це складно. Як кажуть, "ви можете привести коня до води, але не можна змусити її пити". Кінь може бути занадто впертий, щоб пити, навіть якщо він хоче пити, він може бути занадто збентежений, щоб пити в присутності інших, або вона може бути вже повний води і не хочу більше! Незалежно від причини, ви повинні визнати, що за межами мандату компанію (що може викликати невдоволення співробітників), то це буде практично неможливо досягти рівня участі навіть близько до 100%. Це, як кажуть, є способи, ви можете заохочувати працівників до участі, які можуть покращити ваш загальний рівень участі.

 1. Дайте їм нагороди за участь. Знайти спосіб винагородити людей за участь у фітнес-заходів. Простий підхід буде число людей, які відвідують і випадково вручення призу, кожен день/тиждень/місяць. Чим більше ви відвідуєте, тим краще ваші шанси. Це може бути подарункова картка, компанію swag, що завгодно.
 2. Дайте їм нагороди за те, що здоровим поза роботи. Наприклад, запропонувати щотижневої / щомісячної субсидії для людей, які ходять на роботу, абонемент в спортзал, веду графік ваги і т. д..
 3. Взяти "масовий" підхід. Зробити це спільними подія і вам менеджери і керівники активно заохочувати участь.
 4. Урізноманітнити вид діяльності. Шляхом зміни або додавання нових видів діяльності вам розширити привабливість і залучити нових учасників. Можливо, чоловіки занадто збентежений, щоб займатися йогою, але хотіли б брати участь в баскетбол/футбол/і т. д..
 5. Навчати працівників. Багато людей мають важкий час розуміння відчутні переваги фітнес-готель "це змушує мене менше жиру". Поширюю листівки або проводять семінари про шкоду гіподинамії або переваги активний.
 6. Проводити змагання. Є змагання на які може втратити найбільшу кількість підшкірного жиру, або, можливо, отримати більше сили / м'язів. Можливо зробити на основі груп, а також сольних, так що ви можете мати співробітників разом і працює в якості групи підтримки один для одного. Знову ж, є якась нагорода, як подарункові карти для перемоги.

Це важливо для компанії, щоб розвивати масовий спорт і фізичну активність у своїх співробітників, як це робить людина здоровіша, щасливішими, більш продуктивною, більш лояльні до компанії, і значно знижує відповідальністю потенційних майбутніх медичних витрат. Можливо, кількість грошей, які компанія заощадить від його просування здорового способу життя буде в геометричній прогресії більше, ніж вартість того, надмірно активний робочої сили, таким чином, ці програми можуть самі за себе платити, а деякі!

+188
ALan 1 трав. 2012 р., 00:23:51

Кращі натяжні, які я знайшов для задньої ланцюга (дотик ваших пальців) - це динамічний натяжкою назвати гнучкість перекидання або половину зворотного валика. Це цікаво і справді змушує вас глибоко в стрейч. Ви зможете торкнутися пальцями ніг в найкоротші терміни. Ось відео стрейч в дії (інше відео тут).

Початкове положення:

enter image description here

Кінцеве положення:

enter image description here

+169
user3452022 17 груд. 2014 р., 17:31:23

Я думаю, ви повинні зосередитися на вашій зовнішності, так як ваш зовнішній вигляд поліпшується, так що буде ваша мотивація в тренажерному залі.

Коли я бачу, як мій тренер він питає мене кожен зараз і потім, що моя зона фокусування, а потім ми працюємо в цій галузі, поки він виглядає краще, а потім перейти до іншої області.

наприклад, на даний момент моя груди виглядає добре, тому ми більше орієнтуємося на плечі, щоб витягнути їх більше.

+138
Edward Chandler 23 лист. 2017 р., 04:41:38

У цей момент, припускаючи, що нічого конкретного це може викликати погані наслідки, як це добре. Під цим я розумію, що у вас немає часу, щоб перевірити під час гонки тренування типу, що напій з добавками (наприклад, електролітів, калорій) не дасть вам розлад шлунка або схожі.

До цього моменту ви повинні були на кілька тренувальних заїздів, принаймні, на такій же відстані, як у гонці, так що ви використовуєте під час цих поїздок те, що ви повинні використовувати під час гонки.

Однак, якщо ви тільки використовували воду під час тренувальних заїздів, вам може знадобитися деякі додаткові калорії, як олімпійські дистанції, швидше за все, займе у вас 2,5 - 3 години або більше. Я мав гарний успіх з ГУ (100 калорій пакети гелю) і Кліф постріл Блокс. Однак, якщо ви ніколи не їли або з них буде попереджений, що він може дати вам розлад шлунка. Я зазвичай ганяють Гу з води, тому що для мене це має сильне післясмак.

+131
davidf2281 24 бер. 2011 р., 00:39:50

По-перше, ви повинні бути в змозі робити підтягування і опускається груди.

Тренувати м'язи вікон вам потрібно зробити багато як цих двох вправ.

Підтягування і провали грудей припадає більша частина м'яза вгору, однак найбільш складна частина м'яза є перехід. Помилкові тренування хвата рекомендується для поліпшення переходу частини м'язи. Тому включайте неправдиву зчеплення зависає і помилкові хватом Підтягування.

Крім того, все, що ви можете зробити, це повний м'язи рухатися, але з допомогою, такий же як, коли ви, ймовірно, вперше почали робити підтягування; решта ноги на табуретку або щось взяти на себе частину ваги. Зробити швидко рухатися з трохи стрибка на старті. Перейти до початку руху і потім повільно спуститися до зависання.

+130
Jawwad Rafiq 22 вер. 2014 р., 00:03:26

Перший перетворювати жир і м'язи-міф, це фізіологічно неможливо. Жиру з жирових в той час як м'язи зроблені з білків в основному.

Ви можете покращити свій склад тіла, збільшивши м'язову масу при одночасному зниженні жирової маси тіла, але два відбуваються незалежно один від одного.

Ще один міф-це тонування. Знову ж дуже схожа на м'язи -> жир. Це можна досягти 'тоноване' дивитися, але я віддаю перевагу не використовувати ці терміни, оскільки його вводять в оману.

Що стосується причини, чому ви набираєте вагу від силових тренувань. Все зводиться до декількох чинників:

 • Запалення і утримання воді: підйомно-причини травма м'язової і кісткової систем, який викликає запальну реакцію для того, щоб усунути пошкодження. Це призводить до гіпертрофії і анаболізму, якщо вам поїсти і відпочити достатньо. Більш конкретно це викликає затримку води, що збільшує ваші тіла.

 • Збільшує запаси глікогену: будь тип анаеробного підйомно використовує безпосередній енергопостачання знайдений в м'яз, яка є глікоген. Піднімаючись закликає організм накопичувати більше глікогену, тому краще підготуватися до майбутньої діяльності. Це знову ж таки збільшує загальну вагу тіла.

 • Збільшення м'язової маси: підйом змусить вас набирати більше м'язової маси тіла. Це не просто збільшення м'язової маси, а також збільшення В систем, які підтримують м'язи як сполучної тканини. Для кого-то на дефіцит калорій ви б пощастило отримати .25 фунтів в тиждень, швидше за все менше.

Там Ви маєте його, це всі фактори, які впливають на ваш вага по відношенню до навчання.

+103
user3081234 15 черв. 2011 р., 10:02:38

Моя нинішня сила-цілями навчання є:

Однорукі підтягування: 4х5 Одноруких підтягувань на турніку: 4х5 Однорукі віджимання: 4х5 Стійка на руках віджимання: 4х5

(крім тренування ніг з допомогою бігу і пістолет присідання і ABS через різні вправи)

Як я розумію, після того, як ви можете виконувати більше 5 повторень вправи, ти починаєш фокусуватися на більш на гіпертрофію, а не на розвиток сили.

У мене таке питання: я читав про "м'язової адаптації" і як слід змішати ваші тренування, щоб запобігти плато - чи можу я продовжувати виконувати ці вправи, поки я не досягну своєї мети, або я повинен змінити вправи (наприклад, змінити час відпочинку, змінювати кількість підходів і т. д.) продовжувати розвивати?

+90
Powlami Mondal 4 серп. 2011 р., 15:46:30

Я в даний час бігу і плавання, і я хотів би розпочати силові тренування з використанням вільних ваг.

У мене є доступ до набору гантелей і хотіли б скористатися ним, але пошук програм стартер через інтернет здається важким завданням у зв'язку з великою кількістю спаму і 'дивовижні успіхи в сайтах 4 тижні тип.

Я не хочу стати величезним - але я хотів би закінчити тоноване, сильним і потрібним.

Яку б гарну програму, щоб слідувати за кимось, хто тільки починає?

+45
kitten 29 лют. 2012 р., 02:18:14

Ви програміст, як я; це означає, що ваша найважливіша характеристика вашого мозку. "Проспати" це не проблема. Надмірна вага-це проблема. Недостатній сон-це проблема. Сон дуже важливо для підтримки вашого мозку працює належним чином. Без твоїх мізків у тебе немає роботи.

Що 10-15 годин сну на вихідних-це спосіб вашого тіла відновлюється те, що ти обдурив його протягом тижня. Звичайно, я хотів би кілька зайвих годин на добу, хто не хоче? Ви і в мене точно така ж 24 години в добу, що кожного людини є. Немає іншого шляху навколо того, що ми обидва м'ясні мішки і мішок з м'яса, потрібен ремонт. Так, ми можемо бути набагато більш продуктивним з 25+ годин в день, але реальність не дозволить. Моє тіло віддає перевагу 9 годин сну за ніч: мій спосіб життя вимагає, щоб я вам 6 годин сну за ніч. Обидві речі не можуть бути правдою - щось віддати. Для мене вихідні дні для відновлення, що я не можу отримати протягом тижня. Як ви віку, ви зрозумієте, що ваше тіло є більш важливим, ніж ваш бажаний спосіб життя. Спати хоче ваше тіло.

+37
kushal rao 23 бер. 2016 р., 11:07:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil