Еліптичний тренажер і біг

Сказати, що я шукав 30 хвилин. кардіо тренування 3 рази на тиждень. Мета-зниження ЧСС і поліпшення загальної фізичної підготовки. Що краще:

 • Еліптичний тренажер (скажімо: максимальний опір, 90-110 об / хв)
 • Біг (скажімо: 5:00 хв/км)

Чи є різниця, чи це просто про отримання хорошої пульсу під час тренування?

+57
Gary Shi 15 серп. 2015 р., 05:32:25
39 відповідей

День або на наступний день після сесії у тренажерному залі я часто задрімати на дивані після роботи близько 8 вечора. Я засинаю на пару годин і прокинутися на мій власний. Коли я прокидаюся, я відчуваю, що я був збитий вантажівкою. Відпочила я добре, але не під напругою.

Я не можу спати протягом декількох годин після цього; наприклад, вчора я не спав до 2 годин ночі.

Мені не вистачає сну, або недостатній відпочинок або відсутність білка. Я недавно почав приймати ВСАА, який допомагав мені відновлюватися набагато швидше від цих занять.

Будь-яка ідея, чому? Я беру мульти-вітаміни, Омега-3, білкові коктейлі і BCAA.

Дякую

+959
john g 03 февр. '09 в 4:24

Велику роль у виборі втрати ваги полк вибираючи те, що ви будете продовжувати робити. Зумба звертається багато людей, тому що він має танцювальний аспект, який робить його цікавим для них. (Є клеймо, пов'язане з роботою в "нудної старої тренажерний зал".) Якщо ви збираєтеся продовжувати займатися зумбой над іншими тренувань, тоді точно дотримуватися його.

Наскільки він ефективний, це залежить від тривалості й інтенсивності тренування. Є великий рух для нього, і якщо ви насправді важко працювати (і потіти), то ви спалюєте калорії. Це означає, що, якщо ви стежите за своїм раціоном, а також, ви будете втрачати вагу і досягти м'язового тонусу.

Я хотів би запропонувати, що ви робите поєднання діяльності (допомагає змішати його, теж).

 • Зумба - кілька разів на тиждень. Це ваша кардіо вправи/втрати ваги.
 • Вага/силові тренування - зробити це один раз або два рази в тиждень. Це допомагає вам спалювати більше калорій, коли ви робите свою частину кардіо, тому що ваші м'язи потребують більше енергії. Він вже не раз доводили що люди які доповнюють кардіо з силовою тренуванням підтримувати здоровий статури і зниження ваги.
 • Правильно харчуватися - не голодувати або перейти на будь-яку дієту. Правильно харчуватися. Здорові білки (курка, риба тощо). Овочі. Фрукти. Не приходь додому з класу і наїстися морозива або ви побачите без втрати ваги (і напевно навпаки). Тим не менш, це добре, щоб винагородити себе за раз (принаймні пару раз в тиждень) з невеликим лікування.

Тримати ці три речі на увазі, і переконайтеся, що ви працюєте на належному рівні інтенсивності, і ви побачите зміни, які ви шукаєте.

+943
Elinvynia Astaret 29 жовт. 2012 р., 15:45:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я в даний час працює або 5х5 зі штангою медицини прес-плагінів і додаткових аксесуарів роботи (низький/трицепсів, підборіддя-вгору/витися). З розминки комплекти, загальне тренування виконується близько двох годин. Я не встановили періоди відпочинку і намагайтеся відпочивати лише стільки, скільки необхідно для виконання наступного набору. Аксесуар роботі поступово додають і прес-плагін є відносно новим.

Я задоволений результатами і продовжує прогресувати, але знайти його важко підтримувати, що тривалість тренування при управлінні сім'єю, роботою, правильне харчування і сон. Чи можна розбити його за кілька днів чи кілька сеансів, в той же день?

+910
Steve Sawyer 12 жовт. 2010 р., 02:16:50

Я працюю на мій аеробної бази, використовуючи аеробний метод тренувальну базу Філ Маффетоне за останні 3 місяці або так. Мій спорт-це піші прогулянки, так що вимагає багато витривалості, поряд з кондиціонером і сила. Я шукаю деяку допомогу на роботі в гору, витривалість походів.

Мені 42, так що я тримати мій пульс близько 140 з ЗФП тренування у відповідності з керівними принципами Маффетоне.

Моя тренування зазвичай включає в себе 3 сесії роботи в тренажерному залі протягом тижня (біговій доріжці протягом 45 хв при 140 БПМ + деякими вагами) і потім вже походу кожні вихідні-скажімо, 8 км, 1200 підйом ноги. Так що можете вмикати 4 км в гору на час.

Моя найбільша проблема-це все-таки робить довгий і нелегкий похід. Це дійсно зап свою енергію і я відчуваю себе жахливо. Звичайно, я відчуваю себе набагато краще за допомогою методу Маффетоне. Але я хочу, щоб поліпшити мій підйом продуктивності.

Мені було не зрозуміло, але я повинен бути навчання якомусь з цих далеких походів в низькій інтенсивності або нижче 140 рівня ЧСС? Він відчував себе божевільним повільно, враховуючи, що міцність і кондиціонування повинен йти вгору по схилу. Я просто намагаюся зробити ці пагорби перемогти. Зазвичай в далекі походи з групою і тому темп набору групи. У кого є пропозиції на право навчальний план цікаве для тренувань на розвиток витривалості.

+837
mike barnes 19 серп. 2013 р., 17:10:35

Я чув зараз кілька разів, що сироватка може призвести до кістки, щоб послабити вгору. Нещодавно Я впав і зламав досить легко моє зап'ястя. Мені цікаво, якщо сироватка впливає на кістки?

+835
kavinyao 20 бер. 2014 р., 04:49:23

Ну, на страшній сторони, присідання можуть призвести до нижньої частини спини проблеми, стиснення хребта, розрив зв'язок, в деяких частинах тіла, що лопнули капіляри, розпухлих колінах, або переломи гомілки. З іншого боку, серйозні травми бувають рідко, і навіть незначні навряд чи з хорошою технікою (тримаючи коліна над ногами і прямою спиною). І кілька джерел кажуть, що присідання добре навіть якщо у вас надмірна вага.

Спочатку ви будете виконувати з власною вагою присідання, і, ймовірно, з чим-то, щоб утримати, щоб забезпечити правильну форму і дати вам зважити, щоб безпечно покинути, але ви можете виразно робити присідання. Що стосується втрати ваги, фізичні вправи добре для вас, важкої атлетики буде будувати м'язову тканину, яка спалює більше енергії, і це допоможе проблеми зі здоров'ям, ви можете мати на увазі ваш вагу. Однак, крім невеликої кількості вправ, щоб штовхнути тіло в механізм, вашого основного маршруту, втрата ваги буде зменшення калорій нижче ваш метаболізм базової ставки (і тільки на 400-500 калорій в день).

+812
erez 14 лют. 2018 р., 07:09:34

Перед тим, як сісти на стілець, пройти через наступний процес (на це піде небагато, думаючи, перші кілька десятків разів, але як і більшість речей, вона стане другою натурою з повторенням):

 • Стояти на ширині плечей, напружте сідничні м'язи; це дозволить правильно вирівняти таз і стегна.
 • Вдих з діафрагми; розширити свій живіт, як ви вдихаєте, і затягнути її на видиху ( як ніби хтось збирається вдарити вас в живіт). Це допоможе стиснути ваш хребет.
 • Покладіть ваші плечі назад, так, що вони будуть рядний з вухами; підніміть руки, поверніть долоні вгору, і принести ваші руки півколом, і нехай вони спочивають з вашої сторони (всі при збереженні малої напруженості сідниць і живота).
 • Сісти в крісло, що спирається на свої стегна при збереженні нейтрального хребта і усвідомлюючи тримати гомілки вертикально, щоб не ставити ніяких зайвих навантажень на коліна.

Коли відчуєш, що починаєш сутулитися (зазвичай через 10 хвилин), встаньте, і повторіть процес. Це не стільки фізичні вправи, так як це новий прийнятий метод сидить, але я відчуваю себе набагато краще з тих пір, як я почав йти через рухи близько року тому...я навіть не думаю про це.

+764
Mo Shen 6 лип. 2015 р., 02:41:28

По-перше, біль, що ви відчуваєте 'крепатура' (Домс).

Від WebMD:

"Крепатура (презервативи) є загальним результатом фізичної діяльність, яка підкреслює м'язової тканини за те, що він звик до".

"Незалежно від того, що ти хворий, є ще поліпшення відбуваються в м'язах під час тренування."

Це дуже спірне питання - ви знайдете людей дуже різні думки з цього питання. Я відчуваю, що основна причина це з-за того, що всі люди різні, і іноді люди відчувають, що їхній власний шлях є єдиним способом.

Одна з поширених помилок полягає в тому, що Домс є ознакою хорошого тренування. Хоча це правда, що Домс показує, що у вас була хороша тренування, насправді вона має мало спільного з якою гарною тренування - це цілком можливо, щоб мати хорошу тренування без Домс. Якщо ви не розвивається, зберігаючи і не втрачаючи сили в свої ліфти, свої тренування, скоріше за все, добре.

Домс-це не завжди привід пропускати тренування, як я вже говорив всі люди різні, кожна людина виробляє різну кількість тестостерону, а у людей різні часи відновлення. Ви повинні прислухатися до свого організму – це займе час, щоб правильно зрозуміти, як навчитися слухати своє тіло, але це єдиний спосіб отримати точну відповідь, скільки днів відпочинку ви особисто повинні прийняти.

Як правило люди кажуть, що ви повинні відпочити близько 1 тижня в частину тіла, але тоді й інші теж кажуть, що треба тільки про 48-72hrs для великої м'язи, щоб відновитися і бути готовим до повномасштабної знову напасти на нього. Дізнайтеся, що працює краще для вас і йти з цим.

+757
user2573802 9 січ. 2018 р., 12:57:14

Будуть компресійні панчохи допомагають запобігти запалення окістя? Біль відбувається протягом кількох місяців.

+728
Maarten van Wesel 29 лист. 2015 р., 09:26:17

Я згоден з @alesplin. ІМО, дихання безпосередньо пов'язане з витривалістю. Якщо у вас гарна витривалість, то ви можете запустити або тренування більше що в остаточному підсумку результат правильного харчування кисню в крові і м'язах. Все на початку повільно. Якщо ви хочете вибух кисню, щоб збільшити ваше відстань/темп, єдина можливість-почати повільно.

Ви можете практикувати глибоке дихання з носа при диханні В і з вашого рота при видиху, коли працює. Спочатку вам залишиться тільки зосередитися на диханні, але це нормально, тому що, коли це буде непомітно, ви ніколи не знаєте. Але винагорода буде великим. Ви будете мати велику витривалість і ваше дихання буде координувати свої кроки. Практикуючи глибоке дихання, ви будете мати збільшений запас кисню, який буде стримувати утворення молочної кислоти в м'язах тіла. А кількість молочної кислоти в м'язах знизиться, ви будете менше втомлюєшся. Але це буде поступовий процес. І це буде плідним. Я практикую його з одного року і результати дуже корисним. Я піднімався від 500 м до 6 км без зупинки просто практикуючи це.

+711
Saltz 23 вер. 2015 р., 22:07:29

Якщо ви хочете, прихопіть з собою воду. Його не погано, щоб поїсти або пити під час ходьби, але їжа на коротку прогулянку абсолютно не потрібна.

Якщо коротка неспішна прогулянка Вам не потрібно , щоб поїсти. І якщо ви сидячий працівник офісу, ви, ймовірно, задовольнити ваші потреби в калоріях. Приймати по кілька ковтків, щоб зволожити рот, і ви, ймовірно, помічаєте, що ваш "голод" зникає.

+691
Philips Versalin 24 жовт. 2011 р., 01:46:26

Краще прагнути встановити кількість повторень і позбавлені мети, або краще зменшити вагу, щоб дозволити собі підтримувати досягнення цієї мети розраховувати реп для всіх наступних по мірі збільшення втоми?

+689
user29320 29 трав. 2012 р., 20:25:51

Як тренери, ми іноді можемо впасти жертвою за допомогою термінів, які є занадто технічними для клієнта.

Я хотів би знати, якщо існує збірник, який обертається навколо зовнішнього цілевказування, "відсунути Землю подалі" проти "продовження коліна"або "показати логотип на грудях" проти "ви не хіп-домінант".

Зовнішнє майже завжди перевершує по цілому ряду причин, але я повинен бачити всеосяжний ресурс для тренерів або інструкторів, до кого звернутися.

+673
Charles Plager 9 січ. 2013 р., 08:39:45

Коли я станову тягу, я використовую ліву руку за правою рукою під. Чи є різниця, якщо я перейду в руках? Чи існують пільги для комутації або мінуси, щоб не перемикати?

+640
zlot 18 груд. 2013 р., 06:18:09

5х5 станова тяга-це абсолютно нормально, але не під час SL5x5.

Як і aequitas нігтів на голові, програма Stronglift 5х5 вже включає в себе присідання 5х5, 3 дні в тиждень, і як такий, ноги, сідниці і нижня частина спини будуть постійно перебувати в стані відновлення. Додавши безліч комплектів станова тяга на вершині цього, швидше за все, перешкоджати ваш прогрес, як ви, можливо, ніколи не досягти анаболического стану.

Пам'ятайте, присідання і станова тяга мета ж в якості головної рушійної сили, але з дещо різними коефіцієнтами інтенсивності.

Однак, якщо у вас програма, скажімо, ногу 1 день в тиждень, коли ви робите станову тягу, то це абсолютно нормально робити 5х5, 3х8, або як ви вважаєте потрібним.

Майте на увазі, що тяга зазвичай вправи, де ви перемістити найбільша кількість ваги, і люди правильно зазначають, що це негативно позначатися на ЦНС якщо ви робите це занадто часто.

Розробка програми по станова тяга (приклад)

 1. Додати станову тягу в один день тижня

 2. Вважають цей день ноги, додайте присідання, і змінюються/міняю один з них ви зробили в першу чергу. Accessorize з ніг/нижній частині спини руху, як назад підняти, розширення ніг, завитки ноги, так як це буде сприяти більш на станова тяга-відповідних груп м'язів

 3. Поїзд принаймні один інший день тижня.

  • якщо ви тільки більше тренуватися один день в тиждень, роблять його верхній день тіла, і переконайтеся в тому, щоб включити натиснувши і потягнувши руху, і щонайменше одне з'єднання вправ з кожної категорії

  • якщо ви тренуєтеся два дні в тиждень, зробити це в день тягнути і штовхати дня

Є також альтернативний варіант з урахуванням станова тяга на задніх днів, і мають окремий день ноги з присідань. Однак, якщо ви не впевнені, помилятися в бік обережності, і тільки один день ноги. Якщо ви відчуваєте, супер готовий два дні нога (тобто тяга на спину в день), потім дослідження (або повернутися і попросити) кілька рад про те, що.

+619
Patrick Rudolph 3 квіт. 2019 р., 17:38:55

ІМТ найкраще підходить для аналізу популяцій, а не індивідів. Одна людина може нести більше м'язів, ніж у середньому і розрахунок ІМТ буде позначити їх як "ожиріння". Однак, при перерахунку на тисячу людей (що можна зробити з ІМТ так швидко/дешево/легко виміряти), то ці коливання в середньому, а ІМТ є досить точним, щоб бути корисним. Для особистого використання, вимірювань як відсоток жиру в організмі, кров'яного тиску і т. д. є набагато більш точним.

+611
Orlaina 7 жовт. 2018 р., 17:08:16

Болі в спині, будь то верхня болі в спині або болі в попереку часто викликані слабкі м'язи живота. Так як ваш абс передній прив'язки вашого хребта, якщо вони слабкі, то інших структур, що підтримують хребет (м'язи спини, наприклад) доведеться працювати. Розвиваючи сильніше М'язи кора, ви будете менш імовірно, щоб поранити або напружувати м'язи спини.

Зміцнення серця-це більше, ніж просто досягнення шести-Пак АБС. Розвиток сильних м'язів живота може реально допомогти уникнути болів в спині, тому що ви менш схильні до травм спини і вчити вас правильне хребтової вирівнювання.

Значення основної сили

Якщо ви думаєте про це, ваше ядро знаходиться в центрі вашого тіла. Він повинен бути сильним, щоб витримати вагу всього тіла, включаючи спину і шию. Додавання ключових зміцнення вашої тренуванні може допомогти захистити спину і шию. Шляхом збільшення ваших основних сил, вам також будуть менш схильні покладатися на інші болі в спині методи лікування, такі як ліки.

Важливо включити вправи, які працюють всі м'язи живота, в рівній мірі. Основні вправи повинні включати основні м'язи живота, в тому числі внутрішні і зовнішні косі і поперечні м'язи преса.

Основний зміцнюють вправи для болю в спині: Предреабилитационный

Нижче наведені деякі вправи, які можуть допомогти вам розвивати сильні АБС і запобігання болю в спині.

 • Передній Міст Опора
 • Міст Бічній Стовп
 • Міст Глют
 • Рука Ходьбі
 • Наполовину Стоячи На Колінах Чоп
 • Наполовину Стоячи На Колінах Ліфт

Рух ДКП

Включайте ці рухи підготовчі вправи в свій розігрів:

 • Чотириноге Задній Гойдалки
 • Крен піни (але не безпосередньо на область напружених м'язів)
 • Чотириноге Протилежностей

Вам слід проконсультуватися з вашим лікарем або іншим медичним працівником, перш ніж почати цю або будь-яку іншу фітнес-програму.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20581648


Відповідь:

Вальсальви не згадувалося в моєму пості.

Перші важливі поняття для розуміння.

 • Глобальний м'язи виробляють рух.
 • Місцеві м'язи запобігти рух.

Неспроможність стабілізувати хребет не тільки з-за слабкості. Зміни в структурі нервово-м'язової обстріл виробляють той же результат.

Якщо ви більш потужної глобальної м'язи обстрілу до вашої глибокої стабілізаторів в результаті великі сили прикладаються до колоні unstablized хребта. Ось чому цей орган так важливий. Він активується, перш ніж рух в будь-якому напрямку. На відміну від ваших квадратна lumborum яка активізується тільки під час рухів у сагітальній площині.

Безпосередньо із систематичного огляду:

При реабілітації пацієнтів з низькою спинкою дисфункції, з низьким рівнем навантаження ізометрична управління двигуном вправ для ТП та multifidi слід підкреслити. Малюнок-в маневрі повинна бути виконана з кожної вправи, щоб домогтися та скорочення multifidi без активації глобальної м'язів. Відновлення місцевих м'язів з конкретними мотор контрольних вправ необхідно для підвищення стабільності, захищаючи хребет від надмірних навантажень в рамках програми реабілітації.

Місцевий м'язів сприяють сегментарної стабілізації. Включення глобальних м'язи занадто рано може бути шкідливим під час реабілітації програми. Місцеві м'язи перевершують світові м'язів у контролі зсувних навантажень; непотрібних активації глобальної м'язів може накласти надмірної стискаючого навантаження на хребет. Активація глобальних м'язів у присутності дисфункція може фактично збільшити виклик на місцевий м'язи забезпечують сегментарную стабільність.


Джерела: Річардсон лікувальна фізкультура для хребта сегментарна стабілізація в болі в попереку: Наукові основи і клінічний підхід. Нью-Йорк, Нью-Йорк: Черчілль Лівінгстоун

Будь ласка, прочитайте ці дослідження (завантажити безкоштовний PDF). https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3806181/#bibr2-1941738113502451 https://www.researchgate.net/publication/10617782_Core_stability_exercise_in_chronic_low_back_pain

+591
Prabodh Mhalgi 7 серп. 2011 р., 18:40:04

Я треную протягом деякого часу тепер, але я не відчуваю, що моє розклад в балансі.

Я перемикатися між:

Схема 1:

 • Згинання шиї (Шия)
 • Лежачи розширення шиї (Шия)
 • Арнольд прес (плече)
 • Задній бічний підняти (плече)
 • Жим лежачи (груди)
 • Нахил жим лежачи (груди)

Схема 2:

 • Бент-більше рядків (назад)
 • Завиток (біцепс)
 • Могорич (трицепсів)
 • Однією рукою трицепси розширень (трицепсів)
 • Завиток зап'ястя (зап'ястя)
 • Situp хрусти (талія)

Я чергувати між цим і вправу 3 рази в тиждень.

Я встановлюю цю схему сам, а оскільки я не на 100% щаслива з ним я почав читати про або 5х5 метод. Це здається дуже привабливим для мене, але я не можу реалізувати це так:

 • їзда 40км 5 разів на тиждень
 • біг 5км на тиждень
 • 1 бойові мистецтва тренування в тиждень (і деякі вправи в домашніх умовах)

Ноги сильно штовхнув до межі, так що може зайняти деякий навчання, але не завантажує його.

Крім цього у мене немає достатньо грошей, щоб купити собі абонемент в тренажерний зал і я обмежений в моєму рідному лавці (тільки лавочки) 2 руці віжки і основний бар.

Я теж не можу знайти гідного сайту, який допомагає мені побудувати графік вільний, так що я сподіваюся отримати тут порада.

редагувати: мої цілі на тренуванні ваги, щоб стати сильніше і побудувати фігури в цілому.

+562
Dave Kruse 18 січ. 2016 р., 06:49:36

Тако Джонс,

По-перше, якщо ви фізично активні, здається, ваше щоденне споживання калорій може бути занадто багато для вас, щоб побачити результати, які ви сподівалися отримати від цих вправ. Якщо фізично активний спосіб життя, ви можете зменшити діапазон до 1900 - 2300.

По-друге, що значить тренування кожні два-п'ять днів? Це значить, ви працюєте через кожні дві або п'ять днів? Якщо ви тренуєтеся раз у п'ять днів, ви не повинні очікувати якого-небудь результату, тому що з калорій ви споживаєте, ви не спалювання калорій досить швидко для цих результатів. Вам потрібно збільшити частоту.

По-третє, не надто важкі. Кожна вправа має хороший спосіб його виконання, і ви повинні тільки використовувати важку вагу, що дозволяє виконувати її добре. Якщо ви не можете виконати її добре, він занадто важкий для вас. Зменшіть вагу і спробуйте знову. Це також допоможе вашим м'язам швидше відновитися.

Оскільки ваша мета-розвинути силу, я не рекомендую вам працювати з легкими вагами. Ви можете почати з легких ваг, але потрібно постійно нарощувати їх. Ви також повинні виконувати ці вправи щодня; це дозволяє ваше тіло, щоб отримати необхідний відпочинок без втрати міцності, отриманих в попередніх тренувань.

Якщо ваше тіло ще постійно болить через кілька тижнів виконання вправи, вам потрібно додати кардіо і гімнастику в свій розпорядок. Це може бути зроблено кожен день (рекомендується) або на важкої атлетики днів. Гімнастика Вправи дозволяють вам використовувати ваш вагу тіла і кардіо допомагає серцю і легким (а також на витривалість).

Вам також може знадобитися отримати особистого тренера, запишіться в спортзал, або приєднатися до фітнес-спільнот в інтернеті або в обличчя; іноді, ми потребуємо зовнішньої допомоги, щоб пробити бар'єри.

Одна річ, ви не можете дозволити собі зробити, це не робити нічого.

+553
Hunter Wiley 6 серп. 2019 р., 06:10:21

Я був в такому ж становищі, як ви. У мене дуже плоскі стопи, як overpronation (вони часто йдуть разом) і мені сказали, що потрібні ортопедичні вставки.

Я зробив це на деякий час, і це не спрацювало для мене. Я переключився на пальці, і я зробив це дуже акуратно. Я робила всякі вправи для ніг, які я знайшла на сайті і інших, у підготовці до босоніж. І я перейшла на нову взуття поступово. Спочатку просто гуляли пару годин, і повільно працюючи до мого повного відстані.

Після перемикання в ВФФ, і виконавши всі вправи, я біг марафон близько 2 років. Звучить як диво, але його реальна історія :)

Що стосується форми, річ - подивіться це відео. Я вважаю, це дасть вам переконливий аргумент.

https://www.youtube.com/watch?v=7jrnj-7YKZE

І відповідаючи на ваше конкретне запитання - перш ніж купувати взуття, починати робити рекомендовані вправи, які ви можете знайти на сайті Вібрам, а також в інших місцях. Це підготує вас. Якщо ви хочете перевірити себе, ходити босоніж. В траві може бути, якщо це те, що вас влаштовує. Якщо у вас є пляж поруч з вами, ходьба босоніж на піску приємний, а також багато вправи для м'язів стопи. Настійно рекомендується. Просто як ви могли б зробити з взуттям, робіть це поступово. Почніть з 30 хвилин, і працювати ваш шлях вгору. Якщо і коли ви досягнете босоніж - форма буде важливо. Форма взагалі важливо, навіть для людей, що носять звичайні туфлі, але особливо, якщо ви перехід від штучної підтримки у формі взуття, до природної підтримки у вигляді сильних м'язів ноги.

Під час цього процесу, відрізнити хорошу біль і сильний біль. У вас буде болять втомлені м'язи в ногах під час роботи до босоніж. Це хороша біль, в розумних межах. Якщо ви відчуваєте себе "поганий" болю, як гострі болю, болю в сухожиллях, запалення окістя, біль у коліні, і т. д. - переоцінка. Можливо, ваша форма потребує поліпшення? Можливо, ви прогресує дуже швидко? Можливо, вам потрібно зігрітися більше? Не дозволяйте невдачі зупинити вас. Як довго, як ви прислухатися до свого організму і продовжити усвідомлене увага, ви не можете піти неправильно.

Я бажаю Вам удачі!

+513
Gus G 31 бер. 2018 р., 09:10:28

Я профан і ще я думаю, що це ще досить нове дослідження, але це моє розуміння, що це аеробні, а не анаеробні, тренування, що забезпечує когнітивні переваги ви.

Аеробні вправи використовує кисень для перетворення глюкози в енергію, але коли організм споживає більше енергії, ніж може бути здійснене таким чином (ви можете тільки дихати так важко) він вдається до іншого процесу, який не має того ж кисню вимоги, але також виробляє молочну кислоту і викликає ваші м'язи, щоб спалити і стають жорсткими (хоча я думаю, є ще деякі теорії конкуренції навколо конкретна роль/с молочна кислота).

Я не впевнений в тому, що механізм дії зрозумілий, але я думаю, що це можливо, що нейрогенез (створення нових нейронів) спостерігається у людей, які регулярно займаються аеробні вправи пов'язане з поліпшенням циркуляції крові у вузьких кровоносних судин у мозку із-за тимчасового підвищення кров'яного тиску. Ліки, призначені для зниження кров'яного тиску, мабуть потенційною причиною або exacerbator недоумства у деяких людей, тому що там просто не вистачає тиску, щоб продовжити нагнітає кров в ці судини, як один віків.

Дослідження було зроблено порівняння пізнавальної активності до 15 хвилин аеробних вправ 3 рази в тиждень з обох відмінне, кардіо будучи статистично значуще поліпшення за пізнавальної діяльності, і лише крихітний потенціал подальшого вдосконалення при їх об'єднанні.

Я як і раніше планує зберегти в моє розклад, хоча.

Мораль цієї історії? Якщо ви відчуваєте себе спалити в м'язах, а не ваші легені, ви, ймовірно, не отримаєте результати, які ви шукаєте, але, очевидно, ви можете робити як аеробні, так і анаеробні вправи, Якщо ви так схильний.

Редагувати: ось стаття, яка пояснює більше, ніж я розповідав у відповідь.

https://medium.com/@drbradysalcido/the-best-type-of-workout-for-your-brain-9aa466754c1c

І ось дослідження, порівнюючи високої інтенсивності інтервал підготовки (HIIT) і силових тренувань на аеробні вправи.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5199726/

Приємного читання!

+497
Michael Wasser 7 вер. 2014 р., 07:32:21

Це цілком залежить від того, яка ваша мета? це розмір? це сила? Як передові ви?

Ви б краще тренування групи м'язів два рази в тиждень і розділити цей обсяг на дві частини, для кращого росту м'язів потрібно приблизно 40-90 повторень в м'язи протягом сесії Х2 тиждень. Ти кидаєшся в подвійному розмірі за один сеанс, і потім не треную ці м'язи ще 6 днів. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24714538 http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17326698 Як щодо ще велика груди вдень і легше в 2-3 дні?

На вершині, що, принаймні, для нетренованих випробовуваних, не було ніякої додаткової вигоди при додаванні вправ ізоляції після великої складовою рух. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23537028

Робимо нахил, падіння, квартира-це просто варіація на кут плечелопаточного зчленування, і т. д. З іншого боку, летить правильно повністю подовжити або вкоротити ваші грудні м'язи так, метаболічний стрес і пошкодження м'язів може бути досягнуто. Кращий спосіб імхо-робити постійний кабель летить з допомогою кабелів трохи нижче, ніж ваші плечі. Головним пріоритетом є, щоб спочатку зробити оптимальною для росту м'язів (2xweek, 40-90 повторень, 65%+1ПМ), перш ніж додавати дуже багато варіацій.

Удачі

+490
FelschR 17 трав. 2012 р., 05:00:09

Так, мета досяжна... якщо ви плануєте шлях до його досягнення. ;-)

Я можу придумати пару причин, чому ти відчуваєш себе втомленою. Техніка-це звичайно один з них. Темп інший, і так як ваше дихання, а ваші витрати енергії, яка в основному зводиться до того, як використовується вправа. Якщо ви можете бігти протягом години, але не можу пропустити, тому що ви використовуєте ваше тіло таким чином, він не звик, а ваша нервова система сигналізує мозку таким чином, що організм не звик.

По-перше... не намагайтеся досягти всі цілі відразу. Тримайте себе в руках, і побудувати себе, щоб бути в змозі виконати завдання. побудувати план досягнення мети на етапи.

Як довго ви можете пропустити? Якщо ви трохи сповільнити свій темп, ви зможете пропустити довше? Якщо ви контролюєте своє дихання, через рот, через ніс, і постарайтеся уповільнити видих, це змінити час, ви можете пропустити це?

Коли ви знаєте, що ваш нинішній базовий рівень, потім створіть план, щоб продовжити свій час. Це, як багато про розвиток вашого кардіо, так як мова йде про розробку, як ви думаєте і тренуватися, щоб досягти наміченої мети. Це також ефективно, як вирішувати навчання для 5K... або більше...!

Ви можете почати навчання в простих інтервалів. Пропустити трохи нижче вашого максимального зусилля протягом встановленого часу (менше ніж виснажуватися). Потім перейдіть на ваші максимальні зусилля протягом заданого часу (менше, ніж раніше, але більш строго зручно). і в цій моделі легкий і жорсткий з лежить між ними. Наприклад, легко пропускаючи протягом 30 секунд, перепочити, важко стрибаючи на 15-20 секунд, відпочинок протягом двох хвилин, і повторюйте так довго, як ви хочете... можливо, 20-30 хвилин. Зробити це протягом першого тижня. На наступному тижні, збільшити час ваш пропуск на 10 секунд для кожного інтервалу, але підтримувати періоди відпочинку. На наступному тижні, ще раз пропуск і приступити до скорочення важкі часи підстрибом і відпочити після виснажливого вистрибом, поки ви не видалили з інтервалом жорсткий пропуск і просто роблять легше інтервалів. Після цього, починайте поступово скорочувати інтервали відпочинку, поки ви не пропускаючи більше, а відпочивати менше.

Ще простіше формула буде пропускати так довго, як ви можете, а потім відпочивати стільки ж часу, як ви можете пропустити, але пропустити кілька повільніше, ніж ви використовуєте, і повторювати протягом 30-60 хвилин. Щотижня, збільшити час пропуску на невелику суму, і зменшити час відпочинку на невелику суму, поки ви не можете пропустити за 30 хвилин ви орієнтуєтеся. Як тільки ви досягли вашого часу, потім ви натискаєте себе, щоб домогтися виконання мети... швидше пропуск, або довше... пропуск в той час як зважене, і так далі... все, що ви вирішите, допоможе вам досягти наступної мети фітнес ви вирішили домагатися через скакалку.

Інша річ, щоб розглянути, полягає в тому, що коли ви відчуваєте себе виснаженим енергії, раптом, ви не б'юся об стіну продуктивність, як ваше тіло переходить від однієї енергетичної системи в іншу. Я не буду вдаватися в відмінності між аеробним, АТП і Glcolytic систем, однак цікаво, що у нас є затримка при переході з однієї системи в іншу, де ми відчуваємо, позбавлена енергії і просто хочу перестати ходити. Ця затримка може становити кілька секунд до хвилини або двох. Знаючи це, якщо ви можете провести через цю стіну, ви можете продовжувати працювати, хоча і менш ефективними темпами, як ваше тіло намагається пристосуватися до необхідності черпати енергію з альтернативного джерела. Ефективна методика допоможе вам, рухати м'язи мінімально для досягнення руху... менше хмелю і менше рухів рукою, використовуючи в основному зап'ястя і щиколотки, якщо це має сенс без відео, щоб показати, що я маю на увазі. Це де щотижня змінено інтервальний тренінг може допомогти, як ви дізнаєтеся, щоб підштовхнути до стіни, і через навчання вам відстрочити наступ стіні... або ви тренуєте себе, щоб подолати його, якщо ви тренуєтеся на витривалість з плином часу.

+472
RishabhHardas 5 бер. 2016 р., 09:24:43

Всі складні науки, загального адаптаційного синдрому Сельє, супер компенсація кривих і т. д. вкажу на один простий факт: якщо ви робите більше, ви не отримаєте більше. Якщо ви тільки коли-небудь провести 15 хвилин під сонцем, ви тільки збираєтеся обзавестися таким засмагою.

Краще було б переформулювати питання так:

Як я можу збільшити розмір, не вбивши себе в процесі?

Щоб відповісти на ваш вихідний питання, Так ви можете зробити більше без збоїв весь час. Насправді, це, як ви залишитися довше і уникнути травм. Важливе поняття, щоб зрозуміти, прогресивної перевантаження. Як від Kirk Karwoski висловився: "якщо ви поставите більше вага на штанзі, ти сильніше".

Оцінкою сприйманого навантаження

Бігуни використовують цей показник протягом багатьох років, щоб допомогти їх підготовки. Майк Tuchscherer (сила штангіста) придумав спосіб, щоб застосувати її до підняття тягарів. Якщо ми повинні були переосмислити свою шкалу ЗІЗОД для культуристів це буде виглядати приблизно так:

10) установити на провал.

9) останній реп-це жорстко, але ще 1 залишилося в баку

8) занадто важкий, щоб їхати швидко, але не боротьба; ще 2-4 повторень залишилося в баку

7) можете використовувати максимальну силу, щоб перемістити бар швидко

6) можете використовувати невелике зусилля для переміщення бар швидко

5) розминка

4) реабілітаційної роботи: 20+ повторень множин розроблено, щоб отримати кров рухається

1-3) не варто турбуватися (тобто життя)

Якщо я правильно вас зрозумів, ви хочете жити в ЗІЗОД 8 світі, і збільшити вагу, використовуваний для що з плином часу.

Прогресивна Перевантаження Без Максимальної Роботи

Вам потрібно буде чергувати свої цілі ЗІЗОД з 7-9. Наприклад, за місяць ви могли б зробити щось на зразок цього:

 • Тиждень 1: 8 ЗІЗОД
 • Тиждень 2: 8 ЗІЗОД
 • Тиждень 3: НВП 9
 • Тиждень 4: ЗІЗОД 7

Як ви розбити комплектів/повторень до вас. Якщо ви хочете, 3х10, 3х12, 5х8 і т. д. в кінці всієї роботи він повинен відчувати, як рейтинг вище ЗІЗОД. Одна з стратегій, щоб допомогти переконатися, що ви Натисніть, що якщо ви під-оцінити вагу вам потрібно, щоб включити останній набір у набір AMRAP. Іншими словами, як можна більше повторень, щоб вразити свою мету ЗІЗОД.

Якщо вагу, який ви використовували цей час, був занадто низьким, щоб вразити ваш ЗІЗОД цільової точці О, то збільшення його в наступний раз. Мета удару ЗІЗОД 9, принаймні, один раз в місяць, щоб змусити ваше тіло, щоб адаптуватися до чогось важче. Після цього на тиждень в ЗІЗОД 7 допомагає вашому відновлення, так що ви можете витратити більшу частину вашого часу в ЗІЗОД 8.

Хороша стратегія полягає у використанні набагато більш важкими вагами і короткі комплекти для ЗІЗОД 9 роботи. Скажімо, ви можете лаві 3х10 225 з РПЕ з 8. Можливо, ви вирішите зробити 250 3х3. Наступного разу ви отримаєте в ЗІЗОД 9 роботи, ви хочете збільшити вагу, навіть якщо це всього 5 фунтів. Це має бути можливим якийсь час.

Резюме

Так, не змушувати себе до фізичного виснаження і невдачі-це добре. Провал займає набагато більше, ніж це коштує. Як довго, як ви тримаєте збільшення вашої робочого навантаження в часі (прогресивна перевантаження), ви отримаєте більше/сильніше. Зміна діапазонів реп також допомагає до мети отримати ваше тіло готове до більш важкій вазі.

+456
Anurag Lal 18 жовт. 2019 р., 09:31:20

Хворобливість

Берегти його. Це не спосіб вимірювання, наскільки ефективні ваші тренування, але вона повинна сказати вам, що ви зробили щось з вашої зони комфорту, і це добре!

Чим більше ви тренуєтеся, тим менше ви будете мати. Але взагалі, не хвилюйся про це.

Раптова слабкість

Це важливо. Негайно навчитися цьому!!

Коли ви тренуєтеся, ви зламати м'язових волокон вниз. Коли ви відпочиваєте і їсте, ви будуєте м'язи знову, сильніше.

Так що по суті, ви не віджимань, адже грудей і трицепсів м'язи вже знемагали від попередньої тренування(ів).

Ми хочемо перейти на 48-годинний "правило великого пальця", і припустити, що ви не тренуєте ті ж групи м'язів два дні поспіль, а дати їм хоча б один день відпочинку, перш ніж їх знову поїзд. Це можуть бути пропущені, якщо вам поїсти і відпочити між кожною тренування, але, знову ж таки, 48 годин правило є хорошим місцем для початку подивимося, як ви впораєтеся з цим.

Набрати вага

2 кг за 1 тиждень це нормально, але він йде під "Легко прийшло, легко пішло". Тиждень-це дуже короткий термін, і ви виконуєте в тиждень можна втратити в один тиждень. Але що ви отримуєте в рік, залишається з вами набагато довше.

Куріння

Очевидно, що відмова від куріння є способом піти. Ви це знаєте, ми це знаємо, я не думаю, що вона вимагає занадто багато відповісти, окрім... удачі!

+435
DogMA in NJ 2 груд. 2018 р., 06:29:49

Я використовую працювати, щоб допомогти спалити трохи жиру, в основному тому, що це тільки кардіо мені подобається. Я знаю, що м'язи допомагають спалювати жир швидше. За допомогою гирі між запусками сприяти втрата жиру, пісне, і зробити крок вище на мої пробіжки?

+419
Exudhbiu 26 трав. 2011 р., 18:26:16

Я б не наважився порівнювати себе з професійним бодібілдером, якщо ви плануєте приймати анаболічні стероїди (який я не рекомендую). Я тренувався безкоштовно культуриста препарат протягом 20 років і був в змозі конкурувати на національному рівні. Я вважаю себе мезоморф і доводилося працювати при додаванні конкурсної маси. Майте на увазі, більше до бодібілдингу, ніж просто чистої маси.

+402
Frank Stankowicz 1 черв. 2014 р., 01:49:13

Мости дивовижне вправа – великий використовувати для динамічної розминки. Очевидно, короткий міст і прямої міст знаходяться менш складною. Природний прогрес буде

Короткий Міст > Прямий Міст > Повний Міст

Якщо ваша мета-шукаю вправи, які "гарні для вашої спини" – я хотів додати інші літаки і джерел нестабільності перед повним мостом.

В даний час ви тільки створюєте нестабільність в сагітальній площині. Для максимальної попереку стабільності, я б додав анти-обертальні коливання

 • Поперечній площині (міст з однією ногою)
 • Також нестабільність сагітальній площині (загальний варіант я хотів зробити, це покласти матеріал навколо талії пацієнта і витягнути назовні паралельно підлозі (різної сили по всьому) або бічних дощок-це простий версія)

Ви також можете змінити стабільність поверхні, де ви знаходитесь (пряма спинка з ноги на ногу м'яч стабільності)... є купа можливостей та ефективних моделей розвитку.

В основному для нижньої частини спини стабільності ви хочете бути орієнтовані на сердечник (глобального мускулатури спини, такі як поза, наприклад). Таргетинг тра (Поперечний черевної) і глибокої нижній частині спини мускулатура (Multifidi) і м'язи тазового дна (якщо ви шанувальник вправи Кегеля я не є способом піти.

+283
NURALYA NORHISHAM 5 січ. 2019 р., 01:40:38

Якби я отримував долар за що уздовж ліній... "багато сидить кожен день дає жорсткий згиначі стегна і підколінні сухожилля/теляті...".

Я скептично ставлюся до цього твердження. Це правдоподібно, але, здається, само собою зрозумілим скрізь. Деякі м'язи (наприклад, приводять м'язи) представляється в постійно щільному стані. Я ніколи не чув, щоб "тримати ноги разом дає жорсткий аддукторами".

Мені було цікаво, якщо є які-небудь науково обґрунтованих доказів, що сидить фактично зменшує гнучкість ви згиначі стегна і задня поверхня стегна/ікри.

+244
user61308 20 лист. 2019 р., 11:38:11

Ви мудрі, щоб запитати, тому що це травма, що ви хочете зцілити добре. 3 тижні це не дуже довго на загоєння перелому.

Більшість посилань, які я подивився, сказати вам, що ваш терапевт направить вашого безпечного повернення до активності. ПТ (психотерапевт) або OT (працетерапевт), які спеціалізуються в руках (руки терапевта) найкращі з них раджу. Я хотів запитати у них ради про тиск на руці, зап'ястя і великий палець, коли, тримаючись за кермо або гальмівна. Я також хотів запитати, що типу тутора вони рекомендують, що може дати вам захист під час діяльності, поки повністю видужав. Це добре варто відвідування. У більшості штатів ви можете перейти безпосередньо до терапевта і не потрібно вашого лікаря направити вас. Візьміть рентген.

На спортивні травми бюлетень говорить:

Кінцева точка лікування повинно бути таким же, як для інших переломів, тобто рентгенологічні та клінічні Союз, щоб у повній мірі функції та запобігання посттравматичних артрозу. У спортсменів, однак, необхідно забезпечити швидке повернення до участі в спортивних змаганнях. Для undisplaced перелом човноподібної середній Союзу ставка становить близько 90% з лікувальним терміни 9-12 тижнів

Може бути, саме безпечне на даний момент є спінінг. Вам не доведеться турбуватися про падіння і повторного поранення і ви можете підтримувати свою фізичну форму для їзди на велосипеді.

В КСК, Американської асоціації ортопедичних хірургів сайт, OrthoInfo зазначає, що переломи човноподібної кістки в різних місцях вимагають різного лікування і відновлення по-різному. Вони рекомендують під час лікування слід:

Уникайте підняття тягарів, носити, штовхати, тягнути або кидати з травмованою рукою

Не беруть участь в контактних видах спорту

•Не підійматися по сходах і деревам

Уникати дій, з ризиком падіння на руку (наприклад, катання на роликових ковзанах, Стрибки на батуті)

Удачі.

+238
SarletteLaw 18 квіт. 2011 р., 16:00:57

Це дуже часто, щоб отримати біль/біль/Домс, коли ви робите те, що ви не зробили деякий час (катання на лижах або лавка) - навіть при роботі далеко від Макса.

Це тому, що з м'язами, або це більше пов'язано з тим, що ми робимо?

Навчання менш ефективним на даний момент або ви будете вигравати більше в порівнянні з тим як важко ви працюєте (тому що нетреновані м'язи легше готувати)?(По відношенню до максимальної).

Це "regularness" ефект тривати до регулярних тренувань? (Якщо ми порівнюємо щось роблю регулярно/часто порівнюють з менш регулярно/часто)

Якщо ви, наприклад, порівнювати програму з багато комплектів (початкова міцність), щоб одним кілька комплектів (4 год тіла)?

Це дія іррегулярних є ім'я? Є деякі методики, як звести його до мінімуму?

Практично для речей, які я люблю Ваг, походи, пілатес, йога з деякою силою я хочу мінімізувати цей ефект (бути незаперечним "досить регулярні")

+232
Matt DeKrey 14 січ. 2019 р., 03:18:35

Я можу сказати вам, що мій фізіотерапевт порадив вправи після люмбаго. Якщо це дійсно адекватний вашим потребам, я не можу знати. Однак я, здається, страждають від слабкого ядра. Я можу зробити 100 скручувань, але зовсім не в дошку. Мені порадили робити наступні вправи - я думаю, вони досить безпечні навіть з попередніми травмами, адже там так мало рухів, але я і близько не професіонал.

 • Утримуючи планку
 • лежачи на спині, ноги спрямовані вгору, підняти ноги до стелі, не використовуючи обороти і тільки нижньої частини черевного преса
 • лежачи на спині, ноги зігнуті, tighs вказуючи вгору - натисніть ліву руку на праве коліно з Максом. Force, переконайтеся, що натисніть ви нижній частині спини з му поверсі, повторіть вправу кілька разів для обох сторін
 • Ваги розгинання спини
 • у чотири-feeted положенні (на руках колінах), по черзі переносити вагу на ліву коліно + права рука і заступник

Крім силових тренувань, мені порадили розтягнути нижню частину спини і передньої tighs.

Якщо ви хочете довіряти випадковим незнайомцем в інтернеті, дивитися на ті вправи (та інших, які, ми сподіваємося, буде запропоновано). Тренування можуть бути досить коротким, може бути, 10 хвилин. Особливо один і три досить невибаглива, добре підходить, якщо вам нудно.

Або ви weant поговорити з професіоналом, враховуючи ваші попередні травми. Ваш дзвінок.

+224
hurricaneMitch 21 квіт. 2014 р., 22:39:30

Я плавання в басейні для близько року. Я вмію плавати вільним стилем 500м до 30 хвилин в легкому темпі. (Я не знаю, якщо це добре чи потребує поліпшення).
Наступний 500м я маю намір тренувати ноги і плечі для удару і тягнути.
Так я роблю 50м дошка kickboard - 100м тягнути, поки не досягне позначки 500м. В цілому процедура виглядає так.

| Діяльності | Відстань | Примітка |
|-----------+----------+----------|
| фрістайл | 500м | 25м х 20 |
| дошка kickboard | 50м | 25м х 2 |
| Тяги | 100м | 50м х 2 |
| дошка kickboard | 50м | 25м х 2 |
| Тяги | 100м | 50м х 2 |
| дошка kickboard | 50м | 25м х 2 |
| Тяги | 100м | 50м х 2 |
| дошка kickboard | 50м | 25м х 2 |

Я робив цю процедуру починаючи з серпня 2017 року - всі дні, крім понеділка.
Питання:
Після купання сесії, моє праве стегно болить і біль в гомілці. Чому це відбувається і головне як я можу подолати це?

П. С.:
Я треную себе, щоб стати триатлетом і я Вчуся плавати з цього приводу

+168
user3305609 27 квіт. 2017 р., 20:25:53

Коли ви працюєте, 2 дні після цього ваші м'язи будуть відновлюватися, після що у вас немає ніякої додаткової вигоди від "відпочиває", що м'язи.

Тобі краще робити менше обсяг роботи, і тренувати м'язову групу двічі на тиждень, ніж робити більший обсяг і робочу м'язову групу раз в тиждень. Я наведу приклад:

Як тільки поїзд тиждень: Можна зробити 5 різних вправ на груди, останні 2 або 3 вправи, ймовірно, не настільки ефективно, тому що ваші м'язи вже дуже втомилися. Після 2 днів відпочинку, ваша груди практично відновилася, у найближчі 5 днів нічого не роби для вас.

Тренуюся двічі на тиждень: Ви будете робити 2 або 3 різних вправи для грудей, ви зможете виконати кожну вправу повною мірою потенціал, що робить вашу роботу більш ефективною. Після 2 днів, груди відновиться, і ви знову досягла грудей.

Що я роблю:

Понеділок: груди, біцепс, ноги, середина-АБС

Вівторок: спина, плечі, трицепс, бічні-АБС

Середа: Відпочинок

Четвер: груди, біцепс, ноги, середина-АБС

П'ятниця: спина, плечі, трицепс, бічні-АБС

Вихідні: Відпочинок

Примітка: ваша груди може бути трохи боляче, коли ви йдете на друге тренування тижні, але як сказано в пості ви пов'язані, це абсолютно нормально.

+163
rightnight 15 трав. 2010 р., 18:27:32

Це добре, щоб тренування у спортзалі , коли я страждаю від діареї ? чи краще взяти відпочивати в цей день ?

Будь ласка, дайте мені деякі пропозиції з цього питання....

+150
Michael Wendt 27 лист. 2014 р., 08:52:01

Одна з проблем з низьким або повторюваних видів спорту на зростаючий організм, що вони можуть завдати організму рости з асиметрією. Молоді спортсмени, які не мають достатньо досвідчених інструкторів, які схильні до розвитку проблем з часом м'язи, фасції і суглоби як створюється нерівномірність деформацій. Тепер вам залишилося з'ясувати, як виправити проблеми та асиметрії.

Оскільки ви, здається, мати гарне медичне обслуговування, і не наважуються про те, щоб отримати постріл, ви можете хотіти перевірити з вашим терапевтом з приводу деяких пропозицій, які працювали для мене. Мій асиметричний спорт зростав, був теніс. Всі люди різні, але ось мій досвід:

 1. Кортизон постріл пропрацював близько 24 годин, а потім біль/дискомфорт почав мігрувати і поширюватися, все більш дратівливим, ніж моя чергова біль, що я звик.

 2. Фізіотерапія - мій лікар пояснив, що мої спільні Сі був задіяний і тому мої м'язи продовжували перевтоми, намагаючись стабілізувати таз. Вона дала мені конкретні коригуючі/розтяжка/вправи, пояснив, що, щоб уникнути, і зробив міофасциальний реліз в основному працюють наступні томи Майерса анатомії поїзда роботи, адреси безперервних областей фасції (голови до ніг), а не окремих м'язів. (Коли м'язи скорочуються, вони тягнуть на підключення фасції. Наприклад, жорсткої плече, можуть призвести до протилежного стегна, що мають обмеження через фасцію.) Вона також входить стрічка, PRRT, щоб розслабити рефлекторний, електричні стім втоми і розслаблення м'язів, ультразвук для того, щоб поліпшити циркуляцію і мобілізувати спільні обмеження.

  Мій вправах - одна вправа, де ви стоїте у дверях з ноги на двері заклинить і изометрически контракту ваші сідниці стали, щоб полегшити біль, що я вже цілу вічність майже відразу (але не постійно в даній точці). Я був вражений і звернув увагу на всі вправи, вона дала мені зробити в якості домашньої програми. Я не рекомендував би пробувати їх без консультації терапевта, так як вони можуть не бути для вас, але деякі з них були не Тэнгри за Дані вправи.

  Я також зробив свій власний міофасциальний роботі з тенісними м'ячами і поролонові валики для роботи на сідничні м'язи, грушоподібної м'язи і ІТС між процедурами. І я зробив звичайний стегна/сідниці тягнеться через ПНФ контракту розслабитися , щоб розтягнути і відпустити затяжку.

Сподіваюся, комусь ця інформація допоможе і ви знайдете правильне поєднання розтяжки і зміцнюючі вправи, щоб збалансувати вашу тазу і м'язовий тонус. Удачі.

+142
TomCobo 11 січ. 2015 р., 17:51:53

Скільки часу буде потрібно, щоб збільшити вагу ?
Ну, це питання не кожен зможе відповісти. Це залежить від різних міркувань, таких як генетика, харчування і інтенсивність тренування.

Скільки разів на тиждень я повинен бути навчання
Для новачка, більшість експертів радить 3 рази в тиждень для кожної групи м'язів. Але це також залежить від інтенсивності тренування і вашого життя.

Побудови плану тренування
Ви можете знайти хорошу розминку плани на інтернет, як - небудь , яке є чи не найефективнішим онлайн план тренування.

Якщо ви хочете розробити свій власний розпорядок, то ви можете перевірити звичайного тренування. Цей сайт є дуже корисно, коли справа доходить до побудови вашого власного рутини. Це буде вести вас крок за кроком, щоб побудувати ідеальний режим, який підходить для ваших цілей і вашого поточного рівня фізичної підготовки. І це допоможе вам вирішити, скільки разів на тиждень ви повинні тренуватися і скільки підходів і повторень ви повинні робити кожну вправу.

+131
Pascal Ganaye 10 квіт. 2012 р., 04:15:33

Якщо ти не замок, я не вважаючи його. Вони отримали б 0 повторень розцінено в конкурсі, так що вони просто обманюють самі себе, думаючи, що вони роблять багато повторень.

Крім того, отримуючи повне розтяжку м'язів (у цьому випадку найширший м'яз спини і біцепси зокрема) перед початком реп дасть вам більше виплати, якщо ви робите це для навчання, а не просто випендрюватися.

Їх марення буде тримати їх назад, виграш-мудрий.

Якщо у вас виникла якась внутрішня конкуренція, накласти блокування правило. Якщо немає, то люди будуть просто йти вниз так далеко, як їм заманеться, щоб отримати більш високий рахунок, і люди перестануть в різних точках. Блокування правила будуть тримати все чесно.

+61
Giovanni Lorenzini 10 квіт. 2012 р., 10:46:44

Я займаюся кроссфитом близько двох місяців, протягом цих двох місяців, ми намагалися якомога більше методів, як станова тяга, уривками, поштовху, потужність чистими і підрулюють пристрою.

З тих пір, як я спробував гребний гвинт і покачати прес, у мене болі в обох зап'ястях, як правило, всередині мого зап'ястя, вона посилюється, якщо я штангою на плечах (тому моє зап'ястя робить 90° кут з моє передпліччя), як покачати прес або гребний гвинт (макс. вага 30 кг/66 кг) і в поштовху тільки в поштовху, хоча у мене немає болю, а робити тягу.

У нас завжди великий розминки, я вже обговорив це з моїм тренером, він пропонує мені поставити порожній штангою на моєму передпліччя після тренування і масаж на деякий час, це насправді дуже допомогло.

Я знаю, що у мене дуже слабкі зап'ястя, я люблю гирьовий частини, тому я не хочу, щоб припиняв тренуватися.

Я не зовсім впевнений, якщо біль йде після певного періоду часу або мені потрібно вживати заходів і працювати на моєму зап'ясті зараз. Я не шукаю медичну консультацію, а зап'ястя-зміцнення вправи, які зазвичай важкоатлети роблять. Я чув, що ця проблема є досить популярним серед важкоатлетів так що навіть якщо хтось може сказати мені, з досвіду, тоді я ціную це.

Я намагалася наручні опори, вони насправді допомогли, але мій тренер запропонував поставити їх подалі і нехай моє зап'ястя, щоб мати природні рухи.

+52
clndn 21 вер. 2019 р., 19:08:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil